KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 
Alignak
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 
William Douglas
Satyaki Ratha Bagat I_vote_lcapSatyaki Ratha Bagat I_voting_barSatyaki Ratha Bagat I_vote_rcap 

Megosztás

Satyaki Ratha Bagat Empty
Satyaki Ratha Bagat Empty
 

 Satyaki Ratha Bagat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Satyaki Ratha Bagat
In Memoriam
Satyaki Ratha Bagat

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 345
◯ HSZ : 32
◯ IC REAG : 36
Satyaki Ratha Bagat // Hétf. Május 07, 2012 9:01 pm





Satyaki Ratha Bagat Satyaki_www.kepfeltoltes.hu_


Satyaki Ratha Bagat Etkep2_www.kepfeltoltes.hu_ Satyaki Ratha Bagat Etkep1_www.kepfeltoltes.hu_



Karakter teljes neve: Anjali/Alisha/Banhi/Satyaki
Becenév: sehogy?
Álnév: Satyaki Ratha Bagat
Faj: Vérfarkas
Falka: -
Titulus: Desertor
Nem:
Kor: 333 év
Születés helye és ideje: 1679. július 26., 1725.
Foglalkozás: -
Védőszellem neve: -
Mágiaérzékenység: van
Mágiahasználat szintje: 3. szint
Vérvonal: Eska -> Amar Tipur -> Anjali

Satyaki Ratha Bagat 1264653634kapcsolatok_www.kepfeltoltes.hu_

Apa: Maharani Rajaram
Anya: Amodini (Örömteli, boldog)
Testvérek: sok, de nem lényeges
Egyéb hozzátartozók: Amar Tipur, nemző, mentor és kedves.



Satyaki Ratha Bagat Jellem_www.kepfeltoltes.hu_


Az elmúlt évszázadok folyamán elég sok minden rakódott a jellemére. Ha az optimista világszemléletűek szemüvegén át nézem, akkor dilis, labilis, cinikus, dekadens. Ha a pesszimistákén keresztül, akkor viszont logikus, éleslátó, szókimondó. Ő maga már nem foglakozik a jellemrajzzal, legalábbis a sajátjával nem. Makacs, szívós, de egyben érzékeny. Soha nem felejt, de azt szereti, ha őt hamar elfelejtik, vagy éppen észre sem veszik. Szeret rejtőzni, és ehhez sok mindent felhasznál. Neked pedig addig jó, amíg nem mutatkozik meg előtted teljes valójában.


Satyaki Ratha Bagat Kinezet_www.kepfeltoltes.hu_

Messziről látszik rajta az indiai származás, de ha valakinek ez nem esik le azonnal, a homlokán szinte állandóan viselt apró pötty még egyértelműbbé teszi. Nem sovány, mégis karcsú, és persze eléggé alacsony. Öltözni alkalomhoz illően szokott, de ha lehetősége van rá, még mindig a tradicionális indiai ruhákat kedveli, vagy azok modern változatát.
Mozgása kecses, előkelő. Hajlékony, mint a csík, de erőben sem szenved hiányt.


Satyaki Ratha Bagat Cooltext646986803_www.kepfeltoltes.hu_

Anjali


Apám egy kisebb terület rádzsája volt, sok feleséggel, én pedig sorban a harmadik lánya. A lányok nem érnek sokat Indiában most sem, akkor még kevesebbet értek. Apám éppen a születésem környékén némi politikai alkudozásra kényszerült, és mintegy grátisz hozzácsapott az alkuhoz, szóval feleségül adott a tárgyalópartnerének, aki már akkor is idősebb volt, mint ő. Ezért lett a nevem Anjali, ami egyszerűen ajándékot jelent. Mióta az eszemet tudom, arra neveltek, hogy annak az embernek a felesége legyek, és semmi más. Ahogy egyre nagyobb lettem, úgy bontakozott ki előttem egyre inkább, hogy ez mit is jelent. A hindu nőknek egy férjük lehet, nem mehetnek újra férjhez, sőt, a legtöbbjüket máglyahalál várja férjük temetésén. Mivel a férjem már megszületésemkor túl volt a negyvenen, biztos lehettem benne, hogy rám is ez a sors vár majd. Nem repestem érte, és féltem nagyon. Emlékszem, egyszer tíz éves koromban beletartottam a tűzbe az egyik ujjamat, hogy milyen az, amikor megégek. Ettől kezdve egyenesen rettegtem.

Alisha

Anyám Alishának hívott, ami annyit jelent: istenek által védett. Ő állandóan imádkozott értem, és próbált a maga módján segíteni, ahogy tudott. Amikor hírét vettük, hogy férjem betegeskedik, elérte apámnál, hogy gyógyítást tanulhassak. Amikor 12 éves koromban át kellett költöznöm a férjem otthonába, akkor pedig magammal vihettem a tanítómat. Hatalmas ünnepségek voltak akkor, én azonban roppant mód szomorú voltam, és visszavágytam anyámhoz. De már soha többé nem találkoztunk. Apám alig egy év múlva meghalt, és anyám követte őt a halálba a hagyományok szerint.

Banhi

A férjem roppant rossz egészségi állapotban volt, amikor hozzá költöztem. Csak hálni járt belé a lélek. Én és a tanítóm mindent megtettünk érte, hogy talpra állítsuk. Egy ideig stagnált az állapota, aztán kicsit javult, romlott, megint stagnált, én pedig a férjem életén keresztül a sajátomért küzdöttem.
A gyógyítóm jött rá, hogy valami susmus van a háttérben. Nyomozni kezdett, és rájött, hogy a férjemet lassan, de módszeresen mérgezi valaki. Meg is találta a forrást, az egyik süteménybe szoktak mérget tenni, amit a férjem nagyon szeret. Összeesküvést találtunk ki, és amikor a férjem kapott abból a süteményből, mi is sütöttünk egy adagot, és észrevétlenül kicseréltük a tálakat. De mindig megevett egy pár darabot belőle már előtte, így az állapota csak nagyon lassan javult. Viszont egy idő után elég bizonyítékunk volt, hogy meggyőzzük őt a mérgezésről, és megtaláljuk a tettest az öccse személyében. A férjem kivégeztette az árulót, és ezek után egy kis nyugalomra leltünk, ő pedig talpra állt.
Ez még nem lett volna baj, de végzetesen belém szeretett, amiért megmentettem az életét. Banhinak nevezett, ami tüzet jelent, és azt mondogatta, én adtam vissza élete tüzét. Nekem nem tetszett a közeledése, öreg volt és ronda. De nem volt más választásom, minthogy engedjek neki.
Szörnyen szerencsétlennek éreztem magam, és mi több, ha engem nem is, de a tanítómat utolérte a kései bosszú, és egyik nap átvágott torokkal találtunk rá. Egyedül maradtam.
Az összeesküvés leleplezése csupán nyolc évet adott a férjemnek, mert az egészsége végzetesen megrogyott belé, és mér nem is volt fiatal. Így hát 21 évesen már a halálra készültem, és minden nap ajándék volt, amikor még életben találtam őt. Boldogtalan voltam, sokat sírtam. Ezért a háznép nagyja megvetett, mert a szokások szerint a svati-ság a legnagyobb dicsőség, ami egy nőt érhet. De volt egy férfi a férjem testőrei között, aki láthatólag másként vélekedett, és néha alkalmat talált, hogy egy-egy elejtett mondattal más jövőt fessen elém. Kész volt engem megszöktetni. Én akartam is ezt, meg nem is mertem. Aztán a férjem egyik nap meghalt, és Amar, mert ez volt a neve döntött helyettem, és egyszerűen elrabolt.


Újra Alisha

Amar vérfarkas volt, de engem nem tett azzá. Elvitt a legközelebbi őrző kolóniára, és az oltalmukba adott. Ekkor lett belőlem őrző, és gyógyítóként tevékenykedtem 25 évig. De én, a nővé serdülő Alisha, minden romantikus álmomat ekkor már Amarba sűrítettem. Ugyanúgy lángolóan belészerettem, mint ahogy a férjem belém. De ő elment, és én évekig semmit nem hallottam felőle. Aztán egyik nap úgy döntöttem, hogy megkeresem őt. Magam sem tudom, mért vártam ezzel 25 évet, de hát akkoriban még indiai őrző körökben sem volt szokás a nőknek maguk irányítani a sorsukat. Persze nem hagytam ott a kolóniát, csak tudakozó csápjaimat terjesztettem ki mindenfelé, s ráleltem. Ő megtudta, hogy utána érdeklődöm, és eljött hozzám. Nem kellett túl sok szó, vagy hezitálás. Ő is érezte, hogy egy olyan szerelem, ami 25 évig él, nem hervadhat el.
Így lett belőlem vérfarkas, Amar társa és kedvese. Kóboroltunk az Indiai szubkontinensen, és nem volt szándékunkban falkához csatlakozni. Amar igazából az őrzőknek dolgozott, olyan szerencsétleneket "szervezett be", mint amilyen én voltam. Egy női "munkatárs" nagyban megkönnyítette a dolgát, hiszen olyan helyekre juthattam be ahová ő nem, és a szerencsétlenek nekem könnyebben megnyíltak. Néha nem csak nőket, de árvagyerekeket is felkaroltunk. Én ekkor határtalanul boldog voltam. Az Alisha nevet viseltem, mert úgy véltem, valóban az istenek vigyáznak rám.
Egy idő után nem csak Indiában dolgoztunk, hanem Ázsia más területein is, majd Oroszországban, és később átjutottunk Európába is, majd onnan újra vissza. Azt tudtuk, hogy nem minden vérfarkas nézi jó szemmel, amit mi művelünk, de előlük általában rejtve maradtunk. Mesterien tudtuk leplezni és álcázni magunkat, a pajzsunk erős volt, mint az acél. De azért néha meg kellett védeni magunkat, és néha futottunk. Aztán egyszer rajtavesztettünk, és elkaptak minket. A saját fajtánk kötözött ki egy fához, és nekiálltak lassan, és módszeresen halálra kínozni mindkettőnket. Én kevesebbet kaptam a kínokból, mert állandóan elájultam. Amikor magamhoz tértem, mindig azt hallottam, ahogy Amar szidja őket, és nem törik meg, nem és nem. Aztán egyszer újra magamhoz tértem és nem hallottam a hangját. Életem legszörnyebb ébredése volt az, s tudtam, hogy én következem majd.
De nem így történt. A legközelebbi őrző közösség valahogy megneszeltem, hogy baj van, és rajtaütöttek a falkán. Engem megmentettek, de Amar már nem volt életben.

Satyaki (igazságos, igazsággal teli)

Eddig sem kedveltem a saját fajtámat, de ekkor egyenesen meggyűlöltem őket. Felépülésem után nem maradtam az őrzőkkel, bár ők marasztaltak. De számomra ők már túl békések voltak. A bosszú éltetett. Becserkésztem a falak sok tagját, és lesből, egy-egy rajtaütéssel, általában lő- vagy dobófegyvert, valamint mágiát használva végeztem velük. Aztán továbbálltam.
Az árvák, és szerencsétlen sorsú asszonyok megmentését másra bíztam ezentúl. Én vadász lettem. Ott bukkanok fel, ahol a farkasok elkanászodnak, és az őrzők túl elnézőek velük szemben. A módszerem meglehetősen egyéni már egy ideje. Én igen is hiszek a reinkarnációban, és abban, hogy minden egyes esemény az életben egyben tanítás is. Ezért a célpontjaimat nem ölöm meg azonnal most már. Háromszor találkozom velük, az első két alkalommal mondjuk úgy, hogy a szemükre olvasom bűneiket, és csak a harmadik alkalom halálos. Hogy az őrzők mit gondolnak felőlem? Azt hiszem, ez vegyes. Van, aki örül, hogy én elvégzem a piszkos munkát, amihez neki nincsen gyomra. Mások talán levadásznának. Néhányan pedig azt se tudják meg, hogy a területükön járok.
Most éppen Fairbanks városát néztem ki magamnak. Az őslakosok ártatlan civilek haláláért felelősek, és erre az őrzők mit tesznek? Idehoznak egy gengsztert, aki maga is, és a bandája több tagja is tömeggyilkos. Itt lesz célpont bőven. S idén vagyok 333 éves. Érzem, hogy ez az én évem lesz!


Satyaki Ratha Bagat Fontos_www.kepfeltoltes.hu_




Amiket szeret: indiai zene, füstölők, tánc, indiai ételek, fegyverek, főleg a távolba hatók

Amiket ki nem állhat: gyilkosok

Rövidtávú célok: becserkészni az célpontokat

Középtávú célok: megölni őket

Hosszútávú célok: továbbállni, és valahol máshol előről kedzeni mindezt


Forrásmegjelölés:

Hirdető:
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Satyaki Ratha Bagat 28txe1z
Re: Satyaki Ratha Bagat // Hétf. Május 07, 2012 9:31 pm

Helló!

Bár nem vagyok túlságosan jártas az indiai kultúrában, gyanítom, hogy a történeted megállja a helyét ebből a szempontból. A többiből végképp, gond nem volt vele, ha foglaltál avatárt, akkor mehetsz is játszani, és becserkészni/likvidálni a nagyvadakat Wink

Satyaki Ratha Bagat Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Satyaki Ratha Bagat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Satyaki lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Once Upon A Time-