KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Zachariah O. Danvers Tegnap 5:34 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Egon Candvelon Kedd Ápr. 30, 2024 12:00 pm
írta  Catherine Benedict Hétf. Ápr. 29, 2024 10:20 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Helena Ophélie Hagen Kedd Ápr. 23, 2024 9:21 am
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 4:54 pm
írta  Bruno Manzano Szer. Ápr. 03, 2024 9:45 am
írta  Bruno Manzano Kedd Ápr. 02, 2024 8:31 am
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Pént. Márc. 15, 2024 9:45 am
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 04, 2024 5:13 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Márc. 03, 2024 7:09 pm
írta  Alignak Pént. Márc. 01, 2024 6:09 pm
Zachariah O. Danvers
Táborhely a folyóparton - Page 10 I_vote_lcapTáborhely a folyóparton - Page 10 I_voting_barTáborhely a folyóparton - Page 10 I_vote_rcap 

Megosztás

Táborhely a folyóparton - Page 10 Empty
 

 Táborhely a folyóparton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7300
◯ IC REAG : 8908
Táborhely a folyóparton // Vas. Ápr. 08, 2012 6:12 pm

First topic message reminder :

Tűzrakóhely, csónakkikötő, horgászstég.

Táborhely a folyóparton - Page 10 Ozark-Mountain-Paddlers-February-2010-float-14-to-Rush-10
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Táborhely a folyóparton - Page 10 Empty
Táborhely a folyóparton - Page 10 Empty
Táborhely a folyóparton - Page 10 Empty
Táborhely a folyóparton - Page 10 Empty
Táborhely a folyóparton - Page 10 Empty
SzerzőÜzenet
J. Isaac Sladen
Wagabond
J. Isaac Sladen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 181
◯ HSZ : 40
◯ IC REAG : 36
◯ Feltűnést kelthet : brit akcentusa
Táborhely a folyóparton - Page 10 Tumblr_o9x12dzU231rv6aedo3_250
Re: Táborhely a folyóparton // Hétf. Feb. 12, 2018 7:28 pm

Nevetését hallva enyhén döntöm oldalra a fejemet, mintha csak jobb szögben szeretném látni a hímet. Méregetem, igen, de semmi kihívó nincsen a mozdulatban, személyem sajátja, hogy szeretek mindent alaposan felmérni, pláne, ha veszélyforrásnak ítélem. Mert akárhogyan csűröm, csavarom, az előttem álló hím falkatag és akármi miatt érkezett, nem fogom félvállról venni, ez az ő földje, én vagyok itt az idegen.
~ Legnagyobb szerencsémre ~ könnyedén szöknek újfent a szavak a hím elméjébe. Szándékosan kétértelműek a szavaim, egyrészt örülök, hogy nem esett komolyabb baja, másrészről tényleg kár lett volna azért az arcért. Túltárgyalt téma, abban a pillanatban lezártnak tekintem, ahogyan felkelek helyemről és közelebb lépdelve elhaladok mellette, ruháim mellettem állva csupán meg. Gyors az alakváltás, ahogyan az öltözködés mozdulata is, csak akkor fordulok vissa felé, mikor már a nadrágomat és a pulcsimat is magamra húztam. A cipő ezek után már beszéd közben is megy, figyelmem továbbra is a hímé.
- Igencsak messzire látnak, ha már a határaikon kívüli jelenlétem is zavarja őket - felfelé ficcen szám egyik sarka, ahogyan a hímre emelem a tekintetem. Nem nehéz olvasni a sorok között, ez a hobbim, hogy szétcincálom mások mondandóját, szavanként értelmezve az elhangzottakat, a fogalmazásmód,a  szavak megválasztása pedig rengeteg mindent elárul a farkasról. Erről a példányról is.
- Miért érné meg neked az ilyesmi? - merész szavakra merész szavakkal válaszolok, azzal pedig mit sem törődök, hogy tisztában van azzal, várok valamire. Nem az a típus vagyok, akit könnyű megijeszteni, vagy aki fülét-farkát behúzva hunyászkodik meg az erősebb és nagyobb előtt. Ez a hím határozottan felkeltette az érdeklődésem, minek eredményeképpen lejjebb adok a biztonsági játszmáimból, merészebb vizekre evezve így.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7300
◯ IC REAG : 8908
Re: Táborhely a folyóparton // Szomb. Dec. 03, 2022 1:01 pm

Táborhely a folyóparton - Page 10 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 362
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Táborhely a folyóparton - Page 10 28txe1z
Re: Táborhely a folyóparton // Csüt. Márc. 07, 2024 8:08 pm

Az éveim száma és az életem során megélt dolgok mellett ennyi idő után sem éreztem azt, hogy hibát követtem el annak idején. Még nagyon korán volt. Az egyetlen dolog, ami őszintén zavart, hogy még mindig nem kerültem közelebb a megoldáshoz, közelebb Alignak terveihez, vagy bármi olyan gyengepontjához, ami hasznos lehetett volna. Az, hogy fél évente utasítást adott a kölyökképű helytartó nem zavart jobban annál, mint amit akkor kellett elviselnem, amikor az Elsők utasításai miatt hazudtam a falkámnak. Nem mondom, hogy tetszett vagy megszoktam - de szükséges rossz volt ez is ahhoz, hogy a Tipvigut által számomra örökül hagyott vér élhessen. Falkám már évek óta nincs: örököseim vannak.
Örökösei Darrennek és Michelle-nek is voltak, most azonban az előbbi után utóbbi vére is "kárhozatra" ítéltetett. Hogy tetszett-e Alexander kinyilatkoztatása? Nem. Hogy volt-e kedvem megtagadni? Volt. Hogy megtehettem-e... Nem.
A kölykeimre gondoltam, a világban jól és kimagaslóan teljesítő Villámokra. Azokra, akiket Tipvigut is életben hagyott volna, miután kellően meggyötört. Hiszen a Fiammal és az Unokámmal is ezt tette. És vele, helyette is jogot tartottam arra, hogy én és csakis én döntsek arról, mi lesz a Véremmel.
Mi, a Jégvihar öröksége nem fogunk a pusztulásra ítéltek közé kerülni. Ahogy Emilyben sem, úgy Michelle-ben sem csalódtam a döntésük okán, hiszen épp elégszer hoztam már magam is olyan döntést, amitől talán rosszul kellett volna aludnom... Mégsem tettem, mert akkor azért, most ezért, de ez a dolgom. Alfaként is csak úgy lehettem az, aki, hogy akár a fiamat is képes voltam feláldozni azért, hogy a tekintélyem megmaradjon. Ez sem volt igazából másabb.
Hollót öltem. Örökre elnémítottam a Fürkész pofáját, de pusztán azért, mert az ott jártamkor az ember barátai társaságában tűzifát gyűjtve annyira megfeledkezett valódi kivoltáról, hogy addig, amíg meg nem ragadtam a torkát, fogalma sem volt arról, hogy veszélyforrás van a közelben: én. A gyilkosság szavak nélküli volt, érzéketlen, annyira sem méltattam, mint oly sok mást, akit Alfaként fosztottam meg az életétől - de meg sem érdemelte a csevegést. Valahol azt akartam remélni, hogy Michelle sem kímélte volna - a történetünket és Őt ismerve kíméletlen volt maga is, ha a helyzet megkívánta: és most megkívánta. Unott eleganciával próbáltam lerázni a kezemről a Holló vérét, abban a talán hamis tudatban, hogy igazából... Michelle is megtette volna. Ha a falkám tagja lett volna a felelőtlen, vak Fürkész, akkor is megtettem volna.
Lejelentettem a "jó" dolgom végeztét, de csak akkor, amikor a "kiválasztott" keresett meg, nem szaladtam elé. Nem fogok sosem, de nézd és lásd: itt van, ezt akartad - megkaptad. Ennél több lelkesdésben vagy rajongásban sem neked, sem a Holdistennek nem lesz része.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7300
◯ IC REAG : 8908
Re: Táborhely a folyóparton // Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm

Táborhely a folyóparton - Page 10 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Táborhely a folyóparton //

Vissza az elejére Go down
 

Táborhely a folyóparton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 Similar topics

-
» Séta - és bicikliút a folyóparton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Tanana völgy-