KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Jesse Northfolk I_vote_lcapJesse Northfolk I_voting_barJesse Northfolk I_vote_rcap 
Bianca Giles
Jesse Northfolk I_vote_lcapJesse Northfolk I_voting_barJesse Northfolk I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Jesse Northfolk I_vote_lcapJesse Northfolk I_voting_barJesse Northfolk I_vote_rcap 

Megosztás

Jesse Northfolk Empty
Jesse Northfolk Empty
 

 Jesse Northfolk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Jesse Northfolk // Kedd Júl. 16, 2013 6:04 pm



Jesse Northfolk

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Jesse Northfolk // Kedd Júl. 16, 2013 9:23 pm

2013. Február - Március

Megérkeztünk Fairbanks-be, ahol a Holiday Inn Expressben béreltünk magunknak szobát. Elsődleges tervem az volt, hogy megnézzem magunknak a falkát, amiről Chichagoban hallottam. Mindneképpen olyan hely kellett ahol a tagok erősek, és az Alfa is az, ráadásul tekintélye is van és nem egy agyalágyult zsarnok, akinek nem tudnék fejet hajtani. Biztonságban akartam tudni a párom, és a saját álmomat is, nem úgy akartam álomra hajtani a fejem, hogy bármikor ránk törhetnek. Diszkréten szimatoltam a falka után még a Hotelben tengettük a napjainkat, közben felefedeztem, hogy egy régi cimborám is a falka tagja, így rövidesen nem volt kérdéses, hogy Castor de Lucaval is tárgyalni fogok, a csatlakozásunkról, hiszen ha Caleb itt van, és jól érzi magát ebben a falkában, ráadásul, állítása szerint jó is akkor az ő szavára adok. És adtam is.
Viszont a meghallgatás előtt pár nappal megkértem a párom kezét, úgy gondoltam ideje ezt a gesztust megtenni az irányába, mivel tudtam ezzel boldoggá tehetem őt, és örülni fog ennek az egésznek. Ha akkor tudom, hogy ezzel mit borítok ki, biztosan nem teszem meg. Bevallotta, hogy Vegasban megcsalt, és valakihez hozzáment feleségül a fickóhoz, akinek vigyáznia kellett rá, hát ez így együtt oltárira kivágta nálam a biztosítékot. Ma már nem olyan vészes a dolog, bár még van bennem némi tüske, de közel sem akkora, mint abban a pillanatban volt, négy napra tűntem el, mert nem akartam bántani, viszont a vágy tombolt bennem, hogy mérgemben megüssem.
Nagyjából egy vagy két nappal később találkoztam Darrennel, akkor még nem ezen a néven ismertem, de nem ez most a lényeg, régi ismerős volt, volt egy közös melónk, egészen véletlenül. Ő a másik falka tagja, és hívott, invitált magukhoz, de addigra már megkértem a meghallgatást a Betolakodó falkától. Viszont Rose tette miatt majdnem igent mondtam, az oda csatlakozásra, de a dühöm sikerült elpárologtatnom, és tiszta fejjel gondolkoznom. Elvégre nem akarom elhagyni a páromat. Bár akkor erősen rezgett a léc.
Ezeknek az eseményeknek a környékén még egy ismerősbe futottam bele Ashley-be. Régen nem láttam a kislányt és a vele történtek sokat változtattak rajta, de jól volt és ez volt akkor és ott a lényeg, a lelki sebek majd begyógyulnak nála is, mint mindenki másnál.
Végül, „haza” mentem, kibékültünk Rose-al, Castor elé járultunk, addigra már a Béta befogadott bennünket. Az Alfával rendeztük a viszonyunkat, ki hol áll a rangsorban és hivatalosan is a falka tagjai lettünk, én Végrehajtói pozíciót kaptam, Rose Felderítőit.
Az első idők így teltek el. Beilleszkedés, költözködés, ismeretségek szerzése és a többi.
Vissza az elejére Go down
 

Jesse Northfolk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jesse Northfolk
» Jesse Northfolk
» Charlotte Lyanna Northfolk
» Jesse & Rose szobája
» #4 - Sarah, Rose, Adam, Jesse

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2012 :: Elfogadás óta...-