KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_lcapAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_voting_barAlignak Kalapja 2014. - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
 

 Alignak Kalapja 2014.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Alignak Kalapja 2014. // Szomb. Dec. 06, 2014 7:45 am

First topic message reminder :

Hohohóóóó.....!

Azt nem tudom megígérni, hogy az idei karácsonyi időszakban ez lesz majd az egyetlen meglepetés, ami a fórumlakókra vár, de ez az egyetlen, amit a magyarországi Mikulás meghozott nektek.
Nem lesz ünnepi design, mert nagyon melós, nem lesz javascriptes hópehelyáradat, mert az idegesítő, de lesz helyette Karácsonyi Húzás!

Gondolom, hogy senkinek sem ismeretlen ez a szokás, ezért a "szabályokat" nem is igazán firtatnám. Kevert IC/OOC mód szerint fog zajlani a játék, hogy mindenki részt vehessen benne, adott esetben pedig így is építgethesse a kapcsolatait.
Kérlek benneteket, hogy új hozzászólásban "nevezzetek". Ez most nagyon csúnya szó, mintha arra akarna utalni, hogy "nevezek, hogy kapjak ajándékot", de fogalmazzunk úgy: kérlek írjatok új hozzászólást, ha szeretnétek megajándékozni a társaitokat! Micsoda fennkölt optimizmus Very Happy

Elég lesz egy hsz-ben felsorolni a nevezni kívánt karaktereket. Nevezési határidőt nem adok meg, majd valamikor az ünnepek előtt "lezárom" a dolgot, és elvégzem a sorsolást.

Az ajándékozásról:
IC ismeretségek esetén természetesen lehetőség van IC tekintetben megajándékozni a kihúzottat.
Ha nincs IC ismeretség, akkor olyan "poénjelleggel" lehet ajándékozni, mint ahogy a vicces képek topikba szórjuk a mulatságot. De volt már olyan is, hogy IC ismeretség ellenére lett valaki küszöbén otthagyva egy karácsonyi kaktusz, úgyhogy csak rajtatok áll, hogy oldjátok meg.  Az ajándékok közzétételére itt lesz majd lehetőség.
Alignak kalapjában vannak:
- Castor
- Killian K. Kenway
- Dimitris Xenakis
- Ethan O'Neill
- Shane S. Grandmore
- Connor Harris
- Lynx Silverclaw Hunter
- William Douglas
- Emily Hart
- Mallory N. Nash
- Roxan A. Cruz
- Artemis Northwood
- Kyle Prescott
- Emma Ridley
- Annabelle Evans
- Naomi Sharp
- Yvonne Blake
- Alethea E. Whelan
- Sienna Davis
- Manech T. Valeran
- Rebecca Morgan
- Pandora Scarlet Mallory
- Eleanor Penelope Douglas
- Gina Wang
- Sunshine Davis
- Autumn A. Autenberry
- Hattie D. van de Vliert
- Duncan Corvin
- Darren Northlake
- Declan S. Callaghan
- Dominic Santoro
- Savannah Blake Richmond
- Sam Kerrington
- Richard Greywald
- Abigail Cecile Cross
- Odette e´Lemaître
- Jyotsana S. Sharma
- Michelle Tedrow
- Philip Abraham Harwell
- Daniel Corvin
- Sarah Youngmay
- Payne Holmes
- Hope E. Belfort
- Adam Revenor
- Nicholas Strauss
- Victor Wainwright
- Varen C. Morrison
- Julia T. Kiluan
- Dr. Paloma Santiago
- Sofia Salucci
- Flora Ashwood
- Xavier Wilburn
- Alice D. Lavant
- Masako Saito
- Thomas Wilburn
- Isabelle Davis
- Elvis Dunway
- Bastian B. Baiyard
- Joana Lynn Palmer


A hozzászólást Alignak összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 16, 2014 4:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Shane S. Grandmore
Malguk
Shane S. Grandmore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 496
◯ HSZ : 207
◯ IC REAG : 219
◯ Lakhely : White Mountains
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_mg0ho8Vyfc1rmdu51o1_500
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 10:46 am

Nem vagyok az a hű, de karácsonyozós típus. Azon kívül, hogy a húgommal töltöm a napot, és egy közös vadászattal ünnepeljük meg a születésnapunkat, nem igazán részesül senki semmiben, leszámítva fényűző társaságomat és néhány műmosolyt.
Azonban bármennyire tisztelem és imádom Dédit, úgy vélem, hogy a kedves lakótársa igazán megérdemel némi támogatást, érthető okokból.
Mivel az én ingatlanomban kotlanak kettecskén, ezért nem nehéz megtalálnom Malloryt, és egy röpke kopogás (kopogok a saját házam ajtaján...) után egy flegma félmosollyal a kezébe nyomom a csomagot, aztán már ott sem vagyok.
"Kedves Mallory,

most már egészen biztos vagyok abban, hogy az apró termetű nőstényekkel való közösködés örökletes. De azt is tudom, hogy a kedves apró termetű nőstényeknek nem könnyű két méter tömény izomzattal együtt élni, fogadja hát őszinte részvétemet gratulációmat, amiért ezt a felelősségteljes döntést meghozta. Úgy gondolom, hogy elkél némi segítség, amit maga is megérdemel.

- Ez itt a biztosítóm telefonszáma: xx-xxx-xxxx-xxx
- Ez itt az autómentő telefonszáma, ahol klubtag vagyok: xx-xxx-xxxx-xxx
- Ez itt a saját telefonszámom, amit néhány fontos emberen kívül senki sem tud: xx-xxx-xxxx-xxx
- Ha nem tudna vele mit kezdeni, adjon neki a kakaóból (legalább 4 kanál, két-három deci tejben feloldva)
- Ha magával nem tudna mit kezdeni, ajánlom ezt a nyugtatót, a marihuánát pedig tartsa távol tőle (legyen önző, csak saját magának....)
- Egy kis vodka a szülőföldemről mindig hasznos lehet
- A virágot pedig ön kapja
- A süteményt fogyasszák el együtt, tudom, mennyire oda-meg-vissza van az új ízekért

Kellemes keresztény ünnepet, már ha tartja.

Sakari Saaristo"


képes illusztráció
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 700full
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 10:51 am

Már rég meg szerettem volna látogatni Jennyt, s most találtam rá a legmegfelelőbb alkalmat, főképpen azért, mert idén igencsak érdekes dolgokat tartogatott számomra a karácsonyi ajándékozás. Bajban voltam, ami azt illeti, de szerencsére a Farkaslakba ellátogatva Jenny kisegített egy ötlettel, így már tudtam, hogy mit fog tartalmazni a karácsonyi csomag, amit feladok postán, megcímezve a Grandmore Könyvkiadó és Antikváriumnak. Az ingatlanos címre valahogy nem szerettem volna küldeni, a könyvekért sokkal jobban rajongok, így természetes, hogy ezt a címet választottam.
A doboz tartalma egy újabb doboz (az első doboz csak a posta "adománya", semmi köze az ajándékhoz), fémből készült, ízléses darab, mentesen minden karácsonyi cicomától. Egyetlen mintája csak a kakaóbabszemek garmadája a fedelén. Ha Shane kinyitja a dobozt, akkor találhat benne négyféle kakaóport külön-külön hengercsomagolva, valamint egy bögrét, melyen a karácsonyi kakaó receptje szerepel, valamint a hátoldalon a "Boldog Karácsonyt!" felirat. Az ajándékhoz a kártya a kakaóbabos doboz fedelének belső oldalára van ragasztva, a csomagon kívülről csak a címzés és Shane neve szerepelt.

Kedves Mr. Grandmore!

Az angyalok idén azt suttogták, hogy ön bolondul a kakaóért, éppen ezért arra gondoltam, hogy ilyesmivel lepem meg. Mivel nem tudtam eldönteni, hogy mely fajtát favorizálja, ezért összeválogattam többfélét. Bevallom, az egyik nem is igazán kakaó, hanem forrócsoki-por. Remélem azért elnyerik a tetszését.

Kellemes Ünnepeket kívánok!
Pandora Scarlet Mallory

A doboz dobozának tartalma
Vissza az elejére Go down
Roxan A. Cruz
Mágus
Roxan A. Cruz

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 61
◯ HSZ : 299
◯ IC REAG : 302
◯ Lakhely : Anchorage, AK
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Fa8b5a56dba17fff5ddb1425ebf971dc9693f49f
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 10:55 am

Sajnos nem tudtam személyesen intézni a távolságok miatt az ajándék átadását, így futár hozza a csomagot Payne számára.

Kedves Payne!

Gondolom a nagyon már mindenről kiokosítottak, így igazán nem okoskodnék semmit feleslegesen, de azt azért szeretném, hogy tudd: hiába a távolság és a másik város, ha úgy érzed, szükséged van valakire, aki nem változik minden teliholdkor bundássá, tudod a számom! Wink

Boldog Karácsonyt (aztán valamelyik nap nézzetek át az újdonsült apukáddal, szerintem James is örülne neki)!

Roxan


[az ajándék tartalma]
Vissza az elejére Go down
Dimitris Xenakis
Tetoválómester
Dimitris Xenakis

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 109
◯ HSZ : 193
◯ IC REAG : 200
◯ Lakhely : Fairbanks (#cccc66)
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 24wr02t
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_mqt68h0T1A1rqda9no2_250
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 11:01 am

Kedves Sam,

a Szellemek valami egészen különlegeset sugdostak rólad, na meg persze azt is, hogy kedved volna bandázni a közeljövőben. Az úgy nem járja, hogy csak én zenélek, szóval fogadd szeretettel ezt a gitárt, és legalább az e-mollt tanuld meg lefogni rajta.
A karkötőt és a házi Sangriát én készítettem csak neked. Illetőleg azt a szép színes portrét is, mert bár csak a fantáziámban láttalak eddig, gondoltam, papírra vetem, és eljuttatom neked valahogy.

Őrületes Karácsonyt!

az ajándék
Vissza az elejére Go down
Mallory N. Nash
In Memoriam
Mallory N. Nash

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 828
◯ HSZ : 224
◯ IC REAG : 203
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_nhih5v09ow1tihywxo8_250
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 11:03 am

Mivel úgy értesültem Kate-től, hogy a városban van a megajándékozottam, így mindenképpen személyesen keresem fel és nyújtom át ajándékomat pár kedves szó és "Boldog Fenyőünnepet!" szlogen keretében Savannah számára.

(Ez pedig a 100. reagom, mely szintén csak a tiéd. <3)

[az ajándék tartalma]
Vissza az elejére Go down
Kilaun
Szellem
Kilaun

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 840
◯ HSZ : 401
◯ IC REAG : 486
◯ Lakhely : Fairbanks (#71637D)
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_nff819Au511s49yexo6_250
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 11:21 am

Sajnos ez tökéletesen OOC jellegű ajándék, de...

éveid csekély száma ellenére talán több dologban hasonlítunk egymásra, mint azt elsőre gondolnánk.
Álmodunk. Ragyogunk. Nem káromkodunk. Szeretjük a színeket, a napfényt, és mindkettőnknek megvan a saját szenvedélyünk.
Fogadd szeretettel ezt az igazán találó pulóvert, a sálat (ami igazán ideális ebben a hidegben), a gyűrűt, és... a könyvet, amit szabadon választhatsz az Aurora Whispers szerény kínálatából, mert a mesékből sosem növünk ki igazán.

Ragyogj soká, és hozd el a tavaszt, Sunshine Smile

az ajándék
Vissza az elejére Go down
Eleanor Penelope Douglas
I. Gyógyító
Eleanor Penelope Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 54
◯ HSZ : 191
◯ IC REAG : 179
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 C4nb2yobj4uadr9um8s
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 11:28 am

Szeretem a karácsonyt és az ünnepet megelőző készülődős időszakot is. Akárkit ajándékozok meg, mindenképpen szeretek valami olyasmit adni, amiről úgy gondolom, hogy kellő mértékben illik a megajándékozotthoz. Adam esetében a keleti kultúra fogott meg, illetve néhány olyan apróság, aminek több köze van a lélekhez, mint a tárgyiasult ajándékok garmadához. Személyesen szeretném átadni az ajándékot, így egy arra alkalmasnak ítélt időpontban keresem fel a harcot az alagsori szobájában. Egy kopogást és az ajtónyitást követően adom a kezébe az ízlésesen becsomagolt ajándékot a hozzá mellékelt levéllel, majd két puszit és egy személyesen kívánt Boldog Karácsonyt követően a távozás mezejére lépek. A pácienseim várnak és arról még nem is beszéltem, hogy ideje lenne karácsonyi díszbe öltöztetnem a lakásomat is.
A levelet kibontva Adam a következő sorokat olvashatja szépívű, kellemes betűimmel:

Adam!

Sokat gondolkodtam azon, hogy mivel is lephetnélek meg, hiszen nem ismerjük még egymást annyira. Először könyvet szerettem volna ajándékozni, de aztán úgy döntöttem, hogy a könyvespolcodat egy másféle terhelésnek teszem ki, ezért fogadd szeretettel tőlem a bambuszt mintázó szobrot. A süteményeket nem én sütöttem, a Marlene's-ben vettem őket, isteniek, remélem neked is ízleni fognak. A nyaklánccal kapcsolatosan pedig álljon itt egy idézet, mely azt gondolom, hogy majd mindent megmagyaráz.
"Ennyi csak, mi tudható, szeretni kell és szeretve lenni jó!"

Legyen csodás az ünneped!
Elle

U.i.: William szerint a nyakláncot rejtsd el a falszomszédod elől, ugyanis feltehetőleg kiröhög majd érte. Bízom benne, hogy nem így lesz, de tégy belátosod szerint!
Vissza az elejére Go down
Lynx Silverclaw Hunter
Tark - Mentor
Lynx Silverclaw Hunter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 268
◯ HSZ : 202
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak (#8B6969)
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_norrhkLlU21t046cio1_400
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 11:36 am

Kedves Harrietta,

ha úgy vesszük, hogy ismeretes számomra a szemed különlegessége és a tény, hogy alkalmanként kontaktlencsével feded el a külvilágtól... Úgy kérlek: ne tedd. Ezért is az ajándék tükör: szeretném, ha minden reggel, amikor felébredsz, a kezedbe fognád és megnéznéd, milyen szép, egyedi és különleges vagy a magad természetességében. Ezt soha ne felejtsd el! Úgy, ahogy az álmaidat sem, a rosszak elűzése érdekében készítettem neked egy személyre szóló álomfogót. A látszat, a külső mögött megbúvó harcos pedig megérdemel egy különleges fegyvert. Ha nem sértelek meg vele, szeretném, ha ezentúl az volna, amit én készítettem neked. A tok és a markolat csont: erős, mint a lélek, a penge ezüstözött: gyengévé teszi azt, aki össze akar roppantani. Ezt sose hagyd! Teljen békében és szeretetben a karácsonyod, ezt kívánom neked.

Hunter

az ajándék
Vissza az elejére Go down
Connor Harris
In Memoriam
Connor Harris

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 266
◯ Lakhely : Anchorage (#33cc33)
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 67856195ac32bd820f2b7d0c6528406642088fee
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 11:55 am

Mamus mesélt nekem a Többiekről. Ez valami olyan erőteljes hülyeséggel töltött fel, hogy szavakat sem találok rá, ami azt illeti. Már tudom azt, hogy a falkában kik a vérvonaltestvéreim, de mesélt valakiről, aki Anchorage-ben lakik, tehát az esélyek arra, hogy összefussak vele... hát, eléggé nullaközeliek. Szóval adtam egy kis pakkot Mamusnak, és szépen kértem, hogyha esetleg találkozna Daniellel, akkor adja oda neki. Csak egy díszes zacskóba tettem, ezzel is jelezve, hogy nincsenek titkaim, ha úgy érzi, akkor ő is nyugodtan belekukucskálhat, aztán eldöntheti, hogy átadja-e neki vagy sem. Reménykedni azért szabad.


"Szia Daniel,

vagy szólíthatlak Dannynek? Az én nevem Connor, és nemrég tudtam meg, hogy te vagy az egyik vérvonaltestvérem. Ez persze neked biztos nem olyan nagy dolog, mint nekem, de tudod az a helyzet, hogy eddig elég bénán álltam a családdal és... Most hirtelen egészen sok lett belőle, aminek nagyon örülök.
Tudod itt Fairbanks-ben nem igazán van olyan idősebb hímsrác, akivel lóghatnék, és most ez lehet, hogy baromi ciki meg minden, de... Szeretnélek megismerni. Meg tök király lenne, ha lenne egy bratyóm. Lennél a bratyóm????
Ööö, küldök neked egy pár walkie-talkie-t. Azt mondták, hogy marha messzire elér a jel, bár nem tudom, hogy Anchorage is beleesik-e a rádiuszba. Ha meg nem, akkor legyen szimbolikus. Minden jó testvérpárnak van ilyen kütyüje, nem? Vagy nem? Nem tudom, sosem volt tesóm.
Minden esetre ha mégsem működne, itt a Skype címem: billiejoe4president néven fel tudsz venni, ha szeretnél beszélgetni. Plusz küldtem egy füzetet, amiben írtam magamról, mit szeretek csinálni, meg úgy nagyjából az egész, röpke életem, hátha megsajnálsz (haha, nem, igazából csak bemutatkozás helyett, na).
És bocsi, ha idegesítelek, valszeg baromira sikerül mellélőnöm ezzel az egésszel, szóval.... Vettem neked egy üveg piát, mert az olyan felnőttes, engesztelésül a lefárasztásért, bár nem tudom, hogy mit szeretsz, de ha nem szeretnéd, akkor csak azt írd meg, mit iszol szívesen és utólag küldök olyat.
És boldog karácsonyt kívánok neked...... tényleg!

szia,
Connor"
illusztráció
Vissza az elejére Go down
Annakpok
Szellem
Annakpok

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 825
◯ HSZ : 311
◯ IC REAG : 336
◯ Lakhely : Fairbanks - Viktoriánus kúria
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_m9m89lyscl1rcnrx8o1_500
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 1:05 pm

Az a vád ért, hogy nem kísértem figyelemmel, hát úgy voltam vele, hogy keresztül húzom ezt az egészet és nesze neki, olyan figyelmet kap, amilyenre biztos vagyok benne, hogy nem vágyik. Egészen konkrétan a lakcímét is lenyomoztam, a munkahelyének címét valamint elmentem az összes olyan helyre, amiről ki tudtam deríteni, hogy gyakorta megfordul ott és nem szabadtéri történet az egész. Mindenhol ugyanazt az ajándékot hagytam, hadd érezze a törődést és hadd fogja fel: sosem szabadulhat meg mindkettőnk szégyenétől. Hogy kedvességből kapja-e amit kap? Nem, határozottan nem. azt akarom, hogy feküdje meg a gyomrát mindaz, ami az ajándékában szerepel.

B.! Elmélkedj rajta és próbáld meg kitalálni, hogy merre van a hazugság a sorok között. A. A. A. - ennyi csak az üzenet, ami a CDtokba csúsztatott kártyán szerepel. A CD-re én magam írtam ki számokat, tizenhármat, nem véletlenül. A címek, előadók mellé pedig a hátlapon egy-egy jellemző sort/sorokat is kiemeltem a szövegekből, saját kezemmel róva oda a szavakat. Semmi "Boldog karácsonyt!", semmi "Szeretettel!". Csak a rövid üzenet és a súlyos igaz-hazugságok a dalszövegek sorai mögött.

1. Blackmore's Night - Where are we going from here
We lose our way, trying to find
Searching to find our way home


2. Simple Plan - Welcome To My Life
You don't know what it's like
To be like me


3. OneRepublic- Secrets
This time
Don't need another perfect lie


4. Linkin Park - Easier To Run
Sometimes I remember the darkness of my past
Bringing back these memories I wish I didn't have


5. Nightwish - Bye Bye Beautiful
Did you ever hear what I told you?

6. RED - Already Over
I know it's already over now!
It's already over now!


7. Christina Aguilera - Blank Page
I'd go back in time and I'll realize
Our spirits aligned and we'd never die


8. Adam Lambert - Better Than I Know Myself
Cold as ice
And more bitter than a December


9. Skillet - Awake and Alive
I'm at war with the world cause I
Ain't never gonna sell my soul


10. 30 Seconds to Mars - Closer to The Edge
No I'm not saying I'm sorry
One day, maybe we'll meet again


11. Jason Walker - Down
I shot for the sky
I'm stuck on the ground


12. One Republic ft. Timbaland - Apologize
I said it's too late to apologize, it's too late

13. Emeli Sandé - Read all about it
Maybe we're a little different
there's no need to be ashamed


Ooc: Ha szeretnéd a lejátszási listát, az is van, ITT. Smile
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 1060
◯ IC REAG : 965
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 1:24 pm

Kedves Isabelle Davis!

A karácsony mindig egy kis csodát nyújt nekünk, ne legyen ez idén se másként. Egy kis csoda arról, hogy ismeretlenül is tudom mi az ami kedves a szívednek és a lelkednek. Angyalkák suttogtak a sarki fényről, s bár az nem ebben az időszakban látható, a technika segítségével azért megoldható. S, hogy a hideg téli táj és a bolondozás is meglegyen, még egy apróság.

A csomag tartalma:
Egy két személyes, helikoptertúra Alaszka egyik legszebb területe felett, melyhez hozzátartozik egy kis kutyaszánkázás is. https://www.youtube.com/watch?v=bioOHp1El-g  Illetve egy dvd a legszebb sarki fényekről.

Boldog karácsonyt kíván: Becca
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Iei050
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Fdc5tz
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Dgp3lk
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 2:34 pm

Kedves Becca!

Örülök neki, hogy a városban maradsz még egy darabig. A Nagyi kérdezte, hogy nem jössz-e át valamikor az ünnepek alatt, szívesen látnak, természetesen én is nagyon várlak. Fogadd szeretettel ezeket az apróságokat, a könyvet egy raktárlicitáláson lelte egy kissé őrült ismerősöm, és mivel megkért, hogy menjek vele, elég hamar kiszúrtam, rögtön te jutottál eszembe róla, bízom benne, hogy ilyen régi és egyedi darabod még nincsen. A sütiket a Nagyi küldi, de biztosan rájöttél már, hogy én ilyen csodákat nem tudok művelni.

Boldogságban, Békében gazdag Ünnepeket kívánok Neked!
Sok szeretettel:
Naomi

Az ajándékcsomag tartalma
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 63
◯ HSZ : 892
◯ IC REAG : 928
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Jkh91u
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Iei050
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Mb05ue
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Fdx9ud
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 2:35 pm

Úgy tűnik, ez nálam már-már egyfajta hagyománnyá növi ki magát, hogy évről évre, véletlenszerűen kiválasztva az egyik falkatagot meglepem némi aprósággal karácsony alkalmából. Még annak idején Londonban, az egyik ismerősöm unszolására próbáltam ki a dolgot, úgy tűnik, azóta sem sikerült leszoknom róla.
Mivel a kezem még mindig gipszben volt, így a rendszeres, éves, nagy süteménysütő-maratonról is kénytelen voltam lemondani… igaz, a konyhától azért nem lehetett távol tartani, akármennyire próbálkozott vele bárki is. Egy darabig fél kéz – szellemkéz varázslat kombinációval láttam neki a szorgoskodásnak, végül azonban, ha már Killian épp házon belül volt, befogtam őt is segíteni. Ha már úgy is kimaradt az elmúlt 11 évben a közös karácsonyi készülődés…
Arra azonban büszke vagyok, hogy ha legalább 3-szor annyi időbe is telt, mint egyébként, de egyedül sikerült becsomagolnom az ajándékot, amit aztán személyesen kézbesítettem – lévén, a munkahelyemtől nem messze élt a címzett. Vagy ha nem is ott, jó eséllyel ott akkor is eljut hozzá az ajándéktasak, a benne lapuló meglepetésekkel. Mindenesetre a Lynx neve ott szerepel rajta, biztos ami biztos.

Spoiler:



A hozzászólást Abigail Cecile Cross összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 22, 2014 3:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Odile Lacroix
Renegát
Odile Lacroix

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 388
◯ IC REAG : 432
◯ Lakhely : valahol a közel-keleten...
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Mb05ue
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_njip8uakFa1rob81ao8_r1_250
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 3:02 pm

Közeleg a karácsony, én pedig véletlenül sem hagynám ki az alkalmat! Magam is imádtam az ilyen fajta meglepetéseket, így aztán nem volt kérdéses, hogy magam is lázasan készülődök, Sarah szülinapi ajándéka után az újjabb tuti ötletemmel... Ennek egyik eredménye az a viszonylag "nagy" méretű doboz is, ami a hotel konyháján várja a gazdáját, a mellé tűzött levéllel:



Kedves Flora,

fogadd szeretettel ezt a kis apróságot. Azt ígérték, hogy ilyen kicsi is marad, remélem, igazuk volt, és nem csak átvertek, hogy megszabaduljanak tőle... Ha meg túl nagyra nőne... végül is szakács vagy, nem? Remélhetően sikerül megoldani, ennyi farkasból valaki biztos besegít egy disznóvágásnál Remélem, kertes házatok van. Kellemes karácsonyt!

Odette


...és a doboz lakója
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Iei050
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Fdx9ud
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 3:18 pm

Kedves Roxan!

Remélem a futárszolgálat nem fogja elkavarni a neked szánt kis csomagot! Hallottam, hogy az életednek egy meglehetősen meghatározó fejezetéhez érkeztél, de csupán egy apróságot szenteltem ennek az eseménynek. A többi a te kényelmedet szolgálja, az biztos, hogy olykor nagy szükséged lesz némi nyugalomra, így egy kellemes fürdő mellett hallgatva a cd-t, bízom benne, hogy jut majd belőle.

Kellemes, de elsősorban inkább nyugodt ünnepeket kívánok!

Emma

A doboz rejtekében
Vissza az elejére Go down
Sura
Szellem
Sura

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 843
◯ HSZ : 338
◯ IC REAG : 354
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 25p5tur
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 3:32 pm

Zavarba ejtő. Lehet, le kéne állnom, mert a végén még azt hiszi bárki is, hogy viszonyunk van. Mindenesetre ha már rábukkantam és megszereztem, továbbítom is a kiszemeltnek, mint karácsonyi ajándék. Emlék a Protektornak.

"Ezt teszi a karácsonyfa. Furcsa kis érzelemkapukat nyit meg az emberben."
Miután a börtön ablakába soha nem süt be a nap az irodája nem a legszerencsésebb fekvésű szobanövény-tartás szempontjából, a vágott virág pedig oly hamar megadja magát, mint barackvirág a késői fagyoknak, így szerettem valami maradandóbb porfogóval ajándékkal meglepni karácsony alkalmából.


Maga az ajándék egy közepes méretű, gondosan bélelt dobozban található, mellette pedig egy "kis" leírás is található maga az ásvány adataival, származási helyével és némi tudományos ismertetővel, illetve a rózsakvarc gyógyító hatásaival is.
Vissza az elejére Go down
Sam Kerrington
Ember
Sam Kerrington

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 30
◯ HSZ : 127
◯ IC REAG : 93
◯ Lakhely : A gépem vagy egy süti előtt megtalálsz
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Giphy
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 6:24 pm



Érdekes rendelést kaptam Nicholas Strauss részére, és mit ne mondjak, a leírás is az volt. Sokáig azonban nem gondolkodtam, egy kis csoki mindig besegít. A töltelékkel és a finom alapanyagok kiválasztása után a többi is befutott hozzá, az utolsó simtások hozzám futottak be.

Egy kellemes árnyalatú, zöld csomagolás mögé rejtve, a következőket tettem a dobozba: frappék. Ütős ízbombával, rum, konyak, gin, és még sorolhatnám fantáziában, milyet pakoltam mindegyikbe, külön-külön. Először nem akartam rá díszítést, de véleményem szerint minden marcona lélekben ott rejtőzik a gondoskodás és a szépség iránti igény, így kapott díszítést is.
Mivel hangolásként a sütikhez ezt a konyakot kaptam, ezért rendeltettem én is, majd becsomagoltam a dobostorta mellé.

A címet kaptam meg utoljára, így már a doboz elkészülte után, startra készen, személyesen hagyom a megfelelő helyen a csomagot.


Kellemes jókat! ^^
Vissza az elejére Go down
Richard Greywald
Richard Greywald

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 128
◯ HSZ : 95
◯ IC REAG : 67
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 6:40 pm

Ejdejót derültem Declan nevére! No, nem azért, hogy kinevessem, de nem ám!
Elmentem a fotóstudióba, vagy mibe és egy bőrkötésű, családi fotóalbum mellett döntöttem végül is. Az első oldalra tettem be az üzenetet.

„Családtag lehet bárki, aki kedves nekünk, aki az életünk fontos részévé vált. Kívánom, hogy minél hamarabb megteljen, tele boldog emlékekkel, melyeket ha fellapozva megnézegeted, a derűs jókedv és a jószívű emlékezés hasson át!

Ricsi”


Ha tovább lapoz, akkor bizony sorra találkozik még további meglepetéssel:
húsz alkalomra szóló bérlet a moziba, és plusz egy főt vihet magával ingyenesen.
Sárkányrepülőre nyári hónapra szabad bérlet.
Meglepi VIP jegy a sztriptízbárba, a borítékon felirat: kényes információ!

Kellemes Zöldet!
Vissza az elejére Go down
Bastian B. Baiyard
Vérvonal Alapító
Bastian B. Baiyard

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 836
◯ HSZ : 180
◯ IC REAG : 152
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 7:03 pm

Bár még nem volt alkalmam megismerni Yvonne Blake-t, az előzetes hallomások alapján nem sokáig haboztam, hogy milyen ajándék is legyen.
Reméltem, hogy ez a típus és kísérőtársa még nincs a készletben, kedves emlékek fűznek hozzá, örültem, amikor rátaláltam a régi helyemen.
Illetőleg gondoskodtam arról is, hogy legyen hol és/esetleg miként tárolni mindezt.
Az elérhetőség pedig számomra kitalálásnak annyira nem is okoz gondot, így hamarosan Yvonne címére meg is érkezik az ajándék.
Természetesen a finomság sem hiányozhat!

Boldog Ünnepeket!
Vissza az elejére Go down
Hattie D. van de Vliert
Felderítő
Hattie D. van de Vliert

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 173
◯ HSZ : 80
◯ IC REAG : 93
◯ Feltűnést kelthet : Ha nem hord kontaktlencsét, akkor a jobb szeme világoskék, bal szeme borostyán színű. (Farkasának mindig.)
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Hattiederek_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 7:05 pm

OOC jellegű az ajándék egyik része, mert IC nem ismerjük egymást, s ami a két képen megjelenik, arról IC semmi fogalmam sem lehet. Ennek ellenére kedves Paloma, fogadd tőlem szeretettel ezt a két képecskét, ha gondolod, akkor megoszthatod életed párjával, párban készült aláírások ezek a minimalizmus jegyében, hiszen az igaz szerelemnek, ahogyan mondani szokás nem kell cégér. (kódolva sincsen, mert olyan körítést találhatsz így hozzá, amilyen neked tetszik, ha egyáltalán használnád valaha) Smile

Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Zya3gr5x7fuxxdjodmby

Alignak Kalapja 2014. - Page 2 9fg5o04qja211xt32w2

Az ajándék IC része pedig kolléga segítségével készült, mivel a katonai kórház dolgozóival igen jó viszonyt ápolok, könnyedén találtam valaki olyat, akivel már volt szerencséd találkozni a munkád során. Vele küldtem hát el a Patológiára egy kis csomagot, melyben egy vaskos rejtvénykönyv található, telis-tele sudokuval. A könyv elejében a következő szöveg áll:

Dr. Santiago!

Remélem, hogy ezen fejtörők kellemessé teszik majd szabadidejét.

Meghitt, békés ünnepet kívánok: Harrietta Saint-Claire
Vissza az elejére Go down
Sunshine Davis
Ember
Sunshine Davis

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 32
◯ HSZ : 119
◯ IC REAG : 85
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 7:26 pm

Drága Sofia!

Az unokahúgom barátnője a tánciskoládban dolgozik és én magam pedig igencsak szeretek táncolni, szóval nem volt kérdés, hogy megleplek-e téged valamivel. Úgy hallottam, hogy kedveled a "pipás" holmikat, s mivel nem tudtam, hogy melyik lehet a kedvenc színed, így hárommal is megörvendeztetlek. Szerintem a pink a legkirályabb, de a türkizkék is jöhet. A fehéret meg könnyű mosni, ha esetleg mezítláb - illetve zoknis lábbal - perdülnél táncra. A tusfürdőnek szerintem oltári klassz illata van, s illik az egyik zokni színéhez is, úgyhogy dupla öröm. Tudom ám, hogy egy-egy edzés után jó lemosni magadról az izzadtságot, de azt mondják, képzeld, hogy ez még a masszív sarat is álomkönnyen leviszi a testről. Meg simogató. Nos, nem tudom, azért valamiről azt mondani, hogy simogató, amivel a nők teszem azt többek között a mellüket (hogy most hirtelen más intim testrészt ne is emlegessek) is mossák elég perverz, de nem vagyok marketinges, nem én találtam ki. Remélem, hogy azért az illata tetszeni fog és tényleg kellemesen ápolja majd a bőrödet.

Boldog Karácsonyt, a tündérek hozzanak el neked mindent, amire csak vágysz!
Pusszantlak: Shiny Davis


A postán küldött ajándék tartalma
Vissza az elejére Go down
Gina Wang
Harcos
Gina Wang

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 151
◯ IC REAG : 88
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_n3g0uqeIZF1tw5cw5o3_250
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 7:54 pm

Az utóbbi időben megragadott a technika szelleme, s bár én magam nem ünneplem a karácsonyt, ettől még hajlandó voltam beszállni ebbe az ajándékozási dilibe. Nem csak a google, de a photoshop is a barátom lett az utóbbi időben, így készítettem egy ál-közös képet amegajándékozni kívánt falkatagnak, akinek aztán a telefonszámát is begyűjtöttem, hogy abban a pillanatban, amikot a csomagfigyelő szolgáltatás jelezte számomra, hogy feladott ajándékom célba ért, tárcsázzak is és egy rövid mondatot közöljek a szokásos kellemes ünnepeket helyett. Ahogy hallottam, ezzel a kérdéssel Sarah is egyet fog tudni érteni.

Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_nfvfbihKK11qikmd9o1_500

Az ajándékcsomag tartalma egyébként egy kaktuszokkal díszített keretbe helyezett kép, amiről már az előbb említést tettem, egy doboznyi mikrohullámú sütőben elkészíthető popcorn, egy horrorválogatás DVD, valamint egy üveg whiskey is. A kártyán pedig csak ennyi áll: "Sarahnak Ginától". Azt hiszem ez is bőven elég ahhoz, hogy beazonosítsa az őrült telefonálójának kilétét.
Vissza az elejére Go down
Annabelle Evans
Tatkret
Annabelle Evans

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 176
◯ HSZ : 310
◯ IC REAG : 336
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Tumblr_m52zkfvzQB1rpxxjq
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 8:30 pm

Kedves Alice!

Te az állatok életének megóvására esküdtél fel, ezzel így ismeretlenül is kivívva a tiszteletemet, talán nem tudod, de én a gyermekek iránt viseltetem hasonlóan áldozatos munkával. Fogadd a Karácsony szellemében tőlem ezeket az apróságokat. A karkötőt viseld egészséggel, a papagáj olyan édes volt, hogy nem bírtam otthagyni, míg a kutyajátékoknak és nyalánkságoknak remek otthont nyújtana a rendelőd, ám ha van esetleg saját négylábúd, bizonyosan ő is örülni fog neki.

Csodálatos, Boldog Karácsonyt kívánok Neked, s minden szerettednek!

Annabelle Evans

A csinos csomagolásba rejtett meglepetések
Vissza az elejére Go down
Daniel Corvin
In Memoriam
Daniel Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 155
◯ HSZ : 256
◯ IC REAG : 224
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Dgp3lk
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 2wq5ouh
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 2jb181u
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 S5a7bm
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 10:02 pm

Igencsak nagy csomagot adtam ma fel, futár robog vele egészen Anchorage-től Fairbanks-ig, méghozzá fel a Farkaslakba. Csak és kizárólag a címzett veheti fel, így ha nem puskázzál el a dolgot, akkor hamarosan Masako birtokába kerül a méretes ajándék. A dobozban egy majdnem embernagyságú plüssmackó bújik meg, kezeiben egy újabb dobozt tart (legalábbis amikor becsomagoltam, még ott volt), amit ha a kis nőstényke felnyit, egy csokiból készült cipellőt pillanthat meg. A maci kezére kötöztem egy levelet, biztos, ami biztos alapon, elvégre szeretném, ha megtalálná. Fehér borítékban egy kicsiny papír.

Hohohó, Masako!

A Télapó ma hozzád is ellátogat, fogadd hát sok szeretettel ezt a méretes medvét, ha fáznál éjszaka, vagy csak egyszerűen kell valami, amin levezetheted a feszültséget. A cipő pedig váljék egészségedre, sajnos nem tudtam a méreted, így kénytelen voltam csokoládéból készült cipellőt adni neked, de remélem nem bánod és elnyeri a tetszésed.
Kellemes Ünnepeket kívánok neked!

Én
Vissza az elejére Go down
Yvonne Blake
Renegát
Yvonne Blake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 231
◯ IC REAG : 202
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak Kalapja 2014. - Page 2 Matt-dallas-o
Re: Alignak Kalapja 2014. // Hétf. Dec. 22, 2014 10:07 pm

Kedves Abigail!

Élőben még sosem volt szerencsénk egymáshoz, de hallottam már rólad, bár bocsásd meg nekem, hogy igazán személyes ajándékkal nem tudok kedveskedni neked. Azonban abban tökéletesen biztos vagyok, hogy a Karácsony nem Karácsony csokoládé és meghittség nélkül, így bízom benne, hogy amit végül kitaláltam a számodra, az megmelengeti majd kicsit a szívedet. Fogyaszd egészséggel!
Ezenfelül egy hasznos aprósággal is szerettelek volna meglepni, elvégre, ilyesmi bizonyosan szükséges lehet egy Gyógyítónak!

Szeretetben Gazdag Ünnepeket kívánok Neked!

Yvonne

Törékeny címkével ellátott csomag
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Alignak Kalapja 2014. //

Vissza az elejére Go down
 

Alignak Kalapja 2014.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Alignak kalapja - 2015.
»  Alignak kalapja - 2016.
» Alignak kalapja - 2017.
» Alignak Kalapja - 2022
» Alignak Bukása - Vörös Hold 2014

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2014-