KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Ma 12:45 pm-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 
Jackson Carter
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 
Alignak
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 
Dr. Emily Hart
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 
Abigail Cecile Kenway
Ian háza I_vote_lcapIan háza I_voting_barIan háza I_vote_rcap 

Megosztás

Ian háza Empty
Ian háza Empty
Ian háza Empty
Ian háza Empty
Ian háza Empty
 

 Ian háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Ian háza // Kedd Ápr. 03, 2012 6:00 pm

..
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Dorothy Caine
Falkatag
Dorothy Caine

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 82
◯ HSZ : 223
◯ IC REAG : 231
Ian háza El_dor10
Re: Ian háza // Szer. Dec. 05, 2012 12:44 am

Nagyon nehezen vettem rá csak magam, hogy kievickéljek a fürdőkádból a jéghideg valóságba. Sosem volt bajom az alaszkai telekkel, nem vagyok az a fázós típus, bár az itteni időjárás azért néha nekem is betesz. Így hát teljesen érthető, hogy inkább a habhegyeket választom a kint tomboló hóvihar helyett.
Egyedül a ma estére tervezett program volt az, ami végül rábírt, hogy kievickéljek és magamra tekerjem az édes nyuszis törülközőmet. Irány Ian és egy meleg ház egy meleg kanapéval, na meg remélem dukál majd egy meleg kakaó is... Vagy akár forralt bor, nekem igazán megfelel mind a kettő.
Egy gyors fésülködés és minimális sminkfelvétel után magamra ráncigáltam egy sötétkék farmert és egy félvállas jó hosszú ujjú szürke pulcsit, aminek a jobb alját teleaggattam láncokkal, bár magam sem tudom miért. Mindenesetre kicsit pókhálós hatása volt és nagyon tetszett, úgyhogy azt sem bántam, hogy az első lendülettel felakadtam vele a kilincsre a másik szobába menet.
Az asztalkámon már szépen elő volt készítve minden. Néhány DVD, amit nagy fejtőrés után sikerült csak kiválogatnom. Két horror, egy vígjáték és egy akciófilm. Majd Ian eldönti, hogy mégis mifélét akar nézni. Ha meg semelyik nem tetszik neki... Akkor arra kényszerítem, hogy az én idióta grimaszaimat nézze két órán keresztül. Sőt, még néhány viccel is megspékelem, hogy teljes legyen az élvezete.
Miután a filmeket és két üveg fincsi konyakot is belesöpörtem a táskámba magamra kaptam a kabátom meg a jó meleg térdig érő bakancskámat, és távoztam a kis lakárszemből sietős léptekkel. Abban egyeztünk meg, hogy nyolcra ott leszek, és már csak tizenöt percem volt, szóval az autómat is villámtempóban közelítettem meg, már amennyire ez kivitelezhető volt ebben a szélsőséges időben. Hiába látok jól, mozgok ügyesebben, ha a szél a szemembe fúj másodpercenként tíz hópihét, az nem könnyíti meg a helyzetemet.
De sikeresen, botladozás nélkül értem el a járgányomat, amelyben az első a fűtés bekapcsolása volt.
Egy kis sebességtúllépős autókázás után sikerült pontban nyolc óra nulla perckor becsöngetnem Ianhez egy széles mosollyal.
- Jó estét, ugye ön kért mára túravezetést? Kapkodja gyorsan a cuccait, most kell menni, mikor a legjobban esik a hó!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Ian háza // Pént. Dec. 07, 2012 9:42 pm

Ian háza Dottika
Az elmúlt hónapok csendes nyugalma után arra gondoltam, hogy ideje felvenni az események fonalát. A falkában történő esetleges változásokról, a vendég falkáról, meg úgy általánosságban véve mindenről. Sikerült úgy belemerülnöm a munkába, hogy teljesen elhatárolódjak a vérfarkas tevékenységektől, meg úgy nagy általánosságban véve minden mástól is. Szóval ideje felzárkózni, ehhez pedig Dotty még kellemes társaság is lesz.
Még tavasszal lebeszéltünk egy vacsorát meg egy házi mozit, és röstellem, de teljesen elfelejtkeztem róla. Így hát ezt az ígéretet is szerettem volna beváltani, mikor "randi" időpontot kértem a lánytól. A kis bolond olyan, mintha a húgom lenne. Nem olyan alattomos szuka, mint Veron, inkább az a fajta testvér, akit még őszintén szeretek is. Szóval maradjunk annyiban, hogy: Ő az én sose volt húgom.
A vacsora igazából nem volt nagy kihívás. Bevallom férfiasan, hogy rendeltem az ételt, nem pedig magam főztem. Sosem állt jól a kötény meg a shéf sapi...
Tehát mire Dorothy leparkol a ház előtt, a megrendelt stake már az asztalon gőzölög. Nem tudtam, hogy szereti a húst Dotty, ezért rendeltem kettő angolosat, kettő félig- és két egészen átsütöttet is. Én még egészen véresen szeretem, a marha testhőmérsékletén, így Dottyra hagyom a választást, és eszem azt amit ő is.
Nem is kell csöngetnie, mert amint meghallom a kocsiajtó csukódását jelző tompa csattanást, én már szélesre tárom Dor' előtt a bejárati ajtót.
Általában két orca-puszival üdvözlöm a falka nőstényeit, de Dotty frappáns bevezetője arra késztet, hogy szakítva a hagyománnyal, inkább előre nyúljak a homlokához megnézni, hogy lázas-e.
- Na ne káromkodj, gyere be. - Persze, hogy nem lázas, és én is csak bohóckodok, mint úgy pedig vigyorgok is mellé.
Ha már bent van, lesegítem róla a kabátot, felakasztom, végül Dottyt az asztalhoz telelgetem.
- Mielőtt még megdicsérnéd az ételt, tájékoztatásul közlöm, hogy rendeltem, és filmhez tálalt popcorn is mikrózott lesz. - Ha Dotty leült, e rövid bevezetővel én is helyet foglalok.
- Mesélj. Mi történt úgy az elmúlt fél évben?

//Bocsánat, hogy csak most, és hogy csak ennyi Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Dorothy Caine
Falkatag
Dorothy Caine

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 82
◯ HSZ : 223
◯ IC REAG : 231
Ian háza El_dor10
Re: Ian háza // Csüt. Dec. 20, 2012 10:26 pm

Fenséges illatok kígyóztak ki a nyitott ajtóból, így hát nem haboztam sokat odakint, gyorsan be is fáradtam egy kicsit sem elegáns vihogás után. De muszáj volt a lázmérős köszöntés után, na.
Hagytam, hogy levegye rólam a kabátot, és ha már a puszi elmaradt, nem hagyhattam ki egy baráti ölelést, hiszen olyan rég láttam Iant. Ez az átka, hogy nem velünk tanyázik fenn, na meg mostanában én sem értem rá nagyon. Eléggé ráálltam erre a 'tanuljunk már meg normálisan, farkas módjára verekedni' projektre. Ami mondjuk nem baj... sőt!
Amint közli, hogy nem ő volt a szakács, egyből le is görbül a szám
- Ajj. - ciccegtem egyet - Pedig már abban reménykedtem, hogy sürögtél egy kicsit a kedvemért cuki kis kötényben. - közben helyet is foglalok, és a táskámat az ölembe kapva szedem ki belőle a dvd-ket, hogy Ian is szemrevételezhesse közben.
- Csak hogy legyen időd gondolkodni, hogy melyiket nézzük. - toltam elé, aztán a tatyómat ledobtam magam mellé. Kicsit csörömpölt, de már a benne lévő törékeny dolgok komoly kiképzést kaptak a kezem alatt, szóval esélytelen, hogy bármi is eltört volna ettől a kis eséstől.
- Nos, mi is történt... Igazából semmi létfontosságú. - Vonom meg a vállamat, miközben végigrágom magam az elmúlt hónapok dolgain, majd tovább kezdem darálni a szavakat. - Mindenki éli a kis életét, bár azért a feszültség láthatólag ott lappang bennük, bennünk... De ez nem is meglepő, tekintve a fennálló helyzetet. Bár most ez a 'elvagyunk egymás mellett, csak ne nézz rám csúnyán' időszak kezd kicsit... Unalmas lenni. Na nem mintha panaszkodnék, hogy nincs kivel bunyóznom, a múltkori elég volt, köszönöm! De igazából megunhatnák a dolgot, és elhúzhatnának a fenébe a déliek... - vettem egy nagy levegőt, hiszen a mondatok között nem sokszor sikerült. - Bocsánat, hogy hadarok, ez a legújabb hülyeségem, nem tudom miért csinálom. Velem meg személy szerint szintén nem sok... Tényleg ez érdekel, vagy fogjam be végre? - pillantok fel a szemeibe hirtelen, aztán keresztbe teszem a lábikóimat és kényelmesen hátradőlök. - Nem, most inkább te mesélj légyszi egy kicsit, aztán folytatom én. - javítom ki magam gyorsan, és kihegyezem füleimet, hogy sikeresen felfogjam majd minden szavát, és ne varázsolódjak el egyik bútordarabján se. Na nem azért, mintha untatna, dehogyis, csak most.. valahogy teljesen el vagyok szállva. És ehhez semmiféle kábítószernek sincs köze, ezt leszögezem előre! Csak szimplán ilyen... elvarázsolt napom van.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Ian háza //

Vissza az elejére Go down
 

Ian háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zoe háza
» Gas háza
» Holly háza
» Fenrir háza
» Tara háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-