KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 
Alignak
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 
William Douglas
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
*** Hírek *** - Page 9 I_vote_lcap*** Hírek *** - Page 9 I_voting_bar*** Hírek *** - Page 9 I_vote_rcap 

Megosztás

*** Hírek *** - Page 9 Empty
 

 *** Hírek ***

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
*** Hírek *** // Szer. Dec. 14, 2011 7:54 pm

First topic message reminder :

Hírek az oldallal kapcsolatban.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 14, 2011 7:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
*** Hírek *** - Page 9 Empty
SzerzőÜzenet
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Vas. Márc. 15, 2015 11:10 am

Kedves Nép!

Boldog március 15-ét mindenkinek! Mivel megemlékezés napja van, én is tartok egy kis megemlékezést: emlékeztek, hogy azt mondtam, ma zárul mindennemű szavazás és holnap eredmény hirdetés? A helyzet az, hogy mint a mellékelt ábra is mutatja, ez nem fog összejönni, azon egyszerű oknál fogva, hogy ma indult el a Tél Legjobb Játéka Szavazás. Shame on me, tudom...

Szavazni, jelölteket megtekinteni, majd tovább olvasni itt tudtok: https://northstar.hungarianforum.com/f252-tel-jateka-szavazas
Sajnos Napos Oldal ez alkalommal nincs, mivel csak két játék szállt volna síkra a legjobb címért, három alatt viszont nem indítunk, úgyhogy: borult idő marad továbbra is. (Bár a világ szeret rám cáfolni, remélem ezúttal is megteszi, mert utálok kinézni ilyen punnyadt időn az ablakon.)

Szavazni március 22-éig tudtok!

Kokárdaeső közepette Dé voltam.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
*** Hírek *** - Page 9 28txe1z
Re: *** Hírek *** // Vas. Márc. 29, 2015 8:12 pm

Kedves Mindenki,

az a szomorú hírem van, hogy egészségügyi és az ezzel kapcsolatos, járulékos hangulatingadozási okokra való tekintettel hivatalosan is szeretném kiírni magam, határozatlan időre. Ha valaki tőlem függ, az vegye úgy, hogy mindenre rábólintok, miattam ne álljon senki ha nem muszáj Sad
Az előre egyeztetett és fontos történeti dolgokat, illetve a Black Star projectet igyekszem majd vezényelni/megvalósítani, úgyhogy emiatt ne aggódjatok. Legfeljebb szépen csendben, a háttérből.
Ha valakinek nem írok vissza, akkor azért nem teszem, mert én tudom, hogy nem akartok ilyen állapotban beszélgetni velem Smile Úgyhogy sokadjára is, de tényleg kérem és nagyon köszönöm a türelmeteket.
Valamint ezúton szeretnélek benneteket arra biztatni, hogy probléma/kérdés esetén forduljatok Duncanhez és Williamhez, ne tőlem várjatok válaszra.

Sajnálom!

All my love is yours,
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
*** Hírek *** - Page 9 Mb05ue
*** Hírek *** - Page 9 Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: *** Hírek *** // Hétf. Ápr. 13, 2015 6:58 pm

Kedves Mindenki!

Már csak két nap van az ez évi VH-ra való jelentkezés lezártáig (április 15. éjfél!), így arra szeretnék kérni mindenkit, hogy nézze át lassan a leadott jelentkezését:

- véglegesítés (ha módosítás történne - mégse akarsz ennyi karit, másik kari jönne, pluszt tennél be mégis -, azt a Staff valamelyik tagja felé jelezzétek mindenképp! ha nincs változás, akkor béke és csendesség)
- az került be a névsorba, akit neveztetek, ott van minden nevezettetek (tévedés sajnos mindig becsúszhat, ha valakit véletlenül nem írtunk be, tessék kalimpálni!)
- a megfelelő helyre került minden nevezett karakteretek (kínos lenne a rajtkor ledöbbenni, hogy egy Softba szánt HC-be keveredett - fordított esetben talán még annyira nem...)
- akik Tartalékost írtak, de nem kötötték ki, hogy HC/Soft tartalékosok, azokat "Tartalékos - Mindegy"-ként kezeljük, így ha szükség lenne plusz résztvevőre, kerülhetnek ide is, oda is - akinek mégse mindegy Tartalékosoknál, sikítson, morzézzon, füst jelezzen, telefonáljon, faxoljon, e-mailezzen etc.

15-én még úgyis jövök rugdosni titeket kicsit, hogy a fentiek biztosan véglegesek legyenek, már csak a nagy létszám miatt is. Senki se szeretne belekeveredni a szedetlenbe, így kérlek benneteket, hogy ellenőrizzetek!

Köszönettel:
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Csüt. Ápr. 16, 2015 8:45 pm

Kedves VéHázók!

Mivel a feladatokat tartalmazó PM-ek a mai nap folyamán kikerültek, és a levelezések is bőszen zajlanak, szeretném megragadni az alkalmat, hogy felhívjam a PM-es csapat figyelmét arra, hogy...
Az üzenetben kiosztott teendők, gondolkodni és kitalálni valók ALAPKONCEPCIÓJÁRÓL szeretném, ha küldenétek egy üzenetet Alignaknak. Persze minél előbb, annál jobb alapon akár most is elküldhetitek (Facebookon, PM-ben Alignaknak), hogy az esetleges félreértéseket, bakikat még időben rendbe tehessük, kiegészíthessük vagy éppen teljességgel rábólintsunk az elképzeléseitekre.
Vannak, akik nem tudják, hogy pontosan mit is tartalmaz a Bábok PM-e, úgyhogy nyilvánosan (NS-chaten, Facebook kommentben, stb) ne tegyetek fel semmilyen kérdést, csakis privátban!
Az együttműködést előre is köszönöm, és ne feledjétek (ez fájni fog): sose hagyjon el benneteket a(z) Eeyeekalduk.
*** Hírek *** - Page 9 Dd52f53ce9cbd4cc7dc23be0f4440f1d
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
*** Hírek *** - Page 9 28txe1z
Re: *** Hírek *** // Szer. Május 20, 2015 12:22 pm

Dear Alaskan citizens,

I'm here to gladly announce...


Szóval kedves mindenki,

szeretnék veletek megosztani egy kis információt a nem is olyan távoli jövőre nézve, hogy még véletlenül se kényelmesedjen el senki most, ahogy Alignak már letudta az áprilisi "tiszteletköreit" az elkövetkező egy évre.

Mint azt sokan innen-onnan tudjátok, ezzel az idei Vörös Hold kalanddal és a már felvezetett Black Star eventtel hamarosan kezdetét veszi a "3. évad", a 3.0, a Redemption.
Jelenleg egy teljes körű plasztikai műtéten dolgozom már egy ideje, és most berántottam a két szebbik felem is a tengernyi munkafolyamatba. Szerintünk nagyon szépek leszünk, bár azt nem ígérem, hogy nem lesz elhanyagolható a designbeli változás, de a kéknek nemhogy 50, de 150 árnyalatát is megélte már az oldal. Szóval egy kicsit változtatunk a dolgokon, erre előre lehet már készíteni a lelketeket.
A menetrendről annyit kell tudni, hogy ki fogunk jelölni majd egy napot a következő 1-2 hét folyamán, amikor előzetes bejelentés alapján NS-t teljesen lezárjuk. Ekkor nem fogtok tudni belépni/reagolni, de szükségünk lesz néhány órára, hogy minden a helyére kerülhessen.

Addig is álljon itt egy kis hangulatkeltő, az egyik leendő bannerünk formájában.


*** Hírek *** - Page 9 Tumblr_nol9l02uq11uuir2po3_250

Illetőleg néhány további információ a Black Starról...
Aki emlékszik még, valahol riogattam már a népeket, hogy ezzel a történetszállal igencsak hosszútávra tervezünk, éppen ezért nem is kapkodjuk el a továbbiakat.
Nem lesz vidám, nem lesz könnyű, de azt hiszem, hogy erre nem is nagyon számít senki.
A kaland következő fordulójára készüljenek az Alapítók, illetve szép egymásutánban minden farkas és őrző egyaránt.

Addig is, legyen alvás előtti fohászotok záróakkordja az alábbi röpke sor:
"...may the Black Star bring us redemption."

*** Hírek *** - Page 9 BS_promo2_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
*** Hírek *** - Page 9 Mb05ue
*** Hírek *** - Page 9 Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: *** Hírek *** // Hétf. Május 25, 2015 6:50 pm

Kedves Mindenki!

Jövő hétfővel (június 1.) elrajtol a 2015-ös Tavasz Játéka/Játékosa Szavazás! (Ha minden úgy akarja...)
Egy hetetek lesz olvasni a nevezett játékokat, mérlegelni, hogy kire-mire adjátok le a szavazataitokat, az előzetes tervek szerint ugyanis június 7-én éjjel fog zárulni a happening. Ezt kitolhatják a második körök azokban a kategóriákban, ahol nem született "rendes" eredmény *előre készül lelkiekben az Őrzőkre*, illetve a saját lustaságom, amit nem szándékozok bevonni e jeles eseménybe.
A szavazás technikai részleteiről később kaptok pontos információt - ahogy eddig is lenni szokott, annak indulásakor olvashatjátok, mi merre hány méter, változást az előbbiekhez képest nem tervezünk -, addig viszont rabszolgahajcsárt megszégyenítő módon fogom traktálni a jónépet a JÁTÉK NEVEZÉSSEL! (Nem viccelek, a végére herótotok lesz tőlem és a témától is! Majd meglátjátok!)

Nevezni itt tudtok: https://northstar.hungarianforum.com/t2310-2015-tavasz-jatekai-nevezesek#47255 minél többet, annál jobb, legyen bőven miből válogatni! Very Happy
FONTOS: elsősorban már lezárult játékokat nevezzetek, vagy olyat, aminek a végkicsengése, illetve az a része, ami miatt nevezve lett az adott kategóriába, már kidomborodott, valamilyen szinten lecsengett, révbe ért.
Az idei tavaszt tekintve kissé naiv ábránd, hogy minden kategória tud indulni (Napos Oldal, szegényem...), de a remény hal meg utoljára. Very Happy
A nevezés időszaka május 31-én éjfélkor zárul!

PLUSZ: VH-s játékot ne nevezzetek, azok idén is fognak kapni külön kategóriát. Büszkék vagyunk rátok! :3 <3

Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Szomb. Május 30, 2015 6:27 pm

Kedves szavazásra és minden egyébre készülő pajtások,

annak idején már riogattam a társaságot egy Főkarakterek csoportjával. Valamiért (valszeg mert én csináltam) elsikkadt a dolog, de jelentem alássan, hogy most befejeztem végre.

A Főkarakterek csoportja egy "hidden group", tehát rejtett, nem-adminokon kívül (elvileg) senki sem fér hozzá, szóval ne keressétek a csoportok között. Aki a karik közt szeretne böngészni, az nézegesse az ET-ket és/vagy a fakultatív Multilistát.

Egyelőre a Főkarakterek csoportjába a következő szempontok alapján soroltam be a felhasználókat:
- elfogadott Előtörténettel rendelkezik
- aktív játékos
- inaktív, akire szubjektív megítélés alapján rábólintottam, mondván, talán felnéz majd, ha nem, akkor se sok vizet zavar a csoport tagjai között.

Mostantól kezdve minden új játékos az ELŐTÖRTÉNET ELFOGADÁSÁT KÖVETŐ ADMINISZTRÁCIÓS FOLYAMAT során fog bekerülni egyrészt az ET-ben megjelölt csoportjába, másrészt ebbe a Főkarakteres csoportba.

A Főkarakteres csoport egyelőre csak az Évszak Játékai/Játékosai szavazás kapcsán fog szerepet kapni, tehát bizonyos topikokat csak a főkarakteretekkel tudtok majd megtekinteni, szavazatot leadni, etc. Erre legyetek szívesen nagyon odafigyelni a jövőben.

Mivel mindannyian tudjátok, milyen kapcsolatban vagyok a PM-ekkel, ezért álljon itt egy lista azokról a regisztrációkról, amik jelen állás szerint benne vannak a Főkarakterek listájában. Aki esetleg cserélni akar, az keressen meg, és megoldjuk.

Duncan Corvin
Castor
Emily Hart
Alice Danielle Lavant
Jennifer Wainwright
Abigail Cecile Kenway
Sarah Youngmay
Naomi Sharp
Adam Revenor
Elizabeth McKinley
Dr. Paloma Santiago
Pandora Scarlet Mallory
Jake Westmoreland
Ash O'Connor
Raffaello De Luca
Benjamin de Maupassant
Ashley McLoyd
Norina Stefanson
Natan Vreth
Allison Black
Franz Meyerhof
Nia Jensen
Rocky
Oliver D. Sadler
Rebecca Morgan
Egon Candvelon
Cat Prescott-Bishop
Goran Markovic
Sam Kerrington
Aleksandar T. Johnas
Edward Crane
Manech T. Valeran
Fenrir Vaako Aegir
Blake Sieron
Solomon LaChazar
Chadwick T. Kim
Prudence Versipellis
Matthieu Leroy
Dorian Prescott
Primrose Trevelyan
Lyander C. Kim
Gaëlle Emilia de Guise

Ha valakit kihagytam véletlen, az szintén sikkantson!

További nice hétvégét,
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Vas. Jún. 14, 2015 8:33 pm

Kedves Mindenki!

A sok fantasztikus vizsga miatt kicsit megcsúszva, de kikerültek a Tavasz Karaktere Szavazások második fordulói - értelemszerűen azokban a kategóriákban, ahol tömegnyomor lenne a dobogón (Emberek, Őrzők, Betolakodók).
Szavazásra most csak öt nap áll rendelkezéstekre, aztán remélhetőleg már eredményt hirdethetünk. Very Happy Csak egyetlen karakterre adhattok voksot mind a három helyen, természetesen továbbra is a Főkarakteretekkel, a megszokott helyen: https://northstar.hungarianforum.com/f262-tavasz-karaktere-szavazas

Jó utolsó hajrá és szép hétvégebúcsúztatót így vasárnap este!
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 913
◯ IC REAG : 815
*** Hírek *** - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
*** Hírek *** - Page 9 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: *** Hírek *** // Pént. Júl. 17, 2015 4:40 pm

Kedves Mindenki,

az Admingárda holnaptól egy hétig (07.18-tól 07.25-ig) kiveszi sokéves nyári szabadságát, mert meglátogatom kis rabszolgamunkásaimat a teaültetvényeken így az ügyintézés szünetel!
Értem ez alatt az elfogadásra váró karakterek elbírálását, témanyitást, profilmódosítást, játékok zárását, etc. De úgyis tudjátok. Smile

Megértéseteket és türelmeteket köszönöm és kérlek titeket, adjátok át az esetleges újaknak is ezt az infót!

Will
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Csüt. Júl. 30, 2015 4:37 am

Alaszka Szilaj Népe,

azaz kedves Mindenki Smile Azt hiszem, hogy örömmel(?) jelenthetem be, hogy ezennel megszületett az oldal történelmének legterjedelmesebb Híre! Ez egyfelől rossz, mert hát úgyis mindenkinek annyi olvasnivalója van, mint a fene - de éppenséggel lehet jó is. Tekintettel arra, hogy nagyon sok klassz újdonságot szeretnék felvázolni nektek (és megígérem, hogy a magánéleti nyűgjeimmel kapcsolatban nagyon rövid leszek). Kérlek nézzétek el nekem, ha esetleg logikátlan az újdonságok ismertetésének a sorrendje, de mindjárt reggel 4 óra Very Happy Nos akkor, dobperegés....

Megújultunk kívül-belül!


Amint azt már régóta ígértem nektek, az új külső megérkezett. Mivel hónapok munkája van benne, és olyan eldugott helyeken is történtek változások, amiket talán nem vennétek észre, akit érdekel, az legyen kedves végigolvasni Smile

Az "alap" design mellett jó néhány kód, illetve sablon kódja megváltozott/módosításra került/módosításra vár általatok. Remélem, hogy a teljesség igényével sikerül felsorolni mindent. Plusz, nem szeretném mindenhol külön leírni, de bárhol bármiféle hiányosságot észleltek jelezzétek nekünk a Staff-igénylőben.

:: LEÍRÁSOK | reményeink szerint minden fontosabb leírás új kódban van.
:: ET-MINTÁK | Itt nem kell túl nagy változásokra számítani, csupán a színek lettek kiigazítva. Továbbra is 2 sablon közül választhattok. Meglehet, hogy a már elkészült lapokba bele kell nyúlni, de nem hajt a tatár senkit.
:: AVATARFOGLALÓ | A szokott helyén megnézhetitek, hogy mi lett belőle. A használatával kapcsolatban nektek semmi extra nincs, de egyébként mostantól nem a posztban, hanem egy HTML lapon tartjuk nyilván.
:: TITULUSLISTA | Talán az egyik legnagyobb projectünk az új rangrendszer kialakítása volt. Vertikálisan kicsit hosszabb, de minden titulusnál külön lehet "váltani" a leírás és a rangot betöltők közt. Utóbbi helyen (ahol számít) megtaláljátok a tisztség régi betöltőinek a nevét és "uralkodási idejüket".
:: KERES-KÍNÁL | A Keres-kínál hirdetősablonja is az új arculathoz igazodott.
:: BAZÁR | Hasonlóképpen a karakterhirdetési sablon.
:: SZEMÉLYES | Ajándék gyanánt szerettem volna kedveskedni mindenkinek két különféle játékvezetővel és egy kapcsolatlistával. Mindkét helyen leírtam, de mondom itt is: ezek a sablonok személyre szabhatók, bármit lehet bennük változtatni. Azért vannak, hogy segítsenek Benneteket, nem azért, hogy a kreditért csaholjak, szóval tessék vinni és/vagy kísérletezni Smile
:: JÁTÉKNEVEZÉSEK | Ezt történetesen a legfrissebb nevezőoldalon tudjátok megnézni. Tartozik hozzá Dicsőségfal is, ezt majd szeptemberben élesítjük Smile
:: MULTILISTA | És igen, ez a lista is új köntöst kapott. Élesben nálam meg lehet pillantani.

Designelemek és Funkciók


:: KÉPEK | Minden fekete-fehér kép, ami az oldalon található, színesre vált, ha ráviszitek az egeret. Good to know!
:: FANCY-BOX | Mostantól, ha egy topicban elhelyezett képre kattintotok, azonnal megjelenik nagy méretben egy ún. light-boxban - méghozzá eredeti méretben. Tehát ha valaki feltölt egy képet (pl. vicces kép, saját alkotás, stb...), annak NEM KELL "katt ide nagyob méretért" linket elhelyezni, mivel kattintásra automatikusan feldobja a böngésző. Ezt bármelyik aláírásképnél ki tudjátok például próbálni (ami [ img ]-vel van kódolva), bár ott a méretkülönbség nem fog látszani.
:: KARAKTERPROFILOK | Nem ragozom túl, csak nézzétek meg például Duncan profilját.
:: STAFFKERESŐ | Ezt csak azért írom ide, mert szerintem funkció. Tehát, a Staff által keresett karakterek megszűntek. Karakterek helyett rangokat, feladatköröket fogunk hirdetni (amiből hiány van), és ezek alapján bárki hozhat majd olyan karaktert, ami hasznos lesz.

Tartalmi változások


:: ANCHORAGE | A déli város megkapta végre a saját történelmét. Méghozzá Fairbankshez méltóan mesés, "legendás" formában, megéri az olvasást.
:: ŐRZŐ TANONCOK | A mazsolák tananyagában és vizsgafeltételeiben apróbb változásokat eszközöltünk. Ezek nem tudom hirtelen, hogy hol vannak feltüntetve, de majd Will kisegít egy linkkel Smile
:: NO-CONTROL | Szomorú szívvel értesítünk benneteket, hogy érdeklődés és valóságos "kezelhetetlenség" hiányában a Kontroll vérvonalat végleg megszüntettük.
:: PSZICHÓ FARKASOK | Biisaiyowaq farkasainak kissé kiegészült a képességleírása. "A másfeles szorzó használatával képesek bárkiből kikényszeríteni egy bizonyos emlék "átadását", amennyiben az emlék éppen aktív a birtokos gondolatai közt (= a téma felé terelt beszélgetés, stb)."
:: REDEMPTION (3.0) | A világleírásunk kiegészül a 2015-ös Vörös Hold és az azt követő Black Star ismertetésével, hangulatkeltő összefoglaló leírásaival. És akkor most átadnám a szót...

How I Met Denaali


A BLACK STAR - DEAD OR ALIVE (PART II.) ezennel kezdetét vette. Hogy pontosan mit lehet tudni, azt az ismertetőben olvashatjátok el. Ide fognak érkezni a további eligazítások.

A kaland élén tehát Denaali, a Magas Hegy áll. Tőle fogtok megtudni mindent szépen, folyamatosan. Ha valaki lemarad a Hajnalról, az ne csükkedjen: az Update-es infókba is leírtam, hogy lehetőség lesz páros játékokra, amint ez a rész lement.

Minél jobban tudunk pörögni, annál hamarabb derül fény minden mocskosságra, és annál hamarabb tudjuk bevonni a nem-Alapító karaktereket is kortól, nemtől és fajtól függetlenül. Én szurkolok! Very Happy

Rizsa


Szóval nem voltam egy jó ideig. Remélem, hogy azt tudjátok, hogy nyomós ok nélkül sosem hagynálak így magatokra benneteket! Mindenkitől bocsánatot kérek, akit feltartottam, akinek nem válaszoltam és aki számított volna rám.
Szerencsére senki nem halt meg, a dolgok talán kezdenek helyrejönni lassan, ezért is vágtunk bele mindenbe így hirtelen. Amíg azonban nem tudom, hogy pontosan mikor és hogy lesz lehetőségem géphez jutni egyáltalán, sajnos (i know...) csak és kizárólag a Black Starban viszem Denaalit, illetve próbálom ellátni az admini teendőket.

Köszönöm hogy velünk vagytok, lassan chatre is visszaszivárgok, és szívből remélem, hogy sikerül kárpótoljalak majd benneteket. Pár apróság még hátra van, de ezt majd idő közben pótoljuk.

Addig is kellemes barátkozást a sok újdonsággal Smile

Forever yours,
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Csüt. Aug. 13, 2015 3:14 am

Sziasztok,

itt is jelezemkedem (wtf), hogy közkívánatra új Zsebi-fordulót írtam ki, a részleteket a szokott helyen megtaláljátok. Ha elfelejtettétek az utat a szokott helyre, akkor itt a shortcut: https://northstar.hungarianforum.com/t294p90-beugro-zsebszoveg#51510

Gyertek minél többen, ránk fér most az IC kacaj!


Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Hétf. Aug. 17, 2015 12:52 pm

Kedves Mindenki,

nagy lelkesedéssel és izgatottan jelentem be, hogy az összoldal-kaland további részletei és a folytatás alternatívái bemutatásra kerültek, méghozzá itt: https://northstar.hungarianforum.com/t2477-informaciok

Kérlek benneteket, hogy olvassátok el, nevezzetek, jelentkezzetek, gondoljatok végig mindent. Nem győzöm hangsúlyozni, de azért megpróbálom megint: ne kapkodjatok! Nem holnapról és a jövő hétről van szó, tehát... na. Smile

Ettől függetlenül remélem, hogy kellően felcsigáz majd mindenkit. A várható kezdés igazából a jelentkezések függvényében fog eldőlni.

Ha kérdésetek van, ne legyetek restek feltenni őket!

Kellemes kalandozást,

Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Duncan Corvin
Renegát
Duncan Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 165
◯ HSZ : 1436
◯ IC REAG : 1310
*** Hírek *** - Page 9 Mb05ue
*** Hírek *** - Page 9 Tumblr_nhiuhqZ2lU1sy2z51o1_500
Re: *** Hírek *** // Vas. Aug. 30, 2015 9:56 pm

Kedves Mindenki!

Sikerült a fonalak egy részét tökéletesen elvesztenem - sok az új <3 én meg rapszodikus vagyok - és ahogy elnéztem, sikeresen felhalmozódott, elmaradt egy-két adminisztráció. Mindezen észrevételemet többek közt az is kiváltotta, hogy holnap után szeptember, és elvileg jönnie kéne az újabb Évszak Szavazásnak, amiről szintén megfeledkeztem. *díjnyertes admin* (A tavaszi győzteseknek lesz plecsni/kép, nincs elfelejtve! XD)

Kérésem a következő, egymás megsegítése érdekében: sikítsanak nekem PM-ben azok,
- akik játékvezetést/kapcsolati listát nyitottak, de nem lett aktiválva a "gomb" a legörgethető karakterinfóban a profiljukban
- hirdettek, de a hirdetéshez megadott főoldali kód / adatgyűjtemény nem lett még kitéve a főoldalra
- valami hiányzik a profiljukból, ET rossz helyen van, avifoglalóban nincsenek benne
- hosszú ideje várnak valami kapcsán választ, de semmi reakció és még aktuális a dolog, plusz nem személyhez kötött vagy privát dolog értelemszerűen
- bármi egyéb (helyszínigénylés húzódik, nincs valami aktiválva, nem látja valaki a csoportja belső fórumát - csak a kóboroknak nincs még -, etc.)

Továbbá itt szólok, hogy játékokat nevezni a jövő hét végéig (szeptember 6. éjfél) lehet, utána indul a banzáj. Very Happy 2015-ös nyári játékot nevezni itt tudtok és a nevezés mikéntjét, valamint a kategóriák ismertetőjét is itt olvashatjátok, alant pedig a fancy-kód :3 : https://northstar.hungarianforum.com/t2415-2015-nyar-jatekai-nevezesek#49969

Egyelőre ennyi volt, mindenkibe döglesztő nyárbúcsúztató utó-kánikulát! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Csüt. Okt. 08, 2015 5:51 pm

Kedves Mindneki!

EZ NAGYON FONTOS!!!

Van a multi-hozatali szabályzatunk, zanzásítva: 25 ic reag friss usernek, első karakterrel, 50 ic reag minden további multinál, fagyasztás/halál esetén a legfrissebb multival nem kell meglennie a szükséges számnak, mivel a fagyasztott/elhalálozott karakter helyére hozható egy friss, felolvasztás pedig akkor, ha mindenkivel megvan az 50 reag.
Van a multilistánk is: https://northstar.hungarianforum.com/t1799-karakterlista#33636

Ezt a kettőt összekötve pedig arra kérünk Titeket, hogy mindig legyen napra kész a listátok! A kódos táblázat alatt legyen felvezetve, kit, mikor hoztatok, vagy ki mikor halt, kit mikor fagyasztottatok (ilyen nyilvántartásra jó példa Adam, Sarah, Naomi és PS listája), mert ez alapján tudja a Staff is nyomon követni, hogy ki miképp lavírozik, lavírozhat a karaktereivel, újak alkotásával. Fontosak a dátumok és a hozzájuk kapcsolódó esemény.
Szerencsére - és ennek nagyon-nagyon örülünk - sokan játszotok nálunk, sok karakter is van az oldalon, ám ekkora mennyiséget tényleg csak úgy tudunk igazságosan kezelni, ha segítitek a munkánkat. (Nem szeretnénk véletlenül sem úgy multira rábólintani, hogy valaki ég tudja mikori fagyasztásra hivatkozik, majd más jön a panasszal, hogy de hát ez nem is így volt, kivételezünk...)
Emberek vagyunk mi is, több felé kell figyelnünk, így előfordulhat, hogy megfeledkezünk róla, kit mikor fehérítettünk ki, vagy épp színeztünk vissza, ezért nagyon nagy segítség nekünk - Nektek pedig hivatkozási alap -, ha frissen tartjátok a multi listát.
Akinek még nincs listája, de multija már igen, azt ezúton is kérjük, hogy készítsen! Ha nem boldogultok a kóddal, szívesen segítünk. Smile Titkos multit pedig természetesen továbbra sem kell bevallani, őket mi számon tartjuk, az ő létszámuk kezelhető.

Megértésetek és munkák segítését köszönjük! <3
A Staff
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Szer. Okt. 14, 2015 10:20 am

Kedves mindenki!

A napokban több lista, témakör is aktualizálásra kerül, így első körben például a keres-kínál és az állások-szolgáltatások topikok is.
Kérem segítségeteket, hogy nézzétek át a hirdetéseket (https://northstar.hungarianforum.com/t1796-keres-kinal) és amelyik már nem aktuális, azt jelezzétek valamilyen formában (mondjuk szerkesszétek bele a "törölhető" feliratot), ÉS ami pedig IC jellegű, hosszabb távú hirdetés (pl álláslehetőség, szolgáltatás), azt importáljátok át a megfelelő témakörbe (https://northstar.hungarianforum.com/t55-allasok-es-szolgaltatasok).

Kérdés, bizonytalanság esetén keressetek bátran, továbbra sem harapok (olyan nagyot)!
Will
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Szomb. Dec. 05, 2015 12:16 am

Kedves játékosok!

Elérkezett az év utolsó hónapja, sűrűsödnek a beadandók, zh-k, majd ünnepek tarkítják a vizsgákat... már ami az egyetemistákat illeti. Nekik innét is kívánunk kitartást és sikereket! De ugyan így kijár ez mindenkinek, természetesen. Smile

Nem szaporítanám a szót feleslegesen, két közeli, fontos dátumról kell számot adjak. Az egyik az őszi játékok nevezése
( https://northstar.hungarianforum.com/t2556-2015-osz-jatekai-nevezesek ), míg a másik sem kevéssé kedves dolog szívünknek, az időközben szintén hagyománnyá vált "karácsonyi húzás"
( https://northstar.hungarianforum.com/t2671-alignak-kalapja-2015#58684 )!
Mindkettő nevezési határideje: dec. 6. éjfél!

Nevezzetek mindkettőbe minél többen, megéri!
A Staff

Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Szomb. Jan. 02, 2016 7:21 pm

Kedves Mindenki!

Újév alkalmából kisebb hírcsokorral jelentkezünk, akad bejelentés, kérés, felhívás is, szóval érdemes átnyálazni a posztot. Haladjunk is eszerint sorban.

A mai nappal felszabadult még egy Vérvonal Alapító, nevezetesen Kaskae, a Látó.A karakter szabadon elvihető, megalkotható, ennek feltételei >> itt olvashatók.
Szintén ma történt: felszabadítottunk minden novembertől régebb óta álló helyszínt, biztosan láttátok a zárás-dömpinget. Ha valaki valahol mégis folytatná a játékot, mert még mindig aktuális vagy végigvinnék a másik féllel, szóljatok és kivesszük a záróképet!

Tudjátok, hogy szeretjük, ha megihlet titeket egy-egy avatar alany, rang, hirdetett, kipattan egy ötlet és újabb érdekes karakter megalkotására adjátok a fejeteket. Azt is megértjük, hogy szeretitek kódoltan, készülő állapotban, születőfélben látni a karaktereket. Mi is - szép a kód, szeressük, ha látszik, hogy valamerre tart valami. Mégis arra szeretnénk kérni mindenkit, hogy a jövőben egyszerre csak egy félkész, elfogadásra, elfogadás közeli állapot felé közeledő karakterlapot tegyen be a Félkész/Kész karakterlapok topikba!
Ha benéztek a topikba, rengeteg épphogy valamelyest alakulófélben lévő lap van bent teljesen feleslegesen, mivel jól láthatóan optimális esetben még 2-3 hónap, mire minden meglesz ahhoz, hogy ténylegesen hozható legyen. Semmi értelme ennek a halmozásnak, így kérünk benneteket, hogy mostantól ettől tartózkodjatok. Egyiket se kell kivenni, egyet sem törlünk, de erre figyeljetek a jövőben.

Végezetül pedig  felhívás: aki szeretne bekerülni a Daily Newsba, tud olyan IC eseményről, ami publikus lehet és valamilyen formában lehozható egy-egy cikk formájában, ne habozzon írni Kyle Prescottnak! Szeretnénk az új évet új hírekkel fogadni IC szinten is. Smile

Megértéseteket, figyelmeteket, segítségeteket köszönjük! Very Happy

A Staff
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Szer. Jan. 13, 2016 10:14 pm

Kedves játékosok!

Ez a hír egy kicsit ilyen „előre a jövőbe” dolog lesz… Aki még nem olvasta volna a frissen megjelent Daily News-t, az itt pótolhatja, mielőtt továbbhaladna az olvasásban. Aki viszont már túl van a reggeli kávé mellé fogyasztott papíroson, annak szeretnénk némi OOC háttérinfót nyújtani a továbbiak kapcsán!

Mr. Berger váratlan és éppen ezért tragikus halálát követően január végén (IC idő szerint január 23-24. napján, játékokban tehát ettől kezdve lehet hivatkozni rá a játéktéren) időközi választást írnak ki. A falka nagy lélekszámát és Castor hátszelét figyelembe véve, a posztot idáig betöltők között rekordfiatalságú Dana Berger nyeri el a polgármesteri címet.
VISZONT!
Keressük azokat a játékos karaktereket, akik:

  • elsősorban ember vagy őrző fajúak (A fajok közötti egyensúly végett elsősorban őket várnánk a pozíciókba, lévén a falka befolyása jelenleg igencsak hangsúlyos IC téren, de az esetleg fennmaradó helyeket farkasok is betölthetik majd.)
  • előtörténetük, személyes motivációjuk vagy foglalkozásuk révén reális, hogy érdeklődnek efféle plusz munka (és fizetés) iránt.
  • szívesen részt vennének ekképpen kicsit az IC élet alakításában, mint a képviselő-testület tagjai.

Fairbanks város önkormányzatáról:
Fairbanks városvezetésének célja olyan általános szolgáltatások biztosítása, melyek kedvelt lakó- és munkahellyé, kívánatos úticéllá teszik a várost lakosai és az ide látogatók számára.
Alapvető szolgáltatásaik közé nem csupán a rendőrség, a tűzoltóság és a közmunkások tartoznak, hanem a közösségi infrastruktúra kiépítése, állandó karbantartása és fejlesztése, a lakhatási és építési engedélyek, szabványok meghatározása és kiadása, valamint a közösségi vagyon hatékony kezelése is.
A lakosok által választott városi tanács 9 főből áll (polgármester, alpolgármester és hét képviselő). Zárt üléseket hetente, illetve mindenki számára nyitott üléseket minden hónap első és harmadik csütörtökén tartanak. – Ezeket a helyi rádió is közvetíti.

Jelentkezni rövid indoklással PM-ben Alignaknál lehet, az üzenet tárgya „Önkormányzat” legyen. Ha további kérdésetek van, azt is feltehetitek ekképpen! (Jelentkezési határidő: január 22. éjfél)

Ui: Jegyző is kerestetik, ha van efféle, gazdasági beállítottságú játékos karakter!
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Pént. Feb. 05, 2016 11:51 pm

Kedves Játékosok!

Elérkezett február hava, ideje hát kicsit kipihenni az év hétfőjét, a januárt… Az utolsó téli hónapban városaink számtalan rendezvénnyel vonzzák a turistákat, oldalunkon pedig idén is megrendezésre kerül ennek kapcsán az ALYESKA fesztivál a már jól bevált programok mellett egy-két újítással is kedveskedve nektek.
Ilyen például az 1-1 reagos „0. nap” névre keresztelt kis dzsembori, mely a falka és a protektorátus közötti együttműködésről, a közös múltról való megemlékezés egy kis tábortüzes, könnyed mulatság formájában a fesztivál előestéjén.
Reméljük minél többen részt vesztek majd rajta, miként a feszt többi programjain is, hiszen Alyeska csupán egyszer van egy évben! Smile
A fesztivál OOC időtartalma: Március végéig (igény szerint április első két hetéig kihúzva)
Fontos: A játékokra NEM kell külön zárást kérnetek, ha befejeztétek, hanem a szokásos módon, egységesen kerül majd archiválásra a témakör.


A kóbor farkasok a napokban egy új témakört fedezhettek fel az oldalon. Számukra is létrehoztunk egy saját belső fórumot, ahogyan anchoragei társaink (avagy akik tartósan az adott városban élnek) szintén kaptak hasonlót – egyelőre kísérleti jelleggel.
Fontos lehet továbbá, hogy anchoragei őrzők NEM látják ezt a témakört, csupán farkasok. Kérjük, aki esetleg nem látja, de úgy érzik, indokolt volna, jelezzék felénk és beállítjuk neki!

Természetesen a falka és a protektorátus sem marad apró újítás nélkül. Nekik egy leegyszerűsített és ez által remélhetőleg átláthatóbb, valamint könnyen nyomon követhetőbb kóbor-lista került elkészítésre a belső fórumaikon.
Ezzel kapcsolatosan is hasonló lenne a kérésünk: nézzétek át, pontosítsátok, ahol szükséges, illetve vegyetek részt aktívan a frissen tartásában!
------

Az elmúlt időszakban számtalanszor megfogalmazódtak bennünk, adminokban bizonyos gondolatok, amik kapcsán rendre felmerült, hogy beszéljünk-e róla, van-e értelme a dolognak… Végül arra jutottunk, hogy még ha csak ilyen egyoldalúan is, de igenis KELL róla szót ejteni, s reméljük foganatja is lesz a dolognak, nem pusztán egy poszt marad a sokból.

Rengeteg jó karaktert alkottatok és fogadtunk el/fogadunk el folyamatosan, bennük kismillió potenciállal, de mintha ennek csak a szolid - és nagyságrendileg elhanyagolható - részét mernétek megmutatni a játéktéren, inkább megmaradva a kellemes, biztonságos vizeken. Csúnyán mondva beszűkültek a játékok az egyéni drámákra, mindenki a „saját portájának határáig” lát és nem tovább. (A kivételnek minden esetben tisztelet!)

Rendkívül – mondjuk ki – gáznak éreztük már azt is, hogy az adminoknak a saját (egyébként szeretett) karaktereiket maguknak kellett másik két karakterükkel elintézniük közvetve, egy falkán kívül álló JK közreműködésével, mert alig mozdultak a dologra a falka/protektorátus tagjai. De felhozhatnánk a közelmúltban elhunyt Berger polgármester esetét is, amire KETTŐ játékoson kívül senki nem reagált még csak OOC szinten se.

- Kötelező volt részt venni ezekben a játékokban? Nem, nem volt az, lévén ez egy játék, kikapcsolódás mindenkinek, de ha már a karakter egy adott közösség tagja, ráadásul valamiféle poszttal bír, igencsak hiteltelen, hogy nincs még csupán csak véleménye sem adott témákban, ami falka/protektorátus szinten ismeretes.
- Lett volna lehetőség rá bekapcsolódni? Igen, minden lehetőség nyitott volt rá. Igaz, nem küldtünk névre szóló meghívót senkinek, hisz ez még mindig csak egy szabadidős tevékenység.
- Érintik/érintették IC a karaktere(i)met? Igen. Aki kicsit is belegondol a két felhozott példába, máris látni fogja, miként.

Ezek fényében feltennénk a költői kérdést: tényleg ennyire érdektelenek a karakterek egymás iránt? Vagy mi, userek lettünk ennyire szemellenzősek, hogy nem látunk túl a saját karaktereink drámáján? Miért nem „szállunk be” egy-egy nagyobb hatású, volumenű lehetőségbe, ha arról nincs külön kérés (De, van. Belsőben, újsághírekben, egyéb helyeken.) intézve felénk? Nem érdekel? Úgy gondoljuk, nem látnának minket szívesen, nem minket keresnek adott dologra?
Ez utóbbi bullshit, már bocsánat a kifejezésért. A North Star abban (is) több (volt?) a kategóriájában, hogy a viszonylag kis terület végett a szálak rendszerint keresztezték egymást, a rangoknak súlyuk volt, a játékosok pedig bátran és éretten mentek elébe egy-egy konfliktushelyzetnek. Ha valami történt, a többiek érdeklődtek, továbbfűzték a szálakat ki-ki a maga módja és karaktere nyújtotta lehetőségek szerint fogva egy szeletet a képzeletbeli pizzából.

Ez az, amit hiányolunk kissé az utóbbi időben és egyetlen megoldásként azt látjuk a „problémára”, hogy felhívjuk rá a figyelmet, megpróbáljuk elérni, hogy ha csak egy kicsit is, de elgondolkodjatok mindazon, amit az előbb itt megfogalmazni próbáltunk.

Valamint összeszedtünk néhány lehetőséget, amik nem, nem fogják megváltani a világot és lenyomni Alignakot, de talán elindíthatnak valamit a karakterekben, bennetek a jövőre való tekintettel.
Mikre is gondoltunk pontosan?

* Falkán/Protektorátuson belül betöltött posztok: A karaktered megalkotásakor nyilván céllal választottad az adott posztot és nem lettél sima falkatag (őrzőknél ez nem opció, sry), ekképpen jogosnak érezzük a feltételezést, hogy szeretnél is kezdeni az adott pozícióval valamit a játéktéren és nem csupán dísznek van ott a neved alatt. Ne várj a sült galambra! Mozdulj rá a városban kavargó kóborokra, nézz a körmére azoknak, akik a két város közt ingáznak, mentorálj, ha azt vállaltad, érdeklődj a feletteseknél (pl testőrök a bétánál), miben lehetsz segítségére, etc. Számtalan lehetőség húzódik meg egy-egy falkás poszt/őrzői kaszt mögött, amik során a karakterednek nem csupán a „civil” oldala – de akár az is – kidomborodhat a játéktéren!

* De hogy jobban belemenjünk a lehetőségekbe, ha valakinek mindez nem lenne elég:
** Számtalan rebellis jellemmel megáldott kóbor (és nem egy falkatag) akad a karakterek között. Tényleg ennyire jó fiú lenne minden kemény legényünk/leányunk? Aztán ott vannak azok, akik a két város között ingáznak. Biztos, hogy csak kirándulni járnak át és nem többről van szó? (Mindegy, hogy melyik város farkasai szemszögéből nézzük, az esetleges árulókról falkán/protektorátuson kívül-belülről már nem is szólva.)
** A falkán belül is szép számmal akadnak ellentétek, s azoknak finomabb/durvább kifejeződése számtalan falkaszintű helyzetet generálhatna. Nem egy JK előtörténetében vagy IC megnyilvánulásaiban olvasható, hogy nem épp szíve csücske az egyesült falka ötlete. Ennek megjelenítésére a lehetőség mindig adott!

* Ezen túlmenően pedig mi, adminok is fenntartjuk állandóra a lehetőséget, hogy ha van valami érdekesnek tetsző ötleted, esetleg nagyobb konfliktust, karakteredhez kötődő, de rajta valahol mégis túlmutató problémát szeretnél kijátszani, ÍRJ NEKÜNK BÁTRAN!
Legyen bármilyen kósza ötlet vagy konkrétan élő koncepció, tedd félre a bizonytalanságodat, mi megadjuk a hátszelet/technikai segítséget a dologhoz nagyon szívesen, ha megvalósítható az oldal keretein belül a dolog!
A lényeg, hogy az általad kreált dolognak falka/protektorátus/város(ok) szintjén – tehát közösségi szinten is legyen hatása, ne csak egyénileg.

Ezek lettek volna a meglátásaink, s akinek nem inge, most az is vegye picit magára és gondolja végig magában a dolgokat. Nem azt kérjük, hogy akkor most mindenki érdeklődjön a másik karakterek gondja-baja iránt, hiszen attól azok még személyes „drámák” maradnak. Csak egészen egyszerűen a közösségi lehetőségek felé is legyetek nyitottak, nyitottabbak!

Mi bízunk a legjobbakban!
a Staff
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Szer. Márc. 30, 2016 5:47 pm

Kedves Mindenki!

Friss, ropogós hírekkel jöttünk, tömören és röviden.

Tollak és Tőrök
Új jelentkezést írtunk ki, mivel idő közben bárki véleménye, szándéka változhatott, ezért nem akartunk a korábbi listára apellálni. Továbbá technikai okokból a kaland Vértanúk szegmensét bizonytalan időre felfüggesztettük, ez azonban nem lesz befolyással a Tollak és Tőrök hatásmechanizmusára.
Jelentkezés és információk: ITT.

Fesztivál
Az eseményt április közepe táján szeretnénk zárni, éppen ezért arra kérünk mindenkit, hogy új szálba már ne kezdjenek, a még futókat pedig igyekezzenek elvarrni.

A figyelmet és az együttműködést köszönjük!
A Staff



Közeleg a Vörös Hold.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Kedd Ápr. 19, 2016 7:08 am

Kedves játékosaink!

Mostanság bevett szokásunkká vált kisebb hírcsokrokkal jelentkezni felétek és ezt a jó szokásunkat tovább ápolnánk eme poszttal...

Mint azt korábban már beharangoztuk, zárásra került az Alyeska fesztivál. (Ha folytatnátok valamely ottani játékotokat, alterban tehetitek ezt meg.)
Azok, akik részt vettek a fesztivál valamely rendezvényén, megérdemelten helyezhetik el profiljukban az alábbi jelvényt:
*** Hírek *** - Page 9 Tumblr_nvhl47sjuY1uuir2po3_75sq

Ééés egy közérdekű közlemény a TOLLAK ÉS TŐRÖK résztvevőinek:
Azon jelentkezőknek, akik nem VH-znak, a választás határideje a Vörös Hold event lezárulta (amikor az utolsó páros is végez a kötelező körökkel).
A dolognak ugyanis lesz egy kollektív hatása, mely akkor érvényesül, mikor a Hold vörössége tovakúszik az égboltról. Minden jelentkezettnél. Egyszerre.

Az pedig már talán senki előtt nem titok, hogy, április 18-ának éjjelén a város felett ismét vörösbe borult az égbolt...
Az idei Vörös Hold részleteit, a párosításokat és minden továbbit megtaláltok ITT! Kérdés esetén forduljatok bátran hozzánk.

Sose hagyjon el benneteket a remény (és Alignak kísértő szelleme)!
A Staff
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Csüt. Május 26, 2016 4:41 pm

Kedves Játékosok!

Nagyon örülünk neki, hogy pezseg a játéktér a rengeteg újabbnál újabb játéktól, szituációtól, ám ennek ellenére - vagy éppen ezért - figyelmetekbe ajánlanánk a nagy reag-dömping közepette feledésbe merült leírást:
- helyszínigénylés
- from the inside

Úgy gondoljuk, elég tágas, sok helyszínű és számos lehetőséget magában rejtő oldal vagyunk, a kéréseiteket pedig mindig igyekszünk teljesíteni a megadott kereteken belül. A keretekre pedig szükség van - egyszerű példával élve: sakkban sem léphetsz úgy minden bábuval ahogy épp kedved szottyan.
Szeretjük, amikor kreatívak vagytok, vannak ötleteitek, megvalósítható, jó terveitek; azt már kevésbé, amikor a leleményességetek a kiskapuk sorozatos alkalmazására használjátok fel, minket pedig arra kényszerítetek, hogy korlátozáson kezdjünk gondolkodni, aminek egyetlen igazi, velős eredménye szokott lenni: mindkét félnek elmegy a kedve. Igen, nekünk is. Nem kicsit - ám ezen a téren ritkán szokott az felmerülni, hogy a Staff tagjai is userek, érző-lélegző egyedek. Csak nekünk nem azt a pirulát kell lenyelni, hogy épp megvontak tőlünk egy helyszínt és nem havonta vagy félévente egyszer - sajnos.
Messze nem fétisünk mindenféle szabály, megkötés és korlátozás kitalálása, megalkotása, bevezetése és aztán az arra való hivatkozás. Se nekünk, se nektek nem jó. Éppen ezért igyekszünk mindig akár pm-váltásban, akár magánjellegű beszélgetésben jelezni, mit miért nem szeretnénk, vagy mit lehetne másképp és úgy, hogy mind jól járjunk. Mert elsősorban erre törekszünk: mind járjunk jól, úgy élvezet a játék.

El nem tudjátok képzelni, mennyivel könnyebb dolgokra rábólintani, mint nemet mondani, aztán hosszasan, több esetben, több oldalon keresztül magyarázni és magyarázkodni. Mindig hálásak vagyunk, amikor megértitek és sosem értjük, amikor sportűzés megy abból, hogy kifogást gyártva a "nem"-et megkerüljétek. Miért jó? Kell az, hogy ilyen hírek szülessenek, vagy újabb szabályozások? (A szabályzatunk és megkötés listánk egyszerűen már undorítóan hosszú és utáljuk, amikor bővíteni kell, mert nem egyértelmű és elfogadható, ami van, szabály kell rá, amire aztán hivatkozgathatunk, mintha minden alkalommal tárgyaláson lennénk. Mert mindenre van egy "de" egy "dehát" egy "miért" és társai. El nem tudjátok képzelni, mennyi energiát őröl ez fel - utána pedig reagolni is kéne, mert ne miattunk álljon egy-egy karakter.)

Igen kevés dolgot tagadunk meg tőletek és mondunk rá "nem"-et, az esetek 99%-ában úgy érezzük, hogy lehet velünk beszélni és kompromisszumra jutni. Elmondjuk, hogyan lehet, hogyan fogadjuk el, úgy, hogy nektek (is) jó legyen. Ezért ülünk tökéletesen értetlenül a sorozatos értetlenkedés nyomai és a "csakazértis" viselkedés fölött. Aztán eljutunk egy ilyen hírig, amin a fél társaság pislog, mert nem érti, miért a feketeleves, a másik fele meg vélhetőleg vérig sértődik.
Amondóak vagyunk, akinek nem inge, ne vegye magára, akinek meg mégis, az gondolja végig, nem csupán velünk tol ki, de a játékostársaival is egyúttal!
Mert a mi empátiánk sem végtelen, játékosok is vagyunk (szeretnénk lenni), nem csupán adminok és a rengeteg korlátozás igencsak kedvölő tud lenni!

A következő, kellemesebb hír reményében,
a Staff
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 913
◯ IC REAG : 815
*** Hírek *** - Page 9 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
*** Hírek *** - Page 9 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: *** Hírek *** // Szomb. Aug. 27, 2016 12:38 am

Sziasztok!

Örömteli hírrel szolgálhatok: a Staff lassan feléled nyári álmából, s reméljük, ti sem lesztek ezzel másként, ugyanis rengeteg apró hírrel szolgálhatunk nektek így az ősz beköszöntével. Szerintem vágjunk is bele!


IC:
- a nyári uborkaszezon végett elhúzódó Falkaviadal folyamatosan zajlik, érdemes akár csak szurkolóként is odafigyelni a mérkőzésekre, a kijelölt gyógyítókról nem szólva.

- hamarosan – még a jövő hét folyamán - frissítésre kerül a Kóborok nyilvántartása, így mind a Falka, mind a Protektorátus őrzői nézzenek rá, pontosítsanak/egészítsenek ki a játékaikban szerzett tudás alapján, a még be nem azonosított kóborok kapcsán pedig tessék lépni, játékot kezdeményezni velük!

- a karakteres lehetőségek, játékhelyzetek és egymás karijainak megismerése érdekében létrejött egy ún. Cégjegyzék, ahol a városban fellelhető, JK karakterekkel bíró üzleteket, vállalkozásokat találjátok csokorba gyűjtve. Bővítsétek, böngésszétek!

OOC:
- Kis csapatunk újabb taggal bővül, kérlek, fogadjátok bizalommal és ne kíméljétek…
Paynet!
Kezdetben apró-cseprő admini feladatokért, az emberek elfogadásáért felelős, a későbbiekben pedig majd még alakulnak a feladatkörei. Részünkről kitartást és türelmet kívánunk neki mindehhez!

- Az ősszel szeretnénk egy ún. 'oldal-fejlesztői' talit szervezni!
Ennek részletei még bőven kérdőjelesek, hiszen szeretnénk, ha minél többen részt vennénk rajta.
Előre láthatóan október hónapban, Budapesten kerül kivitelezésre, de akinek nincs lehetősége a fővárosba utaznia, annak sem kell csüggednie, lehetőséget kap hallatni hangját, véleményeit, meglátásait ő is!
(Részletek erről hamarosan.)

Egyelőre ennyi lettem volna, apróságok még várhatóak tőlem, pedig nem is vagyok Mikulás! : )

A (kibővült) Staff nevében:
Hárt
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Hétf. Szept. 12, 2016 8:06 pm

Kedves Játékosok!

Hétvégén átnyálazásra került az Avatarfoglaló, a művelet során a következő alanyok mesés arcai szabadultak fel:

Colin O'Donoghue
Hayden Christensen
Imogen Poots
Jeon Jungkook
Kat Dennings
Leonardo diCaprio
Peter Dinklage
Rose Leslie
Sean Faris
Sebastian Stan

Ezzel együtt és ehhez kapcsolódóan egy kéréssel fordulunk felétek: mindenki gondolja át, hogy a jegelt karakterei közül kik azok, akiket nagy eséllyel már soha nem fog visszahozni, vagy nincs kőbe vésve az avatar alanyuk, így szívfájdalom nélkül szabaddá tennék őket. Továbbá a hirdetések miatt lefoglaltakat is nézzétek át, ki kell még, ki kelt már el, kiről mondtok le...
Azt is jelezzétek, ha egyik fagyasztott karakteretek avatarját sem szeretnétek újból szabad prédaként látni!
FONTOS: halott és zárolt státuszú karakter pb-je biztosan nem lesz többet felszabadítva. Zárolt legfeljebb akkor, ha a karakter tulajdonosa kifejezetten így akarja.
Szeptember 30-áig van lehetőségetek mindezt átgondolni, mérlegelni és a Staffnak jelezni. Ezt egy hozzászóláson belül tegyétek meg, amit az avatarfoglalóba biggyesztetek be, elég, ha egyetlen karakteretekkel felsoroltok mindenkit, "megtartanám/szabaddá tehető" opciók megadásával a nevük mellett.
FONTOS no.2.: amennyiben valaki nem jelez a megadott időintervallumon belül, annak a listáját mi magunk vesszük górcső alá és döntünk a szabaddá tétel felől. Amennyiben ilyesmire kerülne sor, úgy visszavonásra nincs lehetőség. Azért is adunk meg bő 2 hetet, hogy mindenkihez eljusson a hír és mindenkinek legyen ideje reagálni, átgondolni.

MÁS
Nagyban megkönnyítenétek a munkánkat, ha becsülettel, naprakészen frissen tartanátok a multilistátokat. Ki után ki következett, kinek a helyére hoztátok etc. A ti érdeketek is a dolog, máskülönben kénytelenek leszünk elővenni a nem létező szabályozás alkotó fétisünket és erre is kitalálni valamit. Hadd ne jussunk idáig!

MÁS no.2.: az idei Nyári Szavazás elmarad. Sad Tudom, mind együtt zokogunk, na de majd az Őszi!

Amennyiben minden flottul megy, legkésőbb az oldal születésnapjára (december) igazi 5. évfordulós, mikulási-karácsonyi ajándékcsomagot kaptok! Már tervezzük a mikéntjét, és nagyon várjuk, hogy átadhassuk!

További jó játékot mindenkinek,
a Staff
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: *** Hírek *** // Kedd Szept. 27, 2016 10:10 pm

Kedves Mindenki!

Az oldalon már beharangoztuk ugyan, de itt az ideje, hogy a tettek mezejére lépve időpontot is találjunk az említett októberi talinak!

A találkozóra nem csak a régóta aktív játékosokat várjuk, de a veteránokat, új arcokat is! Gyertek bátran, nem harapunk! (Olyan nagyot.)

Már csak azért is, mert azon túl, hogy IRL is farkasszemet nézhetünk és jól érezzük magunkat, szeretnénk, ha egy oldallal kapcsolatos ötletbörze is napirendi pontra kerülne.
Milyen hiányosságok vannak a világleírás, fajok, kasztok, stb. terén? Mi az, ami nem egyértelmű számodra? Esetleg van olyasmi, amit sosem mertél megkérdezni tőlünk? Szeretnénk lehetőséget adni ezek megvitatására, hiszen a visszajelzéseitek formálták eddig is az oldal világát.

Aki NEM tud személyesen eljönni, természetesen neki is van lehetősége kérdezni, javasolni, témát felvetni.
Mindezt egy Alignaknak címzett „Ötletbörze” jeligével ellátott PM-ben mostantól a tali időpontját megelőző nap estéjéig! (Mostantól, bizony.)

(A helyszín a résztvevők számának sacc-per-kb megléte után kerül napirendi pontra.)

>> továbbiak:
https://www.facebook.com/groups/496404623809914/permalink/1068932956557075/
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: *** Hírek *** //

Vissza az elejére Go down
 

*** Hírek ***

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Friss hírek
» Vezető hírek (IC események)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Leírások & OOC :: Staff Közleményei-