KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Ma 6:05 pm-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 8:44 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Aug. 02, 2024 6:05 pm
írta  William Douglas Csüt. Aug. 01, 2024 9:11 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Aug. 01, 2024 12:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Catherine Benedict Hétf. Júl. 29, 2024 12:15 pm
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Theodora Zoe Morano
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja - 2022 - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Empty
 

 Alignak Kalapja - 2022

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Alignak Kalapja - 2022 // Vas. Dec. 04, 2022 10:00 am

First topic message reminder :

Hohohoóóó!

A régi, szép hagyományt újjáélesztve még a jövő év elejére tervezett frász előtt ismét lehetőség lesz neveket bedobálni Alignak Kalapjába!  

Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 3287440272

Aki esetleg nem emlékezne rá, annak itt egy rövid összefoglaló, valamint az idei játék menete:

Eljött hát ez is, megint magunk mögött tudunk lassan egy újabb - mozgalmas, könnyekben és nevetésben gazdag - évet, ekképpen pedig ideje, hogy bekerüljenek azok a karakternevek Alignak kalapjába, őrizve azt a szerintem rendkívül szép és kedves hagyományt, hogy karácsonytájt megajándékozzák egymást a karakterek, akár ismerik egymást, akár titokzatos ajándékozóként juttatják a csomagot el a "húzott" illetőnek.

Gondolom, hogy senkinek sem ismeretlen ez a szokás, ezért a "szabályokat" nem is igazán firtatnám. Kevert IC/OOC mód szerint fog zajlani a játék, hogy mindenki részt vehessen benne, adott esetben pedig így is építgethesse a kapcsolatait.
Kérlek benneteket, hogy új hozzászólásban "nevezzetek". Ez most nagyon csúnya szó, mintha arra akarna utalni, hogy "nevezek, hogy kapjak ajándékot", de fogalmazzunk úgy: kérlek írjatok új hozzászólást, ha szeretnétek megajándékozni a társaitokat!

Elég lesz egy hsz-ben felsorolni a nevezni kívánt karaktereket.

Nevezési határidő: december 19. éjfél.
Sorsolás: december 20., késő délután/esti órákban.
Minden nevező privát üzenetben fogja megkapni a párja nevét, és december 24-től egészen az új évig lesz lehetőségetek ilyen-olyan módon eljuttatni a karácsonyi ajándékot a titkos párotok számára.


Az ajándékozásról:
- IC ismeretségek esetén természetesen lehetőség van IC tekintetben megajándékozni a kihúzottat.
- Ha nincs IC ismeretség, akkor olyan "poén jelleggel" lehet ajándékozni, mint ahogy a vicces képek topikba szórjuk a mulatságot. De volt már olyan is, hogy IC ismeretség ellenére lett valaki küszöbén otthagyva egy karácsonyi kaktusz, úgyhogy csak rajtatok áll, hogy oldjátok meg.  Az ajándékok közzétételére itt lesz majd lehetőség.

Bónusz: az emlékek felelevenítésre álljon itt a 2015-ös kalapozás, egyébként is megéri átböngészni, mert vicces Very Happy

Alignak kalapjában vannak:
- Catherine Benedict
- Rebecca Morgan
- Henry McCarty
- Connor Harris
- Maloney V. Rocher
- Artemis Northwood
- Zachariah Danvers
- Naomi Sharp
- Lilianne C. Moore
- Niall Tiernan
- Amaryllis Margaret Lux
- Michael Cooper
- Solomon LaChazar
- Daniela Rosario
- N. L. Jagger
- Darren Northlake
- Michelle Tedrow
- Duncan Corvin


A hozzászólást Alignak összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 08, 2022 6:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Empty
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Empty
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Empty
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Empty
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Empty
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Iei050
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Fdc5tz
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Dgp3lk
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Hétf. Jan. 02, 2023 5:33 pm

A karácsonyi bevásárlásom közepette eszembe jutott az a tahó... jobb szavam nincs rá, de amilyen kis lelkis hülye vagyok, még mindig bűntudatom volt miatta, szóval úgy éreztem, hogy tényleg naaaaaagyon muszáj megvennem azt a csudacsini forrócsoki készletet, csak amolyan nosztalgiázás okán, mert ugyebár mégiscsak olyan kellemes emlékek derenghetnek fel róla. Amennyire bűntudatom volt, éppen annyira voltam zabos is a farkasra, szóval ennyi azért igazán belefért humor címén, nemde? Szerintem a mini mályvacukrokat külön imádni fogja. Azért, hogy ne trollkodjam szét a dolgot, kapott egy rendes ajándékot is, aminek azért vélhetőleg örülni fog, már ha szorult belé némi férfiasság és szépérzék, egyikben sem vagyok teljesen biztos, de a karácsony a csodák ideje, nemde?

Kedves Henry!

Bízom benne, hogy sikerült már kiheverned az égető traumáidat a hálaadás óta, ámde ha esetleg mégsem, gondoltam rásegítek egy kicsit.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket:
Naomi
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Iei050
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Fdc5tz
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Dgp3lk
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Hétf. Jan. 02, 2023 5:48 pm

[Kalapon kívül]

Természetesen nagyon sok olyan személy volt a környezetemben, akit megajándékozok karácsonykor, a teljesség igénye nélkül a lányom természetesen, Panda, Mandy, a legtöbb őrző társam, akit egy kicsit is ismerek kapott valami apróbb meglepit, ami illik a személyiségéhez, a farkasok, akik az évek során közel kerültek hozzám, és mi sem egyértelműbb, hogy Connornak is küldtem csomagot karácsonyra időzítve, noha épp egy napja jöttem el tőle, de így nagyobb a meglepetés. Engem sosem fog a lélek arra vinni, hogy egybevonjam a karácsonyt és a születésnapját.
Amikor én kibontottam az övét, először elolvadtam a bögrétől, imádtam, aztán mondhatni könnyekig hatódtam a nyaklánctól, és végül kénytelen voltam felhívni egy meglehetősen forró hangvételű telefonbeszélgetésre, mert egy, s más eszembe jutott a nem éppen visszafogott alsóneműről... Nem tehetek róla, nem bírok magammal, de erről csakis ő tehet.
Ő valószínűleg csak a beszélgetésünk után kapta meg a csomagomat, de nem lőttem le előre a poént.

Nagyon Boldog Karácsonyt! Remélem, passzolni fog ez a kis apróság az új járgányodhoz. A másik ajándékod pedig azért van, hogy miközben nem fagysz le a motorról, még naaaagyon menő is legyél.
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 2360309522
Nonó
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 321
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 2wq5ouh
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 2jb181u
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Hétf. Jan. 02, 2023 6:05 pm

Egy olyan lélenek, mint én, a Karácsony ennyi idő után is ugyanúgy az egyik legfontosabb ünnep, noha voltak olyan éveim, amikor utáltam, de most már valahogy minden egészen rendben van az életemben, eltekintve persze a furcsa álmaimtól. Az ünnep nagy részét bizonyosan Emmettel fogom tölteni, de mielőtt megpattantam a lakból, hagytam ajándékot pár falkatársamnak. Köztük Niallnak is, akinek ha jól láttam, nem olyan régen eltört az egyik kedvelt napszemüvege, így beszereztem neki egy hasonlót. A gondosan becsomagolt napszemüveg mellett pedig megpihent pár darab szépen díszített mézeskalács, természetesen saját, olyat mindenki kapott a falkában, mert ennyi minimum jár, illetve egy kis hangtál szettet kalapáccsal, ami jól jöhet esetleg jógához, vagy csak simán, ha relaxálni lenne kedve neki, vagy ő segítene másnak ugyanebben.

Kedves Niall!

Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Neked! Teljen az ünnep nyugalomban, békességben.

Sok szeretettel:
Lili
Vissza az elejére Go down
Niall Tiernan
Tark - Mentor
Niall Tiernan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 331
◯ HSZ : 86
◯ IC REAG : 79
◯ Lakhely : Fairbanks, Egyesült Falka
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Tumblr_inline_n3lthnulgD1r0ly11
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Szer. Jan. 04, 2023 11:33 pm

Határozottan tanácstalan voltam, hogy mit adjak Duncannek. Sosem jöttem ki vele különösebben, nekem a hím túl zűrös volt, hozzá képest én maga voltam a zen buddhizmus, és ez alighanem mindkettőnket irritált kissé. Nem csoda, hogy volt ő már lassan minden (is), Vezető Testőrtől Omegáig. Esett-kelt rendesen, és ha valamit, hát ezt tudtam értékelni valakiben. Aki ennyiszer felkaparja magát a padlóról, abban van tartás, még akkor is, ha amúgy saját maga miatt került oda első, második, de még harmadik körben is.

Ehhez mérten kerestem neki ajándékot, kicsit szimbolikusan, kicsit hasznosan. Mert hát egy motoros sisak hasznossága kétségtelen, életet menthet, ha épp olyat zakózik az ember, de akár a farkas is. Van az a sebesség, ami felett mi is az életünkkel játsszunk, és Duncan tipikusan az a fajta, aki simán túllépi a határt. Aztán szív. És vagy tanul belőle, vagy nem.

De azért ott van a szimbolika is, meg egy kis humor belecsempészve a mintával. Egy téli tájképes képeslapra írtam a kísérőszöveget, csak hogy ne karácsonyis legyen.

"Hé, Duncan! Azt mondják, a rohamosztagosok soha semmit nem találnak el... Legyen így, a te fejed se találjon el semmit, amikor viseled!

Niall"
Vissza az elejére Go down
Amaryllis Margaret Lux
Naturalak
Amaryllis Margaret Lux

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 165
◯ IC REAG : 123
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Alignak Kalapja - 2022 - Page 2 Tumblr_ntan7rhpKK1shn04do1_500
Re: Alignak Kalapja - 2022 // Csüt. Jan. 05, 2023 12:18 am

Határozottan boldog voltam a megajándékozandómmal. Imádom ezt a titkos mikulás jellegű játékot a falkán belül, mert őszintén, arra nem lenne anyagi keretem, hogy mindenkinek rendeset vegyek - legalábbis nem anélkül, hogy hozzányúljak az újabban beindult apanázshoz, amit nagyon nem szeretnék, jó helyen van az a bankban, lekötve azonnal, ahogy érkezik -, úgyhogy örömmel veszem, hogy csak egyvalakinek "kell" nagyobb ajándékot adni. Ez mondjuk azzal is jár, hogy így nagyobb a nyomás az emberen, hogy annak az egynek valami jót vegyen. Nem vagyok benne biztos, hogy én sikeresen eltaláltam, Lili mit szeretne, de az Anernerk rendkívül szimpatikus nő, és őszintén bízom benne, hogy pont az a típus, aki a szándékot és az igyekezetet nagyobbra értékeli, mint a sikerességet. A legtöbben a falkában ugyanis abba a kategóriába esnek, már csak koruknál fogva is, hogy ha valamire vágynak, akkor azt megveszik maguknak, mert megtehetik, mert elég vének ahhoz, hogy ne várjanak a holnapra. Arra építettem én is, hogy Lilianne rendelkezik mindennel, amire szüksége van. De azért volt néhány ötletem, úgyhogy végül egy takaros kis csomag várta, ahogy hazatért a karácsonyi nyaralásából - egyszerű ezüstfehér papírba csomagolva, az élek akkurátusan hajtva, dekorációként némi természetesség hozzáadva.

A puzzle a fő ajándék, amit hosszasan válogattam. Első gondolatom egy párizsi kép lett volna, de aztán letettem róla, attól tartva, hogy netán honvágyat ébresztene benne az ismerős városkép. A második jelöltem egy gyönyörű alaszkai táj - a Denali Nemzeti Park egyik hegye - lett volna, de aztán megakadt a szemem a végül kiválasztotton, és ez a mesebeli farkasos kép győzött a realisztikussal szemben. Lássuk be, gyönyörű alaszkai tájképet az ablakon kitekintve is láthatunk, de Disney-stílusú kastélyt nem. Meg aztán hatezer darab, az mégiscsak hatezer darab - reméltem, hogy elszórakoztatja Lilit egy darabig, szemben egy sima ezer darabossal, amit szerintem ő is, hozzám hasonlóan, egy nap alatt kirakna.

Ezen kívül talált egy utalványt a csomagban, ami feljogosítja egy hat órás bonbonkészítő tanfolyamon való részvételre a helyi csokoládé-manufaktúrában, plusz egy általa választott fővel - aki, feltételeztem, a párja lesz, de ki tudja, lehet, hogy ilyen jellegű programra inkább valaki mást vinne. Ha pedig már úgyis ott van, akkor majd levásárolhatja a bőkezű vásárlási utalványt is a boltban, hiszen mindenki ismeri a falkában Lili kakaó-imádatát.

Végezetül pedig egy stilizált angyal-medál lapult a dobozban. Anyám keze munkája, bár őt természetesen nem tájékoztattam róla, hogy vettem tőle bármit is - éljen az online vásárlás és a globalizáció! A tűzzománcos ékszer, reménykedtem, nem lesz kelletlen főhajtás tőlem, amivel megemlékeztem Lili kapcsolatáról a szellemvilággal...

"Kedves Lili!

Boldog karácsonyt! Meg minden egyebet, amit esetleg ünnepelsz ilyenkor!

Remélem, élvezni fogod a kirakót, a tanfolyamot, és talán a medállal sem lőttem nagyon mellé. Használj mindent és fogyaszd a csokoládét egészséggel!

Ölel:
Ryllis"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Alignak Kalapja - 2022 //

Vissza az elejére Go down
 

Alignak Kalapja - 2022

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Alignak kalapja - 2015.
»  Alignak kalapja - 2016.
» Alignak kalapja - 2017.
» Alignak Kalapja 2014.
» Aktivitás 2022

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2022-