KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_lcap Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_voting_bar Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Empty
 

  Karakter bazár - Játékosok keresik (régi)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szer. Dec. 14, 2011 7:51 pm

First topic message reminder :

Akik már elkeltek

Spoiler:


A hozzászólást Alignak összesen 14 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 23, 2017 11:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Empty
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Demeter Symphonie Garrick
Desertor
Demeter Symphonie Garrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 80
◯ HSZ : 20
◯ IC REAG : 10
◯ Lakhely : "Spanyol Anchorage"
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Tumblr_m4vkaltyPK1qfkxhno1_250
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Vas. Jún. 18, 2017 10:41 am

Szabadon választható név (pl. John/Johnny, Harrington/Harry)


AVATAR: Nem ragaszkodom semmihez, de ha nincs ötleted és bírod a nem mainstream dolgokat, akkor Thomas Joseph "T.J." Thyne-t ajánlanám (ő van a képen is) a közös sorozat miatt.
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas/Őrző/Ember
ÉLETKOR: Fajfüggő. 30 és 300 között.
SZEREPE / FELADATKÖRE: Lásd lentebb. 3in1 hirdetés ^.^
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Fajválasztás függvényében eltérő, szóval lásd lejjebb. Smile


Külső & Belső
Igazodjon a választott avatarhoz. Lényegében teljesen mindegy számomra.


Storyline
HA vérfarkas lennél: Ismerted az anyámat még azelőttről, hogy ellopott volna apámtól, s Magyarországra nem szökött 1947-ben. Szerelmes voltál belé, magadnak akartad, de lecsúsztál róla, kétszer is. Ennyi eltelt év alatt túltetted magad rajta, nagy fiú vagy, hosszú életű, a szerelmek csak úgy jönnek-mennek az életben, nem igaz? Anchorageban élsz, de hogy mióta az csak rajtad múlik. Hogy mit várok tőled? Segíts nekem megtudni, hogy ki is vagyok valójában. S ha még más is kialakul vagy a kapcsolatunk múltjába-jelenébe vegyül? Annál jobb. Nem vagyok ellene semminek.

HA őrző lennél: Az apádat Pálffy Aurélnak hívják (112 éves, Magyarországon él), ő az anyám mostani férje, tehát ha innen nézzük akkor mostohatestvérek vagyunk. Egyébként sosem találkoztunk, mert apád elhagyott téged és anyádat csak azért, hogy az én anyámmal lehessen. Tőle függetlenül lettél őrző, nem tartottátok a kapcsolatot, de te mégis kutattál utána és rajta keresztül anyám után és utánam is. Mindent tudsz az emléktörlésemről, s annak körülményeiről. Érdekellek. Hogy azért, mert jó kis kutatási alapnak bizonyulok informátorságodhoz vagy azért, mert a gyógyítót élesztette fel benned (ez a két kaszt jöhet szóba szerintem, de meggyőzhető vagyok) az "elmebajom", azt nem tudom. Hogy mégis mire kellenél? Segíts nekem megtudni, hogy ki is vagyok valójában. S ha még más is kialakul vagy a kapcsolatunk múltjába-jelenébe vegyül? Annál jobb. Nem vagyok ellene semminek.

HA ember lennél: Spanyolországban ismertelek meg, többször voltál modellem. Utánam jöttél ide, de sajnos nem találkozhattunk, mert bajba keveredtél. Nem tudsz semmit a vérfarkasokról vagy az őrzőkről, de mégis belenyúltál a tutiba. Hogy pontosan mibe, azt nem szabnám meg, a lényeg, hogy dilemma legyél az életemben. Számomra mindig is az emberek voltak a fontosak, de te beteg vagy. Haldokolsz. Vajon keresnék-e egy farkast, hogy beharapjon/őrzőt, hogy meggyógyítson vagy végig fogom nézni, ahogy meghalsz? (Nem kell gyors lefolyású halálos betegséget választani, nem kívánok NJK-szintű karaktert belőle, csak szeretem a drámát.. uram bocsá' : D) Jerr, s derítsük ki együtt,
hogy ebből mi lesz. Oké?


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Demeter Symphonie Garrick
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: határ a csillagos ég
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: légy önálló és állj meg a lábadon
KONTAKT: PM és oldalsó chat

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Giphy
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Pént. Júl. 07, 2017 8:41 pm

Dolores Chalco


AVATAR: Audrey Esparza
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas(Falka nélküli)
ÉLETKOR: 358
SZEREPE / FELADATKÖRE: Felhozni a múltat, emlékeztetni Achilles-t, hogy nem volt mindig ilyen vadember Smile
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Féltestvér


Külső & Belső

Kinézet: apró termet, latina vonások, a többi adja magát, illetve rád van bízva Smile

Jellem: Inkább az eszedet és a türelmedet használod, mint az erődet, pedig az is van bőven. Te is olyan világban születtél, ahol a mexikói félvérnek számított, üldözendőnek, rabszolgának és ez nyomot hagyott rajtad, ahogy az is, hogy a dzsungelben nőttél fel. Mindig megőrzöd a hidegvéredet, a jövőre gondolsz, azokéra is, akik fontosak neked és mindent meg is teszel, hogy a gondokat, a problémákat megoldd, sőt megelőzd. Komoly vagy, talán aggódó és gondterhelt is, de alapvetően mosolyogva állsz az élethez.


Storyline

Európába elhurcolt, aztán onnan visszahozott félvér családként megszöktünk a mexikóvárosi rabszolgatelepről és mikor apám már meghalt, az egyetlen életben maradt barátunk állt anyám és a család mellé. Te már tőle, Hidalgo Chalco-tól születtél kint az őserdőben, ahol napi szinten küzdöttünk az életünkért. 1 éves se voltál, mikor engem elvitt néhány különös, nagy erejű indián. Titeket messzire küldtek, nem volt mit tenni, a család életben akart maradni, értett az erőből. A két bátyámmal és a szüleiddel elvonultatok. Te is tudsz mindent, ami ahhoz kell, hogy a dzsungelben és később a fehér hódítók uralta városokban túléljen az ember. (Az előtörim 1. felében bővebben is olvashatsz a családról. Smile )
Ami azóta történt, abban teljesen szabad kezet kapsz. Te döntöd el, hogy nőttél fel, milyen volt a viszony a bátyókkal, a szülőkkel, hogy történt meg a beharapásod. Lehetett családod, boldog vagy sanyarú életed kis- és nagyfarkasként, nevelhettél kölyköt, választhattál mainstream vagy mellőzött szakmát, bármi lehetséges. Csak annyit kérek, hogy mikor előkerülsz, legyél egy érett, gondolkodó nő, aki emlékszik a családja történetére, felismeri belőle a féltesóját és akarva-akaratlanul olyan irányba tudja terelni, amilyen régen volt: erős, vehemens, de nem mindent elsöprően agresszív (mint amilyen lett Very Happy )


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Achilles Kilpatrick
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: nincs megkötés
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Vigyázat: Achilles szája, mint a kocsisé   Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 3147896512 Very Happy
KONTAKT: PM, kischat, nagychat

northstar frpg; coded by Castor



A hozzászólást Achilles Kilpatrick összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 19, 2017 9:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Giphy
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szer. Júl. 19, 2017 9:37 pm

Bartolomeo de Palma


AVATAR: Manu Bennett
FAJ/CSOPORT: Őrző
ÉLETKOR: 100 körül
SZEREPE / FELADATKÖRE: Revans, bosszúállás, megszorongatás
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Esküdt ellenségem


Külső & Belső

Hasonlítasz apádra, ez főleg azért számít, mert fel foglak ismerni Smile A külső a pb alapján adott, erős alkatú és láthatóan erős akaratú harcos vagy. Spanyol családból származol, a nyelvet beszéled, de már elég régóta élsz az Államokban ahhoz, hogy ne legyen akcentusod.
Lehet, hogy nem utálsz minden farkast, de engem nagyon. Very Happy Egész életedben benned égett a bosszúvágy, mert miattam lettél félárva. Hogy csak akcióban gondolkodsz-e vagy intrikákban is és hogy az őrző feletteseiddel volt-e, lesz-e összezördülésed miattam, azt rád bízom.


Storyline
Részlet az előtörimből:
"néhány barátommal szétvertem az egykori barakkot, ahol állatként tartottak minket és a katedrálist. Régen a tégláit raktam, most leromboltam. Mire megérkeztek a tetkósok, már menthetetlen volt. Egyszerűen jólesett leszámolni a múltam ezen részével. A bunkó őröket odaképzeltem a falakra és az oszlopokra, mikor kiütöttem őket az épület alól. Imádtam nézni, ahogy a hatalom fellegvára ledől. A kiérkező Őrzők közül egynek annyira odacsaptam, hogy leszabtam a karját."
Apád volt az, akinek a karját lecsaptam, ez 1910 körül történt, mikor még kicsi voltál. Apád kiváló harcos őrző volt és nem bírta elviselni, hogy félkarú lett, így főbelőtte magát. Apa nélkül nőttél fel, anyád szintén őrző és hamar bevezetett a világunkba. Mikor nagy lettél és felfogtad, mi történt, meg akartad keresni a farkast, aki derékba törte apád sorsát. Addigra már messze jártam, nem találtál. Mániákusan begyűjtöttél rólam minden infót, amit a helyi őrzők tudhattak (azaz a katonai karrierem, a maffiózó ténykedésem, a falkában betöltött végrehajtói szerepem, a feleségem, Adelaide távozása mind ismeretes előtted). Az őrzők kiképzésen átestél és legalább akkora tehetség vagy a harcban, mint apád volt. Felesküdtél az ártatlanok védelmére, emellett pedig meg akartál keresni, de az őrzők nem támogattak egy bosszúhadjáratot. Hogy a mexikóvárosi kezdetek után hol éltél, merre jártál, rád van bízva, a lényeg, hogy most vagy erőd teljében, idős, tapasztalt őrzőként és Fairbanks városába helyeznek át.


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Achilles Kilpatrick
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: -
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Figyelem! Achilles eléggé mosatlan szájú!   Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 3147896512
KONTAKT: PM, kis/nagychat

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Hella Deborah Blackbird
Renegát
Hella Deborah Blackbird

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 283
◯ HSZ : 66
◯ IC REAG : 57
◯ Lakhely : Hunters have no home
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Tumblr_inline_osyb7h3ghi1t284ng_540
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Vas. Júl. 30, 2017 6:55 pm

--- Cortez

Avatar Alany: Brett Dalton
FAJ/CSOPORT: Farkas (kóbor)
ÉLETKOR: 285-300 közötti
SZEREPE / FELADATKÖRE: Felkavarni kicsit az állóvizet
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Lejjebb kiderül
Plusz információ:
A név módosítható, de örülnék, ha a Cortez maradna, hiszen te büszkén viseled apám nevét, legalábbis eddig így volt és a bátyámmal is egészen jó viszonyt ápoltál. ^^



Külső & Belső
Külső: értelemszerűen avatar függő.

Jellem: Hirdetés szövegéből szerintem kiderül, kérdés esetén nyugodtan keress, de kőbe se szeretnék vésni teljesen mindent.



Storyline

14 éves koromban találkoztunk először az erdőben, eleinte nem sok figyelmet szenteltem rád, illetve kicsit talán tartottam is tőled, hiszen idősebb voltál 21 éves. Aztán egyszer bajba keveredtem és te mentetted meg az életemet, utána pedig szép lassan ment minden a maga medrében, míg végül túl közel nem kerültünk egymáshoz. Fogalmam sem volt arról, hogy farkas vagy és pontosan tudod ki az apám, ezét mondtad nem sokkal a 16. születésnapot előtt, hogy szökjünk el és hagyjuk magunk mögött ezt a vidéket, de elkéstél. Apám elhitte veled, hogy meghaltam, te pedig elhitted, majd pedig elküldött messzebbi vidékre, először azt hazudta, hogy azért kell megölnöd azt a bagázst, mert ők vették el az életem, majd pedig te maradtál a kapcsolattartója. Megölted azt, akit kellett, vagy éppen megkötötted azt az üzletet, amit kellett, de sose kérdőjelezted meg az akaratát, hiszen egykoron megmentette az életedet, amikor apád majdnem agyon vert téged, mert éppen megint ivott, majd pedig kölykévé fogadott, így te is az illúziókkal bírok közé tartozol. Most pedig hazarendelt, majd egy új parancsot kaptál. Meg kell találnod egy férfit, Kramot – fényképet is mutatott róla -, majd pedig a vele lévő lányt haza kell hoznod, akár erőszakkal, de élve. Fogalmam sincs arról, hogy az egyik kísérő még szólt apámnak arról, hogy Alaszkában vagyunk, de ennél többet nem mondod, ahogyan azt se, hogy egy megadott időben újra kellett volna telefonálnia, de mivel nem tette meg ez gyanút keltett az Alfánk, apám szemében és ezért küld utánunk.

Vajon képes leszel megingatni a döntésemben? Vagy netán inkább te inogsz meg, amikor megpillantasz, hogy még se haltam meg úgy, ahogyan megmutatták és elhitették veled? Milyen lesz a viszont látás ennyi idő múlva, vajon még mindig hűséges tudsz maradni, vagy netán még se erős ennyire már a kötelék, amit apámhoz kötött téged?!

Az, hogy merre járt a megalkotóra bíznám, de eléggé örökmozgásban lévő karakterről van szó, aki vakon követte a parancsot, sose kételkedett. Ugyanakkor eléggé erőteljes a jelleme is, ahogyan a farkasa is. Nem szeretném kőbe vésni, hogy újra egymásba kellene szeretnie a két karakternek, de egykoron az volt köztük. Most pedig bármi lehetséges, ellenség, barátság és így tovább. Inkább a játéktétre bíznám, hogy mit hoz a viszontlátás majd.

 


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Hella Deborah Blackbird & Kram Wolkov - meghalt időközben
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rád bízva, de engem biztosan ismersz. Kram-ot meg történetekből hallhattad, amikor megkaptad a megbízást.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Forgasd fel az életünket, meg a sajátodat is még inkább
KONTAKT: PM-ben megtalálsz minket!

northstar frpg; coded by Castor



A hozzászólást Hella Deborah Blackbird összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 25, 2017 11:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Daphné Seward
Ember
Daphné Seward

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 32
◯ HSZ : 85
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Hipochondriája és eddigi élete miatt "kicsit" fura viselkedés
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Large
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szer. Aug. 02, 2017 3:58 pm

Szabadon választható


AVATAR: Diego Luna (alkuképes)
FAJ/CSOPORT: Ember (alkuképes)
ÉLETKOR: 28+
SZEREPE / FELADATKÖRE: Segíteni kicsit, agyamra menni
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Kifejtésből kiderül
Plusz információ:
A név és a pb is varriálható, de egyeztes róla kérlek. Minimum 28 legyen, de részben fajtól is függ, hogy mennyi idős lenne. Örülnék, ha ember lenne, de lehet alkudni és lehet akár farkas vagy őrző is. ^^



Külső & Belső
Külső: értelemszerűen avatar függő.

Jellem: Szerintem a hirdetésből kiderül, de bármilyen nemű kérdés esetén nyugodtan keress.



Storyline

Mindent tudsz az apám ügyéről, ahogyan azt is, hogy hajdanán mit kellett átélnem gyerekként, hiszen amikor apám újra tárgyalást kért és azt, hogy hamarabb kiengedjék, akkor te segítettél be az egykori nyomozónak újra előásni mindent. Majdnem sikerült is mindent, de engem nem. Nem érdekelt egyetlen egy üzenet se, nem jelentem meg a tárgyaláson, helyettem a nagymamám ment el és ő segített amiben tudott, de ő se engedte azt, hogy a közelembe keveredj, vagy akár a lassan nyugdíjkorba lépő egykori nyomozó.
Mai napig nem értem, hogy apám miként szabadulhatott ki, de azóta igazán aludni se tudok. Sőt, mintha a felbukkanása óta ismét kezdenék bezárkózni és egyre inkább eltűnne a már-már néha megjelenő mosoly is. Továbbra se igazán tudok senkit se közelebb engedni, még baráti szinten se, nem hogy többre. Most meg? Inkább lennék szellem vagy láthatatlan, mintsem a megfelelő távolságot betartva látnom kéne olykor apámat, amint követ. Félek, de sose vallanám be, ahogyan ahhoz se voltam rest, hogy amikor saját szakálladra ideutaztál, - mert félsz attól, hogy ahogyan egykoron anyám életét elvette, úgy most az enyémmel is megtenné apám – és becsöngettél, akkor rád vágjam az ajtót. Nem akarok veled se beszélni, egyszerűen csak szeretnék eltűnni, de még se tudok. A hetek múlásával, amikor későn indultam haza ismét munkából, akkor megpillantottam az egyik kevésbé forgalmas utcán egy testet. El akartam menni mellette, de mire észbe kaphattam volna a lábaim már odavittek a testhez, aki nem volt más, mint te. Összevertek, nem is kicsit. Fogalmam sincs, hogy mibe keveredtél, vagy arról, hogy apám tette e, de aztán óvatosan kicsit megböködtelek, majd a mentőket akartam hívni, de amikor magadhoz tértél és rám néznél a vérben úszó arcoddal, akkor egyszerűen elájultam, hiszen sokszor a vérlátványáról anyám halála jut eszembe, vérben fürdő teste és az, ahogyan a vére borította a padlót. A kórházban tértem magamhoz, ahol egy szobába zártak össze minket. Nem igazán akartam veled beszélni, de te nem adtad fel addig, amíg egy kisebb mosolyt nem csaltál az arcomra.
Nem mondanám, hogy barátok vagyunk, inkább két idegen és ez talán nem is fog változni soha, vagy az is lehet, hogy a közös cél segíthet abban, hogy megértsem a motivációdat, vagy éppen elfogadjam a segítségedet, hogy hasonló lehessek, mint az átlagemberek. De elsődlegesen a te célod is az, hogy apám újra a rács mögé kerüljön, hiszen a bosszú téged is hajt, mert egykoron a te szüleidet is ő ölte meg egy üzlet során…

|| A jövővel kapcsolatban nem szabok meg semmit se, majd adja magát a játékoknak köszönhetően. Kérdés esetén nyugodtan keress.   Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 2462473154



Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Daphné Seward
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rád bízva, de engem biztosan "ismersz", legalábbis a történetemet biztosan az aktákból és a társadtól (ő nyomozott gyerekkoromban anyám halála ügyében).
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Nyomozó legyen mindenképpen, aki részben saját szakállára jött apám után.
KONTAKT: PM-ben biztosan megtalálsz. Oldalsó chaten jelezd, ha írnál, köszi.

northstar frpg; coded by Castor



A hozzászólást Daphné Seward összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 07, 2017 8:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Michael Cooper
Atanerk
Michael Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 315
◯ HSZ : 272
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Fairbanks
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 Tumblr_p157tyCslb1w88fjao1_400
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Kedd Aug. 08, 2017 7:02 pm

Aaron Hassler


AVATAR: Ian Harding
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Falka - városi farkas - Tark/Kangunart)
ÉLETKOR: ~250
SZEREPE / FELADATKÖRE: légy része a falkának!
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: barát, bizalmas


Külső & Belső
° Életvidám, nyitott, pörgős, teli szájjal vigyorgós dinka vagy, egy kis szétszórtsággal megfűszerezve.
° Sokan hiszik rólad, hogy felelőtlen, nagyra nőtt gyerek vagy még, de ha kell, igenis meg tudod mutatni, hogy érett, felelősségteljes, céltudatos felnőtt vagy - vagy legalábbis tudsz olykor úgy viselkedni.
° Ami a tiéd, az a tiéd és képes vagy foggal-körömmel ragaszkodni hozzá.
° A végletekig hűséges vagy ahhoz, aki mellett elkötelezed magad, tökéletes csapatjátékos vagy és remek tagja a falkának.


Storyline
Rengeteg ideig jártad a világot, ismerkedtél a kultúrákkal, az emberekkel, de valamiért sehol sem találtad igazán a helyed. Sok falkát megjártál már, de előbb-utóbb mindegyiket magad mögött hagytad; nem tetszett, csúnyán bántak veled, vagy csak szimplán unalmas volt, nem pörgött úgy az élet, mint azt szeretted volna. Válogatós voltál már pelyhes állal is, azt kell mondjam, Chicagó valamiért mégis megfogott. Nem tudom pontosan, mi nyerte el a tetszésed, de már sokszorosan megdöntötted az egy falkában töltött időd rekordját.
Nagyjából egyidőben érkeztünk a chicagói falkához (1970 körül) és habár eleinte totál hidegen hagyott mindkettőnket a másik létezése, elég volt egy-két közös akció, kóbor-regulázás, hogy előtérbe kerüljenek először a baráti erőfitogtatások, aztán a közös ivászat, majd a sztorizgatások. Mára már barátnak, bizalmasnak nevezzük egymást és habár eddig nem akartad otthagyni Chicago-t egy Isten háta mögötti fagyos kis városkáért, most, hogy még egy lépcsőt magam mögött tudhatok a falka ranglétráján, már nem tudod annyiban hagyni a dolgot. Ráadásul brutál mód örülnék neki, ha magam mellett tudhatnálak, nem csak azért, hogy legyen olykor kivel elmenni meginni egy sört, hanem azért is, mert jó volna, ha valakinek kiönthetném olykor a szívem - haha. Szóval amint hívlak, hogy gyere már, kellesz, gondolkodsz azért egy kicsit, hiszen nehezen hagyod magad mögött szeretett városkádat, de bízol bennem annyira, hogy belevágj. Aztán meglátjuk, mennyire nyeri el a tetszésed a hely, mást nem kérhetsz majd valami kárpótlást. Very Happy
Egy szó, mint száz, gyere bratyó, várlak nagyon!


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Michael Cooper
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Én és a chicagói falka itt lévő része.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK:  Állj több lábon, mert nem utánfutónak szeretnélek magam mögé. Very Happy
KONTAKT: PM

northstar frpg; coded by Castor




Mia Morgan


AVATAR: Luca Hollestelle
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Falka - városi farkas - egyelőre falkatag, aztán majd gyógyító)
ÉLETKOR: ~170
SZEREPE / FELADATKÖRE: légy a falka része!
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: pártfogolt


Külső & Belső
° Pörögsz állandóan, mint egy búgócsiga, hebrencsnek is mondhatnálak, de csakis a szó pozitív értelmében! Mint egy cuki kis duracellnyuszi, aki néha minden meggondoltság nélkül rohan fejjel egyenest neki a falnak.
° Nem vagy az a típus, aki tartana a következményektől, vagy félne fejest ugrani valamibe csak azért, mert aggódik, mit kap érte. Ettől függetlenül persze megvan a magad esze, csak szimplán szeretsz játszani a tűzzel, szereted az új dolgokat, nem félsz az ismeretlentől.
° Imádod a pörgést, ha zajlik körülötted az élet, életvidám vagy, ráadásul piszok jó a humorod.
° Hogy mindezzel a természettel csak palástolni kívánod a benned lévő káoszt, vagy szimplán csak nem hagytad, hogy a csúnya világ összezúzzon, azt teljes mértékben a megalkotóra bízom.


Storyline
Szerintem jogos a kérdés, hogy egy ilyen bájos teremtés mégis hogy a fenébe élt túl a sok mufurc chicagói között és egyáltalán miért állt be egy ilyen falkába, amikor legszívesebben két pofira habzsolná az életet. Már ott voltam Chicagoban, amikor befutottál - szó szerint futottál. Hogy mi elől, azt szintén rád bízom, de annyi biztos, hogy az életed múlott azon, találsz-e valakit, vagy egy olyan falkát, aki befogad és kiáll érted. Nos, a személyemben megtaláltad. Ha egy elesett lánykát látok valahol, akaratlanul is fellép bennem az apai ösztön, úgyhogy a szárnyaim alá vettelek, aztán valamiért a falkával ragadtál és nem is igazán akartál elmenni. Akkor hagytad magad mögött Chicagót, amikor tavaly április végén Fairbanks-be jöttem. Neki indultál a világnak, mondván bármi jobb a fagyos, zord időjárásnál, de aztán rá kellett jöjjél, hogy annyira hozzászoktál a falkaléthez, hogy már nem is nagyon tudod anélkül elképzelni az életed. Úgyhogy felkaptad a cuccod és elhatároztad, hogy szépen berobogsz az életembe.
Akkoriban orvosként dolgoztál, ma nem tudom, mivel keresed a kenyered, de az biztos, hogy nagyon jó vagy a gyógyításban, így nekem is gyógyítóként lenne rád szükségem. Szóval gyere és hozz némi üdeséget erre a fagyos vidékre, aztán a többit majd meglátjuk. Wink


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Michael Cooper
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Én és a chiacagói falka itt lévő része.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Állj több lábon, mert nem utánfutónak szeretnélek magam mögé. Very Happy
KONTAKT: PM

northstar frpg; coded by Castor




Anton Garcia


AVATAR: Tom Ellis
FAJ/CSOPORT: Vérfarkas (Falka - városi farkas - Tark)
ÉLETKOR: ~300
SZEREPE / FELADATKÖRE: légy a falka része és forgasd fel a dolgokat!
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: rivális


Külső & Belső

° Mindig is rendkívül határozott, talpraesett, lényegretörő figura voltál.
° Megvan a magad stílusa, sokan zordnak és mufurcnak tartanak, magadba zárkóztál, nem sokat mutatsz a világnak magadból.
° Nagyon nehéz a bizalmadba férkőzni, gyanakvással tekintesz a világra és benne mindenkire, aki él és mozog.
° Profi módon kevered a kártyáidat és játszod ki őket, habár hirtelen temperamentumod és heves természeted sokszor ment a terveid rovására.


Storyline

Nem sokat meséltél arról, hogy mi történt veled a múltban, sőt, nem is nagyon hangoztatod honnan jöttél, szerinted lényegtelen, ki milyen múltat tudhat a háta mögött, csakis a jelenre koncentrálsz. Lehet van valami csúnya ügy, kellemetlen emlék, amit legszívesebben elfelejtenél? Vagy ami elől menekülsz? Ezt csak te tudhatod.
Már előttem a chicagói falka tagja voltál (1970 környékén érkeztem) és már kezdetektől fogva gyanakvással méregetted az elszánt, a ranglétrán egyre feljebb és feljebb törő búrámat. Nem titkolt célod volt bekerülni a Vezető Testőrök közé, ám amikor én előbb kaptam meg a rangot, mint te, akkor vágtam el magam véglegesen nálad. Nem mutattad ki, de nem kifejezetten csípted a fejemet, idegesítőnek tartottál és tartasz a mai napig, azt pedig rendkívül nehezen vette be a gyomrod, hogy feléd kerültem a ranglétrán.
Most, hogy hírét vetted, Béta lettem, eltökélt szándékod, hogy utánam gyere, bebiztosítsd a helyedet és idővel letaszíts a "trónomról". A helyemre pályázol-e, vagy szimplán csak szeretnéd szétzúzni a falkát, mindazt, amit felépítettünk Fairbanksben, az a te titkod, gyere és döntsd el. Egy biztos, habár azt mutatod, békés szándékkal érkezel, egyáltalán nem a boldog falka eszméje vezérel.


Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Michael Cooper
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Én és a chicagói falka itt lévő része.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: Légy bátor az ötleteidet tekintve, légy nyitott a történésekre és szeresd, ha IC alakulnak a dolgok! Very Happy
KONTAKT: PM

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Hannah B. Wilson
Ember
Hannah B. Wilson

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 24
◯ HSZ : 111
◯ IC REAG : 97
 Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) - Page 2 D8b452d056f202f85f58e759b6ed233f
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) // Szomb. Aug. 19, 2017 12:10 pm

 Elkelt *.* ~ Yetta Northlake-Nacrosh  


AVATAR: alkotóra bízva
FAJ/CSOPORT: Farkas
ÉLETKOR: 150+
SZEREPE / FELADATKÖRE: Fura barátság
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Kifejtésből kiderül
Plusz információ:
A név és a pb is alkotóra bízva, ahogyan a karakter neme is szabadon választható. Very Happy
Nem akarok kölyök lenni!



Külső & Belső
Külső: értelemszerűen avatar függő.

Jellem: Szerintem a hirdetésből kiderül, de bármilyen nemű kérdés esetén nyugodtan keress.



Storyline

Keresnék egy farkast, aki akár lehet már meglévő karakter is. Egyszer-kétszer már megjelent a reagjaimban, de igazából semmi sincs igazán kőbe vésve. Véletlenül találkoztunk, mert csapdába sétáltál. Eleinte morogtál rám, nem akartál közelebb engedni, de aztán mintha megértetted volna, vagy megérezted volna, hogy én segíteni akarok, és pontosan annyira bosszant az erdőben lévő csapdák, mint amennyire téged is. Fogalmam sincs, hogy valójában nem hétköznapi farkas vagy. Elláttam a sérülésedet, sőt néha még kaját is csempésztem ki neked, de abban se vagyok biztos, hogy tényleg ennyire gyorsan begyógyulhat a sebet, de nem törődök eme ténnyel se igazán, hiszen állatorvos se vagyok. Azóta olykor, ha az erdőben vagyok, akkor mellém szegődsz és együtt fedezzük fel az erdőt. Melletted biztonságban érzem magam, de azt is tudom, hogy talán egyszer eljön a nap, amikor többé nem látlak. Még akkor is, ha reménykedek, hogy ez sose jön el. Szeretek mesélni, te pedig olyankor úgy tekintesz rám, mint aki mintha értené amit mondok és szeretne felelni is, de még se tud. Sose fedted fel magad előttem és nem is tervezed, csak annyi fordult meg a fejedben, hogy emberi alakban is megpróbálod elnyerni a bizalmamat.
Nem, nem szeretném, hogy beharapj! Te se emiatt vagy velem, inkább csak emlékeztetlek arra, hogy milyen is volt embernek lenni, ami olykor kicsit hiányzik is neked! Ahogyan arra is, hogy nem teljesen rossz a mai világ se, a benne élő emberek, hanem még létezik jó. Így ha meglévő kariról van szó, akkor olyat keresek, aki nem keres kölyköt magának, mert nem akarok farkassá válni. ^^ Ha meg új karakterről lenne szó, akkor Desertor-nek tudom elképzelni, vagy pedig jellemre kicsit szelídebb, mint a társai az emberek irányába. :3



Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Hannah B. Wilson
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rád bízva, de engem biztosan "ismersz".
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: -
KONTAKT: PM-ben biztosan megtalálsz. Oldalsó chaten jelezd, ha írnál, köszi.

northstar frpg; coded by Castor






alkotóra bízva


AVATAR: alkotóra bízva
FAJ/CSOPORT: Ember
ÉLETKOR: 17-18 évesek
SZEREPE / FELADATKÖRE: Legjobb barátok.
STÁTUSZ/A HIRDETŐHÖZ VALÓ VISZONY: Kifejtésből kiderül
Plusz információ:
A név és a pb is alkotóra bízva. 1 Fiú és 2 lányt várnék, akik a barátaim. :3


Külső & Belső
Külső: értelemszerűen avatar függő.

Jellem: Szerintem a hirdetésből kiderül, de bármilyen nemű kérdés esetén nyugodtan keress.



Storyline

Szükségem lenne a legjobb barátaimra. Két fiú és még egy lány volt régebben a csapatban, de ebből egy fiú elköltözött még a tanév kezdete előtt, viszont a helyére érkezett egy új lány. A régi csapattal sokszor lógtunk az erdőben, tettünk meg veszélyes utakat és még egyszer egy lavinának köszönhetően egy barlangban is ragadtunk. Azóta még inkább odafigyelnek ránk a nagyok, de minket ez se állíthatott meg. Ugyanúgy meglógunk olykor esténként az erdőbe, vagy éppen a nyár beköszöntével különféle fesztiválokon is részt vettünk és egyszer még sátrazni is elmentünk. Véletlenül bukkantunk rá az új osztálytársunkra, akik nyáron költöztek a városba, viszont egészen hamar beilleszkedett közénk, hiszen ő se éppen a mai piperkőc gyerek közé tartozik. Nem, egyikünk se a selfie királyok, királynők egyike, vagy akiken vakolat lelhető meg. Minket inkább az erdő, a kaland vonzott mindig is, ahogyan az is, hogy megpróbáljuk a lehető legjobbat kihozni az életből és megélni igazán mindegyik napját az életnek, hogy később legyen mit mesélni. Ugyanakkor mivel ez az utolsó évünk együtt a gimnáziumban, így nyáron támadt egy olyan ötletünk, hogy mindannyian tetováltatunk egyet. Nem-nem egyentetoválást, hanem mindenki azt, amit szeretne. Eleinte egy-ketten nem igazán akartunk belemenni, de aztán mégis megtettük. Azóta pedig mondhatni titkoljuk a felnőttek elől is, mert biztosan kiakadnának.
Szívesen egyeztetem ezen belül, hogy kivel mennyire szoros a barátság, de az biztos, hogy mi négyen eléggé összetartóak vagyunk és mindig számíthatunk a másikra. Még akkor is, ha a legfrissebb tagját a csapatnak csak rövid ideje ismerjük. Egy szó, mint száz keresek 17-18 éves karakterek, egy fiút és két lányt! Nagyon várom őket, de ideje egy kicsit felpezsdítenie az életet a fiataloknak is, nem csak a vén rókáknak! Very Happy



Kiegészítés

HIRDETŐ KARAKTER(EK): Hannah B. Wilson
LEHETSÉGES KAPCSOLATOK: Rád bízva, de engem biztosan ismersz.
EGYÉB MEGKÖTÉSEK: -
KONTAKT: PM-ben biztosan megtalálsz. Oldalsó chaten jelezd, ha írnál, köszi.

northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Karakter bazár - Játékosok keresik (régi) //

Vissza az elejére Go down
 

Karakter bazár - Játékosok keresik (régi)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kész karakter gazdát keres
» Avatárfoglaló [régi]
» Régi vadászház [Natan lakhelye]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Adminisztratív szemetes-