KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 5:47 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Aug. 02, 2024 6:05 pm
írta  William Douglas Csüt. Aug. 01, 2024 9:11 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Aug. 01, 2024 12:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Catherine Benedict Hétf. Júl. 29, 2024 12:15 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Júl. 29, 2024 1:23 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Theodora Zoe Morano
Rhay Blacksmith I_vote_lcapRhay Blacksmith I_voting_barRhay Blacksmith I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Rhay Blacksmith I_vote_lcapRhay Blacksmith I_voting_barRhay Blacksmith I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Rhay Blacksmith I_vote_lcapRhay Blacksmith I_voting_barRhay Blacksmith I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Rhay Blacksmith I_vote_lcapRhay Blacksmith I_voting_barRhay Blacksmith I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Rhay Blacksmith I_vote_lcapRhay Blacksmith I_voting_barRhay Blacksmith I_vote_rcap 
William Douglas
Rhay Blacksmith I_vote_lcapRhay Blacksmith I_voting_barRhay Blacksmith I_vote_rcap 
Bianca Giles
Rhay Blacksmith I_vote_lcapRhay Blacksmith I_voting_barRhay Blacksmith I_vote_rcap 

Megosztás

Rhay Blacksmith Empty
Rhay Blacksmith Empty
 

 Rhay Blacksmith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Rhay Blacksmith // Szomb. Dec. 24, 2011 11:35 am





Rhay Blacksmith Rhay_www.kepfeltoltes.hu_

Rhay Blacksmith Aqh62ykr61k8xhl959





Karakter teljes neve: Rhay Blacksmith
Becenév: Rhay
Álnév: -
Faj: Őrző
Falka: -
Titulus: Harcos
Nem: Férfi
Kor: 28 éves
Születés helye és ideje: Fairbanks, 1983. 04. 15.
Foglalkozás: Rendőr
Védőszellem neve: opcionális
Mágiaérzékenység: van
Mágiahasználat szintje: 1. szint


Rhay Blacksmith 1264653634kapcsolatok_www.kepfeltoltes.hu_

Apa: Nick Blacksmith, Őrző-Mágus, él
Anya: Ann-Lya Blacksmith, ember, él
Testvérek:Trisha Blacksimth, Őrző – Gyógyító, él

Egyéb hozzátartozók:
Marion Blacksmith (nagynéni), ember, él


Rhay Blacksmith Jellem_www.kepfeltoltes.hu_


Temperamentumos természet, többnyire a munkájába öli a vérmérsékletét, ha más mód nincs.
Imádja a húgát és az édesanyját. Ellenben apját nagyon tiszteli. Könnyen alkalmazkodó, ugyan akkor van egy bizonyos stílusa, amit nem nagyon fog vissza. Ezt pedig vagy elviseli valaki és elfogadja, poénra veszi, vagy nem.
Alapjában véve kedves és segítőkész, ezért is lett rendőr. Ő sem tökéletes, ahogy mások sem, de igyekszik mindig a helyes úton járni. Még, ha ez olykor nehézkes is. Tiszteli embertársait, főleg a nőket. Ha valaki felhúzza az sosem ússza meg épp bőrrel. Nem él vissza azzal, hogy rendőr, de a bűnözőkkel nem bánik kegyesen. Elvégre nem hímes tojások.
A farkasokat gyűlöli, főleg azóta, hogy a húgát megtámadta egyszer régen egy. Igaz, előtte sem különösebben kedvelte őket. Úgy tűnik ez az egy dolog sosem fog változni.





Rhay Blacksmith Kinezet_www.kepfeltoltes.hu_


190cm magas, erős, izmos testalkatú. Rövid, sötét barna haja van, ami már majdnem fekete. Sötét szemei tökéletesen illenek bronzszínű bőréhez, amit édesapja vérvonalától örökölt.
Öltözködési stílusa minden, csak nem egyszerű. Persze a rendőrruha az alap, még ha annyira nem is szereti. Azonban, ha a munkaruhát leveti, senki nem mondaná meg róla, hogy jó fiú a bőrkabát és laza farmeröltözet alatt.

Járása határozott és annak ellenére, hogy magas egyáltalán nem riasztó kis csibészes mosolya miatt.



Rhay Blacksmith Cooltext646986803_www.kepfeltoltes.hu_


Egy szép verőfényes napon születtem Fairbanksben első szülött fiú gyermekként. Gondolom nem kell elmondanom ez mit is jelentett. Minden apa számára büszkeség, főleg ami családunkban ha egy egészséges gyermek születik. Négy éves voltam, amikor megszületett a kishúgom, aki a család szeme fénye volt, ami érthető, hisz már akkor tündéri lány volt, most pedig egy gyönyörű okos nő. Szerencsére a mi családunkban meg volt az a különlegesség, hogy soha nem volt közöttünk kivételezés. Persze másképp bántak velünk, de ez is csak a nemi különbség miatt volt.
Kezdetekben még teljesen egyszerűnek hitt családunk, még sem volt annyira egyszerű. Bár édesanyám semmiről sem tud és soha nem is kérdezett semmit, apánk soha nem volt egyszerű ember. Apánk Őrző volt, amit sikeresen mi is örököltünk. Bár gyerekként ez nem volt annyira nagy hatással még az életünkre. Apánk figyelt és vigyázott ránk mindig.
Nem voltam egyszerű gyerek, persze ez alatt nem azt kell érteni, hogy rossz voltam. Apróbb csínytevéseket én is elkövettem, mint bárki más, de túlzott rossz sem voltam. Legalább is én úgy érzem.
Marion nénikém imádott felhúzni, de ugyan akkor képes volt játszani is velünk. Még kisebb voltam, amikor kaptam tőle egy játék pisztolyt. Akkor még nem gondoltam arra, hogy ez lesz a hivatásom és, hogy mennyire is jó választás volt nekem ez a játék. Még ma is sokszor hallom tőle azokat a visszaemlékezéseket, amikor azzal a pisztollyal rohangáltam az udvarban és mindenkit le akartam lőni és tartóztatni. Azok a szép gyermek évek… Mint minden ennek is vége lett, hisz attól, hogy egy Őrző vére folyik az ereimben nem lettem külsőre másabb, mint egy normális ember és én is pontosan, úgy öregedtem, mint bárki más.
Iskolába jártam, ahol nem meglepő módon, amolyan védelmező szerepet töltöttem be mindig. Magas voltam és mivel imádtam futni és sportolni nem voltam gyenge. Ha arról volt szó kiálltam a gyengébbekért. Nem szerettem már akkor sem, ha elnyomnak egyes embereket, csak azért mert kicsit mások. Az pedig, hogy valaki másabb az átlagnál az nem féltétlenül mindig rossz. Persze ez csak az én véleményem, bár ez valószínűleg a neveltetésemnek köszönhetem. Trisht már kiskorunktól kezdve igyekeztem védelmezni. Sokszor talán túlzásba is vittem. Kiskorában leginkább az erdőben rohangált a kisállatok után, de én már akkor tudtam, hogy ez nem a legjobb ötlet, hisz bánthatnák is őt.
Apánk lassan a megfelelő időben mindent elmondott nekünk, hisz örökké nem titkolhatták volna azt, hogy mik is vagyunk. Főleg, hogy bizonyos szintig mind a ketten érzékenyek voltunk a mágiára.
Tizenöt éves lehettem, amikor apám egy este áthívta a férfi rokonokat. Édesanyám, már fogalmam sincs hol volt, de érdekes légkör fogadott a férfiak között. Az elhívásom érdekesen alakult, először fel sem fogtam, de miután mindent végig gondoltam elfogadtam a dolgot. Attól a naptól kezdve új dolgokat tanultam és némileg megváltozott az életem. Nem voltam nyugodt fajta, így a harc tanulásába öltem a feszültségem és minden egyebet. Apám megesketett, hogy a húgomnak nem mondhatok erről semmit. Persze aznap éjjel, amikor sor került az elhívásomra a húgom bajba került. Egy farkas megtámadta. Előtte sem álltak valami közel hozzám furcsa módon, de azután még kevésbé kedveltem őket. Sőt, inkább gyűlöltem mindet. Nem láttam bennük mást csak ellenséget.
Titkon vigyázni kezdtem Trish-re. Minden léptét figyeltem egész addig, amíg sor nem került az ő elhívására is. Utána kezdtem csak keresni valamit, amivel leköthetem a figyelmem, mivel kezdtem már a húgom agyára menni az örökös aggódásommal. Akkor értettem meg igazán mit is szeretnék csinálni. Ki akartam próbálni magam, mint rendőr és szerencsémre be is vált, de csak azután, hogy kikerültem a katonaságból. Több mint két évig voltam Fort Wainwrightben. A családom hiánya miatt, azonban rá kellett jönnöm, hogy ez nem a legjobb ötlet és cselekedett, így lettem inkább rendőr. Közelebb lehettem a családomhoz és továbbra is segíthettem a közösséget.
Idáig egyszer volt csak alkalmam farkassal találkozni, de nagy szerencsémre épp bőrrel megúsztam. Harcos vagyok és a lelkem is az. Soha nem fogom feladni, harcolni szeretnék azért, amiben hiszek. Bármikor elestem felálltam és ezt a jövőben sem szeretném másképp csinálni. Hiába szerzek sérüléseket a munkám során is, a húgom segítségével könnyen begyógyulnak és már újra talpra állva megyek is tovább. Igaz, nem mindig bánok úgy a bűnözőkkel, ahogy kell, de nem fogok velük kedvesen viselkedni, ha egyszer megérdemlik a fájdalmat.

Rhay Blacksmith Fontos_www.kepfeltoltes.hu_

Amiket szeret: a munkája, a családja, szabad élet

Amiket ki nem állhat: Farkasok, siránkozás, hisztis nők

Rövidtávú célok: Saját lakás után nézni, mivel egy igen kicsi egyszerű albérletben él.

Középtávú célok: Mivel van még mit tanulnia a mágiáról és harcokról szeretné képeztetni magát; Munkájában egyre feljebb jutni a ranglétrán. Esetleg kipróbálni magát valami másban.

Hosszútávú célok: talán család alapítás, de csak talán; nyugodt, békés öregkora legyen

A célokról:
Saját, nyugodt életet akar, persze amennyire ez egy harcos Őrzőnek megadathat. Szeretne egyre jobb lenni, hogy meg tudja védeni a családját és a többi Őrzőt. A legkevésbé sem akar csalódást okozni sem az Őrzőknek, sem pedig az emberi közösségnek. Imádja a munkáját, de sokszor felmerül benne, hogy mi mindent szeretne még az életben, ezeket próbálja megvalósítani, vagy éppen ezekben próbálná ki magát.




Vissza az elejére Go down
Gabriel Simmons
In Memoriam
Gabriel Simmons

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 486
◯ IC REAG : 605
Re: Rhay Blacksmith // Szomb. Dec. 24, 2011 11:46 am

Hello!

Rád már nagyon vártunk. A lapoddal minden rendben.
Egy kiegészítést javaslok, mégpedig azt, hogy már túl vagy az első olyan rituálén, ami lassítja az öregedésedet. Ha jól megy a játék, és kitünteted magad, hamarosan ideje lesz további szertartásoknak is. Smile

Rhay Blacksmith Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Rhay Blacksmith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dr. Trisha Blacksmith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Once Upon A Time-