KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Zachariah O. Danvers Ma 5:34 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 12:11 am-kor
írta  Egon Candvelon Kedd Ápr. 30, 2024 12:00 pm
írta  Catherine Benedict Hétf. Ápr. 29, 2024 10:20 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Helena Ophélie Hagen Kedd Ápr. 23, 2024 9:21 am
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 4:54 pm
írta  Bruno Manzano Szer. Ápr. 03, 2024 9:45 am
írta  Bruno Manzano Kedd Ápr. 02, 2024 8:31 am
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Pént. Márc. 15, 2024 9:45 am
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 04, 2024 5:13 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Márc. 03, 2024 7:09 pm
írta  Alignak Pént. Márc. 01, 2024 6:09 pm
Zachariah O. Danvers
Keres-Kínál I_vote_lcapKeres-Kínál I_voting_barKeres-Kínál I_vote_rcap 

Megosztás

Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
Keres-Kínál Empty
 

 Keres-Kínál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7300
◯ IC REAG : 8908
Keres-Kínál // Csüt. Ápr. 10, 2014 2:53 pm

Használati útmutató

Eme topik célja nem más, mint az alant olvasható hozzászólásokban tájékoztatást adni, és lehetőséget biztosítani a készülő és/vagy megrekedt karakterek számára.

A következőkben mindenki felsorolhatja a karaktere kínálatait, illetve igényeket jelenthet be valamiféle ad hoc vagy éppen hosszútávú elköteleződés céljából. Azaz...

Keresel/Kínálsz...
- Munkát
- Szobatársat
- Bérlőt
- Kollégát
- Kiskutyát
- Bejárónőt
- Legjobb barátot
- Lényegében amit akarsz.

Hogy képzeltem el?
Mivel a puding próbája az evés, így úgy gondolom, hogy sehogy máshogy nem mutathatnám meg jobban, mint hogy Castorral írok is egy mintát. Ebben szerepeltetni fogok minden olyan lehetőséget, amit én NYÚJTOK bárkinek, aki érdeklődik (nem kell konkrétnak lennie, csak mint lehetőség éljen). Mivel vele nem igazán keresek semmit/senkit, így a dolgok azon részét abszolút a fantáziátokra bíznám.
Nem kell aktuális legyen, szólhat rövid időre, lehet nyitva folyamatosan, de ezt majd úgyis látni fogjátok.

Hasonló (ám kizárólagosan IC) hirdetéseket találtok / hirdetésre van lehetőségetek a Daily News Miner állások és szolgáltatások rovatában.

WARNING (this is not a joke)
A Staff fenntartja a jogot, hogy az inaktívvá vált, eltűnt, felszívódott, kiírt, eltávozott, stb... karakterek hirdetéseit aktualitás hiányában törölje. Mivel a fél adminrészleg tele van az eltűnt-de-soha-vissza-nem-talált karakterek mindenféle kódjaival, így az itt szerepeltetett hirdetéseket nem fogjuk megőrizni.

Keresek / Kínálok ezt-azt
Ha van kedved, akkor ezzel a kóddal adhatod fel azt a bizonyos hirdetést, de az sem probléma, ha nem szeretnél ezzel szöszölni, esetleg jobb, ötletesebb elrendezésben szeretnéd közzétenni a "cetlidet". Mesélhetsz kissé magadról, a helyzetedről, a szakterületeidről. A felső, szürke betűkkel írt részből semmiképp se hagyd ki, hogy keresel vagy kínálsz-, és ha van kedved, azt is odabiggyesztheted, hogy kit/mit.
Továbbá feltételeket, kéréseket is leírhatsz itt, lényegében bármit, ami az eszedbe jut.


Kód:
<center><div style="width:500px;height:300px;background:url('https://78.media.tumblr.com/18d0b6d83c648a03db4d27b288fba628/tumblr_p0i3jid6qU1uuir2po5_500.png'); border-radius: 140px 140px 3px 3px; border: 1px solid #101010; box-shadow: rgb(0, 0, 0) 0px 0px 10px;"><div style="width: 480px; height: 25px;font-family: 'Lobster', cursive;opacity: 0.7;color: white;font-size: 25px;letter-spacing: 0px;text-align: center;text-shadow:0 0 3px #000, 0 0 2px #111, 0 0 3px #111, 0 0 4px #111, 0 0 5px #111, 0 0 6px #111, 0 0 7px #111; margin-top: 100px;">Keresek / Kínálok ezt-azt</div><div style="width: 480px; height:150px;border-bottom: 5px solid #682c2a; border-top: 5px solid #682c2a;padding: 5px; overflow: auto; text-align: justify; margin-top: -10px;">A HIRDETÉSED SZÖVEGE</div></div></center>


A hozzászólást Alignak összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 03, 2018 11:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Kyle Prescott
Informátor - Mentor
Kyle Prescott

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 352
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Keres-Kínál 6edceb
Keres-Kínál 24wemg2
Re: Keres-Kínál // Kedd Május 26, 2015 11:20 am

[KÍNÁL] Publikálási lehetőség
A Daily News Miner szerkesztősége újságírói állást kínál, jelentkezni személyesen, önéletrajzzal a szerkesztőségben lehet!
// Előtte azért lepj meg egy PM-mel. Wink //

Ugyan ide várjuk olvasóink leveleit, észrevételeit is!
// Avagy, ha olyan játékod volt/van, ami szerinted megér egy cikket az újságban a városlakók számára - legyen bármilyen apróság - ne habozz felkeresni vele! //
Vissza az elejére Go down
Skyler R. Hamilton
Kanguyak
Skyler R. Hamilton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 166
◯ IC REAG : 143
◯ Lakhely : Fairbanks
Keres-Kínál Tumblr_mvjsvogzQL1qf5xkuo5_250
Re: Keres-Kínál // Csüt. Okt. 08, 2015 5:48 pm

Keresek árnyakat a múltból...
Mindenféle típusú kapcsolat jöhet, kivéve a rokonokat. Lehetsz az ellenségem, a barátom, egy futó ismerős, vagy esetleg valaki, akinek a lekötelezettje vagyok/ő a lekötelezettem. Szerető, vagy se veled, se nélküled kapcsolat? Azzal sincs semmi probléma, én teljesen nyitott vagyok bármire. Annyi biztos, hogy a városba most fogok megérkezni majd!
Itt pedig néhány infó arról, hogy merre járhattam, bár az évek nincsenek kőbe vésve:
- 1744-1747 - Párizs
- 1747-1760-as évek - Lengyelország
- 1770-1810 - Spanyolország
- 1812-1860 - Egyesült Államok
- 1860-1891 - Párizs
- 1891-1918 - Egyiptom
- 1918-napjainkig - Egyesült Államok

Bármilyen módosítás lehetséges igény esetén, csak jelentkezz bátran! Smile mindenféle hely belefér, mindenféle kapcsolattal! Smile
Vissza az elejére Go down
Kyle Prescott
Informátor - Mentor
Kyle Prescott

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 352
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Keres-Kínál 6edceb
Keres-Kínál 24wemg2
Re: Keres-Kínál // Kedd Okt. 27, 2015 1:12 pm

Keresek - Farkas ismerősöket
Olyan farkasokat keresnék, akik már elfogadott ET-vel rendelkeznek és ismerhetjük egymást jó ideje, hiszen egy városban élünk és én még elvileg a falka-protektorátus összekötőembere is volnék, igaz, ezt csak a felsőbb vezetés tudja a falkában elvileg....
Lényeg a lényeg, KERESEK:
- olyat (olyanokat?), akiről informátor lévén tudok valamit/valamiket, amiért nem kedvel igazán és nem örülne, ha beszélnék valaha is róla a többiek előtt (ha olyan a karakter jelleme, épp próbálhat is a kedvemre tenni h ne beszéljek. :"D)
- bármilyen egyéb, munkából - civil és informátor egyaránt - fakadó ismeretség jöhet, ha van ötleted valami speciálisra
- ember ismerősöket is szívesen fogadok
- illetve 1 fő anchorage-i ismeretséget is szeretnék magaménak tudni
-----------------------------
- kóborok és friss húsok, tőletek meg bocsi, ez most ilyen kör. <33


Update 1: Még el nem fogadott, de ET szerint régebben a városban élők is jöhetnek! Csak a friss ismeretségtől/ismerkedős játékoktól kíméljetek, akad elég. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Andrzej Krakowski
Mágus - Mentor
Andrzej Krakowski

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 87
◯ HSZ : 163
◯ IC REAG : 121
◯ Lakhely : Cartagena, Spain > Anchorage, Alaska >> Fairbanks, Alaska
Keres-Kínál Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Keres-Kínál Tumblr_lw51aumFw81qgl64no4_250
Re: Keres-Kínál // Csüt. Nov. 05, 2015 10:14 pm

Lustán keresek...
2000-2009 közöttről keresnék mindenféle ismerősöket (bár ha az ETmet elolvasva máshova is bele tudod illeszteni magad, ne habozz szólni akkor se). Fairbanksen és Anchorageon kívül mindenféle protektorátusban megfordultam akkoriban (előtte ezen két helyen, sőt Miamiban is), érdekelnének valamiféle kapcsolatok. Nem kötök meg semmit, kíváncsi vagyok mit tudunk kihozni az IC életünkből együtt. Az biztos, hogy a gyász lengett körül akkoriban és nem titkoltam zsidó származásomat/vallásomat.
Vissza az elejére Go down
Celeste M. Hagen
Mágus
Celeste M. Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 197
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Keres-Kínál Igavwm
Re: Keres-Kínál // Vas. Jan. 24, 2016 9:57 pm

Keresek kapcsolatokat
Mindenféle természetű kapcsolatot keresek. Elég hosszú ideig Franciaországban, Dijonban éltem, az utóbbi pár évben azonban New Yorkban, úgyhogy akinek belefér valami, az nyugodtan jelentkezzen. Lehet, hogy fél évet Ázsiában töltöttem, ez még képlékeny, meglátjuk mi lesz! Smile

Három konkrét kapcsolati szál van, amit keresek:
1.) Keresek egy hímet, aki az egyetemi éveim alatt, úgy hét évvel ezelőtt a barátom volt. Első nagy szerelem, nagyon kedveltelek, ezért is fájt, hogy szó nélkül eltűntél az életemből. Idővel ugyan túlléptem rajtad, de hát az ember nem felejti el az elsőt, igaz? Fogalmam sincs arról, hogy apám beszélt veled, hogy tartsd távol magad tőlem. Akkor még semmit nem tudtam a világról, aminek most már én is teljes értékű tagja vagyok őrzőként.

2.) Keresek egy férfit, aki nemrégiben a vőlegényem volt. Nem tudom, hogy kihez fér bele a szál, úgyhogy ez inkább csak afféle próbálkozás. Mikor közöltem veled, hogy Alaszkába költözöm a családom után, te nem akartál velem jönni, így véget ért a kapcsolatunk, még az előtt, hogy megismerhetted volna a szüleimet. Mindegy a fajod és a korod, a lényeg ennyi volna!

3.) Egy bizalmas, lehetőleg nőnemű, de az sem baj, ha férfi vagy. Szeretnék egy közeli barátot, annak minden pozitív és negatív dolgával együtt!

PM-ben elérhető vagyok! Smile
Vissza az elejére Go down
Tawny Vaidya
Falkatag
Tawny Vaidya

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 83
◯ HSZ : 171
◯ IC REAG : 157
◯ Lakhely : Fairbanks
Keres-Kínál 5a9d4b1530a45701942b0f9c9301f6e6727a1926
Re: Keres-Kínál // Csüt. Jan. 28, 2016 7:48 pm

Keresek / Kínálok ezt-azt
Szeretnék Taw-nak is kapcsolatokat keresni. ^^

Fairbanks, 1961- kb. 1966/67-ig még ember volt, így olyan kapcsolatokat keresnék, akik esetleg szívesen barátkoztak egy őrző feleségével. Az első 1-2 év kicsit zúzósabb volt nála, mert drog problémái is voltak…

Fairbanks, 1966/67 – 1982-ig is keresnék, de ekkor már farkas lenne, így szívesen fogadnék olyanokat is, akik esetleg segítettek neki az új élet megszokásában, esetleg abban, hogy a családját láthatta, mert ügyeltek arra, hogy ne törjön elő a farkasa… Köszönöm, hogy a mentor dolog elkelt ilyen hamar *-*
Barátokat erre az időszakra szívesen fogadok. ^^

1985-2012-ig – a világ bármelyik pontján keresnék ismerősöket, akár lehet szó illegális szerencsejátékról, drogról, partikról, vagy éppen bárban látta Taw-ot táncolni, vagy esetleg egy „fülledt” hotelben találkoztak. A lényeg az, hogy szinte bármilyen kétes dolog szóba jöhet. (Annyi, hogy Amerikában nem nagyon járt ekkoriban)

2012-2014: Anchorage – nem éppen úri hölgyeknek való bár, vagy éppen szintén fülledt hotelben találkozott a lánykámmal. Drog itt is játszik.

P.S: Taw-nak több neve is volt az életvitele miatt, így várhatóan majd et írás közben jönnek a nevek hozzá, vagy csak Raven néven ismerik sokan. Bizalmast / barátot is szívesen veszek a távolléte alatt, de nem egyszerű eset volt ilyen téren, így csak úgy barátságot nem kötött senkivel se.  bounce  De azért reménykedem, hogy valakinek beleférek az életébe, színesebbé tehetem, szóval postagalambok jöhetnek. ^^

Várható vérvonal: fürkész Embarassed
Vissza az elejére Go down
Apple Kallentoft
Falkatag
Apple Kallentoft

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 374
◯ HSZ : 74
◯ IC REAG : 52
Keres-Kínál E81441eb41656ca11df66bf41624404e
Re: Keres-Kínál // Vas. Jún. 12, 2016 3:25 pm

Keresek valakit / Kínálom magamat
Tulajdonképpen még Chicagoból elvileg mindenkit ismerek, aki a Falka tagja volt, de azért a milyen mélységben része érdekelne a dolgoknak. Szóval aki úgy gondolja, hogy szívesen lenne ismerőse egy ambiciózus törtető nősténynek (ET-m bent van jórészt a topicban) bárhonnan a világból, az ne habozzon felkeresni. Szívesen elégítek ki betöltetlen szerepeket, töltök ki lyukakat történetekben, ha van rám igény. Annyi, hogy magányosoknál szóba se jöhet se szerelem, se erotika. Sajnálom, drágáim, túlságosan is falkahű vagyok. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Mark R. G. Sherwood
Harcos
Mark R. G. Sherwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 89
◯ HSZ : 41
◯ IC REAG : 30
◯ Lakhely : Fort Wainwright
Keres-Kínál Tumblr_myjdprXFzO1rzxujso1_500
Re: Keres-Kínál // Hétf. Szept. 26, 2016 10:39 pm

Keresek katonaféléket és vezérszerűségeket
- Csak tájékozódási jelleggel, de szeretnék pmt kapni mindenkitől, akit Fort Wainwrightból ismerhetek. Pár hónapja helyeztek ide, szóval nem mély ismeretségekre gondolok, de szívesen feltérképezném kik is vagyunk arra jk/njk-k. (:
- Egyébként pedig szükségem lenne 1 főre, akivel hosszú évek óta (50 is megvan már) levelezek és nem éppen fehérember (vágottszemű, néger, indiánus.. nekem mindegy csak kiélhessem rajta döbbent rasszizmusom. Hátha van ilyen.
- Valamint kéne egy farkas, aki hasonló nézeteket vall, mint én  (vagyis, hogy a farkasok és az őrzők egy tőről fakadnak és mindenki gáz a két fajból, aki utálja a másik faj tagjait), s az egyik első fairbanks-i, városfelfedező estémen futottunk össze, ismeretségünk pedig azóta is kellemes mederben, baráti vizek felé evezve (idő kell neki, tudom) halad.
- Ja, és aki informátor, de publikus, s akar erről parázs eszméket cserélni, az is bátran keressen fel, ha az ET-mben nem is, de a játéktérre előrevetítve egyeztethetünk egy igazi kis paprikás viszont. 0:)
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Keres-Kínál Cwvam61lhomr6dpggpwe
Keres-Kínál Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Keres-Kínál // Csüt. Aug. 10, 2017 11:41 am

partners in crime kerestetik
Keresek:
* farkasokat, akik kisebb közösségre vágynak, nyitottak az újdonságra, készek valamit a semmiből is felépíteni közös munkával, nem jelent gondot számukra mágiahasználók közelsége
* őrzőket, akik nem félnek a (némileg) tilosban járni, kedvelik a farkasok társaságát, készek az új dolgokra

Amit nyerhetsz általa: közösséget (kommunát), az egymástól tanulás lehetőségét, a status quo felkavarásában való részvételt (és elég klassz titulusneveket).
Kockázati tényező, hogy valószínűleg egyik csoport sem lesz elragadtatva - már most sincs igazán -, de én annál inkább!

Kérlek csak akkor jelentkezz, kérj játékot ennek kapcsán etc., ha tényleg aktívan létezel! ö.ö (Totál nulláról, IC elindítani egy esetleges új csoportot így se könnyű, így az aktivitás kiemelten fontos.) Cserébe én is aktivitást és elfoglaltságot adok. Wink
Vissza az elejére Go down
Celaena McDonald
Tatkret
Celaena McDonald

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 177
◯ HSZ : 49
◯ IC REAG : 35
◯ Lakhely : ↷ Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : ↷ freckles & redhead
Keres-Kínál Tumblr_inline_oyakpq0HMz1s1fojl_250
Re: Keres-Kínál // Szomb. Okt. 28, 2017 12:09 am

Keresek ismerettséget
Sziasztok!

Szeretnék ismerősöket keresni, hiszen jó lenne mindenki rendőrjén, akarom mondani Mike uraságon kívül is ismerni farkasokat, őrzőket vagy éppen embereket. Very Happy
Ami fix pont, hogy kb. a 80-as évek elejétől a Chicagói falka tagja voltam, így onnan is ismerhetjük egymást. Lehettél barát, ellenség, mert nem csípted azt, hogy állandóan pörgök, mint egy duracellnyuszi. Szeretek őrültségeket csinálni, pláne ha van hozzá társaság, így lehettél akár az is, aki rávett valami idiótaságra, vagy éppen én téged. Jöhetett kaland is, hiszem miért, ne? Úgy jó az élet, ha zajlik, így bátran támadj be bármivel, mert semmi jónak nem vagyok elrontója. Very Happy  

Tavaly áprilisban viszont magam mögött hagytam a helyet, amikor Mike is távozott, de én nem jöttem vele, hanem inkább neki vágtam a világnak. Közel-Keleten kötöttem ki, mint katonai orvos, így kicsit megjártam a háborút, próbáltam segíteni, amennyire tudtam. Így,h a valaki járt ott az elmúlt időben, akkor jöhet olyan ismerettség is. Pár hónapja hagytam magam mögött azt a vidéket is, lévén éreztem azt is, hogy újra kezd túlzottan forró lenni a talaj a lábaim alatt és nem akartam, hogy miattam bárkinek baja essen. Ahogyan hiányzott a régi családom is, így nem volt kérdés, hogy végül megnézem magamnak ezt a fagyos vidéket, ahova sokan jöttek és ledöntsem lábairól – csatlakozási szándékkal-  pontosan ugyanazt a személyt, akit egykoron is Chicagóban.

Pm-ben megtaláltok!  Keres-Kínál 1676056229
Foxie
Vissza az elejére Go down
Zachariah O. Danvers
Wagabond
Zachariah O. Danvers

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 229
◯ HSZ : 273
◯ IC REAG : 215
◯ Lakhely : Anchorage
Keres-Kínál Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Keres-Kínál 07afc40c40f6b7f12d24c70dca7ad55d125c60e3
Re: Keres-Kínál // Csüt. Nov. 16, 2017 9:15 pm

Good morning Anchorage (and Fairbanks)!
Long story short ismerősöket keresek Anchorage városán innen és túl.
Lehetsz kóbor, aki átutazóban tanyázik a városban, vagy régi motoros, nem számít! Fairbanks városában megtűrt a képem, szállítmányozási cégem lévén heti 1-2 alkalommal arrafelé is megfordulok. (Egy őrző haver mondjuk jól jönne, aki leinformálna fű alatt a városról... X)) )
Mindenre nyitott vagyok. Majdnem mindenre... Keres-Kínál 3615007799 Őrző/ember lánykák előnyben.

Igyekszem mindenkinél egyedi, személyre szabott plotokkal előállni, ötletelni. Keres-Kínál 227139800 Ja igen és minden PM-re válaszolok! *selfmarketing rulz
Vissza az elejére Go down
Tawny Vaidya
Falkatag
Tawny Vaidya

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 83
◯ HSZ : 171
◯ IC REAG : 157
◯ Lakhely : Fairbanks
Keres-Kínál 5a9d4b1530a45701942b0f9c9301f6e6727a1926
Re: Keres-Kínál // Szomb. Jan. 06, 2018 2:31 pm

keresek kapcsolatokat
Halihó!

- Azt előre mondanám, hogy a csoport is mindegy, szívesen ötletelek ember karakterrel, őrzővel, vagy éppen farkassal is.
- Régi ismerősöket (akár városon belül, vagy kívül is szóba jöhet, hiszen az erdőben én is sokszor barangolok)
- keresnék egy bizalmast, legjobb barátot is. (kor se számít, szívesen vennék akár új szálat is ilyen téren)
- akár ellenséget is, mert elítélsz a múltam miatt, anélkül, hogy tudnád részben miért váltam olyanná, amilyenné
- szeretnék egy mentort is, nem kifejezetten csak farkasként szeretnék fejlődni, hanem akár olyat is, aki kicsit utat mutat a nagyvilágban is, segít beilleszkedni ismét az életbe, munkát szerezni és társai
- Vagy ha netán vmi nem szerepelne itt, akkor is nyugodtan írj rám. Ritka az, amikor vmire nemet mondok
- Akár lehet szó kalandról is (érzelmileg a karakter eleve roppant nehezen tudna kötödni bárkihez. )

Köszi, ha elolvastad és netán írsz is nekem! PM-ben megtalálsz. Keres-Kínál 1839924927
Vissza az elejére Go down
Solomon LaChazar
Issumatar
Solomon LaChazar

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 340
◯ HSZ : 155
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Anchorage
Keres-Kínál Tumblr_mvcgl8Vn2G1s36b82o1_500
Re: Keres-Kínál // Pént. Jan. 27, 2023 2:18 pm

Keresek - Áncsi-dokit
Öreg vagy már ahhoz, hogy mindenféle jött-ment a falkában ugráltasson és neked kelljen bébiszittelni a kölyköket, amíg más kirúg a hámból - aztán még össze is varrhatod az illetőt? De azért mégis csak orvos vagy, és valami még dereng arról a Hippokratészi esküről?
Nos, barátom, Anchorage (farkasai) tárt karokkal vár(nak)! Jelenleg nyugalmasan tengetjük napjainkat, de ez bármikor változhat, és egy jó doki sose rossz a háznál. Beérhetnénk NJK-val is, de minek, ha Te pont ilyen lehetőségre vártál, csak még nem tudtad?
A hangulat király, kölyök nincs, és biztos csak akkor fognak zargatni akaratodon kívül, ha ég a ház - vagy inkább hiányzik egy-két végtag, mélyre csusszant a tőr, túl sok lett a jóból stb.
Nagyjából - a jelen állapotok tükrében - hobbi-nyugger állás. Bemesélheted, hogy évek óta a városban élsz, de azt is, hogy most érkezel, a pálya szabad. Az biztos, hogy meg leszel becsülve, és hallgatólagos megegyezés van/lesz rólad a városban: érinthetetlen vagy. Mégse azt csesszük szét, aki összekapar minket, ugyebár. Azért ne szaladjon el veled a ló, az Issumatar még én vagyok. Very Happy

Az ideális jelölt 400 fölött jár már, de kérlek, ne kelljen még a végrendeletedet írni.


Ez gyorsan ment, köszönöm. XD
Vissza az elejére Go down
Henry McCarty
Wagabond
Henry McCarty

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 164
◯ HSZ : 632
◯ IC REAG : 550
◯ Lakhely : Anchorage (#B88438)
◯ Feltűnést kelthet : Gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Keres-Kínál C6f7e3fb7dd5899b4f21c975f90fa8ddf7e4b52b
Re: Keres-Kínál // Vas. Május 28, 2023 7:34 pm

Bárkit is keresek
ANCHORAGE városában élő/gyakran járó mindenkit is keresek, leendő játékok és kapcsolatépítés céljából. Lehetsz régi vagy új karakter/játékos, ebben a városban én is nulláról kezdem, szóval ha szeretnél egy szabadszájú, sajátos humorú, kihaénnem, minden hülyeségre vevő, idióta valakit az életedben, akkor olvass tovább Very Happy

• Közös játékok kezdete: OOC június vége - július eleje
• Rendőrség: kollégák is lehetünk
• Ivócimbora: minden kocsmában elérhető vagyok
• Terrordiktátor: kóbor farkasként elkaphatod a tökeimet és zsarolhatsz, ha elkapsz egyenruhában, és mindennél jobban vágysz egy bennfentes emberre (az tőled függ, milyen áron)
• Múlt: bárki lehetsz (nyilván időpont és helyszínegyeztetés után) a 163 évnyi múltamból, aki épp erre jár és összefutunk a falkamentes városban
• Fodrász, hentes, kedvenc boltos: igen, volt már IC kedvenc hentesem is, szóval ilyesmire is nyitott vagyok
• Faji/nemi megkötés: nincs, szerencsére mindenkit egyformán (nem) utálok  Cool
• No Go: szerelmi szál nem játszik, illetve igen, de csak úgy és akkor, ha szeretsz szenvedni és ebből építkezni, "szeretek szenvedni" jeligére
• Bónusz: Legenda vagyok (Billy, a Kölyök napjainkban, aki mégsem halt meg, hanem helyette farkas lett és próbál túlélni)
• Bónusz 2: a fentieken kívül bármire nyitott vagyok, cserébe pedig aktív játékokat tudok megígérni a a fenti dátumtól (addig depiben fetrengek)

Hosszú távú hirdetés, szóval abszolút nem sürgős. Részletkért PM, FB üzi, Discord, Messenger, ahol épp megtalálsz Smile
Vissza az elejére Go down
Dakota Miles
Wagabond
Dakota Miles

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 113
◯ HSZ : 582
◯ IC REAG : 527
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Keres-Kínál 5a378730396725d0a57df603452002d28ce7f64d
Re: Keres-Kínál // Vas. Nov. 19, 2023 6:32 pm

Kínálok (légi) fuvart
Picit megkésve bár, de törve nem: légitaxis bevetésre rendelhető!
Alaszkán belül lényegében bármely városba/településre vállalok személy/kiscsoport szállítást, tavaszi-nyári időszakban különleges útvonalak:
  • Gleccsernézés
  • Medveles
  • Brunch-körút

Ezen felül bárhova-bárkit, aki megfizeti, lehet szó rendszeres utakról is, ha olyan elfoglaltságod/munkád van. Példának okáért: péntek reggel leviszlek Sitkába, vasárnap délután érted megyek és visszahozlak Anchorage-be. Fairbanksben is mozoghatok, így ugyanez él az északi városra is.
Kijátszási kötelezettség nincs, ha olyanod van, egyeztethetünk pm-ben, hogy miképp "seftelünk". Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dash Brooks
Naturalak
Dash Brooks

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 22
◯ HSZ : 11
◯ IC REAG : 7
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
◯ Feltűnést kelthet : sovány
Keres-Kínál Dc645a688ee2f84695794c02bd1f7b8541a53a95
Re: Keres-Kínál // Hétf. Jan. 01, 2024 6:42 pm

Keresek kapcsolatokat
2022. márciusáról vagyok a fairbanksi falka tagja, előtte az egész, boldog tudatlanságban leledző életemet New Yorkban töltöttem, ennek megfelelően keresek kapcsolatokat. Különösebb megkötés nincs, emberi/családi hátteremből kifolyólag nyaralás okán 1-2 hétre máshol is könnyű szerrel megfordulhattam, ha olyan van.

Egyetemi hallgató voltam/vagyok, szeretem a bulikat, de képes vagyok akár napokra is bezárkózni a szobámba, ha olyan jó party jön össze online játékra.

Falkába kerülésem utántól a társaknak ugráltatható lóti-futi lehetek, annyi megjegyzéssel, hogy nyilvánvalóan rühellem az összes ilyen alkalmat (egy idő után egyértelműen a fejembe szállt, hogy egy őslakos Tark harapott be, meg nem a gettóból jöttem). Alkalmi munkásnak is felvehettél, de zsenge korom miatt még fixen kell mellém felügyelet, ha a Lakon kívül akad valami tennivaló.

Ha valami beugrik, ne fogd vissza magad, PM-ben megtalálsz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kyle Prescott
Informátor - Mentor
Kyle Prescott

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 352
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Keres-Kínál 6edceb
Keres-Kínál 24wemg2
Re: Keres-Kínál // Szomb. Feb. 10, 2024 9:43 am

Secret Valentine
Kedves Érdeklődő!

Megvallanád érzéseidet, de nem mered szemtől szemben? Távol lakik tőled és régimódi gesztusként egy újság hasábjain keresztül üzennél neki? Esetleg titkon epekedsz utána és sosem vállalnád fel, mégis tudatnád vele, hogy gondolsz rá?
Hamarosan itt a Valentin-nap és a Daily News Miner szerkesztősége egy teljes oldalnyi lehetőséget biztosít számotokra, hogy kifejezzétek - névvel vagy névtelenül - érzéseiteket imádatotok tárgya iránt!
Ehhez nem kell mást tennetek, mint PM-ben elküldeni a szerkesztőségnek (ennek a karinak) az üzenetet, a célzott személy nevét, illetve, hogy kitől jött az üzenet (álnév vagy valós, amit akartok). Ha több célszemély is akad, jöhetnek az üzenetek egy PM-ben, mi nem ítélkezünk! Wink

A határidő: 02.12. hétfő, 20:00 / Jelige: Titkos Valentin.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Keres-Kínál //

Vissza az elejére Go down
 

Keres-Kínál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kész karakter gazdát keres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: IC Központ :: Karakterlap alkotás :: Kellékek-