KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 10:34 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 
Jackson Carter
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 
Alignak
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 
Dr. Emily Hart
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 
Abigail Cecile Kenway
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_lcapJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_voting_barJoe "Josie" McCarty - A kisKölyök I_vote_rcap 

Megosztás

Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök Empty
 

 Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Henry McCarty
Wagabond
Henry McCarty

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 164
◯ HSZ : 632
◯ IC REAG : 550
◯ Lakhely : Anchorage (#B88438)
◯ Feltűnést kelthet : Gyűrű tetoválás a bal gyűrűsujjon
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök C6f7e3fb7dd5899b4f21c975f90fa8ddf7e4b52b
Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök // Vas. Aug. 06, 2023 8:05 pm

Joe "whatever" McCarty

[You must be registered and logged in to see this image.]
AVATAR: Joe/Joseph Gilgun
FAJ/CSOPORT: Kóbor farkas
ÉLETKOR: 159 éves
SZEREPE / FELADATKÖRE: Azon kívül, hogy a saját életét éli, kutasson fel és szeressen/terrorizáljon igény szerint
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: A négy évvel fiatalabb, (fél?)vérszerinti öcsém


Külső & Belső
Mivel csak 12 voltál, amikor "meguntalak" és leléptem tőled, így fogalmam sincs, mi lett belőled mára. Gyereknek még cuki voltál, nagyon csíptük egymást, de téged is a vadnyugat tett férfivá, és hogy azóta mi felé terelt az élet, abba nincs beleszólásom. Számomra egyébként is legjobb esetben emberi halott vagy.

Amit useresen szívesen látnék, az egy hozzám hasonló, #yolo típusú karakter, akivel tudok kapcsolódni. Kicsit betyáros, kicsit kihaénnem, kicsit nagypofájú típus. Tetkók, éljük meg a halhatatlanságot, boruljunk el az örömökben... Persze, ha ettől másabb elképzelések vannak, azzal is tudok boldogulni, több kihívás, hogy (esetleg) megint megtaláljuk a közös hangot.


Storyline
Ó, Josie... Joe... amit akarsz. Új-Mexikó, Silver City, ahol anyánk meghalt, és a nevelőapánk, William Antrim (aki a nevére is vett mindkettőnket) elhagyott bennünket. Te tizenkettő voltál, én tizenhat. Nem tudtam gondoskodni rólad. Elhagytalak. Elmenekültem, mert bűnöztem, és azóta sem láttalak. Azt sem tudom, hogy élsz. De te sosem szabadultál tőlem.
A nevem, az arcképem végig üldözött téged Új-Mexikóban, és pontosan tudtad, hogy ki vagyok, mit teszek, amiért vérdíj volt a fejemen. Aztán egy napon, 1881. július 14-én a reggel már attól volt hangos, hogy az éjszaka sheriff Pat Garrett megölte Billyt, a Kölyköt. A bátyádat.
Nem sokkal később (a tudtom nélkül) Garrett maga keresett fel téged, hogy megesketve mindenre, ami szent, titoktartás mellett elmondja neked, hogy még élek, de új néven, új életet kezdtem, és hogy valójában tényleg nem ölt meg. Ez persze akkoriban egyébként is kérdés tárgya volt, szóval még ha ki is tálaltál volna, senki sem hitt volna neked jobban vagy kevésbé, mint bárki másnak, aki ilyesmiket terjesztett. Mi soha nem találkoztunk többet. Egészen mostanáig.
Az egész életed (a kevés közösön kívül), a beharapásod történetét, a dolgaid alakulását rád bízom a jellemeddel együtt. Mit tettél, miután te is megismerted a világ ezen oldalát? Amikor rájöttél, hogy Pat Garrett talán beharapást említett, amikor az akkor még tudatlan elmédet akarta meggyőzni az új életemről?
Azért vagy a nyomomban, mert még mindig úgy szeretsz, mint amikor téged az én, idősebb barátaim társaságába bevonva játszottunk együtt a préri porában? Azért, mert sosem tudtál megbocsájtani azért, mert elhagytalak és bosszúra vágysz? Esetleg valami más, amiről csak te tudsz? Rajtad áll ez is... Josie. Sok minden mással együtt.
Az egyetlen, és nagyon-nagy szerencséd, hogy a mai napig vagyok akkora öntelt pöcs, hogy álnévként, bárhová is mentem, mindig olyan álneveket használtam, amiket ismerhettél. William Antrim. William H. Bonney. Henry McCarty. William H. McCarty...


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Henry McCarty
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: - P. F. Garrett - irányított NJK - a bátyád beharapója, akit te is ismersz (futólag, de emlékezetesen)
- Dakota Miles - a bátyád kedvese, aki mindig az "utadban" lesz
- Fairbanksi falkatagok - akik ismerik a tesódat
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Semmi megkötésem nincs... legfeljebb annyi, hogy bárhová is fut ki a kapcsolatunk, örülnék, ha a (te érdekedben is) a kari a saját lábán is meg tudna állni. A születési neved Joseph McCarty, de tetszés szerinti néven regelhetsz és létezhetsz IC.
Aviváltás esetén annyi a kérés, hogy lehetőleg ne szőke-kék szemű legyen a delikvens, mert hiába nincs konszenzus afelől, hogy féltesók vagyunk-e, olyasvalakit szeretnék, aki legalább nyomokban hasonlít rám Smile
KONTAKT: PM, kis oldalchat, FB üzi, ahol épp elérsz

northstar frpg; coded by [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Joe "Josie" McCarty - A kisKölyök

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: IC Központ :: Karakterlap alkotás :: Karakter Bazár-