KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 
Alignak
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 
William Douglas
Fakitermelő telep - Page 8 I_vote_lcapFakitermelő telep - Page 8 I_voting_barFakitermelő telep - Page 8 I_vote_rcap 

Megosztás

Fakitermelő telep - Page 8 Empty
 

 Fakitermelő telep

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Fakitermelő telep // Szer. Jún. 27, 2012 10:39 pm

First topic message reminder :

A fakitermelő telep tulajdonjogát a helyi Protektorátus birtokolja.

Fakitermelő telep - Page 8 A3


A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 26, 2015 12:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Fakitermelő telep - Page 8 Empty
SzerzőÜzenet
Bianca Giles
Gyógyító
Bianca Giles

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 30
◯ HSZ : 118
◯ IC REAG : 113
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : bicegés
Fakitermelő telep - Page 8 Tumblr_inline_oq4nqqak921t284ng_500
Re: Fakitermelő telep // Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm

- Rendben. Akkor majd hívlak, ha látom a naptáramat, és egyeztetünk, hogy melyik nap legyen. - bólintok is mellé. Nem gondolom, hogy probléma lenne belőle, bizonyára találunk valami időpontot ami jó mindkettőnknek. - És köszönöm. Mármint, hogy segítesz. - azt azért sejtem, hogy nagyon sok dolga van, és ez egy plusz teher, plusz feladat ami a szabadidejéből von le, így őszintén hálás vagyok érte. Az embernek a legdárgább dolog amit másra áldozhat az az ideje, hiszen abból véges van, így megbecsülöm. Ezért nem szoktam késni sem.
Bár vannak alternatívák, hogy mit, hogyan tudnék edzeni, azért a futást kihagynám ha megoldható. Inkább tényleg keresek majd valakit, akivel el tudok járni az edzőterembe, vagy tudom is én, teniszezni? Majd kialakul, körbekérdezek amikor legközelebb az egyetemnél járok, hátha van kedve valakinek csatlakozni.
Amikor felhozom az utazást, látom, hogy nem lelkesedik érte. Már tavaly sem volt könnyű elkéreckednem, akkor volt kísérőm is, meg csak két-három napról volt szó, és nem több mint egy hétről. Nem utolsó sorban akkor még én is ügyetlenebb gyógyító voltam, sokkal kevesebb feladatom volt a protektorátuson belül. Megértem, ha most nem örül ennek az útnak, de ettől még el kellene mennem. Nem nyaralásról van szó, hanem munkáról.
- Persze, természetesen. - bólintok, mert ez tényleg a legkevesebb. Nem kíváncsiskodok, vannak amik nem tartoznak rám, és abból ítélve ahogy ezt kérte, nem valami kellemes dologról lehet szó. Van, amit nem lehet telefonon megbeszélni, és bizonyára fontos is, így természetes, hogy elviszem, pláne, hogy nem valami nagy és nehéz dologról van szó, hanem egy egyszerű borítékról.
Egy pillanatra lefagyok, de látva ezt a mosolyt, sikerül összeraknom a képet. Csak halványan mosolygok rá vissza, nem fogok a magánéletében turkálni, bármennyire is ezt hiszi mindenki a pszichológusokról, hogy szeretjük hobbiból is a lélek-kurkászást. Jobb szeretem, ha mindenki annyit mond el, amiről úgy gondolja, hogy rám tartozik, a többit úgyis összerakom magamtól.
- Köszönöm. Ha te ajánlod, bízni fogok benne. Még az is lehet, hogy tanulok tőle is valamit. - majd elkérem a számát Willtől, vagy más úton próbálom megszerezni, de lehet, hogy bölcsebb ha hivatalosan is bejelentkezek végre, ha már megvan az utazás időpontja. Eddig azért nem tettem, mert nem akartam fölöslegesen várakoztatni senkit sem.
Amikor az kerül szóba, hogy itthonról kísérjen el oda valaki, megint kibukik, hogy még mindig egy kicsit zárkózott vagyok, és bár igyekszem barátkozni, de nem megy ez sem varázsütésre. Persze a társaság egyik legnyitottabb személyiségével csak sikerült összepacsizni, de én is tudom, hogy ő nem kísérhet. Meg nem is igazán szeretném, olyan lenne, mint egy kedves dilis bátyó, aki miatt reggel aztán fáradtan esnék oda a munkába, úgy krákogva mint valami láncdohányos mert tudom is én, hajnalig iszogatnánk a margaritákat valahol. Dolgozni megyek, számomra fontos minden munkám, a civil épp úgy mint amit őrzőként teszek. Mert klassz dolog a gyógyítás, de abból nem igazán tudnék megélni.
- Sejtettem, igen. Meg nem is ragaszkodnék hozzá. - teszem hozzá, egyszerűen csak ő jutott eszembe. Abigailnek azért szóltam korábban, mert vele gyakrabban beszélgetünk ilyesmiről is, többször találkozunk. Nyilván tudom, hogy a mentorod nem a legjobb barid, de ilyen téren nagyjából annyi mindent osztok meg vele az életemből, mint amit egy baráttal, vagy inkább legjobb baráttal tennék. De van persze amiről még neki is mélyen hallgatok, amíg nem tudom, hogyan érinti a mindennapjaim, mi lesz belőle. Addig senkinek sem beszélek a telefonos jóbarátomról.
- Szereti azt a mesét, más körülmények közt örülnék neki, ha velem jöhetnének. Egy gyerek számára csomó érdekes dolog van a stúdióban.- bólintok magam is mosolyogva. Szándékosan fogalmaztam így, tudom, hogy mindenkinek megvan a helye, és ha átlagos emberek lennének, maximum attól kellene félni, hogy összeszed valami bacit a kislány. De nem abban a világban élünk, így természetesen én sem tenném ki őket fölösleges veszélyeknek.
- Több dolgot gyakorolok egyszerre. Mármint nem egyszerre, de ha valamivel elakadnék vagy nem úgy sikerül mint szerettem volna, inkább mással próbálkozok, hogy ne rögzüljenek a hibák. - nem vagyok az erőltetés híve. Ha rólam van szó, egyáltalán nem működik az “addig nem állsz fel az asztaltól amíg meg nem csinálod” elve, csak ront a helyzeten. Elgondolkodok egy kicsit, hogy volt-e olyasmi, ami könnyebben ment, vagy éppen jobban tetszik.
- Tetszik az Ezüstkarom, nagyon hasznosnak tartom, de még nem megy tökéletesen. Szerencsére egész jól megy már az Oltalom (sz)árnya is, ez jól fog jönni majd az úton is. Próbáltam először azokra fókuszálni, amik segítenek, hogy jobban megvédjem magam. - gondolkodok még egy kicsit, majd megvonom a vállam kissé szégyenlősen - Meg persze a gyógyítás, ezt még mindig nagyon szeretem. - jó érzés, hogy most már engem is hívhatnak, hogy segítsek, ha valaki megsebesült, mert képes vagyok meggyógyítani. Oké, ha valakinek hiányzik a fél oldala, akkor azért még jobban jár, ha nálam tapasztaltabb gyógyítót keres.
Vissza az elejére Go down
 

Fakitermelő telep

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Országút-