KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Ma 11:08 am-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 07, 2024 12:39 pm
írta  William Douglas Pént. Szept. 06, 2024 9:23 pm
írta  Egon Candvelon Csüt. Szept. 05, 2024 6:40 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Szept. 02, 2024 9:44 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
Bianca Giles
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_lcapTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_voting_barTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_lcapTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_voting_barTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_lcapTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_voting_barTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_lcapTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_voting_barTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_rcap 
Alignak
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_lcapTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_voting_barTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_lcapTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_voting_barTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_rcap 
William Douglas
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_lcapTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_voting_barTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_lcapTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_voting_barTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_lcapTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_voting_barTessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] I_vote_rcap 

Megosztás

Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] Empty
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] Empty
 

 Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] // Csüt. Ápr. 27, 2017 6:31 pm

"Van az a kis temető az Aurora Drive-on. Évtizedek óta nem jártam ott, de a fairbanksi zsidó közösség temetkezési helye, méltó nyughelyed lesz." - A.K.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Eliana Nayara Belmonte
Informátor
Eliana Nayara Belmonte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 69
◯ HSZ : 120
◯ IC REAG : 106
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Elég sok tetoválás gazdája
Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] Tumblr_m5du85hnmI1rooebp
Re: Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín] // Kedd Május 23, 2017 8:28 am

[Nigel - Tessa Walsh nyugalomba helyezése]

Nem akartam ebbe az egészbe még inkább belefolyni, de ahogy Nigel elindult, miután dolgát végezte az utódlással, egyszerűen vittek utána a lábaim, ismertem, ötven éve, és tudtam minden porcikámmal, hogy valami nincsen rendben vele, és közel sem „csupán” az itt zajló események indukálták. Csendesek voltak lépteim, nem szóltam és nem zavartam meg, csak tudni vágytam, mi zajlik benne, hiába volt már hónapok óta fájdalmasan távol. A lelkem talán nem volt felkészülve a tömény fájdalomra, ami mindenkiből áradt. Az áldozatok éltek. Végignézve értetlen, fájdalom torzította arcukon közel sem voltam benne biztos, hogy ez mindnyájuk számára pozitív végkifejlet. Ám mindezek ellenére sem ők voltak azok, akikkel foglalkozni vágytam. Hiába vágtam ki Anguta lapockájáról a tetoválását, nem léptem oda a fiúhoz, akinek a keze által kellett volna halnia, csak megálltam biztos távolságban, arra várva, mire jut Nigel. Megereszkedő vállait látva csak azt értettem, megülte lelkét a gyász, túl jól ismertem már ilyenkor, megannyi szeretett lélek halálát kellett elszenvednie, vagy épp nekem, és mindig ott voltunk egymásnak. Az csak egy dolog, hogy jelenleg nem kommunikálunk, ám ez nem ok számomra arra, hogy ezúttal ne legyek ott.
Az elhunyt legközelebbi hozzátartozója. Visszhangot vernek bennem a szavai, és nem értem, miként is érthetném, nem beszéltünk, ám a szavak súlyát felfogom, s emellett azt is, hogy most szüksége van rám, talán jobban, mint bármikor, akár kimondja, akár nem. Megszakad érte a szívem, bár a hiánya folyamatosan mardosott, úgy ítéltem meg, ellökött magától, és nincs szüksége rám. Talán csak vak voltam, talán tényleg nem volt, de most van, és ez az, ami számít, a múlt most lényegtelen, a jövőt még nem írták meg, a jelen formálja, és ha ugyanúgy leszünk, mint a mai nap előtte, akkor sem vagyok képes hagyni, hogy ezt egyedül csinálja végig. Egyszerűen nem megy.
Ott leszek minden pillanatban, minden nap, ott leszek, amíg csak kellek, segítek, amiben csak tudok, hiába nem osztozom vallásában, ám még így is akad olyan, amiben jól jöhet két kéz. Bárki, akit szíved szeretett, épp oly fontos számomra, mintha a saját veszteségem lenne, így a fiatal vonásokat emlékezetem issza magába, hogy tudjam, ki az, akit gyászolunk, ki az, aki megkapja a méltó tisztességet tőled segedelmemmel. Később majd társul hozzá név, s rokonsági fog is bizonyost, ám mindez most lényegtelen, csak a tény számít, hogy valakit elvesztettél, s miben most te magad ugyanolyan elveszettnek tűnsz. Leszek hát a kéz, ami ezen a világon tartja kínban vergődő lelkedet, és amíg úgy akarod, nem megyek sehová.
Vissza az elejére Go down
 

Tessa Walsh emlékhelye [külső helyszín]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Az Ősök Emlékhelye [külső helyszín]
» Bradley J. Foster emlékhelye [külső helyszín]
» Raven Sutter emlékhelye [külsős helyszín]
» Ásatási helyszín
» Eva Graham emlékhelye(i)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Városhatárokon kívül :: Clay Street Cemetery-