KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Zachariah O. Danvers Tegnap 5:34 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Egon Candvelon Kedd Ápr. 30, 2024 12:00 pm
írta  Catherine Benedict Hétf. Ápr. 29, 2024 10:20 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Helena Ophélie Hagen Kedd Ápr. 23, 2024 9:21 am
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 4:54 pm
írta  Bruno Manzano Szer. Ápr. 03, 2024 9:45 am
írta  Bruno Manzano Kedd Ápr. 02, 2024 8:31 am
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Pént. Márc. 15, 2024 9:45 am
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 04, 2024 5:13 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Márc. 03, 2024 7:09 pm
írta  Alignak Pént. Márc. 01, 2024 6:09 pm
Zachariah O. Danvers
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK I_vote_lcapAnonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK I_voting_barAnonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK I_vote_rcap 

Megosztás

Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK Empty
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK Empty
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK Empty
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK Empty
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK Empty
 

 Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Dash Brooks
Naturalak
Dash Brooks

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 22
◯ HSZ : 11
◯ IC REAG : 7
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
◯ Feltűnést kelthet : sovány
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK Dc645a688ee2f84695794c02bd1f7b8541a53a95
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK // Vas. Jan. 14, 2024 8:07 pm

Felhasználónév: dashing_devil0805

hali, muzi?
Achard lelépett, itt a fű se nőtt - szó szerint, hát tél volt, és nemhogy Alaszkába, máshol se hiszem, hogy nőtt volna bármi az északi féltekén -, én pedig unatkoztam. Mehettem volna vadászni, edzeni vagy valami nagyon farkasos-falkás dolgot csinálni, de az a kevés érdeklődésem is odalett.
Eden megint lealázott online - szerintem ő volt -, a gombnyokodást eluntam, és mivel épp senkinek se volt dolga a "városban", így fent ragadtam.
Antiszociálisokat megszégyenítően gubbasztottam a szobámba és írtam rá próbaképp az egyik Anonimra. Régebben dumáltunk, New York, szintén NYU, nekem pedig... hiányzott az otthonom. Főleg így, a Teremtőm nélkül.
vizsgázol vagy már gyakorlaton vagy?
Dobtam az előbbi üzenetem után, hogy érdeklődőbbnek tűnjek, meg azért, hogy két szónál hosszabb választ kapjak. Mint említettem: unatkoztam és szórakoztatásra vágytam. A szőrös alakomhoz nem volt kedvem, a falkához szintén, a játékoknál meg bőség zavara volt és Eden elpicsázott. Asszem ő volt. Ha nem, tök mindegy, akkor is rá fogom.
Vissza az elejére Go down
Theodora Zoe Morano
Ember
Theodora Zoe Morano

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 23
◯ HSZ : 122
◯ IC REAG : 105
◯ Lakhely : Anchorage
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK Tumblr_posdyh8e2A1w93sypo2_540
Re: Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK // Hétf. Jan. 15, 2024 6:06 pm

Tipikus téli esti hangulat, sötét van, kidugni sincs kedvem az orromat a lakásból. Mondjuk lehet lefagyna. Unottan lapozgattam egy magazint, semmi érdekeset nem találtam benne. A következő pillanatban pittyegni kezdett a telefonom, , valakit mégis érdekel, hogy élek-e még.
Az anonim csoport neve villogott a kijelzőn, amire szélesen elmosolyodtam. Anno poénnak vettem a csoport létezését és nevét, de hogyan ellenállhattam volna, ha tényleg minden alkalommal szórtam ki kaját a galamboknak? A kezembe vettem a telefont és válaszoltam.
Zoe88: Hello idegen:) minden szupi általánosságban beszélve. Egyébként meg fázok, a fene se gondolta, hogy Alaszka ilyen hideg lesz. Vizsgák pipa, gyakorlat folyamatban. Ott mi a helyzet?
Szimplán baromi jól esett a tudat, hogyha más nem, egy ilyen kis csoport még New York-hoz köt, egy kicsit már kezdett hiányozni. Ha már itt tartottunk, akkor feltettem a kisördögnek a legkézenfekvőbb kérdést.
Zoe88: Észrevetted már, hogy a galambok nem tűnnek el ebben a hidegben? Reggel láttam párat az ablakomból. Bezzeg a kacsák mindig eltűntek a Central Park-ból ilyenkor:)
Vissza az elejére Go down
Dash Brooks
Naturalak
Dash Brooks

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 22
◯ HSZ : 11
◯ IC REAG : 7
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
◯ Feltűnést kelthet : sovány
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK Dc645a688ee2f84695794c02bd1f7b8541a53a95
Re: Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK // Szomb. Márc. 02, 2024 9:18 pm

Halkan kuncogtam azon, ahogy az alaszkai hideget szidta, és ittam a megbontott dobozos sörből. Nullaszázalékos volt basszus, mert senkinek se hiányzott, hogy egy ittas kölyök a Lakban randalírozzon. Mindenki olyan fásult volt.
dashing_devil0805: bundabugyi, triplazokni, a szakértők is ezt javasolják. gondolom. ehh, erre semmi, nem tudok visszamenni befejezni még mindig a sulit és halálra unom magam. mindenki magyarázza, hogy de így a jó, és kezd elegem lenni.
Még írtam pár sort, de visszatöröltem mindet. Így is eleget panaszkodtam, ami semmin nem segített, de jól esett kiadni. Főleg, hogy a falkában lassan immunisak lettek rá, ami egyenesen hallatlan!
dashing_devil0805: de az király, hogy haladsz a gyakorlattal. tanulni is tudsz belőle vagy csak kávét főzöl meg szépen nézel?
Mert én leginkább malmozhattam. Vagy pajzsot huzigálhattam, és mi? Ja igen, még oda-vissza változhattam és lefuthattam több mérföldet, mert miért ne?
dashing_devil0805: Alaszkában is? tényleg, megél ott bármi ilyenkor?
Nem akartam, hogy tudja, hogy egy államban voltunk, könnyebb így, és ha nagyon beleéltem magam, még én is elhittem, hogy a manhattani penthouse-unkban dekkoltam, nem pedig az isten háta mögött.

//Bocsánat, hogy ennyit várattalak!!! T_T //
Vissza az elejére Go down
Theodora Zoe Morano
Ember
Theodora Zoe Morano

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 23
◯ HSZ : 122
◯ IC REAG : 105
◯ Lakhely : Anchorage
Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK Tumblr_posdyh8e2A1w93sypo2_540
Re: Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK // Vas. Márc. 03, 2024 7:09 pm

Mosolyogva bámultam a készülékre és azonnal vissza is írtam. Hihetetlen, hogy egy ilyen kis apróság mennyire fel tudja dobni az ember kedvét.
Zoe88: mindent is beszereztem, nyugi:) hát, akkor nem erősítem a többség táborát. Igazából nem sok jó tanácsom van, tudom, hogy nehéz lehet, hogyha türelmetlen az ember, én is az vagyok. Viszont, ami ilyenkor nekem sokat segít, az az, hogyha megnézek egy jó filmet, az is viszi az időt. De, ha szükséged van valamire, akkor szólj és megoldjuk:D
Fogalmam sincs, hogy hogyan segíthettem volna a neten keresztül, de jó ötletnek tűnt felajánlani. Néha még én is lehetek kedves. Másnem majd mondok neki filmeket, amiket szerintem érdemes megnézni.
Zoe88: haha. Kávét csak magamnak főzök, mert senki nem akar velem minden egyes alkalommal inni, ami egy kicsit szomorú. De, hogy jót is mondjak, nagyon kedves ember a főnököm, szóval semmi okom panaszra.
Eldőltem a kanapén, valami kényelmes pozíciót keresve. A fejem alá szuszakoltam egy díszpárnát és így végre komfortosan éreztem magam.
Zoe88: hát persze, rengeteg állat van itt. Farkas, galamb, kuyták, macskák... Szóval csak a szokásos. Meg elvileg medve, de azzal szerencsére nem találkoztam még. Az kéne nekem, nincs is olyan ciőm, amiben tudnék futni.
Eszembe is jutottak Miles szavai és elvigyorodtam. Még ő tanácsolta, hogy kerüljem el őket jó messziről, akármennyire is cukinak találom őket.
Zoe88: és otthon mi a helyzet? Hiányzik New York egy kicsit, hogy őszinte legyek. Még áll a suli, senki se robbantotta fel?Very Happy és ott havazik? Mert itt állandóan. És... jó, egyelőre kifogytam a kérdésekből.
Szoktam híreket olvasni, de egy hazaitól mégis más hallani, jelen esetben olvasni az ilyeneket. Ő legalább arról tud beszámolni, hogyan is látta a saját szemein keresztül a dolgokat.

//nincs para, ne aggódj Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK 2360309522 //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK //

Vissza az elejére Go down
 

Anonim Galambetetők New York-i Klubja - AGNYK

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» New York City (New York)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kétsoros-