KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Edzőtermek - Page 2 I_vote_lcapEdzőtermek - Page 2 I_voting_barEdzőtermek - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Edzőtermek - Page 2 Empty
 

 Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Edzőtermek // Kedd Jún. 02, 2015 6:33 pm

First topic message reminder :

Edzőtermek - Page 2 B9a3dab11a1def1b3b35d5a2a02d86ae
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
Edzőtermek - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Edzőtermek - Page 2 2jb181u
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Edzőtermek // Szomb. Jún. 06, 2015 10:14 pm

A feleletére csak a plafon felé fordítom a tekintetem – az ég szerelmére, én is emlékszem, a fenébe is…!
Azt hiszem, rekordidő alatt sikerült ismét olyan szintre jutnom, ahol már minden szavával képes még jobban felpumpálni a vérnyomásomat… Ha csak megerősít valamelyik feltételezésemben, akkor azért, ha adja alám a lovat, akkor azzal, ha meg olyanra is válaszol amire választ sem várok… azt hiszem, az meg végképp magától értetődő. Pláne úgy, hogy az egyetlen nagy hír az este folyamán nem csak az, hogy megtudtam, hogy van egy lányom, sőt… ha így folytatjuk, mondhatni, az csak egy apróság lesz a sok közül, ahogy egymás után tudom meg, mennyi nehézségen meg szerencsétlenségen ment át az elmúlt évek során. Azért, mert olyan jók voltunk, hogy beleestünk abba a nyomorult egy százalékba…
- Azért valami jó is történt veled, mióta nem beszéltünk? -bukik ki belőlem önkéntelenül is, ahogy ismét az anyjára terelődik a szó, amikor pedig folytatja, és az is kiderül, hogy még a szülés sem ment problémamentesen, milyen következménnyel járt, én végképp lehidalok.
- De… de…. te meg mindig is nagy családot szerettél volna. -kontrázok vissza valamivel később arra, hogy ellenben engem mennyire hidegen hagy még mindig ez az egész gyerek-téma, de más az, ha nem segítesz valakinek valóra váltani az álmát, mert nem akarod, és teljesen más az, ha ahhoz is hozzájárulsz valamilyen úton-módon, hogy már soha, senki mással se legyen képes valóra váltani. És ez utóbbi sokkal szarabb és nyomasztóbb érzés… Mert ha nem esett volna teherbe, akkor értelemszerűen nem lett volna szülés, nem lett volna probléma, és nem kellett volna lemondania erről az álmáról.
Már épp a fejéhez vágnám, hogy de attól még jogom lett volna tudni, a sportolói karrieremtől vagy tanulmányaimtól, jövőmtől függetlenül is, de mielőtt szólhatnék, ő is belátja ugyanezt…
- Hát ez csodálatos… ha nem is felelősségtudatból, de balesetből így is megtört. -feleltem dacosan, mert az egy dolog, hogy én minden erőmmel azon vagyok, hogy egyszer még vissza tudjak térni az élsporthoz, de az orvosok sajnos nem ennyire optimisták a helyzet kapcsán - Téged dróton rángattak, engem meg teljességgel kizártak az egészből. Még valami, amiről tudnom kéne? -kérdezek vissza cinikusan, amikor pedig a következő monológomra nemes egyszerűséggel közli, hogy a szüleim is tudtak róla… nem hittem volna, hogy az apaságom hírén kívül valamivel még képes lesz ilyesmit elérni, de egy újabb világ omlik össze bennem.
- Hogy mi…? Mégis, honnan?! -követelek újabb válaszokat. Jó, sejtem… valamennyire mégiscsak ismerték egymást a szüleink, pláne, miután annyi időt töltöttünk együtt, és mégiscsak én vagyok az egy szem fiuk, de akkor is… miért? Mi az, hogy még ők is előbb tudtak róla? És még csak egy szóval sem utaltak rá, sőt… még vigasztalni próbáltak, miután szétmentünk.
Egy szót sem szólok, csak felkapom magam mellől a kislabdát és minden feszültségemet beleadva, úgy istenesen vágom a szertár másik felébe, a falat célozva, de ha valamit véletlenül levernék, hát istenem… még földet sem ér, már talpra pattanok, hogy az egyik polcot is utána borítsam, felszerelésestől, mindenestől, és újra elhatalmasodik rajtam az érzés, hogy az életem teljességgel túlnőtt rajtam, hiába próbálnék csapdába esett vadként kitörni, vagy bármit is kezdeni vele.
A mindenféle bóják hangos csörömpöléssel érnek földet, a labdák is megadóan pattognak, gurulnak szerteszét, mígnem valami akadályba nem ütköznek. Már épp megragadnám a következő polcot, hogy az előzőhöz hasonló sorsra juttassam, amikor egy hirtelen rossz mozdulatnak köszönhetően belenyilall a fájdalom a hátamba, valahol a gerincem mentén és nem hogy polcot borítani nincs erőm, hanem ezek után szinte már mozdulni se, ilyen állapotban – csak fél kézzel az egyik állványba kapaszkodva, mozdulatlanná dermedve várok, hátha javul a helyzet valamit.
- Ó, hogy ennek is pont most kellett… Nem hiszem el. -zsördölődök-morgolódok az orrom alatt, miközben a homlokomat a hideg fémnek támasztom, a másik kezemmel pedig megpróbálok hátranyúlni, hogy kitapogassam, hol lehet a becsípődés, de a mozdulat feléig se jutok, mielőtt fájdalmas grimaszba fulladna a próbálkozásom.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Edzőtermek - Page 2 Iei050
Edzőtermek - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Edzőtermek - Page 2 Fdc5tz
Edzőtermek - Page 2 Dgp3lk
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Edzőtermek - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Edzőtermek // Szomb. Jún. 06, 2015 10:54 pm

- Öhm… mióta Fairbanksben élek, jobb a helyzet, de előtte… ja igen, vettem egy kiskutyát. A pszichológusom tanácsára, gyerekpótléknak. Nos, annak nem vált be igazából, de attól még imádom.
Nem vagyok már annyira borúlátó, persze, le is diplomáztam, egy gyógyszertárat vezetek, de ezek mind olyan dolgok, amik most kifejezetten nem számítanak. A világ legjobb barátnője az enyém, ez az, ami számít, és Connor, de Ő az, akit most holt biztos, hogy nem fogok felemlegetni, mert jelenleg nincs a témának létjogosultsága. Meg fogja tudni, ebben biztos vagyok, de önként és dalolva nem fogom neki elmesélni.
- Igen, szerettem volna, de ahogy mondani szokás, ember tervez. Megkaptam a büntetésem a hazugságomért, a gyávaságomért.
Annak éltem meg. Mi más lehetett volna, mint valamiféle felsőbbrendű beavatkozás, hogy márpedig én többé ne is gondoljak ilyesmire. Egyébként sem tudtam volna Maya után még egy gyermeknek életet adni, hogy megpróbáljam befoltozni az űrt. Nem ugyanaz lett volna… Mindig csak arra gondoltam volna, hogy de vajon milyen lehet ő? Egy igazi szerelemgyerek, aki az összezavart hormonjaim ellenére, is célba ért…
- Legalább az nem az én hibám.
Hajtom le a fejemet, tudom, jó eséllyel ez a megjegyzésem sem lesz túlságosan nyerő, de nem azért mondom, hogy ártsak vele, egyszerűen tényleg nem tudtam volna elviselni, ha esetleg látom megkeseredni azért, mert elvállal valami tré melót, hogy eltartson engem, meg a gyermekünket. Engem kitagadtak volna a szüleim, ezt tudom, és abból, ahogy az övéi hozzáálltak a dologhoz, nem igazán adott bizakodásra okot abban a tekintetben, hogy majd ők segítenek.
Még valami… van, de… arról jobbnak látnám hallgatni, és hacsak nem kérdez rá konkrétan, hogy mégis honnan a búbánatból tudom, hogy nem segítettek volna, akkor ezt megtartom magamnak. Adja az ég, hogy nem kell megtennem. Az én szüleimet utálja csak, de nem szeretném, hogy a sajátjaira haraggal gondoljon. Illetve, van még valami, de mielőtt elmondom, hogy terveim szerint magamhoz veszem a lányunkat, muszáj egy kicsit csillapodnunk. Neki mindenképpen, én meglepően jól állom a sarat, olykor előbukkan egy-egy könnycsepp, de legalább nem bőgök.
- Anyámtól.
Felelem szűkszavúan, és talán pont ezzel sejtetem, hogy itt bizony el van még ásva néhány csontocska, de bízom benne, hogy van annyira dühös, hogy nem üt szöget a fejében ez a gondolat. További szavakra azonban már nem igazán van lehetőségem, mert előjön belőle az állat, erre szebb szavak egyszerűen nem léteznek. Ha erre így reagált, nem akarom elképzelni, mennyire borzalmas lenne az eltitkolni vágyott adalék. A kislabda elhajítása még nem ér annyira váratlanul, de amikor elkezdi a polcokat is a földhöz vágni, már riadtan rezzenek össze, és nagyon remélem, hogy engem nem talál el semmi sem, mert az pluszban nem hiányozna még, hogy le is rokkanjak, de csak egy labda pattan a lábaimnak, majd gurul is tova rögtön, pár másodperc múlva abbahagyva a pörgést.
Amikor azonban észlelem, hogy baj van, azonnal fel is állok, hogy odasietve hozzá próbáljak segíteni. Gőzöm sincs, hányszor tettem helyre egy-egy balul sikerült mozdulat miatt, vagy csak masszíroztam ki az izomlázat belőle, amikor már ahhoz is fáradt volt szinte, hogy levegőt vegyen.
- Hagyd, hogy segítsek.
Szólaltam meg halkan mögötte, és hacsak nem csapott le visszakézből, vagy küldött el szavakkal melegebb éghajlatra, hát a gerincére simítottam a tenyerem, hogy megpróbáljam kitapintani a probléma forrását, közben inkább nem szólok egy szót sem, azt hiszem, jobb lesz úgy, beszéltem már eleget, itt van az eredménye. Én tényleg csak elcseszni tudom a dolgokat. Amikor kitapintom a becsípődés helyét, rajta pihentetem a kezem.
- Megvan. Mit csináljak?
Remélem, nem vág pofán egy „semmivel”, de fel vagyok rá készülve, mindenesetre én szeretnék segíteni, ha már miattam van ez az egész, a kérdés csupán az, hogy vajon hagyja-e, vagy inkább szenved még egy sort fölöslegesen még fizikailag is.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Edzőtermek - Page 2 2jb181u
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Edzőtermek // Szomb. Jún. 06, 2015 11:47 pm

- Egy kutyát… Gyerekpótléknak. Ez jó…-ismétlem utána megrökönyödve, majd magam sem értem, milyen indíttatásból, fűztem tovább én is a témát - Én meg mielőtt idejöttem, kisiskolásokat tanítottam. A mentorom indíttatására… -ezt azért fontosnak tartottam megemlíteni, teljesen magamtól szerintem ugyanis az életben nem vállaltam volna el még csak hasonló munkát sem, mégis... valahol talán furcsának tűnhet számára azok után, amilyennek ismert, mert annyira nem vallott rám az ilyesmi - Azzal bosszantott, hogy félek tőlük, meg amúgy se bírnék el velük. -csóváltam a fejem, de aztán már többnyire csak Naomi szavait hallgattam, apró bólintásokkal véve tudomásul, hogy mikről nem volt eddig értesülésem, igaz, a látszat csalóka… szinte minden egyes információ csak még jobban feldühít, hisz ha 10 évvel ezelőtt nem hallgatja el előlem, akkor biztos, hogy sok minden teljesen más végkimenetelhez vezetett volna. Példának okáért a szüleivel… Igaz, lehet, hogy van, ami akkor sem változott volna, ha ott vagyok mellette. De legalább könnyebb lett volna mindkettőnknek – neki, amiért nem egyedül áll helyt és őrzi ezt a titkot tíz éven át, és nekem, amiért nem most, egyszerre kell mindezzel szembesülnöm.
- Hát persze… Már emlékszem. Hogy felejthettem el? -sóhajtok keserűen, ahogy a tenyerembe temetem az arcom és eszembe jut az a bizonyos délután, edzés után fáradtan a könyvek felett görnyedve a koliban, amikor megcsörrent a telefonom - Épp telefonáltak, Erin meg kihallgatta őket… Vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy sikerült elcsípnie ezt-azt a beszélgetésükből. Tőle tudtam meg… -teszem hozzá érdekességként, bár képzelem, a hírértéke milyen szinten törpül el az est egyéb fő hírei mellett.
És valahol itt jött el az a pont, ahol az utolsó csepp is betelt nálam a pohárban, és egy szempillantás alatt döntöm romjaiba a szertárat, legalábbis terveim szerint – a kivitelezéssel nem sikerül túl messzire jutnom egy rossz mozdulat miatt, bár a kölyköknek még mindig lesz mit melózni vele a következő edzésen… Ha már az ő hülye, idióta csínyük miatt vagyunk most itt, akkor ez a legkevesebb amit cserébe megtehetnek.
Érzékelem Naomi mozgását valahol a perifériám széléről, de egészen addig nem is foglalkozok vele, amíg meg nem hallom a hangját, közvetlen mögöttem, én pedig némi hezitálás után szótlanul bólintok rá. Ha tudnám, milyen gondolatok fordulnak meg a fejében eközben, még fel is nevetnék… visszakézből lecsapni? Ugyan… a kezemet is alig bírom felemelni, nem hogy ilyen mozdulatot tenni, meg egyébként is… Ha el akarnám hallgattatni, akkor sem ilyen eszközökhöz folyamodnék.
Ahogy a hátamhoz ér, akaratlanul is összerezzenek, a nosztalgikus érzéstől, aztán ismét, amikor megtalálja, hogy melyik csigolyánál is van a baj – ezúttal már a fájdalomtól.
- Hát… tekintve, hogy a nagy kád forró fürdő most felejtős, és gondolom, te sem rejtegetsz semmilyen sportkrémet a zsebedben… -gondolkozok hangosan, mert általában ez a kettő szokott lenni a fő mentőövem, de így… - Nem tudom, a Gyógyítás varázslatnak elvileg használnia kéne. Ha mégsem, akkor meg vagy valami óvatos masszírozás, vagy átkarolom a polcot és megvárom a reggelt. -húztam el a számat, mert így hirtelen akármennyire is töröm a fejem, nem jut eszembe más varázslat, amit be lehetne vetni – őszintén szólva, nem is sűrűn volt rá példa,hogy hasonló sérülésnél valamelyik őrzőt kelljen megvárnom – de az is lehet, hogy csak a stressz miatt nem megy már a gondolkozás se. Azon se lepődnék meg egy cseppet sem. A mai nap után azt hiszem, már tényleg semmin…
Ha Naomi kezd valamit a hátammal, akkor jó gyerek módjára szótlanul-mozdulatlanul tűröm, maximum akkor számíthat némi grimaszra vagy mocorgásra részemről, ha sikerült fájdalmasabban megközelíteni a sérülést, egyébként csak megadóan tűrtem, a polcnak dőlve.
- Tudsz róla valamit…? Hogy egyáltalán hol van…? Vagy egy fénykép, vagy valami…?-szólaltam meg percekkel később, miután elkezdtem feldolgozni magamban az este nagy híreit, immár valamivel nyugodtabb, és  fájdalomtól kitisztult fejjel.
- Vagy van valami terved, hogy mindezek után hogyan tovább? –faggattam tovább óvatos kíváncsisággal, hacsak nem zárkózik el teljesen a válaszadás elől. Valahol azért megnyugtató érzés lenne tudni, hogy legalább ő hogy áll ehhez az egész gyerek-témához, így a jelenben, az információk és események tükrében.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Edzőtermek - Page 2 Iei050
Edzőtermek - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Edzőtermek - Page 2 Fdc5tz
Edzőtermek - Page 2 Dgp3lk
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Edzőtermek - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Edzőtermek // Vas. Jún. 07, 2015 11:15 am

Én is elég hülyén néztem a dokimra, mikor megpendítette a témát és nem is hittem, hogy el fogja érni a célját, bár tény, hogy New Yorkban csak Milo adott nekem vigaszt. Ezzel nem fordulhattam senkihez, a lehető legkevesebben tudhattak róla, nehogy kiderüljön.
- Azt hiszem, elég jól ismer a mentorod.
Erre azért megengedtem egy halovány mosolyt, igazából mindig nehezemre esett elképzelni gyerekekkel, de úgy tűnik, van új a nap alatt.
- Gondolom, megbirkóztál a feladattal.
Bármennyire is legyen furcsa, úgy gondolom, hogy ezt is igyekezett a lehető legjobban megoldani.
A kérdésére értetlenül pillantok rá, bár úgy gondolom, hogy csupán költői volt, és valamiképp folytatja majd. Nem is kell csalódnom, mert hamarosan így is lesz, én pedig bólintok. Nem voltam ugyan tanúja annak a beszélgetésnek, bár ezt nem is bánom, de értem legalább, hogy mire gondolt.
- A lényeget a jelek szerint nem sikerült leszűrnie.
Sóhajtottam fel, nem akarom én másra testálni a dolgokat, csak valahogy még rosszabbnak tűnt úgy az egész, hogy mindenki elhitte, megtettem, hogy egy hűtlen kis ribanc vagyok, és képes voltam szemen köpni Jacksont. Már oly mindegy, hisz ha már fáj, fájjon rendesen, nem igaz? Így volt...
Egy részem szívesen tombolna vele, de nem mozdulok, csak akkor, ha már abbahagyta, igaz, egy rossz mozdulat okán, de legalább már nem borogat polcokat tehetetlen dühében. Tudom, hogy mindez nagyon sok így egyszerre, és idő kell neki, de most nem tudom magára hagyni, hogy emészthessen, de amint lehet, meg fogom tenni.
Amikor összerezzen, nyelek egy aprót, sosem hittem volna, hogy valaha még hozzá fogok érni szándékosan. Különös dolgokra késztetik olykor az embert a körülmények, ugyanakkor csak segíteni szeretnék neki, és jól esik, hogy legalább emiatt nem tiltakozik.
- Akkor a biztonság kedvéért jöjjön mindkettő.
Bár még csak egyes szintű a mágiahasználatom, de bízom benne, hogy valamicskét segít. Tudom, hogy ez megint feszengésre fog okot adni, de nyilván nem gondolja komolyan, hogy pólón keresztül fogom bármelyiket is csinálni, szóval feltűröm a hátán az anyagot, le nem vetetem vele, mert köszi, a hasfalát meg a mellkasát nem kívánom látni még véletlenül sem. Csak aztán kezdek el koncentrálni, és a mágiámra összpontosítva igyekszem orvosolni a problémáját, bízva abban, hogyha teljesen nem is hozom helyre, de legalább jobb lesz valamivel a helyzet, és kevésbé lesz fájdalmas a masszírozás is. Érzem, hogy a varázslat megfogan, én átáramlik belé, a többit meg úgyis ő érzi, elvégre, ez nem látható sérülés, fogalmam sincsen, hogy jobb lett-e tőle bármi is. Utána azért a biztonság kedvéért finoman masszírozni kezdem, hogy a becsípődést megpróbáljam megszüntetni, remélhetőleg jobb lesz valamivel, mert tényleg nem szeretném, ha így kelljen állnia egész éjszaka, eléggé ki lenne utána még fizikailag is. Figyelem a reakciót közben, és ha fájdalmasabbnak tűnnek a mozdulataim, másként igyekszem megközelíteni a sérülést.
- Tavaly óta tudok róla... 2013-ban egy vérfarkas kinézte magának, és megtámadták, emléktörlése is volt, azóta már nem az eredeti nevelőszüleinél van, hanem egy őrzőpár neveli New Yorkban. Fényképem is van... A medálomban, de az nincs nálam most.
Azóta, hogy találkoztunk, nincsen, de ez most nem tartozik szorosan a tárgyhoz. Úgy gondoltam, nagyobb biztonságban lesz Pandánál, szóval ő őrzi nekem.
- Én... Szeretném visszakapni. Beadtam a kérelmeket, ha választ kapok, valószínűleg jövő hónapban egy időre New Yorkba megyek. Környezettanulmányt már folytattak nálam... Az ügyvédem szerint van esélyem.
Ezek igazából csak a száraz tényleg, abban nem segítenek, hogy megértse a hozzáállásomat, szóval inkább rögtön fűzöm tovább a szavakat, mielőtt esetleg kedve támadna kifakadni valamin... Nem mintha nem érteném meg, felettébb megértő vagyok, de legalább tudja akkor a teljes véleményemet.
- Nem vagyok egész nélküle. Azóta mardos a hiánya, hogy elvitték tőlem, hisz nem az én döntésem volt. Szeretnék egy esélyt, szeretném megtudni, hogy milyen anyja lennék... Szeretném, ha boldog lenne, velem...
Nyelek egyet, kicsit könnyebb a hátának elmondani ezeket, de mivel nem szeretném, hogy azt higgye, ki akarom ebből is zárni, ezúttal sem tartok szünetet.
- Illetve, veled is, ha szeretnéd. Fontos tudnod, hogy nem várok el tőled ilyen téren semmit, de azt sem mondanám soha, hogy nem láthatod.
Remélem, hogy kellőképpen óvatosan fogalmaztam ahhoz, hogy ne akarjon megint elgurulni a gyógyszere.

[10-3 (Gyógyítás)=7]
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Edzőtermek - Page 2 2jb181u
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Edzőtermek // Vas. Jún. 07, 2015 2:19 pm

Do they burn, the wishes whispered,
like secrets, they yearn, just to be heard
I'm done with questions, I have no answers,
the choice is yours, cos the show is on right...


A megjegyzésére hozzá hasonlóan én is halványan elmosolyodok. Most erre mit lehet mondani? Egy olyan őskövület vén róka informátornak már illik jó emberismerőnek lenni? Remélem, mire annyi idős leszek, ha olyan jó talán nem is leszek, mint az öreg, de legalább szeretném közelíteni azt a szintet.
- Még szép. -kértem ki magamnak - Nem majd hagyom, hogy egy rakás kölyök legyőzzön. -ráztam meg a fejem, még mit nem. Oké, azt azért mégiscsak sikerült kiharcolniuk, hogy néha-néha iktassunk be egy-egy játszós órát, vagy akár felmérések után, ha jó időt futottak, de azért alapjában véve mégiscsak az volt, amit én mondtam.
- Igen, úgy tűnik, hogy nem. Vagy ő is csak elhallgatta előlem. -feleltem dacosan, mert igaz, nem néznék ki ilyesmit a húgomból, de hirtelen egész hosszúra nyúlt a lista, hogy még kiktől nem számítottam volna ilyen húzásra, és mégis megtették. Azt hiszem, ezek után már azon se lepődnék meg, ha kiderülne, hogy Erin is közéjük tartozik.
Csak beletörődően bólintok arra, hogy segíteni fog, amikor pedig feltűri a hátamon a pólót, kedvem lenne felnevetni és figyelmeztetni, hogy csak óvatosan… mégis mit szólna a pasija, ha megtudná? De tekintve, hogy jelen körülmények között elég lenne válasz helyett a hátamra csapnia egyet ahhoz, hogy térdre kényszerítsen, inkább mégsem kockáztatok. Pláne, hogy úgy is szándékomban áll tovább faggatni, és gondolom, egy hasonló beszólás után azt is cseszhetném. Elég ideig rejtegették előlem az igazságot, eszem ágában sincs még többet várni arra, hogy még valamit megtudjak róla. Meg egyébként is… ennél rosszabb már úgy se nagyon lehet, akkor meg már inkább most borítson mindent a nyakamba, nem igaz?
Ahogy megérzem a mágia kellemesen meleg, bizsergető hatását, már segít ellazulni valamennyire, én pedig a homlokomat továbbra is a polcnak támasztva várom, hogy soha ne maradjon abba… Hiába, ezt még sérülés nélkül is bármikor el bírnám viselni. Kár, hogy sem most, sem máskor nem tart örökké.
- Valamivel már jobb, azt hiszem. -próbálok újra a becsípődés felé nyúlni, és igaz, már valamivel jobban hajlik hátrafelé a kezem, de még mindig nem az igazi, sőt… a közelében sincs, így végül csak visszaejtem a karom magam mellé és hagyom Naomit tovább dolgozni a problémán. Igaz, ez sem rossz, bár néha-néha sikerül úgy rátapintani a sérülésemre, hogy megfeszüljek, összerezzenjek, vagy épp csak kényelmetlenül mocorogjak egy-egy pillanatra. Mert hogy hangot adni nem fogok a fájdalmamnak, az egyszer már biztos. Hála az égnek, hogy egész jól veszi a lapot közben, és nem áll szándékában még jobban meggyötörni, habár elég lenne a kisujját mozdítani érte.
Nem mondom, számomra is hatalmas könnyebbség, hogy nem kell egymás arcát figyelnünk a beszélgetés közben, nem tudom, hogy az információk fényében mennyire lenne erőm hozzá, attól függetlenül, hogy a kíváncsiság minduntalan dolgozik bennem.
Ahogy mesél, csak néha-néha egy erőtlen bólintással, vagy hümmentéssel veszem tudomásul a dolgot, és valahol igencsak szar érzés, hogy nem elég, hogy a mi életünk így szétcsúszott az elmúlt tíz évben, azt hinné az ember, hogy legalább a gyereknek jól ment a sora, ha már az volt az egyik elsődleges mozgatórugó a háttérben – de úgy tűnik, még ez sem mondhatjuk el.
- Azt hiszem, már sejtem, hogy miért féltél annyira attól, hogy kinyissam. -morogtam közbe, mert tekintve, hogy akkor mi volt a helyzet… szerintem ész nélkül vágtam volna zsebre és semmisítettem volna meg elborult fejjel, anélkül, hogy bármennyire is utánajártam volna a történteknek.
Az, hogy Naomi szeretné visszakapni, nem lep meg. Az, hogy pont akkor sikerült betoppannunk egymás életébe, amikor már ennyire a közepében jár minden szervezésnek, az viszont már igen, és magam sem vagyok biztos benne, hogy az dühít jobban, hogy ezt az egészet is a hátam mögött kezdte el szervezni, úgy, hogy még csak halvány tudomásom sem volt róla, vagy az, vagy az, hogy csak azért tudtam most meg, mert egy gyenge pillanatában bevallotta…
- Van esélyed? De ha nem lettél volna olyan büszke… vagy rémült, mint 10 éve, vagy bíztál volna bennem annyira, hogy segítséget kérj, akkor több esélyed lenne. Gondolom. Vagy nem?-kérdezem, hisz annyira én sem vagyok otthon az ilyen jogi dolgokban, hiába fáraszt velük néha Bria, de azt hiszem, egy ilyen örökbefogadós témánál két ember még mindig jobb esélyekkel rúg labdába, mint egyedül. - Elmondtad volna egyáltalán valaha? Mondjuk akkor, ha még mindig New Yorkban lennék? Vagy csak azért, mert kénytelen lettél volna, ha már úgy is egy helyen lakunk, Fairbanksben? -szúrom közbe az újabb csalódott kérdésemet, mert tekintve, hogy a 10 év alatt sem nagyon törte magát, azon se lepődnék meg, ha sosem árulta volna el. Pechje van, hogy a diákjaimnak köszönhetően most itt ragadtunk és egymás társaságát vagyunk kénytelenek élvezni.
Nem tagadom, csodálatra méltó, hogy ennyire ragaszkodik a lányához, és valamennyire el is fog a szégyenérzet, hogy én jelen esetben képtelen vagyok hasonlóan érezni… igaz, fordított esetben valószínűleg én is ennyire küzdenék érte. Azt viszont nem tudom, hogy pontosan mi az oka… azért, mert ennyi mindent kellett kiállnia érte? Azért, mert az első és egyetlen gyereke, lévén, soha nem képes újra szülni? Vagy azért, mert én vagyok az apja, és akármennyire is legyen rossz a kapcsolatunk a jelenben, mégis azokra az időkre emlékezteti, amikor még minden szép és jó volt? Talán majd egyszer kifaggatom, ha kevésbé lesz feszült a légkör, és úgy adódik rá lehetőségem.
…és valahol roppantmód bosszantó és fáj tudomásul vennem, hogy hiába változtunk mindketten az elmúlt 10 év során, még mindig milyen jól ismer, és tudja, hogy tálalja nekem a dolgokat úgy, hogy a lehető legkevésbé reagáljak rosszul rájuk.
- Én… szeretnék segíteni. -felelem némi hezitálás után, miután ellhallgat. Azt hiszem, ez a minimum a történtek fényében - Igaz, nem tudom, hogy jelen esetben tudok-e egyáltalán valamivel, de… ha van, ilyen akkor szólj. Kérlek. -tartok újabb röpke szünetet, mivel a többiben még magam sem vagyok biztos, hogy mit szeretnék. A segítségnyújtáson kívül elhatárolódni minden egyébtől? Arra úgy sem lennék képes, pláne, ha a lány is itt lesz… Erőt venni magamon és az apja lenni, aki nem voltam egész eddigi életében? Félek, hogy talán tudnék jól megbirkózni egy ilyen feladattal.
- Ami a többit illeti, majd meglátjuk. Egyelőre még át kell gondolnom… ezt az egészet. -maradtam végül valami semleges, diplomatikus válasznál.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Edzőtermek - Page 2 Iei050
Edzőtermek - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Edzőtermek - Page 2 Fdc5tz
Edzőtermek - Page 2 Dgp3lk
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Edzőtermek - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Edzőtermek // Vas. Jún. 07, 2015 3:16 pm

Néha nem tudom, honnan van benne ez a töménytelen büszkeség, de nem firtatom inkább a kérdést a kis diákokkal, alapvetően is úgy gondoltam, hogy bizonyosan nem okozott neki problémát a dolog.
- Ha ez megnyugtat valamelyest, akkor én nem tudok arról, hogy ő is tisztában lenne vele.
Sőt. Egészen biztos vagyok benne, hogy nincs, elvégre évekig egy suliba jártunk még, és mindig úgy nézett rám, mint a véres rongyra, pár hónap után leszoktam a köszönésről is, mert csak fintorgott rám. Megértettem, és elviseltem, ám úgy hiszem, ha tudta volna, első útja mindenképp Jacksonhoz vezetett volna, és semmiképpen sem viselkedett volna úgy velem. Nem mindenki hazug ebben a képletben. Hála istennek ez a gondolat legalább eltereli arról a figyelmet a szülei kérdésköréről, persze nem vagyok benne biztos, hogy később nem fog előbukkanni a téma, de mára talán ennyi sokk is bőven elég volt.
A fájdalmát igyekszem valamelyest csillapítani, az eddigiek alapján ez visszatérő probléma nála, a sportolóknál mondjuk nem ritka, hogy megesik az ilyesmi. Összeszorul a szívem, ha arra gondolok, hogy talán soha többé nem térhet vissza a profi karrierjéhez, de bízom benne, hogy valami megoldás csak van, az nem lehet, hogy ennyi volt.
- Még kétszer meg tudom majd csinálni, ha nem múlik nagyon a dolog… Sajnos ilyen szinten csodákra nem vagyok képes.
Sóhajtok fel, később sem leszek vélhetőleg ilyen téren, egyébként sem gyógyítónak lettem, de azért nagyobb mágiaszinttel a varázslatok is erőteljesebben fejtik ki a hatásukat. Egyelőre azonban maradok a fizikailag történő orvoslásnál, az is több, mint a semmi, bár bizonyára fájdalmasabb is időnként, mint a varázslat, de megteszek mindent, hogy elkerüljem. Csak észrevétlenül megcsóválom a fejem, amikor rájövök, hogy akkor sem szökik ki semmi a száján, mikor rosszul nyúlok hozzá, a férfiak és az ő büszkeségük, mintha bármivel is kevesebbek lennének attól, hogy néha nekik is fáj. Erről persze nem áll szándékomban értekezni vele, de az tuti, hogy fordított helyzetben én vinnyognék a fájdalomtól.
- Nem úgy kellett megtudnod, remélem, ezt már érted te is.
Ebben benne van az is, hogy szándékomban állt elmondani neki, csak épp nem úgy, hogy semmi támpontom nincsen a lányunkról. Évekkel ezelőtt mégis miért tettem volna? Hogy a saját lelkem könnyebb legyen? Épp elégszer éreztem az utóbbi időben önzőnek magam, ez nem hiányzott még ezzel kapcsolatban is.
- Nem hiszem, hogy sokat számítana, hiszen nem vagyunk együtt.
Ez csupán egy egyszerű tény, tudom jól, hogy pároknak egyszerűbb teszem azt örökbe fogadniuk, de Maya vér szerint a gyermekem, és nem önként mondtam le róla, ami azért egy tizenöt éves lány esetében annyira szerintem nem meglepő. Lehet persze, hogy veszíteni fogok, lehet, hogy tárgyalás sem lesz, mert Maya nem akar majd engem anyjának, és akkor el fogok sétálni. Belepusztulnék, de megtenném.
- Elmondtam volna. Nem most, az igaz, hanem ha velem van Maya. Anélkül fölöslegesnek találtam eddig is feltépni ezt a sebet, de másként alakult.
Hiszi, avagy nem, ezt rábízom, vannak dolgok, amiket nem kell túlmagyarázni, ezt sem fogom. Elhiszem, hogy csalódott, hogy talán bármit kinéz belőlem, de sosem próbáltam volna tovább titkolni előle a lányát, kegyetlenség lett volna. Tudom, így is az volt, de az nem a saját döntésem nyomán alakult úgy, ahogy, a jövőt már én alakítom ilyen téren. Csupán úgy gondoltam, hogyha eddig csak az én harcom volt, nem kell bevonnom, hagyhatom még áldásos tudatlanságban, de istenem… ha tudtam volna, hogy ennyire megviselte, másként cselekszem, talán sokkal hamarabb, de amennyire ő nem vágyott informálódni rólam, úgy én is igyekeztem elkerülni az ilyesmit. A lapokban olvastam róla, és egyszer láttam sétálni egy nővel, de az bőven kevés volt ahhoz, hogy rájöjjek, mi munkál a háttérben. Eszemben sem volt felrúgni az életét egy ilyen hírrel úgy, hogy az égvilágon semmit sem tudtam Mayáról.
- Tavaly februárig fogalmam sem volt róla, hol van. Az is véletlen volt, és máig nem tudom, anyám honnan tudott róla, de neki volt egy rakás képe… Aztán elintézte, hogy messziről megnézhessem. Tudod, ott az iskolaudvaron boldognak tűnt. Az első elhívásomra azért mondtam nemet, mert úgy gondoltam, hogy addig nem tehetem, amíg nem találom meg, és nem tudom meg, van-e esélyem visszakapni. Aztán amikor ott láttam, úgy döntöttem, nem fogom kirángatni az életéből.
Nem mintha könnyű döntés lett volna, úgy éreztem, belepusztulok, de nem éreztem volna jogosnak, ha tönkreteszem a családját, a boldogságát.
- A Vörös Hold után viszont ezért mondtam igen, mert lemondtam róla lélekben, és fél évig nem is volt semmi probléma, csak aztán a Mentorom, aki tavaly elkísért New Yorkba, elmondta, hogy miket tudott meg közben, tőle tudom az emléktörlést, és hogy már őrzők között él. Azóta úgy gondolom, hogy ha már nem azokkal van, akikkel élete első éveit leélte, és tulajdonképpen egy hamis életet él, akkor megpróbálhatom. Ha ő is szeretné. Ha nem, úgy nem fogom elrángatni onnan.
Sóhajtok fel végül, lassan tényleg annyit beszélek, hogy kiszárad a szám. Aztán hagyom, hagy gondolkodjon, eméssze kicsit, semmire sem kell most választ adnia, én nem fogom sürgetni, azt hiszem, ez a legkevesebb.
- Ezt én sem tudom, majd megkérdezem az ügyvédemet, hogy ez változtat-e bármin is. Mindenesetre, köszönöm, és szólni fogok.
Igazság szerint, én csak azt szeretném, hogy ismerjék egymást, gőzöm sincs róla, hogy ez a kívánságom igencsak teljesült már.
- Megértem, gondolkodj csak rajta…
Halovány mosoly kúszik ajkaimra, igazság szerint, ez sokkal jobb, mint reméltem, bár valahol még mindig számítok arra, hogy amint lehetősége van rá, apasági tesztet fog kérni, amihez szintén joga van, és nem fogok nemet mondani arra sem. A helyében én sem bíznék magamban, kettőnk közül jelenleg nekem kell nagyon türelmesnek lennem.
- Nos? Hogy érzed? Jobb egy kicsit, vagy még mindig polcot ölelve alszol?
Én példának okáért kezdek fázni, átizzadt göncökben nem nehéz, pláne úgy, hogy egyik sem egy vastag darab, de azzal nem számoltam, hogy ebben fog érni az éjszaka. Itt meg nincs semmi, amivel be lehetne takarózni, és az tökéletesen egyértelmű, hogy egymáshoz bújni sem fogunk, már ha egyáltalán alszunk, bár a kimerültség olykor legyűri az embert, márpedig engem eléggé lefárasztott, részéről ott a lelki sokk, illetve a fájdalom… talán jobban járna, ha lepihenne, de távol álljak attól, hogy bármit javasoljak neki.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Edzőtermek - Page 2 2jb181u
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Edzőtermek // Vas. Jún. 07, 2015 6:48 pm

- Jelen helyzetben nem túlzottan, bár szerintem nem sok olyat tudnál most mondani, mitől sikerülne. -mármint megnyugodni. Szerintem ha közölné, hogy talált a sarokban egy pótkulcsot, a mostani idegállapotomban csak attól is robbannék, mert… miért nem előbb?!
- Majd rákérdezek nála, ha legközelebb beszélünk. Ahogy anyáméknál is, hogy ideje vallani, mi ez az egész, meg mégis, hogy képzelték… Vagy esetleg nem tudnak-e valamit egy szem unokájukról…-morfondírozok hangosan, mert ha már én is tudok arról, amit mindenki titkolni próbált, miért ne kürtöljem egyből világgá? Másfelől… az sem lenne utolsó, ha tovább játszanám a tudatlant és egy személyes látogatás alkalmával szembesíteném őket azzal, hogy hahó, amúgy már mindent tudok – legalábbis hiszem én. Megnézném az arcukat, csak félő, hogy nem lesz türelmem még heteket, hónapokat várni, mire eljutunk idáig. Annyira türelmes sosem voltam… sajnos
- Persze, érthető. -motyogom arra, hogy ne várjak csodát, és mondanám, hogy fogjuk rá, már ezzel is életet mentett, de azt hiszem, miután „rám omlasztotta a fél hegyoldalt”, annyira nem is tűnik nagy életmentésnek… inkább mentsük a menthetőt?
Az én szintemmel már egy valamivel hatásosabban megy a dolog, és az sem ritka, hogy saját magam látom el a kisebb sérüléseimet, de ez most olyan, amihez ha akarnék, se tudnék hozzáférni, hogy kezdjek vele valamit.
- Lehet, hogy nem. Lehet, hogy igen. Már nem vagyunk együtt, de attól még egy városban lakunk. Még az is jobb, mint egyedülállóként próbálkozni. -vonnék vállat, ha nem fájna, mert… mert mégiscsak egy 9 éves gyerekről beszélünk. Mi van, ha az egy szem szülője épp túlórázik? Vagy közbejön valami?
- Mert mondd, hogy nem a vérfarkas pasiddal együtt „dolgozol” ezen az ügyön… -szörnyedek el hirtelen, ahogy eszembe jut, hogy valójában mégsem egyedülálló… Te jó ég, belegondolni is rossz, hogy pont egy vérfarkas mellé kerüljön szerencsétlen gyerek, ha már egyszer így is át kellett élnie egy támadást korábban.
Csak egy beletörődő sóhajjal veszem tudomásul, hogy elmondta volna – legalábbis azt állítja most… De tudok mit tenni, mint elhinni? Sajnos nem.  Inkább hallgatom tovább, ahogy a kislányról mesél, furcsa módon amennyire nem akarok tudomást venni az egészről, hogy van egy lányom, legalább annyira érdekel is, hogy valójában milyen lehet ő maga, vagy egyáltalán milyen volt az élete… nélkülünk, a szülei nélkül.
- Értem. -felelem végül az elhívásokra és a mögöttük álló okokra, és mialatt beszélt, bennem is megfogalmazódott mindaz, amire végül rá sem kellett kérdeznem, választ kaptam anélkül is – hogy mi van akkor, ha történetesen boldog a mostani családjával? Vagy egyáltalán nem is kíváncsi az igazi szüleire? Akkor is ennyire ragaszkodna hozzá? Mert ami jó, azt ugyebár ne bolygassuk és had ne tegyen már tönkre még egy életet…
Csak egy bólintással reagálok az ügyvéd említésére, majd a köszönetére is. Mert mégis, mit mondhatnék? Nincs mit…?
És egy újabb bólintás arra is, hogy gondolkozni fogok rajta, én pedig lassan úgy érzem magam mint valami bólogatós kutya az autó kalaptartóján a hátsó szélvédőnél. Ha valami, hát az biztos, hogy fogok rajta, nem is keveset… Ahogy magamat ismerem, szerintem aludni sem sokat fogok tudni miatta a következő pár napban.
- Nem szándékozom, akkor már inkább kiterülök a földön, az is jobb – max. fél órás lassított felvételben jutok el odáig, hogy leheveredjek. -adok választ a kérdésére, de aztán megkísérlem óvatosan kihúzni magam, meg a karjaimat megmozgatni… és bár még mindig nem tökéletes, és érzem is a becsípődés helyét, már koránt sem olyan elviselhetetlen a fájdalom, mint eddig.
- Még fáj, de már határozottan jobb. Legalábbis, mozogni már bírok… Köszönöm. -felelem végül, majd átvéve a stafétabotot, magam is megtapogatom-nyomogatom-dörgölöm a gerincem mentén, amennyire hozzáférek, aztán néhány lassú és óvatos törzshajlítással is megpróbálkozok, hátha kicsit segít némi nyújtás. Kár, hogy bordásfal nincs idebenn, mert akkor már biztos azon lógnék.
Egészen addig meg sem szólalok újra, amíg fel nem tűnik Naomi didergése, ami meglep egy kissé… Mármint nem maga a tény, hogy fázós lenne, gondolom, az nem sokat változott az elmúlt 10 évben, egyszerűen az, hogy ennyire lehűlt a levegő. Mondjuk az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy sosem voltam különösebben fázós típus, sőt… sokszor még anyámat is sikerült kiakasztanom azzal, hogy télen akár kabát nélkül is képes voltam kimozdulni a szakadó hóban, de istenem, ez van. Most meg amúgy is mozgok, arról nem is beszélve, hogy a düh és a méreg is kiváló „fűtőanyag” tud lenni, azokból pedig most aztán végképp nincs hiány.
- Tessék, mielőtt megfagysz, aztán vihetlek még az ügyeletre is. –bújok ki a pólómból, mielőtt eszébe jutna ellenkezni. Talán nem nagy vigasz a hideg ellen, de a semmitől egy-két réteggel mégis több, tekintve, hogy az összebújós téma elég sok sebből vérzik. Így is szívni fogják a vérem a kölykök, ha megtudják, hogy milyen sikeres volt a csínyük, nem hiányoznak még az egyéb pletykák is mellé. Amennyiben Naomi időközben visszaült volna a földre, úgy csak a hátára terítem a felsőt, ellenkező esetben átnyújtom neki - Nekem meg időközben eszembe jutott valami, mindjárt jövök, megnézem…
Nem is tudom, miért jelentem be előtte a dolgot, amikor csupán a szertár túlsó felébe igyekszek, átmászva az elborított polc fölött, hogy a hátrébb lévők tartalmát kezdjem átnézni, találok-e alkalmas muníciót a tervemhez, vagy tényleg nem marad más választásunk, meg kell várnunk a reggelt.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Edzőtermek - Page 2 Iei050
Edzőtermek - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Edzőtermek - Page 2 Fdc5tz
Edzőtermek - Page 2 Dgp3lk
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Edzőtermek - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Edzőtermek // Vas. Jún. 07, 2015 9:31 pm

Ezzel csak egyetérteni tudok, mondjuk, maximum azzal űzhetném el az aktuális kedélyállapotát, ha azt mondanám, tudom a megoldást a lába helyretételére, de nincs így sajnos. Így hát jobb hallgatni, és azt sem igazán firtatom, hogy a szüleit miként akarja elővenni ezzel kapcsolatban. Az ő dolga, még azon sem tudnék meglepődni, ha letagadják, de ha meg merik tenni, akkor maximum az arcukba tolom a darabokra tépett csekket, mert megvan, én sem vagyok tökéletesen szerencsétlen, ha magamat kell védeni. Márpedig arra szükségem volt biztosítékként, mint ahogy az örökbefogadásnál is azt x-eltem be, hogyha a lányom valaha tudni akar rólam, megkereshet. Ezt viszont nem kifejezetten vágytam megvárni, mert lehet, sosem történne meg, hisz ő aligha tudhatja, milyen körülmények között született.
- Azon viszont nem lennék meglepve, ha tudnának róla, anyám is tudott, eléggé sokkolt a dolog, ő még figyeltette is. Totálisan eszelős volt, engem is lenyomoztatott, miután eljöttem otthonról. Nem viselte túl jól.
Vontam vállat, ez már nem érdekel, anyám sokszor volt velem kegyetlen, és különösképpen sosem lepett meg, hogy mi mindenre képes, de azóta sem értem, ha ennyire nem számítottam neki, meg az unokája sem, akkor mi az isten haragos egének kellett nyomozni utánunk.  
- Tulajdonképpen egyedülálló vagyok így is, szóval igazából ez jogilag semmit sem változtat.
Egyedülálló alatt itt most azt értem, hogy sem élettársi, sem házastársi kapcsolatban nem vagyok, és tekintettel arra a tényre, hogy Connor közelében nem épp életbiztosítás egyelőre megmaradnom, ezért azt hiszem, hogy ez a közeljövőben nem is fog megváltozni.
- Persze mondhatnám, hogy mivel az apja is Fairbanksben él, nem kellene hiányolnia őt sem, de a nevedben nyilván nem nyilatkozhatok, és nem is fogok feltételezésekbe bocsátkozni. Majd kialakul, ha egyáltalán lesz minek.
Fogalmam sincs, miként fogunk bármit is intézni, ha Maya végül nálam köt ki, nagyon remélem, hogy így lesz, és bízom benne, hogy tényleg sikerülhet, de nem lovalom bele magam a dologba.
- Amit viszont el tudok mondani, hogy a nagyszüleim, az ő dédszülei itt élnek, és a legvalószínűbbnek még mindig azt gondolom, hogy hozzájuk költöznék vele, legalább mindig lehetne körülötte valaki.
Jackson nem ismeri a Nagyiékat, persze mesélni sokat meséltem róluk, szóval valamiféle képe lehet, de személyesen nem találkoztak még, ám az biztos, hogy meglepően fiatalosak, de nem igazán fura ez a dolog, hisz anyám is, és én is igencsak korán adtunk életet egy gyermeknek.
- Mi? Jesszus, dehogy is. Nem terveztem Őt belevonni ebbe, már csak azért sem, mert Mayát megtámadták korábban. Fogalmam sincs, hogy mit váltana ki belőle, szóval eszemben sincs ezt erőltetni.
Azt meg pláne nem fogom elregélni, hogy az első elhívásom is pont miatta volt, tekintettel arra, hogy átváltozott miattam, és nem sok híja volt, hogy nem esett nekem. A legenyhébb reakciója szerintem az lenne, hogy megőrültem. Nem mondom, hogy nem lenne igaza, és a dolog akkor lesz még rosszabb, ha kiderül, hogy kiről is van szó. Szerintem totálisan idiótának fog gondolni, de őszintén szólva ezzel mások részéről sem tudnék mit kezdeni. Én megpróbáltam küzdeni az érzéseim ellen, de még a memóriatörlésem dacára is előjöttek az álmaimban. Vannak olyan dolgok, amik ellen fölösleges hadakozni. Más kérdés, hogy részben igazat kell adnom a kételkedőknek, mert még ha nekem nem is olyan nehéz bizonyos dolgok nélkül, ő borzasztóan fiatal, sok mindent kellene még tapasztalnia, és vannak dolgok, amit mellettem nem igazán tanulhat meg, sokkal inkább lenne értelmesebb elgondolás egy vérfarkastól magába szívnia bizonyos képességeket. Ám ez azt hiszem, egyelőre egyikünk számára sem tűnne opciónak.
- Szóval nem kell halálra rémülnöd.
Vonok vállat, lehet, hogy voltak hibás döntéseim, és létfontosságú dologról hazudtam neki, de felelőtlen sosem voltam. Úgyhogy igazából nem is tudom, mire számított. Majd azt mondom, hogy persze, már összebútoroztunk a vérfarkassal, és bedobom majd mellé a lányomat is? Majd idővel ráeszmél, hogy senki a világon nem számít nekem annyira, mint a lányunk, és érte bizony mindent hajlandó lennék feláldozni, mint ahogy egyszer már meg is tettem. S igen, ha történetesen ez a saját boldogságom, akkor legyen, túl fogom élni, mint ahogy a tetoválásom is jelzi, tényleg, fel sem tűnt, hogy elcsípte volna a szárnyaim tetejét az edzés közben, ha meg is történt, nem tett róla említést.
Úgy tűnik, hogy legalább nem zárkózik el az elől, hogy megismerje a lányát, ami azért valamelyest megnyugtat. Tudom én, hogy nem kész rá, mint ahogy azt is, hogy ha esetleg vállalna gyereket, akkor sem egy kilenc évessel kezdené, de nekünk ilyen téren ez jutott, noha neki később lehet még másik, ez az ő döntése, nekem nem, s ez már soha nem is fog változni. Nem mintha olyan lenne mellettem, akitől képes lennék megfoganni, ha egyáltalán lehetséges lenne, már csak azért sem, mert ez igencsak esélytelen szex nélkül.
- Majd mérem az idődet a stoppereddel.
Szúrom közbe, mintha olyan nagyon helye lenne itt a poénkodásnak. Tudom én, hogy nem igazán nyerő a dolog, de most úgy érzem, hogy csak ennyire futja már. Iszonyatosan kimerült vagyok lelkileg is, ez a téma megvisel, világ életemben így volt, és pont ő az a személy, aki előtt ez a lehető leginkább érvényesül.
- Örülök neki.
Szívesen tettem, de úgy vélem, ezt inkább nem mondanám, ha már miattam került ebbe a helyzetbe is. Tiszta öröm és boldogság, hogy ennyire csak rosszat tudok okozni neki. Van egyáltalán valaki, akivel jót teszek? A saját idegrendszerem érdekében ezen inkább most nem agyalok.
Amikor meglátom, hogy elkezdi levenni a pólóját, megfagy bennem a vér, és majdnem kiszalad a számon, hogy könyörgöm, le ne vegye, mert… nem teheti, és kész, de esélyem sincs megszólalni, mert már ki is bújik belőle, én meg lebutulok pár pillanatra egy moha szintjére nagyjából.
- Basszus.
Nyögök fel halkan, de rögtön elkapom a fejem, mert naaaaaa nem, ezt aztán nem szeretném látni, inkább nyomom ki a saját szemeimet. Körülbelül olyan szinten letaglózó még most is, mint először, vagy ha lehetséges, még inkább. Hát ez rohadtul nem fair. Szerintem bűn ilyen jól kinézni, és kész. Megint eszembe jut, hogy egy ilyen pasi mi az istent akart tőlem egyáltalán, mert közel sem vagyok olyan nő, aki olyan agyeldobósan szexi lenne. Ezt viszont szintén nem fogom firtatni, mert már olyan mindegy. Azt viszont érzem, hogy lángol a képem, már nem megszokott számomra, hogy bárkit is így lássak, akkoriban is sokáig tartott, hogy ne akarjak minden áldott alkalommal rákokat megszégyenítően piroslani, de egy idő után már nem jöttem totálisan zavarba, sőt… Egészen könnyedén kihozta belőlem ilyen téren a kisördögöt.
- Kösz.
Nem mintha hergelni akarnám, vagy bármi, de az összeizzadt felsőmre olyan fölösleges lenne rávennem a pólóját, hogy inkább gyorsan hátat fordítok neki, és lehúzom magamról a felső réteget, így sem mutatnék semmi olyat, amit nem kellene, de legalább nem jövök még inkább zavarba, vagy nem fújom fel magam azon, hogy meg sem néz. Igen, igen, nőből vagyok zavarna. A tetkómnak így maximum a felső és az alsó része hiányzik, a sportmelltartó a nagy részét azért takarja. Sokáig azonban nem szórakozok, belebújok az övébe, és kicsit jobb rögtön, bár nem vagyok rest elnevetni azon magam, hogy még mindig mennyivel kisebb vagyok nála. Madarakhoz hasonló repkedő mozdulatot teszek a kezeimmel, és nagyjából integetnek így a pólója ujjai is. Hümm, vajon hányszor fogja kimosni, mielőtt újra felvenné? A kukába azért csak nem dobja ki…
- Micsoda? Kijutás esélyes dolog, vagy más?
Kérdezek rá, de ha az előbbi, akkor fene nagy kísértést fogok érezni arra, hogy megcsapkodjam, amiért csak most. Még ha tulajdonképpen nem is igazán bánom, hogy megtudta, nem könnyebbültem meg, erről nincs szó, de örülök, hogy végre nem kell egy ilyen súlyú titkot cipelnem. S tekintettel arra, hogy a kíváncsiságom még mindig nem lett csekélyebb mértékű, hát nem vagyok rest utána indulni, hogy megnézzem, mit ténykedik, vagy épp mit keres. Szerszámokat talán? Azok szerintem nincsenek szertárban, maximum pumpa, de azzal nem hiszem, hogy ki lehet nyitni az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Edzőtermek - Page 2 2jb181u
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Edzőtermek // Hétf. Jún. 08, 2015 11:36 am

Te jó ég, ez egyre rosszabbul hangzik. Tudom, hogy az előbb pont én említettem, hogy majd kifaggatom az ősöket, tudnak-e valamit egy szem unokájukról, de az, hogy Naomi szerint esélyesen tudnak, mégiscsak szíven üt – talán mert valahol magam sem akarom elhinni, hogy ez lehetséges. Mert már az is elég árulás részükről, hogy egyáltalán benne voltak ebben az egész eltitkolásban. Ha kiderül, hogy tényleg tudnak róla… én kiakadok. Még jobban…
- Érdekes egy ember az anyád. -jegyzem meg, hisz volt hozzá szerencsém régebben nem egyszer, és ahhoz képest, hogy mennyire nem szerette a lányát, valahol mégis furcsa és különös, hogy ennyire megviselte, amikor végre megszabadult tőle, olyannyira, hogy még nyomoztatott is utána… Még jó, hogy nálunk szó sincs semmi ilyesmiről – legalábbis nem tudok róla, meg valahogy ezt se nézném ki a szüleimből – igaz, nálunk nem is ilyen rossz a viszony, időről-időre telefonon is beszélünk, meg a hírekből, újságokból is követhetik, hogy épp mi újság velem szakmai téren, arról nem is beszélve, hogy eddig egy városban éltünk, ha nem is egy helyen. Kíváncsi vagyok, mit reagálnak majd erre az egész unoka-témára, ha rákérdezek, vagy hogy befolyásolja a viszonyt a későbbiekben.
Úgy tűnik, különösebben nem hatja meg az örökbefogadás jogi oldala kapcsán, hogy hahó, amúgy én is itt vagyok a városban, így aztán nem is erőltetem tovább a dolgot, csinálja, ahogy akarta – ha már eddig is ez volt. Persze valahol bosszant, tagadhatatlanul… és hogy felejthettem el, hogy tényleg, a nagyszülők is itt vannak… Legalább az megnyugtató valahol, hogy a vérfarkas ismerőseitől igyekszik majd távol tartani a gyereket.
- Nem szokásom. -reagálom kurtán a halálra rémülésre, mert ha valami esetleg meg is ijesztene, szerencsére – vagy épp sajnos – rekordidő alatt tudom méreggé változtatni, és egyből másképp állok hozzá, vagy épp reagálok. Van, amikor jól jön, van, amikor kevésbé, de ez van, nálam egész jól bevált, mint túlélő-stratégia.
- Bánom is én… ha előtte egyáltalán el tudod venni tőlem. -mert gondolom, sajátja az nincs, amúgy meg képzelem, milyen eséllyel szerezné meg tőlem… Még akkor sem tartom valószínűnek, ha az egyik kezem foglalt lenne, mert épp fogom, de azt meg pláne kétlem, hogy a zsebemből akarná elcsenni. Te jó ég, én hogy röhögnék még ilyen állapotban is, ha mégis arra vetemedne, hogy megpróbálja…
- Könyörgöm… mint ha még sosem láttál volna így korábban. -vagy még ennél is alulöltözöttebben, ha már itt tartunk, szóval tényleg nem értem, mire ez a nagy szégyenlősködés a részéről. De ha már ennyire zavarban van, hát csak a kezébe nyomom a pólót, aztán indulok is a szertár másik felé körbenézni. A végén még az épület alapzatánál is mélyebbre süllyedne el, ha két lépés távolságból végignézném, hogy öltözködik. Szerintem előbb vágná hozzám a pólót, hogy húzzak a francba.
- De úgy tűnik, használ, a színedből ítélve már nem fázol annyira. -folytatom a csipkelődést a távolból, mert ha már régebben is annyit szívtam a végér a pipacsvörös színe miatt, akkor most miért kímélném?
Kár, hogy nem előbb jutott eszembe az, ami, mert akkor most nem kéne a leborított polcok okozta kupit is áttúrnom, hogy megtaláljam, amit keresek… keresnék, ha nem ütné meg a fülem a nevetésének a hangja – amit valljunk be, a jelen állapotban igencsak furcsán hat. Ám ahogy Naomi felé pillantok, én sem bírom megállni, hogy ne mosolyodjak el egy pillanatra.
- Hát, még hízhatsz bele… ha már nőni nemigen fogsz. Vagy hálóingnek sem rossz. -cukkolom tovább, miközben a ruhának is beillő pólómat próbálgatja, de aztán akaratlanul is eszembe jut, hogy régen milyen sokszor csente el egy-egy felsőmet, és én mennyire jól szórakoztam akkoriban is, amikor azokban mászkált, hogy most egy pillanatra egészen keserűen mar bele a nosztalgia a szívembe. Ennek a mostaninak már semmi köze ahhoz, ami régen volt, így inkább gyorsan el is hessegetem az érzést…
- Olyasmi, kijutás esélyes, de… Lehet, hogy nem fogsz szeretni érte.-kezdek bele töprenge, ahogy óvatosan lábujjhegyre állok, hogy a felső polcokat is elérjem, vagy épp leguggolok, hogy az alsó polcok alá is benézhessek - De először egy kérdés. Ha balul sülne el a tervem és megint lesérülnék, vagy újra elkezdene jobban fájni a becsípődésem, számíthatok rád? Vagy felejtsem el, ha már lesz telefonom, hívjam a 911-et, aztán szenvedjek nekik? -fordulok felé komoly tekintettel, s amíg nem kapok választ tőle, nem is keresgélek tovább.
- Valahol itt kell lennie… esküdni mernék, hogy a héten már láttam valahol… -dörmögtem csendesen az orrom alá, miközben tovább pakolásztam, túrtam, keresgéltem, mígnem végül meg is találtam, amit akartam – az egyik polc alatt, néhány egészen porlepte kerek súly, amiket a különféle kondigépekre szokás aggatni, nehezékként. Kint a termekben bőven volt elég, úgyhogy gondolom, ezeket azért hozták vissza ide, a szertárba porosodni.
- Őket kerestem. -ügyeskedem ki végül az egyik lapos, kerek, nem túl nagy súlyt a szekrény alól, hogy aztán alaposabban is szemügyre vegyem - Ez 30 kg-os… szerintem bőven elég lesz, de mást nem, majd meglátjuk. -felelem, majd fel is kelek, hogy az ajtóhoz trappoljak vele, majd próbálgassam egy kicsit, hogy találok jó fogást rajta úgy, hogy a zárat is trapára tudjam vágni vele.
És lendül a korong, telibe találva a zárszerkezetet, ami erősen eldeformálódik a találkozásnak köszönhetően, de egy megadó kattanással adja tudtunkra, hogy ennyi volt a kényszer-bebörtönzésből. Óvatosan rúgok bele a kipárnázott ajtóba, mint aki el sem hiszi, hogy tényleg igaz, az pedig halk nyikorgással nyílik ki.
- Hölgyem…? Csak Ön után.-intek az ajtó felé Naominak, majd ha mindketten kijutottunk, mérgemben azért még becsapom magam után az ajtót, hogy csak úgy visszhangzik bele az egész terem. Azok a nyomorult kölykök…
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Edzőtermek - Page 2 Iei050
Edzőtermek - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Edzőtermek - Page 2 Fdc5tz
Edzőtermek - Page 2 Dgp3lk
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Edzőtermek - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Edzőtermek // Kedd Jún. 09, 2015 12:18 am

- Már nem. Belehalt a húgom világra hozatalába.
Fűztem hozzá csendesen, ezek szerint nem tudta, nincs ezzel semmi baj, nem lep meg, hisz elzárkózott mindentől, ami velem kapcsolatos. Bármennyire is gyűlöltem, még most is igazság szerint, mégiscsak az anyám, aki hamarosan egy éve halott. Őszintén kívántam neki, hogy harmadszor sikerüljön jól csinálni, de nem így alakult sajnos, apának adatott csak meg ez az esély, és ahogy én tapasztalom, most már azért másként áll a dolgokhoz, ami valahol pozitív, és reménykeltő.
- Igaz is.
Nem firtatom, bár nem is értem, hogyan mehetett ki eme tünékeny pillanat erejéig a fejemből, hogy ő mindent igyekszik haraggá formálni. Régen tudtam ezt kezelni, sőt, nálam jobban senki sem volt erre képes, ám mostanra ez már sajnos nem igaz.
- Hát akkor tartsd csak meg a stopperedet, ölelgesd álmodban, meg minden…
Igen finoman fogalmazva felőlem fel is dughatja, ha már ilyen szinten a szívére vesz egy tök ártatlan dolgot. A fene gondolta, hogy pont a stopperére ugrik majd. Mindegy, inkább nem firtatom ezt sem, jobb lenne csöndben maradnom, és valahogy átvészelni az éjszaka maradékát, és egészen addig jól is megy a dolog, amíg ki nem szúrja, hogy fázom, és le nem veszi a pólóját.
- Hát tíz év után majdnem olyan.
Tekintettel arra, hogy már nem vagyunk együtt, ez számomra nem természetes. Lehetséges, hogy csak jobb pasi lett mostanra? Hát ettől aztán sokkal jobban érzem magam mondhatom. Végül megvonom a vállaimat, mert akármennyire is tűnik nevetségesnek a reakcióim, én régen is hasonlóképpen reagáltam az ilyen helyzetekre. Egy idő után már nem, de eleinte határozottan ez a műsor ment. Nem változtam ezzel kapcsolatosan sokat, főleg úgy, hogy gyakorlatilag két éve nem láttam ruhátlanul pasit. A félsiker megvolt a múltkor Connorral, de le kellett állnunk sajnos, mert berezeltem, hogy át fog változni. Valószínűleg megtörtént volna, és bár Faye is a házban volt, de nem akartam kockáztatni.
- Nyaljál sünt, Jackson.
Füstölgök, miközben átvedlem a pólómat az övére. Komolyan, most miért kell ezen lovagolni? Örüljön, hogy nincs szerintem olyan nő ezen a rohadt földgolyón, aki ne vesztegetne el rá pár pillantást, a francba is. Kár, hogy  nincs semmi, amivel viszont én zavarba tudnám hozni, ez régen sem ment, azóta meg szerintem még inkább megedződött ilyen téren, meg aztán, ebben nem akarok vele versenyezni, mert engem meg túl könnyű, a végén még szénné égnék.
- Úristen, hízni? Örülnék is neki…
Pff, alsóhangon is legalább egy ötössel kevesebb vagyok, mint amikor ismertük egymást, bár sosem voltam épp vastag, de most aztán… és ennél csak kevesebb voltam, elég kínkeserves visszaszedni a depresszió miatt lecsúszott kilóimat. Ez viszont megint olyan téma, amit most, meg igazából máskor sem szeretnék firtatni. Az meg egyáltalán nem opció, hogy én Jackson pólóját használjam hálóingnek, mennyire szánalmas lenne már, azért elkeseredetten szerelmes már nem vagyok belé, viszont lehet, hogy Connortól kérek majd egy pólót. Isteni szerencséd Jackson, hogy úrinő vagyok, és ezt a gondolatomat nem vágom utánad. Én is emlékszem, mennyit mászkáltam a gönceiben, amikor náluk voltam, szerettem… Most már inkább csak fáj, a gondolat, az érzés, a múlt.
- Persze, hogy számíthatsz. Bármi is történt, azért egy szívtelen dög még nem lettem.
Kicsit bánt, mit kicsit, nagyon a feltételezése, hogy hagynám itt szenvedni, várja csak meg nyugisan a mentőket, ha már ennyire nagyfiú volt. Nem, az nem én volnék, szemétség lenne, és eme tulajdonságot nem vallom magaménak, higgyen akármit is.
- Súlyzó? Vagy valami nehéz? És ez csak most jut eszedbe?
Ha már ő szívja a vérem, ennyit igazán megengedhetek magamnak én is, eszemben sincs kihagyni eme ziccert. Nem, még mindig nem bánom, hogy beragadtunk, talán így a legtisztább, de még az is megfordul a fejemben, hogy szándékosan halogatta a kijutást jelentő felfedezését. Ezt viszont nem fogom az orra alá dörgölni, mert tulajdonképpen már édesmindegy.
- Hát, arra biztos elég lesz, hogy megint tropára menjen a hátad. Harminc kiló, jesszus úr isten… Biztos vagy te ebben?
Szerintem akármit is mondhatnék, akkor is megcsinálná, én pedig aggódom, mert igen, akármi is történt, ő mindig is fontos lesz a számomra, akkor is, ha ezt soha az életben nem fogom bevallani. Vele lehet a gondviselő, mert nem történik baja, megkönnyebbülten sóhajtok hát fel, és összeszedem gyorsan a vizemet, meg a saját pólómat, majd azzal a lendülettel veszem is le az ő Nanooksos felsőjét, mert kicsit olyan érzés, mintha égetné a bőrömet, tudom, csak beképzelem, de… nem esik jól a lelkemnek, szóval inkább nem viselném tovább.
- Köszi a hálóinget.
Eresztek meg azért egy aprócska mosolyt, miközben átnyújtom neki, majd aztán már ki is sétálok a szertárból, abban a biztos tudatban, hogy én ilyen helyiségbe biztosan nem teszem be többé a lábamat. Mikor becsapja az ajtót, összerezzenek, majd meg is csóválom a fejem, hát ettől most biztos jobb lett. Férfiak.
- Átöltözöm gyorsan, de be ne merj zárni az épületbe.
Viccnek szánom, remélhetőleg ez neki is le fog esni. El is sietek, nem lesz hosszabb most sem, mint idefelé. Szívesen lezuhanyoznék, mint általában edzés után, de tekintettel a körülményekre ezt már nem fogom megtenni, majd otthon kiáztatom magam a kádban, jobban is fog esni. Úgyhogy, vélhetőleg perceken belül már ismét a folyosón vagyok, egyedül megkurtított tincseimet engedtem le, és fésültem át amolyan frissítő elem gyanánt, de sokat nem segített, lesír rólam, hogy megizzasztott az edzés. Egy hajmosás sem fog ártani.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Edzőtermek - Page 2 2jb181u
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Edzőtermek // Kedd Jún. 09, 2015 10:45 am

Az anyja halálhírére újra lefagyok egy kissé, és valahol a szégyenérzet is elfog, amiért az imént úgy emlegettem, ahogy… Mert tény, hogy nem volt a szívem csücske, de akkor is, halottról vagy jót, vagy semmit, nem…? Vagy legalábbis valami olyasmi.
- Részvétem. -felelem csendesen, bár halvány elképzelésem sincs, hogy ez az egész mégis mikor történhetett… pár napja? Hete? Hónapja? Vagy már ennek is több éve…? Azt hittem, hogy legalább a szüleim említenének ilyesmit, tekintve, hogy régebben milyen volt a viszonyuk egymással, de akármennyire is tornáztatom az agyam, hiába, nem rémlik, hogy említettek volna ilyesmit. Másfelől, ahogy megtudom, hogy Naominak most már nem csak egy öccse, de egy húga is van… Még ha nem is tudom, hogy pontosan hány éves, de valahol rémisztő, hogy milyen korkülönbség lehet köztük. Pláne úgy, hogy a szülei a legjobb tudomásom szerint nem voltak őrzők… Bele se akarok képzelni, hogy fogadnám, ha az én szüleim jelentenék be, hogy lesz még egy kistesóm, szerintem szóba se állnék velük jó ideig, mert… mert ennyi idősen még csak eszükbe se jusson ilyesmi. Egyébként is, sosem akartam kistesót, mégis lett egy, és köszönöm, én tökéletesen beérem vele is. Akkor már inkább Erin jelentsen be hasonlót, az azért már nagyságrendekkel normálisabb lenne az ő korában, bár amennyire lefoglalja a versenyzés, nem csodálkoznék rajta, ha ő sem kapkodná el a dolgot. Mert ilyen a sportemberek élete…
- Kösz a jókívánságot, de álmomban mást szoktam ölelgetni. -már ha épp ölelgetek valakit, vagy valamit. Mondjuk memóriahabos kispárnát… És igen, még mindig nehezen viselem, ha egy „vitában” nem az enyém az utolsó szó.
- …és így veszett kárba a régi idők munkájának gyümölcse. -sóhajtok lemondóan, hisz annak idején sem volt egyszerű, mire végre eljutottunk odáig, hogy ne lángoljon minden alkalommal pipacsmező módjára, ha épp nem voltam teljesen felöltözve, bár akkor azt hittem, ennek inkább csak a fiatal kora az oka. Úgy tűnik, tévedtem, nála ennek semmi köze az életkorhoz. Ahogy pedig újra eszembe jut a munkánk gyümölcse, egy egészen röpke pillanatra a sírás kerülget, hogy miért nem inkább a szégyenlőssége leküzdése lett az, egy gyerek helyett…? Boldogabb lennék, az biztos.
- Hogy nektek, fairbanksieknek milyen hülye szokásaitok vannak… -csóválom a fejem, miközben burkoltan elküld a fenébe. Először a kupa, most egy sün, nem akarom tudni, hogy legközelebb ki, mit fog a fejemhez vágni hasonló szövegkörnyezetben. És tudom, tudom, Mimi sem született fairbanksi, de valamilyen gyökerekkel mégiscsak rendelkezik, meg most amúgy is itt él, szóval… Csak nem ezen fog fennakadni, kukacoskodni, bár a mai nap után már bármit kinézek belőle.
- Képzelem. Nem csoda, hogy ilyen sápadt vagy, elférsz két napsugár között. -jegyzem meg a hízás kapcsán, mert nem mint ha amúgy olyan nagy darab lett volna valaha is, de könyörgöm… már egész kezd hasonlítani azokra az eszetlen modellekre, akik direkt félholtra koplalják magukat, még ha gondolom, nála nem épp a fogyni akarás volt a cél, inkább csak az elmúlt évek kellemetlen mellékhatása.
- Jó hallani, csalódtam is volna. -azt nem teszem hozzá, hogy benne, mert azt úgy is tudja, plusz a mai este már egy életre elegendő csalódást okozott a múltbéli dolgainkkal.
- Igen, most jut eszembe. De nézd a másik oldalát, nekem legalább eszembe jutott. -szúrom közbe, miközben leporolom a korongot, hogy megnézzem, melyiket sikerült így látatlanban kihalásznom a polc alól - Vagy inkább töltenéd édes kettesben az egész éjszakát? Mert akkor visszavágom a helyére, aztán úgy teszünk mint ha meg sem találtuk volna. -felelem, amikor pedig elkezd nekem problémázni a harminc kiló miatt.
- Hát úúúristen, de tényleg… -hitetlenkedek tovább a kiakadásán - Most komolyan, mire fel ez a problémázás? Edzésen 100 kg feletti súlyokkal szoktunk gyakorolni. Vagy kerítsek neked valami egy-két kilós kis kézisúlyzót, és majd legyezgeted azzal a zárat, hátha megijed tőle, Barbie? -reagálok egy szemforgatással, amúgy se kapott tőlem még egy csipkelődő megjegyzést sem a csodás edzőpólójára. Kikerülöm, és inkább az ajtó felé veszem az irányt. Ha megint beáll a hátam, hát beáll, de legalább elmondhatom, hogy megpróbáltam. Félek, ha reggelig itt maradunk, Naomi még képes és teljesen kicsinál idegileg. Már így is egész jó eredményt ért el, pedig hol van még a reggel 6?!
- Hát… Szívesen. Mondanám, hogy máskor is, de remélem, nem tervezünk rendszert csinálni a hasonló programokból. -veszem el a pólót, de már nem veszem fel, csak a vállamra dobom, úgy sem ebben szándékoztam hazamenni…
- Különben? Szerintem tök jó poén lenne. -vigyorgok rá, veszem én a lapot, és egy pillanatra tényleg megfordul a fejemben, hogy eljátszom vele, még ha csak egy pár perces kis tréfa erejéig is - De milyen nagyravágyó valaki. Hogy szabadon garázdálkodj az egész épületben? A szertár után azt hiszem, az öltöző is bőven elég nagy lesz neked. -teszem hozzá aljas módon, na, ezek után készülődjön nyugodtan úgy, hogy nem gondol rosszra minden apró nesz vagy ajtókattanás hallatán.
De végül megemberelem magam, és meghagyom máskorra a lehetőséget, inkább az irodám felé veszem az irányt. Póló a szennyesbe, én is visszaöltözök a normál utcai viseletembe, mert oké, hogy én vagyok az edző, de odáig még nem süllyedt a jó ízlésem, hogy mindenhol abban a csodálatos jegesmedvés szerelésben mutatkozzak. Bőven elég az edzéseken. Tárca, iratok, telefon a zsebbe, a mindenféle stopper, síp és egyéb járulékos tartozék pedig a fiókban landol. Még egyszer körbenézek, majd zárom is az irodát – meg az edzőtermeket, lámpákat kapcsolok, majd néhány perccel később én is csatlakozok a folyosón Mimihez.
- Akkor a szombati úszást-futást ne felejtsd el. -emlékeztetem a biztonság kedvéért, mert idegeljük ki egymást akármennyire is, a munka az munka, meg amúgy is… az még pár nap, addig csak sikerül magam újra összekapnom valamennyire - Mikor szoktatok kezdeni? -kérdezek vissza, majd intek neki, hogy haladjunk közben… Csak a portánál állok meg még egy pillanatra, hogy előtúrjam a cigisdobozt a zsebemből, no meg zárjak, aktiváljam a riasztókat, aztán kész is lennénk. Így is, már bőven elmúlt éjfél…
– Hazavigyelek, vagy inkább gyalogolnál? -kérdezem még azért a biztonság kedvéért, már cigivel a számban, miközben az öngyújtó után tapogatom a zsebeimet, én belehalni egyikbe sem fogok, de ha már én voltam az, aki fizikai értelemben így padlóra küldte, akkor csak van bennem annyi udvariasság, hogy felajánlom. Még ha ő cserébe a sok lelki szarságért nem is ajánlgatja a vállát cserébe.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Edzőtermek - Page 2 Iei050
Edzőtermek - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Edzőtermek - Page 2 Fdc5tz
Edzőtermek - Page 2 Dgp3lk
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Edzőtermek - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Edzőtermek // Kedd Jún. 09, 2015 11:36 am

Csupán bólintok, erre morbidnak tartanám a köszönöm szót, különösképpen már nem számít, igazság szerint, még ha nem is szép ez a gondolat, megkönnyebbültem tőle, bár attól határozottan nem, hogyha apámmal is történik valami, nekem kell majd felnevelnem a húgomat. Úgyhogy újabban azon izgulok egyfolytában, hogy nehogy baj legyen, mert most határozottan nem hiányozna egy 10 hónapos kisbaba az életemből. Pár év múlva azt mondom, hogy rendben, jöjjön csak, szívesen leszek a gyámja, de most a lehető legrosszabbkor jönne, elsősorban azért, mert Mayára szeretnék koncentrálni.
- Helyes, olyan silány még a te életed sem lehet, hogy a stoppereddel aludj.
Már megint itt tartunk, már megint dühös vagyok, és füstölgök. Egész tiszta mostanra, hogy amíg akart valamit, addig bírt normális lenni, most meg már eszében sincs ezt megtenni. Nem is tudom, mit reméltem, ugyanakkor igencsak kellemetlenül érint a gondolat, hogy a mást ölelgetés talán egy nőt jelent, noha tisztában voltam vele, hogy nem fog ilyen téren kényszerzubbonyt erőltetni magára.
- Van ez így.
Rántok vállat, igen, zavar, hogy állandóan pirulok, mintha kötelező lenne, de ilyen vagyok, és olykor, a legtöbben igazából egész bájosnak találják, Jackson véleménye pedig pont nem fog érdekelni. Őszintén szólva, ha épp nem a páromról van szó, bárki előtt hajlamos vagyok ezt bejátszani, mert akármit is mondjon, nem természetes meztelen felsőtesttel mászkálni.
Csak legyintek, nem vallom magam fairbanksinek, ők nem fagynak kockára minden alkalommal, mikor beköszönt a tél, noha már azt sem mondanám, hogy new yorki vagyok. Az az idő már elmúlt. Annyira nem fair amúgy, hogy az egyik megjegyzése tök bunkó, aztán meg benyög még egyet, ami vélhetőleg szintén nem kedvességből született, de olyan viccesen hangzik, hogy kénytelen vagyok felkuncogni rajta. Fene veled. Nem mintha örülnék annak, hogy így nézek ki, de ez az állapot még mindig fényévekkel jobb, mint egy éve. Az azért már elég súlyos volt, szerencsére azóta belém vertek egy normális étrendet, amihez határozottan jól jön, hogy szinte mindennap van kivel ebédelnem, illetve, ha Nagyiéknál vagyok, kötelező a tízórai és az uzsonna is. Komolyan, úgy kell rám figyelni,  mint egy gyerekre, hogy ne felejtsek el enni.
- Csalódtál már eleget.
Nem mintha jó lenne ezt kimondani, de bármi is történt, bármilyen jó okom is volt rá, attól még sajnos így igaz, én pedig nem félek beismerni a hibáimat. Végtelenül szomorú, hogy idáig jutottunk. S máris, ahogy jött egy cseppnyi kis enyhülés, máris ott tartunk, mint ahonnan elindultunk, és legszívesebben seggbe rúgnám.
- Ilyenkor fogalmam sincs róla, mit szerettem benned. Zsémbesebb vagy, mint a nagyapám, esküszöm. De ne félj, akkor legközelebb még véletlenül sem fogok aggódni azért, hogy valami bajod esik.
Hülye pöcs. Komolyan mondom, nem értem, hogy erre mi szükség volt, és igen, inkább lennék bezárva egész éjszakára, minthogy talán végleg tropára menjen a háta, azt meg honnan a búbánatos istenből tudnám, mekkora súlyokkal szoktak gyakorolni. Lehet egyáltalán a súlyunk feletti súlyzókat mozgatni? Mindegy, ezt nem fogom megkérdezni, még elkezdene nekem magyarázni a végén, mint egy ovisnak.
- Nem, nem tervezünk, különösen azért nem, mert ahogy látom, ha akarsz valamit, képes vagy normálisan viselkedni, aztán amint megkaptad, ami kellett úgy marsz az emberbe, mintha kötelességed lenne.
Közlöm csalódottan, lám, nem csak én vagyok képes ezt elérni nála, és holt biztos, hogy többet olyan helyiségbe nem megyek vele, amin nincs legalább egy ablak, amin kiférek. Igazság szerint, jelen pillanatban úgy gondolom, hogy egy levegőt sem szívesen szívok vele.
- Szerintem nem lenne.
Megvonom a vállam, ha ő attól jobban fogja érezni magát, zárjon csak be az öltözőbe, annak legalább van ablaka, igaz, rácsos, de legalább telefonom is lenne, és tudnék segítséget hívni, és bónusznak ő sem lenne benn velem, az eddigiek után eszményinek hangzik.
- Nem fogom.
Felelem szűkszavúan, és nem teszem hozzá, hogy tekintettel ama tényre, hogy minden szombaton megyek, aligha felejthetném el, nem kell rá emlékeztetnie, de az is biztos, hogy nem fogom épp repesve várni.
- Hétkor.
Én sokszor szombaton is bemegyek a gyógyszertárba, mióta nem dolgozom a discoban pultosként, többször bevállalom a hétvégi ügyeletet, vagy ha az nincs, akkor tanulásra fordítom az időmet, szóval maximum vasárnap vagyok hajlandó henyélni egy keveset. Elfintorodom, mikor meglátom előtűnni a cigarettát, és nagy a kísértés, hogy kikapjam a szájából a kérdésével párhuzamosan, de mivel még nem ég, nem adok neki még egy okot arra, hogy utálhasson.
- Határozottan inkább gyalogolok, de kösz a kérdést. Szervusz, Jackson!
Nem mondom, hogy jó éjt, nem lesz az, ebben biztos vagyok. Se neki, se nekem. A vállamat meg ajánlgatnám én tök szívesen, de holt biztos vagyok benne, hogy azért is csak valami tahó reakciót kapnék, arra meg igazán nincs szükségem. Már két háztömb múlva szánalmas vége lesz ennek az egész elcseszett estének, mert olyan szinten elerednek a könnyeim, hogy meg kell állnom, mert nem látok miattuk, még a végén hasra esnék, az nem hiányozna…

//Köszönöm szépen ezt is, életem megrontója. ^^ Szintén imádtam. Edzőtermek - Page 2 1839924927 Edzőtermek - Page 2 3165133712 //
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Edzőtermek - Page 2 2jb181u
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Edzőtermek // Kedd Jún. 09, 2015 10:20 pm

A szavaira csak széttárom a karom, és mondanám, hogy „na látod…”, de félő, hogy a végén még hozzám vágna valamit az utolsó szó jogán. Kellett nekem szekrényt borítani előtte, túl sok labda van a közelében, mint elérhető muníció.
A vállrántására én is csak egy vállvonással reagálok, ezt a témát is túltárgyaltuk, úgy tűnik, ahogy a következő párat is, azt meg valahol a szívem egy eldugott csücskében szintén sikerélményként könyvelem el, hogy úgy tűnik, a történtek után még mindig képes vagyok megnevettetni, ha úgy adódik.
- Mit is szoktak erre mondani? C’est la vie? -kaparok össze válasz gyanánt valamennyit a gimis franciaórák szinte sosemvolt tudásából, amikor pedig a zsémbességemmel jön, ezúttal rajtam a sor, hogy felnevessek, noha képzelem, csöppet sem szánta poénnak a dolgot.
- A nagyapád is zsémbes, mégis szereted, nem? -világítok rá egy aprócska kis tényre, mint ha annyira ez zavarná - Amúgy nem értem, miért vagy így meglepődve miatta. Régen is ilyen voltam – még ha nem is ennyire, arról nem is beszélve, hogy szinte sosem te voltál a célpontja… -felelem, és még akkor finoman fogalmaztam… akkoriban teljességgel elképzelhetetlen volt számomra, hogy pont Mimit fárasszam ezzel a rossz oldalammal, sőt… igyekeztem minél inkább palástolni előle - Amúgy bánom is én, engem aztán nem zavar, max. amikor olyan szinten túlzásba viszi bárki, mint néha anyám… -vágtam vissza az aggodalmaskodás kapcsán, mert oké, valahol mégiscsak jó érzés, ha van, aki törődik az emberrel, még ha be se vallanám hangosan soha, de tényleg röhej, hogy a nők mennyire képesek túllihegni ezt az egészet… Oké, persze, azt meg én vagyok hajlamos elfelejteni, hogy aki nincs benne napi szinten az ilyesmikben, annak néha mennyire ijesztően hangzik, vagy ijesztőnek tűnik néha egy-egy edzésünk.
- Tudod, ezt hívják stratégiának. -reagálom a csalódott szavakra, nem én tehetek róla, hogy 10 éve mardos a tudatlanság és a kíváncsiság, nála meg ez tűnt az egyetlen járható útnak, hogy megnyíljon egy kicsit és beszéljen. Másfelől, valahol nekem is nehéz érzés beismerni, hogy milyen könnyen ment az a kis nosztalgiázás, mint ha csak visszaugrottunk volna 10 évet az időben. Kár, hogy az időutazás nem létezik, és már úgy sem lesz soha semmi olyan, mint akkor volt. Ha igaz, amiket mondott, akkor pláne…
Ahogy közli, mikor szoktak kezdeni az uszodában, csak bólintok – akkor majd úgy időzítek… Ha korábban nyit az uszoda, mondjuk 6 körül, akkor szerintem inkább letudom azt a gyógytornász javasolta kötelező hosszaimat addig, mire megérkeznek, ha meg nem… akkor letudom a szintfelmérő hátralevő részét, aztán majd máskor visszamegyek úszni, a mai nap után valahogy nem akaródzik egymás mellett úszni a hosszokat.
- Hát, akkor találkozunk szombaton. Viszlát, Mimi! -zárom magam is rövidre a búcsút, majd miután a zárat és a riasztót is rendben találom, a motornak dőlve rá is gyújtok végre a cigimre. Bő egy hét útán újra, pedig máskor sokkal tovább megvagyok nélküle. Úgy tűnik, Naomi rosszabb hatással van az idegrendszeremre, mint azt korábban gondoltam…


// Én is köszönöm szépen, egy élmény volt, még ha nem is éppen a terv szerint haladt minden… (Azt hiszem, a "Lose your soul tonight" betalált mindkettőnknél...) Edzőtermek - Page 2 1839924927 És ha megint edzeni szeretnél, tudod, hol találsz, életem megrontójaRolling Eyes Edzőtermek - Page 2 3165133712 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Edzőtermek // Csüt. Jún. 11, 2015 4:27 pm

Edzőtermek - Page 2 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Darcy Stiles
Ember
Darcy Stiles

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 5
◯ IC REAG : 3
◯ Lakhely : Fairbanks
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_nhm2cwoX081skto7oo1_500
Re: Edzőtermek // Szer. Május 18, 2016 8:14 pm

Ahogy a foci pálya szélén állok pipajeles kis csini tesi rucimba, megfordul a fejemben, hogy vajon melyik múltban elkövetett bűnöm próbál meg így seggen billenteni. Azt értem, hogy néha a karma is aggódik a pénztárcám éhezése végett, és egy zsíros biztosítási összeggel igyekezne feldobni a zacskós leves egyhangúságát, de azért… foci? Mégis mikor volt jó ötlet engem labdákkal összeereszteni? Vagy talán jobb kérdés lenne, hogy mikor tűnt az egy cseppet is briliánsnak, hogy a külvilág szent ölére tegyem a mocskos testem?
Kék íriszeimet szurikátaként hordozom végig a terepen potenciálisan veszély után kutatva, és nem dőlök be egy pillanatra sem a sima padló látványának, mert tudom, hogy aljas deszka csak arra vár, hogy több éves hibátlanság nélkül pont most kezdjen el menstruálni és a lábam elé ugrani… vagy csak kezdenék paranoiás lenni? Lehetséges, hogy nem kéne a padlóban keresni a gyilkos ösztönt…
Persze az én cipőmben ugyan mit tehetne az ember lánya? Őszintén, aki élete első kéztörését egy fűcsomó által szenvedi el, annak igazán nincs miért kételkednie benne, hogy a sors azt akarja, hogy gipszben élje le az életét… mert az csini és a fehér mindig is jól állt.
- Nyugi, nem fog megenni a focilabda – nyugtat meg barátnő néven futó nőnemű lényem, akire eme megjegyzésére kételkedve fordítom hatalmas kék íriszeim, mintegy megkérdőjelezve a normalitását, mert ha jól emlékszem a múltkor, mikor megzúztam a seggcsontom ő visított úgy, mint egy haldokló epilepsziás fóka. Nem mintha, én nem akartam volna nevetni… persze csak ha nem nyilallt volna úgy az ülőgumóm, mintha csonton erőszakolt volna egy kaktusz.
- Nyugodt vagyok, ha leszámítjuk az érzést, ami azt súgja, hogy meg fogok halni – jegyzem meg vállat vonva, ezzel tovább hergelve az életet, hadd vágjon pofon két perc múlva valami random balesettel. Komolyan mondom, egy tévé show-ba is jelentkeznék, hátha Jerry Springer kidumálni belőlem a balfékséget… vagy összeverekednék magammal, hátha attól kevésbé leszek balfék… valami nem oké a fejemben…

- Imádom ezt az optimizmust – forgatja meg a leány nemesen szemeit, én pedig az igen érő beszólása elől elmenekülve terelem tekintetem és testem a kijárat felé, hátha messzebb a pályától kevesebb baj érhet. Persze erre rögtön rácáfolok, ugyanis a sors azt mondja YOLO, mert a testem ellentétes koordinációs dimenzióba lépve a fejemmel segít neki ütköznöm valakinek és oly kedvesen seggre esni, hogy a mindenhaló fagyasztott pizza istenre esküszöm gyémántvágóként ütöm át a seggcsontommal a padlót. Így jár az, aki hátra néz és előre megy… zavart érzek az erőben, Luke…
Rögtön mondatokba is rendezném a bocsánatkérésemet, hogy részvétemet nyilvánítsam az iránt, akit mellkason fejeltem, de mihelyt felpillantok valamiért egyszerre avanzsálok szoborrá, mert az nyilván a tökéletes reakció, mikor egy látszólag is meglepett izommellét fájlaló pasival áll szemben az ember. Nem tudom, hogy az taglóz-e le inkább, hogy egy jó pasit tettem az imént mell nyomorékká, vagy az hogy még akkor is figyelmetlen lennék, ha egy GPS minden rossz lépésnél kielektrosokkolná belőlem még az ötletét is annak, hogy normálatlan vagyok. Holott ez nem lenne rossz ötlet, mert legalább a fésülködési dilemmáimat orvosolná. Egy irány lenne a hajamnak, és az az ég…

- Öhm… bicsi-bocsi, hogy homlokkal vertem a tested – nyögöm ki elsőként, és fél másodperc alatt elátkozom a szám és agyam közötti kapcsolat hiányát, mert ha létezne egy ilyen kapocs bárhol a testemnek nevezett orgánumon belül, akkor most nem kéne tág szemekkel és hülyére válva felpilláznom a szöszi pasira, akivel faltörő kost szándékoztam játszani.

- Áuuu…- jut el végre a tudatomig, hogy ez bizony azért most nekem két ponton is fájt, majd ezt nyomatékosítva seggemet és fejemet simogatva tápászkodok fel, vigyázva arra, hogy azért annyira ne legyek tré, hogy még egyszer nyílt közönség előtt seggre heveredek. – Mondták már, hogy kemény vagy? Mármint az a tested… vagyis az izmaid… vagyis… mindegy… fáj ha neked mennek? – nyögöm ki végre miután szóról szóra idétlenebbül veszi ki magát a zagyvaságom. Lehet, hogy csendbe kéne maradnom. Vagy írni neki egy SMS-t, mert abban tuti nem tudok beégni.
Szemeimmel jobban rázoomolok  pasira, és valamiért kell egy loading fázis mire belém hasít a felismerés, hogy ő bizony nem az, aki eddig tesi címen kínozta meg a népet, így hát fejemet félre biccentve pillantok fel rá ezzel a kérdéssel a nyelvemen: - Ugye nem a helyettesítésre érkeztél, mert akkor attól félek egy tanárt bántalmaztam...
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Edzőtermek - Page 2 2jb181u
Edzőtermek - Page 2 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Edzőtermek // Szomb. Május 21, 2016 2:35 pm

Megvan az a hátránya a korosodó tanári karnak, hogy ahogy közelítenek a nyugdíj-korhatárhoz, úgy robbannak le egyre többször a kedves kollégák. Csak tudnám, hogy csinálják, amikor a többségük ebben az évezredben még egy árva fekvőtámaszt sem csinált? Nem hogy bármi komolyabbat, tesitanár létükre... Szó mi szó, a végeredmény ugyanaz –a ők szólnak a tanulmányi osztálynak, ők meg igyekeznek mielőbb levadászni az első szakmabeli delikvenst, akinek köze van a szakmához, épp és lyukasórája van – az meg természetesen a kutyát sem izgatja különösebben, hogy abban a lyukasórában lenne-e történetesen más dolga az embernek.
Sebaj, ez van, ezt kell szeretni, pláne, hogy nem terveztem felmenteni, és ha ragaszkodok a hokicsapatomhoz, akkor velejáró rosszként ezt is kénytelen vagyok lenyelni. Na jó, annyira talán még sem rossz, néha elkél a változatosság, no meg szerintem nem hordott a Föld még olyan tesitanárt a hátán, akinek ne okozna valamilyen szintű perverz örömet az, hogy látja a diákjait, ahogy szinte a lelkük is kilehelik a pályán...
Az meg csak hab a tortán, hogy miután alig pár évvel vagyok idősebb a többségnél, abba a naiv hitbe ringatják magukat, hogy majd lepacsizunk, aztán ellóghatják meg potyára vehetik az órát, ha már nekik meg ez a szükséges rossz – kredit nélküli kötelező tantárgy, én így szeretlek! Csak azt sajnálom, hogy aki nem tesi szakos, azok még csak jegyet sem kapnak, legalább némi motiváció lenne a dologban. Vagy méreg, amikor épp tesiből kell pótvizsgázni.
Ilyen, és még hasonló gondolatok pörögnek bőszen odabenn a kobakomban, miközben átfutom a nemrégiben kezembe nyomott jelenléti ív névsorát, hátha megakad a tekintetem valami ismerősön, de nem. Pedig annak is megvan a varázsa! Mit is mondtak, milyen órára kell beugranom...? Kosár? Foci? Jah, az lesz az, azt hiszem...
Már épp lépnék be a tornaterembe, amikor koccanok valakivel, s míg én csak egy-két lépést hátratántorodok a találkozás örömére, a másik kevesebb szerencsével jár – mondjuk tekintve, mennyire nem egy súlycsoport vagyunk, sok meglepő nincs a dologban. Csak a mappa esik ki a kezemből...
- Áucs bizony. Remélem, azért nem töröd össze magad pont így óra előtt. - ráadásul az ÉN órám előtt! Nem mint ha nem lenne kellő gyakorlatom az elsősegélyben, meg azt azt követő papírmunkában, de... könyörgöm, ne. Pláne helyettesítésen.
- Volt már rá példa, igen, bő húsz év jégkorongozás után annyira nem meglepő. És igen, attól még tud fájni. - még ha ez a mostani nem is igazán nevezhető annak, hisz pár perc múlva már emlékezni se fogok rá... Mindenesetre jót derülök magamban, miközben összeszedem a mappából kicsúszott papírokat, hogy aztán a kezemet nyújtva segítsem fel a leányzót is.
- Nem tudom, mennyire számít rossz hírnek számodra, de... azt hiszem, jól látod a helyzetet. Mr. White beteget jelentett, helyette velem kell beérnetek. A tanárbántalmazástól meg ezúttal eltekintek, hacsak nem próbálsz meg fejberúgni a későbbiekben a labdával. - feleltem komolytalanul, mert most komolyan... a jégkoronghoz képest a foci kislányoknak való sport, pláne, ami színészkedést levágnak sokszor hozzá, különösebben tehát nem aggódok amiatt, hogy nagy baj lenne.
- Viszont ha jól látom, akkor idő van, úgyhogy...  - intek a tekintetemmel, hogy iszkiri a helyére, tornasorba, vagy tudomisén, mit szokás náluk ilyenkor, amíg én a szokásos adminisztrációt levezényelem.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Edzőtermek // Csüt. Júl. 07, 2016 6:20 am

Edzőtermek - Page 2 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Edzőtermek //

Vissza az elejére Go down
 

Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: Sport és wellness :: Carlson Center-