KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 8:50 am-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 10:17 am-kor
írta  Bianca Giles Szer. Júl. 24, 2024 11:11 pm
írta  Zachariah O. Danvers Vas. Júl. 21, 2024 8:56 am
írta  Egon Candvelon Szomb. Júl. 20, 2024 1:55 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Upper Deck  - Page 2 I_vote_lcapUpper Deck  - Page 2 I_voting_barUpper Deck  - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Upper Deck  - Page 2 Empty
 

 Upper Deck

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7321
◯ IC REAG : 8928
Upper Deck // Szer. Feb. 12, 2014 11:16 pm

First topic message reminder :

A buli helyszínéül szolgáló disco (publikus) helyszínei.

Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Upper Deck  - Page 2 Empty
Upper Deck  - Page 2 Empty
Upper Deck  - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Upper Deck  - Page 2 700full
Re: Upper Deck // Szomb. Márc. 29, 2014 7:03 pm

- A bunkója! Nem azt mondtam neki, hogy tukmálgassa rád a kártyáját, hanem hogy vigyázzon rád, amíg én elmegyek a kabátokért! – füstölgök egy kicsit, elvégre ez csak még inkább megerősít abban, hogy még nagyobb majomnak tartsam az illető srácot.
Ám az, hogy Naomi esetleg felhívná, s esetleg boldog lehetne egy általa cukinak tartott pasival amíg a kapcsolat vagy a randik tartanak.. nos ez azért jobb megvilágításba helyezi a dolgokat. Megenyhülten mosolyodom el.
- Ha bejött, hívd fel! Nincs ebben semmi nagy dolog. Nyilván nem azért adta oda a névjegyét, hogy legyen mit rituálisan elégetned.
Vonom meg a vállamat, s biztatón megveregetem Naomiét. Lelki szemeim előtt már látom is a szívecskéket barátnőm feje körül, s bár a brókert valahogy nehezen tudnám elképzelni mellette, ettől még hirtelen nagyon kívánom neki, hogy legyen mellette egy társ, akire mindig számíthat. Nyilván a saját, sivár magányosságom vetítem ki Naomira, de úgy vagyok vele, hogyha a saját életembe nem tudok még csak gondolatban sem ilyen szépségeket vizualizálni, akkor legalább máséba megtehetem.
Ami a táncot illeti, itt nem igazán azok a zenék szólnak, amikre én társastáncolni szoktam, s partnerem sem akad hozzá, így mozgásom nekem is a lötyögés felé hajlik inkább. Nem foglalkozom a körülöttünk levőkkel, Nonóval és Mandyvel jöttem a perkettre, táncolok hát velük. Amúgy sem vagyok az a discoban ismerkedős.
- Valami koktélfélét meginnék én is. Egy Pina Coladát.. esetleg. - csacsogom mosolyogva Mandynek, s bár megtehetném, hogy maradok, elvégre Nonóval igen jól elvannak nélkülem is, mégis vagyok olyan önző, hogy velük megyek. A meghívást – ha megtörténik – megköszöntem szépen, majd a pultnál ülve jó ideig elbeszélgettem velük.
Egyetlen olyan alkalom akad az este folyamán, amikor hagyom magam táncra csábítani, s ez nem más, mint egy régi táncostársam felbukkanása. A sráccal ropunk vagy két őrületes salsát, de aztán visszatérek Naomiékhoz, elvégre Marcnak – mert hogy így hívják a srácot, aki ninjának öltözött – is van kivel eltöltenie az idejét.
Összességében azt gondoltam, amikor utolsók között a távozás mezejére léptem, hogy az este jól sikerült, de mégsem voltam elégedett magammal. Hajtott valamiféle bizonyítási vágy, s megfogadtam, hogy jövőre valami nagyobb szabásút igyekszem rittyenteni, hadd főzzem le önmagam.

//Köszönöm a játékot, s elnézést, hogy ilyen lightosra sikerült ez a farsang-dolog EmbarassedUpper Deck  - Page 2 1839924927//
Vissza az elejére Go down
Amanda Bishop
Informátor - Mentor
Amanda Bishop

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 75
◯ HSZ : 532
◯ IC REAG : 540
◯ Lakhely : Fairbanks
Upper Deck  - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Upper Deck  - Page 2 Tumblr_oxpovfEcMI1qcbhllo1_r1_400
Re: Upper Deck // Kedd Ápr. 01, 2014 2:59 pm

Az egy kicsit azért megnyugtatott, hogy nem én voltam az egyedüli, aki nem volt valami nagy táncos a társaságból. Mivel hármunk közül senki nem vitte túlzásba, így én is megmaradhattam a könnyed mozdulatoknál, csak úgy simán lötyögve az aktuális zene ütemére. Nem volt rossz este, ám gondolataim és figyelő tekintetem valahogy mindig Naomi felé kalandoztak, hiszen aggódtam érte még mindig. Ezért is jöttem el ma este, hogy kicsit felvidíthassam, hiszen a New Yorkban tett látogatásunk nem igazán zárult úgy, ahogyan mi szerettük volna, és ez engem is szomorúvá tett. Tudtam, hogy ő sincs még a toppon, bármennyire igyekezett is ezt mutatni felénk.
Mondjuk azt sem tudtam igazából, hogy P.S. tud-e a kis kiruccanásunkról, és annak okáról, úgyhogy ezért sem hoztam szóba. Azon túl persze, hogy nem akartam elrontani az estét. Mivel én voltam az, aki felvetette az ital ötletét, így természetesen magamra vállaltam a fizetés kötelezettségét. Nem ez fog a földhöz vágni, és legalább eltölthettem együtt két szórakoztató nővel egy estét.
P.S. rendelése hallatán mosolyogva biccentettem, Naomi meg szerintem elég jól tudta már, hogy mi van az itallapon ahhoz, hogy ő egyedül is ki tudja kérni. Én az előbbi leányzóhoz csatlakoztam, és szintén egy kis Pina Coladát kértem a pult mögött állótól. Kellemes íze volt, mindig is szerettem, hiába ittam ritkán efféle italokat. A koktélok még amúgy is abba a kategóriába estek, amiket az alkoholos mivoltuk ellenére is könnyedén meg tudtam inni.
Az este további része egyébként viszonylag eseménytelenül telt, de ez cseppet sem zavart. Sőt, talán még jobb volt így személy szerint nekem, mintha valami hatalmas nagy tombolásba kezdtünk volna. Nem tehetek róla, nyugodtan megvádolhatott bárki azzal, hogy öregszem, mert tényleg így volt. Még ha a ma esti társaságomnak erről nem is volt tudomása, de én sosem tartoztam azok közé, akik efféle helyeken jártak. Régen kifinomultabb volt az ízlésem a szórakozás terén, most meg már egyszerűen nem vonzottak a szórakozóhelyek.
Nem utolsók között távoztam, de azért nem is a legelsők között. Úgy voltam vele, hogy nem is volt ez olyan rossz döntés, legalább kicsit voltam emberek között, ráadásul őrzőként is oda tudtam figyelni arra, hogy minden rendben menjen az esemény lebonyolítása során. Szerencsére a farkasok sem okoztak galibát, úgyhogy kellemes estét zárhattam, mire végül kinyújtózhattam az ágyamban.

// Én is köszönöm a játékot, lányok!! Smile Upper Deck  - Page 2 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Upper Deck //

Vissza az elejére Go down
 

Upper Deck

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Iroda az emeleten (Upper Deck)
» Tánctér (Upper)
» Bárpult (Upper)
» VIP szoba (Upper)
» Asztalok a galérián (Upper)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2014 :: Farsang 2014-