KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Ma 12:45 pm-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 
Jackson Carter
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 
Dr. Emily Hart
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 
Abigail Cecile Kenway
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Leroys'  I_vote_lcapLeroys'  I_voting_barLeroys'  I_vote_rcap 

Megosztás

Leroys'  Empty
Leroys'  Empty
Leroys'  Empty
Leroys'  Empty
Leroys'  Empty
Leroys'  Empty
 

 Leroys'

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Leroys' // Kedd Jan. 31, 2017 5:27 pm

Sienna Leroy és Matthieu Leroy lakása
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Leroys'  W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Leroys' // Szer. Feb. 01, 2017 10:43 pm

Leroy # Leroy


A sütővel szerencsétlenkedek. Tudok főzni, szeretek is, de ez a fostalicska megátkozódott abban már most biztos vagyok. Lehet, hogy ehhez van annak bármi köze, hogy az ipse, akitől vettem nem mosolygott rám éppen őszintén, amiért sok laikus kérdéssel árasztottam el. Szerinte az ócskásnál ne akarjak olyat találni, ami működik is, szerintem meg a rusztikus az új divat, szóval nem ijedtem meg akkor, amikor homályos célzást tett arra, hogy a nagyanyja is ezt használta már. A történelemtanár szunnyadva maradt bennem, nem számoltam utána, ahogy szellemet sem álltam meg idézni mindenféle alul öltözött rítustánccal egybekötve eleddig, de most, hogy a második adag piskótám is olyan fekete lett, hogy azt hasfogónak kéne árulni a gyógyszertárakban, kétségbeesett lépésre szánom el magam.
Lótuszülésbe helyezkedem a konyhakövön, hüvelykujjaimat összecsókoltatom középső ujjaimmal, oldalra tartom ki mindkét kezem, enyhén hajlított könyökkel zárva a felkaromat törzsem mellé, s onnan fordítva ki alkarjaimat. A szükséges ommm is már majdnem elhagyja a számat, mikor megszólal a felhúzott konyhai óra, aminek lehet valamennyi köze ahhoz, hogy elégett a süteményem, hiszen duplájára tekertem az időt rajta a jelek szerint.
Ijedtemben hirtelen akarnék felpattanni, hogy elhallgattassam a ketyerét, mielőtt az összes szomszédunkat fellármázza, de a lótuszülésben összefont lábaim nem engedelmeskednek a cselekedetnek. Arccal zuhanok előre, fenekem az égnek - a farkas meg röhög és szégyelli is magát bennem - térdeimen támaszkodott kúszó léptekkel próbálok eljutni a célhoz - mely a konyhaasztal, azon hagytam a csörgő szörnyeteget (aminek egyébként édes vámpírformája van) - úgy, hogy közben gyors is vagyok, ki is bogozom a gordiuszi lábcsomómat és lehetőleg arccal fel se törlöm az egész követ. Mondanom sem kell, hogy mekkora a sikerem - és megszégyenülésem - amikor az asztal lábába kapaszkodón, éppen azt ölelve sikerül felpillantanom az időközben előkerülő feleségem bejövetelére.
- Khm.. magányos volt szegény. Úgy véltem, hogy jár neki is egy ölelés! - célzok ezzel az asztal lábára, aminek segedelmével csak-csak sikerül állásba tornásznom magam, s ennek örömére úgy, ahogy vagyok - talpig kötényben és itthoni melegítőnaciban (szexi férfiállat, férjek gyöngye.. ég a pofámról a bőr) - lépjek Siennához közelebb egy üdvözlő csókra.
- Merre jártál, Szépszeműm? - térek a kérdezgetés mezejére. Addig jó, amíg a nadrágot én hordom én kérdezek, mert így később kerül terítékre a konyhai kokszhadműveletem.
Nem is én lennék. Úgy amúgy.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Leroys'  Fdc5tz
Leroys'  Dgp3lk
Leroys'  2wq5ouh
Leroys'  2jb181u
Leroys'  Wolf-black
Re: Leroys' // Csüt. Feb. 02, 2017 3:29 pm


Matt ✽ Sisi


Az utóbbi pár hónapom sokkalta nyugisabb volt, mint az elmúlt két évem bármely pillanata úgy egymagában, amire őszintén szólva rettentően nagy szükségem volt, hiszen kezdett meggyűlni a bajom a bundásommal, de idővel feltűnt, hogy minél többet vagyok Matt közelében, annál nyugodtabb. Furcsa volt megélni, és a szemeim előtt kibontakozni látni azt a visszavonhatatlanul erős, tökéletes ragaszkodást, ami elragadta a bundást, és ezáltal engem is. Olyan élmény volt sokszor, mintha a saját testemen kívül léteznék. Szépen fokozatosan visszaadta számomra az elveszettnek hitt reményemet, megtöltött élettel, pedig nem is erősködött soha, nem akart feltűnően kirángatni a gödörből, egyszerűen csak önmaga volt, és nekem pont ez kellett. Az egyetlen, amiről nem tudtam lemondani, az a vadászatok közepette történő aktuális prédám kikészítése. Mind fizikai, mind lelki terrorizálás értelmében. Élveztem. Olyan volt a szememben, mint amikor a macska játszik az egérrel, mielőtt felfalja. Azonban amióta lelkileg viszonylagosan rendbe jöttem, azóta beérte ennyivel, nem bántottam mást, bár példának okáért Maeve szeme elé azóta sem bírtam kerülni, holott nagyon is kedveltem, ám mélységesen szégyelltem magam a történtek okán.
Nem volt különösebb dolgom ma, sem semelyik nap, maximum a konyhatündérkedéssel próbálkozgattam, ami egyébként nem ment olyan rosszul, csak olykor a türelmem hagyott cserben, mert az bizony csökkent a farkassá válásom óta. Ellenben levegőztem egy kicsit odakinn, mert szerettem ezt a hótömegekkel teli, tiszta időszakot. Szépnek találtam a hó rengetegen megcsillanó napsugarakat, a csend finoman lopakodott a lelkembe, jót tett, élveztem.
Alig vertem le csizmáimról a havat két perce a bejáratnál, és vettem le immár a lakban nekünk jutott kis birodalmunk előtt, máris nevetésben törtem ki, amint megláttam Mattet a konyhában, meglehetősen aggályos helyzetben az asztallábbal.
- Te bohóc. – Csóváltam meg a fejemet nevetve, azt már meg sem kérdem, hogy sikerült ezt az egészet abszolválnia, de abban készségesen segítek neki, hogy kikeveredjen ebből a szerencsétlen testhelyzetből. - Ha jól érzem, ez a süti nem jött össze. – Húzom fel az orrom, némileg zavar az égett szag, de majd kiszellőzik, nem tragédia. Mikor odalép hozzám, törleszkedve bújok hozzá, nem érve be pár röpke pillanattal, kicsit mélyebb csókra vágyom, s ha már így esett, elorozom magamnak, nem kell félteni.
- Csak sétáltam egy kicsit, imádom ezt az időszakot. – Nem mintha bármelyik évszakkal bajom lenne, de röpke életem során ennyi havat soha, sehol nem láttam.
- Szóval, ez meglepi süti szeretett volna lenni? Csináljunk egyet ketten? – Kérdezek rá, tudom, csúnya dolog elrontani a meglepit, de ennek már mindegy, nem gondoltam, hogy akadhat határidő, amíg jobb, ha nem érdek haza. - Vagy elvihetsz esetleg vacsizni. – Csücsörítek, nem is tudom, a négy fal közt egyre ritkábban szeretek csak úgy lenni, de nyilván azokat az estéket ugyanúgy szeretem, amikor összekuckózunk a kanapén valamilyen film előtt.
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Leroys'  W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Leroys' // Csüt. Márc. 30, 2017 7:56 pm

Kínos is lehetne, hogy életem nője segít fel az asztal lába mellől, de ennél sokkal cinkesebb helyzetekbe is keveredtem már az életben. Oda se neki. Az a szerencse, hogy nem egy börtönben sikerült felemeljem a sejehajom, mert a végén még rákapott volna valami szőrös hímállat, s mit ne mondjak, a puskacső óta tudom – előtte csak kapizsgáltam – hogy bizonyos lyukak határozottan egyirányú útnak számítanak az emberi testen.
- A piros orromat keresem, jó is, hogy emlékeztetsz rá. Nem láttad valamerre? Olyan kis komisz, mindig lába nő. Már elgondolkodtam azon is, hogy talán nem egy szivacsorr, hanem egy csomó, egymást ölelgető, pöttytelen katicabogár, akiknek feltett szándéka a lakásunk hadi felderítése. Lehet, hogy be kéne szerezzünk néhány fegyvert, mert komoly támadásra számíthatunk. – fejtem ki neki teljes lelki nyugalommal, cseppet sem zavartatva magam amiatt, hogy mint mindig, megint fordítva vettem be a hashajtómat, s szájmenéses tüneteket produkálok.
Derekára nyúlva rántom magamhoz a kedvest közelebb, s ajkaira cuppantok egy csókot, hogy aztán ezt a hangos üdvözlést is magyarázattal illessem annak rendje és módja szerint.
- Brit tudósok kutatásai alapján a pöttytelen, felderítő-katicáknak rendkívül éles a hallásuk és a legkülönösebben a cuppogó ajkak hangjától irtóznak.
Ez az a pont, amikor muszáj vagyok a sütis kérdéskörrel is foglalkozni, mert tovább nem odázhatom. Hajszínem árnyalatát veszi fel arcélem, miközben megköszörülöm a torkomat.
- Nem kifejezetten vagyunk jóban a süteményekkel. De mondjuk nem is baj. Úgyse lehetne egyik sem édesebb, mint te vagy. Konkurenciát éreztek a levegőben és inkább spontán öngyulladtak szégyenükben.
Továbbra sem eresztem el, a mélyebb és szenvedélyesebb csókot olyan hosszúra nyújtom, ameddig csak bírjuk levegővel, s közben olyannyira vonom magamhoz, amennyire csak lehet, hogy minél több testfelületét érezhessem és érinthessem így.
- Meglepi, igen. De jól meglepődtél azon, hogy szénné vált, szóval sikert arattam, nem? – nevetem el magam. - Van valami konkrét hely, ahová menni szeretnél, vagy rám bízod magad? – kapok a vacsorázás kihelyezett helyszínének ötletén lelkesen. Fejemben már kergetik is magukat a lehetőségeink.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Leroys'  Fdc5tz
Leroys'  Dgp3lk
Leroys'  2wq5ouh
Leroys'  2jb181u
Leroys'  Wolf-black
Re: Leroys' // Kedd Ápr. 04, 2017 11:57 am

- A katica hadseregtől? Jól van… mit szólnál mondjuk fehér festékszóróhoz. Biztos nagyon zavarná őket, ha átváltoznának a fekete pöttyeik, és a szép piros színűk. Nem mellesleg aligha adnák el magukat úgy, mint holmi bohócorr. – Azt gondolná bárki, hogy hajmeresztőbb ötletei már nincsenek egy idő után, de az ezirányú tévképzeteket el kell oszlassam, bizony akadnak bőven. Megmosolyogtató az egész, és épp úgy imádom érte, mint mikor legelőször láttam New Yorkban. Istenem, mennyire más volt akkor minden, mennyivel egyszerűbb volt az életem… ugyanakkor nem tudhatom, hogy Matt a részese lenne-e úgy is. Azt viszont feltételezem, hogy sokkal kevesebbet szenvedtem volna, mint így tettem, de visszaút nincsen, így abból kell kihoznom a legjobbat, ami van. S ehhez majdhogynem az egyetlen segítségem pontosan az előttem álló, szenes sütivel házaló szerelmem, aki már hónapok óta a férjem is. Még mindig fura, nem hittem volna, hogy harminc éves korom előtt férjhez megyek, nem volt tervben. Nem mintha a mostani életemből bármit eltervezhettem volna, de örülök neki, hogy így alakult.
- Ez esetben félre a festékszórókkal, ha már brit tudósok jóval kellemesebb módját találták az eltávolításuknak. Ellenben rendkívüli módon izgatja a fantáziámat, vajon miként jöttek erre rá. – Csókolom vissza, a maga cuppanós, harsogó valójában, derűsen, kicsit belekacagva.
- Kezdem azt hinni, hogy te a világon mindenre találnál olyan kifogást, amitől elolvadok. – Könnyed fejcsóválásra futja csupán a nagy derű közepette, mi tagadás, kivágta magát, noha abszolút nem nehezteltem az odaégett sütemény miatt, mindenkivel előfordul olykor, csak sokan abban a szerencsés helyzetben vannak, hogy senki sem látja a katasztrófát. Egyébként meg tökéletesen sikerül elterelnie a figyelmem a csúf halált halt süteményről, olyannyira, hogy az ujjaim pár pillanat leforgása alatt beszemtelenkednek a pólója alá, hogy érezzem bőre forróságát. Ó az isten verje meg, olyan vagyok, mint egy kanos tini fiú… én totál nem értem, és az a legviccesebb az egészben, hogy nem csak én izzok ezer fokon Matt közelében, a farkasom valósággal kezes bárány, aki a hím figyelmére áhítozik, és mindenáron igyekszik azt kivívni magának. Ennek hála sokkal nyugodtabbak a napjaim, mióta együtt élünk. Miközben beszél, ajkaim a nyakát érintik, hogy a bőrére csókoljam a bennem szüntelen tomboló érzéseim felé irányuló kavalkádját. - Mindenképpen. - Lehelem halkan a fülébe. - Most éppen máshova mennék, de utána tökéletesen rád bízom magam.. – Már, ha nincs még elege belőlem ilyen téren, nekem néha igen, egyszerűen mintha valami azonnal bekapcsolna, mikor meglátom, vagy a közelembe kerül, vagy épp úgy csókol, mint az előbb. Annyira nem vagyok éhes, hogy ne tehessünk egy röpke kitérőt a háló felé, utána viszont kétségtelenül sokkalta éhesebb leszek…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Leroys' //

Vissza az elejére Go down
 

Leroys'

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-