KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Tegnap 1:36 pm-kor
írta  Rebecca Morgan Kedd Júl. 02, 2024 2:20 pm
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Júl. 02, 2024 12:14 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Abigail Cecile Kenway Vas. Jún. 23, 2024 10:40 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bianca Giles
Aaron&Andy - Upper bárpult I_vote_lcapAaron&Andy - Upper bárpult I_voting_barAaron&Andy - Upper bárpult I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Aaron&Andy - Upper bárpult I_vote_lcapAaron&Andy - Upper bárpult I_voting_barAaron&Andy - Upper bárpult I_vote_rcap 
Jackson Carter
Aaron&Andy - Upper bárpult I_vote_lcapAaron&Andy - Upper bárpult I_voting_barAaron&Andy - Upper bárpult I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Aaron&Andy - Upper bárpult I_vote_lcapAaron&Andy - Upper bárpult I_voting_barAaron&Andy - Upper bárpult I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Aaron&Andy - Upper bárpult I_vote_lcapAaron&Andy - Upper bárpult I_voting_barAaron&Andy - Upper bárpult I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Aaron&Andy - Upper bárpult I_vote_lcapAaron&Andy - Upper bárpult I_voting_barAaron&Andy - Upper bárpult I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Aaron&Andy - Upper bárpult I_vote_lcapAaron&Andy - Upper bárpult I_voting_barAaron&Andy - Upper bárpult I_vote_rcap 

Megosztás

Aaron&Andy - Upper bárpult Empty
Aaron&Andy - Upper bárpult Empty
 

 Aaron&Andy - Upper bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Aaron&Andy - Upper bárpult // Szer. Nov. 28, 2012 10:18 pm

Előzmény >>ITT<<
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Aaron Holloway
Latro
Aaron Holloway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 231
◯ HSZ : 78
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Aaron&Andy - Upper bárpult // Vas. Dec. 02, 2012 2:24 am

Ha nem lennék egy halál nyugodt ember erre a mondatára garantáltan ugranék, hiszen burkoltan lehülyézett engem és úgy cakkumpakk a falkát. Mondjuk, ha megemlíteném, jönne a sóder, hogy jaj ezt nem sértésnek szántam, csak pusztán ténymegállapítás volt... Ja, és a nyulak kék tollal rohangálnak a fákon.
- Leéltem már pár évet ahhoz, hogy tudjak szelektálni az információk között. Igazán hasznos dolog, mert gondolj bele... - hajoltam kicsit közelebb, hogy más ne hallja, miről is beszélünk - Ha valaki ötszáz évet le tud élni, akkor kénytelen válogatni a megjegyezendők között, hiszen lássuk be a memóriánk véges. És én speciel nem vagyok az a típus, aki szereti lefirkantani minden egyes gondolatát, hogy utána majd meg kelljen semmisítenie, vagy netalán ha rossz kezekbe kerülne, akkor életeket áldozni érte, hogy a titkok, melyek nem csak engem érintenek, ne kerüljenek napvilágra. – Gondolok én itt most az Őrzők kis jegyzeteire. Biztosan baromira vigyáznak rá, meg minden, de azért na…
- Én is még egy ilyet kérnék – emeltem meg a poharamat, aztán bólintottam a tegeződésre. Én ugyan nem leszek semmi jónak elrontója. Na meg aztán így tényleg sokkal kényelmesebb. Sosem értettem azokat a pacákokat, akik berágnak, ha letegezik őket. Oké, hogy fő a tisztelet, de iszonyatos tévhitekben él némelyikük. Na mindegy, ezen kár is bosszankodni, hiszen mindegyiknek fejet kéne előttem hajtania, ha már ennyi veszélyes kalandokkal teli évet tudhatok magam mögött...
Az, hogy nem nagy játékos, kicsit azért meglep. Mármint elég erősnek tűnik, és minden óvatoskodás nélkül lemert szólítani, annak ellenére, hogy tudta kiféle-miféle vagyok. Vagy itt ez a módi? Áhh, honnan tudjam, a fene egye már meg, hát én sosem barátkoztam a fajtájával….
- Mondjuk szerencse, hogy időben szóltak az áthelyezésről nekem is, mert ha akkor jövök rá, mikor már hazaérek Chicagoba, az biztos, hogy vissza nem jöttem volna ide ebbe az átkozott hidegbe. Hiába farkas ide-vagy oda, én nem csipázom ezt az éghajlatot. – Az az igazi, mikor a hajó korlátján egyensúlyozva fekszel és sütteted rummal teli hasad a tűző napon. Egyszer Castort és a falkát be kell neveznem egy hajóútra, azt hiszem.
- Na és eddig melyik Alfával sikerült összefutnia? Ahogy hallottam a helyiek élén egy csinos bige áll. – ahogy az ital megjön, gyorsan bele is kortyolok, mielőtt elröhögném magam Andy próbálkozását látva.
- Ha a srác felmond miattad, és számon kérnek, kérlek, el ne áruld, hogy itt voltam, és hagytam, hogy zaklasd a személyzetet.
Vissza az elejére Go down
 

Aaron&Andy - Upper bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bárpult (Upper)
» Max&Andy - Andy bérháza
» Andy bérháza
» Tánctér (Upper)
» VIP szoba (Upper)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2012 :: Befejezetlen játékok-