KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Ma 11:08 am-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 07, 2024 12:39 pm
írta  William Douglas Pént. Szept. 06, 2024 9:23 pm
írta  Egon Candvelon Csüt. Szept. 05, 2024 6:40 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Szept. 02, 2024 9:44 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
Bruno Manzano
4.a Gina vs. Will  I_vote_lcap4.a Gina vs. Will  I_voting_bar4.a Gina vs. Will  I_vote_rcap 
Bianca Giles
4.a Gina vs. Will  I_vote_lcap4.a Gina vs. Will  I_voting_bar4.a Gina vs. Will  I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
4.a Gina vs. Will  I_vote_lcap4.a Gina vs. Will  I_voting_bar4.a Gina vs. Will  I_vote_rcap 
Alignak
4.a Gina vs. Will  I_vote_lcap4.a Gina vs. Will  I_voting_bar4.a Gina vs. Will  I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
4.a Gina vs. Will  I_vote_lcap4.a Gina vs. Will  I_voting_bar4.a Gina vs. Will  I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
4.a Gina vs. Will  I_vote_lcap4.a Gina vs. Will  I_voting_bar4.a Gina vs. Will  I_vote_rcap 
Egon Candvelon
4.a Gina vs. Will  I_vote_lcap4.a Gina vs. Will  I_voting_bar4.a Gina vs. Will  I_vote_rcap 
William Douglas
4.a Gina vs. Will  I_vote_lcap4.a Gina vs. Will  I_voting_bar4.a Gina vs. Will  I_vote_rcap 
Catherine Benedict
4.a Gina vs. Will  I_vote_lcap4.a Gina vs. Will  I_voting_bar4.a Gina vs. Will  I_vote_rcap 

Megosztás

4.a Gina vs. Will  Empty
4.a Gina vs. Will  Empty
4.a Gina vs. Will  Empty
4.a Gina vs. Will  Empty
 

 4.a Gina vs. Will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
4.a Gina vs. Will // Kedd Jún. 17, 2014 12:23 am

"Fegyvernem": pusztakezes harc + 4. szintű mágia
Időtartam: 5-5 kör
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Gina Wang
Harcos
Gina Wang

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 151
◯ IC REAG : 88
4.a Gina vs. Will  Tumblr_n3g0uqeIZF1tw5cw5o3_250
Re: 4.a Gina vs. Will // Szomb. Júl. 05, 2014 7:14 pm

1.

Hah, eljött az én időm! Ahogy a megfelelő helyre lépdelek, miután bemelegítettem izmaimat, szinte röhejes a földöntúli vigyor, ami megüli lelkemet. Nem mosolygok, a külvilág ugyanolyan szilárdnak és keménynek láthat, mint mindig, de valójában madarat lehetne fogatni velem. Senkit, azaz senkit nem tudtam volna elképzelni méltóbb ellenfélnek erre a kis baráti – fenéket, nincs olyan, hogy baráti küzdelem, de ezt a hozzáállásomat nyilván mindenki ismeri, vagy ha nem, majd most megismerik – párharcra a Protektornál.
Nyilván van, aki be lenne csinálva ettől a helyzettől, mert mégiscsak ő a vezetőnk. Az hát, én is tudom. De a harcban nekem mindenki egyenlő, engem nem érdekel a rangja, csak az, amit tud, amit produkál. És személy szerint engem feldob ez a dolog így.
Megvárom, hogy velem szembe kerüljön és annak rendje és módja szerint üdvözlöm William Skylart. Csak egy főhajtás, melyet keleti énem harcművészet iránti és az ellenfelem iránti tisztelete csal elő belőlem, de felfogható ez annak a bizonyos egyik tenyér kifeszít, másik kéz ujjai ökölbe szorítanak, tenyérbe illeszttetnek, majd mindezen kéztartás a mellkashoz húzatik, s feszes meghajlásban teljesedik ki dolognak is, melyet oly elcsépelten alkalmaznak a keleti harcművészetek. Én nem szeretem, nem is alkalmazom, de a főhajtás, na az nem csak, hogy belefér, de elengedhetetlen is. Szerintem.
A kivárásra játszom. Arra, hogy mit lép ő. Minden porcikámban felkészülök, de nem támadok ész nélkül. Az sosem volt az én asztalom.
Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 913
◯ IC REAG : 815
4.a Gina vs. Will  Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
4.a Gina vs. Will  Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: 4.a Gina vs. Will // Vas. Aug. 03, 2014 9:51 am

1.

Hogy tartok-e az egésztől? Nem mondanám. A rám jellemző, szinte már kiakasztó higgadtsággal várom ki a mi időnket Ginával. - Még arra is jut energiáimból, hogy életem idióta értelmét Dimitrist oldalba bokszoljam, mikor úgy lapogatja vállamat, mintha tíz farkas ellen készülnék... Nem tudom, mennyire bók ez Ginának mondjuk.
Mivel ismerem a harcosomat, a kézfogás ötlete fel sem merül a küzdelem kezdetén bennem. Viszonozom a főhajtást, noha gondolataim már a másik elméjét kutatnák, ha képes lennék fejében olvasni.
Gina ésszel fog harcolni, hiszen pontosan tisztában van vele, hogy elég egyszer fölébe kerekednem és neki ott reszeltek, tekintve, hogy kettő is kijönne belőlem az ő vállszélességéből. Ugyanakkor azzal is tisztában van a közös edzések végett, hogy a Vörös Hold óta bár rendbe jött a vállam, huzamosabb, nagyobb megerőltetés esetén még mindig nem az igaz. Pech, hogy a bal sérült és jobbkezes vagyok, de ostobaság lenne nem számítani arra, hogy kihasználja ezt a gyenge rést az első adandó alkalommal...
Nőknek kijáró elsőbbség ide vagy oda, az előbb felvázolt ésszel való harcmodor végett tudom, hogy nekem kell elsőnek lépnem. Mindez nem ijeszt, sőt, valahol felpörget... Ismerem a másikat, a stílusát, de pusztán ezekre hagyatkozhatom csupán, a tényleges tettekre nem. És ha jól mozdulok, akkor az akár a mérkőzés kimenetelét is meghatározhatja. - Valami ilyesmi vonzott mindig is a harcosok vezetőjének posztjában. A stresszhelyzetek, a gyors döntési kényszer. Egyszerre doppingol, ugyanakkor ennyi évtized után valahol kissé teher is, még ha ezt magamnak sem vallom be.

Balommal indítok könnyed támadást ellene, melyet ha blokkol, a másik kezemmel megragadom karját és - amennyiben viszi a lendület a nő testét - fordítom/dobom át vállamon. Ha nagyon ellenkezne, akkor max kicsavarodik picit a karja, de nem ez a célom a dobással.
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: 4.a Gina vs. Will //

Vissza az elejére Go down
 

4.a Gina vs. Will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Biisaiyowaq & Gina
» Gina névjegyzéke
» Gina aktái és feljegyzései
» Gina Wang kommunikációs eszközei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2014 :: Inua-nap-