KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Ma 10:47 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:19 pm-kor
írta  Egon Candvelon Tegnap 9:53 am-kor
írta  Bianca Giles Tegnap 12:58 am-kor
írta  Bianca Giles Tegnap 12:24 am-kor
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 16, 2024 11:22 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Jún. 14, 2024 10:18 am
írta  Bruno Manzano Szer. Jún. 12, 2024 8:55 am
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Jún. 10, 2024 11:01 pm
írta  Zachariah O. Danvers Vas. Jún. 09, 2024 5:51 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Május 30, 2024 10:00 am
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
Theodora Zoe Morano
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 
Alignak
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Születésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_lcapSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_voting_barSzületésnapi köszöntések - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

Születésnapi köszöntések - Page 3 Empty
 

 Születésnapi köszöntések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7310
◯ IC REAG : 8916
Születésnapi köszöntések // Csüt. Feb. 09, 2017 3:17 pm

First topic message reminder :

Mint tudjátok, a Staff minden felhasználó IC születésnapját nyomon követni, amit a rendszer ki is jelez. Ebben a topicban lehetőségetek van felköszönteni egymást, amikor aktuális. Linkelhettek képet, zenét, videót, írhattok verset, vagy azt, hogy milyen ajándékkal lepnétek meg IC az ünnepeltet. Ezt tetszőleges módon illusztrálhatjátok is

Aki szeretné IC kijátszani a születésnapi partiját, és esetleg nincs hozzá játékostársa, vagy egy ötletre vágyik, keresse fel az Adminokat. Meglepetésbulikat, esküvőket és halotti torokat is vállalunk! Na de lehet kérni ilyesmiket is, ha van hozzá kedv.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Születésnapi köszöntések - Page 3 Empty
Születésnapi köszöntések - Page 3 Empty
Születésnapi köszöntések - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Születésnapi köszöntések - Page 3 Dgp3lk
Születésnapi köszöntések - Page 3 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Születésnapi köszöntések // Csüt. Jún. 06, 2024 10:30 am

Miután a városban egy ideje már csend honolt, és Emily látogatása óta semmi említésre méltó nem történt imádott Alexanderünk és titokban szerveződött sereg kapcsán, úgy döntöttem, hogy egy időre én is elutazom. Ha valami történne, úgy is szólnak, 2 nap alatt bárhonnan visszatérek, így legalább saját szemmel győződhetek meg róla, mekkora kár érte a vérvonalam. Tényleg valós veszély amit a férfi emlegetett, vagy csupán rám akartak ijeszteni?
Az időzítés véletlen volt, ellenben akaratlanul is mosolyt csalt az arcomra, amikor tudatosult bennem, milyen nap is van ma. A csupa hatos születési dátumú születésnapjáról nehéz lenne elfeledkezni, és amúgy is rég beszéltünk már (néha kicsit leskelődni azért mégsem ugyanolyan). Abban nem voltam biztos, hogy említette-e valaha, hogy ebben a városban született, vagy csak az emlékeim bizonyulnak csalókának, mindenesetre nem voltam rest írni neki egy rövid üzenetet:

„Képzeld, sikerült kiderítenem a nagy titkot! Tudod, van az a mondás, a jó borokról meg az időről, tökéletességről… Hülyeség, sőt, kimondottan kevés van, amire tényleg igaz, és ki gondolta volna? A sangría sem tartozik közéjük, de már kezdem érteni, miért ez az öreg kedvence. Ha legközelebb Fairbanks környékén járok, majd viszek neked egy üveggel. De addig is, kedvenc szülinaposom, te vén ördög, ha van bármi hazai, amire a szíved vágyik, ne tartsd magadban! Aztán jót ne halljak rólad! xoxo Misha”

Az üzenet mellé pedig, ha már az ajándékára várnia kell, egy szelfit azért kapott grátisz gyanánt, már csak azért is, hogy értse, miről is van szó pontosan. Sevillában, még a Giralda tetejéről lőttem, a városra nyíló panoráma elég árulkodó lehet arról, merre is időztem mostanában.
Vissza az elejére Go down
Theodora Zoe Morano
Ember
Theodora Zoe Morano

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 23
◯ HSZ : 152
◯ IC REAG : 134
◯ Lakhely : Anchorage
Születésnapi köszöntések - Page 3 66bead33c17294ca1af03fc7f929d9ac54727e62
Re: Születésnapi köszöntések // Vas. Jún. 16, 2024 11:22 am

A nap első gyenge sugaraival ébredtem és bár egy darabig még élveztem volna az ágyam melegét, végül halkan kimásztam és a konyhába mentem. Miután a lehető legcsendesebben elfogyasztottam a kávém, visszatáncikáltam a szobámba; nem állítottam valótlant, amikor Fairbanksben jártam, terveim voltak a mai nappal. Továbbra is igyekeztem minél kevesebb zajjal járni, amikor felöltözve, kezemben a cseréppel kinyitottam a bejárati ajtót. Nagyon reménykedtem benne, hogy Bruno elég mélyen alszik és nem ez fogja felkelteni.
Már egészen jól alakult a kis fűszerkertünk, így némi gondolkodás után odaléptem és a megfelelőnek ítélt helyen ásni kezdtem. Lassan haladtam, igyekeztem elkerülni, hogy más növényeknek baja legyen. Amikor elégnek mélynek ítéltem meg a gödröt, óvatosan kiszedtem a palántát a cserépből és az új helyére igazítottam. Nem igazán zavart, hogy nyakig földes lettem a művelet közben, a tervem megvalósítása többet ért annál, mint hogy majd sikálnom kell a körmeimet. Dúdolgatva kezdtem visszalapátolni a földet a kis növénykére, amikor egy lágy tapintást éreztem a vállamon és megfordulva egy meglepett Brunoval találtam szemben magam.
-Jó reggelt -mosolyodtam el a szemébe nézve. -Azt hittem később kelsz, így ugrott a tervem második része. Na mindegy. Hát, ha már itt vagy, akkor most mondom. Tudom, hogy nagyon érdekes a kapcsolat köztünk, de annál különlegesebbnek találom. Tényleg pótlod a családom és hihetetlenül sokat jelent, hogy bármikor itt vagy, amikor szükségem van rád. Nehéz lenne elképzelnem a napjaimat nélküled, de szerencsére nem is kell. Úgyhogy, ennek örömére szeretnék neked boldog apák napját kívánni. Ezzel a kis áfonyabokorral szerettelek volna meglepni, remélem sikerült.
Leraktam az ásómat a kezemből és teljes testemmel Brunohoz fordultam. Gondolkodás nélkül átöleltem őt szorosan, elmosolyodva a tényen, hogy mint kivételes alkalom, ő is megölelt. Bár nem mondtam ki, mégis ott lógott a levegőben a szeretetem apu iránt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Születésnapi köszöntések //

Vissza az elejére Go down
 

Születésnapi köszöntések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Születésnapi köszöntések [ARCHÍV]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Leírások & OOC :: Szabadidő-