KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Alignak Tegnap 10:58 am-kor
írta  Alignak Tegnap 10:57 am-kor
írta  Egon Candvelon Pént. Júl. 05, 2024 7:30 pm
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
Alignak
Sofi kapcsolatai I_vote_lcapSofi kapcsolatai I_voting_barSofi kapcsolatai I_vote_rcap 
Bianca Giles
Sofi kapcsolatai I_vote_lcapSofi kapcsolatai I_voting_barSofi kapcsolatai I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Sofi kapcsolatai I_vote_lcapSofi kapcsolatai I_voting_barSofi kapcsolatai I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Sofi kapcsolatai I_vote_lcapSofi kapcsolatai I_voting_barSofi kapcsolatai I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Sofi kapcsolatai I_vote_lcapSofi kapcsolatai I_voting_barSofi kapcsolatai I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Sofi kapcsolatai I_vote_lcapSofi kapcsolatai I_voting_barSofi kapcsolatai I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Sofi kapcsolatai I_vote_lcapSofi kapcsolatai I_voting_barSofi kapcsolatai I_vote_rcap 
Jackson Carter
Sofi kapcsolatai I_vote_lcapSofi kapcsolatai I_voting_barSofi kapcsolatai I_vote_rcap 

Megosztás

Sofi kapcsolatai Empty
Sofi kapcsolatai Empty
 

 Sofi kapcsolatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Sofia Salucci
Falkatag
Sofia Salucci

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 213
◯ HSZ : 223
◯ IC REAG : 165
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Tetőtől talpig Nike cuccokat viselek általában, és fejhallgatót
Sose figyelj a színpadra, Te csak Táncolj! Ha táncolsz, a színpad fog figyelni Rád! Mert a színpad is Te leszel.
Sofi kapcsolatai // Szomb. Május 31, 2014 6:21 pm

Hímek






Castor de Luca



Az Alfám. Túl nagy pofám van ahhoz, hogy súrlódások nélkül megússzam a falkához való visszatérésem, beilleszkedésem, és ő az egyetlen jelenleg, akinek fenntartások nélkül engedelmeskedem. Tisztelem, és a szava számomra szent. Ha azt mondja, ugorjak a kútba, beleugrok. Ilyen egyszerű a képlet.




Dante LaRusso



Vezető testőr a falkában. Akkor találkoztam vele, mikor megérkeztem a hotelbe. Nem túl humoros fazon, az rá van írva az arcára, de nem is az a fajta, akitől rögtön összecsinálnám magam. (A kinézete alapján)
Nem egy szószátyár hím, annak a fajtának nézem, aki csak a feladatának él. Mióta becuccoltam a hotelba, nem találkoztam vele, de gondolom fogják még keresztezni egymást az útjaink.




Duncan Corvin



Régi ismerős. Már ott volt Chicagoban is, de akkor nem volt túl mélyreható az ismeretségünk. Fairbanksbe költözve gondoltam meglátogatom, hogy beszélgessünk kicsit, és szakmai tanácsokkal lássam el, de nem sült el túl jól ez a "baráti csevej". Van egy olyan érzésem, hogy nem loptam be magam a szívébe, ahogy ő se az enyémbe...




northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
Sofia Salucci
Falkatag
Sofia Salucci

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 213
◯ HSZ : 223
◯ IC REAG : 165
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Tetőtől talpig Nike cuccokat viselek általában, és fejhallgatót
Sose figyelj a színpadra, Te csak Táncolj! Ha táncolsz, a színpad fog figyelni Rád! Mert a színpad is Te leszel.
Re: Sofi kapcsolatai // Szomb. Aug. 02, 2014 1:04 am

Nöstények






Michelle Tedrow‏



A dögös ki mászóbajnok a vidámparkból. Jó kis bőr, már amit láttam belőle a tűzoltóruhán keresztül. Annak nem örültem túlzottan, hogy Castorral fenyegetett, mert azért Castortól csak a hülye nem tart, de ezt leszámítva azt hiszem bírom a fejét. Van benne valami megfoghatatlanul ismerős számomra. A történtek ellenére (vagy talán pont azért), én bírom a fejét.




Emma Ridley



Jó kis bőr, a csibém... ráadásul ő is a falkához tartozik. A konditeremben találkoztunk először, s hogy milyen kicsi a világ! Hát nem kiderül, hogy Todd kölyke? Komolyan irigylem őt, bár valószínűleg ő ebben semmi irigylésre méltót nem talál, mert terelte Toddról a témát, amikor megmondtam, hogy kedveltem őt. Művész lélek... fotózik. Talán majd egyszer csináltatok vele egy fotósorozatot magamról.




Annabelle Evans



Mint azok az ötven évvel ezelőtti menő hajas babák, amit halomra vettek az anyukák a kislányaiknak. Na, pontosan azok a babák jutottak eszembe, mikor megpillantottam a nőstényt a saját véremben, törött térdekkel fekve. Ő volt az, aki összeszedett a Duncannel való "romantikázásom" után. Voltak kétségeim a tudását illetően, de szerencsére frankón helyrerakta a térdeimet, és még törődött is velem a lábadozásom alatt. Jövök neki egyel...








northstar frpg; coded by Castor

Vissza az elejére Go down
 

Sofi kapcsolatai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sofi játékgyűjteménye
» Amy kapcsolatai
» Tiguaq kapcsolatai
» Tria kapcsolatai (Annakpok)
» Christina Dawson (bonyolult) kapcsolatai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kellékesláda-