KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Egon Candvelon Tegnap 7:30 pm-kor
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:58 am
írta  Bruno Manzano Csüt. Júl. 04, 2024 9:57 am
írta  Catherine Benedict Szer. Júl. 03, 2024 1:36 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bruno Manzano
Aaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_lcapAaron & Shila - Vízesés és környéke I_voting_barAaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_rcap 
Bianca Giles
Aaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_lcapAaron & Shila - Vízesés és környéke I_voting_barAaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Aaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_lcapAaron & Shila - Vízesés és környéke I_voting_barAaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Aaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_lcapAaron & Shila - Vízesés és környéke I_voting_barAaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Aaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_lcapAaron & Shila - Vízesés és környéke I_voting_barAaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_rcap 
Jackson Carter
Aaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_lcapAaron & Shila - Vízesés és környéke I_voting_barAaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Aaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_lcapAaron & Shila - Vízesés és környéke I_voting_barAaron & Shila - Vízesés és környéke I_vote_rcap 

Megosztás

Aaron & Shila - Vízesés és környéke Empty
Aaron & Shila - Vízesés és környéke Empty
Aaron & Shila - Vízesés és környéke Empty
Aaron & Shila - Vízesés és környéke Empty
Aaron & Shila - Vízesés és környéke Empty
 

 Aaron & Shila - Vízesés és környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Aaron & Shila - Vízesés és környéke // Szomb. Dec. 01, 2012 1:44 pm

Előzmény >>ITT<<
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Aaron Holloway
Latro
Aaron Holloway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 231
◯ HSZ : 78
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Aaron & Shila - Vízesés és környéke // Vas. Dec. 16, 2012 5:37 pm

- Na akkor jó... - vigyorogtam egy sort, hiszen általában minden idősebb csaj kiborul, ha idióta beceneveket hall magára. Nem tudom miért, úgy látszik csesznek haladni a korral, és valamiért beléjük van kódolva, hogy ha valaki cuki-muki neveket aggat rájuk, az egy seggfej. Oké, előfordulhat, hogy részben igazuk is van, de... Áhh, inkább hagyjuk a témát.
- Ahogy érzed, Szivi, felfogtam. - emeltem fel a kezeimet mentegetőzve. Ha ennyire tartozni akar nekem, hát hajrá. Nem mondom, hogy sajnálom őt, hiszen nem vagyok az a brutális fajta, aki csak úgy kihasználja az embereket, és aljas dolgokat műveltet velük, csak mert megteheti. De ezt ő még nem tudja, szóval teljességgel meglepő, hogy ennyire akaratos.
- Jaja, kettő is van. - húzom össze kicsit a szemeimet. Igen, így jár az, aki belekeveredik a saját kamujába...
Figyelmesen hallgatom végig minden szavát, de az őrült exnél már ki is engedem az energiáimat, kicsit távolabbra. Na nem azért, hogy megfélemlítsem a lányt, ilyen szándékom egy kevéske sincs, csupán csak nem szeretném, ha egy bérgyilkos dög úgy tök véletlenül megtámadna minket a semmiből, csak azért mert ennyire lazára vettem itt a figurát.
- Erősek? Másképpen nem merészkedtünk volna egy másik falka területeinek kellős közepére. - közlöm vele teljesen egyszerűen. Ő is emlegette, hogy egy kicsit sem fiatal, ráadásul egy Alfa lánya, szóval biztosan tudja, hogy ez mit is jelent. Nem csak azt, hogy erősek, hanem azt is, hogy mega-bátrak és kitartóak.Mit nekünk egy egész falka itt fenn a jégverembe...
Egy kis szünetet tartottam az utolsó mondata után, aztán felhagytam a gyújtó keresésével, csak elgondolkozva rágtam a cigaretta füstszűrőjét, miközben megvitattam magammal, hogy mit is kéne kezdeni a csajszival.
- Szóval akkor Shila... - első levegővételre ennyire futotta - Hát hallod, te aztán tudod, hogy kell lesokkolni egy kettőszáz fölötti farkast, az már biztos. - bólintottam egyet elismerően. - Akkor, ha jól értem, te, mint egy Omega szeretnél végre nyugit, amit, ha minden igaz, akkor a mi falkánkba megtalálhatsz? Már megbocsáss, de ha én nem vagyok, akkor az exednek se lett volna problémája továbbra veled, hiszen egyszerűen megfulladsz egy kis tóban... Egyáltalán hogy bírtad eddig? És mégis miért árulnám el az Alfám személyét? Olyan szépen félre akartál vezetni már az elejétől, ki tudja, hogy ez nem csak egy trükk megint? - váltottam át gyanakvóba. Nem csipázom, ha át akarnak ejteni a palánkon, még akkor se, ha az illető ilyen bénán csinálja. Castorról meg még annyira se szeretek információkat kiadni, pláne úgy, hogy én lennék az, akinek védenie kell, bármi áron. De ha én keverem bajba is? Na azt, amit kapnék, tuti nem kellene megköszönnöm.
Vissza az elejére Go down
Shila Yeskel
Falkatag
Shila Yeskel

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 123
◯ HSZ : 29
◯ IC REAG : 35
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Aaron & Shila - Vízesés és környéke // Hétf. Dec. 17, 2012 6:06 pm

Azt eddig is levettem, hogy idősebb, de szinte pofán csap az ereje, amikor kiereszti az energiáját. A farkasom is érzi ezt, s egyfelől menekülne, másfelől meg benne van az, hogy én mégiscsak egy alfa vére vagyok, így némi szemrángatózáson kívül nem produkáltam semmit. Inkább csak megmerevedtem arra a néhány pillanatra. Nem tudom, hogy erődemonstrációt tartott vagy leellenőrizte a környéket. Amit egyébként magam is megtettem, amikor az erdőbe merészkedtem.
- Értem. - Felelem meglepődve. Nem gondoltam volna, hogy tűzfészek közelébe jöttem. Mármint igazából a chicagói falka azt se árulta el, hogy miért költözött el a fele banda. Nyilván komolyan összerúghatták a port.

De nem az én tisztem erről ítéletet mondani vagy filózni rajta. Pláne úgy, hogy nem is ezért vagyok itt. Bár ebből az egészből egy valamit mindenképpen leszűrhettem: vagy rém bátrak vagy elment a józan eszük. Merem remélni, hogy az előbbiről van szó. És úgy tűnik, hogy Ronnyt valóban nem fejtették a fejére. A mondata elejére egy halovány vigyort sikerül produkálnom, aztán jön a fekete leves és kiderül nem fűlik hozzá a foga, hogy az alfája közelébe eresszen. Mondjuk ha objektíven akarom nézni, megértem. De pont tőlem nem kell féltenie senkit sem.
- Begörcsöltek az izmaim jó? Baromi hideg volt a tó. - Felelem kissé sértetten.

Elvégre a majdnem megfulladásról végül is ez tehet. - Még élek és szeretném is túlélni ezt az egészet. - Felelem a túlélési esélyeimre tett kijelentésére. - De nagyon úgy néz ki egyedül nem fog menni. És sajnálom, ha bizalmatlan voltam veled korábban. De korábban voltak már kellemetlen tapasztalataim, amikor Jared maga helyett mást küldött, hogy visszavigyen hozzá. Nem tudhattam, hogy nem-e egy újabb ügyes próbálkozás ez is. - Próbáltam megmagyarázni, hogy miért is használtam korábban álnevet az igazi helyett. Remélte, hogy megértőbb lesz kissé, ha felvilágosítom a háttérben lévő okokról.

- Nézd, nem kérem se azt, hogy mond meg ki az alfád vagy hogy hol lakik. Csak annyit kérek, hogy szólj neki, hogy beszélni szeretnék vele a helyzetemről. Nekem mindegy, hogy hol fogad, ha fogad egyáltalán. Ha pedig elhajt a fenébe, hidd el fel tudom fogni. De ebben a kérdésben ő az illetékes, így vele beszélnék. - Nem tudom, hogy mit mondhatnék még hogy meggyőzzem. Én nyilván segítőkészebb lennék, már csak abból fakadóan, hogy empatikusabb vagyok nőként a férfiaknál. Meg egyébként is, nem volna okom megtagadni mástól a segítséget. Pláne, ha láthatólag rájár a rúd. Remélhetőleg elrendezi ezt magában és mégis segít.
Vissza az elejére Go down
Aaron Holloway
Latro
Aaron Holloway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 231
◯ HSZ : 78
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Aaron & Shila - Vízesés és környéke // Hétf. Jan. 07, 2013 12:22 pm

- Kis szívem nem is tudom, hogy mire számítottál Alaszkában egy kicsit sem gőzölgő tóban. - csóválom meg a fejemet.
A kérését hosszasabban mérlegelem, mint ahogyan azt eddig tettem válaszadásoknál. Igazság szerint ennyit igazán megtehetek érte, sőt meg is fogok tenni, és ahogy Castort ismerem ő is beveszi majd a hölgyeményt közénk. Hogy milyen áron, az már mellékes. Vagyunk elegen, hogy megvédjük, csak aztán annak az őrült exnek ne legyen annyi sütnivalója, hogy szövetséget kössön a hegylakókkal,mert akkor nagy problémák lesznek itt. Főleg ha Jared, vagy ki a rák még barátokkal is érkezik, akik lehetőleg mind kétszázon felül járnak. Nem is tudom, hogy egy alfa lánya hogy képes ilyen barmokkal leállni, akik utána az életére törnek és a fél világon át üldözik...
- Bár ezzel az illetékes dologgal a lelkembe gázol...hattál volna, nem veszem zokon, végül is nem tudhatod, hogy milyen pozíciót töltök be a falkában. Mindenesetre értesíteni fogom az Alfám, hogy a segítségét akarod kérni, még a mai nap folyamán, hogy ha elérhető. Viszont cserébe majd kérlek fejtsd ki a legközelebbi találkozásunkkor, hogy mégis miért nem az apádtól kértél segítséget, hogy ha ő is Alfa. - Igen ez a tipikus női logika. Ott lenne a segítség az orrom előtt, de nem használom ki, hiszen ez túlontúl egyszerű lenne, és még a végén valami bajom esik, ha egyszer az életben a könnyebbik utat választom. Bells is pont ilyen volt, és ezzel kergetett az őrületbe oly sokszor. Damien meg a másik fele... Neki is tuti valami női agya van, mert egy egészséges férfi sosem komplikálja úgy túl a dolgokat, mint ő.
- Addig is vigyázz magadra, és légy résen. Ha tényleg ennyire közel járhat az a csávó, lehet, hogy praktikusabb, ha inkább az emberek közt próbálsz elvegyülni, ott sokkal kevesebb a valószínűsége, hogy rád támad azonnal, hiszen kockáztatná a lebukást. Na és ha legközelebb egy kis pancsolásra vágysz, inkább gyere a Holyday Inn-be, ott biztos nem fogsz a medencébe fagyni. - vigyorgok egyet a végén, majd feltápászkodok és újra a helyére pakolom a pajzsomat.
- További szép napot a hölgynek. - hajolok meg, majd az egyik kezem felé nyújtom. Ha odaadja a kacsóját egy kézcsókkal jutalmazom, ha nem, akkor csak mosolyogva kiegyenesedek és elindulok a sűrű erdő felé. Fáj egy kicsit a szívem, hogy itt kell hagyjam, hiszen olyan gyámoltalan mint a kölykök, akikkel nap mint nap együtt vagyok, és vigyázok rájuk, de most nem tehetek érte semmit.
Reménykedjünk, hogy Castor éppen jó kedvében van és mihamarabb magához hívja a kislányt.

//Köszönöm a játékot! És Sorry, hogy eddig tartott Sad //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Aaron & Shila - Vízesés és környéke //

Vissza az elejére Go down
 

Aaron & Shila - Vízesés és környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eska vízesés
» Shila&Castor - Hotel Társalgó
» Shila Yeskel
» Medvebarlangok környéke
» A cirkuszsátor környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2012 :: Befejezetlen játékok-