KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Ma 11:01 am-kor
írta  Catherine Benedict Tegnap 7:44 pm-kor
írta  Bianca Giles Tegnap 3:58 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bruno Manzano
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 
Alignak
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 
William Douglas
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Tisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_lcapTisztás, környező erdő - Page 7 I_voting_barTisztás, környező erdő - Page 7 I_vote_rcap 

Megosztás

Tisztás, környező erdő - Page 7 Empty
 

 Tisztás, környező erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Tisztás, környező erdő // Vas. Ápr. 21, 2013 3:14 pm

First topic message reminder :

Tisztás, környező erdő - Page 7 Q72bfaj9osc0hlng2eew
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Tisztás, környező erdő - Page 7 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 7 Empty
Tisztás, környező erdő - Page 7 Empty
SzerzőÜzenet
Bianca Giles
Gyógyító
Bianca Giles

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 30
◯ HSZ : 115
◯ IC REAG : 110
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : bicegés
Tisztás, környező erdő - Page 7 Tumblr_inline_oq4nqqak921t284ng_500
Re: Tisztás, környező erdő // Hétf. Szept. 02, 2024 9:44 pm

- Ez igaz. Tulajdonképpen erre eddig nem is gondoltam, de valóban. Van ebben valami izgalmas. - elgondolkodok egy kicsit, majd mosolyogva, magyarázatként teszem hozzá. - Az egyetem alatt egy csomó reklámfilmben voltam szinkron, talán amiatt, mert ott kevéssé értékelt volt a munkám, most már nem is gondoltam rá, hogy igazából jó móka elsők közt megnézni egy-egy rajzfilmet is. - igaza van. Bár még nem volt vörös szőnyeges premierben részem, de ami késik nem múlik. Egyszer majdcsak megtalál a Disney is, ha nem is főszerepre, de mondjuk valami kedves kis mellékszereplő még benne lehet a kalapban. Ott meg már jár a hacacáré a premieren. Szóval hálás vagyok Bessienek, hogy emlékeztet rá: a munkám tud izgalmas és “menő” is lenni.
Örülök annak is, hogy segíthetem a vállalkozását, még akkor is, ha jelenleg talán nem több mint egy ötlet vagy megvalósításra váró projekt. Helyesen, jó dolgot szeretne csinálni, és ebben szívesen segíteném. De okosan kell csinálni, és tisztában kell lennie vele, hogy néha a nagyobb cél érdekében kisebb áldozatokat is kell hozni. Ahogy a mondás tartja, nincs jutalom áldozatok nélkül, és biztos lesznek majd ilyen pillanatok a lovas terápia életében is. Hálás vagyok már ezért a felajánlásáért is, és magamtól nem is kérnék többet. Ha jót cselekszünk, talán egyszer visszakapjuk, és ki tudja mikor jön majd még jól az, hogy most nem voltam mohó. Hátha egyszer nekem kell majd a segítségét kérnem, és remélem akkor majd én is nyitott fülekre találok. Kedves lánynak tűnik, és egyáltalán nem baj az, ha a vérfarkasok és az őrzők néha barátkoznak, amíg mindenki betartja a játékszabályokat. Alapvetően a magam dolgával foglalkozom, nem akarom olyasmibe ütni az orromat, amihez nincs közöm, mert sem Bessiet, sem magamat nem sodornám fölöslegesen veszélybe.
Amikor elneveti magát, ahogy az első találkozásról mondok pár szót Brunoval, nem tehetek róla, a fülem hegyéig elvörösödök.
- Hát, én sem ami azt illeti. - jegyzem meg én is egy széles mosollyal. Fene se gondolta, hogy akit hetek óta győzködtem, hogy legyen a műsorom vendége, egyszerűen a létező legrosszabb pillanatban toppanjon be a stúdióba. Ilyen a mesében sincs, komolyan.
- A rádiónál. Mindketten a vendégeink voltak, de egyikük késett egy kicsit. Addig a másik pasas feszegetni kezdte a témát, hogy miért bicegek, és addig-addig nyomult amíg meg nem mutattam neki a lábam. Hát pont ezt a pillanatot választotta a gyakornok arra, hogy sarkig tárja az ajtót, és amikor a… jóbarátom belépett a terembe, irtó kellemetlenül éreztem magam. Már azért is, mert tulajdonképpen ő… szóval egy kicsit tetszett nekem már a fotója alapján. - ennél többet nem hiszem, hogy tudnék mondani anélkül, hogy nevén nevezzek mindenkit, de Bruno kóbor lévén nem tudom mennyire reklámozná, hogy időről időre a városunkba látogat. Nyilván semennyire, és a lehető legtávolabb álljon tőlem, hogy épp én hozzak bajt a fejére. A titka nálam mondhatni biztonságban van.
Mikor viszont arról mesél, igaz csak pár szót, hogy megbüntették, akaratlanul is elgondolkodok. Megéri ez? Mármint, azért… egy hétig kikötözve létezni, elég durván hangzik. Én biztos már egy nap után meg is törtem volna teljesen. Oké, engem gyerekkoromban se nagyon büntettek meg, és mióta őrző vagyok, azóta is minden lépésemet kétszer is megfontoltam, hogy ne is történjen ilyesmi, de elképzelni sem tudom, hogy mit kellett elkövetni egy ilyen büntetésért. Talán nem is akarom. Lehet, hogy elég volt feleselni, de az is lehet, hogy valami nagyon súlyos dologról van szó. Majd megkérdezem Abiet, ő bizonyára többet tud ezekről a dolgokról.
- De remélem, hogy most már nincs kihatása ezeknek a dolgoknak. Mármint, remélem, hogy túl vagy a dolgon. - pillantok rá együttérző szemekkel. Sajnálnám, ha egyetlen hibáért még ezen felül is valami büntetése lenne. Kedvesnek tűnik, és nem gondolom, hogy szándékosan tenne rosszat megint.
- Köszönöm. De tényleg, jó tudni, hogy valaki drukkol nekünk. Ha tudnád hányszor néztem meg az Igazából Szerelmet! - nevetek vidáman. Én is szeretem a boldog könnyes sztorikat. Mióta ilyen sokat beszélgetek Brunoval, azóta már vagy ötször megnéztem a Szerelem hálójábant is. Ugyanúgy Tom Hanks és Meg Ryan, csak valamivel modernebb, viccesebb környezetben, e-mailben ismerkednek össze egymással. néha szeretem azt gondolni, hogy talán mi is így a távolból egymásba tudnánk szeretni egy nap. De hát ez olyan… cukormázas és hollywoodi forgatókönyv, amit az élet nem valószínű, hogy le tud követni.
- Igazad lehet. - felelem elgondolkodva. Gyáva népnek nincs hazája, ha nem állok a sarkamra, soha semmi nem fog összejönni az életben. Mégis, amitől a leginkább tartok, az talán éppen ez, hogy viszonzatlan maradna a dolog. Mert erre is van reális esély. - Az a baj, hogy még sosem… mármint sosem éreztem hasonlót. Megfoghatatlan a dolog. - vonok vállat kissé zavarban. Nesze neked pszichológia diploma. Hogyan is tudnék másokon segíteni, ha a saját érzelmeimmel sem vagyok tisztában?
Ahogy egy kicsit csendben vagyunk, én is nézelődök a fák lombjai közt. Nem keresek különösebben semmit, csak úgy csodálom a békességét úgy összességében.
- Az mindenképp jó, ha tanultál belőle. Legalább annyit, hogy máskor hogyan kerüld el. - mosolyodok el. Én szinte már kínzóan szabálykövető vagyok, de van abban is valami izgalmas, ha valaki a szabályok rengetegében keresi az ösvényt amin még át lehet csusszanni. Azért remélem, hogy a határok feszegetése nem valami túl veszélyes dolog, és se Bessie se más nem lenne veszélyben miatta. Mert addig tényleg olyan nagy baj nem lehet belőle. Gondolom.
Amikor a hobbikról kérdez, megosztom vele a gondolataimat, de látom, hogy egyik sem nyerte el a tetszését. Ennyire uncsi csaj lennék? Meglehet… nálam már az is elég izgalom, ha találok valami különleges bokrot, amiről igazi ritkaságot szüretelhetek le, és otthon sütök belőle süteményt. Kinek mi éri el az ingerküszöböt, ugye.
- Igen azt sejtem. - mosolyodok el egy kicsit. - De csak van valami “biztonságos” adrenalin ami tetszene. - gondolkodom tovább, majd mondom a sziklamászást, túrázást, és a többit. Úgy tűnik ez már nem akkora kapufa. Szóval több izgalom kellene?
- Már majdnem kész, igen. - bólintok büszkén. - De egy jó ötletnek mindig nagy hasznát veszem. Elég aprócska a ház, minden okos és helytakarékos megoldásnak örülök. - mosolygok rá, és majd ha már nem leszünk lóháton, mutathatok is pár fotót a kis babaházamról.
- Vannak edzések, néha csatlakozok a többiekhez. - értek egyet vele, mert bár nem vagyok valami harcias, de igyekszem, hogy legalább teljesen védtelen ne legyek. Sok hasznát nem vennék egy gyógyítónak, aki önerőből kipurcan az első éles helyzetben.
- A kíváncsiság jó dolog. - bólintok is, majd kicsit elgondolkodok újra. - Talán ha ők nem mondanak semmit, megpróbálhatsz alternatív módszereket. - oké, nem lesz annyira konkrét, mintha az övéitől tanulna, de nem is rossz alternatíva. - Az emberek szeretik megörökíteni a furcsaságokat. Ki tudja, talán a helyi levéltárban lenne pár megmagyarázhatatlan eset, amik közelebb vinnének a mi történelmünk fordulataihoz. - teszek egy javaslatot, mert a semminél több, és ha mást nem, lehalább Fairbanks történetét ismerné oda-vissza.
- Ebben igazad van. De talán a múlt hibáiból tanulva el tudunk kerülni a jelenben egy katasztrófát. - nem adnám fel olyan könnyen. Jó, ezekben a vészterhes időkben lehet, hogy nem a legjobb ötlet kiásni a csontokat, de ha okosan csinálják, a régi idők bölcsessége még segíthet is a bajban. Valamiért hiszem, hogy ez még akár egy jó hobbi is lehet, bár azt aláírom, hogy a lány nem tűnik annak a tipikus könyvtári könyvmolynak.
- Mi lenne elég izgalmas? Mármint, milyen fajta izgalom az amit szeretsz? Gyorsaság, veszély, a kettő együtt? - érdeklődök tovább.
Vissza az elejére Go down
Catherine Benedict
Naturalak
Catherine Benedict

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 577
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks - Farkaslak
Tisztás, környező erdő - Page 7 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po8_r1_250
Tisztás, környező erdő - Page 7 6hrlxO3
Re: Tisztás, környező erdő // Tegnap 7:44 pm-kor

VMdbSQI.jpg


Bianca és Bessie




*Na ugye! Méghogy nem gondolt rá. Nekem bezzeg ez volt az első gondolatom, e talán azért, mert imádom a filmeket. Főleg télen, amikor be lehet kuckózni egy meleg takaró alá a kanapé sarkába, egy tál valamivel és egy pohár jóféle itallal. Az sem hátrány, ha nem egyedül, jóllehet a pasik rühellik a romantikus filmeket, talán mert felhívásnak érzik egy gyűrűre, közelgő lánykérésre. Én csak az érzelmes oldalukat kívánom megtalálni, fellelni ilyenkor. Miután könnyedén rávezettem arra mennyire különleges a munkája, egészen más témák kerülnek terítékre, és repes a szívem meg a lelkem, hogy sikerül egy kicsit többet összehoznom a tervezettnél. Már-már azon vagyok, hogy akár a véremet is adnám érte, de ezt egyelőre megtartom magamnak. Alapvetően nem vagyok számító dög, de a farkaslét, Achilles, Henry, az ő szemét picsája rávezetett arra, hogy nem szabad minden lapunkat felfedni a másik előtt, még ha az nem is ellenség. Már így nyerek az üzleten, de nem hátrány, ha lesz egy kis bónusz is. Ennyiben maradunk, a többit pedig az elkövetkezendő napok adják majd, a szervezés mindig időigényes, most pedig elvileg szórakozunk, pihenünk, feltöltődünk. Bianca gondoskodik is arról, hogy ne teljen unalmasan a lovaglás, nevetésem kristálypohár csengőn szalad szét az erdő fái között, és már későn veszem észre, hogy mennyire elpirult a rádiós lány. Mivel azonban mosolyog, úgy vélem a hablelke nem sérült és van elég öniróniája ahhoz, hogy ne pityeredjen el. A történet nem annyira titokzatos és izgalmas, mint amennyire vicces, a helyszínt illetően is tévedtem, de a magam mosolya így is indokot kap a maradásra. *
-Na és a nyomulós mennyire volt kedves? Mert én biztosan letenyereltem volna az arcát. Szerintem mérhetetlenül udvariatlan és tiszteletlen volt. Persze pont ettől jó a történet és biztosan nem fogjátok elfelejteni. Az is lehet, hogy ez pecsételte meg a kapcsolatot. Az ilyen apróságok olykor nagyobb jelentőségűek. *Igyekszem biztatni, hogy ez nem is olyan rossz, hogy így történt és őszintén hiszem a szavaimat. Nekem elég is ennyi, nem kérdezek bele többet, nem érdekel, ki volt a két férfi, bár az oldalamat furdalja a kíváncsiság elég rendesen, főleg az érdekel, aki „kicsit tetszett a fotója alapján” Biancának, mert az elmondása alapján többször találkoztak azóta. Vajon merre fut ki ez az egész? Egyszer majd visszatérek ehhez a témához, de nem szeretnék ajtóstól a házba rontani, pedig régebben megtettem. Nem, nem azért visszakozom, mert bármit is tanultam volna abból ami végül a fához láncolt. *
-Túl vagyunk, igen. *Bólintok elég meggyőzően, de közben akaratlanul is a nyakamhoz nyúlok egy röpke pillanatig, ahol a heg már egészen elhalványult. Az ezüst tovább hagy nyomot és olykor el sem tűnik teljesen. Ahogy Henry és Dakota emléke sem, Bianca szavai után deja vu borít el. Nekik is drukkoltam, annak ellenére, hogy a remekül megtervezett és kialakított érzelem nélküli „csak szex és más semmi” egyik napról a másikra kukába ment, mert Henry beszerelmesedett. De pont ez volt az a mozzanat ami miatt nem borultam ki. A szerelmet szeretem és tisztelem, ha másnak megadatik, csak kicsit vagyok irigy és nem rosszindulatból. Nekik meg végképp drukkoltam, mert nem alakult egyszerűen. Megdolgoztak érte. *
-Én tizennyolcszor és még mindig bőgök rajta. Zsebkendőkben mérem. Harminckét zsebkendős, bár hajlamos vagyok ezen a téren pocsékolni. *Azt hiszem lelki társra találtam Biancában. *
-Egyszer rendezhetnénk egy csajos-bőgős, filmnézős estét valahol. *Nos, nem a farkaslakban az biztos, de kétlem, hogy ne találnánk egy helyet, ahol kedvünkre kibőghetjük magunkat és én viszem a piát. Ebből adódóan máris kibújik belőlem a szerelmi tanácsadó, mert nem bírok magammal és reményre ad okot Bianca azon megjegyzése, hogy az egész olyan megfoghatatlan.*
-Igen. A szerelmet nem lehet megmagyarázni, pont ebből lehet tudni, hogy az, vagy legalábbis kialakulóban van. Amikor nem tudod szavakba önteni miért is olyan pocsék a hiánya, miért dobog a torkodban a szíved amikor meglátod. *Éssss nem tűnik fel, hogy egy pszichológiát végzettet okítok az érzelmekről. De jó pap holtig tanul alapon, talán még én is mondhatok neki újat. *
-Vagy inkább hogyan ne bukjak le. *Na igen, inkább ez foglalkoztat, jóllehet régebben egyet értettem volna Biancával, azóta történt egy s más, mint például egy vadállat lakozik bennem, abból is a legmocskosabb szájú, öntörvényű fajta. Nem én tehetek róla, hanem a farkas genetika. Sokan mondták már, hogy le kell vezetnem a felesleges energiáimat, de egyszerűen nincs olyan ami segítene. A vadászat sem elégít ki igazán. Nem mondom, hogy unalmas, mert minden vadászat más, de akár egyedül, akár Achillesszel, akár más farkasokkal teszem, a határokon belül maradunk. Viszont nincs bennem elég bátorság és bizalom a bestia iránt, hogy itt hagyjam a falkát. S ez persze bosszant. Bianca megjegyzésére, bár távol  áll tőlem, hogy kinevessem, muszáj kuncognom.*
-Ami biztonságos, az nem nyújt adrenalint. *Ahogy persze Bianca otthonának rendezése sem, de más téren elég kielégítő lenne, arról nem is beszélve, hogy közelebb kerülhetek hozzá. *
-Nos, akkor talán egyszer filmezhetnénk nálad és meglátom mit tehetek. *Kössük össze a kellemeset a hasznossal, egyébiránt a többit is megbeszélhetjük, mert van még mit dolgozni azon a rádiós reklámon. *
-Arra még nem gondoltál, hogy kipróbáld magad egy farkassal szemben? Persze kizárólag edzés gyanánt. *Nekem sem ártana jobban megismernem testközelből egy őrzőt és a mágiáját, pláne azok után, ami kiderült Alignakról. Tényleg, milyen lenne már egy őrző-farkas találkozó? Amúgy sem ártana összefognunk. *
-Öt-nyolcszáz évre visszamenőleg gondoltam. De igazán nem is a történelemre vagyok kíváncsi, hanem az Ősökre, az Elsőkre, a vérvonalamra. Arról nem hiszem, hogy bármit is találnék a levéltárban. *Na igen, ebben a tekintetben ínyenc vagyok és válogatós. Az ötlet persze attól még jó, nem Bianca hibája, hogy rosszul fogalmaztam. Meg kell ismernem a vérvonalamat, és nem csak abból, hogy mit tud a farkasom. Egyébként meg fogalmam sincs mire képes, mert nem volt elég alkalom, hogy kipróbáljam. És itt jön a képbe az, amire Bianca céloz.*
-A kettő együtt. Valami….akció. *Nem a legjobb szó arra mire vágyom, de most csak ez jutott eszembe. Történjen már valami. Valami a Vörös Holdon kívül, olyan amiben tevékenyen tudok részt venni, nem béklyózza meg az elmémet egy önelégült, hatalommániás vén farkas. Amiben nem feszegetnem kell a határaimat, hanem megtalálni. *
-Neked mi lenne a legnagyobb izgalom ami még jól is esne? *Kérdezek vissza, mert ha már itt tartunk, legyen viszont az érdeklődés. Amúgy is érdekel mi az amitől Bianca majdnem bepisil és nem csak gyönyörűségében.*






Megjelenés
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Tisztás, környező erdő //

Vissza az elejére Go down
 

Tisztás, környező erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 Similar topics

-
» Napfényes/holdfényes tisztás
» Az erdő mélye
» Erdő széli birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: E’Lemaître Lovarda-