KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Egon Candvelon Tegnap 7:30 pm-kor
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:58 am
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:57 am
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Eska szösszenetei I_vote_lcapEska szösszenetei I_voting_barEska szösszenetei I_vote_rcap 
Bianca Giles
Eska szösszenetei I_vote_lcapEska szösszenetei I_voting_barEska szösszenetei I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Eska szösszenetei I_vote_lcapEska szösszenetei I_voting_barEska szösszenetei I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Eska szösszenetei I_vote_lcapEska szösszenetei I_voting_barEska szösszenetei I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Eska szösszenetei I_vote_lcapEska szösszenetei I_voting_barEska szösszenetei I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Eska szösszenetei I_vote_lcapEska szösszenetei I_voting_barEska szösszenetei I_vote_rcap 
Jackson Carter
Eska szösszenetei I_vote_lcapEska szösszenetei I_voting_barEska szösszenetei I_vote_rcap 

Megosztás

Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
Eska szösszenetei Empty
 

 Eska szösszenetei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Eska
Szellem
Eska

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 831
◯ HSZ : 287
◯ IC REAG : 306
Eska szösszenetei 11kczms
Eska szösszenetei // Csüt. Ápr. 14, 2016 10:45 am

Telefonok, sms-ek, e-mailek helye
Vissza az elejére Go down
Eska
Szellem
Eska

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 831
◯ HSZ : 287
◯ IC REAG : 306
Eska szösszenetei 11kczms
Re: Eska szösszenetei // Csüt. Ápr. 14, 2016 10:47 am



Üzenet Maeve részére
connected to: Kölyök
time: Április 14.


Ne hibáztass senkit a helyzeted miatt. Én mozgattam a szálakat, sajnálom. Ha lesz még rá lehetőségem, el fogom magyarázni, hogy miért tettem, bár akkor sem kérném, hogy értsd meg. Egyszerűen csak fogadd el, hogy ott vagy biztonságban.
Alethea


Nem beszéltem vele azóta, nem is akartam, mert hagyni szeretném kibontakozni, hogy élje az életét, márpedig aligha működhetett volna ez úgy, hogy ott lihegek a sarkában. Igazság szerint hiányzott, szerettem volna jobban megismerni, de percekre, órákra, napokra, hetekre a Vörös Holdtól úgy éreztem, ez most így van jól, és ki tudja, talán lesz még esélyem rá, ha mégsem… akkor legalább nem lett olyan fontos, hogy ne legyen könnyebb felednie.
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Eska szösszenetei Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Eska szösszenetei // Csüt. Ápr. 14, 2016 11:21 am

Nem vártam senkitől se már üzenetet, így meglepődve kotorom elő a zsebemből a telefont. Majd pedig szerintem jó pár percig úgy bámultam a képernyőt, mint a borjú az új kapura, hiszen egyáltalán nem számítottam arra, hogy írni fog vagy éppen keresni. Az a találka után nem...



Üzenet Alethea részére
connected to: Teremtő
time: ápr. 14. kiköltözés után


Remélem, hogy láthatlak még és lesz esélyem egyszer megismerni, megérteni a tetteidet. Köszönöm, hogy törödsz velem, még ha nem is örülök annak, hogy itt kell lennem és nem lehetek ott a többiekkel. Sajnálom, hogy múltkor csalódást okoztam.
Mivel nem vagy itt, így gondolom ottmaradtál. Kérlek vigyázz magadra:
Lányod, kölyköd




Nem tudtam, hogy mit írhatnék, de már nem is akartam gondolkozni, mert lassan úgy éreztem, hogy szép lassan megőrülök. Túlzottan aggódtam másokért, olyanokért, akik valami fura módon fontosak lettek az elmúlt hónapok alatt. Egyszerűen csak azt írtam, ami legbelül lappangott. Egyszerre bosszantott a tette, de ugyanakkor fura módon jól is esett...
Vissza az elejére Go down
Eska
Szellem
Eska

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 831
◯ HSZ : 287
◯ IC REAG : 306
Eska szösszenetei 11kczms
Re: Eska szösszenetei // Csüt. Ápr. 14, 2016 11:41 am



Üzenet Maeve részére
connected to: Kölyök
time: Április 14.


Nem fogok hazudni, Maeve. Nem biztos, hogy fogsz még valaha. Csak szeretném, ha tudnád, hogy nem azért hagytalak el, mert nem voltam büszke rád, vagy csalódtam benned. Azért tettem, mert az én kölykeim nem attól életképesek, hogy anyuci szoknyája alá bújnak, hanem azért, mert azok, akik. Ezt sose felejtsd el.
Már nem számít, csak ne hagyd, hogy az érzéseid vezessenek. Éld meg őket, legbelül, de ha kiadod magad, gyenge leszel. Nekünk az a legfőbb fegyverünk, hogy kiismerhetetlenek vagyunk, és a legváratlanabb helyzetekben is tudunk meglepetéseket okozni.
Nem vagyok a falka tagja, nem is lehetnék ott. Igyekszem, de ez elsősorban nem rajtam múlik.
Alethea


Ha megélem, azt hiszem, elmondom neki. Nem azért, hogy feloldozzam magam a bűneim alól, és megértse, miért tettem. Sokkal inkább azért, hogy rájöjjön, értékesebbnek kell lennie, mint amilyennek hiszi magát, hisz a magunkfajta nem harap be akárkit, nálunk magas a mérce.
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Eska szösszenetei Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Eska szösszenetei // Csüt. Ápr. 14, 2016 12:41 pm



Üzenet Alethea részére
connected to: Teremtő
time: ápr. 14. kiköltözés után


Értem, de attól még a remény él. Tudod, örülök annak, hogy láthattalak még, hogy végül megtaláltalak. Még ha nem is sok időt tölthettünk együtt, hálás vagyok azért a sorsnak, hogy pont odahozott, ahol te voltál. Talán nem mutattam ki ezt, de ez lappangott a felszín alatt. Sokszor megfordult a fejemben, hogy miért hagytál magamra, de legalább tudom, hogy a megérzéseim nem hazudtak, mégha mások mást is mondtak… hogy nem véletlen volt ez, hanem okkal tetted. S remélem egyszer igazán büszke leszel rám.
Rendben, majd igyekszem ezt észben tartani és tanulni a hibáimból. Ő is miattad van itt?
Ha nem is itt, de a közelben lehetnél. Nem tudom az okát, hogy miért maradtál, s talán sose fogom, de mélyen legbelül érzem, hogy megvan rá az okot, hogy ott légy és ne a közelünkben.
Az élet legjobb ajándékát neked köszönhetem, s ezt sose fogom feledni. Köszönöm!




Abigail már elég közel került hozzám, évek óta olyan volt, mint egy nővér. Most pedig még egy személyt közel engedtem. Egyszerűen csak megtörtént. Nem tudom, hogy mit fog hozni a jövő, de reménykedek abban, hogy helyt fogok állni és büszke lesz rám, bármerre is lesz. De azt is tudom, hogy nem tudnék csak úgy hátat fordítani pár embernek és hiába engedtem túl közel Balthazart, tudom, hogy még sok meglepetés lesz, hiszen még megannyi arcunk rejtve maradt. Nem tudom, hogy Anyám mit tud az elmúlt hónapok történéseiből, hiszen bőven volt kaland, kalamajka, de igyekezni fogok jó gyermeknek lenni...
Vissza az elejére Go down
Eska
Szellem
Eska

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 831
◯ HSZ : 287
◯ IC REAG : 306
Eska szösszenetei 11kczms
Re: Eska szösszenetei // Csüt. Ápr. 14, 2016 1:18 pm



Üzenet Maeve részére
connected to: Kölyök
time: Április 14.


Nem kételkedem abban, hogy eljön az az idő, amikor az leszek.
Igen, ő is. Idén nem engedem, hogy meghaljon. Neked pedig esélyt sem adok erre. Csak hagyd, hogy a maga módján figyeljen rád, jó? Helyettem... Én most még úgy sem vagyok rá képes, hogy ne vedd észre.
Nincs más választásom, legyen elég ennyi, most legalábbis. Később talán majd megtudod. Ha esetleg... meghalnék, mutasd meg ezt Rockynak, elmondhatja, amit tud rólam, akkor már fölösleges lesz titkolóznotok, legalábbis egymás előtt.
Nem kell köszönnöd, csak vigyázz rá!
Alethea


Sóhajtva tettem le a telefont a dohányzóasztalra, és dőlök hátra a kanapén. Most már csak Mattről és Dominicról kellene gondoskodnom, jó volna, ha ők is távol maradnának a tűztől, de az utóbbi szerintem nem mozgatható erőszak mentesen, míg előbbit nem értem, miért van itt, ha a kis barnája szintén biztonságban van.
Legalább Maeve és Rocky miatt nyugodt lehetek. Ohh, tényleg, a kis Eden, nos, még neki is eshet baja. Istenem, és ez még csak öt fő, mégsem vagyok képes csillapodni. Egytől egyig féltem őket... Gondolkodás nélkül mennék én, és ha esélyem nyílna, feláldoznám magam értük, de ez még nem volna elég Alignaknak sajnos.
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Eska szösszenetei Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Eska szösszenetei // Csüt. Ápr. 14, 2016 5:47 pm



Üzenet Alethea részére
connected to: Teremtő
time: ápr. 14. kiköltözés után


Értem. Megígérem, hogy hagyni fogom neki, hogy vigyázzon rám. Okkal akartad így, s bízom benned.
Rendben, de remélem, hogy te fogod egyszer elmesélni és nem ő.
Igyekezni fogok, s te is magadra!
Maeve, kölyköd




Rengeteg kérdés lappangott bennem, de még se tudtam volna őket leírni. Nem, azok után, amit írt. Tudtam jól, hogy akár meghalhatnék abban a városban, de még se érdekelt túlzottan, hiszen a társaimmal akartam lenni, de Teremtőm miatt valami kicsit megváltozott és hálás voltam azért, hogy vigyázott rám, még ha nem is ő személyesen. Ugyanakkor nem akartam arra gondolni, hogy esetleg neki is baja eshet úgy, ahogyan a többi fontos személynek is. Nem, erre nem gondolhatok. Fő a pozitív látásmód. Nem számítottam további üzenetekre. Még egyszer átfutottam azt, amit írt, majd egyszerűen a telefon az ágyon landolt, én pedig rajta és próbáltam kitalálni, hogy hogyan tovább. Még se törhetem rá Rocky-ra az ajtót és addig nem is akarom neki elárulni ezt az sms-ezést, amíg nem történik olyan nagy baj, amit Anyám írt, de mégis valahogyan enyhítenem kell a köztünk lévő szakadékot… Azt hiszem itt se fogok unatkozni…


P.S.: Légy óvatos Eska szösszenetei 3358430178
Vissza az elejére Go down
Eska
Szellem
Eska

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 831
◯ HSZ : 287
◯ IC REAG : 306
Eska szösszenetei 11kczms
Re: Eska szösszenetei // Csüt. Ápr. 14, 2016 8:27 pm



Üzenet Stephen részére
connected to: Utód
time: Április 14.


Köszönöm, hogy nem kellett erőszakoskodnom, és megtetted, amire kértelek. Örülök, hogy legalább ti biztonságban vagytok.
Beszéltem Maevevel, szerintem meg fog keresni hamarosan, simítsd el, amit el kell, hogy ott lehessetek egymásnak, ha idén sikerülne Alignak terve!
Alethea


Nem akartam túl sok mindennel terhelni már, így is többet tud, mit amennyit talán szeretne, amire szüksége lenne, de nem éreztem úgy egy percig sem, hogy lenne választásom. S most... nem haladtunk semerre, pedig nem ártott volna. Annyi kérdésem van nekem is, és már nincsenek válaszok, csak egy baljós éjszaka egyre közeledő ígérete.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Eska szösszenetei 24wr02t
Eska szösszenetei Giphy
Re: Eska szösszenetei // Csüt. Ápr. 14, 2016 8:57 pm



Üzenet E. részére
connected to: Alethea E. Whelan
time: ápr. 14. kiköltözés után


Remélem, csalódást fogsz okozni és nem olyat kell látnom, amit az üzenet sugall. Ha mégis, akkor azzal kelj át a nagy folyón, hogy meglesz, amit elterveztél.
Árnyas békesség!


Kevés dolog képes szíven ütni, de ez a rövid sms betalált. Alig láttam még Őt! Alig ismertem meg. Neki ez tök jó, a vérvonalunk lényege, de nekem még szükségem van nagyanyámra. Ő is tudja. Meg még sok mindent. E. néven mentettem el a telefonban. Foghatjuk lustaságra, más egybetűs név is van nálam. Nem szeretek pötyögni, na!

Maeve ügyén már dolgozom, keresem majd az alkalmat, hogy visszájára fordítsuk, amit elrontottam. Nem Apa kell neki, hanem egy titkos hang, ami súg néha. Amikor ő kéri. Így kell éreznie. Eska. A többi Alapító, akiket még meg sem ismertem. A nőstények, akikkel sok minden összeköt. És az itteni banda, a kegyeltem, a kölykök, a fiatalok. És Willow. Kicsit kinyitottam a szívemet, de azt hiszem, be kell zárnom. Hét lakatra, hogy ne rendítsen meg, ami ránk vár. Eska nem beszél a levegőbe, megérezte a halál szagát. Én pedig nem ragoztam túl, felesleges lenne. Élve szeretném látni, nyilván ő se vágyja a tőrt a szívébe, de nem csak mi döntünk. Sürgősen kell egy cigi, már gyújtom is, mielőtt a válasz elküldésére nyomok...
Vissza az elejére Go down
Eska
Szellem
Eska

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 831
◯ HSZ : 287
◯ IC REAG : 306
Eska szösszenetei 11kczms
Re: Eska szösszenetei // Vas. Ápr. 24, 2016 3:42 pm



Üzenet Maeve részére
connected to: Kölyök
time: Április 19. 02:23


Élek, szinte semmi bajom. Ne aggódj miattam, ha meg neked is ájuldozni támadt kedved, keress majd, ha felébredtél, illetve visszajöttetek.
Alethea




Üzenet Stephen részére
connected to: Utód
time: Április 19. 02:25


Idén csődöt mondott, jól vagyok, csak egy kis lyuk az oldalamon. Aggódni fölösleges, rossz pénz nem vész el. Élek a gyanúval, hogy épp édesdeden alszol, mit sem tudva magadról, de talán nem is árt némi pihenés. Majd beszélünk. Köszönöm, hogy nem voltatok itt, most valószínűleg mindketten halottak lennénk.
Alethea


Nem vagyok ostoba, Dominic jelleme is kellett ahhoz, hogy mikor kitisztult a feje, esélyt adjon mindkettőnknek azzal, hogy lelép, Rocky nem ment volna el, élek a gyanúval, ugyanakkor azt is sejtem, hogy túlságosan vonzó lehetőség lett volna az Utód jelöltemet ellenem küldeni.
Azt hiszem, ideje lezuhanyozni, mert ha felébred a Szabad az ágyamban, lesz hozzám egy pár keresetlen szava, amihez tiszta fej és tiszta test is szükségeltetik a részemről. Aludni úgysem tudnék.
Vissza az elejére Go down
Destiny Maeve Bluefox
Tatkret
Destiny Maeve Bluefox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 451
◯ IC REAG : 382
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : lapockáján és a csuklóján lévő tetoválás
Eska szösszenetei Tumblr_inline_ogpmsfc8hQ1tk5evm_250
Re: Eska szösszenetei // Hétf. Ápr. 25, 2016 9:32 am



Üzenet Alethea részére
connected to: Teremtő
time: ápr. 25. - ébredés után


Örülök annak, hogy nem esett bajod. Honnét…? Vagyis semmi, de akkor ezek szerint te nem. Hamarosan indulunk vissza, akkor este megkereslek vagy inkább holnap?



Már meg se lepődök azon, hogy tud arról, hogy esetleg én is beájultam, de nem értem, hogy miért történt ez. Talán majd később rájövök, de most haza akarok már nagyon menni, még ha a fejem zúg is. Viszont annak örültem, hogy neki nem esett baja, de az aggódalmam továbbra se csökkent másokért...
Vissza az elejére Go down
Eska
Szellem
Eska

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 831
◯ HSZ : 287
◯ IC REAG : 306
Eska szösszenetei 11kczms
Re: Eska szösszenetei // Hétf. Ápr. 25, 2016 9:57 pm



Üzenet Maeve részére
connected to: Kölyök
time: Április 25. 19:23


Inkább holnap.
Farewell Ave 25. I. emelet 3-as lakás.
Alethea


Szűkszavú voltam, de most volt ennél sürgetőbb megélni valóm is, Maeve maradjon holnapra. Az is sok mindent elárul, hogy az orrára kötöttem a címemet.
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Eska szösszenetei 24wr02t
Eska szösszenetei Giphy
Re: Eska szösszenetei // Kedd Ápr. 26, 2016 8:55 pm



Üzenet E. részére
connected to: Eska
   time: 2016. ápr. 25.


   Jó hír. Jól vagyunk. Hívni foglak.





Az ébredés utáni első mosolyt Mae épkézláb mocorgása hozta. Ő is most tér magához. Gondolom, felvirul majd az sms-en. Mert a 2. mosolyt nekem ez hozta. Nem pattogok, nem csörgök oda azonnal, hogy hú, mi volt, mesélje el! Majd elmondja, ha akarja. Nyugalom. Azt üzente. Jó utat választottunk és ugyan volt némi ijedelem, nagy gáz nincs. Ezt az ájulásos dolgot ő már érti, úgy tűnik, úgyhogy meg is fogom kérdezni. És tényleg csörgök majd, mert az sms gyors, de fárasztó. Nem szerettem meg ennyire a telefont. Mindenesetre hála a szellemeknek, hogy nagyanyám megúszta a megúszni valót.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Eska szösszenetei //

Vissza az elejére Go down
 

Eska szösszenetei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eska vízesés
» Eska & Matthieu
» Eska & Denaali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kétsoros-