KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Egon Candvelon Tegnap 7:30 pm-kor
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:58 am
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:57 am
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_lcapBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_voting_barBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_lcapBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_voting_barBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_lcapBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_voting_barBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_lcapBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_voting_barBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_lcapBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_voting_barBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_lcapBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_voting_barBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_lcapBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_voting_barBeltér, kültér (közös terek) - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
 

 Beltér, kültér (közös terek)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Beltér, kültér (közös terek) // Szer. Szept. 10, 2014 10:00 am

First topic message reminder :

Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Dekh36savddvpjvk5xzh
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Fdc5tz
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Dgp3lk
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 2wq5ouh
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 2jb181u
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Wolf-black
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Hétf. Ápr. 13, 2015 1:42 pm

Ha nem pillantana a plafon felé, és nem javítaná ki magát, valószínűleg nem esne le, hogy ezt félre lehet érteni, így viszont enyhe pír szökik az arcomra, és a földdel kezdek szemezni, mint mindig, mikor zavarba jövök.
- Amúgy értem, mint abban a rajzfilmben, amiben a papapingvin elejtette a tojást, és félt, hogy valami baja lett, ja igen, a táncoló talpak, tudod, amiben a kis cuki táncolt éneklés helyett. A kavicsos sztorit imádtam, olyan szép dolog, hogy megkeresik a legszebb követ, és azt viszik a kiválasztottjuknak, totálisan elolvadnék.    
Iiiigen, egy kőtől, nekem tetszik az ilyesmi, a lelkem mélyén biztos reménytelenül romantikus vagyok, csak épp sosem engedtem meg magamnak, hogy ez kiütközzön rajtam.
- Rúgnak? Akkor, ha valaha lesz szerencsém kenguruhoz, akkor erre vigyázni fogok, nem mintha szokásom lenne felidegelni másokat, bár, fogalmam sincs róla, mivel lehet felhúzni egy erszényest.    
Gondolkodom el a dolgon, az mondjuk tutira bosszantaná, ha az erszényébe próbálna bekukkantani az ember. Elég megmosolyogtató egyébként ez az elképzelés, de azért nem kockáztatnám meg.
- Köszönöm szépen!    
Nagyon bízom benne, hogy így lesz, és lesz majd lehetőségem megvalósítani az álmaimat, mert nagyon nagyot csalódnék önmagamban, ha azt szúrnám el, ami a legfontosabb a számomra.
Aztán persze esek, mintha kötelező lenne, de Zach szerencsére felsegít, nem mintha nem menne egyedül, de megelőz, nekem meg nem derogált sosem elfogadni a segítséget.
- Persze, köszi, max egy kis kék folt lesz, nem vészes.    
Az már kellemetlen, mikor jegelni kell az olaj áldozatául esett részt, de a lényeg, hogy a jelek szerint komoly baja nem esett, megkönnyebbülök rögvest.
- Mindenkivel előfordul, rosszabbul is járhattál volna, de lehet, hogy attól a borsótól egy darabig most nem kellene megválnod.    
Ha rosszabb lenne a helyzet, ennyi biztosan nem tompítaná a fájdalmát, akkor nem ártana dokihoz venni, hogy ránézzen, esetleg adjon rá valami hűsítő, nyugtató krémet. A felületi égés mondjuk abból a szempontból rossz, hogy még sokáig érzi az ember, pedig nem komoly, csak éppen valahogy kényesebb. Az apró vágások is sokkal bosszantóbbak, főleg a kezünkön, amit a leggyakrabban használunk.
A papírtörlő szerencsére jó az olaj elleni harcban, remekül felszívja, mással nincs is értelme próbálkozni, csak rosszabb lenne a helyzet.
- Igen, sima liba.    
Kacsintok vidáman, aztán folytatom a munkát, hamarosan a süti be is kerül a sütőbe, nem egy nagy munka, főleg untig ismert és begyakorolt mozdulatokkal, receptkönyv sem kell. Elég házias leányzó vagyok, manapság nem megszokott az ilyesmi, de én mindig rá voltam szorulva. Rendelni példának okáért sosem volt lehetőségünk, mi mindig mindent otthon készítettünk el, étteremben is jó, ha kétszer voltam életemben…
- Megterítek, te inkább pihentesd a kezedet.    
Azzal már veszem is elő a tányérokat, evőeszközöket, de mielőtt az étkezőasztalra kerülnének, még egy terítőt mindenképpen felteszek, aztán már neki is látok pakolászni.
Vissza az elejére Go down
Zachary Quinn
Ember
Zachary Quinn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 33
◯ HSZ : 53
◯ IC REAG : 46
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Csüt. Ápr. 16, 2015 8:16 pm

ES és ZÉ

- Táncoló talpakban, azaz! – bólogatok hevesen. – A tollakért rajonganék inkább asszem. Nagyon királyságos dolog ennyire figyelmesnek lenni a másik felé, akit szeretünk. – a rózsaszín az mindig megvan. Akár szemüveg, akár füst formájában.
- Nagyon jópofik! De tényleg tudnak rúgni…jajj, leesett!! Te a manilai Fülöp-szigetekre gondoltál! – kiáltok fel. – Ideskubizz! – kapom elő a mobilt és a képekhez megyek. – Össze lehet keverni őket, de mindkettőn voltam. Szörfözni inkább a manilain király. – tartom elé a mobilt, ahogy képeket megnyitottam. – De vannak olyan időszakok, amikor ott is isteni hullámok vannak és a pingvineket, kengurukat is nagyon szeretem. Szóval bocsiiii a kavarásért. Eszembe se jutott, annyira megszoktam.
Nagyon drukkolok Siennának. Szerintem nagyon is jól táncol. A köszönömre kacsintok egyet.
- Ez igaz. A borsót meg amúgy is szeretem. Bár inkább a pocimban, mint így. – nevetek.
A pacsmagolásba besegítek én is, hogy hamar meglegyen, a borsót el tudom pihengetgetni a kézfejemen.
- Sima liba? – hüledezek, de a mosolyom jelzi, hogy vettem az adást.
- Aktívan pihenek, mint mindig. – muszáj vagyok nevetni. Szerintem én még álmomban is izgek-mozgok. – Az italokat addig elkészítem.
Elégedetten huppanok az asztal mellé, s az itallal koccintok Siennával.

// A játékot köszönöm, nagyon élveztem! ❤ //

Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Fdc5tz
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Dgp3lk
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 2wq5ouh
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 2jb181u
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Wolf-black
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Pént. Ápr. 17, 2015 1:24 pm

- Igen.    
Néha egyébként kicsit sajnálom, hogy nem vagyok annyira nyitott ilyen téren, hogy esetleg lehessen valakim, aki ennyire szeret és figyel rám. Ez azonban még nagyon a távoli jövő zenéje, hisz mereven elzárkózom minden ilyesmitől.
- Miért, milyen Fülöp-szigetek van még?    
Pislogok, mint hal a szatyorban, kissé alulműveltnek gondolom magam, hogy nem tudom, hogy esetleg kettő van belőle. Vagy lehet, hogy a délebbi részén vannak pingvinek? Vagy… hol? Kicsit most megint összezavarodtam.
- Semmi gond amúgy, előfordul.    
Hagyom annyiban, a képeket látom, és értem, bár attól még nem sikerül rájönnöm, hogy hol van pontosan az az ott, de nem baj, majd előkapok egy térképet, és végigböngészem, vagy elolvasok mindent a pingvinekről.
- Hú, egy isteni kis borsófőzelék… Mindenesetre, ha már kiolvadt a kezeden, valamihez hozzá lehetne keverni, hogy ne menjen kárba.    
Tutira nagyon sajnálnám a dolgot, azért is vetem fel, bár ha más nem, csinálok belőle gyorsan egy mini adag főzeléket, az tényleg rutinmunka a konyhában.
- Aham.    
Vigyorodom el, szerintem Shinytól tanultam, de ezek után nem mernék rá mérget vetni. Vagy azért döbbent meg, mert az én számból hallja? Igazából persze nem számít, én jót mulatok a csodálkozásán.
- Azt hiszem, ilyenkor kellene azt mondani, hogy javíthatatlan vagy, nem?    
Csóválom meg a fejem, de a mosolyom nem illan el, inkább terítek, aztán már csak az van hátra, hogy megérkezzenek a többiek, és jól belakmározzunk.

//Én is nagyon élveztem, és Sisikém is a közös főzőcskét! Köszi! ^^//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Szomb. Ápr. 18, 2015 8:43 pm

Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Sunshine Davis
Ember
Sunshine Davis

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 32
◯ HSZ : 119
◯ IC REAG : 85
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Kedd Júl. 21, 2015 9:16 pm

Judy, Duane & Shiny


Nagyon örültem, amikor Duane felhívott, hogy a barátnője is ráér végre és eljönnének hozzánk. Mondjuk az egy kis malőrnek számít - porszemnek a gépezetben - hogy anya el kellett utazzon, de legalább Logan is átment egy haverjához így csak Jason van itthon, a kisebbik öcsém, aki megmenthet minket attól, hogy főzés címén magunkra gyújtsam a házat.
A konyhapulton ücsörögve asszisztál a tevékenységemhez reggel óta, rosszallón cicceg, ha valamit nagyon elbénáznék, de a világért se segítene. Mint valami élő tilalomfa, olyan. Csak néha tűnik el, ha a szükség szólítja, de ennyi. Hasznát nem sokat veszem, maximum annyit, hogy felolvassa nekem Logan tabletjéről a recepteket - aki nem mellesleg kinyírna minket, ha látná, hogy mennyi konyhai szemét között játszik Jason a gépezettel - és beleszól, hogyha összekeverek ezt meg azt.
Jason tud főzni, én nem tudok, de legalább nem is hiszem, hogy megy. Mármint recept alapján még én is képes vagyok elkészíteni egy bolognait, de az ég óvja Amerikát attól, s az amerikaiak gyomrát, hogy ezt internetes segítség nélkül megtegyem. Süteményre már nem is vetemedem, azt rendeltem a Marlene's-ból. Sam legalább ért hozzá.
Az órára pillantva magára hagyom az öcsémet a konyhában amíg én lezuhanyzom, s felöltözöm, hogy illendő módon várhassam a vendégeket. Nem vagyok az a puccos vacsoráztató, így bohém módon a nappaliban terítettem meg a dohányzóasztalon, köré pedig a kanapét félrehúzva párnákat szórtam, hogy ne legyen kényelmetlen a földön evés. Jasont is elzavarom készülődni, hiszen ha feltett szándéka velünk maradni, akkor nem lehet melegítőben, az olyan béna már. És amúgy is sok rajta a kutyaharapta lyuk. Időre készen leszünk, s erre azért nagyon büszke vagyok. Anya tuti nem hiszi majd el nekem.
Vissza az elejére Go down
Duane Alvarez
II. Harcos
Duane Alvarez

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 248
◯ IC REAG : 201
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Bongo-Player
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Szomb. Júl. 25, 2015 10:49 pm


Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 10rsiuq
Shiny - Judy - Duane:

Vendégségben színeséknél


Beletelt pár hétbe, mire le tudták beszélni, hogy meglátogassák a kis hóbortos szőkeséget, akit Judy a lapokból már ismerhetett. A nők sokkal jobban megjegyzik az apróságokat 1-1 fotóról, klipből és mikor Duane megemlítette neki, hogy modell a lány, úgy látszott, a barátnője már tudta is, kiről van szó. Az iskolai történetet, a festékezést is megemlítette a kubai, de csak úgy, hogy ha a tanárnő hallotta, akkor se hozza nagyon elő, mert kellemetlen emlék. Köztük is voltak kényes témák korábban és Duane-nak kicsit agyára ment a Vörös Hold, de már kibékültek. Hosszas beszélgetés volt, pont, mint az, amin összekaptak. Most már újra beborította őket a harmónia, de már nem annyira rózsaszín fellegekben, hanem az őszinteség fehérségében. A kubai ezt követelte meg és tartotta is. Az a találkozás az alteregóval megváltoztatta kicsit.
A mai eseményt kiruccanásnak vette, egy kellemes időtöltésnek. Szerette a vendégségeket, már az Alvarez-család is rendszeresen rendezett ilyeneket és mikor itt önálló életet kezdhetett, ő is hívta a barátokat vagy ment hozzájuk. Kivételesen fekete öltönyt vett nyakkendő nélkül, fehér inggel, kigombolt felső gombbal. A tükörben vigyorogva igazgatta, mikor Judy után már ő is oda kerülhetett. Együtt indultak otthonról Davis-ékhez, természetesen kocsival, mert pont azért vette a járgányt, hogy nagy utakra elfuvarozhassa barátnőjét, aki akkor még csak leendő barátnője volt. Mára teljes összhangban kattogtak a fogaskerekeik. Már Judy is ismerte a Shiny-s találkozások minden részletét, az elsőt a balhés zsarolókkal és a Rettegés varázslattal, amitől szegény lány majdnem leszaladt a térképről, aztán a másodikat a posta előtt. Busternak Duane extra adag kaját és vizet készített ki, hogy ha lehet, ne bontsa le a házat, mielőtt hazaérnek. Nem akartak ezen aggódni és feszélyezetten ülni Shiny-éknál.
A furgonba beülve a kubai nyugodt tempóban átvezetett a városon. Judy-val közben kedélyesen beszélgettek, meghallgatta, mik történtek a héten a nyári szünetét töltő pedagógussal és ő is elmesélt ezt-azt, aztán pedig mindenféléről eltársalogtak, ahogy szoktak. Órákig képesek voltak ezt művelni, mint minden jó páros. Hangolódó zenének egy vidám mamba szólt. Ajándékba akartak valamit vinni, Duane ezt végül Judy segítségével találta ki. Ő ismerte jobban Shiny-t, de kellett a női beleérzés. Becsomagolták szépen, ízlésesen és a kubai még egy csokor virágot is bekészített. A ház előtt leparkolt és mikor kiszálltak, a csomaggal és a virággal kicsit küzdve lezárta a kocsit, ellenőrizte az ajtókat, aztán Judy-val kéz a kézben a csengőhöz vonultak.
- Egy igazi nagy család, ahogy elmondta. Nem fogunk unatkozni, szívem. Lehet, hogy a tesói is hozzátok járnak - szólt barátnőjéhez nagy mosollyal, amíg várta a ház úrnőjének érkezését.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Vas. Júl. 26, 2015 6:08 pm


Vendégségben




Nem azt mondom, hogy én ne kedvelném az efféle kis összeröffenéseket és ne akarnám szívesen megismerni Duane újdonsült barátait, de azért... hát no mindig van bennem egy kis tartás, én azért nem vagyok annyira nyitott, mint mondjuk a párom. Nehezebben nyílok meg mások felé, főleg ha még azt is tudom, hogy az illető modell, és tudom én is, hogy elég szép nőről beszélünk. Ettől még nem remegek, mint a kocsonya, de talán azért mégis csak észrevehető rajtam, hogy egy fokkal jobban kicsípem magamat, mint mondjuk általában. Pedig a hideg és a stílusom sem indokolja feltétlenül a lazább öltözetet, de mégis csak vendégségbe megyünk egy modellhez, nem mehetek nyakig felhúzott fekete garbóban igaz? Szóval végül egy fehér ruhát választottam ki persze hozzá azért egy fekete blézer dukál, no de a kocsiig kibírom így is, nem fogok megfagyni, meg aztán ott már bent leszünk. Harisnya azért akad a lábamon, nem öltözhetek teljesen nyáriasan. Néha azért megfordul a fejemben, hogy nem lenne rossz valami melegebb környéken élni, de ha a párod, aki amúgy kubai bírja a klímát, akkor te, aki amúgy is ebben nőttél fel egy árva szót sem szólhatsz nem igaz? Amúgy sem hiszem, hogy a hófehér bőröm jól viselné az élénk napsütést, két perc alatt leégnék, mint a pinty, aztán tölthetném az egész időmet azzal, hogy ápolom a tönkre ment bőrömet és kerülöm a kinti napsütést.
Lassacskán indulunk, miután egy enyhe smink is felkerült, no meg egy utolsó után hajigazítás is meg volt, pedig éppen csak felcsatoltam, nem vittem túlzásba azért frizurát. Duane is kész van és szerencsére már szent a béke közöttünk. Így azért minden sokkal jobb. Pocsék, amikor összeveszünk, főleg akkor, ha az még hosszabb ideig is eltart. Ettől még persze félek ettől az egész akciótól, amit kitalált, hát persze, de már tudja, hogy miért nem járok a koncertjeire, vagy csak vonakodva és... mégis csak azért vagyunk egy pár, hogy mindent megoldjunk, ezeket is. A különbözőségek is erősítik a kapcsolatot, nem lehet két ember teljesen egyforma, az talán még unalmas is lenne és hát mi aztán tényleg nem vagyunk egyformák, bár szerencsére meg vannak a közös pontok is bőven.
Végül csak sikerül el is indulni. Gond nélkül érjük el a célt, miközben persze átbeszélünk mindent, ami csak fontos, vagy épp hogy kevésbé fontos. Ezért is találtunk egymásra, mert valahogy sosem jelent gondot témát találni, még most sem, pedig már vesézgetjük őket évek óta és persze a szintén nem elhanyagolható tény, hogy a hallgatással töltött percek sem tűnnek soha sem kényelmetlennek. A kocsi végül fékez, mi pedig kikászálódunk. A kezemben a közepes méretű csomagocska, Duanenál a virág. Gondolkodtam sokat, hogy mit is kéne hozni, hiszen nem ismerem olyan jól a vendéglátónkat, de nő és modell... úgyhogy úgy gondoltam egy ékszertartó mindig elfér, főleg akkor, ha még esetleg utazni is szokott, mert ez eleve egy praktikus darab, amit könnyen magával is vihet.
- Mikor szoktunk unatkozni, ha vendégségbe megyünk? - mosolyodom el, bár azért bőven látszik, hogy ez nem az a teljesen kötetlen mosoly, van mögötte egy nagy adag feszült izgatottság is, de majd elmúlik remélhetőleg. Tudok én oldódni, csak nem mindig sikerül azonnal. Közben persze irány az ajtó, szorongatom a szépen csomagolt ajándékot is, és reménykedem, hogy tényleg nem lesz semmi gond. A célt elérve pedig jövök a kopogtatás, csengetés, amelyikünk gyorsabb, vagy hát akinek kevésbé van tele a keze. - Remélem tetszeni fog neki, szerinted szereti a pirosat? - fú... erre nem is gondoltam eredetileg, de a vörös, a piros a nők színe, tehát nagyon remélem, hogy nem lesz vele gond.
Vissza az elejére Go down
Sunshine Davis
Ember
Sunshine Davis

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 32
◯ HSZ : 119
◯ IC REAG : 85
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Csüt. Aug. 13, 2015 9:42 pm

Egy nőnél elég sarkalatos pont, hogy mit vesz fel, ha vendégségbe megy. Nincs kevés ruhám, mindazonáltal ahhoz képest mégis kevés van, hogy mennyi lehetne azok fejében, akik azt hiszik, minden göncöt megkapok, amit a fotózásokon viselek. Egyik-másik valóban az én világom lenne, de maradjunk annyiban, hogy összességében én a mesebelibb holmikat kedvelem. És ha már mesék, akkor a mai napra Mickey egér az, aki megadja a végső lökést a szekrényem előtt állva. Csak oldalra kell pillantsak rá a sok plüss között kiszúrva őt szobámban, s már nem is kérdés, hogy az élére vasalt, enyhén szoknyás beütésű, piros rövidnadrágomat fogom felvenni, sárga cipővel és betűrt, fehér blúzzal. S hogy csinos legyen az összkép, még egy blézert is magamra kapok, elvégre nem élünk a trópusokon. Ezt mondjuk le fogom venni, de amíg fogadom a vendégeket, addig teljesen jó lesz majd.
Hajamat két foncsikba rendezem és csigába csavarom oldalt a fejem két oldalán, így aztán pláne kezdek hasonlítani arra az egérre. Teszek bele a hajamba két fekete szalagot, masnira kötve a fonott kontyok körül (egy kis kontyfánkkal azért rásegítettem mindkettőre, semeddig nem tart elkészíteni vele, de tömeget ad a hajnak, jó találmány, szeretem) majd már csak a nyaklánc és a gyűrű felvétele van, s annak az ideje, hogy ajtót nyissak a vendégeknek.
- Sziasztok!
Szalad szélesre mosolyom, amint megpillantom őket. Nem idegen számomra az ölelkezés, de most azért még én is disztingválok, nem akarom Duanet kellemetlen helyzetbe hozni. A végén még azt hiszi a barátnője, hogy nyomulok rá. Na, az kínos lenne, kínosabb, mint amilyen a főztöm elsülése lehet.
- Gyertek csak beljebb!
Állok félre az ajtóból, hogy utat adjak nekik.
- A cipőt nem kell levenni, van egy nagyon praktikus kutyajátékunk, ami hipp-hopp felkapja a koszt.
Célzok az önműködő porszívóra, ami olyan kis kerek, mint egy UFO, s Jason kutyája imádja kergetni, miközben takarít, bár ezt Judy és Duane valószínűleg nem tudja.
- Örülök, hogy megismerhetlek végre!
Mosolygok Judyra kedvesen. Remélem, hogy senki nem érzi kínosan magát. A mosolyom természetes, nem művi. Én ilyen vagyok.
Vissza az elejére Go down
Duane Alvarez
II. Harcos
Duane Alvarez

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 248
◯ IC REAG : 201
Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Bongo-Player
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Csüt. Aug. 20, 2015 11:18 pm

A rögtönzött kis bevezető beszélgetést nem bonyolították túl. Duane csak vigyorgott Judy válaszára. Olyan komoly volt és okos. Ezt szerette a nőben és a nagy szívét is. most már újra egy hullámhosszon nevetgéltek. Az ajándékötlet Judy agyából pattant ki. A kubai azt értékelte benne legjobban, hogy milyen jól meg van építve, a férfiagya ezt fogta meg elsőként a dobozkából.
Abban biztos volt, hogy az unalmat messzire űzik. Általában Duane az, aki ilyenkor bedob egy jó viccet vagy Judy jön elő olyan témákkal, amikre ráérez és végül nagy beszélgetések keverednek ki. Ők nem az unalmas vendégek kategóriájába tartoznak.
- Fú, nem tudom. Meg nem mondom, volt-e rajta piros, amikor találkoztunk. Talán a rúzs, de lehet, hogy nem volt kikenve. Egyébként a pirosról jut eszembe, Antonio mondott tegnap egy viccet. Mivel szivatják az újoncot az öreg tűzoltók? Az égő házból is a lángokat mentenéd ki először.
Ha esetleg Judy-ban felmerült volna némi féltékenység, most már láthatta, mennyire jegyezte meg Duane a lányt. Igaz, titkolt szeretőhöz nem szokás a barátnőt is vendégségbe vinni, de hát vannak fura álcázási trükkök. A dobosuk, Carlos szokott mesélni ilyeneket a haverjairól. Pletykás egy fazon, mindent elmond, nem egy szófukar típus. A kubai nem tudta megmondani, mit viselt eddig Shiny, mikor látta, de rögtön előkapott egy viccet és nagyot nevetett rajta. Ez jellemző volt rá.
Aztán csak vigyorgott, nem szólt. Nézték egymást. Rengeteget jelentett a kubai számára közelről látni ezt a két szép szemet és az arcot hozzájuk. Imádta csak nézni is. Mintha órák teltek volna el így, boldog órák. Aztán kiszaladt a száján egy mondat:
- Azért hallgattam, mert... csak egy csókot akarok!
És így is tett, egy nagy cuppanósat nyomott Judy szájára. Új volt a béke, szent volt a béke és ezt a szentséget meg kellett ünnepelni. Minden pillanatban, amikor csak lehetett. Nem bánta, ha Shiny most nyit rájuk. Teljesen természetes, hogy a szerelmesek csókolóznak, nem is értette, egyesek miért csinálnak ebből titkot, miért kerülik az utcán ezt a fantasztikus élményt?
Aztán ha csókolóztak, pont akkor nyílt az ajtó és megjelent... Egy jelenség. Shiny bizony az. Ha Judy stresszelte magát, hogy milyen lesz vele egy modell, mennyire veszik el a szépsége mellett, akkor most nem kicsit fog meglepődni. A szépség gyermeki lélekkel párosul és ez az öltözet nem egy tipikus cicababaruha.
- Helló-helló!
Duane se erőltette az ölelést. Judy nem bánta volna, szerinte legalábbis, de hát tele volt a keze. Virág és egy dobozka.
- Shiny, ő Judy! Judy: Shiny! - mutatta be egymásnak a két lányt nagyjából feleslegesen, mert már tudták egymás nevét.
Remélte, hogy jóban lesznek és hogy minden flottul fog menni. Megvárta, hogy egymásnak is bemutatkozzanak, figyelte a szemkontaktusokat, mert érdekelte, hogy áll Judy a modellhez. Minden érdekelte, ami a barátnőjével kapcsolatos. Aztán megint ő jött, átnyújtotta a virágot és az ajándékot.
- Ezeket fogadd szeretettel! Az ajándék Judy érdeme, remélem, beletalált!
Büszkén méltatta barátnőjét, mert úgy érezte, telitalálat egy ilyen ötletes ékszertartó. Amíg Shiny ezt nézegette, a kubai előre engedte Judy-t és mögötte ment be egy utolsó pillantást vetve a kocsira és a kertre.
- Oh, köszönjük!
A legtöbb helyen meg kellett válniuk a cipőtől, Duane meg is lepődött, hogy itt nem. Varázsos volt ez az egész Shiny-val, már az előszoba is. Mint egy nagy gyerekszoba. És ahogy kifejezte magát. Nagyon aranyosnak találta. Nem tudta megítélni, milyen lesz Judy-val az ismerkedés. Már el is kezdte a hangulatoldást vagy fokozást, ahogy nézzük.
- Hű, Shiny! Azt a norvég olajos halat kérem!
Duane a szoba legtávolabbi végébe mutatott úgy, hogy előre kelljen kicsit hajolni Judy-nak, ha meg akarta nézni, hol lát halakat a párja. Ezt kihasználva megbökdöste a barátnője oldalát. Egy kis hülyéskedés nem árt, Shiny is látni fogja, hogy szabadon engedheti magát. Az első alkalommal Duane keményebb volt vele a kelleténél, most be akarta pótolni a vidám perceket. És közben segíteni Judy-nak, hogy oldódjon. Remélte, hogy nem sül le rosszul a dolog. Ha a tanárnő feje inkább égett ettől, az elég kellemetlenül érintette őt is.

// zsebszöveg Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Beltér, kültér (közös terek) // Szer. Szept. 16, 2015 9:07 pm

Beltér, kültér (közös terek) - Page 2 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Beltér, kültér (közös terek) //

Vissza az elejére Go down
 

Beltér, kültér (közös terek)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Közös terek
» Közös terek
» Közös terek
» Közös terek
» Közös terek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek :: Davis birodalom-