KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 11:39 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 
Bruno Manzano
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 
Jackson Carter
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 
Egon Candvelon
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 
Catherine Benedict
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 
Bianca Giles
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 
Alignak
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) I_vote_rcap 

Megosztás

 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Empty
 

  Karakter bazár - Játékosok keresik (régi)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szer. Dec. 14, 2011 7:51 pm

Akik már elkeltek

Spoiler:


A hozzászólást Alignak összesen 14 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 23, 2017 11:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Victoria May Harper
Tark
Victoria May Harper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 373
◯ HSZ : 117
◯ IC REAG : 100
◯ Lakhely : Fairbanks
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_o8fn2njyQh1qaje5vo9_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szomb. Feb. 07, 2015 4:09 pm

Alekszandra Romanova


TELJES NÉV: Alekszandra Nyikolajevna Romanova, orosz nagyhercegnő

AVATARON: Adelaide Kane vagy Palvin Barbara (vészes esetben cserélhetőek)

FAJ: Vérfarkas

TITULUS: Latro

FALKA: Falka nélküli

NEM:

KOR: 190

SZEREPE / FELADATKÖRE: Szeretném, ha felforgatnád a jelenleg amúgy is bonyolult életemet.

STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Az első kölyköm vagy.




Jellem


Amikor megismertelek, egy kiegyensúlyozott gyerekkort megélt, boldog fiatal hölgy voltál, aki elbűvölően tudott mosolyogni. Bizonyára elég sokra lehet következtetni abból, hogy mennyire közkedvelt voltál a nép körében, már kisebb korodban is, hiszen csinos külsőd elbűvölte az embereket, akárcsak a közvetlen természeted. Tudtad, hogy te vagy apád kedvenc gyermeke, mégsem éltél vele vissza soha, hiszen egyetlen mosolyoddal meglágyítottad bárki szívét, nevetésed pedig sokszor űzte el a palota rideg csendjét. Lojális vagy, és ragaszkodó, ugyanakkor erős személyiséggel áldott meg a sors. Igazi, vérbeli hercegnő vagy, de nem estél soha túlzásba. Inkább voltál szenvedélyes, mint kegyetlen és zsarnoki, aki azt hiszi, hogy mindent megtehet és mindenkin átgázolhat, csak mert az apja az Orosz Birodalom uralkodója.

Azt nem tudom, hogy azóta milyen vagy, hiszen jó másfél évszázada nem találkoztunk. Nagyon sokat változhatott a jellemed, de akár maradhattál éppen olyan mindenkit elbűvölő, erős szépség is, mint amilyennek születtél. A döntés a te kezedben van, csak ne ferdítsd el nagyon, arra kérlek! : )


Kinézet


A két ajánlott pb-hez igazodjon, bár ha csere történik értelemszerűen ahhoz is. Valami finomabb, törékeny típusnak gondollak, a barna haj az nagyon remek lenne, de talán meggyőzhető vagyok, ha minden kötél szakad.



Bemutatás



1825 nyarán születtél Szentpéterváron, I. Miklós orosz cár lányaként. Már fiatalon egyértelművé vált, hogy milyen remek érzéked van a zenéhez, igazi kis virtuóz voltál. A kor legjobb zeneszerzői tanítottak téged, majd amikor elég idős lettél a házassághoz, igazi filmbeillő kivételezésben, és választási lehetőségben volt részed. Ahhoz mehettél hozzá, akihez szerettél volna, és nem eleve elrendelt házasság volt, már a szó klasszikus értelmében.
Mindössze tizenkilenc éves voltál, amikor az esküvő lezajlott, engem pedig már korábban is ismertél. Orosz nemesnek nemesnek adtam ki magam, és nem szánt szándékkal ugyan, de sikerült a közeledbe férkőznöm. Őszinte barátság alakult ki kettőnk között, így amikor megtudtam, hogy megbetegedtél, ráadásul a terhességed is veszélybe sodortad ezzel, olyan gondolatok fogantak meg a fejemben, amik előtte még sohasem. Az, hogy az utolsó pillanatban sikerült megmentenem az életedet, azzal járt, hogy elveszítetted a fiadat, és a nagyvilág számára meghaltál azon a végzetes estén, tüdőbajban és a szülés okozta fáradtságban.
Míg a világ gyászolt, és vele együtt te is mindent, amit elveszítettél és a fiadat, aki alig pár órát élhetett, én új életet kínáltam neked. Eleinte nem is akartál élni a lehetőséggel, ám végül felülkerekedett rajtad az élni akarás, az erő, ami mindig is ott rejtőzött benned, és ismét talpra álltál. Én támogattalak mindenben, amiben csak tudtalak, noha a Teremtő szerep nekem is új volt. Évtizedekig éltünk együtt az orosz falkával, tanítottam, amit csak képes voltam, ám egy hideg éjszakán szó nélkül eltűntem az életedből. Te nem tudod, hogy miért tettem, nem tudhatod, hogy téged védtelek vele, és szívességet tettem az Alfának, akinek felesküdtem. Nem volt lehetőségem még csak elbúcsúzni sem, így jó harminc-negyven évvel a beharapásod után örökre eltűntem mellőled. Úgy volt, hogy visszatérek, amint tudok, és addig maga az Alfa kezeskedik az épségedért, amíg el nem bukom. A dolgok azonban rosszra fordultak, és én soha többé nem tértem vissza. Nem tudom én sem, hogy mi történt veled azóta, csak abban bízom, hogy még életben vagy, és olyanná váltál, amilyennek mindig is szerettelek volna látni. Minden eszköz megvolt hozzá, csupán használnod kellett őket.
Valószínűleg némiképp neheztelsz rám azóta is, értetlenül állsz a dolog előtt és elárulva érezheted magad – én így lennék a helyedben! -, de most megtudtad, hogy hol tartózkodom – rád bízom, hogy honnan -, és a fejedbe vetted, hogy te bizony számon kéred rajtam a múltbéli hibámat, amit ugyan minden nap bánok, mégsem szeretek gondolni rá. Ehhez társad is akad, Irina személyében, aki szintén veled tart, a veszteségek után, amit mind a ketten elszenvedtetek. Nincs már veszítenivalótok, nincs maradásotok a közös otthonotokban.

// Az előtörténetemben van róla két rész is, mégpedig ebben a hozzászólásban. A hetedik és a nyolcadik nap alatt lelhetőek fel, ajánlom a vállalkozó kedvű reménybeli alkotó figyelmébe! : ) Továbbá, mivel élő, létező történelmi karakter, így jár hozzá egy kis segítség is a Wikipediáról, hogy meglegyen a teljesség! Mivel az Irina nevű karakterrel összefonódik egy ponttól az életetek, így ajánlanám a közös megbeszélést, amennyiben előtted kel el, valamint a hirdetésének átolvasását is, ha van rá két perced, mert talán segít! : ) //




HIRDETŐ KARAKTER(EK): Victoria May Harper

EGYÉB MEGJEGYZÉS: A név, amin beregisztrálsz, nyugodtan változtatható, ez csupán az a név, ahogyan én megismertelek!


Irina Fjodorova


AVATARON: Lana Parrilla

FAJ: Vérfarkas

TITULUS: Szabadon választott, bár talán neki is a Latro illene leginkább.

FALKA: Falka nélküli

NEM:

KOR: 300 körül

SZEREPE / FELADATKÖRE: Az első kölykömmel együtt toppannál be az életembe, felforgatva mindent.

STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Barát volt valamikor, most rajtad múlik!




Jellem


Hozzám hasonlóan te is mindig inkább a férfiak társaságát szeretted élvezni, így gyakran néztek ránk ferde szemmel, de sohasem érdekelte egyikünket sem. Jól kijöttünk egymással, mert valahol nagyon hasonlóak vagyunk. Te is hűséges típus vagy, megbízható és szavatartó. Még olyan értékeket képviselsz, amit sok fiatal ma már nem ismer, nem tisztel. Van benned egyfajta ridegség, hűvösség, amely olyannyira jellemzi az oroszokat, de ugyanakkor ott lobog benned is a tűz, csak attól függ, mikor van kedved teret engedni neki.

Nagyjából ennyi megkötésem lenne, a többit rád bíznám, kedves megalkotó! : )


Kinézet


Szerintem egyértelmű, hogy szeretném, ha igazodna a play by-on látható paraméterekhez.



Bemutatás



Mivel nem sokat írtam rólad egy-két utaláson kívül az előtörténetemben, így viszonylag szabad kezet kapsz az alkotásban, képzeletednek csak te magad szabhatsz határt! A fix pont csupán annyi lenne, hogy Oroszország szülötte vagy – esetleg kimagyarázható azzal, hogy féltestvére vagy a szentpétervári alfának, így lehet ekkora a korkülönbség is, így más nemzetiség is belefér -, vagy legalábbis annak vallod magad. Határozott fellépésű nő vagy, de ez el is várható attól, aki a már említett város Alfájának a vér szerinti húga.
Mihail tisztességes, rendes ember volt, és maga mellé vett téged, amikor apátok meghalt, így elég szoros kapcsolatban álltatok egymással. Én már így ismertelek meg benneteket, mint nagyon összetartó, jó testvéreket. Sokszor hitték azt rátok, hogy több van közöttetek, ám ti sohasem felejtettétek el hangoztatni, hogy csupán testvéri kapcsolatot ápoltok egymással, semmi többet. Gazdagságban nőttél fel, arisztokrataként neveltek téged is, és a bátyádat is, ezt a társadalmi pozíciót pedig hosszú évekig meg is őriztétek, engem is ti vezettetek be a társaságba, amikor az 1800-as évek elején a Teremtőm közbenjárásának hála, mellettetek kellett gyakorolnom a falkaéletet. Talán nem vagyok könnyű természetű hölgyemény, de veled mégis jól kijöttem, kedves emlékeket őrzök rólad. Azt, hogy te ezzel hogy állsz, nem tudom.
Van/volt egy unokaöcséd is, én végül miatta hagytam el az országot egyik pillanatról a másikra, fivéred parancsának engedelmeskedve. Te ugyan tudsz erről, Alekszandrának azonban nem árultátok el soha, veled is csak a bátyád osztotta meg az információt. Miután a fiú visszatért, hála nekem, én azonban elmaradtam, már gondoltátok, hogy valami félresiklott, így megtartva ígéreteteket, vigyáztatok a kölykömre, sajátotokként nevelve őt, egyengetve az útját. Én megadtam az alapokat, de a többi már a ti érdemetek, az, aki ma vált belőle.
Most tudomásotokra jutott, hogy hol élek, és úgy döntöttél, hogy a rokonodként szeretett lánnyal együtt, te is az Államokba utazol. Igaz, hogy már közelít a kétszázhoz, te mégis felelősséget érzel iránta, és már egyébként sincs, ami otthon tartson. Még soha nem jártál tartósan messze, Amerikában pedig egyáltalán nem, de nem is vágytál, egészen eddig. A közelmúltban ugyanis megölték a hőn szeretett, mindenki által tisztelt Alfát, a bátyádat. Mihail elvesztése nagy csapás volt mind neked, mind a hozzád közel állóknak is, így a falka darabjaira hullott, és sokan szétszéledtetek. Te maradni akartál, őrizni az örökséget, de a legyőzője ferde szemmel néz rád is, és mindenkire, aki hű volt a fivéredhez. Indulnotok kell hát, méghozzá sürgősen, és bízol abban, hogy nálam menedéket, régi barátot, egyfajta mentsvárat lelsz. Hiába vagy ugyanis kemény, erős nő, most a világ, amit eddig ismertél, megsemmisült, és semmid nincs már magadon, a józan eszeden, és az én kölykömön kívül.

// Azokon kívül, amiket leírtam, mindent rád bízok, bár szívesen ötletelek veled, ha van rá igény! : ) Amennyiben elkelne Alekszandra karaktere is, úgy némi egyeztetést fog igényelni a karakteralkotás is! Mint írtam, sokat ugyan nem emlegetlek, éppen ezért a név is bátran változtatható, akár nem is muszáj, hogy orosz legyen, de én így ismertelek. Az előtörténetemben van két rész az oroszoknál töltött időszakomból, méghozzá ebben a hozzászólásban, a 7. és a 8. nap eseményei között! //




HIRDETŐ KARAKTER(EK): Victoria May Harper

EGYÉB MEGJEGYZÉS: A név, amin beregisztrálsz, nyugodtan változtatható, ez csupán az a név, ahogyan én megismertelek!



Liam Cooper Foglalt! *-*


AVATARON: Henry Cavill

FAJ: Vérfarkas

TITULUS: Falkatag

FALKA: Betolakodó

NEM: Férfi

KOR: Minimum 94-95 körül.

SZEREPE / FELADATKÖRE: Szeretném, ha visszatérnél az életembe.

STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: A második kölyköm vagy.




Jellem


Valami olyat láttam benned az első találkozásunk alkalmával, amit már régen kerestem talán, mégsem találtam meg senkiben. Lenyűgöztél, mindenféle mellébeszélés nélkül mondhatom. Olyan csodálatosan tudsz mesélni, előadni akármit, hogy az emberek csak ámulnak és bámulnak rajtad, teljesen elbűvölten. Igazi túlélő típus vagy, ám mindezek mellé párosul még némi hit, amit a rehabilitáció során találtál meg, a pozitív világszemlélet, és az a fajta tenni akarás, aminek több emberben kellene meglennie a mai világban. Szeretsz viccelődni, nem keseregni a rossz dolgokon, ám azokon hiába nem töröd túl sokat a fejed, mégsem veszed félvállról, mintha nem léteznének. Egyszerűen csak próbálod megragadni a dolgok jó oldalát, meglátni másokban a szépet.
Végtelenül udvarias vagy, és kedveled a csinos nőkkel való flörtölést, ám túlzásba nem szoktál esni, az erőszakosság pedig végképp nem jellemző rád a gyengébbik nemmel szemben. Inkább lehet téged intelligensnek bélyegezni, semmint forrófejű, ostoba fajankónak.  


Kinézet


Szeretném, ha igazodna a pb megjelenéséhez, viszont sebhelyek akadhatnak rajta, és bármi más, amit szeretnél. A főbb ismertetőjegyek azonban egyezzenek.



Bemutatás


Azt, hogy mi és hogy volt veled a háború előtt, azt teljesen rád bízom. Annyi bizonyos, hogy mi ketten pár évvel a második világháború vége után találkoztunk, Chicagóban. Te egy előadó körúton voltál, és a katonák családjainak, valamint más sérült veteránoknak tartottál előadást. A legtöbben téged szerettek hallani, mert érdekessé tudtad tenni a borzalmakat, viccessé a siralmas helyzeteket. Különösen jó érzéked van ehhez, mindig ráéreztél arra, hogy mire van szüksége az embereknek.
A háború során egy gránát robbant fel melletted, és mind a két lábadat le kellett amputálni. Éveket töltöttél így, ám egy idő után rátaláltál Istenre, és azt gondoltad, hogy megleckéztetni akart csupán, semmi mást. Csodával határos módon fogadtad el a sorsodat, és kesergés helyett másokon akartál segíteni, ráadásul magadat sem szívesen sajnáltattad, mert nem a szánakozásra volt szükséged. Az, hogy tolókocsiba kényszerültél, még nem a világvége, hiszen tovább éltél ugyanúgy, és ezt te pozitívumként fogtad fel.
Valószínűleg ezzel tudtál a leginkább levenni a lábamról, láttam benned egy kis pluszt, és úgy gondoltam, hogy nálad jobban senki nem érdemel meg egy második esélyt, hiszen te nem vágytál rá, mégis kaptál, a jó voltomból. Miután a kölyköm lettél, évtizedeket töltöttünk együtt Castor falkájában, és eszem ágában sem volt magadra hagyni téged. Te pontosan tudtad, hogy mi történt az előző kölykömmel, mert olyan bizalmas kapcsolat alakult ki kettőnk között, hogy ezt is megosztottam veled, valamint azt, hogy ezúttal jobban szeretném csinálni. Sokat edzettünk hát, fejlesztettük a képességeidet, ráadásul kezdésnek tökéletes volt a regeneráció gyakorlása azzal, hogy vártuk a lábaid visszanövését.
Új életet kaptál tőlem, szó szerint is. Hiába vagyok sokkal idősebb nálad, valahogy női mivoltomból fakadóan mindig szerettél volna felelősséget vállalni irántam, mintha összecserélődtek volna a kettőnk szerepei. Nagyon ragaszkodtam hozzád, éppen ezért esett annyira nehezemre végül téged is hátrahagyni, amikor elhatároztuk, hogy Alaszkába megyünk. Én úgy voltam vele, hogy biztonságos helyen, megbízható ember felügyelete alatt hagylak, és ha elérkezettnek látom az időt, akkor utánam jöhetsz. Feltett szándékom volt ugyanis, hogy melletted maradjak, ráadásul veled a kapcsolatot is tartottam, méghozzá mindenféle technikai vívmány felhasználásával.
Nos, most elérkezett az ideje annak, hogy majdcsak három év elteltével te is csatlakozz a régi falkádhoz, idefent északon. Pont a Marcof-féle probléma volt az, ami felnyitotta a szemem, és már inkább látom úgy, hogy mellettem vagy biztonságban, mint fordítva.

// A karakterben szerintem elég sok potenciál és lehetőség rejlik, úgyhogy nagyon boldog lennék, ha valaki elvinné őt! : ) Az előtörténetemben a 13. naphoz van leírva a kettőnk első találkozása, az talán segíthet némi képet kialakítani Liamről. Ráadásul, rajtam kívül a falka régi tagjai is az ismerőseid lennének egyből, nem csak rám számíthatnál, mint játékospartnerre! Nagyon várlak! A feltétel pedig itt is az aktivitás lenne részemről! //




HIRDETŐ KARAKTER(EK): Victoria May Harper

EGYÉB MEGJEGYZÉS: A név, amin beregisztrálsz, nyugodtan változtatható, ez csupán az a név, ahogyan én megismertelek!


A hozzászólást Victoria May Harper összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 05, 2016 2:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 2wq5ouh
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 6edceb
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Vas. Május 31, 2015 8:30 pm

Donna Fletcher


AVATARON: Shakira

FAJ: Vérfarkas

TITULUS: Wagabond

FALKA: Falka nélküli

NEM:

KOR: 165 év

SZEREPE / FELADATKÖRE: Nincs állóvíz, de azt is kavard fel azzal, hogy utánam jössz és rég nem látott feleségemként megpróbálsz visszaszerezni, pedig nekem szünet kell, jó nagy szünet és addig más nőknél próbálkozom. Amióta szakítottunk, nyüstölsz és mióta Japánba menekültél az ellenségeim elől, majd megőrülsz, hogy csak skype-olunk.

STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Feleség




Jellem


Intelligens és kulturált vagy, széleskörű érdeklődéssel rendelkezel. Behódoló, toleráns típusként könnyen megtalálod az összhangot bárkivel, nem vagy lázadó alkat. A hűség sokat jelent neked és ha szeretsz, akkor az nem múlik, legalábbis az én irányomban már jó 45 éve tart a lángolás. Azokat kedveled leginkább, akikkel sok mindenről el tudsz beszélgetni, valetnek tanultál, a pankráció világába vágytál, de nem az izomagyúak társaságára. A minneapolis-i Falkához is hűséges vagy, csak az élet úgy hozta, hogy tettél egy nagy kört a világban.
A múltad is nagyon fontos neked, őrzöl régi fotókat, emléktárgyakat. Imádsz utazni, bejárni a világot, együtt is sokat nyaraltunk, repültünk mindenféle vidékre, belföldön, külföldön egyaránt. Szenvedélyed a virágok gondozgatása, mindig voltak nálunk is szobanövények, amíg együtt éltünk.
Röviden ennyi, de az a tuti, ha elolvasod az előtörimet, mert rengeteget szerepelsz benne. Smile


Kinézet


Mint a képen a PB: tökéletes alak, hosszú combok és barna haj. Legalábbis amíg velem voltál, barna volt, azóta átfestethetted, mert ez úgyis szokásod, mikor lakóhelyet, személyazonosságot váltasz.



Bemutatás



A történeted legkorábbi részeit rád bízom. Egy fontos momentum van, hogy a Teremtőd az egyik legjobb barátom felesége. 1970-ben ismertük meg egymást, mikor ott hagytad a washingtoni könyvelőirodát és Floridába jöttél valetnek (meccseken táblát hordozó hölgyeménynek) tanulni. Rögtön megvolt az összhang köztünk, hatottunk egymásra, igazi szerelem volt és a sikereim, a kitartásom láttán gondolkodtál azon, hogy a minneapolis-i Falkába hozz. Nem pont így alakult, de a kölyökkoromat már együtt töltöttük, te tartottad bennem a lelket, mikor letörték a lázadó természetemet. Úgy tudom, te sose csaltál meg és én téged csak egyszer, de megbocsátottad, mert én megbántam. Elvettelek feleségül és együtt éltünk a minneapolis-i Farkaslakban, ahol te kertészkedtél, aztán jöttél velem a Fülöp-szigetekre is és ott visszamentél a valet szakmába.
Egy idő után úgy éreztem, már nincs benned olyan lángolás, veszekedtünk és több mint 30 év együttlét után szakítottam veled. Te nem bírtál elengedni, azóta is ostromolsz a szerelmeddel. Ott senkid nem volt utánam, összejártunk időnként és csak olyan voltál, mint egy alkalmi szeretőm. Nem tudom, hogy élted meg, hogy másokkal is hetyegtem és hogy lett egy új kapcsolatom. Sose kérdeztél rá konkrétan, de éreztem, hogy még vágyakozol. Háborúféle tört ki ott (lásd előtörim) és menekülnöd kellett, Japánba mentél virágosnak. Azóta online tartjuk a kapcsolatot. Hogy Japánban van-e valakid, arról nem mondtál semmit (azaz rád van bízva) és arról sem, hogy jönni akarsz, de tudod, hol lakom és meg fogsz lepni, mikor megjelensz itt. Smile




HIRDETŐ KARAKTER(EK): Lester J. Edison
Vissza az elejére Go down
Gina Wang
Harcos
Gina Wang

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 151
◯ IC REAG : 88
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_n3g0uqeIZF1tw5cw5o3_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Vas. Szept. 27, 2015 8:13 pm

Annyira nem kompatibilis ezzel a karival a hirdetés, hogy már ezért megéri, hátha.. Very Happy

Szabadon választható név


AVATAR: Kevin McKidd (senki más)
FAJ/CSOPORT: Őrző / Harcos (4. vagy 5. szint)
ÉLETKOR: 75-85 év
SZEREPE / FELADATKÖRE: Vetélytárs kell, Anchorage új nekem, nem ártana, ha lenne valaki, aki "ellen" nyomhassam magam. Jót tesz a fejlődésemnek, ha van kivel harcoljak.
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Őrzőtársak vagyunk.


Külső & Belső
Eléggé pokróc (legalábbis velem mindenképp az volt eddig, de persze ki tudja mit változott az elmúlt időben), bár én csak ne szóljak semmit a magam sünt evett stílusával. A küllemet a pb adja, más megkötésem nincs.


Storyline
Te vagy az "Öreg fia" az ET-mben. Az alábbi részletekben emlegetlek (más megkötésem nincs irányodba Smile)

2003
Bizony egészen addig voltam feldobva, hogy a legjobbak között vagyok, amíg 2003-ban meg nem ismerkedtem az „Öreggel”. Gyógyító volt, de nem ezért fontos számomra annak ellenére sem, hogy mellette újra sebész lehettem; hanem mert volt egy fia. Az az átok! Sehogy sem tudtam lekörözni őt. Gyűlöltem is mindezért. S hogy a gyűlölet és a szeretet édestestvérek? Megtanultam ezt is a saját káromon.

2007
Volt egy férfi, akinek a lenyomása még mindig különös célként lebegett a szemem előtt. Modorban messzemenőkig fölé magasodtam, elvégre olyan volt, mint aki minden reggel pokrócot eszik késsel-villával. De a technikai tudása, na az piszkálta a csőrömet. Főleg azért, mert ugyanolyan jó társnak bizonyult mellém, mint amilyen jó volt harmadiknak hozzánk William. A legtöbb akcióra együtt küldtek minket, s ezzel csak még jobban piszkálták bennem a bizonyítási vágyat. Én akartam a trió legjobbja lenni. Az öcsémnél jobb voltam, már csak ez a ficsúr zavarta a köreimet. És amennyire zavarta, annyira kedveltem is ezért. Ezért is feküdtem le vele.

2012
Feladatot kaptunk. Az öcsém volt a partnerem, akinek a feleségét kellett eljátsszam. Estélyre mentünk, díjátadóra. Ott aztán véletlenül összetalálkoztunk egy gazdag üzletemberrel, aki mindenképpen egyezségre akart lépni a férjemmel. Bemutatta nekünk a társát is, aki nem volt más, mint a nem is olyan régen beépült társunk, az „Öreg” átkozott fia. Az akció részleteit töviről hegyire átrágtuk az indulás előtt, hetekig készültünk rá, de mégsem úgy sikerült megcselekedjük, ahogyan megkívánta a protektorátusunk.

2013
Összecsomagoltam minden holmimat, elmentem az öcsém sírjához és ott úgy meglepődtem, hogy minden távozási kedvem elment. William nem volt egyedül. A másik főkolompos állt a sírhant mellett, az, akinek énmellettem öcsém köszönhette a halálát. Akkor így gondoltam az „Öreg” fiára, s ezt az „Öregnek” is megmondtam. Ő megharagudott. Közölte, hogy nem tartja miattam többet a hátát, nem enged a gyógyítók feladataihoz. Megvonta tőlem azt, hogy műtsek, én pedig tökéletesen meg tudtam őt érteni. Nem voltam senkije és ráadásul még a fiát is szidtam, ami pedig nem szokásom, szóval egy rossz szavam nem lehetett. Nem is volt. A fiát viszont az öcsém sírjánál fojtott hangom elküldtem elég messzire. Ő mozdult is, de nem eltávolodott tőlem, hanem megragadott. A szó legszorosabb értelmében visszarángatott a bázisra és a Protektor elé citált. Természetesen amaz megkérdezte, hogy valóban elmenni szándékoztam-e. Igennel feleltem, mire szó nélkül utat mutatott nekem az irodájából kifelé. Az „Öreg” fia még maradt. Két hétre rá megkaptuk az új parancsot, áthelyeztek minket Fairbanksbe. Azóta is forr a vérem a méregtől, mert már a parancs kézhez kapásakor biztos voltam abban, hogy a kényszeres klímaváltozást nem jutalomból kaptuk. Tudom, hogy az „Öreg” fiának a keze van a dologban. Tudtam akkor is. Ismertem érzelgős lényét a pokróc felszín alatt és tudtam, hogy el akar távolítani az öcsémmel kapcsolatos rossz emlékektől. Pedig én nem éreztem rosszul magam. Elég kemény voltam ahhoz, hogy tudjam kezelni a saját gyászomat. Nem kellett volna vele mennem Alaszkába. De maga mellé kért, megszabadítva ezzel a szégyentől, menekülésem rettenetes vörös pecsétjétől. Cseppet sem foglalkozott azzal, hogy én nem szégyelltem magam. Azt hitte, hogy nem vagyok tisztában segítő szándékával. Azt hitte és én nem cáfoltam rá a hitére. Átkoztam a lényét, amikor elém dobta az utazással kapcsolatos papírjainkat. De mégis, minden mérgem alatt hálás voltam neki, de előbb halnék meg, semmint ezt valamikor is közöljem vele.

2014
Aránylag jól érzem itt magam, s ha az „Öreg” fia nem akar társalogni velem, akkor egészen kulturáltan is képes vagyok viselkedni.


Tekintve, hogy eddig nem voltál JK Fairbanksben, akár még 2013-ban elkerülhettél mellőlem, s most itt keveredhetünk újra össze Anchorageban. Harcos szintvizsgára készülök, kéne valaki, akinek az orra alá dörgölhetem, hogy _még mindig_ jobb vagyok.


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Gina Wang
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: szabadon választható
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Anchorage-ban legyen a székhelyed.
KONTAKT: PM (főkarim: Pandora Scarlet Mallory, neki is mehet, de Gina Wangnak is)

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Amanda Bishop
Informátor - Mentor
Amanda Bishop

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 75
◯ HSZ : 532
◯ IC REAG : 540
◯ Lakhely : Fairbanks
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) C8gl53oy3ktwets8gb5a
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_oxpovfEcMI1qcbhllo1_r1_400
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szer. Okt. 14, 2015 8:40 pm

Jonathan Porter


AVATAR: Garrett Hedlund
FAJ/CSOPORT: Magányos vérfarkas - Latro
ÉLETKOR: kb. 58-64
SZEREPE / FELADATKÖRE: Kavard fel egy kicsit az állóvizemet!
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Az öcsém vagy.


Külső & Belső
A külső természetesen a választott play by alanyhoz igazodjon, jellemedet tekintve pedig teljesen szabad kezet kapsz!


Storyline
Szegény családba születtél, és életed első felét egy kaliforniai kisvárosban töltötted. Rám mindig csak úgy gondoltál, mint az örökké álmodozó, mindig szórakozott nővéredre. Aztán egy nap, amikor tizenhat éves lettem, elszöktem Hollywoodba. Erről ugyan tudtál, hiszen folyton erről beszéltem korábban, de soha többé nem találkoztunk egymással, legalábbis hosszú ideig nem. Az életed alakulása innentől a te kezedben van, egészen tizenkét évvel ezelőttig.
Hogy miként, és hány évesen váltál farkassá, arról fogalmam sincs, de az biztos, hogy egy évtizede még a portlandi falka tagja voltál. Ott találkoztunk újra, amikor engem áthelyeztek a városba. Mint farkas az őrzővel kerültünk szembe, ám csakhamar kiderült, hogy kit rejt a bunda, és volt egy nagy egymásra találásunk. Amíg ott éltem, addig tartottuk a kapcsolatot, jobban örültem neked, mint azt el tudnád képzelni. Sokat meséltél nekem arról, hogy mi volt azután, hogy én leléptem otthonról, és legalább heti egyszer általában találkoztunk is. A viszonyunk határozottan pozitív lett, már nem az idegesítő kisöcsém voltál, hanem felnőtt férfi.
Egy ideje eltűntél, és kezdek aggódni érted. Nem váltottunk sem emailt, sem telefont az elmúlt pár hónapban. Most hirtelen felbukkansz a városban, de fogalmam sincs, hogy mi szél hozott. Milyen bajba keveredtél bele, és kit haragítottál magadra, hogy lóhalálában menekültél a világ végére, egyenesen hozzám? Érkezz hát meg, és avass be a titkodba, mert nagyon érdekel, hogy mi történt veled!


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Amanda Bishop
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Csak rajtad áll, bármi elképzelhető!
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: A legnagyobb megkötésem csupán az aktivitás lenne!
KONTAKT: PM, chat, facebook!

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Andrzej Krakowski
Mágus - Mentor
Andrzej Krakowski

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 88
◯ HSZ : 163
◯ IC REAG : 121
◯ Lakhely : Cartagena, Spain > Anchorage, Alaska >> Fairbanks, Alaska
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_lw51aumFw81qgl64no4_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Pént. Nov. 13, 2015 9:44 pm

Szabad Választás


AVATAR: Adrien Brody (alkudni szabad)
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas
ÉLETKOR: 87-90
SZEREPE / FELADATKÖRE: Családegyesítés
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Báty


Külső & Belső
Szeretném megtartani a nem túl népszerű, de elég jellegzetes pbjét, szóval illeszkedjen ahhoz, ha lehet, de ha alkudozásunk eredményre jut, akkor nyilván ez sem áll.


Storyline
Születési neved Vojtek Łukas Pasternak, a legidősebb testvérem vagy. Krakówban születtél, nagyon kellemes gyerekkorunk volt, (felnéztem rád) melyet Auswitz zúzott szét. Te nagyobb voltál, mint én, téged nem tudtak elrejteni ugyanazok, akik engem is kimenekítettek a nácik karmai közül. Nem tudok rólad semmit, de meggyászoltalak. Meglepetés lenne számomra, ha előkerülnél. Pláne, ha kiderülne, hogy mindig a nyomomban voltál, figyelve az életemet.
Azt, hogy mikor találtál rám Auswitz után (amitől téged senki nem tudott megvédeni, végigélted az összes borzalmát) nem kötném meg, ahogy azt sem mikor haraptak be és ki volt az, bár elképzeléseim szerint egy náci katona volt, s azért nem haltál meg a koncentrációs táborban, mert valamilyen módon mindig megvédett, kellettél neki (szadista hajlamait rajtad élte ki). Viszont szeretném, hogyha végre összefutnának a szálaink most, hogy áthelyezést kértem Spanyolországból ide.
Betegesen ragaszkodsz hozzá, hogy sosem akarod felfedni kilétedet előttem, de a jelen helyzetben valami rávisz arra, hogy mégis megtedd. Talán csak nem történt valami, amivel egyedül már nem tudsz megküzdeni? Esetleg helyre akarnád utasítani az öcsédet azért, mert világ életében birka volt, s most meghozta döntésként élete egyik legnagyobb baromságát (szerinted)? Dönts, s érkezz. Lesz, ami lesz.

Családunk:
APA: Dovid Abraham Pasternak
ANYA: Libi Pasternak (született: Lehrer)
TESTVÉREK: Julita Sara Pasternak, Freida Judith Pasternak, Andrzej Mihau Pasternak


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Andrzej Krakowski
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Sosem hagytad el zsidó vallásodat, sosem tagadtad meg származásodat.
KONTAKT: PM, kischat, nagychat

northstar frpg; coded by Castor



Diane Fisher


AVATAR: Emmy Rossum (alkudni szabad)
FAJ/CSOPORT: Őrző
ÉLETKOR: 82
SZEREPE / FELADATKÖRE: Családegyesítés
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: A nővérem.


Külső & Belső
Alkalmazkodjon a pbhez, ha csere történik, akkor ahhoz.


Storyline
Születési neved Freida Judith Pasternak, a legfiatalabb nővérem vagy. Krakówban születtél, nagyon kellemes gyerekkorunk volt, melyet Auswitz zúzott szét. Te nagyobb voltál, mint én, téged nem tudtak elrejteni ugyanazok, akik engem is kimenekítettek a nácik karmai közül. Nem tudok rólad semmit, de meggyászoltalak. Meglepetés lenne számomra, ha előkerülnél. [Update: Őrzővé lettél és lett egy lányod - játékos karakter - így minden további részletet rólad ez az előtörténet tartalmaz. (:]

Szabad alakítású nő, a régi jó testvéri viszony megmaradása ugyan utópisztikus lenne, de nem igényelem, hogyha nagyon nem fűlik hozzá az elvivő foga.

Családunk:
APA: Dovid Abraham Pasternak
ANYA: Libi Pasternak (született: Lehrer)
TESTVÉREK: Vojtek Łukas Pasternak, Julita Sara Pasternak, Andrzej Mihau Pasternak

LÁNYOD: Sage Miller

//Bárminenű kérdéssel a karaktert illetőn Sage-t tessék keresni Smile//


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Sage Miller és Andrzej Krakowski
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Szeretném, ha tartaná a vallásunkat, s hithű zsidó maradt volna az eltelt évek alatt, vagy legalább mára visszatalált volna a hitéhez.
KONTAKT: PM, kischat, nagychat

northstar frpg; coded by Castor



P.S.: Benne van a pakliban, hogy ic úgy alakul a sorsom, hogy vissza kell menjek Spanyolországba, amikor időlegesen (vagy végleg) kiíródik a karakter, szóval csak úgy javaslom elvitelre, ha személyem nélkül is megállja a helyét a karakter. Amúgy sem vagyok híve a csak a hirdetőhöz kötődésnek a játéktéren. Smile


A hozzászólást Andrzej Krakowski összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 24, 2016 10:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Skyler R. Hamilton
Kanguyak
Skyler R. Hamilton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 166
◯ IC REAG : 143
◯ Lakhely : Fairbanks
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_mvjsvogzQL1qf5xkuo5_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szer. Aug. 31, 2016 6:52 pm

Szabadon választott név


AVATAR: Tom Hiddleston - Alkuképes
FAJ/CSOPORT: Szabadon választott
ÉLETKOR: Szabadon választott
SZEREPE / FELADATKÖRE: Megkeseríteni az életem.
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Még nem ismerjük egymást.


Külső & Belső
Nagyrészt rád bízom, hogy milyen a jellemed. Annyi biztos, hogy nagyon céltudatos, törtető személyiséged van. Ha valami ráharapsz, azt nem ereszted, olyan vagy, akár egy véreb. Profi vagy a munkádban, magánéleted pedig nem sok akad. Te vagy az igazi munkamániások gyöngyszeme, és ezt nem is szégyelled. Talán volt egy macskád, de már magad sem tudod, hogy merre kószál, valószínűleg valamelyik szomszéd megsajnálta, és befogadta.
Furcsa lehet a humorod, viszont nagyszerű stratéga vagy, és borzasztóan logikusan tudsz gondolkodni. Még ott is meglátod az összefüggéseket, ahol más nem fedezné fel. Bosszantó vagy, és kiigazodni sem nagyon lehet rajtad. Egyszer sokat beszélsz, máskor olyan vagy, mint egy lélegző szobor.

A megjelenés a play by-hoz igazodjon.


Storyline
A legfontosabb, amit közölnöm kell veled, hogy egy igazi púp vagy a hátamon. A korábbi állomásait az életednek rád bíznám, ahogyan a fajt és a kort is. Lehetsz akár egy idősebb vérfarkas, egy tapasztalt őrző, vagy netán egyszerű ember is. Mivel egyelőre még nem ismerlek, ezért számomra ez teljesen lényegtelen, válassz kedvedre!
Annyi azonban fix, hogy miattam érkezel a városba. Az FBI-nak dolgozol, és mivel elég erőteljesen körözött személy vagyok, ezért nyilván sejted, hogy nagyon nem fogok örülni a felbukkanásodnak. Fogalmam sincs arról, hogyan akadhattál a nyomomra, miként jutottál el hozzám, mikor körültekintően jártam el a szökésem folyamán. Ha nem ember vagy, talán voltak valamiféle információforrásaid, amik segítségével felderítetted a tartózkodási helyemet.
Azért keresel meg, hogy egy visszautasíthatatlan ajánlattal állj elő. Azt akarod, hogy a szabadságomért cserébe, dolgozzak nektek. Ultimátumot kapok, hogy vagy elfogadom az ajánlatot, vagy lecsukatsz, és viszel Washingtonba. Nekem ez természetesen egyáltalán nem fog tetszeni, és ha ember vagy, valószínűleg elgondolkozom majd a kiiktatásodon. Amennyiben nem, úgy könnyebb dolgod lesz a meggyőzésemben, de még így sem lesz sétagalopp. Nem vagyok az a fajta, akit kötélen lehet rángatni, márpedig most az FBI pontosan ezt szeretné tenni, és te lennél az a bizonyos kötél.
Az, hogy a kapcsolatunk miképpen fog alakulni, miután megérkezel és beszélsz velem, az csakis rajtunk múlik. Annyi biztos, hogy kezdetben mindenképpen a hajamat fogom tépni tőled, és az őrületbe kergetjük majd egymást. Hogy idővel barátokká válunk, vagy csak megtűrjük egymást, az a jövő, és a játékok kérdése.

Gyere, érkezz meg hozzám minél előbb, és akassz ki teljesen a nyugalomból, amibe készülnék belesüppedni! Smile


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Skyler R. Hamilton
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rád bízom
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Ha megérkeztél, küldj nekem egy pm-et, nagyon fogok neki örülni! Illetve az első, és legfontosabb, hogy kérlek légy aktív! Bármi kérdésed van, szívesen válaszolok mindenre.
KONTAKT: PM, Facebook, csak a szokásos.

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Giphy
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szomb. Okt. 01, 2016 1:33 pm

Szabadon választható név

   

   AVATAR: Penelope Cruz
   FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Falka nélküli, később változhat)
   ÉLETKOR: 400+
   SZEREPE / FELADATKÖRE: Egy kis nyugalmat hoznál (vissza) Taco nem magányos, de pár nélküli életébe.
   STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Ex


   
Külső & Belső

Nagyon művelt, olvasott, intelligens, finom nőstény, emellett a spanyol temperamentum is meglehet benne. A külső adja magát. Smile


   
Storyline

Penelopé spanyol telepesek leszármazottja. A korai éveket rád bízom, a lényeg, hogy Taco beharapásakor (1659.) a nőstény Marietta néven már tagja volt a Falkának, ami a mexikói dzsungelben lakott, "törzsként" működött. Spanyolok, félvérek és indiánok is a tagjai voltak, elfogadták, segítették, tanították egymást. Az Alfa egyben tartotta a csapatot, arra készítette fel őket, hogy "meghódítsák" Mexikót. Ezt beépüléssel és később kölykök teremtésével kellett tenni. Minden szerepre kellett farkas, a kulturális területekre is, Penelopé valószínűleg ebben mozgott. A tagok nem kímélték egymást, mindennaposak voltak a harcok, az idősebbek között is. Még egy dolog, amit nem árt tudni (idézet az ET-mből):
"Csak akkor öltöztek fel, ha valami ünnepség volt vagy ha messzire mentek. Édeni állapotok. Azt mondták, egy farkasnak nem kell ruha."
Ez nyilván addig volt így, amíg a vadonban éltek. Smile Taco gyorsan összejött a Teremtője lányával, így Penelopé esetében szerelemről, vonzódásról akkor még nem volt szó. A nőstény részéről akár lehetett, de nem mutatta ki. Nem kellett, hogy már akkor mélyen ismerjék egymást, inkább csak falkatag-falkatag viszony volt. Mikor Taco elmúlt 100, a Teremtőjétől átvette a törzs harcosainak vezetését és ezt a posztot vitte egész addig, míg elváltak útjaik. A XIX. sz. fordulójakor Taco Mexikóvárosba ment katonának, Penelopé pedig valahova teljesen máshova és más területre, ebben szabad kezet kapsz. Smile
1960. körül, Phoenix városában találkoztak újra. Penelopé ott élt, Taco pedig vándorolt, az ősök legendás helyeit kereste. A nőstény elmondta neki, merre menjen, de ennyi, még nem tartott vele. Hogy a végén miért kerültek egy vonatfülkébe, az megint a te döntésed. A folytatást idézem az et-ből:
"Felszállt ugyanis a nőstény, akin régen nem akadt meg a szemem, mert Adelaide lefoglalta és a phoenix-i találkozáskor se törődtem vele nagyon, de most kurvára megörültem neki. Óriási műveltséggel rendelkezett. Amíg én bunyóztam századokig, ő nyilván olvasott. Már a Penelopé Rodriguez nevet használta, tiszteletül az őseinek és az ókori görög kultúrának. Kiderült, hogy őt is hajtott valami északra. Azóta, hogy újra találkoztunk. Beszélt nekem egy Fairbanks nevű városról, állítólag onnan indult minden. Az ő Teremtője már meghalt, nem őt kereste, hanem a helyet. Valószínűnek tartotta, hogy Nawatot is megtaláljuk arrafelé. Fogalmam sincs, miből gondolta. Zötyögtünk a nagy vasparipán, borzasztó volt az a zajos jármű, de a nőstény feledtette.

Együtt folytattuk utunkat, vonaton, hajón és végül megérkeztünk. 5 év vándorút. Elröppent, meg se éreztem. Ami az úton kialakult közöttünk Peneleopéval, az egy nagyon kényelmes kapcsolat. Egyikünk se vágyott bilincsekre, úgyhogy csak a testünknek adtuk meg, amit akart. És ahogy Ade mellett, vele is jó volt egyszerűen LENNI. A jelenléte kellemes volt. Együtt jártuk a várost és megvártuk, amíg a helyiek megtalálnak. Éreztem valami varázslatosat, különlegeset a városban és már nem akartam elmenni. Penelopéval bejártuk azokat a helyeket, ahol a legendák szerint Alignak és Tupilek gyakran megfordult. Engem egyszerűen ide kötött mindez. Őt nem, csak látni akarta egyszer, mielőtt meghalna. Épp úgy, mint Görögországot. Le is lépett, elutazott Athénba vagy hova. Nem veszekedtem vele. Ahhoz már fáradt voltam. Majd lesz másik. Vagy nem. Úgy is megélek én. Pedig hatással volt rám, az esze valami félelmetes. Mesélt egy történetet egy legendás görög hősről, aki sérthetetlen volt. Megtetszett, ezért vettem fel a nevét új álcaként."

Azóta eltelt 50 év, Penelopé most térne vissza, talán Taco miatt, talán nem, de megint összefújná őket a szél. Smile Egy névváltoztatás beeshetett közben (OOC magyarázat: Rodriguez vezetéknevű jk-nk már van. Smile )


   
Kiegészítés

   HIRDETŐ KARAKTER(EK): Achilles Kilpatrick
   LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Taco teremtőjét és szerelmét (2 njk) ismerte, esetleg valamelyik őslakos fairbanks-ivel is találkozhatott, mikor először járt a városban
   EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Az et elolvasását javaslom, hogy teljes képet kapj Taco-ról. Figyelmeztetés: eléggé mosatlan szájú!  :anyád:  Very Happy   KONTAKT: PM, kis/nagychat:)

   
northstar frpg; coded by Castor

   
Vissza az elejére Go down
Symara Dotty Thibodeau
Renegát
Symara Dotty Thibodeau

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 390
◯ HSZ : 295
◯ IC REAG : 253
◯ Lakhely : Fairbanks >> Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Törékeny és pici alkata, fekete bundása
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Giphy
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Hétf. Dec. 19, 2016 10:50 pm

Haytham Cresta


AVATAR: Hugh Dancy (de lehet más is)
FAJ/CSOPORT: Kóbor farkas
ÉLETKOR: Nálam idősebb és (445+)
SZEREPE / FELADATKÖRE: kukkants lejjebb
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY:Barát és egyben a legnagyobb ellenség is


Külső & Belső
Külső: értelemszerű, igazodjon a pb-hez.

Belső: Nem mondanám egyszerű egyednek. Nehéz rajta kiigazodni, hiszen könnyedén hiteti el mindenkivel azt, amit akar. Lehet egyszerre ő az álmaid lovagja, hogy megszerezze azt, amit akar, ugyanakkor akár lehet a legrosszabb rémálmod is. Nem áll tőle messze a vériránti szenvedély se, ahogyan az erőszakosabb tettek se. Sokszor azt hiszik róla, hogy nem tudja mit miért tesz, vagy mire volt jó amit tett. Legtöbbször azt gondolják róla, hogy elborult az agya, de valójában mindig mindent okkal tesz. Legtöbb esetben két lépéssel mások előtt jár.


Storyline
Tudomásom szerint hónapokkal korábban meghaltál egy támadásban. Próbáltam segíteni, de elkéstem, mivel csak halottakat találtam, vagy szétcincált testeket, így azt hittem, hogy te is odavesztél. Az egykoron tőlem kapott medált is vérbe fagyva találtam. Te voltál az, aki egykoron segített megszökni a Teremtőmtől. Téged is ő harapott be, de te még idejében eltűntél, én viszont nem tudtam. Gyilkossá nevelt, ami a mai napig él bennem. Te voltál az, aki segített megfékezni teljesen azt, hogy a szabadulásom után is annak éljek, hiszen én nemet mondtam már egyszer korábban, de ténylegesen sose küzdöttem le. Sokáig együtt jártuk a világot, sok mindent tanultam tőled, hiszen a barátomnak tartottalak mindig is. Fogalmam sem volt arról, hogy te néha sokkal többet láttál bennem, mint én benned. Távolról követted a lépéseimet és Keletre is velem jöttél, amikor megismertem Chan-t. Nem bírtad sokáig nézni azt, ahogyan a boldogság övezi a lépteimet és rád egyre kevesebb időm jutott. Te rendezted egykoron úgy, hogy megöljem Chan fiát, majd a kastélyban bent égjen az a férfi, akit igazán szerettem. Még mindig úgy tudom, hogy baleset volt, így nem csoda, hogy az elvesztésed megviselt engem. Mai napig őrzöm a medálodat, mintha annak köszönhetően még mindig velem lennél.
Feltett szándékod, hogy ismét betoppanj az életemben és felforgasd teljesen, de vajon csak baráti látogatásról lenne szó, vagy sokkal több mindenről? El akarod venni, amiről úgy gondolod, hogy már több évszázada téged illetne, vagy netán valamire készülsz és engem is bele akarsz keverni? Pontosan tudod, hogy otthagytam a falkát, ez pedig még inkább érdekel téged, hogy mi történhetett, hiszen a madarak csiripelték egykoron, hogy boldog voltam valakivel, így még inkább rá akarsz jönni a dolgokra.

|| Szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, ahogyan az előtörténetemben is megtalálható pár fontosabb részlet. A név változtatható, egykoron biztosan az volt a neve, de azóta változhatott is. Továbbá pb-nek örülnék, ha maradna, de természetesen lehet róla egyeztetni. ^^


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Symara Dotty Thibodeau (Dotty)
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Ezt rád bízom
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Név és pb egyeztetés után változtatható, illetve ne tűnj el. Embarassed Kérdés esetén lehet keresni pm-ben / szokott helyeken.   Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 2462473154
KONTAKT: PM, facebook, esetleg skype, néha pedig chaten is meglelhető vagyok.

northstar frpg; coded by Castor



A hozzászólást Symara Dotty Thibodeau összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 10, 2017 11:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jason Drewner
I. Tanonc
Jason Drewner

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 192
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 6edceb
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_inline_ovtyozaGsx1qlt39u_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Csüt. Május 18, 2017 7:28 pm

Tabitha Glower


AVATAR: Jessica Chastain *
FAJ/CSOPORT: Ember / Őrző **
ÉLETKOR: 44-45
SZEREPE / FELADATKÖRE:
Megcibálni a gyerekeid fülét kicsit, amiért eltűntek.
HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Ő az anyukánk. <3


Külső & Belső
Divatos, igazi nőcis nő, de ez nem jelenti azt, hogy buta plázacica lenne. Sőt! Az üzleti életben (vagy ahol dolgozik) rettentő sikeres, mindig a toppon van, biztos lábbal áll a földön. Kicsit talán maximalista, de ez soha nem ment a családja rovására.
Amilyen menő vagy a szakmádban, éppen annyira vagy menő anyuka is, remekül forgatod a fakanalat a kezedben, mindig meghallgattál, ha valami bajunk volt és a szerető karjaid öleléséről akkor még nem is beszéltem.
Tökéletes anyuka, nő vagy és egészen addig minden rendben is ment, amíg a világod egyik nap a feje tetjére nem fordult.


Storyline
2015 végén mind a két gyereked (akik mellesleg ikrek és kamaszok) eltűnt. Egy cetlit találtál mindössze otthon, az alábbi szavakkal:
Nincs baj. Jelentkezünk. Bocsáss meg, anya. Muszáj volt..
Illetve Lilo hagyott még egyet, de erről én mit sem tudok:
Táplálkozási zavarom van. Gyűlölöm magam. Bocsáss meg, anya!

Mondanom sem kell, hogy azóta mindent tűvé tettél értünk, kerestél, nem sok sikerrel sajnos, így hát egy idő után belefáradtál. Árnyéka vagy egykori önmagadnak, ami nem csoda, hiszen egyedül maradtál, teljesen elveszítetted a családodat. A monoton, szürke mindennapok kellős közepén azonban érkezik egy levél, az írást ezer közül is felismernéd; az enyém az.

* PB változtatható, de mindenképpen egyeztessünk róla!
** Ha Őrzőnek hoznád a hölgyet, akkor fontos, hogy csak 2008 után történhetett meg az elhívás, amikor a férjed, az apukánk meghalt (vagyis csak úgy tűnt, hogy meghalt, de ez bonyi sztori, majd személyesen elmesélem Wink).

Minden egyéb kérdéssel bátran fordulj hozzám, ha úgy döntenél, szeretnéd a karaktert. Tárt karokkal várunk!  Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 3165133712



Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Jason & Eliza Love Drewner
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: a gyerekeid
KONTAKT: PM, chat, fb.

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Cwvam61lhomr6dpggpwe
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Hétf. Május 29, 2017 11:15 am

Alaric _____


AVATAR: Luke Pasqualino
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Falka nélküli egyelőre)
ÉLETKOR: 200-250 között
SZEREPE / FELADATKÖRE: Hozd a formád (a jellemnél megérted. Very Happy)
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Jössz nekem egy-kettővel igazából, de kettőnk közül ez benned dominál. Részemről "csak" barátok vagyunk.


Külső & Belső
Avatar alanyhoz igazított külső, nincsenek extra kívánságaim, de ha úgy tetszik, vihetsz bele valami extrémebbet.

Jellem tekintetében már vannak apróságok.
Te vagy a felelőtlen kötelességtudó. Nem mindig gondolsz bele a tetteid következményeibe (inkább nem, mint igen), ám ez azért van, mert alapvetően nincs benned rossz szándék. Te csak mész, szórakozol, egyszer így, másszor úgy csinálsz valamit, és csak később jössz rá, hogy adott húzás mennyire rossz ötlet volt, vagy később miképp csapódhat le - nem úgy, ahogy te szántad. Megvan a magadhoz való eszed, csak megkésve használod, és inkább a pillanat heve, semmint a megfontoltság vezet. Nem félsz galibát keverni, habár ezek az esetek túlnyomó többségében csak a (vadabb) szórakozásról szólnak (kukagyújtogatás, emberriogatás, farkasalakban keresztül nyargalás a városon és hasonlók).
Ennek ellenére mindig ott vagy, ha valakinek szüksége van rád, amit rád bíznak, azt könnyelműsködés nélkül végrehajtod, a tieidhez pedig messzemenőkig lojális vagy. Azt viszont ki nem állhatod és általában egyből észre is veszed, ha valaki ezzel akar nyerészkedni, kihasználni téged.
Alapvetően társasági lény vagy, nem riaszt meg, ha hirtelen egy összejövetel közepébe csöppensz és senkit sem ismersz - az esemény végére legalább a fele társaság a barátod lesz, legalábbis ők így fogják érezni, te pedig tudod, hogy kik azok, akiket valóban annak szeretnél. Könnyű téged megkedvelni, mert közvetlen vagy, de sose mászol a másik privát szférájába, meghagyod a személyes tereket.


Storyline
A sacramentói falkában találkoztunk, te tősgyökeres tagja voltál, én meg tíz évre oda ruccantam (1946. év eleje - 1955. év vége). A falka sajátosságait itt tudod megnézni: https://northstar.hungarianforum.com/t3057-falka-es-protektoratus-foglalo
Egyszer jöttél csak nekem, amikor egy kalandozás erejéig szemet vetettem szíved hölgyére, de lehet beszélni a fejemmel, főleg ha ilyen vérmesen állnak hozzá: szóltál és nem szórakoztam vele onnantól. Talán ez, talán más, de meggyőzött arról, hogy fordulhatsz hozzám bizalommal, valószínűleg ez mozgatott akkor is, amikor teremtettél egy Kölyköt és totál pánikba esve az éjszaka közepén felhívtál, hogy mi a francot csinálj vele. Nem voltál egy kifejezett Teremtő alapanyag, csak ezt nem mérted fel, amikor harapdáltál. Onnantól én neveltem a kölköd inkább (meg téged, hogy mit csinálj vele). Irdatlan maflást kaptál, amikor pár évvel később, érettségedet bizonyítandó még egy Kölyköt teremtettél, mert továbbra se igazán tudtad, miképp állj hozzájuk...
1955. Szilveszter éjjelén léptem le és hagytalak magadra a porontyaiddal (hogy azóta mi lett velük, élnek-e még egyáltalán, abszolút rád van bízva!)

Akit még ismerhetsz ezekből az időkből, az Michael Cooper (JK). Ő is a falka tagja volt, és utánam nem sokkal szintén szedte a sátorfáját. Részemről baráti vele a viszony, hogy te alakítasz-e ki vele kapcsolatot és, hogy milyen jellegű lesz, azt rád bízom. Very Happy Ugyanígy szabad kezed van a leírtakon kívüli életed alakításában, azt se kötöm ki, hogy miért hagytad ott végül a falkát, jöttél északra és keresel engem. Kérdéses részletek, vagy ötletelés esetén viszont szívesen segítek. Very Happy


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Darren Northlake
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Michael Cooper
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: PB változtatás lehetséges természetesen, ahogy a névhez se ragaszkodok, csak annyit kérek, hogy mindkét esetben dobj róla PM-et.
KONTAKT: PM - értelemszerűen, de figyelem a kis/nagychatet is.

northstar frpg; coded by Castor




Heather Thorne


AVATAR: Rose Leslie
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Falka nélküli egyelőre)
ÉLETKOR: 150-200 között
SZEREPE / FELADATKÖRE: Át akarod haraptatni magad velem.
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: A rögeszméd lettem...


Külső & Belső
Avatar alanyhoz igazított külső, nincsenek extra kívánságaim, de ha úgy tetszik, vihetsz bele valami extrémebbet.

Jellem-ügyileg komplikáltabb a helyzet...
A kedvelés szerelemmé, majd rögeszmévé változott és nem a kellemes fajtából. Már ha létezik olyan.
Megrögzötten hiszed, hogy csak arra várok, hogy utánam gyere, azt is, hogy a korábbi összes nőstény a te féltékenységedre volt és az elváláskor is a te helyzeteden akartam könnyíteni. Siket és vak voltál (vagy) az igazságra, akinek kapcsán úgy érzed, hogy a tökéletes boldogságod útjába áll, azt vagy így, vagy úgy, de igyekszel eltenni az útból.
Meggyőződésed, hogy a apád-Teremtőd halálával minden akadály elhárul és ha átharaplak, minden érzelem viszonzásra is kerül.
Életed során voltak hasonló kilengéseid, az őrülettel határos mániákus megnyilvánulásaid, ám a legtöbbet annak rovására írták, hogy mindig is te voltál apád kis hercegnője. Okos vagy, úgyhogy ezt kihasználtad, miközben apakomplexusodat dédelgetted, ám mintha unalmassá vált volna a megszokott. Váltottál, váltasz, váltanál, ezért elindulsz északra.


Storyline
A sacramentói Alfa második kölyke és az egyetlen, vér szerinti lánya vagy, de a változás a küszöbön.
Jelenleg kedves vérvonal-nővéred, Myriam azon van, hogy kihívja az öreget, elfoglalja a helyét és uralkodjon. Nincs benne álságosság, csupán apátok felett már eljárt az idő. Te pedig támogatod, mert rátermettnek tartod. A nagy nyilvánosság előtt legalábbis csak ezt hangoztatod, a valódi okokat pedig a mélybe rejted.

Bő ötven évvel ezelőtt volt egy remek estéd egy vakmerő kóborral - az voltam én, hellóka! -, apád viszont megtiltotta, hogy a továbbiakban akár egy újjal is hozzád érjen, és ez azóta nem is változott. Pedig te nagyon szeretted volna. Nagyon-nagyon!
Nehezen viselted, hogy szoknyapecér voltam, hogy másnak könnyen osztottam, amit tőled teljesen megtagadtam. Ennél már csak az érintett rosszabbul, amikor megtudtad, hogy elhagyom Sacramentót.
ET-részlet:
Szerettél volna utánam jönni, felkeresni, de apád megtiltotta. Ezért is drukkolsz annyira Myriamnak - az ő uralkodása a te szabadságod.


Életed többi része tökéletesen szabadon alakítható! Very Happy


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Darren Northlake
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: PB változtatás lehetséges, de örülnék a megadottnak, a névhez viszont ragaszkodok.
KONTAKT: PM - értelemszerűen, de figyelem a kis/nagychatet is. Very Happy

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Zachariah O. Danvers
Wagabond
Zachariah O. Danvers

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 229
◯ HSZ : 281
◯ IC REAG : 221
◯ Lakhely : Anchorage
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 07afc40c40f6b7f12d24c70dca7ad55d125c60e3
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Vas. Jún. 04, 2017 10:06 am

Javier ___________


AVATAR: Pedro Pascal (közös képek végett, de Jack Huston, Oscar Isaac, Diego Luna vagy más, hasonló képű 35+os egyed is jöhet)
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Anchoragei farkas)
ÉLETKOR: 220-250 év között
SZEREPE / FELADATKÖRE: Anchorage életének felpezsdítése.
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Haverok vagyunk, némi egészséges rivalizálással, egymás heccelésével.


Külső & Belső
Külső: igazodjon az avatar külleméhez.

Jellem: Világfi, balhés bajkeverő, de a jóféle fajtából. Ez lennél te.
Könnyed vagy, súlytalan a világ dolgaival szemben, s éppen ezért sokszor nemtörődömnek, gyerekesnek tűnhetsz mások szemében. Pedig te csak megéled ami adatott: a hosszúra nyúló, kortalan életet!
A könnyelműség is jellemző rád, ugyanakkor figyelmetlennek nem nevezhet senki, sőt! Legnagyobb kincsed a megfigyelő készséged.
Olyan dolgokat is észreveszel, kiszúrsz, ami másnak lehet már későn tűnik fel. Mondhatni, van orrod hozzá, hogy megérezd, ha beüt valami crach. (Foglalkozásod megválasztásánál érdemes általános "kisemberes" melót - futár, eladó, kikötői munkás, etc - választanod, ahol ezt kamatoztatni tudod.)


Storyline

- Mexikói/Spanyol/Portugál gyökerekkel bírsz.
- Hogy miként keveredtél a városba, rád van bízva, de az biztos, hogy 4-5 éve már itt tengeted a napjaid és köszönöd, nem is vágysz el innét! - Mondhatni, megtaláltad azt a közeget, ahol tökéletesen kiélheteted jellemed/világszemléleted és jajj annak, aki ebbe bele kíván rondítani!
- Az illegális farkas/őrző bunyók rendszeres vendége vagy - olykor magad is ringbe szállsz, máskor fogadsz. Hol rám, hol ellenem. (Minek nekem ellenség egy ilyen barát mellett, nem igaz?)
- Az issumatar megbízható embere vagy kisebb balhéid ellenére is.
- Meg ami még nem jut eszembe. PM-ben keress bármiféle további kérdéssel, szívesen válaszolok, segítek a karakteralkotás során!


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Magam vagyok.
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK:
Anchorage-ban tanyázó farkasok, őrzők, civilek és persze az átutazó kóborok.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK:
"Hithű" anchoragei-t keresek, aki huzamosabb ideje része a város közegének, ennek megfelelően ne vágyódj el lehetőség szerint semerre innét.
Ja és állj meg a lábadon egymagad is, nem oldalbordám leszel, köszi! :*
KONTAKT: PM + oldalchaten jelezz!

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Zachariah O. Danvers
Wagabond
Zachariah O. Danvers

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 229
◯ HSZ : 281
◯ IC REAG : 221
◯ Lakhely : Anchorage
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 07afc40c40f6b7f12d24c70dca7ad55d125c60e3
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Vas. Jún. 04, 2017 10:32 am

'Omen' (szabadon választható név) - foglalt!


AVATAR: Toby Stephens (vagy bárki, erősebb kisugárzású, nem ficsúr korú alany)
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Anchoragei farkas)
ÉLETKOR: 440+ év
SZEREPE / FELADATKÖRE: Anchorage életének felpezsdítése, a város első számú "suttogója".
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Szentül meg vagy győződve róla, hogy pocsék issumatar lennék (legalábbis ebben a hitben ringatsz) és nem féled ezt az orrom alá dörgölni. Apával jól kijöttök amúgy.


Külső & Belső
Külső: igazodjon az avatar külleméhez.

Jellem: Megetted már a kenyered javát, így a sietség nem jellemez.  Megfontoltan szólsz és cselekszel, hiszen tudod, hogy a szavak is lehetnek éppen oly erős fegyverek, mint a farkasagyar. - Ha nem erősebbek sok esetben!
A magányos farkasok tökéletes archetípusa lehetnél, nagyobb társaságban nem sűrűn szólsz, de akkor adnak szavadra. Az értelmes, mély társalgásokat kedveled.
Mindezen nyugalmasságod ellenére oda tudsz csapni még az asztalra, ha kell, s talán éppen ezzel a kettősséggel lepsz meg másokat, kik kevésbé ismernek. Nem kell téged félteni, vénember, az egyszer biztos!
Jellemedtől nem idegen a szarkazmus, sőt, talán némi pesszimizmus sem, hisz a szellemek világának ismerőjeként többet tudsz olykor, mint az átlag.


Storyline

- Valahonnét Európából érkeztél még az első hódítások idején, talán te is épp egy voltál azok közül, akik igába hajtották az őslakosokat a területen.
- Harcos, küzdelmes múlt van mögötted, mibe belefáradva Anchorageban kerestél végső menedéket.
- Minden racionalitásod ellenére hívő ember vagy, (Nem feltétlen keresztény.) hatodik érzéked, intuitív oldalad fejlett volt mindig is, de magával a szellemvilággal sokkal inkább életed derekán kezdtél jobban kapcsolatba kerülni. Anchorage-ban kaptad a helyiektől az Omen becenevet, miután minden évben szinte közel hétre pontosan figyelmeztetted őket a Vörös Hold eljövetele kapcsán.
- Kapcsolatod Zackkel: A védőszellemem, Mrs. Wickes kapcsán keltettem fel érdeklődésedet, na meg azzal, hogy apám nyomait követném idővel az issumatari pozícióban.
A védőszellemem kedveled különben, ő is téged - talán épp ezért vagy annyira tisztában vele, hogy mik is azok a pontok az életemben, amikkel plafonra kergethetsz, amiért torokra vagyok képes menni. És rendszerint rá is taposol ezekre a pontokra, ha teheted... (A miértek rajtad állnak.)
- Meg ami még nem jut eszembe. PM-ben állok szíves rendelkedésedre bármilyen kérdés kapcsán!


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Magam vagyok.
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK:
Anchorage-ban tanyázó farkasok, őrzők, civilek és persze az átutazó kóborok.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK:
- "Hithű" anchoragei-t keresek, aki huzamosabb ideje része a város közegének, ennek megfelelően ne vágyódj el lehetőség szerint semerre innét.
- Szellemek, szellemvilág behatóbb ismerete és annak biztos (nem VP-zős) kiaknázása. - ebben minden segítséget megadok én és a Staff is!
- Ja és állj meg a lábadon egymagad is, nem oldalbordám leszel, köszi! :*
KONTAKT: PM + oldalchaten jelezz!

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Zachariah O. Danvers
Wagabond
Zachariah O. Danvers

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 229
◯ HSZ : 281
◯ IC REAG : 221
◯ Lakhely : Anchorage
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 07afc40c40f6b7f12d24c70dca7ad55d125c60e3
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Vas. Jún. 04, 2017 10:56 am

Nina Harvey


AVATAR: Astrid Berges-Frisbey (nem alkuképes)
FAJ/CSOPORT: Ember
ÉLETKOR: 25-27 év
SZEREPE / FELADATKÖRE: Színesíteni Anchorage karakterállományát
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Mindenki mondja, hogy vigyázz velem, de te mindezek ellenére (vagy éppen ezért) kedvelsz. A mennyire rád van bízva, részemről első körben csak szimpátiát ígérhetek.


Külső & Belső
Külső: igazodjon az avatar külleméhez.
Jellem: Lentieknek megfelelően.


Storyline

- Itt születtél, itt jártál iskolába, egyedül az egyetemet végezted másik államban, de ezzel véget is ért kalandozásod a világban. Nem jött be, jobb szereted az állandót, a megszokottat. Félsz a kalandtól, a kihívásoktól... Neked jó így, ebben a városban a megszokott arcokkal, a megszokott közegben.
- Csendes, pozitív teremtés vagy, engedelmes lánya a szüleidnek és kifejezetten szereted a könyvesboltot, ahol dolgozol (és ahova heti egyszer jómagam árut szállítok le) mert itt nyugodtan elmerülhetsz a saját kis világodban egy-egy könyv nyomán, s a betérő emberek épp elég szocializációs lehetőséget biztosítanak, hogy még ne érezd túlzásnak.
- Toronyba zárt, megközelíthetetlen hercegnő lehetnél, ha egy másik korban születsz. Kicsit talán naiv is vagy a világgal szembeni félénkséged okán, de semmiképpen sem buta!
- Minden más rád bízva, mit hozol ki ebből.  


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Magam vagyok.
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK:
Anchorage lakosai és átutazói.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK:
- Állj meg a lábadon egymagad is, nem oldalbordám leszel, köszi! :*
KONTAKT: PM + oldalchaten jelezz!

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Angel Honore Gadot
Latro
Angel Honore Gadot

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 82
◯ HSZ : 159
◯ IC REAG : 139
◯ Lakhely : fagyos Alaszka
◯ Feltűnést kelthet : Erős smink, kihívó öltözködés és jellem
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_od6yq4JE5o1rqiewno7_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szer. Jún. 07, 2017 7:56 pm

Antonio ----


AVATAR: D.J. Cotrona v.  Zane Holtz (ötlet)
FAJ/CSOPORT: Farkas (kóbor)
ÉLETKOR: 250-280 éves
SZEREPE / FELADATKÖRE: Felkavarni kicsit az állóvizet
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Egyetlen egy viszony se egyszerű, ahogyan az se. A múlt meghatároz, a jelen alakít, a jövő meg mindig is kiszámíthatatlan volt.
Plusz információ: Előtörténetemet érdemes megnézni, mert szerepelsz benne.

+1 dolog:
Egykoron Antonio volt a neve, de azóta változhatott.


Külső & Belső
Külső: értelemszerűen avatar függő.


Jellem:

Pontosan tudod mit akarsz és el is éred. Nem félsz másokat megölni, vagy éppen felhasználni a saját céljaidért. Gyűlölöd azt, ha kihasználnak és átvágnak. Nagyobb erő lakózik benned, mint elsőre tűnik és amit mutattál eddig nekem. Amíg együtt éltünk nem bántottál soha , kivétel voltam, de most már talán attól se rettennél vissza, hogy megmutasd ki is vagy valójában, ami nem csak az erődet jelentené, hanem a sötétséget is. Kicsit talán meg akarsz törni, felhasználni… ahogyan az is lehetséges, hogy a megváltást keresed, amiről azt hiszed, neked már nem jár. Sose felejted el az ellened elkövetett bűnöket, de nem csak a szavakkal bánsz jól, hanem remekül tudott a háttérből manipulálni a történéseket, igazi bűvész.


Storyline

Hello my doll, wolf!

Mit is mondhatnék rólad, a férjem egyik embere voltál az alvilágban (mexikói kartell egyik ága Amerikában), majd pedig az én testőröm. Nem egyszer kértem azt, hogy bánts, de sose voltál rá képes, hiszen még azt is nehezen viselted, amikor esetleg magamnak ártottam azért, hogy jobb lehessek a vérvonalamban. Az ártatlanság könnyedén halt meg bennem onnantól kezdve, hogy farkassá változtam, talán a férjem tehetett róla, talán csak a környezet, amiben „felcseperedtem”. Fiatalkorom ellenére és nem csak a férjemnek (alvilág vezetőjének a fia) köszönhetően elég nagy tiszteletet vívtam ki a közösségünkben. A férjem halála után én vettem át a helyét, előtte pedig szinte vallató voltam.
Pontosan tudod, hogy én öltem meg és nem volt áruló, mint amilyennek beállítottam részben az apja előtt, hogy életben maradhassak, de még se tettél semmit se. Mellettem álltál és talán kicsit önmagamtól is igyekeztél megóvni. Fogalmam sincs arról, hogy ő valójában a fivéred volt és hátba támadott. Életben hagytak, de cserébe nem voltár más, mint egy egyszerű feláldozható „katona”, vagy éppen az, aki csak arra képes, hogy vigyázzon a leendő vezér feleségére.
Megkedveltél, ahogyan én is téged. Mindig is tudtad, hogy több rejtőzik bennem, mint azt bárki hitte volna. Amikor pedig beavattalak a lázadási és a szökési tervembe, akkor felcsillant a remény számodra is, hogy végre talán magam mögött hagyom azt a sötétséget, amiben nevelkedtem, de nem így lett. Megöltem az apátokat, te pedig nem sirattad. Segítettél elszökni, de végül mégis ezüsttőr fúródott a hasadba, miközben csókkal búcsúztam tőled…
Már több, mint egy év eltelt, hogy ezt tettem veled, de mégis gondoskodtam arról, hogy rád találjanak és segítsenek a felépüléseidben a szövetségeseim. Jó ideje keresel, hiszen nem is oda mentem, ahova mondtam neked. Itt vagy a nyomomban, egyszerre akarsz revanst venni, megmutatni, hogy egy nő nem használhat ki téged, ugyanakkor meg akarsz menteni önmagamtól is. Hiszel abban, hogy képes vagyok érezni, hogy maradt bennem jó, hogy a testvéred (férjem) nem ölt ki mindent belőlem. Ahogyan arról se tudok, hogy valójában te akartál átváltoztatni és én csak egy báb voltam, amivel még inkább neked akart keresztbe tenni a családod. Pontosan tudod, hogy mit akarok tenni, hogy még talán az életemet is kockáztatnám azért, hogy azt a hímet a pokolra küldjem, ugyanakkor azt is láttad, hogy miként mentettem meg azt az őrzőt a haláltól és próbáltam segíteni neki…  

 


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Angel Honore Gadot
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rajtad áll, hogy az elmúlt egy évben megismertél-e valakit. Előtte lévő időszakban részben kizárt, mert eléggé összetartó közösség volt a "Család" és onnan élve nem nagyon távozhatott senki se.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Forgasd fel az életem, ne tűnj el!  Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 2462473154
KONTAKT: PM, fb és chat. Ha PM-ben keresel, akkor kérlek írd ki oldalsóchatre is. Köszi! ^^

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Demeter Symphonie Garrick
Desertor
Demeter Symphonie Garrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 80
◯ HSZ : 20
◯ IC REAG : 10
◯ Lakhely : "Spanyol Anchorage"
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_m4vkaltyPK1qfkxhno1_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Vas. Jún. 18, 2017 10:41 am

Szabadon választható név (pl. John/Johnny, Harrington/Harry)


AVATAR: Nem ragaszkodom semmihez, de ha nincs ötleted és bírod a nem mainstream dolgokat, akkor Thomas Joseph "T.J." Thyne-t ajánlanám (ő van a képen is) a közös sorozat miatt.
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas/Őrző/Ember
ÉLETKOR: Fajfüggő. 30 és 300 között.
SZEREPE / FELADATKÖRE: Lásd lentebb. 3in1 hirdetés ^.^
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Fajválasztás függvényében eltérő, szóval lásd lejjebb. Smile


Külső & Belső
Igazodjon a választott avatarhoz. Lényegében teljesen mindegy számomra.


Storyline
HA vérfarkas lennél: Ismerted az anyámat még azelőttről, hogy ellopott volna apámtól, s Magyarországra nem szökött 1947-ben. Szerelmes voltál belé, magadnak akartad, de lecsúsztál róla, kétszer is. Ennyi eltelt év alatt túltetted magad rajta, nagy fiú vagy, hosszú életű, a szerelmek csak úgy jönnek-mennek az életben, nem igaz? Anchorageban élsz, de hogy mióta az csak rajtad múlik. Hogy mit várok tőled? Segíts nekem megtudni, hogy ki is vagyok valójában. S ha még más is kialakul vagy a kapcsolatunk múltjába-jelenébe vegyül? Annál jobb. Nem vagyok ellene semminek.

HA őrző lennél: Az apádat Pálffy Aurélnak hívják (112 éves, Magyarországon él), ő az anyám mostani férje, tehát ha innen nézzük akkor mostohatestvérek vagyunk. Egyébként sosem találkoztunk, mert apád elhagyott téged és anyádat csak azért, hogy az én anyámmal lehessen. Tőle függetlenül lettél őrző, nem tartottátok a kapcsolatot, de te mégis kutattál utána és rajta keresztül anyám után és utánam is. Mindent tudsz az emléktörlésemről, s annak körülményeiről. Érdekellek. Hogy azért, mert jó kis kutatási alapnak bizonyulok informátorságodhoz vagy azért, mert a gyógyítót élesztette fel benned (ez a két kaszt jöhet szóba szerintem, de meggyőzhető vagyok) az "elmebajom", azt nem tudom. Hogy mégis mire kellenél? Segíts nekem megtudni, hogy ki is vagyok valójában. S ha még más is kialakul vagy a kapcsolatunk múltjába-jelenébe vegyül? Annál jobb. Nem vagyok ellene semminek.

HA ember lennél: Spanyolországban ismertelek meg, többször voltál modellem. Utánam jöttél ide, de sajnos nem találkozhattunk, mert bajba keveredtél. Nem tudsz semmit a vérfarkasokról vagy az őrzőkről, de mégis belenyúltál a tutiba. Hogy pontosan mibe, azt nem szabnám meg, a lényeg, hogy dilemma legyél az életemben. Számomra mindig is az emberek voltak a fontosak, de te beteg vagy. Haldokolsz. Vajon keresnék-e egy farkast, hogy beharapjon/őrzőt, hogy meggyógyítson vagy végig fogom nézni, ahogy meghalsz? (Nem kell gyors lefolyású halálos betegséget választani, nem kívánok NJK-szintű karaktert belőle, csak szeretem a drámát.. uram bocsá' : D) Jerr, s derítsük ki együtt,
hogy ebből mi lesz. Oké?


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Demeter Symphonie Garrick
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: határ a csillagos ég
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: légy önálló és állj meg a lábadon
KONTAKT: PM és oldalsó chat

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Giphy
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Pént. Júl. 07, 2017 8:41 pm

Dolores Chalco


AVATAR: Audrey Esparza
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas(Falka nélküli)
ÉLETKOR: 358
SZEREPE / FELADATKÖRE: Felhozni a múltat, emlékeztetni Achilles-t, hogy nem volt mindig ilyen vadember Smile
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Féltestvér


Külső & Belső

Kinézet: apró termet, latina vonások, a többi adja magát, illetve rád van bízva Smile

Jellem: Inkább az eszedet és a türelmedet használod, mint az erődet, pedig az is van bőven. Te is olyan világban születtél, ahol a mexikói félvérnek számított, üldözendőnek, rabszolgának és ez nyomot hagyott rajtad, ahogy az is, hogy a dzsungelben nőttél fel. Mindig megőrzöd a hidegvéredet, a jövőre gondolsz, azokéra is, akik fontosak neked és mindent meg is teszel, hogy a gondokat, a problémákat megoldd, sőt megelőzd. Komoly vagy, talán aggódó és gondterhelt is, de alapvetően mosolyogva állsz az élethez.


Storyline

Európába elhurcolt, aztán onnan visszahozott félvér családként megszöktünk a mexikóvárosi rabszolgatelepről és mikor apám már meghalt, az egyetlen életben maradt barátunk állt anyám és a család mellé. Te már tőle, Hidalgo Chalco-tól születtél kint az őserdőben, ahol napi szinten küzdöttünk az életünkért. 1 éves se voltál, mikor engem elvitt néhány különös, nagy erejű indián. Titeket messzire küldtek, nem volt mit tenni, a család életben akart maradni, értett az erőből. A két bátyámmal és a szüleiddel elvonultatok. Te is tudsz mindent, ami ahhoz kell, hogy a dzsungelben és később a fehér hódítók uralta városokban túléljen az ember. (Az előtörim 1. felében bővebben is olvashatsz a családról. Smile )
Ami azóta történt, abban teljesen szabad kezet kapsz. Te döntöd el, hogy nőttél fel, milyen volt a viszony a bátyókkal, a szülőkkel, hogy történt meg a beharapásod. Lehetett családod, boldog vagy sanyarú életed kis- és nagyfarkasként, nevelhettél kölyköt, választhattál mainstream vagy mellőzött szakmát, bármi lehetséges. Csak annyit kérek, hogy mikor előkerülsz, legyél egy érett, gondolkodó nő, aki emlékszik a családja történetére, felismeri belőle a féltesóját és akarva-akaratlanul olyan irányba tudja terelni, amilyen régen volt: erős, vehemens, de nem mindent elsöprően agresszív (mint amilyen lett Very Happy )


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Achilles Kilpatrick
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: nincs megkötés
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Vigyázat: Achilles szája, mint a kocsisé   Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 3147896512 Very Happy
KONTAKT: PM, kischat, nagychat

northstar frpg; coded by Castor



A hozzászólást Achilles Kilpatrick összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 19, 2017 9:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Giphy
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szer. Júl. 19, 2017 9:37 pm

Bartolomeo de Palma


AVATAR: Manu Bennett
FAJ/CSOPORT: Őrző
ÉLETKOR: 100 körül
SZEREPE / FELADATKÖRE: Revans, bosszúállás, megszorongatás
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Esküdt ellenségem


Külső & Belső

Hasonlítasz apádra, ez főleg azért számít, mert fel foglak ismerni Smile A külső a pb alapján adott, erős alkatú és láthatóan erős akaratú harcos vagy. Spanyol családból származol, a nyelvet beszéled, de már elég régóta élsz az Államokban ahhoz, hogy ne legyen akcentusod.
Lehet, hogy nem utálsz minden farkast, de engem nagyon. Very Happy Egész életedben benned égett a bosszúvágy, mert miattam lettél félárva. Hogy csak akcióban gondolkodsz-e vagy intrikákban is és hogy az őrző feletteseiddel volt-e, lesz-e összezördülésed miattam, azt rád bízom.


Storyline
Részlet az előtörimből:
"néhány barátommal szétvertem az egykori barakkot, ahol állatként tartottak minket és a katedrálist. Régen a tégláit raktam, most leromboltam. Mire megérkeztek a tetkósok, már menthetetlen volt. Egyszerűen jólesett leszámolni a múltam ezen részével. A bunkó őröket odaképzeltem a falakra és az oszlopokra, mikor kiütöttem őket az épület alól. Imádtam nézni, ahogy a hatalom fellegvára ledől. A kiérkező Őrzők közül egynek annyira odacsaptam, hogy leszabtam a karját."
Apád volt az, akinek a karját lecsaptam, ez 1910 körül történt, mikor még kicsi voltál. Apád kiváló harcos őrző volt és nem bírta elviselni, hogy félkarú lett, így főbelőtte magát. Apa nélkül nőttél fel, anyád szintén őrző és hamar bevezetett a világunkba. Mikor nagy lettél és felfogtad, mi történt, meg akartad keresni a farkast, aki derékba törte apád sorsát. Addigra már messze jártam, nem találtál. Mániákusan begyűjtöttél rólam minden infót, amit a helyi őrzők tudhattak (azaz a katonai karrierem, a maffiózó ténykedésem, a falkában betöltött végrehajtói szerepem, a feleségem, Adelaide távozása mind ismeretes előtted). Az őrzők kiképzésen átestél és legalább akkora tehetség vagy a harcban, mint apád volt. Felesküdtél az ártatlanok védelmére, emellett pedig meg akartál keresni, de az őrzők nem támogattak egy bosszúhadjáratot. Hogy a mexikóvárosi kezdetek után hol éltél, merre jártál, rád van bízva, a lényeg, hogy most vagy erőd teljében, idős, tapasztalt őrzőként és Fairbanks városába helyeznek át.


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Achilles Kilpatrick
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: -
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Figyelem! Achilles eléggé mosatlan szájú!   Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 3147896512
KONTAKT: PM, kis/nagychat

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Hella Deborah Blackbird
Renegát
Hella Deborah Blackbird

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 283
◯ HSZ : 66
◯ IC REAG : 57
◯ Lakhely : Hunters have no home
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_inline_osyb7h3ghi1t284ng_540
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Vas. Júl. 30, 2017 6:55 pm

--- Cortez

Avatar Alany: Brett Dalton
FAJ/CSOPORT: Farkas (kóbor)
ÉLETKOR: 285-300 közötti
SZEREPE / FELADATKÖRE: Felkavarni kicsit az állóvizet
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Lejjebb kiderül
Plusz információ:
A név módosítható, de örülnék, ha a Cortez maradna, hiszen te büszkén viseled apám nevét, legalábbis eddig így volt és a bátyámmal is egészen jó viszonyt ápoltál. ^^



Külső & Belső
Külső: értelemszerűen avatar függő.

Jellem: Hirdetés szövegéből szerintem kiderül, kérdés esetén nyugodtan keress, de kőbe se szeretnék vésni teljesen mindent.



Storyline

14 éves koromban találkoztunk először az erdőben, eleinte nem sok figyelmet szenteltem rád, illetve kicsit talán tartottam is tőled, hiszen idősebb voltál 21 éves. Aztán egyszer bajba keveredtem és te mentetted meg az életemet, utána pedig szép lassan ment minden a maga medrében, míg végül túl közel nem kerültünk egymáshoz. Fogalmam sem volt arról, hogy farkas vagy és pontosan tudod ki az apám, ezét mondtad nem sokkal a 16. születésnapot előtt, hogy szökjünk el és hagyjuk magunk mögött ezt a vidéket, de elkéstél. Apám elhitte veled, hogy meghaltam, te pedig elhitted, majd pedig elküldött messzebbi vidékre, először azt hazudta, hogy azért kell megölnöd azt a bagázst, mert ők vették el az életem, majd pedig te maradtál a kapcsolattartója. Megölted azt, akit kellett, vagy éppen megkötötted azt az üzletet, amit kellett, de sose kérdőjelezted meg az akaratát, hiszen egykoron megmentette az életedet, amikor apád majdnem agyon vert téged, mert éppen megint ivott, majd pedig kölykévé fogadott, így te is az illúziókkal bírok közé tartozol. Most pedig hazarendelt, majd egy új parancsot kaptál. Meg kell találnod egy férfit, Kramot – fényképet is mutatott róla -, majd pedig a vele lévő lányt haza kell hoznod, akár erőszakkal, de élve. Fogalmam sincs arról, hogy az egyik kísérő még szólt apámnak arról, hogy Alaszkában vagyunk, de ennél többet nem mondod, ahogyan azt se, hogy egy megadott időben újra kellett volna telefonálnia, de mivel nem tette meg ez gyanút keltett az Alfánk, apám szemében és ezért küld utánunk.

Vajon képes leszel megingatni a döntésemben? Vagy netán inkább te inogsz meg, amikor megpillantasz, hogy még se haltam meg úgy, ahogyan megmutatták és elhitették veled? Milyen lesz a viszont látás ennyi idő múlva, vajon még mindig hűséges tudsz maradni, vagy netán még se erős ennyire már a kötelék, amit apámhoz kötött téged?!

Az, hogy merre járt a megalkotóra bíznám, de eléggé örökmozgásban lévő karakterről van szó, aki vakon követte a parancsot, sose kételkedett. Ugyanakkor eléggé erőteljes a jelleme is, ahogyan a farkasa is. Nem szeretném kőbe vésni, hogy újra egymásba kellene szeretnie a két karakternek, de egykoron az volt köztük. Most pedig bármi lehetséges, ellenség, barátság és így tovább. Inkább a játéktétre bíznám, hogy mit hoz a viszontlátás majd.

 


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Hella Deborah Blackbird & Kram Wolkov - meghalt időközben
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rád bízva, de engem biztosan ismersz. Kram-ot meg történetekből hallhattad, amikor megkaptad a megbízást.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Forgasd fel az életünket, meg a sajátodat is még inkább
KONTAKT: PM-ben megtalálsz minket!

northstar frpg; coded by Castor



A hozzászólást Hella Deborah Blackbird összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 25, 2017 11:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Daphné Seward
Ember
Daphné Seward

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 32
◯ HSZ : 85
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Hipochondriája és eddigi élete miatt "kicsit" fura viselkedés
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Large
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szer. Aug. 02, 2017 3:58 pm

Szabadon választható


AVATAR: Diego Luna (alkuképes)
FAJ/CSOPORT: Ember (alkuképes)
ÉLETKOR: 28+
SZEREPE / FELADATKÖRE: Segíteni kicsit, agyamra menni
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Kifejtésből kiderül
Plusz információ:
A név és a pb is varriálható, de egyeztes róla kérlek. Minimum 28 legyen, de részben fajtól is függ, hogy mennyi idős lenne. Örülnék, ha ember lenne, de lehet alkudni és lehet akár farkas vagy őrző is. ^^



Külső & Belső
Külső: értelemszerűen avatar függő.

Jellem: Szerintem a hirdetésből kiderül, de bármilyen nemű kérdés esetén nyugodtan keress.



Storyline

Mindent tudsz az apám ügyéről, ahogyan azt is, hogy hajdanán mit kellett átélnem gyerekként, hiszen amikor apám újra tárgyalást kért és azt, hogy hamarabb kiengedjék, akkor te segítettél be az egykori nyomozónak újra előásni mindent. Majdnem sikerült is mindent, de engem nem. Nem érdekelt egyetlen egy üzenet se, nem jelentem meg a tárgyaláson, helyettem a nagymamám ment el és ő segített amiben tudott, de ő se engedte azt, hogy a közelembe keveredj, vagy akár a lassan nyugdíjkorba lépő egykori nyomozó.
Mai napig nem értem, hogy apám miként szabadulhatott ki, de azóta igazán aludni se tudok. Sőt, mintha a felbukkanása óta ismét kezdenék bezárkózni és egyre inkább eltűnne a már-már néha megjelenő mosoly is. Továbbra se igazán tudok senkit se közelebb engedni, még baráti szinten se, nem hogy többre. Most meg? Inkább lennék szellem vagy láthatatlan, mintsem a megfelelő távolságot betartva látnom kéne olykor apámat, amint követ. Félek, de sose vallanám be, ahogyan ahhoz se voltam rest, hogy amikor saját szakálladra ideutaztál, - mert félsz attól, hogy ahogyan egykoron anyám életét elvette, úgy most az enyémmel is megtenné apám – és becsöngettél, akkor rád vágjam az ajtót. Nem akarok veled se beszélni, egyszerűen csak szeretnék eltűnni, de még se tudok. A hetek múlásával, amikor későn indultam haza ismét munkából, akkor megpillantottam az egyik kevésbé forgalmas utcán egy testet. El akartam menni mellette, de mire észbe kaphattam volna a lábaim már odavittek a testhez, aki nem volt más, mint te. Összevertek, nem is kicsit. Fogalmam sincs, hogy mibe keveredtél, vagy arról, hogy apám tette e, de aztán óvatosan kicsit megböködtelek, majd a mentőket akartam hívni, de amikor magadhoz tértél és rám néznél a vérben úszó arcoddal, akkor egyszerűen elájultam, hiszen sokszor a vérlátványáról anyám halála jut eszembe, vérben fürdő teste és az, ahogyan a vére borította a padlót. A kórházban tértem magamhoz, ahol egy szobába zártak össze minket. Nem igazán akartam veled beszélni, de te nem adtad fel addig, amíg egy kisebb mosolyt nem csaltál az arcomra.
Nem mondanám, hogy barátok vagyunk, inkább két idegen és ez talán nem is fog változni soha, vagy az is lehet, hogy a közös cél segíthet abban, hogy megértsem a motivációdat, vagy éppen elfogadjam a segítségedet, hogy hasonló lehessek, mint az átlagemberek. De elsődlegesen a te célod is az, hogy apám újra a rács mögé kerüljön, hiszen a bosszú téged is hajt, mert egykoron a te szüleidet is ő ölte meg egy üzlet során…

|| A jövővel kapcsolatban nem szabok meg semmit se, majd adja magát a játékoknak köszönhetően. Kérdés esetén nyugodtan keress.   Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) 2462473154



Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Daphné Seward
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rád bízva, de engem biztosan "ismersz", legalábbis a történetemet biztosan az aktákból és a társadtól (ő nyomozott gyerekkoromban anyám halála ügyében).
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Nyomozó legyen mindenképpen, aki részben saját szakállára jött apám után.
KONTAKT: PM-ben biztosan megtalálsz. Oldalsó chaten jelezd, ha írnál, köszi.

northstar frpg; coded by Castor



A hozzászólást Daphné Seward összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 07, 2017 8:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Michael Cooper
Atanerk
Michael Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 314
◯ HSZ : 272
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Fairbanks
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) Tumblr_p157tyCslb1w88fjao1_400
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Kedd Aug. 08, 2017 7:02 pm

Aaron Hassler


AVATAR: Ian Harding
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Falka - városi farkas - Tark/Kangunart)
ÉLETKOR: ~250
SZEREPE / FELADATKÖRE: légy része a falkának!
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: barát, bizalmas


Külső & Belső
° Életvidám, nyitott, pörgős, teli szájjal vigyorgós dinka vagy, egy kis szétszórtsággal megfűszerezve.
° Sokan hiszik rólad, hogy felelőtlen, nagyra nőtt gyerek vagy még, de ha kell, igenis meg tudod mutatni, hogy érett, felelősségteljes, céltudatos felnőtt vagy - vagy legalábbis tudsz olykor úgy viselkedni.
° Ami a tiéd, az a tiéd és képes vagy foggal-körömmel ragaszkodni hozzá.
° A végletekig hűséges vagy ahhoz, aki mellett elkötelezed magad, tökéletes csapatjátékos vagy és remek tagja a falkának.


Storyline
Rengeteg ideig jártad a világot, ismerkedtél a kultúrákkal, az emberekkel, de valamiért sehol sem találtad igazán a helyed. Sok falkát megjártál már, de előbb-utóbb mindegyiket magad mögött hagytad; nem tetszett, csúnyán bántak veled, vagy csak szimplán unalmas volt, nem pörgött úgy az élet, mint azt szeretted volna. Válogatós voltál már pelyhes állal is, azt kell mondjam, Chicagó valamiért mégis megfogott. Nem tudom pontosan, mi nyerte el a tetszésed, de már sokszorosan megdöntötted az egy falkában töltött időd rekordját.
Nagyjából egyidőben érkeztünk a chicagói falkához (1970 körül) és habár eleinte totál hidegen hagyott mindkettőnket a másik létezése, elég volt egy-két közös akció, kóbor-regulázás, hogy előtérbe kerüljenek először a baráti erőfitogtatások, aztán a közös ivászat, majd a sztorizgatások. Mára már barátnak, bizalmasnak nevezzük egymást és habár eddig nem akartad otthagyni Chicago-t egy Isten háta mögötti fagyos kis városkáért, most, hogy még egy lépcsőt magam mögött tudhatok a falka ranglétráján, már nem tudod annyiban hagyni a dolgot. Ráadásul brutál mód örülnék neki, ha magam mellett tudhatnálak, nem csak azért, hogy legyen olykor kivel elmenni meginni egy sört, hanem azért is, mert jó volna, ha valakinek kiönthetném olykor a szívem - haha. Szóval amint hívlak, hogy gyere már, kellesz, gondolkodsz azért egy kicsit, hiszen nehezen hagyod magad mögött szeretett városkádat, de bízol bennem annyira, hogy belevágj. Aztán meglátjuk, mennyire nyeri el a tetszésed a hely, mást nem kérhetsz majd valami kárpótlást. Very Happy
Egy szó, mint száz, gyere bratyó, várlak nagyon!


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Michael Cooper
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Én és a chicagói falka itt lévő része.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK:  Állj több lábon, mert nem utánfutónak szeretnélek magam mögé. Very Happy
KONTAKT: PM

northstar frpg; coded by Castor




Mia Morgan


AVATAR: Luca Hollestelle
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Falka - városi farkas - egyelőre falkatag, aztán majd gyógyító)
ÉLETKOR: ~170
SZEREPE / FELADATKÖRE: légy a falka része!
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: pártfogolt


Külső & Belső
° Pörögsz állandóan, mint egy búgócsiga, hebrencsnek is mondhatnálak, de csakis a szó pozitív értelmében! Mint egy cuki kis duracellnyuszi, aki néha minden meggondoltság nélkül rohan fejjel egyenest neki a falnak.
° Nem vagy az a típus, aki tartana a következményektől, vagy félne fejest ugrani valamibe csak azért, mert aggódik, mit kap érte. Ettől függetlenül persze megvan a magad esze, csak szimplán szeretsz játszani a tűzzel, szereted az új dolgokat, nem félsz az ismeretlentől.
° Imádod a pörgést, ha zajlik körülötted az élet, életvidám vagy, ráadásul piszok jó a humorod.
° Hogy mindezzel a természettel csak palástolni kívánod a benned lévő káoszt, vagy szimplán csak nem hagytad, hogy a csúnya világ összezúzzon, azt teljes mértékben a megalkotóra bízom.


Storyline
Szerintem jogos a kérdés, hogy egy ilyen bájos teremtés mégis hogy a fenébe élt túl a sok mufurc chicagói között és egyáltalán miért állt be egy ilyen falkába, amikor legszívesebben két pofira habzsolná az életet. Már ott voltam Chicagoban, amikor befutottál - szó szerint futottál. Hogy mi elől, azt szintén rád bízom, de annyi biztos, hogy az életed múlott azon, találsz-e valakit, vagy egy olyan falkát, aki befogad és kiáll érted. Nos, a személyemben megtaláltad. Ha egy elesett lánykát látok valahol, akaratlanul is fellép bennem az apai ösztön, úgyhogy a szárnyaim alá vettelek, aztán valamiért a falkával ragadtál és nem is igazán akartál elmenni. Akkor hagytad magad mögött Chicagót, amikor tavaly április végén Fairbanks-be jöttem. Neki indultál a világnak, mondván bármi jobb a fagyos, zord időjárásnál, de aztán rá kellett jöjjél, hogy annyira hozzászoktál a falkaléthez, hogy már nem is nagyon tudod anélkül elképzelni az életed. Úgyhogy felkaptad a cuccod és elhatároztad, hogy szépen berobogsz az életembe.
Akkoriban orvosként dolgoztál, ma nem tudom, mivel keresed a kenyered, de az biztos, hogy nagyon jó vagy a gyógyításban, így nekem is gyógyítóként lenne rád szükségem. Szóval gyere és hozz némi üdeséget erre a fagyos vidékre, aztán a többit majd meglátjuk. Wink


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Michael Cooper
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Én és a chiacagói falka itt lévő része.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Állj több lábon, mert nem utánfutónak szeretnélek magam mögé. Very Happy
KONTAKT: PM

northstar frpg; coded by Castor




Anton Garcia


AVATAR: Tom Ellis
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Falka - városi farkas - Tark)
ÉLETKOR: ~300
SZEREPE / FELADATKÖRE: légy a falka része és forgasd fel a dolgokat!
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: rivális


Külső & Belső

° Mindig is rendkívül határozott, talpraesett, lényegretörő figura voltál.
° Megvan a magad stílusa, sokan zordnak és mufurcnak tartanak, magadba zárkóztál, nem sokat mutatsz a világnak magadból.
° Nagyon nehéz a bizalmadba férkőzni, gyanakvással tekintesz a világra és benne mindenkire, aki él és mozog.
° Profi módon kevered a kártyáidat és játszod ki őket, habár hirtelen temperamentumod és heves természeted sokszor ment a terveid rovására.


Storyline

Nem sokat meséltél arról, hogy mi történt veled a múltban, sőt, nem is nagyon hangoztatod honnan jöttél, szerinted lényegtelen, ki milyen múltat tudhat a háta mögött, csakis a jelenre koncentrálsz. Lehet van valami csúnya ügy, kellemetlen emlék, amit legszívesebben elfelejtenél? Vagy ami elől menekülsz? Ezt csak te tudhatod.
Már előttem a chicagói falka tagja voltál (1970 környékén érkeztem) és már kezdetektől fogva gyanakvással méregetted az elszánt, a ranglétrán egyre feljebb és feljebb törő búrámat. Nem titkolt célod volt bekerülni a Vezető Testőrök közé, ám amikor én előbb kaptam meg a rangot, mint te, akkor vágtam el magam véglegesen nálad. Nem mutattad ki, de nem kifejezetten csípted a fejemet, idegesítőnek tartottál és tartasz a mai napig, azt pedig rendkívül nehezen vette be a gyomrod, hogy feléd kerültem a ranglétrán.
Most, hogy hírét vetted, Béta lettem, eltökélt szándékod, hogy utánam gyere, bebiztosítsd a helyedet és idővel letaszíts a "trónomról". A helyemre pályázol-e, vagy szimplán csak szeretnéd szétzúzni a falkát, mindazt, amit felépítettünk Fairbanksben, az a te titkod, gyere és döntsd el. Egy biztos, habár azt mutatod, békés szándékkal érkezel, egyáltalán nem a boldog falka eszméje vezérel.


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Michael Cooper
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Én és a chicagói falka itt lévő része.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Légy bátor az ötleteidet tekintve, légy nyitott a történésekre és szeresd, ha IC alakulnak a dolgok! Very Happy
KONTAKT: PM

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Hannah B. Wilson
Ember
Hannah B. Wilson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 24
◯ HSZ : 111
◯ IC REAG : 97
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) D8b452d056f202f85f58e759b6ed233f
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szomb. Aug. 19, 2017 12:10 pm

 Elkelt *.* ~ Yetta Northlake-Nacrosh  


AVATAR: alkotóra bízva
FAJ/CSOPORT: Farkas
ÉLETKOR: 150+
SZEREPE / FELADATKÖRE: Fura barátság
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Kifejtésből kiderül
Plusz információ:
A név és a pb is alkotóra bízva, ahogyan a karakter neme is szabadon választható. Very Happy
Nem akarok kölyök lenni!



Külső & Belső
Külső: értelemszerűen avatar függő.

Jellem: Szerintem a hirdetésből kiderül, de bármilyen nemű kérdés esetén nyugodtan keress.



Storyline

Keresnék egy farkast, aki akár lehet már meglévő karakter is. Egyszer-kétszer már megjelent a reagjaimban, de igazából semmi sincs igazán kőbe vésve. Véletlenül találkoztunk, mert csapdába sétáltál. Eleinte morogtál rám, nem akartál közelebb engedni, de aztán mintha megértetted volna, vagy megérezted volna, hogy én segíteni akarok, és pontosan annyira bosszant az erdőben lévő csapdák, mint amennyire téged is. Fogalmam sincs, hogy valójában nem hétköznapi farkas vagy. Elláttam a sérülésedet, sőt néha még kaját is csempésztem ki neked, de abban se vagyok biztos, hogy tényleg ennyire gyorsan begyógyulhat a sebet, de nem törődök eme ténnyel se igazán, hiszen állatorvos se vagyok. Azóta olykor, ha az erdőben vagyok, akkor mellém szegődsz és együtt fedezzük fel az erdőt. Melletted biztonságban érzem magam, de azt is tudom, hogy talán egyszer eljön a nap, amikor többé nem látlak. Még akkor is, ha reménykedek, hogy ez sose jön el. Szeretek mesélni, te pedig olyankor úgy tekintesz rám, mint aki mintha értené amit mondok és szeretne felelni is, de még se tud. Sose fedted fel magad előttem és nem is tervezed, csak annyi fordult meg a fejedben, hogy emberi alakban is megpróbálod elnyerni a bizalmamat.
Nem, nem szeretném, hogy beharapj! Te se emiatt vagy velem, inkább csak emlékeztetlek arra, hogy milyen is volt embernek lenni, ami olykor kicsit hiányzik is neked! Ahogyan arra is, hogy nem teljesen rossz a mai világ se, a benne élő emberek, hanem még létezik jó. Így ha meglévő kariról van szó, akkor olyat keresek, aki nem keres kölyköt magának, mert nem akarok farkassá válni. ^^ Ha meg új karakterről lenne szó, akkor Desertor-nek tudom elképzelni, vagy pedig jellemre kicsit szelídebb, mint a társai az emberek irányába. :3



Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Hannah B. Wilson
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rád bízva, de engem biztosan "ismersz".
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: -
KONTAKT: PM-ben biztosan megtalálsz. Oldalsó chaten jelezd, ha írnál, köszi.

northstar frpg; coded by Castor






alkotóra bízva


AVATAR: alkotóra bízva
FAJ/CSOPORT: Ember
ÉLETKOR: 17-18 évesek
SZEREPE / FELADATKÖRE: Legjobb barátok.
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Kifejtésből kiderül
Plusz információ:
A név és a pb is alkotóra bízva. 1 Fiú és 2 lányt várnék, akik a barátaim. :3


Külső & Belső
Külső: értelemszerűen avatar függő.

Jellem: Szerintem a hirdetésből kiderül, de bármilyen nemű kérdés esetén nyugodtan keress.



Storyline

Szükségem lenne a legjobb barátaimra. Két fiú és még egy lány volt régebben a csapatban, de ebből egy fiú elköltözött még a tanév kezdete előtt, viszont a helyére érkezett egy új lány. A régi csapattal sokszor lógtunk az erdőben, tettünk meg veszélyes utakat és még egyszer egy lavinának köszönhetően egy barlangban is ragadtunk. Azóta még inkább odafigyelnek ránk a nagyok, de minket ez se állíthatott meg. Ugyanúgy meglógunk olykor esténként az erdőbe, vagy éppen a nyár beköszöntével különféle fesztiválokon is részt vettünk és egyszer még sátrazni is elmentünk. Véletlenül bukkantunk rá az új osztálytársunkra, akik nyáron költöztek a városba, viszont egészen hamar beilleszkedett közénk, hiszen ő se éppen a mai piperkőc gyerek közé tartozik. Nem, egyikünk se a selfie királyok, királynők egyike, vagy akiken vakolat lelhető meg. Minket inkább az erdő, a kaland vonzott mindig is, ahogyan az is, hogy megpróbáljuk a lehető legjobbat kihozni az életből és megélni igazán mindegyik napját az életnek, hogy később legyen mit mesélni. Ugyanakkor mivel ez az utolsó évünk együtt a gimnáziumban, így nyáron támadt egy olyan ötletünk, hogy mindannyian tetováltatunk egyet. Nem-nem egyentetoválást, hanem mindenki azt, amit szeretne. Eleinte egy-ketten nem igazán akartunk belemenni, de aztán mégis megtettük. Azóta pedig mondhatni titkoljuk a felnőttek elől is, mert biztosan kiakadnának.
Szívesen egyeztetem ezen belül, hogy kivel mennyire szoros a barátság, de az biztos, hogy mi négyen eléggé összetartóak vagyunk és mindig számíthatunk a másikra. Még akkor is, ha a legfrissebb tagját a csapatnak csak rövid ideje ismerjük. Egy szó, mint száz keresek 17-18 éves karakterek, egy fiút és két lányt! Nagyon várom őket, de ideje egy kicsit felpezsdítenie az életet a fiataloknak is, nem csak a vén rókáknak! Very Happy



Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Hannah B. Wilson
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rád bízva, de engem biztosan ismersz.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: -
KONTAKT: PM-ben biztosan megtalálsz. Oldalsó chaten jelezd, ha írnál, köszi.

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) //

Vissza az elejére Go down
 

Karakter bazár - Játékosok keresik (régi)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kész karakter gazdát keres
» Avatárfoglaló [régi]
» Régi vadászház [Natan lakhelye]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Adminisztratív szemetes-