KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 
Alignak
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 
William Douglas
Anchorage-en innen és túl I_vote_lcapAnchorage-en innen és túl I_voting_barAnchorage-en innen és túl I_vote_rcap 

Megosztás

Anchorage-en innen és túl Empty
Anchorage-en innen és túl Empty
Anchorage-en innen és túl Empty
Anchorage-en innen és túl Empty
Anchorage-en innen és túl Empty
Anchorage-en innen és túl Empty
 

 Anchorage-en innen és túl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Solomon LaChazar
Issumatar
Solomon LaChazar

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 340
◯ HSZ : 155
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Anchorage
Anchorage-en innen és túl Tumblr_mvcgl8Vn2G1s36b82o1_500
Anchorage-en innen és túl // Csüt. Márc. 31, 2016 12:50 pm

Idő: 2016. 03. 31.

Nincs röpködés a kitört vulkán miatt. Nos, ez annyiból nem hatott meg, hogy amúgy is röghöz kötött fajta vagyok, így az én életembe ilyen téren nem hozott hisztériás rohamot. Viszont önkéntelenül beugrott a fél éve megesett találkozó Anyánkkal, az elejtett félszavak, utalások. Arról nem is beszélve, hogy hallottam én már arról, mik képesek történni áprilisban északon!
Ha az a "valami" lehúzódik délre, mint valami járvány, az nagyon csúnya lesz... És bár távol álljak a majrétól, azért kihasználtam, hogy a birtokomban volt Anyánk mobilszáma.
Az első SMS-em neki. Kevésbé gondterhelt témát is el tudtam volna képzelni, például egy mezei születésnapi felköszöntést.

Szia, Jyotsana! Nem épp telefon vagy SMS téma, de nézd el nekem, ha az elkövetkezendő egy hónapban nem szívesen mennék északra. Kitört a vulkán a várostól nem annyira messze, mint szeretném. Április előtt egy köpésnyivel. Gyűlölök összeesküvés-elméleteket gyártani, de ha ennek lehet bármi köze ahhoz, amiről korábban beszélgettünk, azt szeretném tudni... vagy ha ez annak az előjele, hogy már nem csak északot érinti Atyátok bosszúja.

Elsőre fogalmam sincs, hogy mit tennék akkor. Valamit nyilvánvalóan kitalálnék, ám nagyon remélem, hogy erre nem lesz szükség!
Vissza az elejére Go down
Sura
Szellem
Sura

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 843
◯ HSZ : 338
◯ IC REAG : 354
◯ Lakhely : Fairbanks
Anchorage-en innen és túl 25p5tur
Re: Anchorage-en innen és túl // Csüt. Márc. 31, 2016 1:06 pm

Nem mondom, hogy nem lepődtem meg, amikor megláttam Solomon nevét a telefonom kijelzőjén, ám a hosszasra sikeredett SMS-t olvasva magam sem tudtam eldönteni, hogy inkább örüljek, amiért eszébe jutottam, vagy bosszantson a tény, amiért csak olyankor jutottam eszébe, amikor baj van. Azt hiszem, inkább az utóbbi, pláne, hogy a legkisebb bajom is nagyobb annál, mint hogy nekiálljak lelkisegély-szolgálatot tartani egy földrajzi tevékenység nyomán.
Szia. Ha annyira gyűlölsz összeesküvés-elméleteket gyártani, akkor miért teszed? Nem állítom biztosra, hogy ahhoz lenne köze, ahogy azt sem, hogy csupán véletlen egybeesésről lenne szó. Ami viszont tény, hogy a Pavlof  nem csak Alaszka, de az USA egyik legaktívabb tűzhányója, 1980 óta több kitöréssel is. Ha tényleg nincs olyan messze tőletek, mint ahogy azt szeretnéd, akkor csodálom, hogy eddig még nem tűnt fel, pláne, hogy tudtommal egy ideje már Anchorage-ban élsz.
Ui.: Mindenesetre, ha eddig még nem gondolkoztál volna a végrendeleteden, én a helyedben megtenném, amíg nem késő.
Vissza az elejére Go down
Solomon LaChazar
Issumatar
Solomon LaChazar

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 340
◯ HSZ : 155
◯ IC REAG : 138
◯ Lakhely : Anchorage
Anchorage-en innen és túl Tumblr_mvcgl8Vn2G1s36b82o1_500
Re: Anchorage-en innen és túl // Csüt. Márc. 31, 2016 1:18 pm

A válaszát olvasva nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. Mivel előbbit igen ritkán teszem, így utóbbi mellett döntöttem. Olivier kedvelni fogja, efelől szemernyi kétségem sem akadt.

Mostanában elég sok minden történt és változott ahhoz, hogy a logikára épülő, kézenfekvő tényeket se tudjam annak venni. Nézd el nekem, ha ez az egy most jobban aggaszt, mint az összes korábbi együttvéve.
U.i.: van szabad szobánk. És egyébként is mondtad, hogy megismernéd a Kölykeimet.


Jah. Nem örülnék, ha Anyánk, nagyjából egyből azután, hogy megtudtam, kicsoda, csak úgy... eltűnne. Távol állt tőlem, hogy gyengének tartsam, de senki sem megölhetetlen.
Vissza az elejére Go down
Sura
Szellem
Sura

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 843
◯ HSZ : 338
◯ IC REAG : 354
◯ Lakhely : Fairbanks
Anchorage-en innen és túl 25p5tur
Re: Anchorage-en innen és túl // Pént. Ápr. 01, 2016 11:24 pm

Valóban. Itt a tavasz, megjelentek az első virágok, a költöző madaraink is elkezdenek visszaköltözni.
Komolyabbra fordítva a szót: tudsz ezek ellen tenni valamit? Ha igen, ne hezitálj miatta, ha meg nem, miért aggasztod magad olyan problémákkal, amikkel úgy sem tudsz mit kezdeni? Felesleges. Inkább tartalékold az energiáidat későbbre, még szükség lesz rá minden bizonnyal.
Ui.: Élek az ajánlattal, de előbb legyünk túl az áprilison és zökkenjen vissza az élet a normális kerékvágásba. Vagy valami olyasmi.
Vissza az elejére Go down
Eliana Nayara Belmonte
Informátor
Eliana Nayara Belmonte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 69
◯ HSZ : 120
◯ IC REAG : 106
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Elég sok tetoválás gazdája
Anchorage-en innen és túl Tumblr_m5du85hnmI1rooebp
Re: Anchorage-en innen és túl // Vas. Ápr. 17, 2016 2:43 pm


to Solomon

04.18. 15:23
Tudom, mit ígértem, és sajnálom. Én... mindent sajnálok.

from Jane



Annyira nem tudom, miért írok neki, de igazság szerint semmit sem tudok vele kapcsolatban, a tökéletes bizonytalanság vagyok. Már három órája elindultam, és bár nem hiszem, hogy utánam loholna, de azért így biztosabbnak érzem magam a dolgot illetően. Nem akarom, hogy bárki visszafordítson, muszáj elrángatnom onnan Nigelt, mert mocskosul önző vagyok, és nem bírom elviselni, ha őt is elveszi tőlem az élet. Ezt nem hagyhatom.
S végül... sokkal könnyebb Tőled távol. Elmondani nem tudom, mennyire, mert... mérhetetlenül fáj.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Anchorage-en innen és túl //

Vissza az elejére Go down
 

Anchorage-en innen és túl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tequilán innen és túl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kétsoros-