KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 10:34 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 
Jackson Carter
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 
Bianca Giles
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 
Alignak
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_lcapÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_voting_barÖnismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás I_vote_rcap 

Megosztás

Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Empty
 

 Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 12:01 am

Kedves Játékosok!

A halloweenkor közzétett kérdéssorhoz hasonlóan újabb 30 kérdést olvashattok – ezúttal Valentin napi köntösbe bújtatva!
A feladat ugyan úgy, mint az előző „önismereti” kvíz esetében, itt is mindössze annyi, hogy olvasás közben bújjatok karakteretek bőrébe és képzeljétek el, amint nekik teszik fel a kérdéseket és nekik is kell rájuk választ adni.
A kérdések olvasása, megválaszolása közben talán olyan dolgok is átfutnak az agyadon, amikre eddig nem gondoltál volna egy-egy karival kapcsolatban, így közelebb kerül hozzád, jobban megismered te magad is, illetve emellett érdekes olvasmányt nyújtasz titkos Valent… játékostársaid számára! Fontos azonban, hogy az itteni információk annyiból nem IC jellegűek, hogy kéretik függetleníteni az innen szerzett háttértudást másokkal szembe a játékok során.

A kérdéssor aljáról másold ki a kódot és az alapján új hozzászólás formájában küldd el a válaszaidat - akár az összes karaktereddel!


Jó szórakozást mindenkinek!

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
4. Milyen volt életed legelső randevúja?
5. Szűz vagy még?
6. Mi a véleményed a Valentin napról?
7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
12. Van valamiféle „ideálod”?
13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
24. Mi az, ami igazán beindít?
25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?



Kód:

[font=Courier New][color=#ff9933]1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]4. Milyen volt életed legelső randevúja?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]5. Szűz vagy még?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]6. Mi a véleményed a Valentin napról?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]12. Van valamiféle „ideálod”? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]14. Szerinted milyen egy tökéletes randi? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]18. Mit gondolsz, jól csókolsz? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?[/color] [/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]24. Mi az, ami igazán beindít?[/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg? [/color][/font]

[font=Courier New][color=#ff9933]26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról? [/color][/font]

[color=#ff9933][font=Courier New]27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?[/font][/color]

[font=Courier New][color=#ff9933]28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?[/color][/font]
 
[color=#ff9933][font=Courier New]29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?[/font][/color]

[font=Courier New][color=#ff9933]30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?[/color][/font]


A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 03, 2014 4:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Adam Revenor
Harcos
Adam Revenor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 60
◯ HSZ : 520
◯ IC REAG : 577
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sötétszínű "Columbo" kabát
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Mb05ue
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 15-1385982335
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 12:59 am

Adam

Nicho

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?

Jenny Elisabeth O'Connor-é

Uh... hogy is hívták... Sasha?

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?

Abban vagyok, boldogan, ha kicsit körülményes is a helyzet...

Sajnos nem, de dolgozok az ellenkezőjén...

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?

Elisabeth McKinley

Sarah Youngmay

4. Milyen volt életed legelső randevúja?

Hát nem tudom, hogy az eltévedés az erdőben randevúnak számít-e...

Nem emlékszem, részeg voltam...

5. Szűz vagy még?

Nem.

349 év után? Te melyik bolygón élsz?!

6. Mi a véleményed a Valentin napról?

Szép gesztus, bár szerintem ha szeretek valakit, akkor minden nap Valentin.

Áh, nem nagyon volt alkalmam manapság ezzel foglalkozni, szóval fogalmam sincs.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?

Nem különbözik túlzottan a mindennapokétól.

Az enyém meg aztán pláne nem!

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?

Nem volt még ilyen.

Egyszer nemet mondtam Marylin Monroe-nak...

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?

Nem.

Próbált volna meg visszautasítani... de, amúgy igen.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?

Hmmm... nem követem az ilyesmit.

Scarlett Johanssont szívesen elkapnám mondjuk...

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?

Megnézem őket, de kedvencet aligha tudok mondani.

Csak akkor nézem ha kell...

12. Van valamiféle „ideálod”?

Öööö... Jenny.

Szeretem, ha egy nő vagány és nem ijed meg egykönnyen.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)

Elég messzire, de tudom, hol a határ.

Szokatlan gondolat lesz tőlem de meghalnék érte...

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?

Ami a másik fél elégedettségével is ér véget.

Amelyik nem válik számomra is unalmassá.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?

Látványos változás áll be a viselkedési normámban...

Kivételesen nem vagyok annyira szemét...

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?

Amikor véletlenül felgyújtottam gyakorlás közben az egyik termet...

Amikor azt hittem Sarah testvérére hogy az udvarlója...

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?

https://www.youtube.com/watch?v=COfKpHWg5dc

Nálunk nem nagyon értik a nyelvet de https://www.youtube.com/watch?v=rmfwpBF2iwY

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?

Szerintem igen.

Panasz még nem volt rá...

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?

Egen, de mire rászánom magam végre...

Abszolút, legalább is amit kapcsolatban lehetett nevezni ott az voltam... tudtommal.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?

Még nem vettem észre hasonlót.

Óóóó, ahány helyen én jártam, simán...

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?

Ha egy barátnak segítenék vele, biztos.

Bocsi, nem, zártkörű rendezvény... vagy adj egy nagyon jó okot nekem!

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?

Kitartást öreg!

Te, látod azt a szőkét ott? Lőjj már bele!

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?

Szemét.

Az arcát.

24. Mi az, ami igazán beindít?

A szeretett nő érintése egy adott pillanatban.

Pfff... ha látom egy bizonyos nőszemély pimasz vigyorát.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?

Ha egy barátom beavat a dolgaiba, akkor figyelek rá, tanácsot adok - mondjuk a nem feltétlen kifizetődő -, de igyekszek a háttérben maradni.

Nagyon ritkán figyelek az ilyenekre, de volt már, hogy összenyomtam mérgemben két turbékoló fejét, amikor már egy órája nem merték megtenni.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?

Nem, de nem zavar, ha valaki így éli ki magát.

Nem. Két nő esetében nem zavar és addig a férfiaknál sem, amíg nem engem spéciznek ki.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?

Örültem annak az egynek is.

Nem, mivel ténylegesen szerelmes is csak ritkán voltam életemben - egyszer. A többit meg hagyjuk.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?

Még nem, de szerintem bevállalnám.

Játszunk csak nyílt lapokkal.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?

Lissy-ről elég sokat, míg kerülgettük egymást.

Jepp, Sarah-ról elég sok abban az időben, amikor együtt voltunk, főleg az ingázásom idején.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?

Még nem tudom, hogy leutazok-e Kínába.

Lehet becsöngetek Sarah-hoz ha úgy alakulnak a dolgaink.
Vissza az elejére Go down
Roxan A. Cruz
Mágus
Roxan A. Cruz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 60
◯ HSZ : 299
◯ IC REAG : 302
◯ Lakhely : Anchorage, AK
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Fa8b5a56dba17fff5ddb1425ebf971dc9693f49f
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 1:50 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Egy gimis osztálytársammal esett meg egy házibuliban. Üvegezős parti volt és bármennyire is várnátok a pozitív vagy negatív véget, teljesen átlagos és jelentéktelen volt az egész.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Nem és kösz, hogy érdeklődsz… aki nincs kapcsolatban, már nem is lehet boldog?

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Van, de sosem vallanám ezt be nyilvánosan. Épp elég, hogy ő maga mocsok mód tisztában van vele.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Ha jól emlékszem moziban voltunk, méghozzá autós moziban! Már nem tudom mit néztünk meg, de a srác horkolására mellettem tisztán emlékszem… lehettünk vagy tizennégy-tizenöt évesek.

5. Szűz vagy még?
Nem, már Ikrek!

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
A fogyasztói társadalom egyik népünnepélye, amikor a szerelmesek az átlagosnál is jobban meghibbannak. Ez különösen para, ha a páros tagjai vérfarkasok. Láttam már egy-két durva esetet, amikor a romantikázás igencsak sajátos módot öltött.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
A hivatalos válasz erre az, hogy egész nap pizsamában mászkálni és csoki evés közben telefonon csevegni a nővéremmel. Valójában mindig akad egy ölelő kar a „Magányos vagyok.” mondat hallatán, ha keres az ember lánya.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Hát hogyne! Számtalanszor! De próbálkozó mindig akad, a makacsabb személyek pedig nem adják fel az első visszautasítást követően sem, ami azért… azt hiszem, dicséretes valahol.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Nem sűrűn hívok én randira valakit, de igen. Előfordult már, hogy az illető nemet mondott. Legutóbb például azért, mert átlátott a pasikám a szitán és dobbantott is gyorsan Anchorage-ból. Legutóbb Los Angelesben látták a hatósági őrzőtársak a farkast…

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Harrison Ford. Vagy David Bowie! Ümm… maradjunk Ford-nál, Han Solo-ba szerelmes voltam! *nevet*

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Nos, Howard szavaival élve én inkább azokat a filmeket preferálom, ahol lőnek és six-packkel felszerelt pasasokkal bombázzák a néző tekintetét két percenként. Ennek ellenére van egy film, ami túlcsordulóan romantikus és meglepő mód mégis tetszett, ez pedig a Ház a tónál.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Pofoznivalóankékszemek. Nincs, de szeretem, ha egy férfinak van kiállása, kitartása és tudja, mit akar.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Akik fontosak számomra, azokért akár ölni is képes lennék – és ezek nem puszta szavak – így gondolom, ha lenne párom, érte is hasonló végletekig lennék képes elmenni. Helyzete válogatja.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Könnyed, elegáns, nem veszi magát túlzottan komolyan és nem tervez előre semmit… Természetemnél fogva mindezt baromi nehezen tudnám kivitelezni, így azt hiszem már érthető, miért is invitálok én randira valakit olyan ritkán.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Fogggalmam sincs! Sosem voltam még szerelmes, de valahogyan biztos tudni fogom. Ha nem veszem észre én, akkor majd a környezetem látni fogja és (remélhetőleg) közli velem is!

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Elfelejtettem elrejteni az „aurámat” mielőtt ajtót nyitottak. Egy farkassal szemben ez elég kínos dolgokat szülhet, higgyetek nekem…

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Pink - True Love

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Erről inkább azokat a pasasokat kellene megkérdezni, akikkel összeakadtam valamikor is. De eddig még nem érkezett panasz, szóval… *vállat von*

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Abszolút! Bár ennek hátterében sokszor a tulajdon önzőségem áll.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Hmpf… nem tudom! Hízelgő lenne a dolog kétségtelenül, ugyanakkor szerintem egy pasi legyen már annyira tökös, hogy a szemembe merje mondani, ha bejövök neki.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Nem. Talán meglepő, de szerintem az ilyesminek két emberről kell szólnia. A három, hát még a négy már tömeg! Elveszi az egésznek az intimitását, a varázsát.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Bocs srácok, de valószínűleg semmit. Egyszerűen agyonverném.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
A szemeit. Ha háttal áll, akkor meg a fenekét. Razz

24. Mi az, ami igazán beindít?
Ha megpörkölöd a hajam végét, biztosan elsütök egy-két varázslatot… Viccet félre téve a combjaimat (főleg azok belső felét) érő simításoktól/csókoktól könnyen meginog a hangom. Persze, az se mindegy, kitől érkezik a gesztus.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Not my business… Ha tanácsot kérnek, persze, szívesen adok, sokszor kéretlenül is (ha már megkeresett és elsírta nekem a baját, viselje el!), de a magam szórakoztatására nem mászok bele ilyesmikbe.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Nos, egyszer majdnem, mikor a munkám egy kifejezetten csak nőknek fenntartott helyre szólított… Igazából nincs problémám azzal, ha valaki a saját neméhez vonzódik, de én magam kimaradnék ebből az élményből.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Igen, előfordult, de mit számít ez, ha nincsen párom? Na ugye! Zsákbamacskát egyébként sem árulok, előszeretettel tudatosítom a „vasakban”, ha egyetlen éjszakáról van szó csupán. Vagy kettőről… vagy… ugorjunk!

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Nem küldtem még, de szerintem nem okozna álmatlan éjszakákat, ha ilyesmire vetemednék. Poén szinten simán belefér szerintem egy-két apró figyelmesség, a fontosabb dolgokat viszont jobb szemtől szemben intézni.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Szerintem mindenkivel előfordult már ilyen, így a kérdés totál értelmetlenné válik. A mirőlt pedig ne firtassuk, erőteljesen felnőtt tartalom, a főszereplője pedig az esetek 99%-ában „akit nem nevezek meg, de tudja, hogy ő az”.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Elrabolom JLH-t. Mivel telihold lesz, így valószínűleg bevállalok egy őrzői ügyeletet a város határainál.


A hozzászólást Roxan A. Cruz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 14, 2014 11:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth McKinley
Informátor
Elisabeth McKinley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 60
◯ HSZ : 210
◯ IC REAG : 244
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_ml7t8kwxIn1qcnlefo5_250
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 4:23 am

Christee
Lissy

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?

- A focicsapat kapitánya, Tim Robins volt az a szerencsés egyén, de kiderült hogy amilyen jóképű annyira nem tud csókolózni. Hatalmas csalódás volt anno. -
- Adam Revenor-é és pontosan olyan tökéletes volt, mint ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Igaz erre 15 évet várni kellett, de abszolút megérte. -

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?

- Sajnos nem,... - Lemondó sóhajt hallatva gondol Dustin-ra és Jericho-ra meg a többi jóképű farkasra akikkel tudott volna mit kezdeni. - ...de ettől még igenis lehet boldog az ember szingliként is! -
- Igen, és ez bonyolultabb jelenleg annál, hogy egy egyszerű igent vagy nemet rávágjak egyből. Mondjuk úgy, hogy többnyire boldog vagyok jelenleg. - Végigsimít a domborodó pocakján.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?

- Az ex-főnökömért, Dustin-ért, aki mellesleg vérfarkas. Hát nem őrület?! Úgy néz ki a rosszfiúk a gyengéim. -
- Adam Revenor-ba természetesen, aki a hamarosan megszülető gyerekem apja. -

4. Milyen volt életed legelső randevúja?

- Totális katasztrófa, a srác még csókolózni sem tudott rendesen. -
- Közös küldetés a holdfényben és az első csók, ami végre elcsattant köztem és Adam között. Tökéletes. -

5. Szűz vagy még?

- Mi lesz, ha nem mondom meg? Jössz és leellenőrized szépfiú? -  Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 32538530 
- Terhes vagyok, szerinted?! Nem. -

6. Mi a véleményed a Valentin napról?

- Megünneplem, ha épp van kivel. Ha nincs, akkor meg azt ünneplem meg. Csak kreatívnak kell lennie az embernek. -
- Korábban sosem ünnepeltem, ez afféle nyugati szokás volt mindig is. De talán idén változik a helyzet... -

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?

- Valami jóféle házibulin részt venni és bepasizni. Vagy, ha olyanom van otthon nézni az Igazából szerelmet vagy amit épp ad a tv és bonbont meg Raffaellót enni dobozszám. -
- Nem igazán ünnepeltem eddig, szóval nincs kedvenc szokásom. Majd ez is kialakul nyilván. -

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?

- Jó hogy! Tudod te hány lúzer részeges barom hív "randira" egy este, miközben a pultban kiszolgálok?! -
- Nem igazán hívott még randira Adam-en kívül senki, de nem is bánom. -

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?

- Persze, de nem akarok róla beszélni. Még emésztgetem, hogy kudarcot vallott a csáberőm. -
- Nem fordult még elő, hogy bárkit is randira hívjak. -

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?

- Jensen Ackles van a lista élén, de túl hosszú a lista, hogy felsoroljam mindet. - Razz
- Nem igazán gondolkoztam soha ilyesmiről, szóval nincs. -

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?

- Az 50 első randi nagy kedvencem. -
- Talán a Vow/Fogadom és az Igazából szerelem. Mindkettőnek mély mondandója van. És nem mellesleg tökéletesen jellemzi a kapcsolatunkat. -

12. Van valamiféle „ideálod”?

- Dustin. Nincs konkrét fixa ideálom, de régebben buktam a szőke, kék szeműekre. Mostanság a zöld szem is nyerő. A lényeg, hogy megfogjon a kisugárzásával vagy valamivel. -
- Adam. -

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)

- Bármeddig, amíg közben a méltóságomat megőrizhetem. -
- Meghalnék Adam-ért, ha azzal megmenthetem. -

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?

- Ami nem válik unalmassá, kellemes arany középút a csöpögős, romantikázós és a "gyere bébi, dugjunk" típusú randi között. -
- Ami mindkét fél elégedettségével ér véget. -

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?

- Nem tudom, még sosem voltam szerelmes igazán. Szóval fogalmam sincsen, passzolok. -
- Elpirulok, ha rám néz és elgyengülök a közelében. Folyton körülötte járnak a gondolataim, azt hiszem ilyesmiként tudnám leírni. -

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?

- Feltörtem egy kocsit, hogy felhívjam magamra egy srác figyelmét. -
- Kiszöktem éjszaka a hálókörletből, hogy figyelhessem ahogy Adam alszik. Persze visszafelé menet rajtakaptak, hetekig kellett mosogatnom a többiekre büntetésből. -

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?

- Megunhatatlan örök kedvencem: https://www.youtube.com/watch?v=iAP9AF6DCu4 -
- Nem is lehet kérdés, melyik a mi számunk: https://www.youtube.com/watch?v=COfKpHWg5dc -

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?

- Eddig még nem volt panasz. -
- Remélem, bár erről Adam-et kellene szerintem faggatni. -

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?

- Mindenféleképpen, ha kell valami szerezd meg! Csak a ló túloldalára ne ess át közben. -
- Attól függ, bár mondjuk mire Adam is rászánta magát... mellette könnyű kezdeményezőnek lenni. De mondjuk azt, hogy többnyire igen. -

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?

- A rengeteg telefonszámból, amit pultosként bezsebelek én valami egészen másra következtetek, de biztos igazad van. -
- Adam-en kívül olyan, akiről nem tudok? Nagyon remélem, hogy nem. -

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?

- Miért ne?! Jó buli szokott az ilyesmi lenni. -
- Attól függ, ha Abi és Steve lenne a másik kettő, akkor talán igen. -

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?

- Mégis eddig hol a fészkes fenében voltál? - Majd odaadnám neki Dustin címét, hogy intézkedjen mert esküszöm vak az a srác.
- Valószínűleg megkérdezném, hogy 15 évig merre kószált. -

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?

- Az arcát és a fenekét. Utána jöhet az összhatás. -
- A tekintetét, Adam is azzal fogott meg. -

24. Mi az, ami igazán beindít?

- A rosszfiúk, farkasok ez valami új fétis nálam szerintem, mióta őrző lettem, motoros-bőrdzsekis fazonok, az "igazi" férfiak. Nyámnyilák kerüljenek! -
- Adam haja, a szeplői, azok a csokoládé barna és huncutul csillogó szemei, néha még a borostája is, ami csikizni szokott. Ő bárhol, bármikor képes rá, elég ha csak úgy néz rám és végem van menten. -

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?

- Notórius szappanopera fan és "lelki szemetes láda" vagyok, bár nem a jól értesült fajta általában elég sok mindenről lemaradok. Szeretem figyelemmel kísérni azok életét, akik hozzám közel állnak, tanácsokat adni nekik, ilyesmik. Viszont a pletykálkodás nem az én asztalom, de szeretem ha nekem panaszkodnak öntik ki a szívüket, szívesen meghallgatom őket. -
- Nem igazán, ez szerintem két emberre tartozik. Bár örülnék neki, ha Abi és Steve egymásra találna végre; de akkor se szólnék ebbe bele vagy próbálnám meg összeboronálni őket, ha még mindig Fairbanks-ben lennék. Ez az ő dolguk. Persze ettől még tanácsot lehet szerintem adni, csak jobban belefolyni nem kell. -

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?

- Egyszer egy buliban üvegeztünk és lányt gurítottam, egy röpke ám amúgy élvezetes csókot váltottunk. Érdekes volt és még élveztem is, de tovább ilyen téren nem jutottam. Egyszer mindent ki kell próbálni nem igaz?! Egy édes hármast bevállalnék talán bizonyos körülmények mellett, de szerintem én maradok a fiúknál. -
- Nem és bár nem ítélem el őket, én maradok a férfiaknál. -

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?

- Szingli lét előnyei, emlékszel?! - Sejtelmesen vigyorog.
- Azt hiszem igen, bár nem vagyok benne biztos. Bonyolult egy ügy a miénk. De egyet tudok: szándékosan sosem tennék ilyet. -

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?

- Hogyne, a középsuliban ki nem küldött?! Még a sulirádióban is kértem zenét Tim Robins-nak, a focicsapat kapitányának. Tök buli volt, simán bevállalnék ilyesmit megint. -
- Még sosem csináltam ilyesmit, ha csak nem számít az ilyen "hétköznapi kedveskedés" is annak. Bár Adam-nek nem igazán tűnt fel anno semmi, szóval... -

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?

- Uh, túl hosszú a listám kérdezz valami könnyebbet! Na jó, megsúgom egy időben Jericho-ról; mostanában Dustin-ról is elég sokat fantáziálgattam és nyugodtan kitehetnénk rá a korhatáros jelzést. -
- Adam-ről elég sokat fantáziálgattam, míg kerülgettük egymást az utóbbi hónapokban. -

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?

- Valószínűleg kiélvezem a szingliségemet valami szimpatikus hímneművel és kárpótlom magam, mert Dustin észre se vesz, miután letoltam a kötelező műszakot az Upperben. -
- Remélem Adam meglátogat, ha tud. -
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Mb05ue
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 7:46 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Erről nem akarok beszélni. De mondjuk azt, hogy nem emlékszem, mert be voltam tépve - és értékeld, hogy ilyen bőbeszédű vagyok, még ha mese is.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Kac-kac. (Nem.)

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Kac-kac. (Nincs. Volt, de már azt is bánom - Amber -, nem lett jó vége.)

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Bántóan nyálas és klisés romantikus filmekbe illő, emellett rám kicsit se jellemző. Se egy hulla, se semmi... nagyon jó gyerek voltam.

5. Szűz vagy még?
Nem.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Ugyanolyan nap, mint a többi, leszámítva, hogy a végére tikkelek már a sok szivecskétől, meg elsuttogott/énekelt/ordibált "szeretlek"-ektől és felfordul a gyomrom az andalgó párocskáktól, akiknél meg tudnám mondani, milyen hosszú a nyelvük. Kitépnivalóan hosszú...

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Elvonulni a világ elől, hogy ne kelljen ezt a nyálgombócot lenyelnem.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Naná! Bár az is kuriózum volt, ha egyáltalán arra hívtak.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Nem. Meggyőző tudok lenni. *angyali arc*

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Nem volt még ilyen, gyanítom nem is lesz.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Filmezni se szoktam - max Anne-nel mesét nézni -, szóval nem, nincs kedvencem. A véleményem meg ugyanaz, mint egyöntetűen a filmekről: fölösleges időpocsékolás mind.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Eszes, felvágott nyelvű, jókedélyű és le tud nyugtatni, plusz elvisel. Külső paraméterek meg annyi, hogy tök mindegy, hogyan néz ki, hitesse el velem, hogy nekem ő kell. Ha létezik ilyen a világon, annak sok sikert!

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Figyelmeztetném, hol a határ, ha bántanák, megtorolnám. Viszont ha veszélyt jelent a falkára, vagy engem hátráltat, esetleg az Alfa nem tűri meg, én nem fogok érte pattogni. Vagy kiáll magáért, vagy ennyi volt.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Fogalmam sincs. De biztos nem olyan jönne be nekem, mint neked.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Most már - remélem - sehogy nem látják rajtam. Kicsit régebben: ha azt hiszed, hülyeségeket halmozok egymásra, akkor ott a hülyeségeim white mountains-i méreteket öltöttek.
Én meg szimplán onnan tudom magamról, hogy... nem tudom, érzem.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Felajánlottam, hogy kezeskedek Amberért és minden büntetését átvállalom. Ekkora baromságot még tényleg soha nem csináltam se előtte, se utána.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Nincs ilyen.

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Nem tudom, nem is érdekel. Panasz még nem volt rá, ha ez számít.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Az van, amit én akarok, ha nem, nincs kapcsolat.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Kizárt!

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Nem, mert egyrészt nincs senkim, és mert bőven elég egy szimpla randi, nem kell dupla/páros.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Azt, hogy *****.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Férfin: mennyire van felfegyverkezve.
Nőn: mennyire van felfegyverkezve és normális-e.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Ha harcolhatok! Ja, hogy ide nem ez kell... öhm... A nyakamat ne harapdálják, nem lesz jó vége... vagy az lesz, de én tagadok.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Figyelgetem őket, mert sose árt képben lenni. Akinek párja van, annak gyenge pontja is, ez pedig falka szinten veszélyforrás lehet, ellenségnél meg opcionális támadható felület.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Volt. És ezt hagyjuk... meg úgy az egész témát is. Vegyük úgy, hogy irtózom tőle.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Nem. Túl macerás lenne.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Kac-kac. (NEM!)

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Nem igazán. Ha lenne is ilyen, akkor kis kertes ház és normális család szerepelne benne, ami esetemben kizárt, szóval hagyjuk is.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Elmegyek vadászni és csiszolom a vérvonalképességem.
Vissza az elejére Go down
Jason Lane Harley
Renegát
Jason Lane Harley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 256
◯ HSZ : 408
◯ IC REAG : 495
◯ Lakhely : Anchorage (#99ccff)
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Giphy
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 11:30 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Meglepő, de egészen sokat váratott magára a dolog. Ugyanis a hóhér fiaként nem hogy smárolni, de egy levegőt szívni sem akart velem senki. Új-Dél-Wales-ben, farkasként esett meg a dolog. Bernadette-nek hívták, farkas volt és elég.... kellemetlen jó volt, mert a testem még nem volt olyan strapabíró, mint most, és hát... De az biztos, hogy emlékezetes volt.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Kapcsolatban legfeljebb az internetes hozzáférésem van, ennek hála pedig marha jól érzem magam.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
A rajongásom inkább pofátlanul magabiztos hadjáratnak lehetne nevezhető, amit véghez is vittem, sikerrel, as always. Azt hiszem, hogy Roxannek hívják.... Razz

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Akkor még nagyon romantikus voltam, egy könnyed, esti sétára invitáltam a hölgyet a Temze partjára, és egy könnyed esti légyott lett belőle egy szénásszekér oldalánál. Jó volt.

5. Szűz vagy még?
Ez most tényleg kérdés volt...? Hogy lennék már?

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Bocs srácok, én nem fogom már-már klisé-jelleggel oltani a szerelem ünnepét! Én mindig örülök, ha a társadalom legalább egy ilyen bagatell dolog miatt felemeli a seggét és csinál valamit a szürke hétköznapokban, ami kicsit más, mint az év másik 364 napja.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Sosem voltam tevékeny résztvevője, bár már előfordult, hogy heccből vásároltam 20 szív alakú muffint és random házak küszöbére pottyantottam őket.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Életem útját vágyakozó sóhajok és törött szívek szegélyezik... Randiról maximum a vállalhatatlanul buta és / vagy ronda nőket utasítom vissza, a "lehetne köztünk több is" szövegűeknél pedig úgy lépek olajra, mint a délibáb.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Persze! De minél többször utasítanak el, annál jobban motivál. Pontosan tudom, hogy csak a kitartásomat akarják próbára tenni, és én mindig megkapom, akit akarok.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Diana hercegnőt igazán elbűvölőnek találtam. Szíven is ütött a halálhíre.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Imádom, főleg azokat, amikben én vagyok a főszereplő! Az ilyen filmekkel baromira önnyű azonosulni, még akkor is, ha pontosan tudod, hogy szemét módon manipulálják a csoffadt kis szívedet. Ritkán nézek ilyesmit, de tudom élvezni őket, de a Titanic-ot felejtsük már el!

12. Van valamiféle „ideálod”?
Milyen értelemben? Egyfelől szeretem a könnyed, 90/60/90-es butuska nőket, mert velük kevesebb a macera. Másfelől, ha komolyan vesszük a kérdést, szeretem, ha egy nő nem adja magát olyan könnyen. A hosszú és dús haj a gyengém, és az olyan mosoly, ami mögött mindig van valami többlettartalom, valami titokzatos, ami csak rám vár, hogy megfejtsem.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Nem is tudom... Nem rohannék a világ másik végére, ha kiderülne, hogy babát vár? Azért ez elég jó, nem?

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Mindenképpen legyek ott.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Mások biztosan nem fogják meglátni rajtam, erre mérget vehetsz. Magamról megállapítani elég egyszerű, és nem, nem a rózsaszín köd miatt tudom, hanem egész egyszerűen azért, mert ingerlékenyebb és dühösebb vagyok azért, mert képes vagyok komolyan venni ilyen érzéseket, nőket, egyebeket... Hisztis leszek, na.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Ilyen nem volt. Olyan viszont igen, hogy elfelejtettem egy hölgy nevét. A harmadik tippem után zokogva felképelt és otthagyott. Azóta sem jutott eszembe, mi is volt a neve valójában.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Általánosságban: https://youtu.be/rrK04xGwtNU
Ha Roxant kell szívatni: https://youtu.be/WLTI2rWAlV4
Ha vicces akarok lenni: https://youtu.be/rAuCN65LaB0

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Még egy hülye kérdés? Hogy a viharba ne csókolnék jól... Fel tudom mérni az igényeket (finom, vad, mohó, szolid, ki mit óhajt).

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Persze. Még akkor is, ha ez a kezdeményezés sokszor abban nyilvánul meg, hogy egyszerűen jól nézek ki, és ezzel motiválok másokat, hogy tapadjanak rám.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Akad olyan, aki nem? Biztos vagyok benne.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Még hogy belemennék-e? Benne is voltam, nem egyszer, nem kétszer, szóval igen! Lényegében mindegy, kivel - ahogy a helyzet hozza, csak mindenki legyen boldog.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
"Nem veszek semmit, rossz cím" - aztán rácsapnám az ajtót.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Nőn: Tekintet, formák, haj
Pasin: Cinkos vigyor, esetleg.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Ha szexistennek szólítanak! Dehogyis... Lényegében szeretem, ha húzzák előttem a mézesmadzagot, legyen az szexi tánc, lassú vetkőzés, apró csókok... Grr, kimehetek egy percre?

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Pszichológus vagyok, ember! Meg egyébként is, szerintem van valami beépített chip a fejemben, ami az összes ismerősömet arra készteti, hogy megosszák velem a dolgaikat. Ha tudok, akkor szívesen segítek, meg amúgy is egy picsa vagyok, imádom a pletykákat, a híreket, a morzsákat. Kangunart <3

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Volt! Pazarul éltem meg, még akkor is, ha ez sokaknak bassza a csőrét. Hogy megismételném-e? Ezer örömmel. Az ilyen jellegű kapcsolatok szvsz kikerülhetetlenek azok számára, akik ilyen sokat élnek és szeretik is csinálni, mert idővel minden nő/férfi egyforma, kell a változatosság és az újdonság öröme. Különben is liberális vagyok.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Egyszerűbb lett volna, ha azt kérdezed, hogy mikor nem volt ilyen...

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Küldtem hát! Ehhez nem kell bátorság, csak egy kreatív ötlet, szerintem nagyon aranyos kis gesztus.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Komolyan, ne már.... Hjaaaj, igen, előfordult, naponta legalább kétszer előfordul, és hogy pontosan kit és mit tartalmaz, az abszolút hangulatfüggő. Van, hogy csak testek, idomok, árnyak, hangok, érzések, van, hogy a nőismerőseim bizonyos százaléka (kiemelten sokszor egy Őrző), de semmi különös. Amit akarok, úgyis megvalósítom élőben.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Az idei Valentin napot otthon fogom tölteni valamilyen videojáték társaságában, sajtos chipsszel és kólával, mint az elmúlt 2 hónapom majd' minden napját.
Vissza az elejére Go down
Eden S. Grandmore
Kanguyak
Eden S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 232
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Farkaslak
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_o4mo3lfpmS1s2vo0io4_250
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 11:38 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Valamelyik falkatársamé, de nem emlékszek semmire belőle. Vincent elrángatott egy falkás buliba és kicsit sok volt a pia...

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Igen, és nincs okom panaszra.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Szeretem a férjemet. Amúgy nem mentem volna hozzá!
Rajongani egyébként sosem rajongtam érte, a belezúgás meg... mit szépítsek, megvolt esetemben is, hiszen nőből vagyok, ráadásul nem vak.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Nem tudom, nem mentem el rá. Vagyis elindultam, csak aztán ráparáztam ésööö... mindegy.

5. Szűz vagy még?
Öhm, nem.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Ezen a napon minden arra emlékeztetett anno, hogy egyedül vagyok és a kutya se hívna randira. Hirtelen megnőtt a négyzetméterre jutó párocskák száma és még a neten is ömlöttek a szívecskék és mindenféle nyálas dolgok az ember arcába.
Ma már nem vagyok egyedül, de nem hiszem, hogy ez bármin is változtatna. Nem tulajdonítok különösebb jelentőséget ennek a napnak.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Az előbbi kérdésre adott válaszomból kiindulva rájöhettél volna, hogy nincs ilyenem.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Haha... randira? Engem?

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Jesszusmaris, dehogy! Mire összeszedném hozzá a bátorságomat, három másik nőstény is elhívná az illetőt!

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Nem volt jellemző rám. Mondjuk ha nem Shane-é, akkor szegény megboldogult Steve //gyk: Jobs// neje szívesen lettem volna...

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Az számít, ha sorozatokban/fantasykben van egy-egy romantikus szál? Mert egyébként nem nagyon keresem direktben az ilyen tingli-tangli filmeket, nem az én stílusom...

12. Van valamiféle „ideálod”?
Nincs. Azt hiszem... Tekintve, hogy nálam nem nehéz magasabbnak és határozottabbnak lenni, ez nem opció. Mondjuk így belegondolva... kütyübolond létemre a "modern" típusú férfiak egyáltalán nem vonzanak.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Ameddig ő szeretné.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Szerintem már leesett neked, hogy nem vagyok egy randizós típus. De hogy érdemben válaszoljak: Kettesben, otthon, az teljesen mindegy, mit csinálunk.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Én érzem, ahogy ezernyi hiperaktív lepke akarja kiverekedni magát a bensőmből, a többiek meg látják, ahogy fülig vörösödve zavarba jövök a téma kapcsán.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
MINDEN dolog POKOLIAN kínos, két perc alatt képes vagyok olyankor totál hülyét csinálni magamból.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Unconditionally - Katy Perry

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Nem tudom, nem gondolkoztam ilyesmin. Drágáám...!

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Nem, mertizé... nem. Ez különben is a férfi dolga!

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Igen, egy-kettő netes fórumon vannak ilyenek szerintem, bár sosem adom alájuk a lovat.
De csak addig vannak belém zúgva, míg a: nem ismernek személyesen b: nem jön rá Shane erre.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Nem, elég egy ember előtt bénáznom. (Különben meg: már megint egy randis kérdés...)

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Hogy repkedjen arrébb, nálam már végzett.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Ha a hasáig érek csupán, akkor kénytelen vagyok azt... Viccet félretéve egészében szeretem nézni a dolgokat.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Ööö... ez titok. :$

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Nem vagyok már mai csirke, az ilyesmit meghagyom azoknak, akiknek nincs még kétszáz év a hátuk mögött.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Ó, anyám, dehogy volt! Nem vagyok amúgy homofób, inkább kissé régimódi ilyen téren.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Haha, egyet is alig... Hogy miért? Látod azt az "Antiszoc" táblát a homolomon? Na, azért.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Konkrétan szerelmes levelet nem, de álnéven kommentet Shane írásaihoz igen.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Öhm...ööö... iigen? De nem tartozik rád!

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Talán dupla adag kakaót kap Shane reggel, de nem hiszem, hogy bármivel is más lenne a mai nap, mint a többi.
Vissza az elejére Go down
Amanda Bishop
Informátor - Mentor
Amanda Bishop

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 75
◯ HSZ : 532
◯ IC REAG : 540
◯ Lakhely : Fairbanks
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás C8gl53oy3ktwets8gb5a
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_oxpovfEcMI1qcbhllo1_r1_400
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 11:42 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Már nem emlékszem a nevére, mert azt az időszakot igyekeztem elfelejteni. Gondolom nem volt túl jó, ha már nem hagyott bennem maradandó emléket.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Nem, de jól érzem magam a bőrömben.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Nincs most ilyen férfi az életemben sajnos.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Hm, nem volt olyan nagy szám. Az akkori munkahelyemen hívott el egy vendég, én pedig „Mit veszíthetek?” alapon belementem. Nem bántam meg, mert a végtelen egyszerűsége ellenére jól éreztem magam.

5. Szűz vagy még?
Nem.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Szerintem, ha szeretsz valakit, akkor azt mindennap szereted, nem csak egyszer egy évben.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Újabban vagy megpróbálom lefoglalni magam és valami barát társaságában eltölteni, vagy nézem a tévét és csokit eszek.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Igen, volt már rá példa.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Én nem szoktam randira hívni senkit. Olyan régimódi vagyok, hogy azt gondolom, ez a férfiak dolga, nem a nőé.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
James Dean meg Cary Grant kislányként nagy kedvencem volt, de akivel volt is szerencsém találkozni, az Paul Newman. Tudom, ciki, hogy már mind őskövületek, de nekem ők voltak az igazi színészek, hírességek.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Nagyon szeretem őket, sokszor nézem is a legbugyutábbat is akár, mert kikapcsol. Igazán kedvencem nincs, bár újabban Nicholas Sparks filmjeit kedvelem. A Szerelmünk lapjait például olvastam is.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Nincs, a lényeg, hogy valami megfogjon az illetőben.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Meghalnék érte, vagy ölnék, ha arról lenne szó. A finom lelkecském ellenére elég sokra vagyok képes azért, akit szeretek. Amikor a férjem meghalt, majdnem utánahaltam én is a bánattól. Nem, akkor sem voltak öngyilkos hajlamaim.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Van egyáltalán olyan? Mindig van valami apróság, ami nem tetszik valamelyik félnek, de talán az számítana annak, ha mind a ketten jól érezzük magunkat és úgy gondoljuk a végén, hogy alig várjuk a következőt. Régen randiztam már…

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Elvarázsoltabb vagyok még a szokásosnál is, bár az hozzátartozik az igazsághoz, hogy már nagyon régen voltam szerelmes. Azóta nem akadt olyan férfi, aki meghódította volna a szívemet.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Rendeztünk egy hatalmas partit a munkaadóm házában és én elfelejtettem megrendelni az ételeket. Elég ciki volt…

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Roxette – Listen to your heart

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Szerintem igen.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Nem, maximum egy idő után, ha már a férfi eleget kezdeményezett.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Nem tartom valószínűnek, bár a gondolat azért tetszene.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Igen, lehet, hogy jó bulinak tartanám valamelyik baráti párral, bár azt sem mondanám igazi randinak, inkább csak kikapcsolódásnak. A randi két emberes buli.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Hogy találjon nekem a közeljövőben egy alkalmas párt, mert időnként elég magányosnak érzem magam.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
A szemét, abban látszik, ha valaki nem őszinte. Nem hiába a lélek türkre.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Én arra már nem is emlékszem… Talán a nyakam csókolgatása.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Igen, érdekelnek azok dolgai, akikkel jó kapcsolatot ápolok. Ha úgy látom, hogy segíthetek, akkor el szoktam mondani a véleményemet. Bár akkor is, ha nem…

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Még sosem. Valahogy nem is vágytam rá még kíváncsiság szintjén sem. Egyébként nem ítélem el azokat, akik a saját nemükhöz vonzódnak.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Nem, ha engem érdekel valaki, akkor csakis ő! Nem szeretek mások érzéseivel játszani.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Névtelenül nem, a nevemmel ellátva már igen. Még a férjemnek, amikor csak ismerkedtünk egymással.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Természetesen, mint ahogy bizonyára mindenki mással is megesett már. Az ábrándozásom azonban nem tartozik másokra, ahogyan az sem, hogy kivel volt.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Nem nagyon vannak terveim, mert lehet, hogy szolgálatban leszek. Ha mégsem, akkor lehet meglátogatom Naomit, ha esetleg nem dolgozik.
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 2lo4soz
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 12:04 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Tizenhárom éves voltam, mikor Jack hazakísért engem suli után és megcsókolt a házunk előtt. Akkor még kis naiv gyermeki gondolkozással azt hittem, hogy az a tökéletes csók...De azóta rájöttem, hogy annál van sokkal jobb is.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Nem, nem vagyok kapcsolatban. Jelenleg feladtam ezt az egész dolgot. De ez nem jelenti azt, hogy ne lehetnék ettől még boldog.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Nem is olyan rég volt valaki, akibe nagyon beleszerettem és igazából bármit megtettem volna érte...De sikerült őt annyira elkergetnem magam mellől, hogy már gyűlöl. Viszont van egy srác, akit kedvelek, de nem mondanám szerelemnek. Egyszerűen csak mellette sosem tudok szomorkodni. Ahogy megpillantom, bármennyire is rossz legyen a hangulatom kivirulok...És hogy ki ő? Nos azt sosem fogod megtudni.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Nos így felnőtt fejjel visszagondolva nagyon aranyos volt. Moziba mentünk Jackel. Valami a korosztályunknak szóló filmet néztünk meg. Végig fogtuk egymás kezét. Nagyon édes és szép volt.

5. Szűz vagy még?
Nem.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Változó. Ha éppen van valakim akkor igen is szeretem megünnepelni, de ha éppen egyedül vagyok akkor legszívesebben felrúgnék minden párt.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Ha van kivel megünnepelni, akkor egy romantikus vacsora, séta...És a többi ami ezt követi Wink
Viszont, ha éppen nem vagyok kapcsolatban (mint most is), akkor a a kedvenc tevékenységem az ivás, táncolás, tombolás!

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Oooh hogyne lett volna! Persze mindig sajnáltam őket, mert olyan kis cukik és édesek, ahogy megpróbálták, de akkor sem tudtam beadni a derekam. Annyira azért az én szívem sem hatalmas.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Naná, hogy volt. De erről inkább nem is beszélnék.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Tini koromban szinte majdnam minden második színészbe belezúgtam, de talán Brad Pitt volt a főnyeremény. Persze nem mondom azt, hogy ma kirúgnám az ágyamból, de ha megpillantom nem fogok visítva odafutni hozzá és könnyekbe kitörni, mint valami hülye pisis.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Imádom a romantikus filmeket. Természetesen azoknak is megvan a határa. Szóval a túl nyálasoktól én is elhányom magam....Az abszolót kedvencem az Az álom luxuskivitelben, nah meg a Szerelem és egyéb katasztrófák.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Nincsen, de a béna lófogú, lenyalt hajú, szemüveges kockafejek kérem kíméljenek engem. Megértem én, hogy ők is érző lények, de azért nekem is vannak igényeim.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Az életemet is odaadnám!

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
A tökéletes randi? Nos amikor mind a két fél teljesen l tud lazulni a másik társaságában, nincs semmi feszültség, csak a boldogság. A helyszín vagy program teljesen mindegy. A lényeg az, hogy jól érezzük magunkat.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Inkább azzal kezdeném, hogy honnan ismerik fel mások rólam. Nos akkor teljesen el vagyok varázsolva, mintha más bolygón élnék. Csak ő rá tudok gondolni. Bár legutóbb ez elmaradt (de bonyolultabb is volt a helyzet, az átlagnál). Az meg, hogy én felismerem e? Nos valamikor igen, de nem azonnal. Egy hónap is eltelhet mire észbe kapok, hogy hu basszus...Itt valami gáz van!

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Mikor matek órán, miközben a tanár magyarázott az egész osztály előtt jó hangosan szerelmet vallottam.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Sok romantikus számot szeretek, de talán ez a favorit.
[url=https://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY_h4xoBryan Adams - I Do it for you[/utl]
Erre a számra lassúztam először Jackel a suli diszkóban.

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Remélem igen...Még nem érkezett panasz rá, így gondolom nem lehet olyan borzalmas.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Változó. Ez az adott helyzettől is függ.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Biztos, hogy nem! Nem tudom elképzelni azt, hogy bárki tudjon Úgy szeretni engem. Én csak elkergetem magam mellől az embereket.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Naná, hogy bele!

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Hogy menjen a jó büdös francba!

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
A tekintetét és a mosolyát.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Huuu...Nos a nagypusziktól nem tudok ellenállni, de egy izmos testű (pucér) férfi csokival leöntve is igazán beindítana!*Jamesre kacsint*

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Természetesen nem akarok beleszólni mások szerelmi életébe. Ha segítséget, tanácsot kérnek akkor próbálok minden tőlem telhetőt megtenni.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Csak egy nyelves csók egy jól sikerült buliban. Részegek voltunk, táncoltunk...Mondjuk élveztem a csókot, de azért egy férfival ezerszer jobb.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Nem volt ilyen. Egyszerűen nem volt rá alkalom.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Persze hogy küldtem még gimiben. Azok a szép idők. Azért néha hiányzik ám. A gyerekszerelemnél nincs is szebb és édesebb dolog.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Minden egészséges emberrel előfordult már szerintem. De azt nem szeretném elmondani, hogy kiről is mit. A lényeg, hogy nagyon is kellemes dolgok történtek Wink

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Először is meglepem Jamest egy nagy doboz bonbonnal és egy üveg martinivel. Majd Odivel jól berúgok és kitombolom magam.
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 174
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Iei050
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Fdx9ud
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 12:11 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Az egyik szomszéd srácé, lehettem vagy tizenkét éves, persze suta volt és ügyetlen, és rögtön utána megállapítottuk, hogy fúj, ilyet még egy ideig nem akarunk csinálni.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Kapcsolatfóbiám van, szóval köszönöm, nem, és igen, boldognak érzem magam ennek ellenére is, sőt, inkább ezért.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Nem nevezném rajongásnak, de van, akivel szívesebben töltöm az időm, mint másokkal.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Úristen, fogalmam sincs. Biztos gyötrelmes volt, ha nem emlékszem ré.

5. Szűz vagy még?
Persze…

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Az, hogy szerencsére nem csak a szerelemről szól, és ezért nem kell utálnom. Olyanok pedig még az én életemben is vannak, akiket szeretek, de mivel ez az év majd minden napján így van, nem szoktam különösebben másként viselkedni Valentin napon sem.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Szerintem a csokimérgezés generálása tökéletes időtöltés, az utcára még véletlenül sem megyek, mert sokkot kapok a sok szívtől, meg rózsaszíntől.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Nem is egyszer. Szeretem ám játszani a nehezen kaphatót néha.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Haha. Olyan nincs.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Nem emlékszem ilyenre, de nem is szokásom belezúgni senkibe, egyszer fordult elő, bőven sok volt.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Néha vannak olyan napjaim, hogy jólesik a lelkemnek, de akkor már legyen mellé vígjáték is, mint mondjuk a Csúf igazság. Azt bírtam.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Küllemre nem nagyon, egyszerűen tudjon és akarjon férfiként viselkedni, legyen sármja és annyi tökösség benne, hogy elbírjon a szemtelen természetemmel.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Nem nagyon szeretném azt képzelni, ne forgasd bennem a kést. De egyébként, sajnos nagyon sokáig… Legutóbb Detrotiból Fairbanksig mentem el. Az elég soknak számít. ( Razz )

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Egy kis iszogatás, könnyed beszélgetés, tánc, flört, aztán valami random helyen egymásnak esés.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Komplett idióta vagyok, de ne aggódj, nem lesz esélyed látni, mert ez egyszeri és megismételhetetlen alkalom volt az életemben.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Szerintem én nem követek el kínos dolgokat, mert mesterien fordítom azt is a saját javamra.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Ezt most kifejezetten imádom: https://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM&feature=kp

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Kétség sem férhet hozzá.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Minden tekintetben kezdeményező típus vagyok.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Rendelkezem annyi önbizalommal, hogy azt mondjam, biztos van ilyen.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Persze, szerintem poén.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Azt, hogy húzzon a közelemből.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
A fenekét.  Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 32538530 

24. Mi az, ami igazán beindít?
Ha a nyakam, és a fülem buzerálod, elég hamar nyert ügyed lesz.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Isten ments.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Hogyne lett volna, nem is egyszer. Tökéletesen jól kijövök a nőkkel is minden téren.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Nem nagyon volt olyan, hogy nem így lett volna. (Most mondjuk pont agysorvasztóan kevés vas van abban a tűzben…)

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Nem, és nem is tervezem, bár lehet sokkolni kellene Castort valami szívecskés marhasággal.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Nem nevezném romantikusnak, de igen, előfordult. Mostanában meglepően egy irányba orientálódok ilyen téren, de egyébként ezeket az ábrándjaimat nekem szokásom is megvalósítani, lévén nem vagyok egy szívbajos egyed.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Szerintem felhívom Markot, és megmondom neki, hogy hiányzik, és dögöljön meg, amiért itt hagyott, de amúgy semmi különöset nem tervezek.
Vissza az elejére Go down
Kilaun
Szellem
Kilaun

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 840
◯ HSZ : 401
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks (#71637D)
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás C8gl53oy3ktwets8gb5a
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_nff819Au511s49yexo6_250
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 12:21 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
A mai olvasónak talán lélekborzongató lehet, hogy a nálam 12 esztendővel fiatalabb egykori hitvesemé, Nagojuté. Fiatalos, roppantul félszeg, és bár hiába voltam jóval idősebb nála, egy fikarcnyit sem éreztem magam férfiasabbnak és irányítóbbnak nála.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Nos, "hivatalosan" házas vagyok. Gyakorlatilag az újrakezdés fázisában tengődünk, de... Még ha nem is lenne mellettem senki, a lelkem mindig "kapcsolatban" van, nem hiszem, hogy az elkövetkező évszázadokban bárki más felé el tudnék köteleződni.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Abigail Cecile Cross, a feleségem.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Sajátos randevúnak tekinthetnénk egy csendben egymás mellett kuporgást, amikor a partnerrel suttogva azt próbáljuk meg fejtegetni, hogy mégis mi a szöszt fogunk kezdeni a ránk váró házasélet éveivel. Megrázó volt, de igyekeztem odaadóan viselkedni, remélem, hogy nem törtem meg túlságosan Nagojut lelkét.

5. Szűz vagy még?
Ha ezt feltételeznéd rólam, akkor biztosítalak róla, hogy a két gyermekemet nem adoptáltam.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
A legmeghatározóbb dolog ezzel kapcsolatban az az instant pánik, ami a szerelmespárok láttán elönt, és akarva-akaratlanul is, de hirtelen minden eszközt bevetek, hogy ne kelljen mások boldogságával szembesülnöm, amikor én sem lehetek az. Megpróbálok nem tudomást venni erről a napról, általában kevesebb sikerrel.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Kiábrándító Illúzióba ringatni az egymást faló párokat, esetleg közölni velük, hogy ne áltassák magukat, úgyis vége lesz. És fájni fog.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Nem. Mivel nem igazán hívtak randevúra.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Hála az égnek, nem! A legutóbb egy kérdésben 11 randevút kértem, és Abigail mind a 11-et elfogadta, szóval ez azt hiszem, valamiféle rekord lehet.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Nem igazán hiszem, hogy akadt ilyen. Természetesen szemre való hírességek mindig is voltak és lesznek is, de "fénykoromban" legfeljebb hírből hallottunk a neves emberekről, miután pedig elérhetővé váltak számunkra is, én magam eléggé... Szemellenzős voltam.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Feldühítenek. A filmek közül én inkább a meséket, fantasy-ket, szövevényes történeteket kedvelem. Ha nem lettem volna Luther King, szívesen rendeztem volna filmeket.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Ez egy... olyan kötelék, amit képtelen vagyok szavakba önteni. Úgysem értenéd meg.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Sutba dobnék minden mást az életemben, meghalnék, lemondanék minden kiváltságomról, a lényemről, megváltoznék... Igazából bármit megtennék, de a döntés nem az én kezemben van, a Szellemek irányítják az utamat, hogy mit tehetek és mit nem. Kellemetlen.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Amelynek a végén a szeretett nő igennel felel a világ legfontosabb kérdésére.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Nem érdekel, hogy Első vagyok, lemondok Kilaunról és mindenről, amire a létem kötelez.
Mások onnan ismerhetik fel, hogy nem vagyok önmagam, hogy rombolok, rémálmokat hozok, pusztítok és a felismerhetetlenségig eltorzulok. Ez a boldogtalan szerelem. A boldog esetében feltűnhet másoknak, hogy csak egyetlen személlyel vagyok hajlandó foglalkozni.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Hazudtam, mint a vízfolyás, hogy ezzel szerezzek magamnak stabil hátteret arra, hogy a kiválasztottam biztosan ne utasítson el. Ez elég... kínos.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Tides will bring me back to you...

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Ezzel a testemmel még nem igazán volt alkalmam gyakorolni.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Igen, de mindig igyekszem úgy alakítani ezt a kezdeményezést, hogy a másiknak tegyek vele a kedvére. Lehet, hogy papucs vagyok.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Kötve hiszem.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Nem gondolkoztam még ezen. Egyelőre örülök, hogy a szimpla randevú sikerrel jár majd. Ha Abigail szerint ezzel jót tennénk egy bontakozó románcnak (Velkan-Alice), biztos megpróbálnék alkalmazkodni.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Oldozz fel, könyörgöm.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
A kinézet nem érdekel. Ha a lelkünk harmonizál, azt az első pillanatban megérzem, és igyekszem megragadni.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Ha viszontszeretnek. Testileg... kevesebbszer szeretkeztem 830 év alatt, mint egy halandó ember átlagosan, ezzel a testtel egyáltalán nem, ennek meg is van az oka. És ez az ok annyira meghatározó, hogy voltaképpen bármi "beindít". De abszolút úriembernek tartom magam, szóval...

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Hányingerem van mások szerelmi életének a nyomon követésétől.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Nem volt dolgom. Én úgy hiszem, hogy ha két lélek összetartozik, akkor teljesen lényegtelen minden egyéb testi jellemző, és ha a Szellemek azzal "nehezítik" meg mások boldogságát, hogy azonos nemű testbe helyezik őket... Nos, a Szellemek igazán kereshetnének maguknak jobb elfoglaltságot, mint azt, ogy velünk szórakozzanak.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Soha. Nem tennék ilyet, egyszerűen képtelen vagyok másra nézni, így vagyok megteremtve, és mélységesen elítélek mindenkit, aki hasonlókat művel, hogy egy olyan ajándékot csúfít meg ezáltal, ami ritka és igen értékes.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Abigailnek, még Delhiben, virágot. De elég hamar lelepleztem magam, ám nem is volt célom, hogy sokáig rejtegessem a kilétemet és a szándékaimat.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Állandóan fantáziálok. Én vagyok az Álmodó... Bár az esetek 99,9%-ában inkább a saját lelkemet marcangolom ezekkel a fantáziaképekkel, és nem örömszerzésre használom őket.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Ha nem tudjuk összeegyeztetni Abigaillel, hogy találkozzunk, úgy mindenképpen szeretném legalább telefonon felhívni és boldog Valentin napot kívánni neki, hogy egy percig se gondolja azt, hogy nem ő jár a fejemben. Ha mégis tudunk találkozni, akkor egész egyszerűen csak időt szeretnék vele tölteni. Számomra ez jelen pillanatban többet jelent minden ajándéknál (amit úgysem tudnék tisztességes módon megvásárolni neki, szóval inkább nem is erőltetem a dolgot).
Vissza az elejére Go down
Kyle Prescott
Informátor - Mentor
Kyle Prescott

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 99
◯ HSZ : 352
◯ IC REAG : 281
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 6edceb
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 24wemg2
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 12:28 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Tanoncként még egy Betsy nevű lányé. Én tizenhat voltam, ő húsz - a képlet további elemei szabadon behelyettesíthetőek. Egyébként jó volt.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Ha a számomat szeretnéd elkérni, nyíltan is megteheted ám... Razz
Egyébként nem vagyok.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Castor forever. Nincs ilyen jelenleg.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Szét izgultam az agyamat is rajta. Lehettem vagy tizenhárom mikor elhívtam moziba a csajt. Érte mentem, vettem virágot is, meg minden... Emlékszem, két percente törölgettem a farmeromba a tenyeremet, úgy izzadtam abban a hülye nyakú felsőben.

5. Szűz vagy még?
Én nem, és te?

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Mint főszerkesztő, imádom, hiszen remek a marketingje és sokat lehet rajta szakítani lapeladás terén is, ugyanakkor mint magánszemély is szeretek apróbb meglepetésekkel kedveskedni.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Elkerülni a köztereket és plázákat, azt hiszem.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Volt. Vagy azért, mert éppen volt valakim, vagy pedig szimplán nem jött be a hölgyemény. Ilyenkor szerintem jobb tisztázni a dolgot és nem futni felesleges köröket. Az mindenkinek nyűg.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Hajajj! Nem is egyszer csapták az ötlet hallatán képemre már az ajtót.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Minden kornak megvannak a maga ideáljai. Madonna, Angelina Jolie, Scarlett Johansson, etc,etc... Olyan, akibe halálosan, végletekig szerelmes lettem volna, nincs.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
A romkomokat hajlandó vagyok megnézni egy-egy nő kedvéért, de azért kedvencnek egyiket se jelölném. Ezek olyan egy kaptafás, egyszer megnézed és jó típusú filmek általában.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Nem szeretem a sovány nőket, illetve fontos, hogy intellektuálisan is képes legyen kielégíteni az adott hölgy.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Őrzőgyerek vagyok, így a családalapítás is simán beleférős számomra, ha arra vágyna. Ha kell, el is költöznék vele máshová, de azt őrzőségről nem mondanék le. Amit még sosem tennék: nem vállalnék magasabb posztot a kedvéért, nem válnék meg a munkámtól és a húgom személye is szent.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Az alapok remekül eltervezettek, de teret adnak a spontaneitásnak is, mint például vacsora utáni séta, mozizás után random beülős helyre betérés - mindegy, hogy meki, kocsma, kávézó - stb.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Szétszórttá válok, hadarok.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Részegen üvöltözve felvertem az egész lépcsőházat, kikiáltva érzelmeimet a világba, míg a csaj be nem engedett magához.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
-

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Tegyünk egy próbát és mondd meg te!

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Igen, hiszen hülyeség lenne arra várni, hogy aki bejön, az majd észreveszi ezt. Tudatosítani kell ezt benne, jelezni felé, a többi meg történelem.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
A szerkesztőségnél biztos vannak ilyenek, az őrzők között... hááát passz.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Bele, mert még sosem próbáltam és jó mókának tűnik. Mondjuk nem a húgommal, az tuti...

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Vállon veregetném barátian és sajnálkozásomat fejezném ki irányába, amiért örökké pufók kisfiú marad. Tök rossz lehet szegénynek, gondolj csak bele!

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Az alakját, aztán célzottan a melleit.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Reggel a kávé, egyébként meg a lopott, jól irányzott szavak és/vagy mozdulatok, esetleg egy intelligens adok-kapok szópárbaj.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Újságíróként előszeretettel mászok bele a másik ember magánéletébe és ez a privát szférában is jellemző rám. Kért és kéretlen tanácsokkal mindig szívesen szolgálok - és még ingyen is adom!

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Ne mond el senkinek, de igen. Sajnos az ágyig nem jutottunk. Egy-egy információért mélyre kell mászni, de egyébként nincsen bajom a homá... melegekkel.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Igen, bár ezek többnyire melók, megbízatások kapcsán fordultak elő. Ha van párom, ahhoz alapvetően hűséges vagyok.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Persze, a nők szeretik az ilyen apró figyelmességeket!

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Elő és mindig más. Úgy értem, mindig az épp aktuális/vágyott nőszemély, de van, hogy nem is tudok konkrét személyt kötni hozzá. Akkor kezdenék aggódni, ha nem fantáziálnék senkiről, az Freud bácsi szerint se egészséges!

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Kate-nek készítek valamit, mire edzésről visszaér reggel, meg egy-egy apró, szív alakú csokit vittem a szerkesztőség hölgytagjainak az asztalára. Meg egyet neked is hoztam...
Vissza az elejére Go down
Annabelle Evans
Tatkret
Annabelle Evans

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 176
◯ HSZ : 310
◯ IC REAG : 336
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_m52zkfvzQB1rpxxjq
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 1:13 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Ez kissé… kellemetlen emlék nekem, mert a Teremtőm csókolt meg először, amikor megtudta, hogy fogalmam sincs róla, milyen az. Inkább ne is beszéljünk róla.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Mindkét kérdésre nem a válasz.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Van. Ray Windslone.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Kellemes, de felejthető, mivel az illető nem nagyon tudott közel kerülni a lelkemhez.

5. Szűz vagy még?
Nem.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Szeretném ezt a napot átaludni.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Már nincs ilyen.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Igen, volt rá példa.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Sosem mernék randira hívni senkit.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Nem volt, egyetlen ilyen személy volt eddigi életem során, és egy darabig ez biztosan nem fog változni.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Nagyon szeretem őket, de most kicsit meghalnék, ha egyet is meg kellene néznem. A Micsoda nő a favorit.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Volt, természetesen a párom, de kiderült, hogy jellemileg közel sem olyan makulátlan, mint amilyennek hittem.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Bármit megtettem volna érte.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Nem szeretnék most erről beszélni, ha nem túl nagy gond.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Ragyogok, nem bírok mást csinálni, csak mosolyogni, és állandóan csak róla beszélnék.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Már-már kínosan ügyelek arra, hogy ne csináljak kínos dolgokat.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Give me a whisper
And give me a sigh
Give mi a kiss before you
tell me goodbye

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Remélem, igen.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Egyáltalán nem.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Nagyon meglepődnék, ha lenne ilyen, de nincs radarom ilyesmire, úgysem venném észre a legszembeötlőbb jeleket sem.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Miért ne?

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Azt, hogy mondjon le.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Kétségkívül a szemeit, de ez minden egyes lélekre igaz.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Azt hiszem, erre még magam sem tudom a választ. Bevallom, nincs túl sok tapasztalatom ilyen téren.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Eddig szívesen meghallgattam, ha valaki ki akarta önteni a szívét, vagy áradozott a párjáról, mostanság remélem, hogy nem fogok szerelmesekbe botlani.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Nem, rendkívül konzervatív jellem vagyok, nekem ez nem fér bele, de nem ítélem el azokat, akiknek igen, csak mérhetetlenül zavarba jönnék, ha látnám.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Sosem fordult elő, egyszerűen nem ilyen beállítottságú vagyok, sokkal inkább a végletekig monogám.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Nem küldtem még, idén megtettem volna, bár nem névtelenül, ám időközben okafogyottá vált a dolog.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Előfordult, és természetesen Ray szerepelt benne.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Szenvedek.
Vissza az elejére Go down
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Cwvam61lhomr6dpggpwe
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 9:06 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Mayé és rém ügyetlen volt, borzasztóan zavarba ejtő és meg merem kockáztatni, hogy életemben nem voltam még olyan suta, mint akkor és ott.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Igen. *idült vigyor* Tudnék boldogabb is lenni, ha nem kéne titkolózni és minden úgy alakul korábban, ahogyan terveztük, szerettük volna, de se panaszkodom.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Van, min ulvinne.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Óramű pontosságú, alaposan megtervezett, tökéletesen kivitelezett és igencsak jövedelmező. Eljegyzés lett a vége, ahogy akartuk, pár hónapra rá pedig egy kifosztott kastélyt és egy átvert apa-lánya párost hagytam hátra Victorral és Ryannel karöltve. Mondhatnám, hogy nem vagyok rá büszke, de mit szépítsem: piszok jól összehoztuk!

5. Szűz vagy még?
Persze, természetesen, naná, abszolút! *somolyog*

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Tök jó ünnep! Az év egyik másik napján se lehet ennyire becsajozni, mint ekkor - vagy azért, mert egyedülálló lányok keresnek vigaszt, vagy azért, mert szar az időzítés és a szakítás, vagy mert elbarmolta a pasi a randit és másnál keres menedéket a csaj. Összetört és epedő szívek garmadája, igazi szüret!

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Minden felnőtt tartalmú cselekvés.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Persze. Mit ér a becserkészés, ha nem kelleted kicsit magad, szigorúan az erkölcsökre és a "nem akarok sietni" kifogásra hivatkozva?

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Általában biztosra megyek, hogy ez ne forduljon elő. Ha volt is, elfelejtettem - mert általában a szomorú szemeim miatt kárpótlást kaptam.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Blake Lively. Meryl Streep. Szőke, jól nézett ki fiatalon és halál laza nő, arról nem is beszélve, milyen jó színésznő. Imádom!

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Határozottan hasznokat, rengeteget tudnak lendíteni a legdöcögősebb estén is, ha a kiszemelt nem nagyon akarja beadni a derekát. Egyébként ha olyanom van, egymagamban is nézek egyet-egyet. Nem árt képben lenni, hogy a klisémániások mikre buknak, a hét napjaiból 3-at így fűztem meg. Oké, amelyik tényleg jó, azt csípem.
A kedvencem pedig a Casanova...

12. Van valamiféle „ideálod”?
A szőkék a gyengéim, ha a természet is megáldotta őket, az totális K.O.
Na jó, ahhoz, hogy komolyabb legyen persze nem elég ennyi. Legyen humora (szarkasztikus, csípős vagy csipkelődős ártatlan, az mindegy),tudjon elbűvölni, legyen céltudatos, de ne tervgazdálkodásban éljen. Kisebb-nagyobb mértékben szadista, birtokló, akitől futnék, de eszembe se lenne elhagyni - mindez egyszerre legyen jelen. Egyszerűen csak ragyogja be a napom azzal, hogy a közelemben van és úgy mosolyogjon, hogy kifolyjak a küszöb alatt.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Anchorage-ig. Addig kell majd hamarosan. Oké, válaszolok rendesen is:
Meghalnék érte és feladnék bármit - a családomon kívül. De sose kerüljek olyan helyzetbe, hogy választanom kell közöttük.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Tök mindegy, hol és mikor ejtődik meg, ha mindketten jól érezzük magunkat, izzik a levegő és minden kis hülyeség grandiózus ajándéknak tűnik, szerintem az a tökély. (Meg nem árt egy kicsípett raktár a kikötőben...)

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Mivel alapból nem vagyok egy búvalbélelt Kis Pista, ezért nem sok minőség változást jelent a viselkedésemben a dolog, ugyanolyan kajla vagyok, max egy picit jobban... és nem jönnek hozzám a hét napjai. Meg ok nélkül is bazsalyogok, kicsit olyan vagyok, mint aki non-stop spicces.
Hogy én honnan tudom? Teljesen be vagyok zsongva, mindent sokkal szebbnek és egyszerűbbnek, kisebb tragédiának látok, plusz még az átlagnál is jobban nyünyörgetném, akit érek: kölyköket, családtagokat... bárkit. Ennek csak mértékkel engedek.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Mondanám, hogy pucéran az éjszaka közepén beállítottam Yettához, de akkor részeg voltam, nem bezsongott. Bezsongva, illetve emiatt igazán kínos dolgot talán még nem is követtem el. Hmm... *felírja a bakancslistájára*

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Húúú, nem tudom csak eggyel!
Avicii - Addicted To You
Bruno Mars - Just The Way You Are
Maroon 5 feat. Christina Aguilera - Moves Like Jagger - ez passzol hozzánk a legjobban

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Azt hiszem... gondolom... hát remélem!

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Öhm... ha a harapással való megjelölés és a csók lopás annak számít, akkor igen.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Nem tartom valószínűnek.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Igen, ha utána gruppen is van. Viccen kívül: asszem nem, ha csak nem azért kéne a másik párossal együtt randizni, mert náluk gáz van és hátha ez segít valamicskét. A magánélet azért magánélet, mert magánélet. Nem szeretném, ha esetleg kukkolnának, amikor bezsongott bazsalyogásom tárgyával vagyok.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Szép lövés!

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Férfin: Jimbo-e, vagy sem? (Nem nagyon nézegetem őket, max olyan szemmel, hogy potenciális vetélytárs lehet-e.)
Nőn: Yetta-e, vagy sem? (Van-e önkritikája. Engem nem zavarnak a plusz kilók, csak tudjanak velük bánni. Meg mosoly - őszinte, vagy csak művi?)

24. Mi az, ami igazán beindít?
Szinte minden, ha olyanom van, vagy a másik annyira ügyes. De komolyan! Az erogénzónákon túl is bármelyik porcikámra úgy reagálok, ha meg van az összhang és a kéj a levegőben. Ami meg ezt kiváltja, az szinte bármilyen gesztus lehet, mindenkinél más jön be, nem tudom jobban körülírni.
De azért megveszek, ha a fülembe suttognak, fülcimpát harapnak és a tarkómat cirógatják ezzel párhuzamosan. Az meg grátisz, ha közben tetőtől-talpig összetapadás van.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Aki fontos és számít nekem, annak a magánéletét figyelemmel kísérem, de beleszólni maximum akkor szoktam, ha tanácsot kérnek, vagy azt látom, hogy pokoli irányba halad az egész.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Volt. OMG-os élményt jelentett nekem a jó értelemben, élveztem, tetszett, ismétlés ellen se ágálnék, de még mindig heterónak vallom magam. Amúgy se ítélek el/meg senkit a nemi identitása alapján, mindenki maga tudja, mi a legjobb neki, azt meg aztán főleg nem határozhatja meg senki, hogy kibe zúg bele, vagy kire gerjed. A neme másodlagos.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Húúú, de még hányszor! November közepéig kb fel se hagytam ezzel!
Régebben kellett(ek) valaki(k) a kamuból meghódítandó(k) mellé, aki(k) nem azért bújnak össze velem, mert tetemes vagyon birtokosa(i), hanem kedvtelésből, lazításból... vagy hivatásból.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Küldtem hát! Szélhámos szédítő voltam, abban az időben pedig a nők elolvadtak minden ilyen rejtélyes-romantikus dologtól. Könnyebben tették szét a lábuk - és mutattak utat a kincseik felé -, mint hinnéd.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Nem egyszer, nem kétszer.
Régebben May állt ezeknek a középpontjában. Illetve még az utóbbi pár évben is többször előfordult. Egyszerűen csak annyit akartam, hogy éljen és a karomban tarthassam.
Nathalie is megkapta a maga pikáns jeleneteit a fejemben, te jó Tupilek, de még milyeneket!
Yettáról nem fantáziáltam még. Vele megteszem, nem csak képzelgek.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Leánykérés. Jó, nem, vicc volt!
Semmi extra amúgy, csak apróságok: közös este Yettával - ha már telihold, akkor vadászattal nyitva -, vacsi, film, beszélgetés, eper, tejszínhab, nyulak és pofátlan boldogság. Szerelmes vagyok! ö.ö
Vissza az elejére Go down
Yetta Northlake-Nacrosh
Renegát
Yetta Northlake-Nacrosh

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 176
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 741
◯ Lakhely : Rørvik (Norvégia)
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Fdc5tz
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_inline_p3jvqxuWTA1qlt39u_250
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Pént. Feb. 14, 2014 11:23 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Az egyik felsőbb évfolyamos srácé még a suliban. Valami Thomas volt. Vagy Tim... Nem tudom már! Suta kis gesztus volt, de rájöttem, hogy akadnak olyan idióta fiúk, akik fizetnének egy-egy ilyen élményért, szóval gyorsan belejöttem.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
El se hiszem, hogy ezt mondom, de igen. És igen, abszolút!

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
A Darrenebbik Northlake a szerencsés szerencsétlen, aki ebben az egyedülálló kegyben részesül.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Nos, ez attól függ, mi számít randinak. Ha a klasszikusan tervezett, pasi elhívja a csajt verziónál maradunk, akkor - ciki vagy sem - az, amikor Darren a kikötői raktárak egyikét alakította át.

5. Szűz vagy még?
Ezt most komolyan megkérdezted?

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Kövezzenek meg, de én szeretem! Akárcsak a többi ünnepnél, itt is rá lehet fogni valamire a vásárlást, a pluszként bevitt kalóriákat, a második menetet...

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Mindegy mit csinálok, amíg nem egyedül töltöm el a napot.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Naná, hogy volt! Amikor még pultosként melóztam, napi szinten akadtak ilyenek. Silasról nem is beszélve.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Egyetlen egyszer, de az nagyon csúnya volt. Nem hittem el a (vér)tesómnak, hogy meleg a srác és bepróbálkoztam, ő meg még adta is alám a lovat, hogy végül pofára ejtsen.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Nem tudom, mennyire fér bele a híresség kategóriába, de volt egy időszak, amikor a beharapómért oda-vissza voltam.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Órákig el tudnám nézni őket, persze mindezt Jenny szakértői kommentárjának kíséretében! Egyszer tartottunk egy maratont, még mikor a hegyi falkához tartoztam, szakadtunk a röhögéstől a végére. Kedvencem nincs.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Széles vállak és legyen a pasi magasabb nálam! Egyébként nem szeretem a külsőségek alapján lekorlátozni az ilyesmit. Nekem teljesen mindegy, hogy valaki kigyúrt vagy nyünyő, esetleg mackósabb, ha el tudja adni magát, meg tud fogni valamivel - legyen az kisugárzás, személyiség, stb - akkor biztosan kapni fog egy esélyt.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Hazudhatnék, de az igazság az, hogy nem tudom. Mivel még sosem volt tartósabb párkapcsolatom, így mindössze annyit mondhatok, nem addig, ameddig szeretném, hogy elmenjek.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Ami egy lopott pillantással kezdődik és szexben végződik. Na jó... legalább csókban.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Sehonnan. Vagyok olyan szentimentális, hogy aktuális hóbortnak tudható be, de azért figyelmeztető jelek akadnak: sokkal többet mosolygom, állandóan a ruhámat/hajamat igazgatom lopva, produktívabb vagyok a melóban... ilyesmik.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Nekimentem nyilvános helyen egy nősténynek, aki szintén az aktuális partneremre pályázott volna...

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Egy komplett Britney albumnyi számmal... Moves Like Jagger

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Igen! *vállat von elvigyorodva*

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Igyekszem, ugyanakkor szerintem úgy jó, ha ez oda-vissza működik. Bár olyan hű de hosszú kapcsolataim mint mondtam, ez idáig nem voltak, de amikor a másik fél is partner volt és kezdeményezett dolgokat, akkor kétségtelenül tovább húztuk egymás mellett az illetővel.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Húha... nem tudom, nem hiszem.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Bele én! Angelina Jolieval és Brad Pittel.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
"Jé, te tényleg létezel?!" *nevet* Aztán lehet, megköszönném neki a jelenlegi helyzetem.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Az ajkait, a mosolyát.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Ha nyilvános, lebukásgyanús helyen suttognak a fülembe félreérthetetlen dolgokat. Ez általában hozza magával a többit. Valami hülye fülfétisem is lehet emellé, mert előszeretettel harapdálom mások fülcimpáját.
Azt tudtátok, hogy a szánhúzó kutyáknál ez az alfaság tisztázása? Lehet, ezért megy olyan nehézkesen a behódolás bárkinek is...

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
A bátyámét, Jennyét és Darrenét igen. Bár utóbbi jobban teszi, ha nem ad pluszmunkát a külön kis útjaival...
Beleszólni csak akkor szoktam, ha kérdeznek, esetleg ha látom, hogy falnak rohan valamelyikőjük.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Volt, de semmivel se több vagy kevesebb, mintha pasival lettem volna. Más, de ettől még ugyan úgy kielégítő és élvezetes emlékek ezek. A melegekkel egyébként semmi problémám nincsen. Nyíltan biszexuálisként elég hülyén is festene, ha nem így lenne.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Igen, mert izgalmasnak tartottam. Jelenleg a helyzet nem áll fenn.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Igen, mert szerintem poén! Legszívesebben kamerát is mellékelnék hozzá mindig, hogy láthassam az ajándékozott képét, mikor megleli a dolgot.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Elő, de ez így egészséges. Férfiak és nők vegyesen, különféle felállásokban és helyzetekben. Konkrét személyekkel is persze, de nem sorolnám fel őket név szerint, mert túl hosszú lenne a lista.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Darrennel, ez nem is kérdés. Igazából mindegy mit csinálunk, csak vele legyek. Azért - mivel sütni/főzni továbbra sem tudok - tejszínhabbal és némi eperrel készülök, na meg a szülinapomra kapott fehérneműt is fel kell avatni...
Vissza az elejére Go down
Dr. Emily Hart
Vérvonalfő
Dr. Emily Hart

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 112
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 651
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás C8gl53oy3ktwets8gb5a
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Ccc4fac0c22c95e316b23871df9b9e9d24223371
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Szomb. Feb. 15, 2014 12:11 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Első csók, első szerelem, első átváltozás, első gyilkosság farkasként... díjat érdemelne az illető, aki nem volt más, mint Collin DeSimone, néhai frissen végzett jogász és vérfarkaskölyök a falkában.
Határozott volt a csókja, akárcsak ő maga. Azt hiszem, ekkor szerettem bele igazán.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Igen, de ezzel kapcsolatban semmi nem tartozik rád.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Caleb Mandel-Schwarz

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Egy egyszerű kis kávéházi randevú volt, a hely talán még ma is üzemel - átalakítva ugyan - Chicagoban.

5. Szűz vagy még?
Nem.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Szerintem túlságosan felfújják, de mindenkinek szíve-joga, hogy ünnepli-e és ha igen, akkor hogyan.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Szülinap-after. Szeretem elvállalni ilyenkor az ügyeletet, mert mindig akad egy-két látványosan hülye, aki megjelenik a sürgősségin valami miatt. Idén sajnos erről le kell mondanom.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Kérdezd a falka chicagói tagjait, biztos fel tudnak legalább három nevet csuklóból sorolni.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Ilyen nem fordult még elő.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Hasfelmetsző Jack-be. *fapofa*

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Napos oldal Nincs, nem szoktam ilyesmiket nézni.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Az eddigi tömör statisztika alapján az uralkodó típusú, idősebb és erősebb hímek, akik mellett egyszerre érzem azt, hogy bizonyítanom kell, többre és többre törekednem, ugyanakkor képesek biztonságos hátteret adni mindehhez.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Kiállok mellette, támogatom, s cserébe ugyan ezt elvárom. Persze, a kettőnk kapcsolata sosem mehet a falkaérdek, a falka ügyeinek és a benne végzett munkám/munkánk kárára.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Nagyon régen nem randevúztam már, de mindig is szerettem, ha megadják a módját, legyen szó színházról vagy egy könnyedebb estéről az Orfeumban.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Mások többnyire csak akkor, ha azt én is úgy akarom, egyébként úgy ismerem fel, hogy gyomorforgatóan nyálas gondolatok keverednek a fejembe a nap random időszakaiban.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Vállalhatatlanul édes-mosolygósra ittam magam a hotel liftjében az ő társaságában.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
link 1
link 2

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Eddig még senki nem jött vissza a túlvilágról, hogy panaszt tegyen érte és Caleb se morog, szóval...

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Az első lépés mindig a hímé, ha viszont tényleg komolyra fordul a dolog, akkor igen. Nem szokásom várni, míg kitalál valamit, magam megyek elébe a dolgoknak.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Olyant tudnék mondani, aki mai napig nem tett le róla, hogy egy estére az ágyába csábítson, de hogy szerelmest... nem, nem hiszem, hogy van ilyen.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Nem. Mert az már nem randevú.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Vai a farti fottere.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
A szemeit, illetve összességében a fellépését, kisugárzását.

24. Mi az, ami igazán beindít?
A másikon ejtett karmolások, a kiserkenő vér és a fájdalomtól való felszisszenés. Erogén zónák terén... nos, ez már nem rád tartozik.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Semennyire.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Nem és amíg nem előttem falják fel egymást azonos neműek, nincs problémám a dologgal. Mondjuk... különböző neműek se másszanak egymás szájába előttem, ha nem muszáj.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Nem, hűséges típus vagyok.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Nem és hiába merném, nem tervezek ilyesmit.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Igen, de miért pont neked mondanék ezzel kapcsolatban bármit is?

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
"Kiélvezem" a kényszerszabadságomat, esetleg Anne-nek viszek valami apró meglepetést az edzésre, ha már ilyen kis kitartó.
Vissza az elejére Go down
Hattie D. van de Vliert
Felderítő
Hattie D. van de Vliert

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 173
◯ HSZ : 80
◯ IC REAG : 93
◯ Feltűnést kelthet : Ha nem hord kontaktlencsét, akkor a jobb szeme világoskék, bal szeme borostyán színű. (Farkasának mindig.)
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Hattiederek_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Szomb. Feb. 15, 2014 9:45 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Az egyik osztálytársamé. Szájrapuszi a házunk előtt. Gyerek voltam, a mennyországban jártam tőle!

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Férjnél vagyok. Tekintettel arra, hogy a férjem halott, így nem mondanám, hogy boldog vagyok. De szeretem őt, s azt hiszem mi már sosem szűnünk meg kapcsolatban lenni egymással.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Derek Saint-Claire ezredes. A férjem. A mindenem.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Klasszikus. Étterem, vacsora, gyertyafény. Mondjuk a kapcsolatból nem lett semmi, de tapasztalásnak jó volt.

5. Szűz vagy még?
Maradjunk annyiban, hogy megfontolt hölgy erre a kérdésre nem válaszol.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Derek megtanított arra, hogy hogyan kell szeressem ezt a napot. Nélküle már nem az igazi, de nosztalgiából még mindig valamilyen beteges okból kifolyólag: kedvelem.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
A publikus, úrinőverzió a következő: Egy pohár vörösbor társaságában elnyúlni a kandalló előtti szőnyegen, s átbeszélgetni az éjszakát azzal, akit szeretek.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Természetesen volt.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Egy nő ne invitáljon randevúra férfiakat. Én ebben hiszek, így éltem az életem, tehát a kérdésre adandó válaszom: természetesen nem volt ilyen.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Nem. Nincs.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Szeretem őket. Kikapcsolnak, megmosolyogtatnak, megríkatnak. mikor melyik. A Love Story a kedvencem.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Nincsen. A meglátni és megszeretni elvét vallom.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Ő már halott, így ezt hagyjuk. Fáj úgy gondolnom rá, mintha még mindig élne, s tehetnék érte valamit. Más párom pedig úgysem lesz.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Afganisztán, poros harctér, katonai sátor, pár kedves szó. Viccet félretéve: szerintem nincs olyan, hogy tökéletes. Ha megvan a szikra, akkor szinte bármi megteszi.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Nem tudom. Talán a lélektükreim elárulhatnak.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Nem emlékszem ilyenre.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Love Story - Where do I begin

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Nem szoktam ezen gondolkodni.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Nem.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Nem tartom valószínűnek.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Nehéz lenne kivitelezni. Egyébként elméletben bele, természetesen. Ha a pár valamelyik tagja jó barátom, miért is ne?

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Megköszönném, hogy nekemadta a férjemet.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Az ajkait.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Elég sok ilyen dolog van, de nem teregetném ki házasságom szennyesét.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Foglalkozási ártalom, hogy nyomonkövetem. No meg az is, hogy beleszólok. De csak a hadseregen belüli FRG csoportban, s csak annyira, amennyivel még nem sértek meg másokat.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Nem.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Nem.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Egyszer. De akkor még elemibe jártam. Azóta megtanultam, hogy fel kell vállaljam a saját szavaim, így nem, nem tervezek újabb névtelen levelet senkinek.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Tengerpart, Derek, s egy kislány, a közös, vágyott, soha-nem-lesz vér szerinti gyermekünk. Mollynak hívták az álomban.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Az esküvői fényképalbumunkat nézegetem, kinyitok egy üveg bort, s mivel egyedül vagyok, megengedem magamnak, hogy sírja is egy picit, gyászolva a szerelmemet.
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Jkh91u
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Iei050
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Mb05ue
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Fdx9ud
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Szomb. Feb. 15, 2014 2:48 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Felejthetetlen! Kicsit esetlen, ügyetlen, kicsit bátortalan… de emlékezetes, varázslatos és szívből jövő, mint talán minden első csók, nem igaz? És hogy kié volt? Egy kedves, aranyos, szinte mindig kócos, vörösesszőke hajú fiúé, lélegzetelállítóan kék szemekkel, amikor pedig sokat volt napon, azok a helyes, halvány szeplői is előbújtak… Sajnos nem lett túl hosszú kapcsolat belőle, ugyanis Harry egy héttel később iskolába ment, én meg, fiatalabb révén, még egy évet lehúztam az oviban…

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Röviden igen, igen.
Hosszabban kifejtve… ha lenne facebook profilom, azt hiszem, tökéletesen találó lenne a „bonyolult kapcsolat” kifejezés. 11 éven át özvegynek hittem magam, erre bő egy hónappal ezelőtt kiderült, hogy a férjem még mindig él, igaz, más testben és névvel, mivel az előző test „meghalt”… így gondolom, jogilag már nem számítunk házasnak, mégis, ettől függetlenül még mint a férjem, tekintek Killianre…  És hogy boldog vagyok-e? Hogy ne lennék? Álmomban sem hittem volna, hogy egyszer még tényleg újra láthatom… Lehet, hogy egyelőre még minden kissé kusza és bizonytalan, de bízom benne, hogy együtt megoldjuk valahogy.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
A férjem. Éljen akármilyen testben, vagy éljen akármilyen névvel, számomra attól még Ő az.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Azon túl, hogy az első randevú lévén megvolt a maga varázsa, napokig paráztam miatta meg rettenetesen ügyetlennek és esetlennek éreztem magam, egész felejthetőre sikeredett. Pláne, hogy miután a fiú szülei tudomást szereztek rólam, nem igazán repestek az örömtől, hogy angol vagyok…

5. Szűz vagy még?
5 év házasság után azt hiszem, szégyen „vicces” lenne…

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Egy olyan nap, amit minden egyedülálló gyűlöl, azt hiszem… hisz arról szól, hogy milyen jó, hogy van valaki az életünkben. De ha meg van valaki az ember életében, akkor nem ajándék minden nap, amit együtt tölthetnek? Azt hiszem, az kissé már túlzás, amit a marketing alkot minden évben február 14-én, de ettől függetlenül jó érzés legalább valami apró gesztussal tudtára adni a másiknak, hogy szeretjük. Még ha nyilvánvaló is.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Otthon maradni, belebújni Zach egy régi pulcsijába, amit megtartottam emlékbe, majd a fotelbe bekucorodva órákon át csak régi fényképeket nézegetni, közben pedig forró csokit szürcsölni…

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Egyszer, még egyetemista koromban, amikor épp az anatómia szigorlatomra készültem. Nem is értem, hogy hogyan gondolta a srác, hogy majd pont randizgatni lesz időm… Én már annak is rettenetesen örültem, ha egyáltalán 6 óra alvásra futotta úgy, hogy akkor már őrző tanonc is voltam… Akkoriban a tanulás volt az én nagy szerelmem, na!

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Soha, ugyanis olyan nyuszi vagyok, hogy sosem lenne merszem elhívni bárkit is, még akkor se, ha bele vagyok zúgva… Ha meg valami csodával határos módon mégis venném a bátorságot, és ezek után még vissza is utasítanának, azt hiszem, ott süllyednék el örökre szégyenemben-bánatomban.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Még kisiskolásként néhány híres színészbe, mint a korombeli lányok szinte mindegyike… De aztán hamar kinőttem az ilyesmiből. Miért áhítozzon az ember olyan után, aki elérhetetlen? Úgy értem, hogy majd pont rám fog felfigyelni bármelyik híresség…

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Nő vagyok, hogy ne szeretném őket? Igaz, sem a túl csöpögősek vagy sziruposak nem tartoznak a kedvenceim közé, viszont a romantikus drámákat kimondottan kedvelem. Sok kedvencem van, azt hiszem, lehetetlen lenne csak egyet kiválasztanom… The Notebook (Szerelmünk lapjai), Safe Haven (Menedék), Mistress of Spices (Szerelemmel fűszerezve), hogy az amerikaiak közül említsek párat, vagy Fanaa (Destroyed in Love), Guzaarish (Kívánság), Jodhaa Akbar, Devdas, Veer-Zaara, hogy az indiaiak közül mik az igazán kedvencek.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Mondhatnám, hogy kék szemek, sötét haj, széles vállak… de mivel nincs két egyforma szem, sok minden múlik az apró részleteken, vonásokon, így inkább az összhatás számít, azt hiszem. Egyébként meg személy szerint sokkal jobban foglalkoztatnak a belső tulajdonságok, ha valakivel jól megtaláljuk a közös hangot, jól érezzük magunkat egymás társaságában, meg tudjuk nevettetni a másikat vagy megbízunk egymásban, az számomra sokkal értékesebb és ideálisabb.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Ez jó kérdés… Szívem szerint egyből rávágnám, hogy bármeddig, de… az igazság az, hogy képtelen lennék szembe menni az őrző társaimmal, vagy cserben hagyni őket, pláne úgy, hogy tudom, szükség van rám. Remélem, hogy fog sor kerülni rá, hogy eddig fajuljanak a dolgok… Egyébként sok mindent megtennék, ha tudom, hogy ezzel segítek, vagy örömöt okozok a páromnak , de ez is mind helyzettől függ…

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Ahonnan mindkét fél boldogan és elégedetten távozik? Nincsenek biztos, bevált ötleteim, azt hiszem, minden alkalomból ki lehet hozni a legjobbat, ha mindkét fél egyformán szeretné... Én személy szerint jobban szeretem a kevésbé „elcsépelt” dolgokat, vagy a nagy tömeget, hisz így sokkal kevesebb a zavaró tényező és közvetlenebb a hangulat. Étterem helyett szívesebben megyek piknikezni, vagy mozi helyett otthoni filmnézés, esetleg séta, kirándulás…

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
A szokásosnál is szétszórtabb vagyok, sokszor elkalandoznak a gondolataim…
Ha jól mennek a dolgok, akkor szinte állandóan tele vagyok energiával, jó kedvem van, lelkes vagyok, egyfolytában mosolygok, szó nélkül segítek mindenkinek és még toleránsabb és türelmesebb vagyok másokkal, mint egyébként… gyakorlatilag észre sem veszem mások kisebb botlásait.
Ha nem épp a legjobban alakulnak a dolgok, olyankor meg pont az ellenkezője… bár a kötelességeimnek eleget teszek, de azok kívül olyan vagyok, mint valami szellem – csak mint valami szürke árny, mozgok a többiek között, ha épp nem kérdeznek, akkor szinte a hangom sem hallani… És mivel magamtól nem igazán szoktam senkinek sem a magánéleti gondjaimról beszélni, előbb- vagy utóbb meg úgy is elkerülhetetlenek lennének a kérdések, így többnyire csak annyi időt töltök emberek, ismerősök között, amennyit feltétlenül muszáj, hogy aztán menekülhessek is vissza a csendes magányomba.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Hogy pont az egyik első komolyabb csalódásom után a kereszténység mellé felvettem a hinduizmust is, mint második vallást… Igaz, igazán komolyan sosem követtem egyik tanításait sem, csupán érdekelt a téma, meg a későbbiekben segített a beilleszkedésben, szóval összességében annyira nem volt haszontalan…

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Fanaa – Mere Haath Mein
„Ahogy álmom hozzám, légy most oly közel, egy percre ne mozdulj, egy életen át ölelj! Melletted vagyok, mit számít a világ? Szerelmed tüzén érjen a halál.”

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Még sosem gondolkoztam rajta… Nem hiszem, hogy különösebben jobb vagy rosszabb lennék, mint a nagy átlag, de azt hiszem, nem is annyira az a fontos, hogy mennyire csókol jól valaki – sokkal inkább az érzelmi töltet, a kötődés, az érzések, a ragaszkodás… a gesztus, annak a kifejezése, hogy milyen sokat is jelent számodra a másik. Számomra, legalábbis. Nem tudnék úgy megcsókolni valakit, hogy nem ismerem… hogy nem szeretem.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Én meg a kezdeményezés… az három külön dolog, legalábbis egy kapcsolat elején mindenképp, amíg kevésbé ismerem a másikat. Később… bár akkor sem tartom magam kimondottan kezdeményező típusnak, de van egy határ, ahol én is azzá válok, ha szeretném „életben tartani”, vagy „megmenteni” az adott kapcsolatot… (Lehet, hogy ez már nem is kezdeményezés, inkább ragaszkodás?) Azt hiszem, ez azért erősen függ az egyéntől is… Igaz, ha hosszú távon elmarad a másik érdeklődése, akkor én sem erőltetem, ami nagyon nem megy.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Nem hiszem. Vagy ha mégis, akkor ez sajnos az ő „gondjuk”, én nem vagyok gondolatolvasó.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Ha nem randinak hívnánk, csak egy kis találkozónak néhány ismerőssel, akkor talán. Randevúnál nem szívesen, hacsak nem muszáj, és azt hiszem, az már messze rossz, ha egy randevún valamit muszájból csinál az ember... nem igaz? És hogy miért nem? Szimplán azért, mert ezzel pont a meghittségét veszítené el, hisz ez két emberről szól, arról, hogy megismerjék egymást, megtudják, milyen is a másik igazából. Társaságban már másképp viselkedik az ember.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Alaszkában vagyunk, öltözz fel, mielőtt még megfáznál/felfáznál. Egyébként sem illendő ennyire alulöltözötten mutatkozni ismeretlenek előtt, még ha gyerek testben is van.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Attól függ, hogy orvosként vagyok-e jelen, vagy sem… A rendelőben ugyebár változó, attól függően, hogy mi a panasz…
Egyébként, ha nagyon választani kell, akkor a szemeit. Az arcát. A hátát, a vállait… az alkatát, az arányokat. Az összhatást.
Egyébként meg különösebben nem vagyok előítéletes mások kinézetét illetően, mert egyrészt maga az emberi test is csodálatos, minden ember szép vagy különleges a maga módján, másrészt sokkal fontosabbnak tartom a belső értékeket. Lehet valaki kevésbé csinos, vagy helyes, a kellemes személyiséggel tökéletesen ellensúlyozni tudja az ilyen „hiányosságait” – hisz akit kedvelünk, azt mindig szebbnek, szimpatikusabbnak látjuk, másfelől lehet valaki kinézetre az álmaim férfija, ha a modora miatt 5 percig sem tudom elviselni, nem fog meghatni a kinézete...

24. Mi az, ami igazán beindít?
Attól függ… Ha szerelmes vagyok a másikba, akkor sok minden, például imádom, amikor a nyakamat simogatják, vagy csókolgatják… Ellenben ha egy idegen, vagy olyan próbálkozna hasonlóval, akitől nem számítok rá, azt hiszem, kisebb lelki sokként érne és ijedtemben a világból is kiszaladnék…

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Magam sem igazán szeretek a saját magánéletemről beszélni másoknak, így annyira én sem szeretem erőltetni a dolgot… Épp ezért azt is nehezen viselem, ha a hátam mögött próbálnak összeboronálni valakivel, vagy az én magánéletem a téma... Ha tanácsot kérnek, akkor segítek, ha tudok, de egyébként nem szeretek beleszólni, mert Marcus Aureliustól idézve, „Nem teheted boldoggá az embereket a te metódusod szerint, hagynod kell őket boldoggá, vagy boldogtalanokká lenni a maguk módján.”.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Eddig még nem, és a közeljövőben sem szeretném, elég zavartan és kínosan fogadnám – túl konzervatívan neveltek az ilyesmihez… Ettől függetlenül nem zavar mások ilyen irányú kapcsolata, ha valaki egy vele azonos neművel találja meg a boldogságot, ki vagyok én, hogy elítéljem őket, vagy a boldogságuk útjába álljak?

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Soha, és soha nem is tennék ilyesmit, nem is lennék képes ilyesmire…Azt meg pláne nem tolerálnám, ha valaki velem játszana ilyesmit. Igazságtalan a többi féllel szemben, átverés, gyalázat, kitolás, gyávaság, gyengeség… Azt hiszem, kár is tovább ragozni. Nem és kész, hisz lehetetlen, hogy egy ilyen kapcsolatban ne „sérüljön” valaki lelke, ne bántsunk, sértsünk meg valakit.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Nem sűrűn, mert nem igazán az én stílusom… Igaz, annak idején Zach-et néhányszor megleptem némi saját készítésű édességgel, pár randevú után, de nem hiszem, hogy különösebben törnie kellett volna a fejét, hogy kitől is kaphatta… Na vajon?

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Ó, számtalanszor… Hogy milyen is lenne, ha egy nap Zach újra betoppanna az életembe, vagy milyen lehetett volna az életünk, ha nem történik az a baleset annak idején… Mennyire másképp alakult volna az életem, az életünk… Hisz ha már a sors elszakított minket egymástól, attól még a szívemben és az emlékeimben továbbra is él és mellettem lehet, nem igaz?

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Mivel a főnökömet különösebben nem hatja meg a Valentin nap (legalábbis olyan szinten, hogy ajándék szabadnapot kapjunk, tudom, jó vicc… magamtól nekem sem jutna soha eszembe emiatt kihagyni a munkát), így a változatosság kedvéért – dolgozok.
Utána azonban, ha Killian is ráér, mindenképp szeretném együtt tölteni vele az estét. A régi idők emlékére, gondoltam, hogy meglepem némi saját készítésű csokoládéval, úgy is mindig az ilyen egyedi, személyes kis ajándékok híve voltam. Ha esetleg nem érne rá… azt rendkívül sajnálnám, de akkor legalább telefonon szeretnék beszélni vele, a meglepetést meg majd legközelebb odaadom neki.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 700full
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Szomb. Feb. 15, 2014 3:01 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Sebastian Ward. A nővérem pasija volt, s csak dacból csókolóztam vele. Prue sose tudta meg, s a srác pedig nem emlékszik rá, be volt rúgva ugyanis.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Nem vagyok kapcsolatban, de boldognak érzem magam.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Rajongásnak számít, hogyha egy pasival kapcsolatban zavar, hogy nem tudom hová tűnt és így nincs kivel "koptatnom a kanapét"? Mert akkor van. Claude a neve, s elvileg velem lakik.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Nem vagyok az a randis típus. Szerintem a klasszikus értelemben vett randi fogalmát még egyetlen találkám sem merítette ki.

5. Szűz vagy még?
Majd pont!

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Nyálas baromság.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Elfelejteni, hogy létezik egyáltalán a Valentin nap. Szivatni azokaz, akik komolyan képesek ezt megünnepelni.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Nem is egy! Egy időben élveztem, hogy megtaposhatom mások érzelmeit.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Előfordult. A nagy számok törvénye értelmében megesik néha az ilyesmi.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Johnny Depp. Ki más? (Régen Bobby volt a nagy szerelmem a Dallasból, de arra nem vagyok büszke.)

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Számomra minden film a romantikus kategóriába esik, amiben Johnny Depp szerepel. Egy ilyen pasitól még a legrosszabb szerepében is csak romantikus hangulatba lehet kerülni! *.*

12. Van valamiféle „ideálod”?
Johnny Depp! Na jó, nem tudom. Az biztos, hogy a túl rövid hajú pasikat nem kedvelem, de nem hiszem, hogy ez ideálnak számítana.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Nos, hogy válaszul a kedvenc számomból idézzek:
"I climbed across the mountaintops
Swam all across the ocean blue
I crossed all the lines and I broke all the rules
But, baby, I broke them all for you"


14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Mindegy, csak ne legyen sablonos, nyálas és ömlengős, mert attól sikítva menekülök.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Még sosem voltam szerelmes úgy igazán, úgyhogy erre a kérdésre nem tudok érdemben válaszolni.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Mivel elég sok kínos dolgot cselekszem, nem tudnék legeket sorolni.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Sara Ramirez előadásában (csakis vele, senki mással): The Story

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Természetesen igen. Ha nem így gondolnám, nem is mernék csókolózni.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Abszolút. Aki mer, az nyer.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Egyről majdnem biztosan tudok.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Az attól függ, hogy kik a másik pár tagjai, s mi a helyszín. De amúgy szerintem jah, bele. Naomival meg a pasijával - ha lesz neki, s lesz nekem is - biztosan.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Csessze meg! Röviden és tömören.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Nőn a melleit (ha már nekem nem nagy, legalább gyönyörködjem a máséban), férfin pedig az arcát. Úgy cuzámmen.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Most komolyan soroljam fel?

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Mocskos egy pletykafészek vagyok, szóval nagyon érdekel. És beleszólni sem átallok, ha kérdeznek, ha nem.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Még nem, de ahogyan magamat ismerem, simán kipróbálnám.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Őszintén? Kivel nem fordult még elő?

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Nem. És nem.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Esküvő volt a téma, de a kivelt inkább hagyjuk. Abszolúte tárgytalan. Maradjunk inkább a Johnny Depp vonalon.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Mivel egy nagy ostobaságnak tartom az egész Valentin napot, így nem igazán fog különbözni az összes többi napomtól. Valószínűleg otthon leszek és vagy folytatom a könyvet, amit épp olvasok (Joanne Harris: Csokoládés barack) vagy megnézek egy filmet, esetleg pár részt az aktuális kedvenc sorozatomból (Grace klinika).
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Iei050
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás C8gl53oy3ktwets8gb5a
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Fdc5tz
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Dgp3lk
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Kedd Feb. 18, 2014 11:12 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Nyolcadikban igaz vagy merszet játszottunk, és köztudott volt, hogy én még nem csókolóztam. Természetesen az első mersznél azt kaptam, hogy csókoljam meg a Thomas nevű osztálytársamat, akiről mellesleg mindig az a rajzfilmvonat jutott eszembe, szóval komolyan venni nem igazán tudtam szegényt. Magcsókoltam, de nem volt semmi extra, az én ízlésemnek kicsit túlságosan rideg, de mit vár az ember egy ilyen első csóktól? Inkább szeretem a Jacksonnal történt első csókomat emlegetni ilyenkor. Na az aztán világrengető volt mindig is a szememben.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Nem vagyok kapcsolatban, és boldog sem vagyok, bár a kettő nálam nem függ össze, ám teljesen más ok miatt érzem képtelennek magam a boldogságra, arról meg nem beszélnék.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Jacksonért életem végéig rajongani fogok, elvégre, Ő volt nekem az első sok tekintetben, de ami köztünk volt, az már régen a múlté. Jelenleg nincs senki, aki potenciális jelölt lehetne.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Nem tudom, mi neked a randevú, számomra már az is annak számít, mikor Jackson először jött elém, és kísért el a suliba, főleg azért, mert utána lettünk egy pár. Azonban nem sokkal utána elmentünk jégkorcsolyázni, forralt boroztunk, sokat beszélgettünk, majd hazakísért, és akkor csattant el az első csók is. Imádtam azt a napot!

5. Szűz vagy még?
Nem.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Nincs vele bajom, Jacksont mindig megleptem valami kis cukisággal, általában sütöttem, de nem csak erre a napra korlátozódtak az apró figyelmességek. Egyértelműen semmiben sem kell különböznie ennek a napnak a többitől, ha szeretünk valakit.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Ha van párom, akkor teljesen mindegy, csak együtt legyünk, ha pedig nincs, akkor inkább nem lófrálok sokat az utcán.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Akadt ilyen, igen, sokszor találtak be olyanok, akiket a hátam közepére sem kívántam volna, mert akkora tuskók voltak, hogy minimum kisbalta kellett volna hozzájuk.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Nem, de ez csak azért van, mert még a telefonszámát sem merném elkérni senkinek, nemhogy randira hívjam…

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Ryan Gosling kockáit kérem szépen tapintása. (Na persze, szénné égnék abban a szent pillanatban, ha meglátnám élőben.)

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Őrült, dilis, szerelem. a sláger nálam egy ideje. Mondták már, hogy kicsit hasonlítok a főszereplő csajra.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Nem olyan rég csevegtünk erről P.S.-sel a legutóbbi bulink előtt. Szóóóval, legyen humora, mert anélkül szerintem értelmetlen a létezés, tudjon nevetni önmagán is, amellett, hogy rajtam nagyjából a nap 24 órájában lehet, annyira kis szerencsétlen bírok lenni, legyen képes beismerni a hibáit, egyáltalán nem árt, ha értelem lobog a lélektükrei mögött, a buta embereket nem szeretem. A küllemet tekintve a barna haj a kedvemre való, és a kék szemektől elolvadok, ezen kívül legyen nálam magasabb, még ha csak egy hangyányival is, és ne fújja el a legapróbb széllökés.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Az ide számít, hogy elengedtem, mert úgy véltem, csak tönkretenném az életét, ha mellettem maradna, és megtudná az igazságot? Bármeddig elmennék érte, ez kétségtelen.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Szerintem az első randink Jacksonnal annak számít. Legyen kellemes, könnyed, vidám, kicsit bensőséges, és inkább egyszerű, a nagy gesztusok nem illenek hozzám.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Mások sehonnan, mert akkor is képes vagyok fülig vörösödni, ha mondjuk egy hirtelen elém ugró oszlopnak neki megyek. Jó, elképzelhető, hogy nagyon sokat beszélek az illetőről, és nagyjából minden barátnőm már az első perctől tudja, hogy van valaki a képben. Én meg egyszerűen csak tudom, ezt érzi egy lány, tudod, olyasmikből, hogy képtelen másra gondolni, nem bírja ki, hogy ne beszéljen vele akár csak egy napig is, de ha lehet, többször, mindig várja, hogy megjelenik… ilyenek.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Hát izé… egyszer bugyiban és melltartóban ugráltam Jackson ágyán, hogy ébredjen már fel, és csináljunk valami értelmeset, mikor is benyitott az apukája. A top5 vörösödésemben benne volt az eset.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Reménykedem benne, de majd megkérdezem a következő delikvenst. (Biztos nem kérdezem meg, majd pont…)

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Nem igazán, ahhoz egy kicsit nyuszi vagyok.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Nem hinném. Bár, valaki nevelgetett nekem egy gyönyörű szép orchideát, ami elég gyanús, de nem tudom, ki lehet. Bevallom, kicsit kényelmetlen, hogy fogalmam sincs róla, ki ismerhet ennyire, és tenne értem ilyet, remélem, egyszer majd megtudom.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Szerintem bele, nincs ezzel semmi gond. Valamelyik barátnőmmel szívesen, ha lenne párjuk. Meg ha nekem lenne. Ez a veszély jelenleg nem fenyeget.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Megkérdezném, hogy leszek-e még valaha szerelmes.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Mindenképpen az arcát, főleg a szemeit, aztán meg úgy egyben az egész pasit.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Ezzel kapcsolatban inkább meghagyom a felfedezés örömét a következő barátomnak. Már, ha Cupido is úgy gondolja, hogy kijár nekem valami kis lamúr.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Beleszólni semennyire, de természetesen érdekel, hogy miként zajlik a barátaim magánélete, ha tanácsot kérnek, adok, nem mintha túl nagy tapasztalatom lenne ilyen téren, de azért próbálkozom építő jellegű lenni,

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Nem volt, és nem is lesz, egyáltalán nem érdekelnek a nők ilyen téren, viszont bajom sincs azokkal, akik érdeklődnek a saját nemük iránt, mindenkinek szíve joga dönteni arról, kit enged be az életébe.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Soha az életben, mert monogám és hűséges típus vagyok. Erről mondjuk Jacksont ne kérdezd, mert ő úgy tudja, hogy megcsaltam…

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Névtelenül nem, de egyébként küldtem, persze.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Hát legutóbb akkor volt ilyen, amikor P.S.-sel mentünk táncolni az Upperbe… bár nem tudom, hogy mi is volt az pontosan, meg el is ájultam utána, de ábrándozásom közepette megcsókolt egy srác, amitől fura mód kitavaszodott. Fogalmam sincs róla, hogy ki ő, de magamat ismerve biztos, hogy nem létező személy, mert miért is ábrándoznék olyasvalakiről, aki elérhető… Mondjuk, szerintem némileg fiatal volt hozzám képest, de nem is ez volt a kérdés lényege.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Szerintem semmi extrával, meglepem a nagyszüleimet magammal munka után, sírok egy kicsit nagyi vállán, több okból is, aztán teletömöm magam a sütijével, és nézem az aznap estére kitűzött romantikus maszlagokat.
Vissza az elejére Go down
Connor Harris
In Memoriam
Connor Harris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 266
◯ Lakhely : Anchorage (#33cc33)
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás C8gl53oy3ktwets8gb5a
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 67856195ac32bd820f2b7d0c6528406642088fee
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Szer. Feb. 19, 2014 11:36 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Nem is vagyok benne biztos, hogy megtörtént. Állítólag egy Mary nevű lánnyal smároltam egy házibuliban, de ezt csak a másnapi pletykákból tudtam meg. Ha meg is történt, biztos nem volt jó, mert ha jó lenne, emlékeznék, vili?

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Nem és nem tudom.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Igazság szerint most azt kellene mondanom, hogy nincs, mert ha azt mondom, hogy van, akkor nem jó úton haladok. Én nem találkozhatok vele, nem rajonghatok érte, mert ő ember én meg farkas, na bumm. Megígértem, hogy nem rúgom fel még egyszer az életét és próbálom ehhez tartani magam. (deolyankurvanehéz T.T)

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Nem igazán randiztam úgy direktbe. Sétálgatások, ökörködések, beszélgetés... Jó, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, ezekre rá lehet sütni a "randi" jelzőt, de minek?

5. Szűz vagy még?
Nem vagyok.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Semmi különös. Volt egy idő, amikor egy csomó képeslapot meg csokit kaptam a "rajongóimtól", de nem tudok velük mit kezdeni. Én sose ünnepeltem, igazából ha valaki nem mondja, akkor nem is tudom, hogy éppen van.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Mivel már mondtam, hogy nem is nagyon szokott eljutni az agyamig, hogy van, ezért igazából nincs ilyenem.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Visszautasítani utasítottam már csajokat, de nem randi ügyében, hanem a "járnál velem?" kérdéskörben.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Volt, de a "járnál velem?" kérdéskörben. Asszem a mi generációnk nem nagyon szokott randizgatni. Asszem.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Britney Spears (őszintén, lehet mondani, hogy ciki meg minden, de ki az, akinek nem jött be az életben BS?).... ööö... Szerintem Jennyfer Lawrence a Hunger Games-ből nagyon adja.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Nincs kedvencem és őszintén szólva nem is szeretem őket. Amit a legtöbbet láttam, az a Love Actually volt, de csak mert minden karácsonykor leadják majdnem és a nagyiéknál kötelező volt nézni az ilyeneket.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Külsőre úgy igazából nincsen. Legyen normális alakja, öltözzön úgy, mint egy szép lány, legyen értelmes, de kellően laza, lehessen vele őrültségeket is csinálni éppúgy, mint komolyan beszélni... Viselje el a hülyeségeimet, és igazándiból azt se bánom, ha néha megnevel vagy próbál jó irányba rugdosni.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Jaj ez olyan lányregényes kérdés... Mit tudom én! Ameddig kell! És persze ameddig "megérdemli", mert nyilván ha egy hazug kurva, akkor ott hagyom a francba, meg minden, de... Aki fontos nekem, azért tényleg messzire szerintem, főleg úgy, hogy már farkas vagyok és így ilyen fiatal hímként egészen más meglátásaim vannak dolgokról, mert már szó szerint képes lennék akár ölni is. Ha kellene.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Amelyiknek a végén könnyedén jön a "mikor találkozunk legközelebb?" kérdésre egy őszinte válasz.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Ha fel is ismerem, nem szeretek vele szembenézni. Mások pedig talán a szokottnál is kergébbnek látnak, mint egyébként.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Vérfarkassá változtam egy lány előtt és csaj majdnem ettem meg. Kac-kac. Egyébként az egyik csaj szüleivel közöltem, hogy tudom, hogy kell biztonságosan szexelni és közöltem, hogy van nálam óvszer. Azóta sem találkozhattam a csajjal.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Boulevard of Broken Dreams

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Számít ez? Amúgy ja.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Alakulok azt hiszem. Persze van még mit tanulnom, ez tény, de... Nem vagyok díszbuzi, ez a lényeg.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Seattle-ben biztos, Fairbanks-ben... háááát... nem hiszem.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Ha a "négyesben a városban bóklászunk" dolgot értjük páros randi alatt, akkor már voltam, és miért ne mennék megint? Vagy nem erről van szó...?

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Ellopnám az íját meg a nyílvesszőit, hogy én gecizhessek másokkal.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Ami először szembejön a tekintetemmel. Mit, mit... melleket, feneket persze.

24. Mi az, ami igazán beindít?
A nők...?

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Hell no! Maradjon csak mindenki a saját nyűgjénél, én se fárasztok Anyun kívül senkit a sajátommal. Na jó, nem is nagyon lenne kit.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Úristen dehogy volt... Igazából nekem tök 8... Csaj-csajjal az okééé, srác-sráccal az nemokééé, de ha nem kell látnom/hallanom, akkor felőlem aztán kisdisznó is lehet. Kisdisznóval.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Igen. De az csak ilyen gyerekes kis húzás volt, semmi öngyidepi.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Virágot, kétszer. Bár az elsőről kiderült, hogy én voltam.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
18 vagyok. Srác. SZERINTED?!

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Semmivel... Lógok a levegőben, és ennyi.
Vissza az elejére Go down
Shane S. Grandmore
Malguk
Shane S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 496
◯ HSZ : 207
◯ IC REAG : 219
◯ Lakhely : White Mountains
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Tumblr_mg0ho8Vyfc1rmdu51o1_500
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Szer. Feb. 19, 2014 12:29 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Vannak dolgok az életben, amiket az ember 500 év után nem tart fontosnak. Nos, ez sem az. Ha nagyon megerőltetem magam, biztosan emlékszem egy olyan csókra, amit elsőnek feltételezek, de koránt sem biztos, hogy valóban az volt az első. Az biztos, hogy Turkuban esett meg.

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Jelenleg házas vagyok, és ha csak ezt a szegmensét nézzük az életemnek, akkor igen, boldognak érzem magam.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Az ötszáz hajnalán ne rajongjunk már senkiért. Örülök, hogy Eden része az életemnek, de felejtsük el a lepkéket, meg a szivárványon táncolást.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Olvasd a csókra adott válaszomat, nem vagyok papagáj, és lassan azt sem tudom, minek válaszolgatok ilyen marhaságokra.

5. Szűz vagy még?
Bizonyos kor felett a pofátlanság határait súrolják az ilyen jellegű kérdések. Mit tippelsz?

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Ami a karácsonyról. Nem tartom, és az sem érdekel, hogy ez ma nygaton társadalmi elvárás. Én nem hajtok fejet az ilyen kapitalista vackok előtt, felőlem aztán fejre is állhatnak.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Mondtam már, hogy nem ünneplem. Voltaképpen most világosodtam meg: arról pampogni, hogy hogy lehet egy ilyen hülyeséget globálisan ünnepként számontartani.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Azt hiszem, hogy lehet valami a kisugárzásomban, ami miatt nem hívtak "randira" soha. De ez nem baj, maradjon is így.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Úgy senkit nem hívtam el sehova, hogy akár csak egy homokszemnyi kétségem is lett volna a beleegyezése felől. Nem viselné el a büszkeségem, hogy a 100%-os nyerési esély megléte nélkül bárkivel is foglalkozzak.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Édesanyád?

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Olvass KÖNYVET! Barom...

12. Van valamiféle „ideálod”?
Nincs.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
A sarki kisboltig, ha rájön, hogy szeretne valamit, ami nincs otthon.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Hamar vége van. És nem hagy maga után felesleges kérdéseket.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Egy valódi Don Juan vagyok. Nem. Fogalmam sincs, kérdezzétek a húgomat, ő biztos jobban le tudná írni ezt a jelenséget, már ha egyáltalán létezik.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Megkértem Eden kezét. Tudom, tudom, még nekem is ciki volt, de legalább jól jöttünk ki a történetből.

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Frank Sinatra - Blue Moon

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Természetesen.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Akkor állna meg a Föld a forgásban, ha nem lennék az.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Odin irgalmazzon nekik, legyen eszük és felejtsenek el. Egyébként nem hiszem, nem sokan érnek fel odáig szellemileg, hogy az állandóan tükskés és arrogáns természetemen túl belém lássanak. Mazochisták előnyben.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Nem, még a húgomért sem. Nem szeretném már a bimbózó szerelem (lol) kezdeti fázisában a beleinél felaggatni az udvarlóját.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Megkérném, hogy látogassa meg a húgomat, és célozza meg a fenekét. Ha kellene, még fizetnék is neki.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Hogy milyen magas.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Egy bögre kakaó. Utána aztán tényleg majdnem bármire kapható vagyok.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Egyáltalán nem érdekel, mit kínlódnak össze mások. De ha valamiért rám is hatással van a dolog, és nem jó hatással, akkor igen is beleszólok egy jól irányzott tockossal motiválva a kérdéses egyént, hogy ugyan térjen már észhez.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Nem volt. Hogy általánosságban? Nos, általánosságban az a véleményem, hogy a téma lassan általános lesz, és ránk, heterókra fognak ferde szemmel nézni.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Tudom, hogy nagyon nehéz elhinni, de sosem voltam nőcsábász. Ha szórakozásra vágytam, inkább megettem valakit nyersen, így nem kellett a tűzbe tartanom és megvárni, amíg jól átsül.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Néha elrejtek egy-egy négysorost Eden cuccai közt, de ez minden.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Te voltál! Meg kell hagyni, nagyszerű volt (nem.)

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Csak abban reménykedem, hogy Eden nem kényszerít rám semmit. Mert ebben az esetben inkább elmegyek vadászni akár vele az oldalamon, hogy minél távolabb legyünk a farkaslakot átitató eufóriától.
Vissza az elejére Go down
Natan Vreth
Falkatag
Natan Vreth

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 266
◯ HSZ : 420
◯ IC REAG : 449
◯ Lakhely : Alaszka Fairbanks/ Munkahely: Karen's Tattoo Salon
◯ Feltűnést kelthet : Orr piercing, bal fülben fülbevaló, Két tenyerében kelta motívumú tetoválások, Hátán egy Káosz csillag tetoválás, Mellkasán karom hegek, Teste minden pontján apróbb forradások
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás Giphy
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Szer. Feb. 26, 2014 7:13 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?

Első csók? Hát, volt egy pár... Ja, hogy az enyém! Na várj, had gondolkozzak. Volt egy csók, amit 7 évesen loptam egy velem egykorú kislánytól a városunkban. De hát gondolhatod, hogy nem egy nyáltengertől és nyelvtechnikáktól lázas smárolás történt. Amit ténylegesen első csóknak tudok nevezni, és mai napig feltudom idézni magát az érzetet, na azt egy szajhától kaptam, 14 évesen. Veronicának hívták, akkoriban már vérfarkas voltam, de kezdő zöldfülű, és Beharapóm döntött úgy, hogy talán ideje lenne megismerkednem a női hús gyönyörével. Ajh, azok a feledhetetlen gyermek évek...

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?

Azt hiszem, a NatGeo most pecsételné a homlokomra azt, hogy TABU! Mondjuk úgy, hogy viharos szerelmi életem van, de most a hullámokon való szörfölést meguntam, és a parton süttetem a hasam, néhány csinibabával, akiket bármikor felfalhatok. Nem megdugok, felfalok!

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?

Nem szokásom rajongani. Általában értem szoktak... Hogy is van az a dal? Szerelmes vagyok... Minden nőbe! Csak azt nem tudom, hogy... kibe, kibe, kibe???

4. Milyen volt életed legelső randevúja?

Szánalmas... A lányt csak az apja jelenlétében látogathattam, ugyanis ők mindenféleképp megakarták őrizni lányuk "szüzességét". Aki persze velem boldogan elvesztette volna. A vacsorát közösen kellett elkölteni a családdal, de legalább a csajszi volt annyira tüzes, hogy intim dolgokkal kényeztetett az asztal alatt. Persze, vacsora után szivarozgatás az öreggel, míg a "kislányt" elbújtatták előlem, aztán bejelenti az öreg, hogy akkor házasság, vagy nem házasság? Persze ifjonti sihederként eszem ágában sem volt senkihez kötni magam, (nem mintha most lennének ilyen terveim) úgyhogy kalap kabát, leléptem. Persze azon az éjjelen még visszamentem, és egy eszement, forró éjszakával jutalmaztam drága szüzecskémet.

5. Szűz vagy még?

PFFFFFFFFFFFFFFF BRUHAHAHAHAHAHAHAH *köhh, köhh* HAHAHAHAHAHA - HA - HAAA - HAAAA!!! - megveregeti a paparazzi vállát

6. Mi a véleményed a Valentin napról?

Giccses, nyálas, ahogy sokan tartják így rajtam kívül. Ez egy római kori pogány ünnep volt, Romulus és Remus tiszteletére áldoztak, és ünnepelték meg Róma alapítását. Lupercalia vagy Faunus néven volt ismert ez az ünnep, ráadásul az akkori korban egy rossz indulatú, farkas alakot öltött istenséget igyekeztek kiengesztelni szertartásaikkal, az ünnepekkel az emberek, nem mást, mint Lupercust.
A kereszténység szentjével Valentinussal összemosódott ez az ünnep, legnagyobb sajnálatomra. Pedig gondold el, mindenki egy Farkas istenség előtt tisztelegne, nem pedig szív alakú csoki bon-bonokkal rohangálna az utcákon...


7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?

Kiverem a felgyülemlett feszültséget a.... Nincs ilyenem. (Ha esetleg nővel vagyok, annak veszek rózsát.)

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?

Nem szokásom nők randira invitáló kéréseit visszautasítani. Abból sex lesz! Ezt ki utasítaná vissza? De ki tudja, lehet lesz majd ilyenre példa az életemben.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?

Volt pár az évszázadaim alatt. De ebből tanultam, és lettem kiváló lyuk vadász. *vigyorog*

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?

Basszus, még hányszor mondjam el? Nem zúgok bele senkibe! Olyan van, akit meghúznék! Lássuk csak, ki is lenne olyan...
Shakira, Natalie Portman, Nichole Hiltz, Simone Simons, Liv Taylor, Rachel McAdams... És még rengeteg, rengeteg nő, akit bármikor szívesen bevezetek az ágyam rejtelmeibe.
(Férfiakról csak bizalmas körökben nyilatkozom!)


11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?

Mivel imádom a filmeket, mondhatni mozi és film őrült vagyok, ezért igen, terült már terítékre ilyesmi. Hmm... Hát, ez jó kérdés, hogy kedvenc-e, mert annyira a műfajért nem vagyok oda, de el kell ismernem, van néhány igen jól megalkotott darab. Talán a V, mint Vérbosszú, kellően romantikus, és drámai, vagy ide tenném Az Operaház Fantomját, esetleg a Szépség és a Szörnyeteg mesefilmet. Jó, sírni nem sírok rajtuk, de ezek a filmek még engem is odatapasztottak a képernyő elé, és nem feltétlenül csak a sex jelenetek miatt.


12. Van valamiféle „ideálod”?

Van egy pár... Szeretem az önnön természetéből fakadó szépséget, amit nem fed mindenféle smink, meg mű dolog. Ami igazán meg tud fogni egy nőben, ha most a természetét nézem, hogy önálló, mégis ragaszkodó legyen, tűzről pattant, szókimondó kis fruska, az ellentétem, és mégis a mindenem. Aki betudná törni lelkem vadságát, lehiggadnék tőle.
Külső szempontból... Szeretem a vörös és fekete fürtöket, de ami igazán meg tud fogni, azok a kék szemek. Elveszek bennük.


13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)

Valószínűleg olyan tettekre sarkallna, amiket józan ésszel bizonyára nem tennék meg. Képes lennék mindent föladni, boldoggá akarnám tenni, ugyanakkor mégis szabad lennék mellette. Az életem összekovácsolom vele, s ha olyan helyzetbe jutnék, lehet, az életem is odaadnám érte. Már pedig ez utóbbit eléggé nehezen adom, s ha lenne mellettem bárki, tudná, milyen áldozatot hozok. De persze, mindazt az áldozatot, amit én képes volnék hozni a másikért, elvárnám vissza, ugyanígy.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?

Folyó, vagy tó part, kis tábortűz, esti szellő, Hold és csillagok, fűzfa lombkoronája, finom erdőillat a levegőben. Halk zene, egy kis tánc, fürdés a vízben, megmelegíteni a másikat, miután kijöttünk a vízből. A pokrócot magunkra terítve magamhoz húzni a kedvest, és csak élvezni a pillanatot, élvezni a bőrét, mi hozzám ér, magamba szívni finom illatát, s csak vigyázni rá, s figyelni az esti eget...
Ne kezdj el sírni!!!!!


15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?

Túlságosan sokszor jut eszembe a hölgy, körülötte járnak gondolataim, akaratlanul is. A munkámra nem tudok kellően figyelni, hiába végzem jól, mivel az agyam nem ott jár, elégedetlen vagyok saját magammal. Csendbe burkolózom. Általában a környezetem arról ismeri fel nálam az ilyesmit, hogy váratlan helyzetekben csak úgy elmosolyodok, esetleg felnevetek. (Vagy, de ez már a nagyon durva fázis, elvörösödök.)

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?

Röpködtem egy kórteremben... Az igazat megvallva, Arwen, miután legelső éjszakánkat együtt töltöttük, és ő visszament dolgozni, nos utána... Hmm... Szóval annyira bennem volt még az extázis, a gyönyör élvezete, hogy szárnyra kaptam, körbeugráltam a beteg ágyakat, kurjongattam, mint valami 5 éves, kb. úgy viselkedtem. A betegek boldogok voltak, hogy boldog vagyok, végül egy akrobatikus mozdulattal a csilláron kötöttem ki, fejjel lefelé. Hintáztam rajta, lógtam, mint valami Batman. És persze vigyorogtam... Mai napig hálát adok az Isteneimnek, hogy Arwen nem látott, másrészt meg hogy a csillár, nem szakadt le...

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes; The Piano Guys - Arwen's Vigil; Avril Lavigne - Let me go, Ed Sheeran - Give me love... Meg azért még akad egy pár, amiket szívesen hallgatok. De mint kapcsolat jellemző? Within Temptation - Empty Eyes és Eluveitie - Omnos


18. Mit gondolsz, jól csókolsz?

Igen. Nem jól, Mesterien!

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?

Nem igazán volt még hosszú távú kapcsolatom, de valószínű, hogy az lennék.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?

Bizonyára akad... Bár, szerintem feltűnt volna. Vagy nem.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?

Kipróbálnám. Húúú, hát akadna néhány, akit így női téren bármikor. De talán Norina, Odette, Grace... Ja, hogy egy férfi kell negyediknek?! Jó, akkor az talán Pista bátya lenne, de neki max a gyertyát adnám a kezébe, hogy tartsa.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?

Kitépkedném a szárnytollait egyesével, majd megszólalnék: Ugye hogy várod, hogy elmúljon a fájdalom?

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?

Arc, szem, majd alak.

24. Mi az, ami igazán beindít?

Egy apró sokat sejtető pillantás, egy-egy rejtett érintés, de imádom, ha egy nő a tarkómon összefonja kezeit, belém kapaszkodik, és szinte meghal azért, hogy érintsem, csókoljam.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?

Nem, én általában a háttérben megbúvó gonoszan vigyorgó kis gnóm vagyok, aki jót röhög, mikor balul sül el minden. Nem is nagyon fordulnak hozzám szerelmi tanácsadás miatt. Nem is értem miért?


26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?

Talán kipróbálnám, ha akadna rá jelentkező, meg elegendő mennyiségű pia. Amúgy nem zavar, ez egy test, és egy régi legenda szerint az Istenek 3 burkot építettek, ahol mindenkinek megvolt a párja. Nő-nő, férfi-férfi, nő-férfi burkok. Az Istenek, látva az emberek boldogságát, megirigyelték azt, s a burkokat összetörték, s így vesztették el az emberek párjaikat, s mai napig keresik őket, s ezért van, hogy mindenki máshol talál rá.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?

Párszor előfordult évszázadaim során. Volt, ahol lebuktam, volt ahol nem. Férfi vagyok, ez van. Szeretem a nőket!

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?

Névtelenül nem. Szeretem, ha tudják, ki oly bátor a szenvedélyükre. De az ilyesfajta "hódolatnak" nem vagyok híve. De ki tudja? Ha annyira elvesztem az eszem...

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?

Szinte majdnem mindig azon kapom magam... A faluban élő Mari nénit leszámítva, szinte minden csinos nőt, akivel valaha kapcsolatba kerültem, elképzeltem magam alatt. Itt a Fairbanksben is, aki nővel találkoztam, már lefeküdtem egyszer gondolatban. Sőt, az egyikkel tényleg megsexualizáltam agyban!

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?

Nézem a tv-t, végigbőgöm a Titanicot, meg a Bridgete Jones naplóját, közben fagyizom... Mégis mi a frászt vársz, elmegyek bebaszni! Ja, nem jó, még nem vagyok olyan állapotban. Megnézem a Fűrész összes részét, azután éjjel átkapcsolok a pornó csatornákra, csak hogy érezzem a Valentin nap forró, szeretettől csöpögő hangulatát.


A hozzászólást Natan Vreth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 13, 2014 1:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Dana Berger
Latro
Dana Berger

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 414
◯ IC REAG : 408
◯ Feltűnést kelthet : pillangó tetoválás tarkón
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 6edceb
Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás 578ef4314c580e68593986c030fd5b2da456342c
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Szomb. Márc. 01, 2014 10:33 am

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Szigorúan véve az egyik ovistársamtól kaptam életemben először szájra puszit, egyébként egy pedig egy osztálytársamé még általánosban, de semmi extra nem volt benne. Utána megkérdezte, hogy "Akkor mi most járunk?"

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Nem vagyok.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Nincs ilyen, utoljára gimis koromban rajongtam szerintem bárkiért is.

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Kimentünk a kilátóhoz a város szélén és közösen szívtunk el egy füves cigit. Semmi romantikus nem volt benne, de mi rettentően menőnek éreztük tőle magunkat.

5. Szűz vagy még?
Igen, ha ezt szeretnéd...

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Az emberek mindig találnak okot az ünneplésre, szerintem a Valentin-nap is ilyen. Én személy szerint nem tartom, de még emlékszem gimiben mekkora hype ment körötte. A csajokkal az úszócsapatnak rengeteg pénz összegyűjtöttünk a Valentin-napkor felállított "fizetsz és kapsz egy csókot tőlünk" jellegű standunkkal.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Forró fürdőt veszek és megnézek valami filmet.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Igen, nem is egyszer.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Ilyen nem volt, a pasik se hülyék, ha pénzről, presztízsről van szó, nem csak a nők ennyire materiálisak.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Ryan Gosling.

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Szeretem őket, mert kikapcsolnak. A forgatókönyv ugyanis adott, úgyis összejönnek a végén, szóval nem kell feleslegesen agyalni a történeti szál miatt. Egyébként 10 dolog, amit utálok benned. Meg a Barátság extrákkal és a Kabalapasi.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Fogjon meg valamivel, tűnjön ki. Lássuk be, amennyi pasival dolgom volt már, ez nem is olyan egyszerű.

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Nem tudom, az ilyen jellegű elköteleződés számomra teljesen ismeretlen.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Hangulattól és partnertől függ. Olykor csendes, egyszerű, visszafogott, máskor meg vad és szenvedélyes, ha éppen ahhoz van kedvem...

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Hmpf.... *nevet* Franc se tudja.

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
A gimis pasimnak összetörtem a kocsiját fényes nappal, az egész szomszédság szeme láttára, mikor kiderült, hogy csal a barátnőmmel. Ott eléggé fel volt túrva az agyam...

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
https://www.youtube.com/watch?v=C86okMJYJ3E - nem romantikus, de találó.

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Igen.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Abszolút, ha valami/valaki kell nekem, akkor azt meg is szerzem.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Biztosan.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Voltam már ilyen helyzetben, mindenképpen ismeretlenekkel mennék csak bele újra.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
"Bocs, hogy tőlem kell megtudnod, de te nem létezel."

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
Az ajkát és a szemeit.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Az, ami téged is.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Régen, gimisként érdekelt, hogyne érdekelt volna! Azóta megéltem pár dolgot és kinőttem ebből. Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy ne érdeklődnék róla, ki-kinek a párja és kivel kavar. Jó az ilyesmivel tisztában lenni több szempontból is.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Volt, de nehéz lenne összehasonlítani egy pasival való együttléttel. Teljesen más élmény a kettő és nincs problémám a meleg párokkal sem, de én igenis igénylem a férfiak határozottságát, erőszakosabb, markánsabb mozdulatait... meg úgy egyáltalán... kell egy pasi a jó szexhez és pont!

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Escort voltam, szerinted?

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Nem, általában én kaptam ilyeneket, de sosem mentem bele a játékba és üzentem vissza. De ha valakitől igazán akarnék valamit, nem riadnék vissza ilyen eszközöktől sem.

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Igen, de meglepő módon semmi vad dolog nem volt benne. Azokat megéltem elégszer ahhoz, hogy inkább teljesen normális, nyugodt dolgokról ábrándozzak.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Telenyomom Dante szobáját szívecskés lufikkal... Sem. Valószínűleg edzés lesz és randi a szakdolgozatommal.
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás // Vas. Márc. 02, 2014 4:31 pm

1. Kié volt az első csókod? Milyen volt?
Victor Maurino... sajnos, azt hiszem, már nem érezhette...

2. Jelenleg kapcsolatban vagy? Ha igen, boldognak érzed magad?
Nincs most kapcsolatom, őszintén szólva normális kapcsolatom még sosem volt... de vágynék rá.

3. Van olyan, akiért rajongasz/bele vagy zúgva? Ki ő?
Új vagyok Fairbanksben, Abigail Cecile Crosson kívül még senkit nem ismerek. Ő pedig noha megnyerő hölgynek tűnik, a "belezúgva" kifejezés ez esetben értelemszerűen nem igazán helytálló. Razz Very Happy

4. Milyen volt életed legelső randevúja?
Ugyan nem hívtuk randevúnak, de most már tudom, hogy az volt... egyszerű, beszélgetős, 'minden gondot elfelejtős' délután. Gondból márpedig akkoriban is volt bőven...

5. Szűz vagy még?
Úrinő ilyenre nem válaszol, de ennyi erővel akár el se kezdtem volna kitölteni a kérdéssort, úgyhogy: nem.

6. Mi a véleményed a Valentin napról?
Leginkább üzleti fogást látok benne, az élénk rózsaszín díszektől meg rosszul vagyok. Viszont jó érzés lehet úgy várni, mint a szerelmünk ünnepét, ha lesz kapcsolatom, azt gondolom, tartani fogom majd, mégha nem is a hagyományos módon.

7. Mi a kedvenc Valentin napi tevékenységed?
Egyelőre semmi ilyen nincs.

8. Volt már olyan, hogy valaki randira hívott és te visszautasítottad?
Volt, hogy sokszor, volt, hogy nem elégszer. Utóbbi egy rövid időintervallum volt és nem vagyok rá büszke.

9. És olyan, hogy te hívtál randira valakit és visszautasítást kaptál?
Nem szokásom kezdeményezni férfiaknál.

10. Van/Volt olyan híresség, akibe totál belezúgtál? Kicsoda?
Van 1-2 sztár, aki külsőleg az esetemnek mondható, de mivel nem ismerem őket, mint embert, ezért természetesen nem... na, jó, hagyjuk ezt, mindenki volt tinédzser Razz

11. Mi a véleményed a romantikus filmekről? Van kedvenced? Melyik?
Szeretem őket nézni, ha felemel, azért, ha fáj, akkor azért. Lényeg, hogy szeretem, ha egy film hatással van rám. Tudom, elég klasszik, de a Titanicot hatszor végigsírtam. A Csokoládé világa is magával ragadó.

12. Van valamiféle „ideálod”?
Mármint férfiban? Persze: megbízható, segítőkész, értelmes, humoros. Ezek valóban fontosak. Emellett, ha ő James Franco, az sem hátrány. Very Happy

13. Meddig mennél el a párodért, a párod kedvéért? (Ha nincs párod, képzeld azt, hogy van és aszerint válaszolj!)
Bármeddig. Romantikus típus vagyok, és azt gondolom, a szerelmünknél nincs fontosabb a világon.

14. Szerinted milyen egy tökéletes randi?
Valójában hosszúra nyúlik, de mégis úgy elillan, mint egy pillanat.

15. Honnan ismered fel, ha szerelmes vagy? Hogyan ismerhetik fel mások rólad?
Egyértelmű, hogy zavarba jövök. Furcsa, de először még úgy is tűnhet, mintha kerülném az illetőt. Nehezen kezdeményezek kapcsolatokat, kiváltképp' ilyet. Határozott férfinak kell lennie, ha ki akarja szedni belőlem, hogy tetszik. Very Happy

16. Mi volt a legkínosabb dolog, amit „bezsongott fejjel” valaha elkövettél?
Nem emlékszem rá... be volt zsongva a fejem. Razz

17. Melyik zeneszámmal jellemeznéd a kapcsolatodat? Ha nincs párod, melyik a kedvenc romantikus számod?
Within Temptation - Utopia

18. Mit gondolsz, jól csókolsz?
Nem az számít, hogy én csókoljak jól, hanem az, hogy ő. Razz Mert az önzetlenségnél szebb dolog nincs a világon.

19. Kezdeményező típusnak tartod magad egy kapcsolatban?
Egyáltalán nem. A néha cinikus viselkedés valójában egy félénk, érzékeny lányt takar.

20. Mit gondolsz, akad(nak) olyanok, akik titkon szerelmesek beléd?
Jelenleg biztosan nem.

21. Belemennél egy páros randiba? Ha nem, miért? Ha igen, kikkel?
Picit fura, de ha mondjuk egy jó barátnőm és a párja lenne az alany, akkor miért ne? Persze, csak ha páros randi alatt közös biliárdozást, meg mozizást értünk és nem gruppenszexet.

22. Ha találkoznál Cupidóval, mit mondanál neki?
Just do it.

23. Mit nézel meg először egy nőn/férfin?
A szemét. Valóban a lélek tükre. Mosolyát, kezét.

24. Mi az, ami igazán beindít?
Nem elpoénkodva: ha valaki magabiztos férfi és érzékeny kisfiú is egyben. Jó arányban összegyúrva.

25. Mennyire érdekel mások magánélete, nyomon követed a környezeted szerelmi életének alakulását? Mennyire szólsz bele esetleg?
Nem szokásom ilyesmibe beleszólni, mellesleg nem is igen van kiébe.

26. Volt már dolgod azonos neművel? Ha igen, milyen volt, miként élted meg? Ha nem, mi a véleményed általánosságban a témáról?
Nem volt, nem is tervezem. Egyébként a homoszexualitás egy természetes jelenség, az égvilágon semmi gond nincs vele, nem zavar. Egyszerűen csak engem nem érdekelnek a nők szexuálisan.

27. Előfordult már, hogy „egyszerre több vasat tartottál a tűzben”? Ha nem, miért?
Nem szokásom, nem vagyok az a "tüzes vadmacska" típus.

28. Küldtél már valakinek romantikus ajándékot/szerelmes levelet névtelenül? Ha nem, tervezed-e, mernél-e ilyen lépést megtenni?
Nem tettem ilyesmit, kicsit tinis dolog, abból már sajnos kinőttem. Bár jobban belegondolva egész izgalmas lenne ilyesmit küldeni egy kiszemeltnek és figyelni a reakcióját. Smile

29. Előfordult már veled, hogy romantikus fantáziáláson kaptad magad? Miről ábrándoztál és ki szerepelt benne?
Persze, számtalanszor. Életkortól függően változtak a főszereplők. Általában még az ábrándjaim is romantikusak, inkább első randis jellegű képek.

30. Mivel töltöd a mostani Valentin napot? Mik a terveid, meglepsz valaki(ke)t? Mivel?
Elmúlt már a Valentin-Nap, de egyébként sem lett volna kit meglepnem. Talán jövőre már másként állnak a dolgok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás //

Vissza az elejére Go down
 

Önismereti móka Vol.2. - Valentin napi kiadás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» VALENTIN NAPI KÜLÖNKIADÁS
» Önismereti Móka
» Önismereti móka Vol.3. - Nyárbúcsúztató
» Önismereti móka Vol.4. - Dalban mondom el
» Önismereti móka vol.5. - életem playlistje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Leírások & OOC :: Szabadidő :: Archívum [Szabadidő]-