KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 10:34 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 
Jackson Carter
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 
Alignak
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 
Dr. Emily Hart
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 
Abigail Cecile Kenway
Dev Sidle I_vote_lcapDev Sidle I_voting_barDev Sidle I_vote_rcap 

Megosztás

Dev Sidle Empty
 

 Dev Sidle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Dev Sidle
Dev Sidle

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 1
◯ IC REAG : 0
◯ Feltűnést kelthet : Tolószékben tengeti idejét
Dev Sidle // Pént. Okt. 06, 2023 9:47 am

Dev Sidle
Ember

ODY2MzQ2.png

A room without books is like a body without a soul.
● Alapadatok

TELJES NÉV: Dev Sidle
BECENÉV: -
ÁLNÉV/ÁLNEVEK: Rendszeresen becenévnek hiszik a nevét és kiegészítik minden iraton ezért általában elsőre mindenhol Devon Sidle-ként szerepel. Ennél álabb neve nincs.
FAJ: Ember
NEM: Férfi
KOR: 37
SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: 1987. 4. 15., Las Vegas, Nevada
FOGLALKOZÁS: Könyvesbolt-tulajdonos
MÁGIAÉRZÉKENYSÉG: Van


Kapcsolatok

APA:
Roland Sidle, 88, őrző, élő
ANYA:
Jaya Sidle, 77, őrző, élő
TESTVÉREK:
Meera Sidle, 40, ember, élő
Neela Sidle, 34, őrző, élő
EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK:
Bárki, akit fontosnak tartasz az életedben. Ide jöhetnek a vérvonaltestvérek, a teremtők nevei is.


Kinézet
a10b6190abc82e62abf55dc447e97f138d7f7004.gifv
Hogy néz ki a karaktered? Milyen az öltözködési stílusa, milyen hatást vált ki, ha belép valahova, stb... Vérfarkasok esetében a farkas külsejének bemutatására is szánjatok néhány mondatot (testalkat, bunda/szem színe) - de egy képet is betehettek róla ide a doboz tetejére, melynek mérete 500x200 pixel. Ha segítség kell egy neked tetsző kép méretre szabásában, fordulj nyugodtan az Adminokhoz. Lényegében ide bármilyen képet tehettek a karakteretekről, ha éppen nem vagytok farkasok.
Vérfarkasok esetében a farkas külsejének bemutatására is szánjatok néhány mondatot (testalkat, bunda/szem színe) - de egy képet is betehettek róla ide a doboz tetejére, melynek mérete 500x200 pixel. Ha segítség kell egy neked tetsző kép méretre szabásában, fordulj nyugodtan az Adminokhoz. Lényegében ide bármilyen képet tehettek a karakteretekről, ha éppen nem vagytok farkasok.


Jellem

Nem kedvelem a jelzőket, mert túl sokat kaptam belőlük életem során. Életemnek ezen a szakaszában már eljutottam arra a pontra, hogy ne vegyem őket magamra, de nem jelenti ez azt, hogy nem is égett belém mind egy életre. Szeretek lineárisan haladni az események sodrában, így azzal kezdenék, amit 3 évesen kaptam magamra. Középső gyerek. Klasszikus. Állítólag emiatt vagyok konok, figyelemhajhász, megfelelési-kényszerrel teli és ezért tettem meg mindent a szüleim elismeréséért és figyelméért. Utóbbiért mind negatív mind pozitív úton. Mondjuk ha jobban belegondolok akkor eszembe juthat történetekből életem első félévét meghatározandó is pár dolog. Nevezetesen rossz alvó, hasfájós és bármilyen komikusan is hangzik mégis idetartozik az is, hogy: denevér. Anyám szerint csak teljes sötétségben lehetett engem elaltatni és akkor is csak kínkeservvel. Bezzeg a nővéremet! És utánam beeeezzeg a húgomat! Én kérek elnézést. Sem.

Ahogy nőttem úgy szaporodtak a jelzőim is. Lettem nyápic, aki az óvónéni szoknyája mögé szaladt, hogyha a homokozóban a fejére szórták a homokot. Hitték, hogy panaszkodni bújtam el, s fogalmuk nem volt arról milyen erősen élt bennem az atyai intelem, mely szerint nőre soha nem emelhetünk kezet, márpedig a homokozó rémét Florának hívták, s maga volt a pokol kétszárnyú kapuján ki se férő démon angyali, gödröcskés arccal és minden felnőttet elolvasztó, tócsányi kék szemekkel. Úgy, de úgy megütöttem volna! Másra se emlékszem az óvodás időmből, csak erre a mellkasomat szétfeszítő érzésre, melyet el kellett nyomnom, s melyből olyan kiutat találtam, ami szánalmassá tett a kortársaim és a kortársaim szülei szemében is. Egyébiránt azóta megszegtem apámnak tett fogadalmamat. Bár lehet, hogy Cara nem számít, elvégre a bokszklubban találkoztunk és a legjobb edző volt, akivel csak összesodort a sors.

Kitartó vagyok és pozitív. Hiszek abban, hogy mindennek oka van, s öreg vagyok én már bohócnak, ezért nem fecsérelem az időmet arra, hogy a negatív hitrendszereimet és programjaimat erősítsem panaszkodással. Annak is megkeresem a jó oldalát, aminek valószínűleg az emberek többsége szerint nincs, mert nekem ez a védelmi mechanizmusom. Nagyra tartom az intellektust, kedvelem hogyha valakinek esze van, ugyanakkor nagyon erősen próbálkozom azon, hogy ne ítéljem el azt se, akinek szerintem kevesebb gógyit adott a teremtés egy csigáénál is. Újabban tengernyi időm van így sokat tudok fókuszálni a jellemfejlődésemre, ezért remélhetőleg ha egy év múlva kell referálnom a jellememről már más adatokkal szolgálhatok. Mert hogy is van ez? Egy új szokás beépüléséhez 21 napra van szükség. Ez jó. Akkor már elmondhatom, hogy beépült a szokásaim közé az, hogy mozgáskorlátozott vagyok. Miért ne mosolyogjak hát a tolószékből bárkire, aki betéved a kórtermem ajtaján? Mert „bármi fáj nagyon, sírni nem látsz, nem hagyom. Játszom, mint egy bohóc a színpadon.”


Történeted

Az Előtörténeti részt bármilyen stílusban megírhatod. Mennyiségi korlátozás nincs, értelemszerűen minél idősebb a karakter, annál több a mennyiségi elvárás is - kivétel persze akkor, ha úgy érzed, rövidebben is át tudod adni a lényeget.

Vérfarkas karakter esetében mindenképp térj ki a Beharapás körülményeire! Arra, hogy miként reagáltál a dologra, milyen viszonyban voltál/vagy a Teremtőddel, falkába kerültél-e és ha igen, milyen volt a falka mentalitása? Ismertesd az első (és a későbbi) évek fejlődését, képzését, tanulását is.

Őrzők esetében mindenképpen térj ki az Elhívásod körülményeire! Majd azt azt követő munkálatokra, amik hozzájárultak a személyes fejlődésedhez. Meséld el, miként választottál magadnak Kasztot (Mágus, Harcos, Gyógyító), hogyan szerezted meg a kellő esszenciákat a szintlépéshez és a tetoválásaidhoz?

Ha egy csoporton belül valamilyen titulust választasz, az Előtörténeted tartalmazza annak megszerzését is.

Ha már régi tagja vagy valamelyik falkának vagy a protektorátusnak, meséld el a múltbéli csatlakozásod körülményeit is. A falkák esetében természetesen a “beleszületés” is körülménynek számít, nem csak a csatlakozás.

Az Előtörténeti részt bármilyen stílusban megírhatod. Mennyiségi korlátozás nincs, értelemszerűen minél idősebb a karakter, annál több a mennyiségi elvárás is - kivétel persze akkor, ha úgy érzed, rövidebben is át tudod adni a lényeget.

Vérfarkas karakter esetében mindenképp térj ki a Beharapás körülményeire! Arra, hogy miként reagáltál a dologra, milyen viszonyban voltál/vagy a Teremtőddel, falkába kerültél-e és ha igen, milyen volt a falka mentalitása? Ismertesd az első (és a későbbi) évek fejlődését, képzését, tanulását is.

Őrzők esetében mindenképpen térj ki az Elhívásod körülményeire! Majd azt azt követő munkálatokra, amik hozzájárultak a személyes fejlődésedhez. Meséld el, miként választottál magadnak Kasztot (Mágus, Harcos, Gyógyító), hogyan szerezted meg a kellő esszenciákat a szintlépéshez és a tetoválásaidhoz?

Ha egy csoporton belül valamilyen titulust választasz, az Előtörténeted tartalmazza annak megszerzését is.

Ha már régi tagja vagy valamelyik falkának vagy a protektorátusnak, meséld el a múltbéli csatlakozásod körülményeit is. A falkák esetében természetesen a “beleszületés” is körülménynek számít, nem csak a csatlakozás.Az Előtörténeti részt bármilyen stílusban megírhatod. Mennyiségi korlátozás nincs, értelemszerűen minél idősebb a karakter, annál több a mennyiségi elvárás is - kivétel persze akkor, ha úgy érzed, rövidebben is át tudod adni a lényeget.

Vérfarkas karakter esetében mindenképp térj ki a Beharapás körülményeire! Arra, hogy miként reagáltál a dologra, milyen viszonyban voltál/vagy a Teremtőddel, falkába kerültél-e és ha igen, milyen volt a falka mentalitása? Ismertesd az első (és a későbbi) évek fejlődését, képzését, tanulását is.

Őrzők esetében mindenképpen térj ki az Elhívásod körülményeire! Majd azt azt követő munkálatokra, amik hozzájárultak a személyes fejlődésedhez. Meséld el, miként választottál magadnak Kasztot (Mágus, Harcos, Gyógyító), hogyan szerezted meg a kellő esszenciákat a szintlépéshez és a tetoválásaidhoz?

Ha egy csoporton belül valamilyen titulust választasz, az Előtörténeted tartalmazza annak megszerzését is.

Ha már régi tagja vagy valamelyik falkának vagy a protektorátusnak, meséld el a múltbéli csatlakozásod körülményeit is. A falkák esetében természetesen a “beleszületés” is körülménynek számít, nem csak a csatlakozás.Az Előtörténeti részt bármilyen stílusban megírhatod. Mennyiségi korlátozás nincs, értelemszerűen minél idősebb a karakter, annál több a mennyiségi elvárás is - kivétel persze akkor, ha úgy érzed, rövidebben is át tudod adni a lényeget.

Vérfarkas karakter esetében mindenképp térj ki a Beharapás körülményeire! Arra, hogy miként reagáltál a dologra, milyen viszonyban voltál/vagy a Teremtőddel, falkába kerültél-e és ha igen, milyen volt a falka mentalitása? Ismertesd az első (és a későbbi) évek fejlődését, képzését, tanulását is.

Őrzők esetében mindenképpen térj ki az Elhívásod körülményeire! Majd azt azt követő munkálatokra, amik hozzájárultak a személyes fejlődésedhez. Meséld el, miként választottál magadnak Kasztot (Mágus, Harcos, Gyógyító), hogyan szerezted meg a kellő esszenciákat a szintlépéshez és a tetoválásaidhoz?

Ha egy csoporton belül valamilyen titulust választasz, az Előtörténeted tartalmazza annak megszerzését is.

Ha már régi tagja vagy valamelyik falkának vagy a protektorátusnak, meséld el a múltbéli csatlakozásod körülményeit is. A falkák esetében természetesen a “beleszületés” is körülménynek számít, nem csak a csatlakozás.

Apróságok

AMIKET SZERETSZ: Néhány, a karakter által kedvelt apróság
AMIKET KI NEM ÁLLHATSZ: Amiket nem kedvel...
RÖVIDTÁVÚ CÉLOK: Ide olyan célokat érdemes összeszedni, amik segíthetnek az első hetekben, az első játékok alkalmával beilleszkedni a játéktérre, alár olyan banális dolgok is, mint egy nagybevásárlás, amihez rögtön lehet partnert keresni.
KÖZÉPTÁVÚ CÉLOK: Itt már javasolt több hónapban gondolkodni, olyan célokat kitűzni, amik aktív játékkal elérhetők. Ilyen lehet akár egy iskola elkezdése/befejezése, álláskeresés, magánéleti kapcsolatok rendezése, stb.
HOSSZÚTÁVÚ CÉLOK: Több éves távlatok, amik az IC játékok alatt motiválhatják a karaktert, például elég pénz egy saját házra, családalapítás, tudományos kutatásban elért áttörés, stb.

Off Információk

FORRÁSMEGJELÖLÉS: multi
HIRDETŐ: -
AVATARON: Raymond Ablack – Dev Sidle
KONTAKT: -

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
 

Dev Sidle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: IC Központ :: Karakterlap alkotás :: Félkész/Kész karakterlapok-