KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 10:57 am-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 1:25 pm-kor
írta  Rebecca Morgan Tegnap 11:07 am-kor
írta  Bianca Giles Kedd Júl. 09, 2024 10:07 pm
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Alignak Kalapja - 2022 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Alignak Kalapja - 2022 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Alignak Kalapja - 2022 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 I_vote_rcap 
Alignak
Alignak Kalapja - 2022 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Alignak Kalapja - 2022 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Alignak Kalapja - 2022 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Alignak Kalapja - 2022 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Alignak Kalapja - 2022 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 I_vote_rcap 

Megosztás

Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
Alignak Kalapja - 2022 Empty
 

 Alignak Kalapja - 2022

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7320
◯ IC REAG : 8928
Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 04, 2022 10:00 am

Hohohoóóó!

A régi, szép hagyományt újjáélesztve még a jövő év elejére tervezett frász előtt ismét lehetőség lesz neveket bedobálni Alignak Kalapjába!  

Alignak Kalapja - 2022 3287440272

Aki esetleg nem emlékezne rá, annak itt egy rövid összefoglaló, valamint az idei játék menete:

Eljött hát ez is, megint magunk mögött tudunk lassan egy újabb - mozgalmas, könnyekben és nevetésben gazdag - évet, ekképpen pedig ideje, hogy bekerüljenek azok a karakternevek Alignak kalapjába, őrizve azt a szerintem rendkívül szép és kedves hagyományt, hogy karácsonytájt megajándékozzák egymást a karakterek, akár ismerik egymást, akár titokzatos ajándékozóként juttatják a csomagot el a "húzott" illetőnek.

Gondolom, hogy senkinek sem ismeretlen ez a szokás, ezért a "szabályokat" nem is igazán firtatnám. Kevert IC/OOC mód szerint fog zajlani a játék, hogy mindenki részt vehessen benne, adott esetben pedig így is építgethesse a kapcsolatait.
Kérlek benneteket, hogy új hozzászólásban "nevezzetek". Ez most nagyon csúnya szó, mintha arra akarna utalni, hogy "nevezek, hogy kapjak ajándékot", de fogalmazzunk úgy: kérlek írjatok új hozzászólást, ha szeretnétek megajándékozni a társaitokat!

Elég lesz egy hsz-ben felsorolni a nevezni kívánt karaktereket.

Nevezési határidő: december 19. éjfél.
Sorsolás: december 20., késő délután/esti órákban.
Minden nevező privát üzenetben fogja megkapni a párja nevét, és december 24-től egészen az új évig lesz lehetőségetek ilyen-olyan módon eljuttatni a karácsonyi ajándékot a titkos párotok számára.


Az ajándékozásról:
- IC ismeretségek esetén természetesen lehetőség van IC tekintetben megajándékozni a kihúzottat.
- Ha nincs IC ismeretség, akkor olyan "poén jelleggel" lehet ajándékozni, mint ahogy a vicces képek topikba szórjuk a mulatságot. De volt már olyan is, hogy IC ismeretség ellenére lett valaki küszöbén otthagyva egy karácsonyi kaktusz, úgyhogy csak rajtatok áll, hogy oldjátok meg.  Az ajándékok közzétételére itt lesz majd lehetőség.

Bónusz: az emlékek felelevenítésre álljon itt a 2015-ös kalapozás, egyébként is megéri átböngészni, mert vicces Very Happy

Alignak kalapjában vannak:
- Catherine Benedict
- Rebecca Morgan
- Henry McCarty
- Connor Harris
- Maloney V. Rocher
- Artemis Northwood
- Zachariah Danvers
- Naomi Sharp
- Lilianne C. Moore
- Niall Tiernan
- Amaryllis Margaret Lux
- Michael Cooper
- Solomon LaChazar
- Daniela Rosario
- N. L. Jagger
- Darren Northlake
- Michelle Tedrow
- Duncan Corvin


A hozzászólást Alignak összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 08, 2022 6:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1049
◯ IC REAG : 955
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 04, 2022 11:25 am

Bedobom Rebeccát és Bessiet (Catherine Benedict)
Vissza az elejére Go down
Connor Harris
In Memoriam
Connor Harris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 266
◯ Lakhely : Anchorage (#33cc33)
Alignak Kalapja - 2022 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak Kalapja - 2022 67856195ac32bd820f2b7d0c6528406642088fee
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 04, 2022 11:55 am

*Henry McCarty és Connor Harris fejest ugranak a kalapba*
Vissza az elejére Go down
Maloney V. Rocher
Gyógyító
Maloney V. Rocher

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 49
◯ HSZ : 37
◯ IC REAG : 31
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
◯ Feltűnést kelthet : tarka ruháival és túlzó mennyiségű kiegészítőjével
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_pjh4jcmHKP1sf6022o6_400
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 04, 2022 12:03 pm

Az enyéim közül, akiket elragadna az ajándékozás szelleme:
- Maloney V. Rocher
- Artemis Northwood
- Zachariah Danvers
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Alignak Kalapja - 2022 Iei050
Alignak Kalapja - 2022 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak Kalapja - 2022 Fdc5tz
Alignak Kalapja - 2022 Dgp3lk
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Alignak Kalapja - 2022 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 04, 2022 4:32 pm

Naomi Sharp és Lilianne C. Moore ajándékozna. ^^
Vissza az elejére Go down
Amaryllis Margaret Lux
Naturalak
Amaryllis Margaret Lux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 165
◯ IC REAG : 123
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_ntan7rhpKK1shn04do1_500
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Kedd Dec. 06, 2022 1:11 am

Mindkettőmet is bedobnám a kalapba Smile
- Niall Tiernan
- Amaryllis Margaret Lux
Vissza az elejére Go down
Michael Cooper
Atanerk
Michael Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 314
◯ HSZ : 272
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_p157tyCslb1w88fjao1_400
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Szer. Dec. 07, 2022 10:47 pm

Michael Cooper is jelentkezik!
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
Alignak Kalapja - 2022 Mb05ue
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Csüt. Dec. 08, 2022 6:05 pm

Nem ígérem, hogy ez jóhoz vezet, de...
Solomon LaChazar
Daniela Rosario
N. L. Jagger
Darren Northlake - merthátkineakarnaegyelátkozottvérvonalfejénekajándékozniugye.biztosnemkockázatosAlifigyelőtekinteténektüzében

UPDATE 2022.12.09.
Csak Misha miatt plusz 1 nevezés tőlem:
Duncan Corvin


A hozzászólást Duncan Corvin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 09, 2022 10:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Alignak Kalapja - 2022 Dgp3lk
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Pént. Dec. 09, 2022 10:13 pm

Sok köszönet nem ígérem, hogy lesz benne, de legyen karácsony, reklamáció helyett majd köszönjétek Duncannek Very Happy
- Michelle Tedrow
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7320
◯ IC REAG : 8928
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Kedd Dec. 20, 2022 5:59 pm

Kedves Nevezők!

A sorsolás befejeződött. Minden jelentkező karakter kapott egy PM-et annak a karinak a nevével, akit meg kell ajándékoznia idén Very Happy Külön mentek, nem fő karira, szóval lépjetek be Smile

Aki netalántán számára ismeretlen karit kapott, az nyugodtan lessen be a párja ET-jébe információkért vagy kérdezzen körbe a többiektől.

Jó szórakozást, találkozunk itt december 24-től! Smile
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Maloney V. Rocher
Gyógyító
Maloney V. Rocher

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 49
◯ HSZ : 37
◯ IC REAG : 31
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
◯ Feltűnést kelthet : tarka ruháival és túlzó mennyiségű kiegészítőjével
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_pjh4jcmHKP1sf6022o6_400
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Pént. Dec. 23, 2022 9:44 am

Alignak Kalapja - 2022 E161ee1baa7bf52b4d50b934114422fa050f605d

Habár a modern kor gyermeke vagyok, világ életemben hittem a jeleknek. S különösképpen a csodáknak ezen szeretetteljes időszakában, mikor a világ lakossága ünnepre készülődik – ki a megváltójuk születésére, ki a fényére, ki másra… de fény, kellemes bizsergés, szeretetteljes várakozás költözik az emberek lelkébe.
Mivel a számomnak kedves farkas fogalmam sincsen, épp merre járt a világban, így úgy döntöttem, az ittenieknek kedveskedem, s talán más számító húzásnak tartaná, részemről fel se merül ennek lehetősége, mikor a falkatagok mellett a szomszédos település issumatarjának is címzek egy dobozt. Sokkal inkább szánom a gesztust Eliana farkasának, semmint a vezetőnek.
A dobozok rendezése közben pont az ő csomagjával – melynek tartalma a kedvenc itala (kösz Eliana), némi saját készítésű karácsonyi, juharszirupos puszedli és egy zippo öngyújtó a közhelyes „gentleman on the streets, beast between the sheets” felirattal - sikerül levernem a kártyapakli tetejéről pár lapot, ám csak egyetlen ér földet képpel felfelé. Ahogy mondtam, hiszek a jeleknek…
A Torony. Koordinálható káosz. Amikor a biztonságosnak vélt, szilárd dolgok életünkben meginognak… legyenek azok fizikai vagy épp elvi dolgok, ki tudja.
Sietősen kapom fel a lapokat, féltve őrző gonddal helyezve vissza a kupac tetejére, végtére is ki vagyok én, hogy ismeretlenül üzenjek neki bármit is a saját viselt dolgaival kapcsolatosan. Meglehet, még ki is nevetne, bolondnak tartana, mint sokan, amiért hiszek ilyesmiben. De a lapok nem hazudnak, tudom jól.

Solomon Mr. Lachazar,
Még nem volt különösebben szerencsénk egymáshoz, de engedd engedje meg, hogy ezzel az aprósággal köszönjem meg mindazt a „munkát”, amit ön és családja végeznek Anchorage városában. Sokszor hálátlannak tűnő feladat lehet, amit magán visel, de a város, Fairbanks és az itteni protektorátus egyaránt hálás lehet érte Önnek!
Mi, őrzők és farkasok egyaránt, hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy egy hajóban evezünk mindannyian bizonyos nézőpontból és egy-egy tettünknek mekkora ráhatása van a másik közösségre.
Kérem keressen fel, mert besz Éppen ezért, amennyiben úgy látja, jól jönne egy kívülállóbb gyógyító személye, ne habozzon bármikor felkeresni.

Joyeux Noël!

Maloney V. Rocher”
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Zachariah O. Danvers
Wagabond
Zachariah O. Danvers

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 229
◯ HSZ : 292
◯ IC REAG : 234
◯ Lakhely : Anchorage
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Alignak Kalapja - 2022 07afc40c40f6b7f12d24c70dca7ad55d125c60e3
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Pént. Dec. 23, 2022 9:46 am

Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_nzuczkFeom1sy3b1jo1_540

Habár minden évben megegyezünk, hogy ejtjük ezt az ajándékozós témát, nagyapán kívül senki nem szokta tartani a dolgot. Aki pedig fuvarozással foglalkozik, annak könnyű a kellemest összekötnie a hasznossal, ha ajándék beszerző körútról van szó. Erre apellált húgom is, mikor mellém szegődött a városban, - nekem nagy bánatomra, egy vörös hajú őrzőlánykának meg tudattalanul is megnyugvására, mert így, bár az ajándékozás ötletétől nem tudott Hannah eltántorítani, a közönségestől a pikírtig terjedő, arcpirító ötleteimtől viszont igen. Egyszerűbb lett volna rávennem, hogy kössük át masnival Connort és tegyük le az ajtaja előtt, komolyan…!
Minden esetre így esett meg, hogy – mert azért az mégsem járja, hogy mindössze a két magányos kis belépőjegyet küldjek a csajnak – huszonnegyedikén reggel egy kisebb, könyvnyi méretű csomagot hozott a posta Miss Sharp házához.
A forma sokat sejtet a tartalomról, valóban egy papírkötéses „remekmű” lapul meg a karácsonyi csomagolóanyag alatt, első oldala alá csúsztatva be jegyeket és azt a pár sort, amit mellé firkantottam az üdvözlőkártyára:

„Nem sértődök meg, ha helyettem Connort viszed!
Na jó, egy kicsit lehet. Boldog Karácsonyt Naomi! – Z.”

// A jegyek mibenlétét direkt hagytam nyitva; lehet mozi, színház, állatkert, - amit csak magadénak érzel Anchorage területén.
Legyen békés, áldott karácsonyi ünneped Nonó!  Alignak Kalapja - 2022 3287440272 //
Vissza az elejére Go down
Artemis Northwood
Suttogó
Artemis Northwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 167
◯ HSZ : 153
◯ IC REAG : 127
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : puszta megjelenésével bármely kevéssé előkelő helyen
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_inline_nzqg7wGRCa1rifr4k_500
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Pént. Dec. 23, 2022 9:52 am

Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_pk5lgiS7Uf1r0905jo1_1280

Nem volt egyszerű dolgom, mire sikerült kinyomoztatnom, éppen hol tudom utolérni a néhai falkatársat, ennek apropója pedig egészen egyszerűen annyi, hogy előkerült a lak rendezésekor néhány személyes tárgya az ősz folyamán – olyasféle, amit az ember nem direkt hagy hátra, mikor távozik valahonnét, s nehezen pótolható. Személyes.
S ha már ilyen ünnepi az időzítés az elérhetőségei kapcsán, bátorkodtam hozzátoldani valami újat is. Talán túlzásnak érezheti, én minden esetre örültem volna a gesztusnak, ha neki lettem volna: Egy egykor kedves helyről, egy kedves régi ismerős által készítve… ráadásul ezüstből, azokat különösen szerette, ha emlékezetem nem csal a hím kapcsán.
Az ezüst karkötő egy sötétszürke, férfias ékszerdobozban érkezik, rajta egyszerű, karácsonypiros masni. A tartalma szolid, mégis, minél tovább nézi az ember, annál több részletet fedezhet fel a láncon leledző lapkákon. Közé suttogott történeteket északi, zord vidékről, kristálytiszta levegőjű hajnalokról, s végtelen erdőségekről… téve mindezt finoman megmunkált, hajlított anyaggal, határozott rovátkákkal és az itteni kultúrára jellemző szimbólumokkal, jelekkel. Mellette szépen ívelő betűimmel a következő üzenet szerepel:

„Kedves Mr. Northlake!

Remélem csomagom épségben találja és itt nem csak a doboz tartalmára gondolok… Kérem ne vegye tolakodásnak, amiért bátorkodtam visszajuttatni önhöz azt a néhány apróságot, amit a legutóbbi nagytakarításkor találtunk és az elmondások alapján magához tartoznak.
Egyúttal szeretnék a kisebb doboz tartalmával kellemes ünnepeket kívánni!
– Artemis Northwood

Ui: Lynx üdvözletét küldi és üzeni, ha nem jó a méret, házhoz kell jönnie igazíttatni rajta!”


// Useresen is kívánok áldott, békés ünnepet neked Dé! Smile //
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1049
◯ IC REAG : 955
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Pént. Dec. 23, 2022 2:13 pm

D3HTT9b.png



Boldog karácsonyt!



*Nagyon készültem a karácsonyra, a „szokásos” menü helyett a mi szokásunkká váló sült kacsa és két üveg whisky várt Egonra. Azon kívül a vásárban találtam egy farkasos gyűrűt, ami természetesen nem ezüstből készült, hanem titániumból, hogy ne kelljen megküzdenie az ezüst ártalmával,de a színe s a fénye tökéletesen megfelelt annak amit vártam. Amandához is átugrottam egy tál finom áfonyás pitével ~Igen Egon, neked is maradt még bőven.~ és a legújabb romantikus regénnyel a kezemben, hgy boldog karácsonyt kívánjak.
Mindezeken felül volt még egy csomagom, amit át kellett adnom annak, akit idén találomra kihúztam a kalapomból.  Az első Fairbanksben töltött karácsonyom óta minden évben megteszem, hogy kiválasztok valakit akihez igazán nem fűz barátság, vagy szorosabb kapcsolat, és megajándékozom valamivel. Ez felér egy ismerkedéssel is, hiszen meg kell tudnom mit szeret, mi a kedvenc elfoglaltsága, mi az aminek örülne. S ha eddig nem is volt köztünk semmilyen kapcsolat, ezek után biztosan lesz. Idén Alexander Wilson, más néven NL, Jagger került ki győztesen. Ismertem és sokat hallottam róla, de még nem volt szerencsénk hosszan beszélgetni, mégis az első gondolatom egy szépirodalmi mű volt ajándék gyanánt, aztán egy olyan könyv amiből udvariasságot és szép beszédet lehet tanulni, de karácsony szellemének jegyében inkább elvetettem. Azt majd máskor ajánlom fel neki, így összeállítottam egy olyan csomagot, aminek biztosan örülni fog, nem mellesleg mókás is.
Kiderítettem hol lakik és futárral küldtem el, hogy biztosan megkapja.
A csomag tartalma sapka, sál és kesztyű, mert úgy hallottam nem tesz neki jót a hideg és Fairbanksben igen kemény tél szokott lenni, azon kívül két pár meleg gyapjú zoknit is csomagoltam különleges mintával. Kapott még egy  kis szobrocskát, egy üveg italt s egy köszöntő levelet.*

„Kedves Alexander!
Az idei karácsony alkalmával önre esett a választásom a külön ajándékozottak sorában. Remélem az új évben összefutunk és egy kellemes forró csoki mellett eltudunk majd beszélgetni.
Áldott, békés karácsonyt kívánok!
Rebecca Morgan”
Vissza az elejére Go down
Catherine Benedict
Naturalak
Catherine Benedict

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 572
◯ IC REAG : 481
◯ Lakhely : Fairbanks - Farkaslak
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
Alignak Kalapja - 2022 6hrlxO3
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Pént. Dec. 23, 2022 2:58 pm

D3HTT9b.png



Boldog karácsonyt!



*A karácsony mindig izgalmas időszaka az évnek. Imádom és nem az ajándékok miatt, bár azokat is szeretem. A légkör, a hangulat, az illatos gyertyák, a finom sültek és sütemények, a csillogás. Mivel sok éve elmentünk Achillesszel Mexikóba, most a visszatértemkor nem akadt olyan akit igazán megajándékozhatnék, nem voltak közeli barátaim, de elhatároztam, hogy ezen nagyon gyorsan változtatni fogok. Az első lépés az volt, hogy valakit csak úgy megajándékozok. Korábbi ittlétemkor emlékeztem egy szép nőre akit már akkor is csodáltam. Határozott volt, temperamentumos, szép, elegáns, és ragyogó ízlése volt ami nálam első számú szempont. Az, hogy mindenkinél utána érdeklődtem segített visszarázódni a falka életébe, emlékezni azokra, akikkel együtt vadásztam, akiktől sokat tanultam. Daniela Rosario nem volt közöttük, nem vadásztunk együtt, viszont azon a végzetes szilveszteréjen ott volt ő is. Achillesszel és Mike-kal együtt mentettük ki a házból. Azóta nem láttam. Reméltem az ajándékozás után lesz közös programunk is azon kívül, hogy az érdeklődési körünk is hasonló, eltekintve a trágár beszédtől, bár lehet, hogy csak a megpróbáltatások hozták ki belőle akkor.
A vásárlást is élveztem, be-becsúszott magamnak is néhány „meglepetés” amit majd Achilles ad nekem karácsonyra, és nem vittem túlzásba, nehogy megint egy asztal lássa kárát. Megtudakoltam – rohadt nehéz volt – hogy hova tudom majd küldeni az ajándékot és még időben feladtam, hogy karácsony szent napja előtt megérkezzen.
A csomag tartalma nem meglepően nőies, imádtam válogatni a szép és finom holmik között. Kiválasztottam egy vadító színű Pat McGrath rúzst, egy selyemsálat, egy üveg Armand De Brignac rozé pezsgőt és egy doboz svájci étcsokoládé válogatást.
Üdvözlőkártyát is írtam, melyben megemlékeztem egyetlen emlékezetes találkozásunkról is.*

„Helló Daniela Chicagóból!
Bár sok év eltelt a szilveszteréjünk óta, nem felejtettelek el. Egyszer megünnepelhetnénk a túlélésünket! Addig is idd le magad és adj a kalóriáknak, karácsonykor mindent szabad.
Boldog karácsonyt kívánok:
Bessie (Achilles kölyke)
Vissza az elejére Go down
Henry McCarty
Wagabond
Henry McCarty

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 164
◯ HSZ : 632
◯ IC REAG : 550
◯ Lakhely : Anchorage (#B88438)
◯ Feltűnést kelthet : Gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Alignak Kalapja - 2022 C6f7e3fb7dd5899b4f21c975f90fa8ddf7e4b52b
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Pént. Dec. 23, 2022 5:39 pm

A világért sem mondanám, hogy élek-halok a Karácsonyért. Mármint, persze tök jó, hogy lehet tespedni, Pat mindig rohadt sokat főz, a Lakban is kitesznek magukért a kreatívabbak, ingyen kaja és általában jó is. Ami az ajándékozást illeti a kötelező dolgokat mindig is utáltam az életben, viszont még ünnep sem kellett hozzá, hogy random megvegyek valamit, ha épp megláttam és eszembe jutott róla valaki. És hát, mivel az utóbbi időszak igencsak ingerszegényen telt, így szép csendben, a háttérből (szigorúan Kanguként) vizslantottam az új visszatérőinket is, Achilles és a kölyke, Catherine személyében. A mexikóitól a hideg kiráz, de a csaj, hát... Mondhatjuk, hogy kedvemre való jelenség, de mivel továbbra sem áll szándékomban hobbiból megdögleni, így már a gondolatát is elvetettem annak, hogy bedobjam a szokásos Henryt. Meg egyébként sem gondolom, hogy egy magamfajta könnyedén le tudná venni a mancsairól. Na, mindegy.
Viszont így, a közös Lakban-lakás okán az ember akarva akaratlanul is belebotlik a falka többi tagjának életébe, sőt, néha olyasmit is látunk, hallunk, érzünk, ami akár egy életre traumatizálhat, de nem ez a lényeg, hanem hogy eképp lettem figyelmes arra, hogy a csaj oda meg vissza van a klasszikus dolgokért. Nos, én nem.
Viszont egyik nap, amikor új headsetért mentem magamnak, az üzletben megakadt a szemem pofás kis lemezjátszón, amiről meg Catherine jutott eszembe, szóval szégyen-nem szégyen, hozzácsaptam a bevásárlókosárhoz. Bakelitet nem veszek, mert a klasszikus zenéhez totál hülye vagyok, csak lejáratnám magam, azt majd megoldja magának. Viszont tetszett ez a modern köntösbe öltöztetett antik cucc, szóval kifizettem.

Ajándékot csomagolni sem tudok, gondolom ez teljesen evidens, így még csak meg sem próbálkoztam a dologgal. Patricket meg azért nem kértem meg rá, mert ezt totál magánakciónak szántam, hiányzik  francnak, hogy elkezdjen faggatni meg kombinálni, vagy neadjisten elkönyvelni, hogy udvarolok. Akkora ajándékzacskó a világon nincs (igen, nekem perpill Fairbanks a világ), amibe a batár doboz belefért volna, szóval jobb híján egy nagy, vastag, fekete szatyorba rejtettem a zsákmányt és egész egyszerűen a szobájának ajtaja elé helyeztem. Egy darabig még nézegettem, mielőtt ott is hagytam volna, mert nem voltam benne biztos, hogy ez jó ötlet, de csak nem feszít keresztre a fater, nem igaz? Karácsony szelleme, miegymás alapon.

A zacskóban a doboz tetején egy kapokodós férfikézirat is várja - vagy lehet mellette, ha leesett idő közben.
"Heló.

Ezt a minap láttam a boltban, gondoltam, te tudnád értékelni. Meg hát, úgyis karácsony van. Üdv újra itt, boldog karit!

Henry

Ui.: bocs a csomagolásért, nagyon nem az én asztalom."

//Őszintén sajnálom, hogy pont engem sikerült kapnod, de remélem, hogy azért a lejátszónak örülsz Very Happy <3 //
Vissza az elejére Go down
Connor Harris
In Memoriam
Connor Harris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 266
◯ Lakhely : Anchorage (#33cc33)
Alignak Kalapja - 2022 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak Kalapja - 2022 67856195ac32bd820f2b7d0c6528406642088fee
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Pént. Dec. 23, 2022 6:32 pm

Mi kölykök tartsunk össze, nem? Vagyishát, már nem kell különösebben összetartanom velük, de azért jó pár küzdelmes évet lehúztunk együtt Fairbanksben. Most, hogy "upgrade-eltem" magam, sokszor gondolok a falkatársaimra, azokra, akikkel egy csomót hülyültünk és olyan dolgokról beszélgettünk, amikről úgy gondoltuk, hogy csak mi érthetünk meg. Persze, mióta Anchorage-ben járok egyetemre, kevésbé tartom velük a kapcsolatot, de azért néha-néha egy üzenetváltás megesik.
Rylisszel idővel még inkább közös vizekre eveztünk, hiszen ő már korábban rezidens volt, amikor én szülői nyomásra kémia szakon kezdtem az egyetemet. Azt tudom, hogy a bundás miatt "kiesett", és arról igazából fogalmam sincs, hogy jelenleg hol tart a fejlődésben, de biztos vagyok abban, hogy ahogy nekem sikerült kinőni a kölyökjelmezt, úgy hamarosan Ő is követni fog majd és talán újra elkezdheti hajszolni az álmait.

Egy klasszikus, papírkötéses könyvet rendeltem, rá gondolva, az Amazonról. Tök jó review-kat olvastam róla, és szerintem több, mint jelzésértékű, hogy kár lenne berozsdásodni hagyni a régi tudását.
Természetesen a könyv mellé járt egy nagy doboz bonbon, és egy apró papírból készült díszdobozban egy csajos kulcstartó is. Meg persze egy vicces, karácsonyi képeslap is, aminek a belső felére szösszentettem néhány sort:

Szia Ryllis!!!

Boldog Karácsonyt!!!
Remélem, minden okés veled, csak gondoltam rád az utóbbi időben. Képzeld, már nem vagyok Kölyök! Már te is közel jársz, szóval szerintem lassan itt az ideje felzárkóznod az elmúlt pár évből. Razz
Majd írj rám, hogy hogy tetszett! Ja, és a bonbont imádni fogod, az egyik kedvencem, ha legközelebb kövéren látsz, ez az oka.

Puszi,
Connor.

Ui.: bort nem küldtem, a végén még eltört volna menet közben és eláztatja a könyvet. Bocsi Very Happy
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Alignak Kalapja - 2022 Dgp3lk
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Szomb. Dec. 24, 2022 10:15 am


Nem mondom, hogy nem hiányzik a falka, így, hogy az elmúlt pár évben egyedül turnézok a nagyvilágban. Néha – NÉHA – igenis úrrá lesz rajtam is a honvágy, pláne az évnek ebben a szakában. Igen, még ennyi év után is furcsa, mindazok fényében különösen, hogy belegondolva, hiába élek már annyi ideje, hogy annyi gyertya el se férne 3 normális tortán se, valaki mindig volt mellettem. Talán épp ez a szeszélyes szentimentalizmus az oka, hogy végül csak nem bírtam megállni, hogy valamilyen úton-módon ne vegyem ki a részem belőle. Annyira azonban mégse hiányoznak a falkatársak, hogy mindenkit meglepjek valakivel – na tudod mikor fogok annyit stresszelni, hogy mindenkinek kitaláljak meg vegyek valamit – így végül arra jutottam, hogy csak egy embert lepek meg. Az pedig ki más is lehetne, mint nem, nem Duncan a főnök? Ennyi felelősséggel a vállán biztos jól esik egy kis extra figyelem… Atanerk is, rendőrhadnagy is, valószínűleg nem ez a legnyugodtabb időszaka az évben.

Hey Mike,

boldog karácsonyt!
Úgy is szereted a kihívásokat, úgyhogy próbáld meg nem kinyírni a levendulát, állítólag egész jól nyugtatja az idegeket, de azért nem csodát ne várj tőle! Amilyen nyugis hely Fairbanks, lehet egy egész levendulamező is kevés lenne ide Very Happy De aggodalomra semmi ok, vettem mellé egy stresszoldó színezőt meg egy doboz színes ceruzát, mert ki tudja, lehet a végén még tényleg megszereted és segít, mostanában ez is nagy reneszánszát éli. És ha már Amerikában vagyunk, adózzunk az itteni hagyományoknak is, a karácsony nem karácsony ronda pulcsi nélkül, ami ráadásul kifordíthatós, így ha gondolod, megoszthatod a nagyérdeművel, mennyire voltál jó vagy éppen rossz gyerek? Már ha lemaradtak volna valamiről...
És tudom, a sört jobban kedveled, de higgy nekem, a nyakig érő hóhoz jobban dukál egy üveg vodka a legerősebb házi fajtából, amit talán egy kicsit farkasként is megérez az ember ha eleget iszik belőle, fogyaszd azt is egészséggel!

Ui.: Tudom, személyesen lenne az igazi, de ez most sajnos így alakult. De ígérem, a közeljövőben valamikor majd beugrok!

Misha
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Alignak Kalapja - 2022 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 25, 2022 10:31 pm

Hervasztó lehetett, de azok táborát erősítettem, akik a karácsonyt egy erőteljes marketingfogásként értelmezték. Tény, sokkal rosszabb eszmék és elvek köré is emelhettek volna év végi kampányt, mint a szeretet, de aki esetleg azt várta tőlem, hogy holmi kisded meg megváltó eljöveteléért díszítsek fel egy fenyőfát... az rossz helyen kopogtatott.
Faragott ajándékok tekintetében már más volt a helyzet!
Az üzlet szárnyalt, a megrendelések jöttek, mindegy, hogy a világ mely sarkában vertünk épp tábort a háromfős kompániával. Ennyiből értékeltem a karácsony szellemét.
Azt s engedtem, hogy átjárjon, kissé jobban mint általában. A családon túl nyújtózkodtam ajándékozás terén. Illetve... ha úgy néztem, végig családon belül maradtam. Akkor is, ha más ezt nem tudta, már csak azért sem, mert nem kerítettem neki nagy feneket, legfeljebb odafigyelést a tőlem megszokott módon.

Ajándékdobozt faragtam. A belevalókat már korábban megvettem: egy hegyétől a markolata végéig ezüst tőrt, tokkal, mellé egy pár bőrkesztyűt, aminek csak megtippelni tudtam a méretét. Talán jól.
A dobozt magát, amit aztán barna csomagolópapírba tekertem, hogy ne mocskolódjon a tengerentúli út során egyszerűre terveztem. Elsőre. Egyetlen stilizált hollómotívumot akartam beleégetni, Chuliyn emlékére, az Utód tiszteletére, de készítés közben valami meglódult bennem. Ryan kaján hangja ott csengett a fülemben, mintha instrukciók lettek volna, egy-egy vonásra tett utasítás.
A végeredmény valami sokkal... több és személyesebb lett, mint terveztem, de nem bántam. Misha is a testvérem lett ebben az átkozott sorsban, ismerjük hát egymást. Egy helyett két madarat kapott: Odin hollóit. Huginn és Muninn - Gondolat és Emlékezet, mert ezek voltunk mi mind, Utódok. Tovább vittük az elődünk gondolatait és őriztük az emlékét.
Mielőtt becsomagoltam volna az egészet, még egyszer végigsimítottam az ezüstveretes doboztetőn. Ötvös segítség kellett hozzá - sajnos Lynx messze volt és ebbe nem avathattam be -, de minden ráfordított munkát megért.
Az aktuális címét valószínűleg nem tudtam, arra küldtem, amit legutolsó találkozásunkkor megadott. Magamból indultam ki: én szoktam ellenőrizni azokat az elérhetőségeimet, amiket nekik hagytam meg - biztonság és biztosíték kedvéért. Gyanítottam, hogy Misha sem tesz másképp.

"Szervusz, Holló!
Remélem, jól telnek az évek, és a kishollók nem adnak túl sok munkát.
Akár igen, akár nem, vedd hasznát az ajándékomnak: akár díszként, akár úgy, hogy minden adottságát megaragod. Ha pedig a kényszerű, de mégiscsak önként vállal kötelezettségekkel csordultig vagy és kéne egy ivócimbora, állok rendelkezésre.
Kellemes Ünnepeket!
Fakír"


//Nem Duncannel húztalak. Sad De legalább kihúztalak. XD Very Happy
OOC is Nagyon Boldog Karácsony Kívánok!!!! Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927//


A hozzászólást Darren Northlake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 25, 2022 11:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
Alignak Kalapja - 2022 Mb05ue
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 25, 2022 10:51 pm

Ki az a Zachariah Danvers és minek kéne nekem megajándékozni őt Karácsonykor?
Kérdezte Emily, és teljes joggal. A válasz roppant egyszerű volt: egy kis időt eltöltöttem a városban annak idején, gondolva, hogy jót teszek Daniellel, emellett én magam is jobban felnövök. Ez a számít csúfosan félresiklott - mint szokott a jószándékú tetteim 99%-ánál -, de így is gazdagodtam egy s mással. Például a tudással, hogy az említett hím az Issumatar első kölyke.
Semmi sem garantálta, hogy nem kell az Alaszkának nevezett koszfészekbe egyszer még visszatérnünk, és bár szeretnek felelőtlennek elkönyvelni, valójában zömmel rohadt felkészült vagyok.
Sose lehet tudni, mikor jön jól, ha van legalább egyetlen város ezen a flancos bolygón, ahol nem akar mindenki első pillantásra eltenni láb alól. (Elismerem, az esetek túlnyomó többségében tettem ezért a reakcióért...)
A lakcímét nem tudtam, de azt igen, hogy a Pitben elérhető és átadják neki, amit küldök, így oda címeztem a fullos szerszámos csomagot. Rémlett, hogy volt motorja, a továbbiakra pedig magamból kiindulva következtettem. Nekem jól esett motoron bütykölni, ha nagyon tele volt a fejem mindennel, vagy szimplán karba artani a járgányt. Talán ő is így volt vele, és amellett, hogy kivételesen jófejnek tűntethettem fel magam, még valamit hasznosat is adhattam.
Az üdvözlő lapot cseppet se eresztettem bő lére - teljeskörű anchorage-i kiszolgálásra azért nem tartottunk igényt... (nem mintha kapnánk).

"Hello, Danvers!
Boldog Karácsonyt!
Corvin"


//Useresen értelemszerűen sokkal szívélyesebben kívánok Kellemes Ünnepeket és Bodlog Karácsonyt! Very Happy Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 //


A hozzászólást Duncan Corvin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 26, 2022 12:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
N. L. Jagger
Harcos
N. L. Jagger

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 82
◯ HSZ : 89
◯ IC REAG : 69
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : heg hátán heg szinte mindenütt
Alignak Kalapja - 2022 0bbab2dc34666a5235d3e0f8362dbe88d8a8166b
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 25, 2022 11:03 pm

Ajándékozzak. Remek, és mit? Ja, hogy ebben segítség már nincs, értem, tiszta sor! És mégis ki az a Rebe... ahaaaaa! Így ár rémlik, a háton üzit hozó! Nem minden nap van szerencsém olyan hírhez, hogy valakinek a hátába metélt szavakkal üzen Alignak egy megszállotton keresztül, szóval legalább innen megmaradt a kiscsaj. Kishölgy. Annyira nem kicsi, de a harminc plusz igazából semmi. Annyi jólneveltség szorult belém, hogy ezt ne hangoztassam.
Sőt! Kifejezetten jófej voltam, mert ahogy beugrott, és/vagy eszembe juttaták, hogy ki is Rebecca - amúgy tisztába vagyok az őrzőtársaimmal, csak a valódi nevük nem mindig fedi az általam adományozottat -, már tudtam is, hogy mi kell neki!
Az utóbbi évek viszonylag csendben teltek, de hát ki tudhatta, hogy ezen a seggfagyasztó helyen mindez meddig marad így, olyan csekélységek mellett, mint egy szabadon garázdálkodó, bosszúálló szellem! Úgyhogy nem hazudtolva meg magamat és a foglalkozásomat választottam ajándékul.
Az egész elfért egy borítékban, így a szívhez szóló levelem mellett egy tekintélyes összegű életbiztosítás lett Rebecca jussa. Hát na... kicsi, egyszer már megjárta, egy rühes bolhás élete szerelme vagy mi...

"Hali Becca!
Boldog Karit!
Ha szeretnéd elkerülni, hogy ennek a biztosításnak igazi haszna legyen, kicsit gyakrabban járj edzeni, csopi-órákat is tartok, de üsse kavics, a bolhazsákod miatt veled privát szeánszokat is vállalok.
Ha félsz, küldd vissza a biztosítást.
Ha nem, hétfőnként reggel hétkor várlak!
Csókok!
Jagger"


//Booooldog Karácsonyt!!!! Very Happy Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Solomon LaChazar
Issumatar
Solomon LaChazar

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 340
◯ HSZ : 155
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Anchorage
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_mvcgl8Vn2G1s36b82o1_500
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 25, 2022 11:34 pm

Igazság szerint minden készen állt az ünneplésre. Mind a szülinapira, mind a karácsonyira, ami Connort illette, mert bár szép dolog ajándékozni, azt ő se várhatta - és az utóbbi öt év tanulsága alapján nem is várta -, hogy két tekintélyes ünnepet és vele ajándékot kapjon.
Úgy döntöttem, a többieket is bevonva, hogy a születésnap lesz kidomborítva a Harley Davidsonnal, hiszen mégis az volt az ő ünnepe.
A karácsonyi pakkja ennél jóval szolidabb volt, bár ahogy sikerült a korábbi ünnepség lehet, hogy a fenébe kívánt az italkosárral, amit náluk hagytam neki címezve.
Egy-egy üveg jó minőségű rum, vodka, whisky és kísérőnek egy zsugor sör adta ki a kosarat. Amekkora edzésnek tettük ki a máját, nem tartottam kizártnak, hogy csak jövőre nyúlt az ajándékhoz - és itt a "jövőre" alatt a Szilveszter éjfél után 1 perccelt értettem. Egy lelkiismeretes, fiatal Troll mindig edz.

"Boldog Karácsonyt, Connor! Bár neked ez már egy csak egy habkönnyed after-party.
Azt azért remélem, nem felejtetted el, hogy a két ünnep között még vár rád egy évzáró vadászat! Addig is: kutyaharapást szőrivel, és kérlek, Nonónak ne árulj be.
Solomon"


//Tekintettel arra, hogy épp IC egzecíroztatom a májad, talán elnézed, hogy csak ennyit kaptál. Very Happy Mondtam, nincs LaChazar-Jézuska! Very Happy Boldog Karácsonyt!!!! Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Daniela Rosario
Kanguyak
Daniela Rosario

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 253
◯ HSZ : 60
◯ IC REAG : 52
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja - 2022 Eb5d6e83314ca21fc15484d6e45a2973ad7266a9
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 25, 2022 11:56 pm

Volt a városban egy dúla. Lehetett több is, én erre az egyre figyeltem fel, méghozzá a mágikus rezgései miatt. Bizonyos tekintetben rendkívül egyszerű volt megfejteni engem, bár annak köszönhetően, hogy sokszor jégkirálynőt játszottam és rejtélyesebbnek mutatkoztam, mint valójában voltam, nehezebben fejtettek meg. Egyetlen kivétellel, de ő most nem számított
Önző célok, vágyak és érdekek mozgattak - hajdanán és most is.
Így hát kedveskedés gyanánt díszdobozos tartott kártya pakli várt a hölgyeményre, amelynek lapjai láttán elgondolkodtam rajta, hogy inkább megtarom magamnak a szettet és kitanulom a kártyavetés csalárd tudományát. Egyszer, régen jósoltak nekem, én pedig úgy döntöttem, szórakoztatóbb szembe úszni az árral, mint vele haladni.
A kártyák mellé járt egy üveg cabernet sauvignon bor is. Ha a kártyavetés elakadna, a bor biztos könnyít rajta.

"Miss Rocher,
mi még nem ismerjük egymást személyesen, de a munkásságának híre már eljutott hozzám. Ennek tükrében kérem, engedje meg, hogy ezzel az aprósággal lepjem meg az ünnepek alkalmából ezzel az aprósággal.
A kártyák kézzel festettek.
Lelje mindkét csekélységben örömét!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok,
Daniela Rosario"


Valójában fogalmam sem volt, hogy a kártyákat kézzel vagy géppel festették-e. Utóbbit láttam valószínűbbnek, ám ezt nem neki nem volt muszáj tudnia.

//Nagyon-nagyon Boldog karácsonyt Kívánok!!!! <33333 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 Alignak Kalapja - 2022 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Michael Cooper
Atanerk
Michael Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 314
◯ HSZ : 272
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja - 2022 Tumblr_p157tyCslb1w88fjao1_400
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Szer. Dec. 28, 2022 12:47 pm

A maga módján szép ünnepnek tartottam a Karácsonyt. Nem is volt kérdés, hogy lesz karácsonyfa a lak nappalijában, hogy aztán a lelkesebb falkatagok körében én is felbukkanjak, és feltegyem a csúcsdíszt a fára. Bokros teendőim közepette azért igyekeztem egy kis időt szakítani, hogy itt legyek a többiek körében, hogy forralt bort kortyolgatva nézzem, ahogyan lelkesen trécselve díszítik a fát. Ha másra nem, hát arra mindenképpen remek lehetőség ez az ünnep, hogy egy kis színt, egy kis melegséget csempésszünk a szürke, olykor kifejezetten nehéz hétköznapokba. Jó volt ilyen vidámnak és önfeledtnek látni a csapat jelen lévő részét.
Az ajándékozásból sem húztam ki magam, nagy gonddal keresgéltem a megfelelő ajándékot az idei választottamnak. Valami különlegeset szerettem volna, de nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz dolgom lesz. Ha a ruhaüzletben az eladó hölgyek nem sietnek a segítségemre, egészen biztosan eltévedek a megannyi anyag, csipke, tüll és flitter kavalkádjában. A választott ruhadarab végül egy egyszerű, letisztult, nagyobb fajta papírdobozban érkezett meg Artemis lakásába, gondosan helyezve el az ágyára. A selyempapír tetején, melybe a ruha volt csomagolva, pihent az egyszerű, kézzel írt kis papír, mellette két színházjegy.

Boldog Karácsonyt, Artemis!
M.
Vissza az elejére Go down
Connor Harris
In Memoriam
Connor Harris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 266
◯ Lakhely : Anchorage (#33cc33)
Alignak Kalapja - 2022 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak Kalapja - 2022 67856195ac32bd820f2b7d0c6528406642088fee
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Szer. Dec. 28, 2022 8:39 pm

[KALAPON KÍVÜLI]

Naomi: nem is értem, hogy miért nem jutott eddig eszembe, de most karácsonyra legalább csináltattam végre egy olyan bögrét, amin a kedvenc közös képünk van rajta. Vagyis, kettőt csináltattam, de abból csak az egyiket küldtem el Nonónak, a másik nyilván az enyém. Mivel sajnos nem úszok még a pénzben, mint a több száz éves falkatársaim, de mégis kedveskedni akartam, így egy egyszerű, de nagyszerű nyakláncot választottam, ami nekem nagyon tetszett a maga minimalizmusával, és reméltem, hogy Ő is hasonlóképp fog róla vélekedni. Huncutságnak meg a legutóbbi találkánkat felelevenítve a bögre belsejébe belegyömöszöltem egy szerintem igencsak praktikus ruhaneműt is. Na, meg persze a kísérőlevél:
"Nagyon Boldog Karácsonyt!!! Remélem, így tényleg én leszek a majdnem első gondolatod reggel, ha majd felkelsz otthon! Ne aggódj, nálam van a párja. Razz
És remélem, hogy a többit is, hát, öhm... Viselni fogod!
Csókollak, majd csörögj rám, ha megkaptad! <3


Solomon: A szülinapos dolgok után valami nagyon cukit akartam alkotni, de mivel időszűkében voltam, így csupán egy elborult ötletem maradt. Úgyhogy elmentem nyomtattatni és bekereteztetni egy 1x1 méteres képet, aztán otthon még kihámoztam a keretből, hogy aláírhassuk: Zach, Hannah, Pascal meg én, de persze, amikor megpróbáltam visszatenni a keretbe, meggyűrtem a jobb felső sarkot, szóval már eleve használtnak tűnt, de utána úgy fogtam fel, hogy hát majd a hozzátett értékemként fogja fel. Remélhetőleg. Üzenet, kártya nem járt mellé, elég lehetett a nap és a cucc. Remélhetőleg, part 2.

Zach: Azt leszámítva, hogy a szokásoknak megfelelően megkapja tőlem az év végi piás kosarat a kedvenceiből, idén azért valami apróság-extrát is bele akartam szórni a csomagba. Már, hamár Trollok vagyunk, és nekem is van újabban mocim, egy komplett matrica-csomagot kap. Vannak benne klasszik trollok is a szerepjátékokból, meg napjaink Troll mémeinek ikonikus alakjai is, és persze ebből is dupla nyomatot kértem, mert hát, nekem is kell. Alig várom, hogy együtt essünk neki felmatricázni a kecó ajtajait vagy akár a mocikat is. Talán ez egy elég nyomi ajándéknak tűnhet, de ezt már évek óta forgattam a fejemben, de most éreztem azt, hogy van elég bátorságom megjátszani. Meg eljátszani a távoli-tesós kötődést, ami köztünk lehetett.
Levelet nem írtam, mert első kézből adtam át neki egy nagy vigyorral, és amíg rám nem unt, kifejtettem, hogy boldog karit és hogy remélem, nem ragaszt fel engem a falra a cucc helyett, miután megitta a piáskosár tartalmát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Alignak Kalapja - 2022 //

Vissza az elejére Go down
 

Alignak Kalapja - 2022

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
»  Alignak kalapja - 2016.
» Alignak kalapja - 2017.
» Alignak Kalapja 2014.
» Alignak kalapja - 2015.
» Aktivitás 2022

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2022-