KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
The Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_lcapThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_voting_barThe Butcher Shop and Grill - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

The Butcher Shop and Grill - Page 2 Empty
 

 The Butcher Shop and Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
The Butcher Shop and Grill // Vas. Jan. 15, 2012 3:42 pm

First topic message reminder :

The Butcher Shop and Grill - Page 2 34ebb1e7da62984b62dde18f1fdd79de


A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 29, 2015 3:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


The Butcher Shop and Grill - Page 2 Empty
The Butcher Shop and Grill - Page 2 Empty
The Butcher Shop and Grill - Page 2 Empty
The Butcher Shop and Grill - Page 2 Empty
The Butcher Shop and Grill - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Leah Amalia Malpelo
In Memoriam
Leah Amalia Malpelo

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 122
◯ IC REAG : 104
Re: The Butcher Shop and Grill // Vas. Szept. 20, 2015 10:12 pm

Blake | Leah

A chi vuole, non mancano modi.



Mivel nem zárja be magát, így észrevétlen, finoman kúszom be pajzsának résén, szinte óvón dédelgetve mindazt az információt, amit tőle kaphatok ekképp. Megkóstolom mindazt, amit át akar adni, s azt is, amit nem, hála a vérvonalamnak és az ezzel örökölt képességnek van mit a tejbe aprítanom tehetség terén.
A megismerést morgás követi, de nem támadó, sokkal inkább kérdőre vonó, s mire Blake megjelenik szemeim előtt, addigra a farkas már pontosan tudja, hogy kivel is van dolga, s nem szégyelli magát megmutatni sem.
A láda koppan a földön, műanyag dörren a betonnal, én pedig ellököm magam a mozdulatlanságból, s egy pillanat alatt ott vagyok, ahol lenni szeretnék, erőszakosan elvéve mindazt, amire emlékszem, beléfojtva a másikba ezzel a szavakat. Nem érdekel sem előre, sem közben az, hogy esetleg felháborodhat vagy megorrol rám esetleg megtorolja a viselkedésemet. Sosem a szavakon nyugodott a viszonyunk, mozdulok hát, hogy ajkaimat tapasszam az övéire, s ha lehet, akkor lendületemmel a szomszédos ház falának szegezzem őt, miközben vadul csókolom bele a pillanatba a viszontlátás színtisztán testiségen és nem érzelmeken alapuló örömét.
Ha nem lökött el korábban, akkor pimasz vigyorral lépek tova, amint kifogytam a szuszból, s veszem újra kezembe a ládát, mintha az előbbi, nüansznyi intermezzo meg sem történt volna.
- A halottak vajon csinálnak ilyet?
Kérdezek vissza dallamos, olaszízű trillákkal, s még fel is nevetek.
- Köszönöm a bókot, igyekeztem. Hogy kerülsz ide, mio caro?
Egyértelmű, hogyha nem jön utánam a bolt belsejébe, akkor a beszélgetést nem fogjuk folytatni, hiszen én megindulok a dolgomra. Szemtelenül ajaknyalogatva mellé, mert én még mindig ilyesmi vagyok. Vajon lehetett ezt elfelejteni?
Vissza az elejére Go down
Blake Sieron
Wagabond
Blake Sieron

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 32
◯ IC REAG : 30
Re: The Butcher Shop and Grill // Hétf. Szept. 21, 2015 3:29 pm

Őszinte leszek, az első pillanatban meglepődök. Tény, valami hasonlóra számíthattam volna, talán számítottam is, de nem ilyen gyorsasággal, nem ilyen hevességgel. A meglepetés pillanatának elmúltával azonban viszonzom a csókot, ugyanolyan vehemensséggel, mint ahogy ő adta. A legkevésbé sem zavar, ahogy a hátamat a falnak szegezi, sőt, kifejezetten élvezem a régi tánc feléledését. Kezem reflexszerűen fut végig az oldalán, tapad a hátsójára és így húzom közelebb magamhoz a nőt – olyan közel, hogy még a nadrágomon keresztül is érezze, mennyire örülök is a viszontlátásnak.
– Tévében. És ott is lényegesen agresszívabban – felelem. Jó ismét hallani a hangját, főleg úgy, hogy azt hittem, sosem fogom újra. Nem voltam szerelmes a nőbe (ezt bizton állíthatom), de ameddig tartott a mi kapcsolatunk, addig jó volt.
Követem a bolt belsejébe. Egy ilyen viszontlátás után ki ne tenné, legyünk őszinték? A vér szaga a legkevésbé sem zavar, a farkasom is csak kíváncsian és várakozva szemléli a helyzetet. Van, ami elvonja a figyelmem. És ezalatt egyszerre értem a nőstény csinos fenekét és a szavait is.
– Munka – felelem nemes egyszerűséggel. – Huzamosabb ideig barangoltam, gondoltam, ez ugyanolyan jó hely visszarázódni, mint bármi más. Tévedtem. De azt hiszem, az érdekesebb, hogy te miként kerülsz ide?
Elvégre nem én haltam meg elméletileg egy templomtűzben. Bár tény és való, tippelni tudnék. A sors, a szerencse, a véletlen, vagy bármi más erő, ami idehozott, eléggé kegyetlen egy játékot játszik velem. Úgy tűnik minden nőstényt az utamba dob, akikkel valaha valami dolgom volt. Most Leah-t figyelem, ahogy a munkáját végzi, félig a falnak dőlve. Nem tudom, mit kellene lépnem. Az előbbi pillanat folytatásában reménykedem, de közben azt próbálom emészteni, hogy mégiscsak életben van, ráadásul ugyanazt a tiszta hegyi levegőt szívja, amit én is.
– Mikor zársz? – kérdezem végül, és a kérdésben ott rejlik egy kimondatlan is. „Akarsz találkozni utána?”
Vissza az elejére Go down
Leah Amalia Malpelo
In Memoriam
Leah Amalia Malpelo

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 122
◯ IC REAG : 104
Re: The Butcher Shop and Grill // Szomb. Nov. 07, 2015 8:19 pm

A meglepettsége zene füleimnek, vagyis hogy úgy mondjam, inkább kellemes rezgés az érzékeimnek. A csókba beleviszek mindent, ami a lényemnek sajátja, hogy aztán könnyedén szakadjak el tőle – előbb még kiélvezve azt, hogy nagyon is hatással vagyok rá, viszonozva a fenékre marást-, biztosan tudva, hogy ennek a világon semmi folytatása nem lesz. Viszont nőből vagyok, használom az eszköztáramat, hát hadd higgye, hogy az üzlet belsejébe való lejtésem egyet jelent azzal, hogy keringőre kérjem fel. Tánc. Utálom. Mármint a kötött szalontáncokat nem kedvelem. A lokálokkal úgy-ahogy elvagyok.
- Nem nézek televíziót.
Jegyzem meg kis pimasz éllel a hangomban. Hogy ezt most fricskának vegye-e, amiért ő igen, vagy csak tényt közöltem? Magam sem skatulyáztam be a mondandót, hát neki sem kellene, ám ettől még nem fogom visszafogni, ha mégis megteszi.
- És meddig maradsz? Tényleg, most mi a neved?
Teszek fel egy csomó, praktikusnak tűnő, ám felderítő jellegű kérdést. Nem a Falka tagja, ebben szinte biztos vagyok, legalábbis nincsen rajta falkaszag, de mondjuk a fene tudja ezeknél a hegyi népeknél, hogy mikor hová vándorolnak. Bár nálunk is szokása egyeseknek, akármennyire is tartsam orrfintorítónak az ilyet. Amíg magányos voltam, addig se szerettem, ha valaki nem következetes – a seggen való megülés nekem sem kenyerem, mástól sem várom hát el – és a Falka óta pláne nem kedvelem.
- Itt élek már évek óta. Chicagoból jöttem át.
Válaszolok a kérdésére egyelőre maradva a talányos vonalon. Nem kell minden kártyát az elején kijátszani, a végén még halálra unnánk magunk.
A kimosott ládát pofával lefelé száradni támasztom a raktér falának, majd előremegyek a hentesüzlet belsejébe, hogy ott is rákészüljek a zárásra.
- Épp azt teszem.
Fordulok hátra a vállam fölött sandítva a hímre. Egy kacsintást is megengedek magamnak. A szabályokat ismerem, a Falkáéi mindenek felett, de játszani a tűzzel azért szabad. Massimo – is – kapja be, amondó vagyok!
- Miért kérded?


//Bocsi, hogy csak most Embarassed//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: The Butcher Shop and Grill // Vas. Feb. 07, 2016 7:14 pm

The Butcher Shop and Grill - Page 2 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: The Butcher Shop and Grill //

Vissza az elejére Go down
 

The Butcher Shop and Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Holly Fields' Bridal Shop

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: 2nd Avenue-