KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Victor lakása - Page 2 I_vote_lcapVictor lakása - Page 2 I_voting_barVictor lakása - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Victor lakása - Page 2 Empty
 

 Victor lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Victor lakása // Csüt. Jún. 19, 2014 7:47 pm

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
Victor lakása - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Victor lakása // Kedd Dec. 30, 2014 9:25 am

Victor lakása - Page 2 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ryan Wainwright
Tark / Mentor
Ryan Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 254
◯ IC REAG : 280
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Victor lakása // Vas. Feb. 15, 2015 5:35 pm

Victor & Ryan


A cunami hozzám képest ipari tanuló, ahogyan kilövök a lakásomból és Victorhoz tartok, hogy ott graffity-szerűen az ajtóra tapadjak, kopogjak, és ha esetleg kinyitja, vagy kinyitom én, majdhogynem beessek rajta.
Igaz, hogy az öltözékem cseppet hiányos lehet egy Victor-féle nemesembernek, hiszen csak egy boxerben feszítek és egy pólóban, de azért az alsógatyám jobb esetben elmegy rövid nadrágnak is.
Ugyan az öregemnek nem szokása a csapdaállítás, de sosem lehet tudni, mennyire akar visszavágni az elszenvedett "sérelmekért", amivel még ma is megörvendeztetjük, legalábbis én biztosan. Apró bosszantások, de egy idő után lehet, betelik a pohár, és Victor lobbanékony, tehát mindig lehet számítani néhány nyakasra, vagy sisaktörésre és egyebekre.
Egy hatalmas paksamétával érkezem, jobban fest mint a Simpson-ügy vádirata a több ezer oldalával, ez is van annyi, csak nem bizonyítási eljárás, hanem valami egészen más.
-Szia! Nem, nem kentem össze, nincs rajta ragadós légypapír, nem ugrik ki belőle semmi, de fontos, tehát időpontot kérek, mostanra, bejelentkezem, hogy az elfoglaltságaid mellett időt szakíts rám.
Még egy cetlit is megírok gyorsan, és egy rögtönzött titkárnő szerepét magamra öltve be is jelentem becses személyemet megbeszélésre, azaz átadom a papírt, és a hatalmas paksamétát is. Tudok én szervezni, tudok ám, és remélem, hogy az öreg rápillant a fedőlapra, mielőtt hozzám vágja az asztalt is, vagy ami a keze ügyébe akad éppen. Lefoglaltam, mindkettő tele van, de nincs kedvem iratokat rendezgetni, ha azzal csapna le.
-Főzzek kávét?
A homlokomra csapok. A személyi asszisztensek ezt is szoktak, hát én majdnem elfelejtettem, van ilyen, de majd belejövök.
-Szóval... azt hittük, hogy ha Kirillt kiiktatjuk a személyes sleppjével együtt, akkor minden rendben van, de nem ilyen egyszerű a dolog. Amit a kezedben tartasz... a támogatói névsora, ami felöleli az összes volt szovjet tagállamot, természetesen Oroszországot is. Külön lefűzve hátul néhány kelet-ázsiai terület, ahová ugyancsak elér a keze, és valószínűleg az a pár ezer név ugyancsak a táborát erősíti.
Kihasználva az alkalmat, önállósítom magam, azaz kávét főzök, kakaót és teát készítek, már csak a teasütemény hiányzik és minden rendben. Tálcán szervírozok, közben magyarázni kezdek az öregemnek, és ha nem üti ki az egészet a kezemből, valamint én sem borítok le mindent, akkor máris jó napom van.
-Kávé, tea, kakaó? Ha jó a sejtés, akkor Kirill minden egyes rohadt lépésünkről tudhatott. Tele van informátorokkal, olyan kapcsolatokkal, amit még a legnagyobb drogbáró is megirigyelhetne. Azonban Jenny gyanakvása sem hagyott nyugodni, amivel régóta rágta a fülünket, így Edent is megkértem, ugyan nézzen már utána néhány dolognak a Nathalie által használt gépeken, hátha nyoma van esetleg törölt leveleknek. Ezekről még nem tudok semmit, de majd a csajok mondják, ha van valami.
Kihasználva az alkalmat még kínálok is, ami baromi jól fest a saját apám lakásában, de sebaj, nem mondhatja, hogy nem tanultam tőle semmit. Tejszínt is pakoltam a tea mellé, a fene se tudja, hogyan kéri, már ha még van valami belőle, és éppen nem felnyalatja velem az egészet.
-A nagyobb gond viszont az a névsor, rengetegen vannak, ellenük kevesen vagyunk, egyelőre. Arra nem találtam semmit, hogy amit állít, az hazugság lenne, nem tudom hová tenni, és ami a legrosszabb, hogy néhány befolyásolható fazon is szentül állítja, hogy Kirill tényleg jó útra tért, olyanok mondják ezt, akikkel nézeteltérésbe keveredett... finoman szólva. Ez az, ami igencsak furcsa, mert komolyan mondom, ódákat zengenek róla, szeretik, tisztelik és amit akarsz. Aláírom, bár itt nem csinált semmi olyat ellenünk, de... mindegy... nem tudok hinni neki. Ráadásul nem tudom megcáfolni a mondókáit, ez pedig bosszantó, és még a kölyke sem bukott meg... érted ezt? Rohadt okosan keveri a kártyáit, azt mondom, nagyon veszélyes ellenfél, akinél nem elég, hogy csak őt magát tesszük el láb alól. Ha nincs ellene bizonyíték, vagy ha van is, a mögötte álló tömeg elindul... letarolják a várost is. A kezében van egy hatalmas birodalom, mint a bábok.
Eddig jutottam, és az zavar, hogy ez már így önmagában is félelmetesnek tűnik, ráadásul ez csak a felszín, hiszen mélyebben nem tudtam beleásni magam, mégis mit jelentenek ezek a kapcsolatok, és milyen erőket tud még mozgósítani a bátyám, ha arról van szó.
Már ha jutottam, és nem a földről vakarom még mindig össze magam, mert egy hatalmas sallerrel indítottam a magánakciómért, amit az időpontkéréssel hajtottam végre... vagy a többivel.
-Te nem vettél észre semmit sem rajta? A hazugság legkisebb jelét sem? Az, hogy Nikolaj nem bukott meg, fiatal kölyök, és semmi. Úgy rajong érte, mintha isten lenne. Vicc.
Akiben hiszek, a saját Teremtőm, aki akkor is tud mindent, ha a legalaposabban fedjük Eddel, a fene tudja, hogyan csinálja, ez örök rejtély marad. Reménykedve pillantok az öregemre, hátha neki feltűnt valami, csak egy pici jel, vagy valami... bár akkor már mondta volna. Nem létezik, hogy Kirill igazat mond, de ki tudná jobban, mint Victor? Az ő vére, előtte bukna, ha át akarná verni, vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Victor Wainwright
Amarok
Victor Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 561
◯ HSZ : 105
◯ IC REAG : 66
Victor lakása - Page 2 Tumblr_m3h6esXQQ31qiekfeo2_250_zps1815775e
Re: Victor lakása // Szomb. Feb. 28, 2015 2:35 am

Victor lakása - Page 2 Tumblr_lgc23taqm81qdol37o1_500Victor lakása - Page 2 Tumblr_lfvf4tFyf11qai9oio1_500

Ryan és Victor

Valahol már érett egy ilyen beszélgetés. Márpedig a közeljövőben. Másként nem lehetett. Az a kupac lópottyantás, amibe sikerült ismét belesodródnunk, olyan volt, mint én: nem szabad várakoztatni. Minél több időt szórunk el, annál több időt adunk felkészülni az ellenségeinknek, akik ki tudja, hányan vannak és milyen lapokat forgatnak. Mikor Ryan benyit, engem a sakktáblán mögött talál meg, ölemben egy újsággal, melyben egy régebbi sakkjátszma lépései vannak, illetve egy aktuális állás. A feladat persze egyszerű, rá kell jönni, hogyan tovább, mígnem mattot nem kap... vagy esetleg jöjjünk rá, hogyan védheti ki a mattot. Minden eshetőséget meg kellett nézni, a sakk pontosan erről szól... akárcsak a valós stratégia. Minden lépés látni kell, különben egyetlen egy baklövés is végzetes lehet. Fejemet oldalra fordítom, kérdő pillantást vetve rá, hogy mi volt olyan fontos, amiért még egy nadrágot se volt képes felhúzni.
- Jó estét Ryan. Megtudhatnám halaszthatatlannak tűnő jöveteled célját? - kérdezem a rám megszokott angol úriember modorban, lenyelve a késztetést, hogy azzal a lendülettel ki is hajítsam.
A válasz nem is várat sokáig magára, súlyos paksaméta landol az asztalomon. Felvonom az egyik szemöldökömet, de lenyelem azt a viszontkérdezést, hogy netán most írta-e meg a doktori disszertációját a Schindler-listájából. Aztán ahogy az első lapot a kezembe veszem, látom, hogy a listával annyira nem is lőttem mellé.
- Magadnak csinálhatsz, én teát kérek... de előbb húzzál fel legalább egy nadrágot - bökök fejemmel a háló felé, ahol találhat magának megfelelő ruhaneműt.
Akárhogy is, mire átfutom mindezt, időbe fog telni. De igazából elég volt csupán az első lapokat átfutnom, hogy a szemöldököm nagyon gyorsan ráncba ránduljon. Már az első lapon több befolyásos ember neve volt, mint a G20-as találkozó nagygyűlésén.
- Most mondanám azt, hogy a megalomániáját figyelembe véve meg se lepődök ezen, de akkor hazudnék. Sejtettem, hogy valamit forral a háttérben, túlságosan csendben volt a lágeres fiaskót követően. Pár lépéséről értesültem is, amit odaát csinál... de hogy ennyire előrehaladott legyen a dolog, arra még én sem számítottam.
Rühellem, amikor ez van, még az ázott kutyaszagnál is jobban. Szeretem azt hinni, hogy mindenről jól értesült vagyok, dolgoztam is rajta, hogy legyenek informátoraim a megfelelő helyeken. Hogy értesítsenek gazdasági fejleményekről, pénzügyi fordulatokról a tőzsdén, vagy akár olyan, nem kívánt személyekről, akiket nem szabad szem elől téveszteni. S mégis, a biztosnak hitt rendszer egyszeriben sebezhetőnek tűnik a köbön. Ha pedig a gyanú beigazolódik, akkor kiderül, hogy annak a rohadéknak a legközelebbi információforrása közelebb volt, mint bárki gondolni merte volna. Sokáig nem szólok egy szót se. Csendbe burkolózva olvasom a papírokat, de egyáltalán nem emberi léptekkel. Majdhogynem csak egy pillantást vetek a papírokra, bőven elég ahhoz, hogy a tartalmuk a tudatomba égjen bele. Az arcom egyre borúsabb és borúsabb lesz, látszik rajtam, hogy a vége felé legszívesebben már felborítanám az asztalt. De nem, nem süllyedek le vandalizmus szintjére. Az utolsó lapot is lehelyezem lassan az asztalra, ahogyan mély, tőlem szokatlan sóhaj hagyja el a számat. Utána, teljesen hétköznapi mozdulattal előre dőlök és elkezdem áthelyezni a sakkbábukat a kiindulási pozíciókba.
- Tudod, mindig is szerettem sakkozni. Nem azért, mert a sznobok játéka, vagy mert kiváltságot jelent játszani. A sakk az elme és stratégia játéka. Nem elég tudnod, hogyan kezded meg a játékot, mik a lépésed. Azt is tudnod kell, hogy miért csinálod. Még ha csak a gyalogot is tolod előre, az igazi játékosoknak még az ilyen hétköznapi mozdulataikban is háttér van. Ám az igazi szépsége csak akkor mutatkozik meg, ha megérted és magadévá teszed a legvégső eszközt: ha rá tudod kényszeríteni az akaratodat az ellenfeledre.
Amikor a bábuk a helyükön állnak, felnézek.
~Ettől a perctől kezdve egyetlen egy tervünk se hagyhatja el a szánkat. Még a legapróbb részletek is fontosak lehetnek. Amibe belekeveredtünk, az még a legkisebb hibát is megbosszulhatja~ - lenézek a táblára. - Háromféleképpen győzhetsz. Az első, ha eltereld az ellenfeled figyelmét és susztermattot adsz már a játék elején. A második, ha a vakszerencse megfelelő lépést hoz neked és kihasználod, amint észrevetted. A harmadik a felörlő, akár utolsó bábúig tartó küzdelem~ - felemelem a fekete királyt. - ~Kirill túl óvatos ahhoz, hogy azonnali győzelmet lehessen aratni, túl sok a támogató. A hibázás is nagyon ritkán jellemzi őt, s ha erre próbálnánk építeni, fél lábbal már a sírban is vagyunk. Marad hát a harmadik út: a felörlés~ - visszarakom a bábut a helyére. - ~Akárhogy is érjük el, minden az előkészítésen fog múlni. Kirill kiépítette a kis hálózatát, megvannak a támogatói, akiket felsorolni is nehéz lenne, s valószínűleg sokkal több név van, mint amennyi ezeken a lapokon szerepel. Ő felépítette ezt a piramist... nekünk le kell rombolnunk, ha anélkül akarunk hozzáférni, hogy utána folytatása legyen. Mert hogy az az elmebajos képes lenne akár a harmadik világháborút is kirobbantani a FÁK és az USA között, csak azért, hogy minket eltüntessen, arra esküdni mernék~ - újabb mély levegő. - ~A mai naptól kezdve arra kell törekednünk, hogy leválasszuk Kirillt a támogatóitól, kerül, amibe kerül. A lista egy részét nézve nem lesz gond. Ismerem őket, korrupt gazemberek, annak hajladoznak, akitől a nagyobb hasznot remélik. A többi viszont... minden lehetséges eszközt be kell vetnünk, ha meg akarjuk akadályozni a katasztrófát.~
Talán túl pátoszi volt, amit mondtam, de semmi túlzás sincs a részemről. Több száz éve követem nyomom Kirill tevékenységét, néztem végig, hogyan lett az, ami. Hogy miket követett el, kiket rakott félre csak azért, hogy elérhesse a fő célját. S ha ezek után azt mondom, hogy ebből könnyen újabb világégés lehet, nos... talán az orosz-USA határ a Bering-tengernél nem lesz szívesen látogatott hely.
- Én már rég nem hiszek Kirill szavainak, Ryan. Mikor Darrent magamhoz vettem és beszámolt arról, hogyan bánt vele és May-el, miközben én csak a felszínt kapargattam, megfogadtam, hogy nem ülök fel még egyszer a meséinek. Számomra kétely minden igaznak burkolt szava, már hazudik, ha csak kinyitja a száját. A baj viszont az, hogy nem lehet tudni, mi a mérvadó. Csak az biztos, hogy bűzlik a manipulációtól.
Voltak megérzéseim, sugallataim, amik figyelmeztettek, hova kell figyelnem, mi lehet a titok nyitja. De ha valaki túl jól rejti el a lapjait, azt módfelett nehéz rajtakapni. Résen kell lenni, várva a megfelelő pillanatot, amikor nyakon lehet csípni. Sajnos Kirill esetében évekig kell pókot játszani a halóban ehhez.
~Nathalie... szeretném azt hinni, hogy ő nincs benne ebben az egészben.~
Vissza az elejére Go down
Ryan Wainwright
Tark / Mentor
Ryan Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 254
◯ IC REAG : 280
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Victor lakása // Kedd Márc. 03, 2015 10:00 pm

Ahogy mindent lepakolok, a sakktáblára pillantok, és nemes egyszerűséggel elhúzom a huszárt. Ennyi, sakk, még egy pár lépés maximum, ha jól számolom, maximum 4, és matt, nincs hová menekülni.
-Ne az újságot olvasd. Anno ez a játszma azért húzódott el, mert a futóval lépett, esélyt adva a menekülésre. Ha ezt húzza meg, akkor nem ült volna ott órákat a szerencsétlen. Vezérgyalogos megnyitás volt, szláv védelemmel szemben, és a hibás lépés a futó megjátszása volt. Ez döntött. Ha a huszárt húzza, akkor nyer.
Csupán ennyi hozzáfűznivalóm van az egészhez, és lehet, ezzel meglepem Victort, hiszen eddig nem csillogtattam sakktudásomat, sőt, elméletben én ezt a játékot nem is szeretem. Elméletben, de gondolkodni annál inkább.
Persze ezernyi variáció lehetséges, és az ellenfél is okozhat meglepetést, márpedig én Kirillből mindent kinézek.
-Természetesen. Az a dokumentum az, amit eddig gyűjtöttem, valamint az, amit kiderítettem.
Elég az öregemre nézni, hogy tudjam, éppen azon morfondírozik, laza mozdulattal kiküldjön az ajtón, ahol bejöttem, vagy sem.
Az öltözékem hiányos és Victor hajlamos a megbotránkozásra, én pedig imádom heccelni és feszegetni a határokat, tudván, hogy nem fogja szó nélkül hagyni a boxeremet. Legalább nem a Tazos van rajtam, semmi gond. A konyha felé indulok, a kérdésére bólintok, megpördülök és eltűnök, de nem a háló irányába, hanem vissza a lakásomba.
Az utóbbi idők kihoztak belőlem valamit, valami olyat, amit soha nem gondoltam volna, egyszer ilyen is lesz... hát lett. Ismét Victor előtt kötök ki, ám amit maga előtt láthat, az nem az a tök mindegy mi van rajtam öltözék, hanem egészen más. Tőlem szokatlan módon öltönyben jelenek meg, éppen a  mandzsetta gombomat igazgatom, mikor a szeme elé kerülök ismét.
Üzletember benyomását keltem, tökéletesen megkötött nyakkendővel,  makulátlanul tiszta cipőben. Még ki is políroztam.
-Így már partiképes vagyok, remélem. Hogy tetszik? Ez az új stílusom, bár az öltöny... hagy kívánnivalót maga után egyelőre. Nem nyerte el a tetszésemet a szabása. Nincs egy jó szabó ismerősöd?
Váratlan fordulat, lehet, felnőttem, vagy egészen más okok játszanak szerepet a váltásban? Megtartom magamnak, a lényegen nem változtat, most már mehetek kávét és teát főzni, mégis mi bajom lehet azon kívül, hogy magamra öntöm? Az, hogy Victorra.
-Megalomán lenne? Nem hiszem, akkor saját magát tolná előtérbe, és nem a háttérben húzódna meg. Mást akar, és ez a más azt hiszem tökéletesen tükrözi mindazt, amit a kezedben tartasz. Ez nem 60 év munkája, sokkal régebbi, csak nem figyeltünk oda rá, mert hittük, hogy a te orrod alá akar borsot törni. Egyáltalán mi az istenen vesztetek össze? Miért akarja a vesztedet, a miénket, miért rakott minden kölyköt a nyakadba, egyet kivéve? Engem kérdezel, szerintem már egyikőtök sem tudja az okot, csak... mint két öreg, akik azért teszik mindezt, mert rosszul lennének nélküle. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de lassan már nem tudok másra gondolni.
Hazudnék, ha azt mondanám, értem Kirillt, és az egyes tetteit. Megpróbáltam kideríteni, mi az igazság abból, amit állított a lágerrel kapcsolatban, és az a borzalmas, hogy nem hogy ellene nem szólt senki, de alá is támasztották, amit mondott.
A támogatói névsora egyenesen rémisztő, és lehet, még a gyémántokat is be tudom vetni az ügy érdekében, ennyi embert átállítani... egyelőre kivitelezhetetlennek tűnik. Meglepett a mennyiség, amiben sajnos minőség is van, amolyan kuriózum jellegű, nem erre számítottam, azt gondoltam, a hazája mögötte áll, de a többi tagállam és Kelet-Ázsia kimaradt a szórásból.
Tévedtem. El kell ismernem, a bátyám veszélyesebb, mint hittem, sokkal dörzsöltebb és okos játékos, nagyon is okos. Nikolajjal nem egyszer nem kétszer beszéltem, és esküszöm, figyeltem, de ez a kölyök vagy alapból elmebeteg, hogy odavan a bátyámért, vagy a franc tudja.
Nathalie... ha kiderül, valóban informálta Kirillt, ha csak egy hajszálnyi bizonyíték is van rá... megölöm. Márpedig gyanakodok, most már egyre inkább, és ez nem véletlen. Van egy név ott a dokumentumban, aki köthető a nőstényhez, nem is akárhogyan. Mi derül még ki, azt nem tudom, de az biztos, hogy ezernyi opciót ki kell találnunk, mindenre gondolni, hogy a legapróbb meglepetés se érhessen minket. A sakktáblára pillantok, ahol Victor már rendezgeti a bábukat.
-Tudom, ahogyan azt is, hogy rólam egy percig sem gondoltad, hogy egyáltalán a bábukat megkülönböztetem egymástól. Az első lépéseddel már tudnod kell, mi lesz a vége, belekalkulálva a hirtelen váltást, amit az ellenfél okozhat. A kérdés az, hogy agresszív támadó játékot játszol, esetleg kivársz, és hagyod a másikat elbizakodottá válni, majd behúzod a vezércselt, és nyersz, vagy csak hibára készteted az ellent azzal, hogy türelmes kezdés után egyenesen nyomás alá helyezed. Eltaláltam?
Az, hogy én mire szavazok, az most mellékes, nem ez az érdekes, hanem az, hogy vajon mi játszódhat le Kirill fejében? Miért vár ennyi ideig? Miért nem indult meg, amikor ekkora tömeg van mögötte? Mi a valódi célja? Szép játék lesz ez.
~Igaz. Szeretném, ha ez amit átadtam neked, más számára nem derülne ki, beleértve Edwardot. Ezt itt nem neki szántam, hanem neked, hogy ő mit tesz vagy nem tesz, az nem az én dolgom és problémám, de egyedül dolgozom, maximálisan Jennyvel.
Mi késztetett arra, hogy ezt nyíltan kimondjam, azt nem fedem fel, bár lehet, felesleges is, az apám érzi rajtam, hogy valami nagyon nem stimmel, és ha én ilyet mondok, akkor az megalapozott. Az egyetlen ember, illetve farkas, aki mindig tudta, hogy lehet, viccelődök, de a sorok között mindig elrejtek valami információt. egyedül ő nem nézett soha hülyének, bármennyit ökörködtem is, mert tudta, hogy az az őrült, lökött Tark a fejét is használja. Edward erre később döbbent rá, de már mindegy.
~Amit még kiderítettem, ahogyan mondod is, Kirill és a hibázási lehetőség szinte a nullával egyenlő. Minden egyes szituációnál képes volt olyan húzásra, amire másnál azt feltételezném, kész öngyilkosság, ő mégis lazán a saját oldalára billentette a mérleg nyelvét. Ez nem a véletlen műve. Felőrölni... nem tudom. Hatalmas a piramisa, és lehet, az alapoknál megbontjuk, de olyan érzésem van, mintha ülnének még a cserepadon, és amint kihúzol egy téglát, máris a helyére tol egy másikat, ami egyáltalán nem gyengébb az előzőnél.
Amit nem tudok, mi a mozgatórugója? Mi a valódi célja? Hiszen ha azt akarta volna, hogy mindannyian haljunk, akkor már rég megtehette volna. Talán tart tőled? Tőlünk nem, ebben biztos vagyok, de te lehetsz az, aki... mit is mondtál a felőrlésről? Már értem. A kölykeit mind hátrahagyta, figyelemelterelés, hiszen te velünk voltál elfoglalva, közben ő építkezett. Ami nem stimmel, az az, hogy hagyta, mindannyian felnőjünk. Manipulatív... Ashley kedvelte, és még Yetta is... szépen lassan át akarja állítani az oldalára azokat, akik melletted vannak? Létezik? A zavaró tényező a kölyke... fiatal, öngyilkosság lenne, ha tálcán kínálja magát és őt is.

Folyamatosan gondolkodom, és próbálom megérteni a bátyámat. Találkoztam vele, látszólag örült nekem, bár sosem ismert, hiszen jóval előttem elment már, illetve még nem is éltem, mikor az apám és az ő útjai különváltak. Mégis érdekes volt, mert nem éreztem rajta hazugság szagát, normális volt, mint egy öregedő farkas, aki tényleg békét szeretne. Victorra pillantok, és a világos bástyát betolom a sötétek közé, kiütöm a vezért, és a helyére állítom a bábut. Nem sakkozok, csupán agyalok.
Mi van, ha Kirill mindenkit kiiktat, akire már nincsen szüksége, és a helyüket így tölti fel? Ha a történelmi szálakat követem, végeredményben ez történik.
Képes lenne világháborút kirobbantani ez az őrült? A lágerben történteket figyelembe véve igen, ez is benne van a pakliban. Victorban reménykedek, ő biztosan tudja, hiszen a kölyke, nem akarom elhinni, hogy őt át tudja verni, az kizárt.
~Akkor is zavar, hogy nem tudom megcsípni. Régen történt dolgokra olyan alibije van, olyan biztosítéka, hogy nem találok repedést rajta, egy hajszálnyit sem. Mindent alátámasztanak, és a legrosszabb, hogy nem hazudnak. Hogy a fenében? Türelemjáték... remélem, elkapod.
Felsóhajtok, ismét a táblára pillantok, aztán Victorra. Valami megváltozott bennem, és tudom, hogy tudja. Felnőttem? Ez is lehet, ahogyan az is, hogy bezártam, és olyan oldalamat mutatom, amit eddig senki nem láthatott.  Nathalie említésére megingatom a fejemet.
~Pedig készülj fel rá. A rossz nyelvek szerint nem bántak vele annyira rosszul, mint mesélte. Olyasmit is suttognak, hogy Kirillnek nem csupán a kölyke, hanem a biológiai lánya. Nem tudom, hogy ebben van igazság, vagy sincs, de az, hogy levelet írt, amikor állítása szerint nem volt senkije... Jenny erre figyelt fel. Eden már nyomoz.
Nem akarom Victort elkeseríteni, de számolok ezzel a lehetőséggel, és ahogyan telnek a napok, egyre inkább az az érzésem, hogy a lányok találnak valamit. Sajnos a patrónusom sem mond mást, és én marha nem figyeltem oda akkor, amikor jelzett, már régen. Igazuk lesz? Most ez a kisebb probléma. Kirill jobban érdekel.
Vissza az elejére Go down
Victor Wainwright
Amarok
Victor Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 561
◯ HSZ : 105
◯ IC REAG : 66
Victor lakása - Page 2 Tumblr_m3h6esXQQ31qiekfeo2_250_zps1815775e
Re: Victor lakása // Hétf. Márc. 09, 2015 2:53 am

A kis demonstrációját követően felpillantottam Ryanre... de ha remélt is valami elismerés félét a tekintetemben megvillanni, a bosszúságon kívül mást nem nagyon lelt.
- Nem rémlik, hogy kérdeztelek volna.
Mint mondtam, szerettem magam felderíteni az ilyeneket, önképzés céljából csináltam. Az idősek feladata a gondolkodás, a tervezés, s annak végrehajtatása. Ekkorra már egy élet tapasztaltaival bírnak, van miből levezetni az elméleteiket. De tanulás nem egy olyan folyamat, melynek hirtelen vége szakad. Utolsó lélegzetvételig kell vinni, kihasználni minden időt... s egy vérfarkasnak rengeteg van. Éppen ezért jócskán morcos voltam, amiért Ryan azt hitte, csak úgy beleszólhat a dolgaimba. A suhanc. Na, mindegy, amíg elment szalonképesebbé tenni magát, én nekiálltam a papíroknak... s addigra már nagyjából végeztem, mire visszajött. Felnézve azért ezen már tényleg megütköztem. Azért az már tényleg teljesítmény, hogy én érzem alul öltözöttnek magamat a kölyköm mellett. Te jó ég, ezt fejre ejtették Ausztráliában vagy mi történt?
- Annakpok nevére, ezt melyik turkálóból szerezted? - adom a világ tudtára a véleményemet. - Ott a fiókos szekrényen van néhány névjegykártya, keresd meg a szabóét. Ha felhívod, mond meg neki, hogy én küldtelek. Méregdrágán dolgozik, de cserébe az az öltöny még húsz év múlva is kifogástalan állapotban lesz.
Najó, igazából a rajta levő sem volt annyira rossz... esküvőkre, ballagásokra meg ilyen kisebb eseményekre. Ugyanakkor egy gyémántbánya tulajdonosnak már márkásabb öltönyre kellett, hogy adja a fejét. Persze viszont a mögöttes tartalom se kerüli el a figyelmemet. Mi ez a hirtelen jött paradigma váltás így az alsónadrágos megjelenés után? Farsang van, vagy mi a csuda? Mert azt hirtelen eléggé nehezen akarom elhinni, hogy valóban valami felnövés szerűség zajlott le a fejében.
- Nem feltétlenül. Az túlságosan kiszámítható lépés lenne a részéről. Ha engem kérdezel, egyelőre csak fel akarta építeni a maga piramisát, a háttérből szervezkedett... csupán az alkalomra vár, hogy fel is üljön a csúcsára. Teszem azt, amikor már nem maradna érdemi vetélytárs és zavartalanul trónolhat. S akkor már valóban az ő kezébe folyna össze minden szál - abban viszont egyet kellett értenem, hogy ez valóban hosszabb érlelésű termés. - Hogy mi áll a háttérben, Ryan? Egy ősi érdekellentét. Miután beharaptam Kirillt, fel akartam őt használni a nemesi rangom visszaszerzésére. Ő persze nem volt az az irányítható fajta, inkább orosz földön akart érvényesülni. A rengeteg nézeteltérés pedig, amit ez szült, lassan gyűlöletté vált a részéről, s mint látod, máig kitart, sőt, még fokozódott is, elvégre minden gyűlölete ellenére még mindig életben vagyunk. Most pedig itt tartunk... már nem mint ha nem ismernéd a történetet.
Sosem árultam zsákbamacskát a rokonaimnak. Én nem játszottam velük, mint ahogyan Kirill osztja a lapokat. Elmeséltem mindannyiuknak a történteket, beavattam őket a családi titkokba. Tettem ezt azért, mert nekem őszinte követőkre volt szükségem. Mindig a rideg valóságot adtam nekik, magamról se festettem olyan álképet, mint egyesek. Látniuk kellett, milyen ember a családfő... s el kellett fogadniuk ilyennek, különben mehettek volna Tupilek hírével. Voltam én is olyan kártyajátékos, mint a nagyok, de a családommal néha már túlságosan is őszinte voltam, pár dolgot leszámítva.
- Pontosan. Ám mi van akkor, ha mindketten erre játszotok? Mi van akkor, ha az asztal két végében egy-egy géniusz ül, aki már tudja a módszert. A lépéseik egytől egyig megfontoltak, csak akkor veszítenek bábut, mikor ők akarnak, semmi sem történik az akaratukon kívül. Hogyan mehetsz biztosra egy olyan ember ellen, ki már a kezdetektől be akar téged hálózni, miközben figyel rá, nehogy te tedd meg ellene?
Persze ez az egész eszmefuttatás a sakkról csupán álcaszöveg volt, még ha tanulságos is. Az igazi tényezők nem ezen a síkon hangzottak el. Mélyről indultak, hogy mélyre érkezzenek. A szemem most figyelmeztetőn villan, mint aki valamit elfogott. Az öreg farkas érzi a bajt.
~Miért ne vonnám be Edwardot? Ha túl akarjuk élni azt, ami közeledik, mindannyiunkra szükség lesz, kivétel nélkül. Sajnos nem vagyunk abban a helyzetben, hogy válogathassunk~ mondom, majd ebből eszembe is jut valami. ~Voltál már az Atanerknél, ahogy utasítva lettél?~
Nagyon nem tetszik ez nekem. Eddig Darren és Ryan minden hülyeségben közösen voltak benne, akárcsak a bűnhődésbe, amikor fülüket-farkukat behúzva sunnyogtak elém a csíntevésük hírével együtt, még ha tajtékzottam is a dühtől. Erre most itt vagyunk életünk talán legproblémásabb, legveszélyesebb esete előtt... erre a kölyköm beközöl egy ilyet. Fejemet oldalra döntve vártam a válaszát, főleg az első kérdésemre és láthatta, hogy ezt mismásolással nem fogja megoldani. Egységpárti voltam, főleg, ha a család egységéről volt szó.
~Ezen ne lepődj meg Ryan. Volt ideje mindent a legapróbb részletekig eltervezni, hogy aztán magabiztosan levezethesse. Az idő fontos tényező ebben, neki pedig rengeteg volt ebből az árucikkből. Gondosan kialakított gépezet... a kérdés csak az, hol tudunk bele homokot szórni~ dőlök hátra az egyik lappal a kezemben. ~Ha az alapokat megbontod, akkor bármilyen magason is van, le fog esni. Elvégre minél magasabbra húz valaki, annál nagyobbat fog zuhanni. Ne becsüld alá azt a néhány téglát, amit kivehetünk a képletből. Az is több a semminél, mert már nem teljes az építmény. Van viszont ennél fontosabb kérdés is. Vajon ezek közül hányan feláldozhatóak az ő szemében?~
Ki ügyesen sakkozik, az mindig számol egy bizonyos számú veszteséggel. Bolond az, ha azt hiheti, hogy a csata végére megőrizheti az összes egységét. Ugyanakkor Kirillt ismerve számára mindenki feláldozható. Ahogy félredobta May-t... de mégis, lennie kell könnyebben feláldozható, illetve könnyebben feláldozható elemeknek a képletben.
~Emlékszel, mit mesélt egykor Edward? Hogy hogyan fordította May ellen őt? Hasonlókkal kell itt is számolnunk. Éppen ezért lépéseket kell tennünk. Ashley és Payne nem mozoghatnak felügyelet nélkül, ki tudja, mikor próbálna meg kinyúlni feléjük az az őrült. Emellett nem ártana megismertetni őket a valódi képpel, ha eddig nem került rá sor. Ami Yettát illeti, róla már gondoskodtam. Ha csak a gyanúja felmerül, hogy Kirill újra a környékén csámborog, akkor azonnal visszahozatom Fairbanks-be. Csak míg elül a vihar~ sóhajtok. ~Igen Ryan, könnyen lehetséges. Kirill biztosra játszik és egy magányos ellenségnél ki biztosabb célpont? Éppen ezért ritmusváltásra lesz szükségünk. Ott kell megvernünk őt, ahol nem számít rá, legalább is remélem, hogy nem. A saját játékában.~
Veszélyes lépés? Igen, mondhatjuk, hogy az. Ha valaki a saját játszmáját játssza, a saját jól bevált eszközeivel, akkor abban mindig jó. De pont ez az, ami sebezhetővé teszi. Az a magabiztosság, amivel teszi, amit, olykor elbizakodottságot is eredményezhet. Persze, Kirill óvatos... de nem lehet minden lépésünket előre megtervezni. Ki tudja, valakinek mikor jön elő a fejében a kérdőjel... ha valaki jobbra fordul, pedig balra kellene. Ilyen apró dolgokra kell gondolni. Mert bár kicsinek tűnik, hatalmas bosszúságot okozhat, ha felhasználják. Ez a játék pedig erről szól. A hibák felhasználásáról. Közben a lépésére én egyszerű mozdulattal reagálok. Eltávolítom a királlyal a bástyát. Hiába léphet csak egyet, ezzel fejezem ki, hogy attól még azokat az egy zónákat is lefedi. A levett bábut viszont nem rakom vissza a helyére. Lerakom a sötét bábuk mögé... ellenség a sorok mögött.
~Ó, el lesz kapva. Talán az életembe kerül, de ha cserébe magammal viszem ezt a négy lábon járó fertőt, nekem már tökéletesen megfelel. Félek, ebben a csatában az fog végül talpon maradni, aki merészebb és kiszámítatlanabb lépésre szánja magát. Mert csak akkor van esély meglepni a másikat.~
Pesszimista? Nem, realista. Túl régóta húzódik már ez az egész ügy. Túl sok mozgásteret hagytunk egymásnak. Többet építkezett, de az én építményeim alapozódtak bizalomra. Ennyi előkészítés... nem múlhat el halál nélkül.
~Ha a vádjaid beigazolódnak, akkor talán lehet eggyel több adu a kezünkben, amit használhatunk.~
Natalie mint Kirill lánya? Még ezt is el tudnám képzelni. Ugyanakkor, talán csoda, nem csoda, de nekem nincsenek radikális gondolataim a nősténnyel kapcsolatban. Látva azt, Kirill hogyan használja bábként a beosztottjait... akkor Natalie-ban se kell feltétlenül az ártó szándékot keresnünk... hanem sokkal inkább a befolyásoltságot. S akárhogy is, mint mondtam korábban, még egy rokont nem fogok feláldozni ennek a rohadéknak az oltárán.
Vissza az elejére Go down
Ryan Wainwright
Tark / Mentor
Ryan Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 254
◯ IC REAG : 280
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Victor lakása // Vas. Márc. 15, 2015 3:48 pm

Vigyorgok. Ismerem az apámat, tudom, ha valamin gondolkodik, attól kap agybajt, amikor valaki belerondít a kis világába, és keresztülhúzza a számításait. Mint most én is, hiszen lépek és magyarázok anélkül, hogy érdekelné. Bocs, nem tudtam kihagyni.
-Én sem, de késztetési ingerem volt arra, hogy megtegyem.
Mivel a boxerem nem nyeri el Victor tetszését, legyen az bármilyen kényelmes is, elvonulok átöltözni, azaz kirittyenteni magam úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna. Én és az öltöny. Tavaly még röhögtem volna azon, aki azt mondja, egyszer ebben fogok flangálni, most pedig tessék, magától értetődő módon viselem.
Az igaz, hogy ez nem éppen a legkényelmesebb és legjobb márka, érezhető az is, nem pont rám szabták, de azért jól áll, igenis kurva jól festek benne. A baj az, hogy aki elméletileg ismer, annak ez összeegyeztethetetlen azzal, amit tud rólam. Pláne az apámnak, hiszen eddig rám imádkozni sem tudta volna, akkor sem, ha belehal.
-Az első sarkiból, sajnos nem volt időm szabóhoz rohanni, hogy méretet vegyen rólam. Kösz.
Kihasználom az alkalmat és felajánlást, előkeresem azt a névjegykártyát és a zsebembe csúsztatom. Majd felhívom, ha itt végeztünk, mert tényleg szükségem van néhány elegáns öltönyre. Tudom, hogy megleptem vele az öreget, és azon töri a fejét, mi idézte elő a változást, de ez hosszú történet, illetve annyira nem, csupán eljött az ideje annak, amire titkon mindig is vágyott. Kellett hozzá néhány helyzet, nem tagadom, de valami mintha elszakadt volna, és meghozta a kívánt eredményt.
-Nem tudom, nem teljesen értek egyet veled. Ezer alkalma volt arra, hogy lépjen, és mégsem tette, holott már régebben is ő irányított mindent, az történt, amit akart, vagy így, vagy úgy. Mégis eltűrte, hogy ne ő legyen a király, kizárt, hogy most erre pályázik. Szerintem neki tökéletesen megfelel ez az állapot, miszerint a háttérből irányít mindent továbbra is. Ahogy utánajártam, nem nagyon van potenciális vetélytársa, sőt, de nem tudom, mik a valódi tervei, egyszerűen nem értem.
Victorra pillantok, tényleg érteni szeretném azt is, hogy ők ketten min tudtak úgy összeugrani, hogy annak a mai napig tartó viszálykodás az eredménye.
-Ennyi? Tényleg csak ennyi? Ezért fordult veled szembe? Ezért lépett le így és bosszantott azzal, hogy a nyakadon hagyta az összes kölykét? Ez nevetséges. Mint egy hisztis kölyök. Bár... akkor... tényleg téged akar, csak nem volt meg hozzá a fizikai ereje, hogy megtegye, és a jelek ellenére még mindig van benne annyi betyárbecsület, hogy ezt személyesen veled rendezze. Megölhetett volna minket, nem lett volna nagy kunszt annak idején, és nem, nem tette meg, tehát nem mi kellünk neki elsősorban, de tudja, hogy mi melletted állunk. Most vagy baromi okos, vagy baromi hülye, vagy zseniálisan hülye, vagy hülyén zseniális. A játszmáit nézve, míg összegyűjtöttem ezeket, sajnos az a variáció látszik valósnak, hogy zseni, de a hülye jelzőt nem merném mellé tenni.
Komolyan mondom, lassan nem tudom megítélni, hogy a bátyám egy idióta őrült vagy ténylegesen rohadt okos, de zsigerből az utóbbira tenném most már a voksomat. Valamit nagyon tud, valamit, amit mi nem, amire eddig nem figyeltünk, hiszen nem kellett, de mi az? Azon kívül, hogy bárkit manipulál a jelek szerint, ha úgy tartja kedve és érdeke, bárkivel képes elhitetni amit akar, és a névsort nézve idő kérdése volt csupán, hogy azt is megvezesse, aki az elején sziklaszilárd volt. Hogyan tudta így megforgatni? Mivel? Mit tud még?
-Egy végtelenségig tartó sakkjátszma, ami azon múlik, hogy ki fárad el előbb szellemileg, ki az, aki egy tized másodpercre is kihagy, és hibázik. Ez már semmi máson nem múlik, csak az elmék játékán. Aki egyetlen lépést is elszúr, az meghalt. Remélem, hogy az, aki hibázásra tudja kényszeríteni a másikat, az te leszel. A kérdés az, hogyan tudod elkapni, hogyan tudod rávenni arra, hogy színt valljon? Bár... azt hiszem ez hülye kérdés volt, mindegy, hagyjuk.
Victor ezt jobban tudja, ő a katona, én csak Tark vagyok, aki ugyan gondolkodik, mert szükséges, de nem mozgatok szálakat. Az, akinek azt hiszem ez a vérében van, az az apám, ösztönösen tudja, mikor mit kell lépnie.
Itt nem arról van szó, hogy hú, majd mi elindulunk és kinyírjuk Kirillt, mert erősebbek vagyunk nála fizikálisan, az lenne a lehető legnagyobb hiba a részünkről, már belátom, az túl könnyű lenne. Érzem, hogy azzal semmi nincs lezárva, az csak olaj lenne a tűzre.
Kimondtam valamit, ami feszültséget okozhat, és okoz is, hiszen eddig ilyen nem történt a családban, vagyis ilyen formában még soha.
~Mert nem szeretném, ha részt venne a megbeszéléseken, és tudna olyan információkat, amikkel esetleg vissza lehet élni.Okom van rá, ha egy elméletben "jelentéktelen" ügyben képes volt elárulni, akkor másban is megteheti. Vagyis nem vagyok hajlandó vele együtt dolgozni, sajnálom. Ezért is készülök kiköltözni a lakból, számomra vége a köteléknek.
Nincs helye rizsának, mellébeszélésnek, tudom, hogy Victor kérdése mire vonatkozik, ahogyan azt is, hogy egy sima nemmel nem elégszik meg. Mindig összetartottunk, védtük egymást akkor is, ha a másik hülyeséget csinált, egészen idáig. Yetta előtt is védtem, holott tudtam, a nősténynek igaza van, mégis próbáltam rábeszélni Edre, és tessék, ezt kaptam cserébe. Ott szúrt, ahol a legjobban fájt, ott mart belém, ahol soha nem vártam volna tőle. Nem akartam elhinni, nem akartam elfogadni, és kénytelen voltam, mert megtörtént. Van még helye megbeszélésnek? Már nem tudom. Határozottan nézek az apámra, tudom, hogy fáj neki amit mondok, nem erre nevelt és nem erre tanított, most pedig szembesülnie kell azzal, hogy az egység bomlani látszik.
~Személyesen nem, mert az Atanerk elfoglalt, de értesítettem mindenről, amiről kellett, vagyis mindent tud.
Csibész vagyok, mindenben benne vagyok, de ha az apám azt mondja, jelenésem van valahol, akkor nem mondok ellent, pláne nem akkor, amikor hibát követtem el. Végül is örülhetek, hogy nem tagadott ki azonnal, nem rúgott ki, hanem végighallgatott.
~Nem becsülöm le a kivehető téglákat, de az én elképzelésemben ez nem egy hatalmas, magas piramisként van jelen, hanem egy nagyon széles alapokon nyugvó, nem túl magas, tehát nem ingatag építményként. A kérdésedre pedig azt mondom, bárkit feláldoz, ha arról van szó. Mindenféle lelkiismereti probléma nélkül megteszi, ha éppen az kell neki. Ebben biztos vagyok. Számára nincsenek barátok, nincsenek rokonok, nincs senki, akiben egy cseppet is bízna, akit egy kicsit is nélkülözhetőnek tartana, akár a saját ivadékát is megöli vagy megöleti gond nélkül, mosolyogva. Éppen ezért tartom félelmetesnek.
Fogalmam sincs, hogy a támogatók közül ki tartozik az építménybe, vagy ezen kívül hogyan néz ki a struktúra, hiába van tippem, az lehet, téves.
~Emlékszem, de... biztos, hogy az így történt? Lévén megmentette Edwardot, nevelte, és akkor hirtelen eldobta. Vajon mi volt az oka? Ezt soha nem boncolgattuk. Mi van akkor, ha... a másik félnek volt igazsága? Nem tudjuk, hogyan és miért történt pontosan. Ahogyan a lágerben történteket alátámasztották, miszerint mindkét kölykét menteni akarta... a fene tudja. Már nem tudom, mit higgyek el, és mit ne. Minél inkább beleásom magam, annál bizonytalanabb vagyok. Hogy tud valaki úgy szerepet játszani 400 éven keresztül, hogy nem bukik le? Hogyan? Biztos, hogy minden szava hazugság? Létezik ilyen? Itt van egy fiatal kölyökkel, simán megölhetnénk, ezt ő is tudja. Szerinted idemerészkedne csak úgy, ha mindenben hazudik? Ez a furcsa... ezt nem értem. Magát is céltáblának használja, ez nem fér bele az ő játszmájába, mert kell a saját stratégiájába. Vagy minden mindegy, mert a gépezete rajta kívül is működik?
A lépést figyelem, és megrázom a fejemet. Kell lennie egy ellenséges bábunak a sorok között, és igen, mögötte is. Nathalie lenne köztünk, sajnos így áll a dolog, és egyre biztosabbá válik, hogy kígyót melengettünk a keblünkön.
~Akkor lépjünk merészet, kiszámíthatatlant. Ő idejött, előtérbe tolta magát, vagyis a vezért, megjátssza a Vezéráldozatot egy zokszó nélkül. Ezt viszont csak akkor tudja megtenni, ha biztos abban, hogy ha esetleg őt ki is nyírjuk, attól még a terve beteljesedik, de továbbra is kérdezem, mi a terve? az túl egyszerűnek tűnik, hogy az, téged halottnak tudjon, az túl kézenfekvő.
Ebben a csatában most is mi is bábok vagyunk, ez az apám és Kirill küzdelme, én csupán annyit tudok tenni, hogy előbbit segítem, akármi történjék is. Végül előállok az utolsó információmmal, amit eddig nem mondtam el, és a fene tudja, mennyire lehet hinni a hallottaknak.
~Tudsz róla, hogy a rossz nyelvek azt is suttogják, hogy Nikolaj is a biológiai fia? Emellett pedig nem csak a fia, hanem... hanem a szeretője is egyben. De van egy ötletem. Mi van akkor, ha előadjuk azt, hogy szépen lassan, de rajtad kívül mindannyian hiszünk neki, és átállunk az oldalára? Ellenség lesz a sorai között, a háta mögött, ahogyan ott is.Kinek nem fog hinni adott esetben? Neked nem, ez nem kérdés, azért is nem vennélek bele. Edward mellékes. Nathalie mivel eleve az ő oldalán játszik, kiesett. Jenny? A tékozló kislány hazatér? Bár az veszélyes lenne. Viszont itt vagyok én? Akihez tulajdonképpen semmi köze, de győztes lépésként élné meg, miszerint el tudott venni tőled? Akkor tudunk húzni kiszámíthatatlant. Ha sikerül vele elhitetni, hogy én elhiszem a meséit, és úgymond vele vagyok, akkor tudok ott vágni rajta, ahol nem számít rá, hiszen elégtételt fog érezni, mert megint az orrod alá dörgölhet valamit. Ebben pedig kapóra jön az, hogy költözni készülök. Mondván megkérdőjeleztem néhány dolgot, és lehet, nem hiszem el, amit állítotok róla? Mit szólsz hozzá?
Fogom a másik bástyát és egyszerűen beállítom ismét a sötét bábuk közé.
Vissza az elejére Go down
Victor Wainwright
Amarok
Victor Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 561
◯ HSZ : 105
◯ IC REAG : 66
Victor lakása - Page 2 Tumblr_m3h6esXQQ31qiekfeo2_250_zps1815775e
Re: Victor lakása // Vas. Május 03, 2015 3:16 pm

- Akkor legközelebb nyeld le az ingeredet. Ha valóban új imázst akarsz kiépíteni magadnak, akkor azzal még nem oldod meg, hogy lecseréled az öltözködési szokásaidat.
Szokás mondani, hogy az öltöny a modern lovag páncélja, de az még mindig csak a felszín. Volt szerencsém már olyan emberhez, aki talán a világ legdrágább öltönyét hordta, de mellé annyira mocskos modora volt, hogy a találkozó tíz perce után kizavartam az irodámból, majd jöjjön vissza akkor, ha normálisan tud beszélni. Persze, most erre pár ember felkaphatja a fejét és a fejemre olvashatja, hogy de hát én se vagyok feltétlenül a jó modoromról híres a nap 24 órájában, főleg, ha éppen valamelyik leszármazottamtól a plafonon vagyok, de azért ettől taplóságban még nekem is lett volna mit tanulnom. Meg amúgy is... nekem azért még van egy tartásom a vehemens viselkedésem mellé.
- Ha valamit hosszú idők óta építesz és minden egyes téglát gondosan illesztesz a helyére, nem csaphatsz le feltétlenül az összes lehetőségre, ha felkínálja magát. Kirill jól tudja, hogyan kell játszani ezt a játékot. Türelmesen várakozni, teljesen elaltatni a lehetséges vetélytársakat, hogy aztán tényleg akkor lecsapni, mikor már senki se számít rá és minél kevesebb a veszélyeztető tényező. A nagyligában már így folyik a játszma. Az pedig Ryan, hogy kizárt, nem létezik Kirill világában. Sokáig azt is kizártnak tartottuk, hogy hajlandó lenne a saját gyermekeit megölni... egészen addig, míg nem lőtték May-t a szemünk láttára agyon.
A legveszélyesebb tájra lépsz fiam, ha valamit ki mersz zárni vele kapcsolatban. Ha ezt megteszed, biztos lehetsz benne, hogy ott fog lecsapni rád.
- Sosem mondtam azt, hogy valami egetrengető lenne a háttérben. Volt egy elképzelésem, neki nem tetszett, összevesztünk rajta, meglett a végeredménye. Akkor még egy félresikerült tervnek tűnt, mára már sokkal többé vált. Az ő szemében, úgy tűnik, mi pedig nem léphetünk ki belőle csak úgy. Hogy micsoda is... szimplán őrült. Az őrültet és a zsenit pedig nem sok választja el egymástól.
A következő megállapítására nem mondtam semmit, elvégre felesleges boncolgatni. Már jó ideje tisztában vagyok vele, hogy ez bizony nem feltétlenül a tervezésen fog múlni, hanem a hibafaktoron. Egy nagyon rossz lépésen. Az ilyen pedig talán a legidegesítőbb tényező. Mint ha dobókockával kellene eldönteni, ki élhet és ki halhat. Kiismerhetetlen ez... és éppen ezért idegesítő is. Nem szerettem azokat a tényezőket, melyek váratlanul csapnak le az emberre. Az én koromban már a hazárdjáték nem kifizetődő. A következő dologra viszont már felkaptam a fejem.
~S mi is ez a nyomós ok?~
A kérdésem úgy visszhangzik a koponyájában, mint ha rávertem volna egyet egy harangra és még mindig zúgna. Ez nekem nagyon új volt, kimaradtam tán valamiről? Dunway nem említette, hogy van valami gond Darren háza tájékán. Mindenesetre nagyon reméltem, hogy valami nagyon jó indoka van ilyet kérni... máskülönben meg fog süketülni a belső fülére, abban biztos lehet.
~Még a legalacsonyabb pozícióból is zuhanhatsz úgy, hogy eltöröd a nyakad. Még a legjobban szerteágazó épületen is találsz olyan helyet, ahonnan hatalmasat eshetsz. Csupán meg kell találni a megfelelő helyet... és el kell bontani alóla a megfelelő számú téglát~ - nem kell nagyban gondolkodni feltétlenül, elég csupán a megfelelő lépéseket megtenni, hogy minden maga alá temesse a csúcspontot. - ~S honnan tudod, mi a stratégiája? Talán belelátsz a fejébe, átlátod a gondolatait? Régebb óta ismerem, mint te, tartottam rajta a figyelmemet. S még én se mernék olyan kijelentéseket tenni, hogy ismerem a stratégiáját. Vannak jelek, melyeket felismerek, de a teljes átlátás lehetetlen. Talán ha rászabadítanánk a Megoldó egyik sarját, hogy boncolja fel az agyát, talán rájövünk.~
Igen, valóban befogadta a gyermekeit, nevelte őket... hogy aztán Darrent beharapja és otthagyta nekem a határon, kiszolgáltatva egy újonnan születendő farkasnak meg egyáltalán a beharapás kiláthatatlanságainak... ugyanezt megtette Jenny-vel is, akit még ráadásul lágerbe is zárt és a halál szélére sodorta, kivégzőosztag elé is állítva. Hogy meg akartad menteni őt, Kirill? Talán elhinném, ha nem vigyorogtál volna Darrenre mikor megjelent... s nekem ne akard magyarázni, a tények ellened beszélnek. Hatalmadban állt volna megmenteni őket, mégis agyonlőtték May-t. Talán nem tudom megfellebbezni a szavaid, de ne hidd, hogy hiszek a szavaidnak.
~Néha a legegyszerűbb válasz a legkézenkfekvőbb, amit nem kell továbbgondolni. Azonban én egy másik kérdést is feltennék. Vajon mi történik, ha meghal? El tudod képzelni, hogy erre az esetre nem tett semmi óvintézkedést? Ki tudja... talán pont akkor szakadna a nyakunkba az egész, amit felhalmozott eddig.~
Na viszont ezután jönnek az utolsó morzsák. A Nikolaj-os dologra én csak összeborzolom a szemöldökömet. Oké, ez így már egyre inkább undorítóbb. Nem mint ha nem tudnám elképzelni arról az őrültről, hogy megtette. De mégis... ah, ha nem lenne nekem Jenny és Darren, valamint a többi farkas az ő ágáról, nagyjából ez lenne ez a pillanat, hogy teljesen megbánnám a beharapását.
~Örülnék neki, ha a változatosság kedvéért közölnéd is velem, kik azok a rossz nyelvek~ - még ha a rúnáitól is vannak az információk, akkor is jó lenne tudni, mennyire megbízható források ezek a rossz nyelvek. - ~Jó terv. Támogatnám is. Csak elfelejtesz valamit. Kirill átlátna rajtad. Közelebb van az ötszázhoz, mint a négyszázhoz, a mi korunkban már akarva-akaratlanul is kiélesednek a mentális erők. Félek, nem tudnál annyira ügyesen hazudni, hogy ne fogjon szimatot. Még akkor se, ha velem nem kommunikálsz. Hidd el nekem Ryan, nekünk már rohadt nehéz hazudni - sóhajtok egyet. - Félek itt más fajta áldozatra lesz szükség. - emelem fel a fehér vezért. - Vezéráldozat a vezéráldozatért.
Vissza az elejére Go down
Ryan Wainwright
Tark / Mentor
Ryan Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 254
◯ IC REAG : 280
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Victor lakása // Hétf. Aug. 03, 2015 10:17 pm

-Valahol el kell kezdeni. Eddig az volt a bajod, hogy nem növök fel, most meg az, hogy legalább lépéseket teszek. Szeretek sakkozni.
Megvonom a vállam, valahol el kell kezdeni, és én azon vagyok, hogy megtanuljam minden titkát. A kezdés szar volt, de na, legalább nem alsógatyában flangálok, és nem esik ki a kapa a pofámból. Ez is haladás, nem?
Piramist építek, próbálom széles alapokra helyezni az egészet, hogy lássam, gyakorlatban hol érdemes bontani, hogy tényleg megrendüljön az egész. Cserejátékosokat is hagyok... hosszú menet lesz, bár ha azt nézem, hogy Kirill ennyi ideig várt... soha nem lesz vége.
-Az nem tetszik az egészben, hogy ha számba veszem azt, nem mai bútordarab, akkor tényleg türelmes típus. Mi az a pont, ami kimozdíthatja? Itt meddig akar várni, és mire? Milyen hibát akar kikényszeríteni?
Nem áll össze a kép. Közel 500 éves farkasról beszélünk, aki 400 feletti időt töltött külön a teremtőjétől? Hogy a fenébe lett ennyire erős? Nem mondható el róla, hogy türelmetlen, és ahogy utánajártam, az sem, hogy hibázna. Ez a baj. Felmordulok az őrült kijelentésre, ezt másként látom.
-Őrült? Nem hiszem. Egy őrült nem képes erre, illetve ha igen, arra nem, hogy ezt évszázadokon át fenntartsa, és ne omoljon össze. Évtizedekig igen, de évszázadokig... azt nem. Veszélyesen okos, inkább azt mondom. Ami zavaró, hogy minden egyes tanú alátámasztja azt, amit állít, érted ezt? Nincs olyan, aki ellentmondana, nincsenek gyanús jelek, nincsenek olyan akárcsak szófoszlányok, amik arra utalnának, hogy esetleg egy remekül felépített hazugságról lenne szó.
Mondhatnék példákat őrültekre, akik hamar belebuktak abba, amit csináltak, már ha rövid időnek felel meg 20-30 év. Itt viszont tényleg rengetegről van szó, ami ellentmond annak, hogy sima őrülttel lenne dolgunk. Ami pedig végképp dühít, hogy sehol nem találok buktatót.
~Az árulás nem elég nyomós indok? Hogyan bízhatnék meg abban, aki a kérésem ellenére azért is alapon a másik alá adja a lovat?
Nem esett jól a dörrenés, és tudom, mindjárt érkezik a következő... aztán majd regenerálódhatok, mert nem fogok hallani. Nem fejtem ki részletesen, miről van szó, Victor amúgy is tudja, csak nem szereti az ilyesmit, és már előre sejtem, részemről felfújt dolognak tartja majd. Ha valamit nem tűr el, az a családon belüli konfliktus, ismerem.
Elgondolkodom azon, amit az öreg mond, csak utána pillantok rá. Mennyi mocskosság fér bele Kirillnél? Mire lehet képes még? Nem tudnám megmondani, de valami akkor is hibádzik.
~Nem látok bele, de... akkora állat nem lehet, hogy idehoz egy fiatal kölyköt, akivel egy perc alatt se végezhetnénk, beleértve magát is, ha összefogunk. Mi nem stimmel? Előretolná és beáldozná lazán csak azért, hogy téged megkapjon? Azt mondod, képes lenne téged megtéveszteni? Hogy a fenébe?
Anguta leszármazott emlegetésén elgondolkodok, nem hangzik rosszul, mert ha már Victor is így áll hozzá, az azt jelenti, hogy Kirill képes arra, őt is megvezesse. Hihetetlen... hiszen a teremtője, és mégis meg tudná tenni? A kutatásom során kiderült dolgok után eszem ágában sem volt lebecsülni a bátyámat, de most már végképp nem teszem. Ha az öreg így áll hozzá, az azt jelenti, még annál is keményebb dió lesz, mint hittem.
~Ez az. Ha ő belehal, akkor jön a java, igazad lehet. Máskülönben nem lép meg ilyesmit, ha nem jól átgondolt, szervezett dologról van szó. Vagy... tényleg elmentek neki otthonról, és belefáradt a saját harcába. Mondjuk ilyen háttérrel...
A mappára bökök, arra a hatalmas paksamétára. Nem fér a fejembe. A bátyám vagy teljesen őrült, vagy zseniális elme, de hogy nem az arany középutat képviseli, az fix. Kiépített egy olyan bázist, amiről mi álmodunk csupán, és én nem találtam benne gyenge pontot, senkit nem érdekelt a pénz. Mennyit fizet ezért, milyen hatalma van, ha nem tudok eltántorítani senkit? Óriási. Vigyorogni kezdek egészen addig, amíg el nem hangzik a kérdés Nikolajjal való kapcsolatának boncolgatásánál.
~Több helyről van... úgymond bizonyítékom rá. Egyrészt az én világomból jött a figyelmeztetés, de tudom, az nem érdekel. Viszont az a papír... azt mutatja, hogy bizony az eredeti apuci nem más, mint Kirill, csak kozmetikázva lett minden, ha már egy gróf neje az anyuci. Szerencsére a komornyik vagy ki a fene nem égette el ezt... és azt suttogják a körökben, hogy aki véletlenül az igazságot írta le, azt azonnal kivégezték. Tudod mi lett gyanús? A vonásai... volt benne valami, ami zavart... aztán rájöttem... emlékeztet Kirillre. Majd nézd meg jobban.
Előszedem a papírt, ami kopott, de jól olvasható rajta minden, és a másikat is, ami a hivatalos verzió szerint él.
~Azt mondod, nem tudnám megtéveszteni? Talán kihasználható az, hogy végül is nem ismer, nem tudhatja, mik a szándékaim, ha én azt sugallom, és teszem itt rendbe belül, hogy... fene. Kockázatos?
az elgondolásom szerint működőképes terv lehetne, hiszen jó kapcsolatot ápolok Nathalie-val, Nikolajjal, és jelét nem adtam annak, hogy gondom lenne Kirillel. Azonban a valódi érzelmek leplezése... az tényleg komoly kihívás, főleg, hogy a bátyám sokkal idősebb tőlem, laza 200-zal. Victort sem tudom megtéveszteni, bár ismer, és az apám. Érdekes játszma lesz ez.
Felkapom a fejemet a kijelentésére, a vezéráldozat... na azt már nem.
~Azt felejtsd el, tuti van más út, mód. Ha nem tud közénk éket verni, ha nem sikerül szétszakítania minket... bár... mindegy.
Az összefogásban lehet az erőnk, mondom én, pont most, amikor éppen Eddel nem állok szóba, röhejes megnyilvánulás.
Vissza az elejére Go down
Victor Wainwright
Amarok
Victor Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 561
◯ HSZ : 105
◯ IC REAG : 66
Victor lakása - Page 2 Tumblr_m3h6esXQQ31qiekfeo2_250_zps1815775e
Re: Victor lakása // Vas. Aug. 16, 2015 2:29 am

Mérgesen villan a arany szempár.
~Miért, te mégis hogyan várhattad volna el, hogy neked álljon a zászló, mikor minden szó nélkül itthagytál csapot-papot, még neki se szólva? Főleg úgy, hogy te voltál az, aki berántotta őt ebbe a világba? Van róla fogalmad, mit él meg egy kölyök, akit magára hagy a teremtője, látszólag minden nyomós indok nélkül?
Mert én tudtam. Annakpokról mindent el lehetett mondani, csak azt nem, hogy teljesen felelős teremtő lett volna. Megtanított az alapokra, szó se róla, de amennyire eltünedezett, akár hónapokra is, nos, nem könnyítette meg a dolgomat. S minden voltam, csak hálás nem a teremtőmnek azért, mert meg kellett élnem a szeparációt tőle friss kölyökként. A kölyköknek mindig kell valaki, aki utat mutat nekik, akik mellett lehet biztonságérzetük. Az is csodával határos, hogy én nem jutottam el a teljes becsavarodás állapotába. De ez már egy régi történet. Régi történet, mely a jelek szerint viszont hordoz némi aktuál jelleget. Ami pedig ezt a mostanit illeti… nos… talán már túlságosan régóta tart ez a kétszemélyes háború. Egyik oldalon Kirill, másik oldalon én… mindkettőnk oldalán pedig a támogatóink, szövetségeseink, hol tegnapiak, hol kitartóak. Az egész valóban emlékeztetett erre a sakktáblára, ami itt volt előttem. Gyalogokkal, tisztekkel, na meg persze a vezérekkel. Az egész nem volt más ugyanis, mint egy türelemjáték. Lesni a másikat, mint valami prédát kereső ragadozó, majd lecsapni akkor, mikor úgy gondoljuk, hogy nincs fent a pajzsa, sebezhető… de ami a legfontosabb, elejthető, ezzel megnyerve az élet-halál küzdelmet. A két zsémbes öreg küzdelmét, ami sokkal inkább kezd már inkább megszokásba átmenni, semmint lángoló gyűlöletbe. Ó, nem, e felől kétségem sincs. Kirillben a mai napig lobog irántam a gyűlölet és lobogni is fog addig, míg meg nem áll a szívem és kiadom a lelkemet. Szeretni rejtegetni a lapjait, tetszelegni, másnak beállítani magát, de én tudom, mi az igazság. Túlságosan sokszor néztem már bele azokba a vörös szemekbe ahhoz, hogy ne így legyen. Kérdések… rengeteg kérdés felvetődött az elmúlt órákban. Válasz pedig annál kevesebb. De van más kérdés is, ami elkallódott. Mégis, hogyan fogunk kijönni ebből az egészből? Vajon megússzuk viszonylag ép bőrrel ezt a világháború gyanús esetet, vagy éppen ellenkezőleg… vajon mekkora árat fogunk fizetni azért, hogy ezt az évszázadok óta változatos helyeken, de csak lassan változó résztvevőkkel tarkított frontvonalat felszámolhassuk. S vajon tényleg vége lesz-e, ha Kirill meghalt. Közben pedig hány családtagom fog odaveszni az őrült gyűlölet követelésére. Hogy féltettem a családomat ettől az egésztől. Legszívesebben megóvtam volna őket mindattól, amit ez az egész Kirill história jelenthet. Igen, ezt tettem volna, hogy egyedül intézzem el végre ezt egyszer s mindenkorra. Mára viszont ez közel lehetetlenné vált. Az unokáim egytől egyig Kirill vérei voltak ő tette azokká őket, akik, nem lehetett volna kihagyni őket. Ryan pedig… Ryan pedig ebben nőtt fel. Most pedig úgy tűnt, lassan el kell kezdeni megtolni az utolsó bábukat, mielőtt nekimegyünk az ellenség sáncainak. Ám addig még van mit tenni, hogy a lehető legkevesebb bábu tűnjön el a pályáról, mikor a két vonal egymásba ütközik… s bár mondhatnám azt, hogy áldozatok nélkül ússzuk meg.
~Olykor azt kell meglépnünk, amit egyáltalán nem akarunk. Néha a legnehezebb út a megfelelő~ – sóhajtok, majd visszaváltok a rendes beszédre. – Gondolkozni fogok Ryan és ha eljön az idő, értesíteni foglak, mire jutottam. Addig viszont tartsd nyitva a szemedet és vigyázz a testvéreidre… vigyázz a családod tagjaira. Mert ha eljön az idő, az egységünkön fog múlni, hogyan keveredünk ki ebből az egészből.
Ugyan voltak meredek húzásaim, voltak döntéseim, melyek nem ezt szolgálták, de én mindig is a családom egybentartásán fáradoztam. Igen, voltak vakvágányok, voltak nehézségeink, de most itt voltunk, egy helyen, egy egységben… és én ezt semmi pénzért nem fogom feláldozni. Jöjjön akármi… a Wainwright-ok együtt fogják átvészelni a vihart.

//Ha nem gond, akkor részemről ez lenne a záró, már elég régi a játék. Majd ha van előrelépés, folyt köv Wink Köszöntem a játékot Victor lakása - Page 2 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Ryan Wainwright
Tark / Mentor
Ryan Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 254
◯ IC REAG : 280
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Victor lakása // Kedd Aug. 25, 2015 4:55 pm

Hallom Victor dörrenését, nem is kell ránéznem, hogy tudjam, állati pipa, részemről viszont egy röhögés a válasz, maximum nyakon vág.
~Ki beszél erről? Kit érdekel bármiféle zászló? Az elvekről volt szó, nem egyébről. Tudom hát, Ed elmesélte, nem? Vedd úgy, hogy hű maradtam a családi hagyományokhoz, ha így jobban tetszik. Úgy is ezt várod, nem igaz? Boldog lehetsz, a többiek vigyáznak rá, rám meg amúgy sincs itt szükség, vagy tévednék?
Mégis mit vár még tőlem? Nem fogok évszázadokig magyarázkodni, tessék, tagadjon ki, nem fogok belehalni, maximum hazamegyek és jó napot. Az elmúlt időszakban úgy is gyakoroltam eleget a különélést, és ezen eszem ágában sincs változtatni.
Meddő vita, ismerem az álláspontját, tudom, hogy bármi történjék is, amiből nem enged az a családi összetartás, így inkább legyintek, és foglalkozom azzal, ami miatt jöttem.
Mit hoz a jövő, és mennyire tudunk együttműködni, Kirillt elkapni vagy megállítani... nem tudom. Az egyetlen amiben hiszek, az az, hogy nem lesz elég vele végezni, ebben Victornak tökéletesen igaza van.
Ő csak egy bábu a táblán, saját magát tette azzá, és elérte, hogy az ő kiütése esetén induljon be igazán a lavina. Okos, roppant okos, csak azt nem értem, hogy évszázadokkal később egy amolyan mondvacsinált indok ekkora gyűlöletet hogyan képes táplálni?
Hiszen ő ment el, ő hagyta faképnél az öreget, nem fordítva történt, és mégis nagyon mellre szívott valamit, ha még most is az a célja, hogy az apámat félreállítsa az útból.
A nagyobb gond szerintem az, hogy ez már nem csak kettejükről szól, ez már nem csak egy egyszerű nézeteltérés, és ezt a csatát nem ketten fogják vívni, hanem sokan, nagyon sokan. Ráncolom a homlokom, aggódok, és ezt nem is akarom rejteni, mert minek tenném? Akkor hazudnék, ha azt merném állítani, hogy nem érdekel, kivel mi lesz, vagy hogyan éljük túl?
Az a dokumentumrengeteg, amit odaadtam Victornak... az egy világháborúhoz is elég hadsereget tartalmaz, nem kevesebbet. Ezek az emberek tényleg megindulnának, ha a bátyámmal történne valami? Sajnos a jelek szerint igen.
~Csúnya pusztítás lesz, apám.
Felsóhajtok, ebben nyakig benne vagyunk, akárhonnan nézem. Amit mond, arra bólintok, de felmerül bennem a kérdés.
-Igaz, de vajon létezik még az egységed?
Mire jut vagy mire nem, majd mondja, viszont akkor én megyek is, dolgom van még. A névjegyet elteszem, tényleg kényelmetlen ez a szar, jobb, ha normális öltöny után nézek. Hangtalanul csukom be magam mögött az ajtót és veszem nyakamba a várost. Át kell gondolnom mindent.

//Köszönöm én is. Victor lakása - Page 2 1839924927//




Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Victor lakása // Pént. Okt. 02, 2015 11:41 pm

Victor lakása - Page 2 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Victor lakása - Page 2 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Victor lakása - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Victor lakása // Pént. Jan. 29, 2016 9:54 pm


Victor & Darren


Célirányosan tartottam Victor lakása felé. Mindenképp felkerestem volna, de csak egyetlen mondat erejéig, a hallottak alapján viszont ez több mondat lesz. Pedig annyira reméltem, hogy ilyesmire nem lesz szükség, egek! Elmondani nem tudom. Igazából a rám vonatkozó dolgok fölött simán el tudtam volna siklani, lerendezni egy vállrándítással, mert felesleges már rajtuk görcsölni. De Payne már egészen más lapra tartozott, minden őt érintő dologgal együtt.
Valamilyen szinten gondolom Manech-nek is meg kell felelnie, bár erről egyelőre nem igazán faggattam, mindig jó hangulatban tért vissza a közös találkáikról, addig pedig minek törtessek kettejük kapcsolatába, amíg így a helyzet? Meg kellett felelnie nekem és elviselnie mindazt a káoszt, ami velem járt, plusz ezzel együtt kellett élnie. És akkor ott van hófehér habnak az egész tetején a farkasa, amivel még nehezebb lesz együtt élnie, mint velem, ha elbasszuk. Erre még jöjjenek Victor emeletes elvárásai, amik - meg merem kockáztatni - egy ponton túl igencsak ellentétben állnak az enyéimmel.
Ash-nél elkövettem azt a hibát anno, hogy hagytam, hogy mindenki, aki egy kicsit is foglalkozott vele, életvezetési tanácsokkal lássa el, ettől pedig teljesen szétcsúszott. Ez az, amit Payne-nél nem fogok engedni. Arról nem beszélve, hogy a jelek szerint Victornak még mindig nem kristályosodott ki a helyzet - én meg azt hittem, elég egyértelmű voltam a magam költőiségével, hát úgy látszik, tévedtem. Nem ez lenne az első alkalom.
A lakásához érve éreztem energiáit, vagyis itthon van. Remek. Kopogtattam és ha beengedett, minden habozás nélkül léptem beljebb. A kettőnk ügye ez, nem akarom a folyosón megbeszélni, akkor sem, ha olyan pletykás mindenki - köztük én is -, hogy lehet, holnapra erről már széltében-hosszában beszélni fognak.
- Rövid leszek, nem akarlak sokáig feltartani, magamat meg lekötni - kezdtem az üdvözlési körök lefutása után. - Meg fogom ölni Kirillt, a lehetőségeimhez mérten még a Vörös Hold előtt. A saját metódusom szerint, a magam eszközeivel intézve mindent. - Nem várok tovább arra, hogy ő meg Ryan mit taktikáznak ki és még meddig ücsörgünk egy helyben úgy, mintha legalább az atyaúristen ellen szervezkednénk. Nem az. Csak a Teremtőm. - És ezt kizárólag azért mondom el neked, mert a te Kölyköd, más oka nincs. Ehhez kapcsolódik következő is: nem akarom, hogy foglalkozz Payne-nel. Nem kell nevelned, farkas-tippeket adnod, vagy bármilyen módon egyengetned az útját, ha eddig nem tetted, eztán se, kérlek. Ez egyedül az én reszortom, és grátisz: fölöttem se kell többé atyáskodnod.
Hangom talán életemben először ellentmondást nem tűrő vele szemben, annak ellenére, hogy szikrányi harag sincs bennem. Csupán szeretném leszögezni ténylegesen is mindazt, ami abból a kis csomagból a jelek szerint nem ment át neki.
- Remélem így már elég egyértelmű.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Victor lakása //

Vissza az elejére Go down
 

Victor lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Sam lakása
» Ayesha lakása
» Erin lakása
» Claude lakása
» Alice lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-