KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Tegnap 10:23 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 12:39 pm-kor
írta  William Douglas Pént. Szept. 06, 2024 9:23 pm
írta  Egon Candvelon Csüt. Szept. 05, 2024 6:40 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Szept. 02, 2024 9:44 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:23 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
A Doboz - Page 2 I_vote_lcapA Doboz - Page 2 I_voting_barA Doboz - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
A Doboz - Page 2 I_vote_lcapA Doboz - Page 2 I_voting_barA Doboz - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
A Doboz - Page 2 I_vote_lcapA Doboz - Page 2 I_voting_barA Doboz - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
A Doboz - Page 2 I_vote_lcapA Doboz - Page 2 I_voting_barA Doboz - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
A Doboz - Page 2 I_vote_lcapA Doboz - Page 2 I_voting_barA Doboz - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
A Doboz - Page 2 I_vote_lcapA Doboz - Page 2 I_voting_barA Doboz - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
A Doboz - Page 2 I_vote_lcapA Doboz - Page 2 I_voting_barA Doboz - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
A Doboz - Page 2 I_vote_lcapA Doboz - Page 2 I_voting_barA Doboz - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

A Doboz - Page 2 Empty
 

 A Doboz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7324
◯ IC REAG : 8930
A Doboz // Kedd Dec. 03, 2013 12:02 pm

First topic message reminder :

Ez a Doboz egy igazán különleges, univerzális Doboz. Nem ám csak egy egyszerű, kartonból készült valami.

Első körben ebben a Dobozban tudjátok véleményezni, adott esetben megköszönni a Lissy által készített, folyamatosan új meglepetésekkel bővülő Adventi Naptárban rejlő csecsebecséket.

Ez a Doboz a kívánságok Doboza is. Mit kívánsz, mit ajándékoznál az ünnepekre egy kis nyugalmon kívül? A Születésnapi köszöntésekhez hasonlóan a későbbiekben itt lesz alkalmad az ajándékok átadására. De nem utolsó sorban előtte puskázhatsz is, ha valaki esetleg feldobna ide egy kívánságlistát.

De elmesélheted a vásárlással, az előkészületekkel kapcsolatos procedúrákat is, milyen fát választasz idén, kivel akarod feldíszíteni...

Egyszóval ez a Doboz mindent elbír, ami a karácsony szelleméhez köthető! Szabad, kötetlen hely a kibontakozás rénszarvaspulcsis megelevenítéséhez.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
A Doboz - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Sheila S. Grandmore
Falkatag
Sheila S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 496
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 200
◯ Lakhely : Fairbanks
A Doboz - Page 2 Call-me-crazy-one-more-time
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 10:42 am

Jennyt bizony az ablakában várja egy cuki kis mikuláscsizma ezen a reggelen!

A Doboz - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcR5WyK6GvysDd8oESw5vd6NlBJjJocMiGnOR-4CzONjEq1Ow7Bw

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
A Doboz - Page 2 Iei050
A Doboz - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
A Doboz - Page 2 Fdc5tz
A Doboz - Page 2 Dgp3lk
A Doboz - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
A Doboz - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 11:45 am

Az Őrzők vezetőjének a Denali Nemzeti Parkba juttattak el egy csomagot Mikulás alkalmából.

A Doboz - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRqt1LMt05uux_E2rNjv-WrtUIxXVLwnh_SaEDpdcB47qtd__Rs

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
A Doboz - Page 2 28txe1z
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 12:24 pm

Íme egy jeles alkalom, amikor hozzávághatok valamit a drága kicsi húgomhoz, Doroteához Vittoriához. Egészen pontosan a hotel konyhájának hűtőjébe csempésztem be, csak hogy meglepődjön, természetesen a cédulán az ő neve áll.

A Doboz - Page 2 Present-box

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Jason Lane Harley
Renegát
Jason Lane Harley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 257
◯ HSZ : 408
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Anchorage (#99ccff)
A Doboz - Page 2 Giphy
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 12:35 pm

Csomag érkezik Sarah Youngmay részére, egészen pontosan a küszöbére, hiszen láttam már egyszer-kétszer belibbenni a bejárati ajtón. Illetve nem is csomag, mert nem vesződtem vele, hogy becsomagoljam. Nem szeretem a felesleges takarást.

A Doboz - Page 2 Cactus

A kaktusz kövei közt egy levél bújik meg.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Shane S. Grandmore
Malguk
Shane S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 496
◯ HSZ : 207
◯ IC REAG : 219
◯ Lakhely : White Mountains
A Doboz - Page 2 Tumblr_mg0ho8Vyfc1rmdu51o1_500
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 12:48 pm

Kicsit rendet raktam a könyvgyűjteményemben. Találtam egy csomó vackot, ami vagy nem érdekel, vagy kétszer van meg, szóval az első gondolatom az volt, hogy gyújtósnak jók lesznek. De mivel már így is elég rég puncsoltam az Őrzőknél, téma szerint rendeztem őket, és egy 8 darabból álló kupacot feladtam Adam Revenor számára. A kémeim megsúgták, hogy távolkelet-mániás, meg amúgy is gyereknap van. Vagymi.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
A Doboz - Page 2 Cwvam61lhomr6dpggpwe
A Doboz - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 9:26 pm

Kértem némi segítséget Jamestől, hogy csempéssze Masako ajtaja elé az ajándékot, az ő energiái mégiscsak sokkal szívesebben látottak és fogadottak, mint az enyéim. Aztán a szívességért természetben hálálkodtam.

Ajándék:


A hozzászólást Darren Northlake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 06, 2013 10:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Heine Nachtstein
Wagabond
Heine Nachtstein

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 375
◯ HSZ : 67
◯ IC REAG : 60
◯ Lakhely : közelebb, mint szeretnéd
A Doboz - Page 2 Tumblr_static_7qroovarbiscg044s0sck8kkc
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 9:44 pm

Mivel a két francián és nyuszón kívül nem ismerek senkit se a városból, ezért találomra felcsapom a telefonkönyvet és kiválasztok egy nevet - Eden S. Grandmore -, mert miért ne. Jah, mert hogy én Mikuláskor ajándékozok!
Az ajándékot is telefonos úton rendelem, csakhogy amiről nem tudtam: a vonal túloldalán egy nagyothalló ült, így esett meg, hogy az ajándékok nem pont azok lettek, mint amiket én mondtam...

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Luca Nazario
Gyógyító
Luca Nazario

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 206
◯ HSZ : 39
◯ IC REAG : 46
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 10:12 pm

Nem értettem, hogy mire volt a Memorialnak ez a volt-beteg ajándékozós cucc, de hát a vezetőség tudja, én nem leszek ötlet-kerékbetörő, csak miért kell nekem is részt vennem ebben az egészben? Na mindegy, én is kaptam pár ex-"vendéget", köztük Elionore Grehemet.
Annyit tudtam róla, hogy a GoldenWolfban dolgozik, és mivel az éjjelente van nyitva, gondoltam olyat kap, ami hasznára is válhat.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
A Doboz - Page 2 Mb05ue
A Doboz - Page 2 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
A Doboz - Page 2 2cqcza0
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 11:12 pm

Az én piciny (őő, vagy nem is olyan piciny?) csomagom a farkaslakba fut be, méghozzá Sheila S. Grandmore részére. Az én mikulásbácsim későn jár, de sebaj, ilyenkor talán úgyis nagyobb a meglepetés.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
A Doboz - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
A Doboz - Page 2 Fdx9ud
A Doboz - Page 2 Fdc5tz
A Doboz - Page 2 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 11:17 pm

A mai este egy kicsiny csomag fogadja Yettát az ajtaja előtt.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Amanda Bishop
Informátor - Mentor
Amanda Bishop

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 75
◯ HSZ : 532
◯ IC REAG : 540
◯ Lakhely : Fairbanks
A Doboz - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
A Doboz - Page 2 Tumblr_oxpovfEcMI1qcbhllo1_r1_400
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 11:24 pm

A hotelbe Castornak címezve érkezik az összes ajándék, amelyet felküldetek neki az irodájába, hogy majd az asztalán várakozzon rá a továbbiakban. Van hozzá kis kártya is, meg minden, ami kell.

Ajándék:
Vissza az elejére Go down
Nora A. Wilde
Felderítő
Nora A. Wilde

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 204
◯ HSZ : 143
◯ IC REAG : 158
A Doboz - Page 2 Tumblr_n7t74bY3F61r2ocy3o5_r1_250
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 11:27 pm

Találomra választottam, mert hát miért is ne, amúgy is építeni kell a kapcsolatokat, szóval ez jó ötletnek tűnt. Futár viszi a csomagot a farkaslakba, csupán egy nagyobbacska (és kicsit vastagocska), színes boríték, de úgyis a tartalma a lényeg. A címzett pedig nem más, mint Luca Nazario.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Jennifer Wainwright
Kanguyak
Jennifer Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 139
◯ HSZ : 551
◯ IC REAG : 580
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Tetoválások: boka, alkar, csukló
A Doboz - Page 2 Dyodgn
A Doboz - Page 2 Tumblr_n5nj30zp6p1sgv18jo2_250
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 11:33 pm

Dana ajtaja előtt ott várakozik egy szépen becsomagolt piros doboz, tetején egy fehér masnival, rajta kártyával.

Ajándék:
Vissza az elejére Go down
Adam Revenor
Harcos
Adam Revenor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 61
◯ HSZ : 520
◯ IC REAG : 577
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sötétszínű "Columbo" kabát
A Doboz - Page 2 Mb05ue
A Doboz - Page 2 15-1385982335
Re: A Doboz // Pént. Dec. 06, 2013 11:44 pm

Hát nem volt egyszerű dolgom... se kitalálni, hogy mit küldjek annak a bizonyos személynek, se utánajárni, hogy úgy ahogy mit szeret... mindezt záros határidőn belül... de áh, nem létezik olyan, amit nem lehet megcsinálni. Szóval december 6-ának estéjén egy eléggé amorf csomag érkezett Annabelle Evans ajtajához.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ashley McLoyd
In Memoriam
Ashley McLoyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 646
◯ IC REAG : 720
◯ Lakhely : Fairbanks
A Doboz - Page 2 Jkh91u
Re: A Doboz // Szomb. Dec. 21, 2013 11:36 am

A sok ajándékozást követően a Tálapó feldobta a bakancsát és elment munkanélkülire, hogy ott várja ki a jól kiérdemelt nyugdíját. Így ezt a kupac ajándékot már lepasszolta a fiatal utódjának, aki sosem a pontosságáról volt híres. Így már meg sem lepi az Északi sark lakóit, hogy az ajándékokkal így karácsony előtt végzett csupán. Hát na, sok szép nő esett útba s biza nem hagyta ki az alkalmat sem.


A Doboz - Page 2 Obtzr8jmp96wfom3yhey


Spoiler:

DANA ajándékára a reakció;


*Először nem hittem a szememnek, egy ideje már nem várom a piros ruhás kövér fazont. Még csak a csizmám sem tettem ki, mégis egy doboz volt az ajtóm előtt. Kissé kételkedve bontottam ki és máris mosolyt csalt az arcomra, hogy nem valami csajos cucc. A pólót magamhoz fogtam, de már ebből tudtam, hogy jó. Megnéztem a cetlit és elkezdtem azon agyalni, hogy ki az a D. Berger. De Apa majd biztos tudja. Az utalványt később vettem észre és mivel ajándékot nem ér hagyni elveszni... így bizony lesz egy utam a városba. Addig meg kitalálom, hogy mire is van szükségem.*
Vissza az elejére Go down
Vittoria de Luca
Falkatag
Vittoria de Luca

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 94
◯ IC REAG : 104
◯ Lakhely : Holiday In
Re: A Doboz // Szomb. Dec. 21, 2013 12:30 pm

Nem könnyű a Télapó dolga, egy olyan városban mint Fairbanks. Kisváros, mégis eltéved... s körbe-körbe jár, hegyeket mászik, fellegekbe repül - az Orfeumban vásárolt fűtől -, Farkasokkal teli világban vívja a maga harcát. Ám Tündérkereszt-anyú segítségével, ki elvarázsolta az ártó farkasokat pockokká, lepkékké s fákká mégis megérkezik a Farkaslak ajtaja elé. Bemenve kiszolgálja magát a kakaóból, ha már Northlake nem hagyott kint neki tejet és kekszet. A tej pedig fontos másnaposságra, hisz még így is zúg a feje. A csomagot leteszi a nappaliba és vállvonva tovább halad.

A Doboz - Page 2 Hs0ta7vkgpvwxh7p0dw

Spoiler:

Castor ajándékára a reakció;

*Reggel, hol máshol is kezdhetnék, mintsem a konyhában? Azonban a hűtőt kinyitva egy dobozon a nevem láttam. Gyermeki izgatottság lett úrrá rajtam s kinyitva bátyám sorait meglátva egy széles vigyor terült el az ajkaimra. Az utóiratát látva pedig elnevettem magam. A nyaklánc valami gyönyörű volt azonban mégsem tettem be a nyakamba. A Hotel cégerével ellátott papírra kezdtem el, apró, dőlt betűkkel írni amit aztán felküldettem Carlohoz.

„Fratellino!

Köszönöm szépen, hogy gondoltál rám s, hogy mégsem haragszol annyira, mint azt hittem.

Ui.: Oliverhez még nem volt szerencsém, azonban én mégis az ölelésed kérem élőben. S azt, hogy a láncot Te magad tedd a nyakamba.

Baciare;

Dorothea”
Vissza az elejére Go down
Evelyn Klyer
Ember
Evelyn Klyer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 432
◯ IC REAG : 487
◯ Lakhely : Orfeum
A Doboz - Page 2 Dyodgn
A Doboz - Page 2 Jkh91u
Re: A Doboz // Szomb. Dec. 21, 2013 12:58 pm

Akinek sok a dolga, az ne reklamáljon. Én csak azért szoktam mert Ray van itt és nem Corvin. De pontosan ezért, hogy szívassam mással foglalkoztam. Nem kedveltem a fazont. Ez van... A télapó és ilyen maszlag nem kellett, azonban mégis volt valami amit erre foghattam. Egy dobozt küldettem a Hotelbe Nora-nak, aki sokat volt itt Corvinnal.

A Doboz - Page 2 8sqssl32kxnpty3obwl

Spoiler:

Luca ajándékára a reakció;

*Az Orfeumba Sebastian hozta le a csomagot az irodába én meg meglepődve szemléltem s melegen ajánlottam neki, hogy ne az Ő műve legyen. Valahol mélyen reménykedtem valamiben... de kibontva a sorokat meglátva, csak csalódott gúnyossággal húztam el a szám. S egy köszönő levelet kezdtem el írni.

„Mr. Ezra Brooks!

Remélem, hogy a büdös életben nem találkozunk. Legalábbis nem a kórház falai között. Viszonzásom jeléül, hogy lássa milyen hálás is vagyok – vagyis, hogy nem vagyok hálátlan - eme ajándékért a vendégem az Orfeumban egy éjszakára. Természetesen az Én számlámra.

Üdv.: Elionore Grehem

Ui.: Szeretek kávézni. „
Vissza az elejére Go down
Natan Vreth
Falkatag
Natan Vreth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 266
◯ HSZ : 420
◯ IC REAG : 449
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks/ Munkahely: Karen's Tattoo Salon
◯ Feltűnést kelthet : Orr piercing, bal fülben fülbevaló, Két tenyerében kelta motívumú tetoválások, Hátán egy Káosz csillag tetoválás, Mellkasán karom hegek, Teste minden pontján apróbb forradások
A Doboz - Page 2 Giphy
Re: A Doboz // Szomb. Dec. 21, 2013 8:25 pm

Az élet nem mindig tejfel, egy olyan pogány mocsadéknak sem, mint ami én vagyok, s a pince mélyére bezárva igencsak nehézkes ajándékokon gondolkodni, nemhogy "karácsonyi hangulatba" öltözni. Yule napjai azonban mégis bizsergetéssel töltötték el tagjaim, hisz ahhoz nem kell naptár sem, hogy tudjam, Isteneim Ünnepe elérkezett.
Bár az ajándékok sokasága majd csak jövő évben jutnak el tulajdonosaikhoz, (még ha nem is szokásom ajándékozni) attól még meg fogják kapni. *gonosz mosoly*

Grace Holdman a Szalonban egyik reggel az irodájában egy apró csomagolású ajándékot talál:


Spoiler:

Grace Ajándéka


Odette e'Lemaitre bejáratánál doboz várakozik egy hideg januári reggelen:


Spoiler:

Odette Ajándéka


Mivel Istánék (Zarko Vaskovic és testvérei) helyéről fogalmam sincs, hogy merre, hogy leledzenek, Morrighan varjamat szélnek eresztem a nyakában egy díszszatyorral, ami végül koppan a bejárati ajtójuk előtt, Morrighan meg addig károg, míg valaki ki nem nyitja az ajtót, hogy aztán ott hagyva a csomagot, leléphessen.


Spoiler:


Zarko és testvéreinek ajándéka


És végül, de nem utolsó sorban, Norina Stefanson, a szobája előtt egy bársonykötésű díszdobozt talál, egy apró levélkével:


Spoiler:

Norina ajándéka


A North Star lakóina, s újdonsült Falkámnak, egy dallal kívánok Boldog Karácsonyt, s Furcsaságokban Gazdag Yulet! Wink




A Doboz - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcR1cFgwP_tfAkGSo8OQgNJQ76EDTFIX6YNWwMtxMmvlr5lN03opaQ


Natan
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
A Doboz - Page 2 2lo4soz
Re: A Doboz // Szomb. Dec. 21, 2013 11:59 pm

A Doboz - Page 2 0253

Karácsony reggelén a szépe feldíszített fa alatt megannyi ajándék lapul Jamesnek címezve, amik csakis arra várnak, hogy kibontsák őket.
(Ha te nem is akartál én biztosan kihisztiztem, hogy legyen fánk.)

Ajándékok:

Ám a télapó másokat is meglátogatott. Mindenki ajtaja elé lepakolt egy szépen becsomagolt dobozt üzenettel ellátva.
Jenny
Üzenet:
Drága Jenny!
nagyon Boldog és Szép karácsonyt szeretnék neked Kívánni. Végre elkészültek azok a ruhák, amikről egyszer beszélgettünk. Remélem mind a kettő elnyeri a tetszésedet. Használd őket egészséggel.
sokszor ölel,
Masako

Ajándékok:

Ryan
Üzenet:
Kedves Ryan!
Boldog és Békés Ünnepeket Kívánok neked!
Ölel,
Masako

Ajándékok:

Alex
Üzenet:
Drága Alex!
Tudom, hogy a viszonyunk nem a legjobb, de szerettem volna téged is meglepni egy aprósággal Karácsony alkalmából.
Kellemes Ünnepeket Kívánok,
Masako

Ajándék:

Darren
Üzenet:
Kedves Darren!
Először is Nagyon Boldog Ünnepeket szeretnék Kívánni neked. A képet magam készítettem. Úgy véltem egy vezetőnek ez az illő.
Köszönöm a múltkori segítségeket tőled. Sokat segítettek nekem és örülök, hogy többet is beszélgethettünk.
Üdvözlettel,
Masako

Ajándék:
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
A Doboz - Page 2 5508w6
Re: A Doboz // Vas. Dec. 22, 2013 1:20 am

A Doboz - Page 2 Merry-christmas-942

Karácsony napján az Őrzőket sem felejtette ám el a télapó. Mindenki ajtaja elé egy ajándékot helyezett.

Abs
Üzenet:
Drága Abi!
Először is szeretnék nagyon Boldog és Szép Ünnepeket Kívánni neked! Igazán nagyon örülök annak, hogy te lettél a Mentorom. Sokat tanulok tőled és hálás vagyok a türelmedért. Talán sosem tudom majd viszonozni mind ezt neked, de így az ünnepek alkalmával ezeket az apróságokat ajándékozom neked.
Puszi,
Alice

Ajándékok:

Will
Üzenet:
Boldog és Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok neked Drága Will. A sütiket magam készítettem sok szeretettel. Nem kevertem bele mérget, csak egy kis altatót! Smile
Sokszor ölel,
Alice

Adándékok:

Adam
Üzenet:
Kedves Adam!
Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok neked. Köszönöm azt a sok türelmet, amit kaptam tőled. Remélem nem mentem az agyadra Smile.
Ölel,
Alice

Ajándékok:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: A Doboz //

Vissza az elejére Go down
 

A Doboz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek :: Karácsony & Szilveszter-