KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Tegnap 10:57 am-kor
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Júl. 11, 2024 1:25 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Júl. 11, 2024 11:07 am
írta  Bianca Giles Kedd Júl. 09, 2024 10:07 pm
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Kapcsolataim / Xavier I_vote_lcapKapcsolataim / Xavier I_voting_barKapcsolataim / Xavier I_vote_rcap 
Bianca Giles
Kapcsolataim / Xavier I_vote_lcapKapcsolataim / Xavier I_voting_barKapcsolataim / Xavier I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Kapcsolataim / Xavier I_vote_lcapKapcsolataim / Xavier I_voting_barKapcsolataim / Xavier I_vote_rcap 
Alignak
Kapcsolataim / Xavier I_vote_lcapKapcsolataim / Xavier I_voting_barKapcsolataim / Xavier I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Kapcsolataim / Xavier I_vote_lcapKapcsolataim / Xavier I_voting_barKapcsolataim / Xavier I_vote_rcap 
Jackson Carter
Kapcsolataim / Xavier I_vote_lcapKapcsolataim / Xavier I_voting_barKapcsolataim / Xavier I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Kapcsolataim / Xavier I_vote_lcapKapcsolataim / Xavier I_voting_barKapcsolataim / Xavier I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Kapcsolataim / Xavier I_vote_lcapKapcsolataim / Xavier I_voting_barKapcsolataim / Xavier I_vote_rcap 

Megosztás

Kapcsolataim / Xavier Empty
Kapcsolataim / Xavier Empty
Kapcsolataim / Xavier Empty
Kapcsolataim / Xavier Empty
Kapcsolataim / Xavier Empty
Kapcsolataim / Xavier Empty
 

 Kapcsolataim / Xavier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Xavier Wilburn
Harcos
Xavier Wilburn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 96
◯ HSZ : 144
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Kifogástalan "merev" eleganciája, jobb keze csuklóból hiányzik.
Kapcsolataim / Xavier 200x80_giphy_www.kepfeltoltes.hu_
Kapcsolataim / Xavier // Kedd Szept. 02, 2014 9:33 pm


családom




Liliana Wilburn-Lloyd  | feleségem (NJK)
beavatott ember | óvónő | (1967-2009) | halott

A világ legcsodálatosabb felesége voltál, aki négy gyermeket szült nekem. Mindenki imádott téged, az ovisaid is folyton rajtad csüngtek. Igazi közösségi ember voltál, vidám személyiség.. nevetésedtől sokszor visszhangzott a ház.
Öt évvel ezelőtt elveszítettelek, gyilkosság áldozata lettél.. két legkisebb gyermekünkkel együtt. Hatalmas űrt hagytál magad után, a világon bármit megtennék azért, ha azzal visszapörgethetném az időt, és megmenthetnélek téged/titeket.
Örökké szeretni foglak!


Thomas Wilburn  | fiam (JK)
beavatott ember | egyetemista | (1994- ) 20éves | él

Az elsőszülött fiam vagy, idén töltötted be a huszadik életévedet. Habár az elmúlt öt évben nem volt túl jó a kapcsolatunk, de ettől függetlenül én nagyon büszke vagyok rád.
Az iskolában jól tanulsz, egy rendes srácokból álló együttesben doboltál, és most egyetemre fogsz menni, biológusnak tanulni. Emellett odafigyelsz, és vigyázol a húgodra, Samanthára.
Sajnos cukorbeteg lettél, ezért inzulinos kezelésre szorulsz. Tizenhat éves korodban avattunk be, remélve, hogy egyszer belőled is őrző lesz majd.


Samantha Wilburn  | lányom (JK lesz)
beavatott ember | gimnazista | (1997- ) 17éves | él

Igazi kamaszlány. Minden érdekel, a divattól kezdődően a fiúkig. Édesanyád, és a testvéreid halála előtt eleven, de alapvetően kiegyensúlyozott gyerek voltál. A tragédia óta viselkedésed nagyon szélsőségessé vált. Vannak napjaid, amikor el se eresztenél, annyira bújsz hozzám, máskor pedig eltaszítasz magadtól. Thomast nagyon szereted a testvéri civakodásaitok ellenére is. Öt éve epilepsziát diagnosztizáltak nálad, sajnos időnként vannak rohamaid. A 16. születésnapodon téged is beavattuk, remélve, hogy egyszer majd belőled is őrző lesz.


Peter Wilburn  | fiam (NJK)
ember | kisiskolás | (2001-2009 ) | halott

Kicsi Peter. Nyolc csodás évig voltál családunk legelevenebb tagja. Imádtad, ha a két nagytesód figyelmét magadra vonhattad, és ha Thomas otthon volt, szinte le se lehetett vakarni róla.
Amikor a húgod megérkezett negyedikként a sorba, próbáltál te is példamutató bátyja lenni, és megmutatni, hogy kicsi korod ellenére is tudsz rá vigyázni.
Drága kisfiam! Bárhol is vagytok most, tudom, hogy vigyázol Megan-re... és el nem mozdultok édesanyátok szoknyája mellől. Hiányzol, nagyon-nagyon szeretlek!


Megan Wilburn  | lányom (NJK)
ember | óvodás | (2003-2009 ) | halott

Hat év.. szörnyen kevés idő. Igazi tündérke voltál, aki minden kis grimaszával, mozdulatával az édesanyádra emlékeztettél. Imádtad elcsenni Samantha cipőit, befújni magad a parfümével, vagy csak kukucskálni a kulcslyukán keresztül, hogy épp mit csinál. Nagyon szeretted a plüssöket, a mesefilmeket, és azt ha édesanyád mesélt neked lefekvés előtt.
Te voltál a családunk legkisebb tagja, bátyáid és nővéred mindig körülrajongtak. Bárhol is vagy most drága napsugaram, remélem, hogy az angyalok vigyáznak rád, és befogadtak maguk közé.


Mary Wilburn  | nővérem (NJK)
Őrző/Krónikás | Könyvtáros | (1906- ) 108éves | él

Mikor én megszülettem, te már Londonban éltél, csatlakozva az ottani Őrzők kötelékéhez informátor tanoncként. A nagy korkülönbség miatt én nem élhettem meg azt, hogy milyen egy testvérrel felnőni, s te is inkább úgy kezeltél engem, mint a fiadat, mint a testvéredet... de ezért soha nem haragudtam rád. Gondoskodtál rólam a szüleink halála után, egyengetted az utam, s azóta is ha bármikor szükségem van rád, te mindig ott vagy nekem. Tudom, hogy egy biztos pont vagy az életemben, s habár ritkán találkozunk, de én akkor is szeretlek, és sokat gondolok rád, testvérem!
Vissza az elejére Go down
Xavier Wilburn
Harcos
Xavier Wilburn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 96
◯ HSZ : 144
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Kifogástalan "merev" eleganciája, jobb keze csuklóból hiányzik.
Kapcsolataim / Xavier 200x80_giphy_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Kapcsolataim / Xavier // Vas. Szept. 07, 2014 10:15 pm


barátaim




Patrick Redford  |  Washington D.C. (NJK)
őrző/protektor | szenátor | (1918-  ) 96éves | él

Mióta is ismerjük egymást?
Évtizedek óta barátok vagyunk, Patrick... Elmondhatom, hogy talán te vagy az egyetlen olyan ember jelenleg, aki akár egy pillantásomból is kitalálod, hogy épp mire gondolok. Vakon, és feltételek nélkül a kezedbe helyeztem, és helyezném akár a saját, akár a gyerekeim életét. Azt hiszem ez mindent elmond arról, mennyire nagyra becsüllek, és tisztellek... mint barátként, mint Őrzőként. Sokat köszönhetek neked, mindig támogattál, és kiálltál mellettem épp úgy, ahogy én is melletted. S ezután se lesz ez másképp!


Abigail Cecile Cross  | Fairbanks (JK)
őrző/gyógyító | háziorvos | (1961-  ) 53éves | él

Hosszú éveken át csak egy kedves hangot tudtam társítani személyedhez, kedves Abigail. Ez a hang, viszont képes volt átadni mindazt, ami te vagy. Jószívű, kedves, törődő és önzetlen nő, aki mindig azon van, hogy embertársain segíthessen. Egy véletlen folytán ismerkedtünk meg, de az évek előrehaladtával barátság alakult ki közöttünk, majd újabb véletlennek köszönhetően, végre személyesen is találkozhattunk! Örömömre szolgál, hogy épp olyan vagy, amilyennek elképzeltelek, s az is, hogy most már csak pár utca választ el tőled, nem pedig ezernyi mérföldek!
Vissza az elejére Go down
Xavier Wilburn
Harcos
Xavier Wilburn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 96
◯ HSZ : 144
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Kifogástalan "merev" eleganciája, jobb keze csuklóból hiányzik.
Kapcsolataim / Xavier 200x80_giphy_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Kapcsolataim / Xavier // Vas. Szept. 07, 2014 11:11 pm


őrző-társaim




William Douglas  |  Fairbanks (JK)
őrző/protektor | vadőr | (1921-  ) 93éves | él

hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan   
Vissza az elejére Go down
Xavier Wilburn
Harcos
Xavier Wilburn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 96
◯ HSZ : 144
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Kifogástalan "merev" eleganciája, jobb keze csuklóból hiányzik.
Kapcsolataim / Xavier 200x80_giphy_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Kapcsolataim / Xavier // Vas. Szept. 07, 2014 11:27 pm


vérfarkasok




Rowena U. MacMillan  |  Fairbanks (JK)
első vérfarkas | szobrász | (1185-  ) 829éves | él

hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan    
Vissza az elejére Go down
Xavier Wilburn
Harcos
Xavier Wilburn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 96
◯ HSZ : 144
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Kifogástalan "merev" eleganciája, jobb keze csuklóból hiányzik.
Kapcsolataim / Xavier 200x80_giphy_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Kapcsolataim / Xavier // Csüt. Nov. 06, 2014 12:10 am


emberek




Eleanor Penelope Martinez  |  Fairbanks (JK)
beavatott ember | Pszichoterapeuta
(1970-  ) 44éves | él

hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan hamarosan    
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Kapcsolataim / Xavier //

Vissza az elejére Go down
 

Kapcsolataim / Xavier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Játékaim / Xavier
» Lester & Xavier
» Xavier Wilburn irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: IC Központ :: Személyes Részleg :: Kapcsolatlisták-