KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 10:34 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 
Alignak
Túraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_lcapTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_voting_barTúraösvények, útvonalak - Page 4 I_vote_rcap 

Megosztás

Túraösvények, útvonalak - Page 4 Empty
 

 Túraösvények, útvonalak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Túraösvények, útvonalak // Vas. Jan. 26, 2014 9:02 pm

First topic message reminder :

Túraösvények, útvonalak - Page 4 Tumblr_opte8qxSaR1s2clnyo1_1280

Figyelem! Téli időszakban szakavatott kísérő nélkül elindulni nem pusztán nem ajánlott, de egyenesen életveszélyes némely szakaszokon!


A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 03, 2017 11:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Túraösvények, útvonalak - Page 4 Empty
Túraösvények, útvonalak - Page 4 Empty
Túraösvények, útvonalak - Page 4 Empty
Túraösvények, útvonalak - Page 4 Empty
Túraösvények, útvonalak - Page 4 Empty
Túraösvények, útvonalak - Page 4 Empty
SzerzőÜzenet
Bruno Manzano
Wagabond
Bruno Manzano

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 423
◯ HSZ : 96
◯ IC REAG : 87
◯ Lakhely : Anchorage
Túraösvények, útvonalak - Page 4 8d6a8897d9e304d27c5c5cbb7377decf3c190e81
Re: Túraösvények, útvonalak // Kedd Feb. 13, 2024 10:11 pm

Úgy tűnik, nem esett komolyabb baja, csak kicsit agyára ment a… mi is? Azt nem tudom, de valami biztosan, amilyen jókedvvel fetrengett az imént még itt a hóban. Úgy tűnik, különösebb noszogatásra sincs szükség, elég megállnom felette, mire lassan nekikezd feltápászkodni a hóból. Helyes, már csak a hazafelé vezető utat kéne megtalálnia, de eléggé eltávolodtunk az ösvénytől, abban sem vagyok biztos, hogy visszatalál magától.
A kérdésére a fülem botját se mozdítottam, csak álltam a farkasszemezést, kíváncsi vagyok, mikor válik zavaróvá számára a vöröses szempár figyelése. Ezúttal hagytam, hogy megkaparintsa a táskáját, de amikor elkezdett hátrálni… hát ezt nem hiszem el! Naná, hogy rossz irányba indul, alig néhány méterre van egy kissé meredekebb rézsű, az alján egy kis patakkal, más se hiányzik, mint hogy beleessen, aztán csurom vizesen kelljen hazamennie! Hogy megállítsam, meg se vártam, hogy a mondandója végére érjen, rá is morrantam, vagy ha az nem volt elég, vakkantva közelíteni kezdtem felé, hogy felhívjam a veszélyre a figyelmét… ha az se volt elég? Akkor a kabátja után kaptam, hátha sikerült elkapnom, mielőtt még lecsúszna a meredeken. És nem, a fülvakarászást még mindig nem kérem!
Vissza az elejére Go down
Theodora Zoe Morano
Ember
Theodora Zoe Morano

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 23
◯ HSZ : 128
◯ IC REAG : 110
◯ Lakhely : Anchorage
Túraösvények, útvonalak - Page 4 Tumblr_posdyh8e2A1w93sypo2_540
Re: Túraösvények, útvonalak // Vas. Feb. 18, 2024 10:48 am

Éreztem, hogy lüktet a térdem, mint a fene, de igyekeztem nem nagy figyelmet fordítani rá. Még mindig kisebb fájdalomnak tűnt, mint egy esetleges harapás. Semmi kedvem nem volt bemenni a kórházba, hogy „bocsika, kint sétálgattam, belém harapott egy farkas, hehe, ja, és még a térdem is fáj”. Nem akartam még egy veszettség elleni oltást is kapni a formás fenekembe. Akkor aztán lett volna okom a sírásra. Úgy hallottam, hogy az az egyik legfájdalmasabb oltás a világon. Megtapasztalni egyáltalán nem akartam, hogy eldönthessem az állítás igazságtartamát.
-Jójó, akkor nem mondok semmit -motyogtam a farkasnak. Már ha jól értelmeztem a morgását, nekem olyannak tűnt, mint aki dühös. Fogalmam sem volt, hogy mégis hogyan kéne viselkednem vele. De ezek szerint nem kéne annyit dumálnom.
Igyekeztem továbbra is szépen lassan lépkedni, miközben tartottam a bundással a szemkontaktust, így fogalmam sem volt arról, hogy mi az istenért kezdett el… ugatni? Vonyítani? Mit csinál egy farkas? Azaz Dora, ismét bebizonyítottad mennyire jó vagy bioszból. Szóval hangoskodott a farkas, én meg elképzelni sem tudtam, hogy mit akar.
-Na jó, én ezt nem értem fiú, nincs nálam semmid, akkor mégis mit zargatsz? -sóhajtottam és megálltam egy pillanatra. Végiggondoltam a dolgokat. A táskámban semmi extra nincs, csak a szokásos kávé-könyv-iratok kombó. Még egy rohadt tobozt sem tettem el. A kaja az előbb sem érdekelte, így nem hiszem, hogy az kéne neki. Nekem meg nem lehet olyan jó illatom, hogy végül mégiscsak belém harapjon nyolcvanhét kihagyott alkalom után. Egyszerűen nem tudtam, hogy mit akarhat tőlem a haverom.
Megráztam a fejem, majd úgy döntöttem, hogy körülnézek. Néha születnek értelmes gondolataim és mint kiderült, ez is annak bizonyult. Még két lépés és megtapasztalom a szabadesés örömét, némi jéghideg fürdőzéssel kiegészülve. Megborzongtam a gondolatra és sietősen lépkedtem egy párat előrefele, hogy minél messzebb kerüljek a szakadék szélétől.
Hálásan pillantottam a farkasra. Még egy apró meghajlást is bemutattam neki, bár ez fogalmam sincs, hogy honnan jött. -Köszönöm, hogy nem hagytad, hogy bajom essen -suttogtam. Ha nem egy négylábú lett volna, hanem simán egy ember, akkor a hálámat kifejezve jól megölelgettem volna az illetőt. Így viszont kissé tanácstalan voltam. Nem csak amiatt, hogyan is fejezzem ki a köszönetemet felé, hanem azért is, mert így már végképp nem tudtam eldönteni, hogy merre van a hazafele vezető út. A telefonomnak továbbra sem vettem hasznát, így a lábnyomokból próbáltam kikövetkeztetni, hogy merre van az arra, de nem éreztem áttörő sikert. Túl sok volt ez nekem elsőre. Akármennyire is figyeltem a saját lábnyomaimat, nem volt egyértelmű válasz a sok kör között. Kellett nekem annyit forgolódnom.
Vissza az elejére Go down
Bruno Manzano
Wagabond
Bruno Manzano

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 423
◯ HSZ : 96
◯ IC REAG : 87
◯ Lakhely : Anchorage
Túraösvények, útvonalak - Page 4 8d6a8897d9e304d27c5c5cbb7377decf3c190e81
Re: Túraösvények, útvonalak // Szer. Feb. 21, 2024 10:20 am

Ajjh, te jó ég, már szinte el is felejtettem, milyen nehéz szavak nélkül kommunikálni! Mennyivel egyszerűbb lenne telepatikusan megszólalni a másik fejében, de miután Dora nem tudott a világunkról, és a frászt hozni sem akartam rá, így maradt ez. Még ha néha félre is értelmezi a megnyilvánulásaimat. Mindenesetre ennyi idős fejjel nem akartam pont én lenni az, aki fiatal kölyök módjára, amatőr módon lebuktatom a magam fajtákat. Cserébe hiába állok lassan a fejem tetejére, akkor se akar leeni a lánynak, hogy mit akarok a tudomására hozni… Mondanám, hogy menten itt hagyom a búsba, de félő, hogy amilyen kis szerencsétlen néha, vissza se találna a túraútvonalra.
Na végre! Úgy tűnik, imáim csak meghallgatásra találtak, és a lánynak is feltűnik a veszély, arrébb is jön, mielőtt megcsúszna, vagy hasonló. Helyes, helyes. Már csak hazafelé kéne vennie az irányt, így hacsak nem indult meg magától valamerre, akkor mögé lépve a lábát kezdtem bökdösni az orrommal, indulásra késztetve – ha pedig elindult, akkor elé sietve mutattam az utat neki, remélve, hogy követ. Néha meg-megálltam, ha lemaradt volna, visszapillantottam felé, hogy megbizonyosodjak róla, hogy tényleg követ… Ha pedig nem akart megint hősködni, akkor egy rövid kis séta után már újra a kitaposott ösvényen jártunk, ahol táblák meg fára festett jelzések is mutatták az utat. Innen már csak nem fog eltévedni, hazáig mégsem kísérhetem… ÍGY.
Úgyhogy csak vártam, hogy magától is elinduljon, most azonban nem mozdultam, csak néztem, amíg el nem tűnt a szemem elől, legalábbis ez volt a terv, de akkor a szél ismeretlen szagokat sodort felém, nem sokkal később pedig egy beszélgetés elmosódott szófoszlányait. Valaki közeledik. Ideje mennem
Még egyszer utoljára Dora felé pillantottam, aprót bólintva felé búcsúszás gyanánt, aztán be is vetettem magam az erdő fái közé. Ideje megkeresnem a ruháimat, mielőtt még valaki más is rájuk bukkanna, aztán végre hazamenni, hogy aludjak egy jót.


// Egész kis rövidke játék lett, de hacsak nem írsz olyat, úgy részemről ez most záró lenne :3 Köszi a játékot <3 //
Vissza az elejére Go down
Theodora Zoe Morano
Ember
Theodora Zoe Morano

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 23
◯ HSZ : 128
◯ IC REAG : 110
◯ Lakhely : Anchorage
Túraösvények, útvonalak - Page 4 Tumblr_posdyh8e2A1w93sypo2_540
Re: Túraösvények, útvonalak // Csüt. Feb. 22, 2024 4:49 pm

Amikor ma elindultam a kis túrámra, bevallom, sok mindenre számítottam, csak erre nem. Ki hitte volna, hogy egy farkasba botlom, aki elvonja a figyelmem egy majdnem-gyilkosság helyszínétől? Rendben, megint túldramatizálom a helyzetet, valószínűleg csak elhagyta az egyik túrázó a táskáját. Bár megvallom az őszintét, nem is én lettem volna, ha egy egyszerű és nyugalmas erdei sétám lett volna.
Az már csak hab volt a tortán, hogy milyen közel kerültem ahhoz, hogy megtanuljak szárnyak nélkül repülni. Hálásan néztem a kis barátomra, miután biztonságos távban voltam a szakadék szélétől.
-Tényleg nagyon köszönöm -suttogtam és miután megbizonyosodtam róla, hogy nem a vesztemet akarja, bízni kezdtem benne. Az oké, hogy nem a legbölcsebb dolognak tűnt elsőre, de eddig nem akart bántani és már egyáltalán nem kételkedtem benne. Ahogyan már attól sem féltem, hogy a nyaki ütőeremmel szimpatizál.
Követni kezdtem őt és tulajdonképpen úgy éreztem magam, mintha egy videójátékban lennék a karakter. Cél: juttassuk ki a hercegnőt az erdőből! Megengedett segítségek: a fehér farkas. Nem vagyok százas. Ilyen vidám gondolatokkal sétáltam a bundás után, remélve, hogy ő tudja, merre van az arra. Megpillantottam az ösvényt és egy hatalmasat sóhajtottam. Még van remény!
-Köszönöm fiú. És még egyszer bocsánat a felségterületed miatt. Legyen szép napod meg miegymás -mosolyogtam rá. Már rég lemondtam arról, hogy megsimizzem, bár még rendesen bennem volt a vágy. De jókislány voltam, így csak biccentettem felé egyet, majd sarkon fordultam és elindultam a civilizáció felé.
Kicsit nehezen fogtam fel a mai kalandomat. Ki hitte volna, hogy Alaszka ennyi féle meglepetést tartogat? És hogyan úsztam meg szinte sértetlenül? Az oké, hogy rengeteg kérdésem volt, de válaszom semmi sem. Azt hiszem, hogy ez már a szokásos állapot nálam.
Csipogott a telefonom, hogy végre térerőt észlel és megnyugodtam. Tényleg kiértem az erdőből. Vigyorogva nyitottam meg az sms applikációmat, majd bepötyögtem egy üzenetet. De vajon mikor lesz nekem egy nyugis hétvégém?
"Fu Bruno, nem is mondtad, hogy itt ennyi izgalom van. Alig várom, hogy meséljek hétfőn. Puszi, D"

//én is köszönöm nagyon <3//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Re: Túraösvények, útvonalak // Pént. Feb. 23, 2024 10:45 am

Túraösvények, útvonalak - Page 4 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Túraösvények, útvonalak //

Vissza az elejére Go down
 

Túraösvények, útvonalak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Anchorage :: Chugach-hegység-