KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Egon Candvelon Tegnap 7:30 pm-kor
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:58 am
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:57 am
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
akiket a szél felkapott I_vote_lcapakiket a szél felkapott I_voting_barakiket a szél felkapott I_vote_rcap 
Bianca Giles
akiket a szél felkapott I_vote_lcapakiket a szél felkapott I_voting_barakiket a szél felkapott I_vote_rcap 
Catherine Benedict
akiket a szél felkapott I_vote_lcapakiket a szél felkapott I_voting_barakiket a szél felkapott I_vote_rcap 
Egon Candvelon
akiket a szél felkapott I_vote_lcapakiket a szél felkapott I_voting_barakiket a szél felkapott I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
akiket a szél felkapott I_vote_lcapakiket a szél felkapott I_voting_barakiket a szél felkapott I_vote_rcap 
Jackson Carter
akiket a szél felkapott I_vote_lcapakiket a szél felkapott I_voting_barakiket a szél felkapott I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
akiket a szél felkapott I_vote_lcapakiket a szél felkapott I_voting_barakiket a szél felkapott I_vote_rcap 

Megosztás

akiket a szél felkapott Empty
akiket a szél felkapott Empty
 

 akiket a szél felkapott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Savannah Blake Richmond
In Memoriam
Savannah Blake Richmond

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 91
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 217
◯ Lakhely : Fairbanks
akiket a szél felkapott 2wq5ouh
akiket a szél felkapott Tumblr_nuov0c08Bu1t0u8w9o1_250
akiket a szél felkapott // Szer. Május 27, 2015 6:07 pm

Guardians. Lovely!









Kyle Prescott (Legjobb barát)

Hozzámentem, elváltam. Oké, nem pont így kezdtünk, de mégis csak szebb nyitány lett volna, mint az alkoholizmusból való kitessékelése. Bár az is igaz, hogy enélkül valószínűleg nem jutottunk volna addig, hogy mára már olyan legyen nekem, mintha a bátyám volna. A legbiztosabb pont az életemben, tudom, hogy bármikor számíthatok rá, ez pedig maximálisan kölcsönös.

Emmett McDowell (Bátyám)

Alias Lucas - nekem, amikor tényleg úgy érzem, hogy a testvéremmel beszélek, nem pedig azzal az idegennel, akivé az évek alatt vált számomra. Ez valószínűleg fordítva is hasonloképp van. Kölcsönös utálat-harag-szeretet hullámvasút jellemzi a kapcsolatunkat és habár javítani szeretnénk ezen, valahogy minden találkozásunk úgy ért eddig véget, hogy valamelyikünk nagy sietve elrobogott.

Jackson Carter (Jó barát)

Még New Yorkban ismertem meg, segítettem neki megoldani a Mentora által kiszabott feladatot. Könnyen megtaláltuk a közös hangot, minden gond nélkül beszélgettünk át éjszakákat. Kicsit olyan, mintha az én mentoráltammá is vált volna az évek alatt... Akárhogyis, amiben tudok, segítek neki, nagyon megkedveltem a srácot.

Dimitris Xenakis (Mentorféle)

A Koncurencia vagyok neki, és egyáltalán nem zavar, amikor így emleget, mert tudom, hogy még nagyon sok mindent kell tanulnom ahhoz, hogy megközelítsem egyáltalán az ő szintjét. Éppen ezért kifejezetten motivál. Rettenetesen hóbortos és bolondos, de láttam - és a saját bőröm is tapasztaltam -, hogy mire képes... hát WOW! Tisztelem őt, nem csak, mint Mágust, Tetoválómestert, hanem mint embert is.

Naomi Sharp (Csevegő útitárs)

Ha mi ketten összekerülünk, ott másnak nem sok esély marad szót kapni. Az Anchorage-Fairbanks távot minden gond nélkül végigbeszélgettük különösebb üresjárat nélkül. Szimpatikus lány, alázattal beszél a mágiáról és a tanulmányairól. Drukkolok neki, hogy jól haladjon a tanulással és a barátjával is úgy alakuljanak a dolgok, ahogy szeretné.
Kate W. Strauss (Vicces amazon)

Sokan tartanak tőle, meg nem kedvelik, amit az alapvetően pokróc és pattogó stílusa miatt meg tudok érteni. De kövezzenek meg, én nagyon bírom! Szerintem szórakoztató, legalábbis engem mindig feldob az, ahogy zsörtölődik a kis dolgokon is. Oké, tisztességes hosszú távon valószínűleg én se viselném ennyire jól, ám töltöttem már vele egy háztartásban egész heteket is és még mindiketten élünk, egyikünk sem szorult pszichiáterre... legalábbis tudtommal neki sem volt erre szüksége. Ja, amúgy Kyle húga. Félelmetes, hogy mennyire nem hasonlítanak!



A hozzászólást Savannah Blake Richmond összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 27, 2015 11:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Savannah Blake Richmond
In Memoriam
Savannah Blake Richmond

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 91
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 217
◯ Lakhely : Fairbanks
akiket a szél felkapott 2wq5ouh
akiket a szél felkapott Tumblr_nuov0c08Bu1t0u8w9o1_250
Re: akiket a szél felkapott // Szer. Május 27, 2015 8:19 pm

Werewolves! *_*







Lynx Silverclaw Hunter (a Vadász)

Ezüst Fia, Holdgyermek, Abooksigun. Amennyire szeretem, majdnem annyira vagyok vele kegyetlen, pedig tényleg soha nem akartam neki rosszat, mégis úgy tűnik, hogy én magam vagyok a rossz. Megnyugtat, biztonságérzetet ad... Túl sok mindent kezdett jelenteni, félelmetesen rövid idő alatt, az óvatosságomat pedig legalább ilyen gyorsan hajítottam ki az ablakon. Ennek eredményeképp: Akwá:wen. Konnorónhkwa. Azonnal mosolyogni kezdek, ahogy eszembe jut. Embarassed

Natan Vreth (Bestia)

Ellene nem próbáltam meg csalni, mégis buktam a fogadásunkat, aminek hála cicózott velem egy sort - rém szemtelen! -, és eltette talonba a második kívánságát. Nem ostoba, azt meg kell hagyni, és a maga pimasz módján azért megkedveltem, amennyire meg lehet egy rövid találkozás alkalmával.

Goran Marković (Ray. Mr. Just. Look. At. Him!)

Mit mondhatnék? Vérfarkas, erős, tudja mit akar és még jól is néz ki. Gyenge nők ellen elkövetett merénylet ez a hím, ha mondom... Ezt nyíltan persze sose hangoztattam, de nem csak a férfiak fantáziálhatnak, nem? Na ugye. Pech, hogy pont a nagy farkas-önmegtartóztatásom közepette találkoztam vele, most meg már másféle önmegtartóztatást élek. Van egyfajta stílusa, főleg azokkal szemben, akiket nem kedvel, de én bírom őt.

Daniel Corvin (Kis szívesség)

Anchorage a szabadsága utána szerintem a hímjeiről híres a leginkább. Mind jó kinézetben, mind problémásság tekintetében. A tesója szétvert egy motelszobát és nekem kellett eltüntetni a nyomokat - emlékezet terén a recepciós fejéből -, aztán rebesgettek valamit a fairbanksi kiruccanásáról is... Nem unalmas az élete az biztos, és habár elsősorban kellemes köszönő viszonyban és alkalomadtán elcsevegőben vagyunk, remélem nem esik komolyabb baja. Praktikussági szempontból már csak azért is, mert jön nekem eggyel.


Vissza az elejére Go down
 

akiket a szél felkapott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Akiket megvert velem a sors...
» Akiket nem kímélt meg tőlem a sors...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kellékesláda-