KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bruno Manzano
Álomország (Sienna) - Page 2 I_vote_lcapÁlomország (Sienna) - Page 2 I_voting_barÁlomország (Sienna) - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Álomország (Sienna) - Page 2 I_vote_lcapÁlomország (Sienna) - Page 2 I_voting_barÁlomország (Sienna) - Page 2 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Álomország (Sienna) - Page 2 I_vote_lcapÁlomország (Sienna) - Page 2 I_voting_barÁlomország (Sienna) - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
 

 Álomország (Sienna)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Álomország (Sienna) // Szer. Szept. 10, 2014 10:03 am

First topic message reminder :

*
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
Álomország (Sienna) - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Kedd Okt. 14, 2014 8:59 pm

- Egyértelműen pofozkodós, és én valahogy nem várom azt a találkozást.
Holt biztos, hogy nem lenne túlságosan jó vége a dolognak, épp ezért nem is ragaszkodom hozzá, persze elkerülhetetlen lesz előbb-utóbb, de siettetni nem fogom. Alakul, ahogy alakul. Némileg zavarba jövök, amikor a melleit birizgálja, és félre is nézek, valahogy nem szeretem bámulni, pláne így nem, hogy teljesen kiemeli a dolgot.
- Elhiszem, de én maradok az őzike szemeknél.
Egyébként is nagyon szörnyen festenék ennél nagyobb cickókkal balett ruciban, szerintem pillanatok alatt lenne oda minden bájos mivoltom, mert egyszerűen az ilyesmi nem illik a hozzám hasonlókhoz. Az öleléssel már nincs semmi problémám, némileg tartottam attól, hogy megint sértésnek veszi a szavaimat, de most nem volt erről szó, így nekem sem maradt okom arra, hogy távolságtartóan viselkedjek, egyébként sem szerettem, ha róla volt szó.
- Már hogy küldenélek én bárhova is? Ne butáskodj, és nem haragszom, nincsen semmi baj.
Eszemben sincs sokáig haragudni rá, nem is tudnék, eleve nem vagyok haragtartó típus, de Nissy a szívem egyik csücske, szóval úgymond a szokásosnál is enyhébb elbírálásban részesül mindig.
A csúnya szónál csak lemondóan csóváltam a fejem, mint szinte minden egyes alkalommal, úgy voltam vele, hogy úgysem fog leszokni róla, így már nem szóltam, de attól még nem tetszett.
- Nagyon kedves tőled, hogy segíteni akarsz, de őszintén, fogalmam sincs róla, hogyan tudnánk megoldani ezt a dolgot. Szerintem csak meg kell szoknom, megvárnom, hogy letisztuljon a helyzet, aztán könnyebb lesz ez az egész. Most egyszerűen túl sok minden történt, érzelmileg is fel kell dolgoznom a történteket.
Bíztam benne, hogy egyre jobb lesz, őszintén, mert szerettem volna több időt eltölteni vele is, meg persze apával is, úgyhogy muszáj lesz valami megoldást találnom, még egy ilyen beszélgetésre nem vágyom, mint ahogy ez kezdődött. Ilyenkor mindig egy igazi kis gyökérnek érzem magam, pedig alapvetően nem gondolnám, hogy ilyen vagyok.
- Reménytelen eset vagy.
Állapítom meg lemondóan, de azt tudja jól, hogy úgyis tartani fogom a szavamat, hiszen ismer. Az már egy egészen más kérdés, hogy abszolút nem örülök a dolognak, és fogalmam sincs, hogyan is fogom ezt fogadni, illetve elviselni, mert basszus, tetkó, nekem, te jó ég. Valami nagyon kicsi kell, és mivel méretet nem adott meg, ezért ezen a téren meg én fogok sunyulni. Most már eszemben sem lesz elfogadni semmiféle változtatást, azért teljesen palimadár ne legyek már.
- Nem örülök neki, és nem szép, hogy így kihasználod a jóindulatomat, de nem fogok popsit csinálni a számból, szóval jó, elmegyünk tetováltatni. De… Csak oda vagyok hajlandó tetováltatni, amit én jónak látok, és hacsak nem leszek halálosan szerelmes egy mintába, akkor egész pici tetoválásom lesz csak. Ezt pedig itt és most elfogadod, különben kénytelen leszek szemen köpni a tükörképemet.
Azt neki is tudni kell, hogy nem engedhetek meg magamnak valami hatalmas nagy tetoválást, egyszerűen nem esztétikus a balett ruha alól kilógó fekete tinta.
Vissza az elejére Go down
Alanis Kelevra
Ember
Alanis Kelevra

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 68
◯ IC REAG : 52
Re: Álomország (Sienna) // Csüt. Okt. 16, 2014 8:42 pm

-Én pedig várom. Csak nem félted valamelyikünket? - vigyorodom el gonosz mód – Ha valóban pofongyár, akkor őt nem kell féltened én pedig..... tudod jól, csalánba nem üt a mennykő.
Nem kerülheti el figyelmem kislányos zavara. Még ezt is képes aranyosan csinálni. Egyszerűen képtelenség olyat mondani vagy tenni, amiből nem képes a lehető legjobban kijönni és még csak meg sem erőlteti magát. Egész egyszerűen ilyen és kész. Még csak fel sem fogja, abszolút nem tudatosan teszi. Ha csak belegondolok, hogy efféle külcsínyekkel hol tartanék most.....
Sokan mondták már, hogy „a barátnőd nagy talány”. Én azt mondanám, hogy egy kiaknázatlan lehetőség. Egy elfecsérelt porhüvely, amelyet csak egyszer kellene uralnom, egyetlen röpke pillanatra. Sokszor kacérkodtam már eme gondolattal. Ez a test, az ő teste ötvözve saját elmémmel, szándékaimmal és gondolataimmal....Félelmetes, amit képes lehetnék elérni vele és adnám oda mindenem és áldoznék fel százakat ezért az egyetlen lélegzetvételnyi időért.
Elűzöm eme bűnös gondolatokat és elmerülök az ölelésben. Kedvesen megcirógatom barátnőm haját, valóban nagyon sajnálom a meggondolatlanul kimondott szavakat és örülök a megbocsájtásnak.
Lecsüccsenek és magamhoz veszem az ananászlevem. Megnyugvóan tudatosul, hogy ezúttal lemondott a szájmosásról, persze nem hagynám és amit akkor mondanék, ha ne adja ég mégis megpróbálná.... ahhoz még Al Capone összes mosodája sem lenne elég.
-Hogy a fenébe ne akarnék segíteni. Erre valók a barátok, nemde? Hát jó, hagyjuk akkor, hogy letisztuljon a víz a poharadban, de utána tartunk egy brain-stormingot. Ígérd meg, hogy ha tudok megengeded, hogy segítsek!
Voltak pillanatok, mikor Sienna kifejezetten idegesített és még abban a lehetetlen esetben sem segítettem volna neki, ha például egy mocsárban fuldokol az én kezem ügyében meg számos készség, melyekkel kihúzhatom. Olyankor csak derültem a nyomorán, elesettségén és valamiféle revans, jogos büntetés érzete kerített hatalmába. Mintha okkal történne minden és a helyzet, amiből nem vagy csak nehezen tud kimászni az égiek által rárótt kereszt, mely alatt kilehelheti lelkecskéjét. De persze és szerencsére ez volt a ritkább. Most is segítőkészebbik, a Terézanyás Nissy állt, jobban mondva ült a szobában, aki ha kell saját testét árulná csak azért, hogy barátnője ne szenvedjen hiányt.
-Még hogy én reménytelen eset, bagoly mondja.... Tudom én mi a bajod a tetkóval. Ismerlek már annyira. A balettruhát félted, mi?? Meg hogy kilátszik alóla! - jegyzem meg és minden bizonnyal fején találom a szöget. - Ha rajtam múlna, magát a ruhát tetováltatnám rád.... nyugi, csak viccelek, fel ne húzd magad!
Régi vágyam volt, de mint semmi mást sem, ezt se akartam egyedül. Nem a tűtől való félsz és nem is az esetleges fájdalom miatt. Sisinek ott kellett lennie és osztoznia benne. Nem tudom miért, de így kellett lennie!
-Na jó! - szögezem le, mint valami kegyet osztó császárné – Te választasz mit szeretnél és hogy hová! Nehogy köpködnöd kelljen a tükröt. Szóval? Mához egy hétre?
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Szomb. Okt. 18, 2014 9:46 pm

- Leginkább mindkettőtöket, aztán magamat, valahogy nem tudnám, melyik kezembe harapjak.  
Egyrészt azért nem, mert Nissyt imádom, az egyik legfontosabb ember az életemben, másrészt nagyon is meg tudnám érteni Shinyt, hogy szájon csapja a stílusa miatt, néha szívem szerint én is megtenném. Szerencséje, hogy én sosem voltam egy agresszív kismalac, és beérem azzal, hogy finoman szólok.
- Persze, persze, ha tudsz segíthetsz, bármiben, csak pénzt nem kérek.  
Tudja jól, hogy vagyok ezzel, ez sosem fog megváltozni, főleg most, hogy még munkám is van, s bár a Juilliardra gyűjtök, de ez sem elegendő ok számomra ahhoz, hogy bármit is elfogadjak tőle, az azért vicces, hogy lassan én érzem kellemetlenül magam azért, hogy visszautasítom az ilyen felajánlásokat, de tudom jól, hogy utána túl sokáig rágnám magam azon, hogy nem kellett volna elfogadni, és nekem ez nem éri meg.
A balettruhás poénon elnevetem magam, majd legyintek felé egyet.
- Úgy csinálsz, mintha nem érteném a viccet, értem én, szerintem még a humorom sem olyan botrányos, szóval felfogtam, és tetszett is.  
Öltök rá nyelvet szemtelenül, de aztán hamar visszatérek a komolyabb vizekre.
- Egyébként így van, nem volna túlságosan esztétikus, ha kilátszana alóla, másrészt pedig azért sem vagyok kifejezetten oda, hogy valami agyontetovált kopasz gengszter tűkkel szurkáljon.  
Tényleg kicsit para a dolog, el bírom viselni a fájdalmat, de ha nem muszáj, akkor kihagyom, ez meg nem lenne muszáj, attól eltekintve persze, hogy Nissy igencsak visszaélt a jóindulatommal. Úgy tűnik, hatványozottan figyelnem kell arra, kinek mit mondok.
- Majdnem, lehetne inkább vasárnap? Szombat este dolgozom, és friss tetkóval szerintem kicsit fájna. Tudom, hogy azt mondtam, akkor, amikor te akarod, de egy napra egy szadizás azért bőven elég még nekem is.  
Persze, ha még mindig az egy hét múlvához ragaszkodik, akkor el fogom viselni, de reménykedtem benne, hogy ebben legalább tesz egy kis engedményt.

//Akkor ez amolyan zárócska a részemről, és akkor a tetkós lesz a következő! Dobok egy pm-ecskét is! Köszönöm szépen a játékot, imádtam, szokás szerint! Wink Álomország (Sienna) - Page 2 1839924927//
Vissza az elejére Go down
Alanis Kelevra
Ember
Alanis Kelevra

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 68
◯ IC REAG : 52
Re: Álomország (Sienna) // Hétf. Okt. 20, 2014 6:05 pm

-Nem lesz baj! Imádni fogjuk egymást. Édike leszek és ha egy kibaszott puskát dugnak a seggembe és azzal kényszerítenek, még akkor sem hagyja majd el egy kurva csúnya szó sem a pofám.
Természetesen kacsintok a mondandóm végén. Nem valószínű, hogy túlságosan megnyugtattam volna, de persze nem is ez volt a célom. Az egészséges félelem első találkozásunktól csak előnyére válik majd Sisinek. És mint mindig, most is a legtöbbet teszem meg az ügy érdekében.
-Jó, rendben! Itt és most megfogadom neked, hogy egy büdös vasat sem kapsz. Így megfelel? - mosolyodom el kedvesen. Hangom is mentes minden indulattól, így tudnia kell, hogy ez is egy vicc a sok közül. Mondjuk megnézném a képét, ha ezek után odadobnám a kocsikulcsot valami olyan szöveggel, hogy : ~jó, pénz nincs de itt a Mustang, add el és lesz fél millád~ Ezt csak azért nem lépem meg, mert imádom azt a kurva kocsit. Túl jól ismerem Siennát és biztosan csak elvörösödne mint a rák a fazékban, de ha mégis bezsebelné az autót, hát itt helyben halnék kínhalált.
-Nem is mindig! - öltök rá nyelvet. Persze nem csoda, hiszen másutt van az a képzeletbeli küszöb nálunk, ami elválasztja a tréfát a komolyságtól. Vannak dolgok, amit Sisi már komolyan vesz én pedig még mindig képes vagyok viccet csinálni belőle. Mondjuk ez érthető is, annyi mindenen ment át szegénykém az elmúlt hetekben.
-Ezért kell a ruhát rád festeni! Az alól nem látszana ki semmi. De komolyra fordítva a szót..... Amit jónak látsz azt varratsz! De már nagyon régóta szeretném és nem maradhatsz ki a jóból te sem. Majd meglátod, imádni fogod...... Agyontetovált kopasz gengszter???!
Játékból ugyan, de veszek pár igen mély levegőt sóhajtozásnak ható nyögdécselés kíséretében. Kezem ökölbe szorítom, mint akit görcs kínoz és ilyetén nyomom pocimhoz, hogy öklöm mindvégig összeszorítva találjon utat lefelé, egészen térdemig.
-Hagyd abba kérlek – játszom el a levegő kapkodást – tudod jól, hogy a tetovált kopaszgengszter a gyenge pontom. Nade legyen, akkor jövő vasárnap!
Felkelek ültömből és kiiszom a maradék ananászlevet. Megigazgatom az ülésben és az iménti kis műsortól kiráncosodott nadrágom, majd barátnőmhöz lépek.
-Hagylak most pihenni. Gondolom ma is dolgozol. Én meg kefélek egyet, ha már felcsigáztál a kopasz yakuzákkal. Pá édes! - nyomok puszit a homlokára – Akkor hétfőn a suliban.
Sarkon fordulok és kilibbenek a szobácskából, le a lépcsőn. A bejáratnál még egy hangos – Örültem, viszlát – is elhagyja torkom, majd pár pillanat múlva már a Mustangban ülök és görcsösen szorítom a kormányt. Egy hangos üvöltéssel intek búcsút az indulataimnak, majd egy olyan elindulást produkálok az idő közben jócskán besötétedett alaszkai estében, hogy egy abroncskereskedőnek az egy jó pár órás fellációt okozna.

//Én köszönöm, Sisi&Nissy mindig élmény :*******//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Álomország (Sienna) // Csüt. Okt. 23, 2014 1:09 pm

Álomország (Sienna) - Page 2 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Vas. Márc. 15, 2015 10:55 pm




Sienna & Matt


Régen volt már tavaly, s rég volt már nyár. Sok minden történt azóta, hogy elkísértem egy ismeretlen, fiatal lányt az Empire State Buildinghez, majd megjelentem indulásának hajnalában a szállása előtt, s megdobáltam a kollégium ablakát egy kővel. Mélyen a zsebembe kellett nyúljak, mert sikerült kitörjem az ablakot, de megérte. Nevetett. Nem számított, hogy valószínűleg nem velem nevetett, hanem rajtam. De ami ígéret, ha kimondatlan is, azt be kell tartani. Felvettem a macis pizsamát, abban mentem elé, elbúcsúzni. Azóta gyakran sms-eztünk, hetente egyszer fel is hívtam őt, mert azt éreztem, hogy nem elutasító. Aggódtam érte, mikor nem volt elérhető, összevesztem a főnökömmel, amikor nem akarta engedni felvenni a telefont, pedig láttam, hogy Sienna hív az eltűnése után. Érett már a felmondás, nem miatta történt. Pontosabban sosem mondtam, hogy mi volt az utolsó csepp. Mert ő volt, de nem úgy, hogy ő. New York szűk lett, vagy tág. Mindegy. A fontos, hogy nekiindultam volna mindenképp, de az, hogy az utolsó beszélgetésünk alkalmával nemes egyszerűséggel becsapta előttem a telefonos ajtót, s azóta semmilyen üzenetemre nem reagál beindította a bogarat a hátsómban. Kalap, kabát, felmondás, költözés, reptér. Aztán pedig egy őrült nő sodrófával, egy mérges szomszéd, aki szerint tapintatlan dolog olyat szólongatni a nevén, aki évek óta halott, majd pedig egy spájz belseje.
Telefon a fülemen, mint valami pióca, épp csak nem a készülék szopkodja az én véremet, hanem én szívom valaki másét a vonalon keresztül. Hangom vidám, tudom, hogy kihallatszanak szavaim a kamrából, néha válaszol is a nő, aki betessékelt ide. Udvariasan mentem, nem arról van szó, olyan voltam, mint a Drakula halott és élvezi szőke nője, aki a vámpír hipnózisa alatt a szekrénybe sétált bele. Szeretem azt a filmet, de most nem érek rá ezen gondolkodni. Ha sikerrel zárul a hadművelet, akkor majd megnézzük Sisivel. Éljen az internet!
- Szia! Tudom, már nagyon unalmas lehetek, de azért gondolom meghallgatsz, mert udvarias, kedves lánynak ismertelek meg. Tudod te, hogy milyen gyakori Alaszkában a vezetékneved? Ha nem tudnád, akkor most mondom, hogy a családodon kívül még legalább négy Davis él Fairbanksben, egy Anchorageban. A farbanksiek közül hármat meg is látogattam. Nos, nem voltak túl kedvesek. Az egyik házban egy idős hölgy nyitott nekem ajtót, s meglátva engem azonnal nyúlt is a sodrófája után. Azt sipítozta, hogy megrontottam az unokáját és takarodjak onnan. Hát nem tudom, én igazán nem rontottam meg még senkit az életben, viszont a néni annyira meggyőző volt, hogy komolyan elgondolkodtam rajta, jogos-e a haragja. Nem, nem az. Határozottan nincs szifiliszem, amivel gyanusított, s a kankót sem tőlem kapta el az unokája.
Beszívom alsó ajkamat. Odakintről krákogást hallok. Eltartom számtól a telefont, kiszólok a spájzon kívülre.
- Azt ígértem, hogy mindent részletesen elmesélek Siennának, mert különben nem hiszi el, hogy nem vagyok elmebeteg a rózsaszín babydollban télnek derekán. A kankó nem tartozik a minden közé?
Szinte látom, hogy a nő odakint fintorog. Remélem, hogy nem a rendőrséget akarja hívni. Még sok mindent nem meséltem el. Visszaveszem a fülemre a telefont, Siennához beszélek tovább.
- A nénikéd igazán bájos, óvja az erkölcseidet. Azt hiszem nem értékeli a humoromat, de persze nem hibáztatom, nem találtam a magam méretére babydollt, s a púderrózsaszín sem éppen az én színem. Lehet, hogy a kankót is ezért fogták rám? Nem érdekes! Sienna, kérlek! Megtennéd, hogy hazajössz, s kimenekítesz a spájzból? Éhes vagyok és nagyon csábít a meggybefőtt, de nem akarok visszaélni a családod vendégszeretetével. Charlotte néni nem hatalmazott fel arra, hogy egyek. Az oroszok helyett csak én vagyok a spájzban.
Idézek a Tizedes meg a többiekből, ma ilyen filmbéli napom van. Bár jobb lenne, ha nem humorizálnék ennyit, a helyzet röhejes, de nem vicces. Viszont nem tudom visszafogni magam. Örülök, hogy itt vagyok, reménykedem. Valahogy úgyis kijutok. Rég aludtam már az őrsön, beleférne az is.
- Boldogság!
Kezdek éneklésbe.
- Gyere haza! Késő van, gyere haza!
A dal végén megszakítom a vonalat. Várok. Kelletlenül bólogatok arra, amit a néni mond kintről. A befőttjeiért az életemmel fizetek. Nos, harciasnak harcias, meg kell hagyni. Én meg éhes vagyok.
- Esetleg egy kis száraztésztát ropogtathatok?
Próbálkozom ezzel. Tulajdonképpen hálás vagyok, hogy nem hagy megfagyni hiányos és férfiatlan öltözékben odakint. De nem, tésztát sem ehetek. Lehet egy szív félig szőrös, félig szőrtelen? Ha lehet, akkor ezé a Mrs (?) Davisé az. Én meg szőrről inkább többet nem gondolkodom. Csak várom a szépszemű angyalom.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Vas. Márc. 15, 2015 11:42 pm

Matt & Sienna


Nem bírtam túl jól a mai napot, nem szerettem volna suliban lenni, pedig ez nem jellemző rám, tulajdonképpen, amióta apa elmondta az igazságot, eléggé befordultam. Próbálok a lehető legtávolabb tartani magamtól mindenkit, és nem beszélgetek azokkal, akiket eddig megkedveltem, még Nissyvel is igyekszem kevesebb időt tölteni, valószínűleg hamarosan a hátamba állít egy kisbaltát a viselkedésem miatt. Na, ő pont akkor sem értené meg, hogyha tudná az igazságot, szerinte ez tuti valami csúcsszuper dolog lenne, hát szerintem nem az.
Hála az égnek legalább a próbámon kicsit elterelődtek a gondolataim, és csak a tánccal foglalkoztam. Ott legalább úgy éreztem, hogy tökéletesen önmagam vagyok, és eszméletlenül jól esett, ahogy utána végigszaladtak a bőrömön a vízcseppek zuhanyzás közben. Én mindig így engedtem ki a fáradt gőzt, a baletthez menekültem, ha bánatom vagy problémám volt, ám most úgy éreztem, ez sem fog megmenteni ettől a helyzettől.
Csak akkor néztem a telefonomra, amikor kiléptem az épületből, és elindultam hazafelé. Mély, bánatos sóhajjal vettem tudomásul, hogy Matt megint keresett. Hát miért nem hagyja, hogy legalább őt biztonságban tudjam? Őt, aki a közelben sincs? Nem is értem… Épp elég nekem megbirkózni azzal, hogy észveszejtően tahó módon nem válaszolok az sms-ekre és nem veszem fel a telefont azóta, még a hangüzenetek is tovább rontanak a helyzeten.
A szokásos vicces hanghordozásába én most valami egész mást láttam. Alaszka? Anchorage? Fairbanks?
- Kérlek, kérlek, mond, hogy a közelben sem vagy az ég szerelmére, te imádnivaló balfácán...    
Perlekedtem a telefonommal, noha aligha hallhatta az, akinek szántam, de valahogy muszáj volt az égbe kiáltanom aggodalmamat. Nem lehet, hogy most még őt is féltenem kell, ez egyszerűen nem igaz, menten kitépném az összes szál hajamat. Engem sírba fognak tenni a férfiak, pedig különösképpen sok közöm sosem volt hozzájuk. Ezen lehet nem volt túl okos dolog változtatnom.
- Kivel beszélsz?
Azt hiszem, teljesen dilis vagyok, elvégre, válaszolni nem fog, amikor aztán folytatja a nekem szánt mondandóját, megfagy az ereimben a vér, és elkezdek szaladni. Nem lakom messze, de jesszus úr isten, azonnal el kell onnan tűnnie. Talán figyelnek, és ha figyelnek, azt is tudják, ki jár arra, és bajba kerülhet, miattam. Ezt nem engedhetem. Közben ugyan hallom, hogy mit beszél, de nem hiszek a fülemnek, nem lehet, hogy tényleg ennyire dinka legyen, és rózsaszín babydollban feszengjen a nénikém házában. Nem is akarom elképzelni, hogy mit szólt ehhez Charlotte néni, és úgy sejtem, az is egy hajmeresztő történet, miként is került a spájzba, de ez most ráér.
Hamarjában csapódik utánam az ajtó, már pár perce lecsengtek az utolsó dallamok, és nem értem, mit akar ezzel. Szerintem végérvényesen megőrült, lehetséges, hogy nem kellene állatokon tesztelt szereket használnia, vagy túl sok Ace Venturát nézni, remélem, visszajátszani nem fogja magát, az lenne a legalja.
- Bocsánat, bocsánat, bocsánat! Intézkedem!
Lihegem Charlotte néninek, aztán már szaladok is a spájzhoz, hogy feltépjem az ajtaját, és azonnal becsörtessek, mint valami megveszett vadállat.
- Te mégis mi a búbánatos isten haragját keresel itt?
Bököm azonnal mellkason, nem foglalkozva azzal, hogy tulajdonképpen semmi jogom nincsen számon kérni semmiről, hacsak épp nem az, hogy a nénikém szemei még a gyémántot is keresztülhasítanák, ha ugyan valóban lézert lenne képes szórni belőlük. Beletelik jó pár másodpercre, mire tudatosul benne, hogy tényleg babydoll van rajta, és nem bírom ki, ezen nevetnem kell, de nagyon. Remélem, a gyanta azért befigyelt, máskülönben lábtájékon tutira nem elég szexi a látvány.
- Ez… valóban babydoll. Komolyan megbolondultál.
Állapítom meg gyorsan, aztán kipislogok, Charlotte néni épp a legkisebbig Davist veszi elő azért, mert a földhöz vágta a playstation konzolját, szóval egyik kezemmel Matt mancsa után nyúlok, a másikkal egy meggybefőttért, és nemes egyszerűséggel felrángatom a szobámba, amit nagyon nem akarok, de így holt biztos, hogy én ki nem engedem az utcára. Muszáj szereznem pár cuccot neki Logantől.
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Szer. Márc. 18, 2015 6:06 am

A türelem mintapéldánya vagyok a spájzba állva. Ebben az is segít, hogy annyi itt a befőtt, hogy napestig csorgathatom rájuk a nyálamat, s míg mindről elképzelem, hogy megkóstolom, azzal is megy az idő. Szerencsére Sienna időben érkezik, így nem kezdem el nyalogatni a befőttes üvegeket kívülről. A nénikéje biztosan nem lenne boldog, ha még nyálat is kéne töröltessen velem. Bár, tulajdonképpen lehet, hogy feldobódna a helyzettől. Lehet, hogy ő is egy amolyan szadista nő, csak kedves szőke köntösbe van bugyolálva. Igazán nem tudhatom, nagy az isten állatkertje, s a szürke árnyalatai óta minden szende nőről el tudok képzelni mindent. Nem, nem mindegyikről. Siennáról igazából nem, illetve nem ilyesmiker. Brr. Beteg lenne, s bárminek is látszom a rózsaszín babydollban, beteg nem vagyok.
Felderül az arcom, idült vigyorral a képemen fogadom a spájzba toppanó mentőangyalomat. Az sem lohaszt le a kedvemet, ismétlem a kedvemet, s nem egyebemet, hogy a fogadtatás részéről nem kifejezetten gyöngyvirágos. Bár a búbánatos isten haragja egész kellemes ahhoz képest, amit még mondhatna. Ettől csak a jóisten vetkőzik hálóingre, s arra meg igazán nem szólhatok egy rossz szót sem, hiszen én is éppen erre vetemedtem. Vajon Jézusnak az Atyaisten jobbján vagy balján jobban állna ez a szerelés? Talán a barnához jobban megy a púderrózsaszín, s nekem inkább zöldet kellett volna választanom, hogy kiemelje a hajszínemet. Majd legközelebb!
- Azt éppen nem. Téged kereslek, de szigorúan csak nélkül. A csak téged kereslekben a csak lehetne ledegradáló is, hiába nem létezik ilyen szó. Hiszen a degradál az alapból lefelé irányuló húzást jelent. Szóval nincs csak. Téged kereslek. Örülök, hogy megtaláltalak!
Mosolygok rá, mint a vadalma. Megkísérlek egy puszit nyomni az arcára, s talán nem lesz a képem vörös a pofonjától. Elköszönéskor is kapott, remélem ezzel nem érzi úgy, hogy átlépem az illendőség határait egy éléskamrában. Hiába éltem le 191 évet, azt nem tudom, hogy spájzban illik-e lányokat puszival üdvözölni. Kézcsók kellett volna? Elgondolkodva ezen térdre is vetem magam, s miközben azon örvendkedem, hogy a farommal nem vertem le egyetlen üveget sem hely szűkében, Sienna keze után nyúlok, hogy plátói csókot lehelhessek a kézfejére. Hogyha éppen ekkor lép ki a helységből, s rántana magával, akkor szépen végignyalom a nénikéje konyháját. De ezt is vigyorral teszem, s úgy pattanok fel, mint akinek ez a legtermészetesebb közlekedési szokása.
- Valóban az!
Jelentem ki büszkén, s meg is illegetem magam a buggyos éji ruhában, szexin felhúzva lábamat, mintha azt akarnám mutogatni. Nem, borotválásról szó sem volt, s bár nem vagyok egy gyapjas majom, azért a csini vörös lábszőreim unharmóniája is megcsodálható a rózsaszínt illetőn, nem csak hajamé. Ha innen nézzük, a lábszőrömhöz közelebb van a babydoll színe, mint a fejemhez.
Cseppet sem szégyellem magam, úgy idétlenkedek, mintha otthon lennék. Nem biztos, hogy mindenki örül ennek, de Sienna hamar intézkedik, s már nemsokára csak előtte égetem magam.
- Meg.
Hagyom ennyiben, s lenyelem a megbolondultam folytatásául szánt értedet. Nem akarok ajtóstul rontani a házba. Annak ellenére, hogy a belépőm semmiképpen sem nevezhető komolynak, még nagyon komoly dolog miatt vagyok itt. Végigpillantok Siennán, mintha csak azt keresném, hogy van-e rajta valami sérülés. Nem tetszik a szag, amit érzek rajta. Túl familiáris. Vajon tudja, hogy farkasok közé keveredett vagy csak az én orrom csal? Nem vagyok még annyira öreg, hogy elveszítsem a szaglásomat, de ha van farkasvakság, lehet farkasszaglágképtelenség is, nem? Apropó! Miért nincs erre jobb szó? Aki nem lát, az vak. Akik nem hall, az siket. De aki nem érez szagokat az mi? Utálatos dolog, hogy kilométeres szavakkal kell körülírni mindezt. Bezzeg latinul! Anozima, fantozima, hipozima, parozima. Csupa érzékletes kifejezés! A holt nyelv tud valamit.
- Aggódtam érted.
Közlöm vele ilyen egyszerűen és cseppet sem nagyszerűen. Hangomban nincs semmi számonkérés, akkor sem, amikor folytatom.
- Szerettem volna megbeszélni személyesen, hogy miért is nem beszélhetünk többé egymással.
Pillantásom a befőttesüvegre siklik.
- Miközben egy üvegből meggyezünk esetleg megtennéd, hogy elmondod az okokat?
Kérek, nem utasítok. Hangom karcosságát csak az okozza, hogy bár sokaz éltem már meg, mégis kicsit izgulok. Nem biztos, hogy akarom hallani, ha elutasítása jogos és ésszerű. Egy férfinak csak ne fájjon semmi se!
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Szer. Márc. 18, 2015 3:25 pm

- Azért, azt gondolhattad volna, hogy nem a spájzban fogsz megtalálni. Egyáltalán hogyan kerültél ide be? Berongyoltál, mint valami tank, aztán nem voltál hajlandó kérésre távozni? Vagy… hogyan kell ezt elképzelni?    
Charlotte nénit ismerve jó, hogy nem csapkodta meg a sodrófával, vagy valami hasonlóan kellemesen kemény tárggyal. Nem tudom hová tenni, mit keres itt, és nem megy ki a fejemből, hogy jobb volna neki, ha nagyon messze lenne tőlem. Manapság nem lehet éppenséggel életbiztosítás velem közelebbi ismeretségben lenni.
A puszi jól esik, bár kicsit meglep, tudom, volt már rá példa, de majdnem egy éve nem találkoztunk, és így váratlanul ér, hiába, nem vagyok hozzászokva, hogy férfiak, már olyanok, akikkel nem állok rokonságba, puszival ajándékoznak meg. Sosem pofoznék meg senkit, legalábbis, nem nagyon tudom kinézni magamból, szóval ezúttal sem fenyeget ez a veszély.
- Jaj ne, már megint?    
Sápadok le, nem tudok mit kezdeni ezzel a térdelős dologgal, esküszöm, életem legkínosabb élménye az lesz, mikor valaki azért térdel le, hogy megkérje a kezemet. Nem mintha jelenleg el tudnék ilyesmit képzelni, de ha valaha megtörténik, akkor tuti, hogy letérdelek majd az illetővel szemben, mert ez számomra valahogy túl sok. Azt hiszem, nagyon szerény vagyok én az ilyen megnyilvánulásokhoz.
- Matt… megtennéd nekem azt a szívességet, hogy nem művelsz ilyesmit állandóan?    
Nem vagyok barbár, hogy padlót nyalassak vele, szóval csak akkor indulok el, s húzom magammal, ha már végre ismét a talpai érintik a talajt, s nem a térde.
- Nem maradhatsz ebben, egyáltalán… Így jártad végig a várost? Hát akkor nem csodálkozom, hogy szatírnak nézett bárki.    
Elhűlve ecsetelem a dolgot, én nem is értem, komolyan, hogyan volt képes ekkora őrültségre, meg miért. Talán az önkifejezése egy formája ez, gőzöm sincs, de most nem ez a lényeg, valahogy el kell érnem, hogy többé ne akarjon látni… de… hogyan csináljam?
Felfelé menet a szobámra mutatok, vonuljon csak oda be, nem hiányzik, hogy Jason kiszúrja, és elájuljon ijedtében, vagy esetleg valami végzetes károsodás érje fejlődő kis személyiségét, aztán én még teszek egy rövid kitérőt Logan szobájába, mert bármi miatt is van itt Matt, én így semennyire sem tudom komolyan venni. Szerzek neki egy macinacit, meg egy pólót, és amint visszaérek a szobámba, már nyújtom is felé.
- Előbb öltözz át, kérlek.    
Én sosem utasítok, de talán a hangomat átitató lágy esdeklés megteszi a hatását, én addig kinn várok. Ha megtörtént, hát visszatérek a szobámba, ha nem, akkor is, bár jóval tüskésebben, mint addig. Felülök az ágyam szélére, törökülésbe húzva a lábaimat, és csak pislogok, mint hal a szatyorban, mikor kiböki, hogy aggódott értem. Zavartan tűröm fülem mögé egy kósza barna tincsemet, és a térdeimet kezdem vizslatni. Oké… és akkor most mit kéne csinálnom? Hogy győzzem meg róla, hogy minden rendben velem, ha nincs, és sosem szoktam hazudni?
- Aranyos vagy, hogy aggódtál, de nem kellett volna, úgy értem, annyira azért nem ismerjük egymást. Bár távol álljon tőlem, hogy megmondjam, hogyan is kellene érezned.    
Istenem… fogalmam sincs, mit és hogyan mondjak, elszorul a torkom, és inkább a meggyet próbálom kibontani, de nem sikerül, s nem hoztam kanalat sem, hogy felfeszegessem a szélét, és megszűnjön a vákuum. Apa biztos seperc alatt kinyitná mindenféle erőlködés nélkül, de ő most nincs itt, ellenben Matt biztos megoldja. Na jó, nem tűnik kifejezetten erősnek, de ez a férfiaknál amolyan hiúsági kérdés, szóval nyújtom is rögtön felé.
- Kinyitnád, kérlek? Máskülönben ebből nem eszünk.    
Szögeztem le, egy kis ideig még kerülgetve a forró kását, bár szívesebben húznám le a vécén, mert az igazságot úgysem mondhatom el, hazudnom sem szabad, következésképp nem fogok tudni olyat mondani neki, amivel valóban távol tudnám tartani.
- Őszinte leszek, és semmit sem fogsz érteni, de… egyszerűen nem mondhatom el, hogy miért nem beszélhetünk.    
Sóhajtok fel kissé zavartan, ez az egész szörnyen megvisel, és szentül meg vagyok győződve arról, hogy jobb lenne, ha nem tudnék erről az egészről, de visszacsinálni már úgysem lehet.
- Legyen elég annyi, hogy nem biztonságos manapság a közelemben lenni, és nem bírnám elviselni, ha bárkinek is miattam esne baja.    
Istenem, biztos, hogy ez nem lesz elég neki, és nem fog békén hagyni, és amiatt is aggódnom kell majd, hogy vele is történhet valami rossz. Én ezt annyira, de annyira nem akarom. Alig várom, hogy anyával elintézhessük a papírokat, és apához költözzek, akkor talán nem is találna meg…
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Szer. Márc. 18, 2015 11:03 pm

- Miért ne? Ennyi finomság és édesség között emelnéd a hely fényét.
Vigyorgok rá. A bók őszinte, bár kissé hevenyészett és én is érzem, hogy azért nem egészen ezt várta tőlem. Vagy talán pont igen, hiszen egyetlen komoly szót sem hallott még személyesen a számból. Telefonban igen, de az azért más. Általában személyesen én vagyok az idétlenség maga, mert így könnyebb elviselni az életet. Ennyi év után pláne úgy gondolom, hogy savanykásan nem lehet létezni, nem vagyok én keménycukor. Kemény igen, de cukor semmiképp. Meg erős, mint az oláh ecet. Vagy mégse. Ezer éve nem fitogtattam már a fizikai erőmet, konkrétan semmilyen téren. Edzeni kéne járjak, de a szájkarate teljesen kielégít az utóbbi időben. Bár a főnökömet néha szívesen lekenyereztem volna egy jobb- vagy balhoroggal.
- Igazság szerint énekeltem a küszöbön és nem voltam hajlandó kérésre se abbahagyni, ezért a nénikéd úgy érezte, hogy jobb, ha elzár a szomszédok elől. Mint valami énekesmadarat a kalickába. Kedves tőle, nem? Ha tartanátok itthon ekkora ketrecet, szerintem tényleg bezár, s akkor most danászhatnék, mint Zazu Zordonnak. Lógnak a pálmafán a kókuszok, didlijódli, hjaj de elfeledtem a szövegeeeeet.
Rákezdek, mint akinek muszáj. Énektanár sose lett belőlem, akik hallottak énekelni, azok valamilyen szinten érthetik, hogy miért. A hangom nem rossz, de még ebből is több eszetlenség süt, mint bármilyen más érzelem, így egy balladát sem tudnék síró röhögés nélkül interpretálni, az meg elég rosszul hangozna, hogyha a Börtön ablakában-tól röhögve borulna a közönség. Vagy mondjuk a Candles of the windből csinálnék bohócáriát. Eltonpapa nem lenne feldobva, s Diana hercegnő is a pupjára fordulna a földben, abban biztos vagyok.
Fel se veszem azt, hogy a térdeplésem zavaró lehet. Hogyha szemetebb lennék az átlagnál, akkor direktséget lehetne feltételezni a mozdulatsor mögött. Nem vagyok viszont a taplógombák nemzetségének rokona, így azért most sokkal hamarabb pattogok fel, mint New York utcáin.
- Bocsánat, biztos valami imádkozó sáska voltam előző életemben, azért van ez az örök térdelési kényszerem!
Vakargatom meg vörös üstökömet némileg zavartan. Nem tudom megígérni, hogy nem művelek ilyesmit folyton, pláne azért nem, mert a folyton kifejezés eléggé felvillanyoz. Ez számomra azt jelenti, hogy lesz a Siennával való ismeretségemnek folytonossága, s nem itt zárjuk le az egészet. El nem tudom képzelni mi okunk lenne nem ismerni egymást többé. Eddig se martuk egymást, az út, amin járunk szerintem jó, de persze ha ő nem így gondolja, majd elmondja. Vagyis remélem, hogy nem mondja el, abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy nem így gondolja. Hű, ebbe derekasan bezavarodtam. Talán ilyen mély térdelésben nem jut elég oxigén az agyamba. Fel is pattanok, de hamarjában.
- Volt még nálam egy hátizsák is, de azt kint felejtettem a küszöbötökön. A nénikéd kategorikusan kijelentette, hogy nem hozhatom be, pedig biztosítottam róla, hogy elég kicsi ahhoz, hogy elrejthessem benne a gépkarabélyt.
Nagy büszkeség csendül hangomban, lám igazi katonás férfi vagyok még talpig rózsaszínben is, hiszen nem kasztrálta belőlem a fegyverek ismeretét a babydoll. Kihúzom magam, feszítek, mint sarokban a keményített betyárgatya.
- Óh!
Biggyednek le szomorúan ajkaim. Megereszkedő vállal, megszidott kisfiúként állok Sienna előtt. A ruhák után nyúlok, összezuhanásomat nem is tudnám hathatósabban eljátszani.
- Hát nem tetszem neked? Pedig direkt miattad vertem költségekbe magam!
Próbálkozom nyafogós, kissé remegő hangon, de sanda felpillantásomban annyi játékosság csillan, amennyit csak elbírnak lélektükreim. Vidám szikrák pattognak felőlem Sienna irányába, mosolyt kívánva lopni ajkaira.
Hátat fordítva öltözöm át, elvégre egy hölgynek nem illik mutogatni magam csak úgy. Hogyha kiment közben vagy be sem jött, akkor az ajtólapnak háttal művelem ezt a sztriptízt hátramenetben. Mint a müz-müz. Méhecske hátramenetben. Ennél nagyobb okosságot nem is tanulhattam volna a repülőn New Yorktól idáig. Szeretem, ha gyerekek ülnek mellettem. Mindig szórakoztatóbb velük az utazás.
- Nem szokram fokmérőt alkalmazni az ismeretségeimhez. Éppen eléggé ismerlek ahhoz, hogy aggódjak érted és éppen elég kevéssé ismerlek ahhoz képest, amennyire szeretnélek még megismerni.
Szólalok meg csendesen. Mosolygok, miközben beszélek, de a hangomban sokkal kevesebb a kisfiúkat idéző csintalanság, mint az előbbiekben. A földre telepszem, lótuszülésben. Az idegen mackóban úgy feszengek, mintha más bőre lenne rajtam. Bezzeg a babydollban otthonosan mozogtam, pedig még homokkal sem vagyok beszórva. Furcsa ez az érzés valaki olyantól, aki hosszú órákat töltött előszeretettel, módszeresen mások gönceiben. De azok jelmezek voltak, kellékek. Ez meg! Nem is tudom. Valaki más holmija, s teljesen normális, már-már tőlem idegen.
- Hogyne!
Veszem át az üveget, s teszem le magam elé a földre. Rásózok a tetőre ököllel, így adva egy kis egérutat a cúgnak, vákumnak, ki minek nevezi. Adni kell a látszatnak, ennyivel meg is teszem, aztán már csavarom is le a tetőt, s nyújtom Sienna felé az immáron nyitott üveget. Még mielőtt átadnám azonban, belenyúlok, s egy meggyszemet el is tüntetek a gambámban.
- Bofi!
Nyammogom meggyel telt szájjal, majd nyelek.
- Olyan hívogató volt, nem bírtam ellenállni a kísértésnek.
Még jó, hogy lenyeltem a meggyszemet, így nem akad a torkomon. Ha nem ígértem volna meg Sisinek New Yorkban, hogy nem káromkodom a társaságában, akkor most kiszaladna belőlem ez-az.
- Elég.
Szólalok meg kissé beletörődötten. Nyílt tekintettel nézek Siennára, pillantásommal féltőn ölelem át, magamban pedig átkozom a világot. Eszerint tényleg nincs semmilyen szaglási rendellenességem. Már most utálom azt, aki kitette ennek a helyzetnek. Nem szabadna cipelnie azt a terhet, amiről úgy gondolom, hogy cipeli, ám melyről nem biztos, hogy kellene bizonyosságot szereznem.
- De ugyan már! Csak nem lehet olyan nagy a baj. Elvégre nem vérfarkasok a haverjaid, ugye?
Még szerencse, hogy amúgy is idétlen vagyok, így hogyha mellélőnék, akkor is felfoghatja a kérdésemet elmeháborodásnak. Annyit idéztem már neki vámpíros és egyéb filmekből, hogy ez igazán nem szúrhat szemet neki, ám a válaszából számomra sok minden kiderülhet. Vigyorgok, adva a látszatnak, de belül megindul bennem a méregfolyam.
- Bízol bennem, ha szépen megkérlek?
Fel kellett tegyem ezt a kérdést. Nem szándékozom megosztani vele a titkomat, de nem is akarok tágítani mellőle. Okosan kell játszanom, ha a végére akarok járni annak, hogy vajon igazam van-e. Most ebben a pillanatban úgy érzem, jobb lett volna ha egyszerűen csak a jellemem miatt, puszta emberi szeszélyből akar eltaszítani. Túlságosan ember. Nem akarom, hogy bizonyságot nyerjen: tisztában van a titkaival annak a világnak, melynek én is a része vagyok. El akartam mondani neki, de nem így. Nem most. Nem tehetem. Másért jöttem ide.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Szer. Márc. 18, 2015 11:53 pm

Ez az, amire egy szót sem tudok kinyögni, azt hiszem, megint bókol, kezdem megszokni, bár nem értem, miért teszi, és komolyan venni is rendkívüli módon nehezemre esik, úgyhogy jobbára szó nélkül hagyom az ehhez hasonló megnyilvánulásait. Nem igaz, hogy még nem vette észre. Tudom én, hogy nem mindig ilyen dilis, mármint a telefonba sokszor inkább normálisnak tartom, semmint egy édes bolondnak, szóval biztos sejti, hogy nem vagyok képes értékelhető reakciót produkálni az ilyesmire, lévén abszolút nem vagyok hozzászokva.
Nem, kizárt, hogy én ezt tovább bírjam, elnevetem magam, és csóválom a fejem, mintha neheztelnék rá, pedig nem, vagyis de, egy kicsit, nagyon nem kellene itt lennie. Jaj istenem, Matt, mit fogok én most kezdeni veled? Egyszerűen képtelen vagyok néha elhinni, hogy ő tényleg létezik, nem csak afféle képzelt barát a számomra, gyógyír mindenre, vidámságbonbon, meg ilyenek. Márpedig, ha a nénikém bezárta a spájzba, akkor tutira létezik, és a jelek arról tanúskodnak, hogy közel sem tartja olyan felemelő társaságnak, mint amilyennek én magam.
A térdepelése némileg megszelídíti vidulásomat, de mindez addig tart, amíg rokonságba nem keveredik az imádkozó sáskákkal, és ez az a pont, amikor úgy ítélem, nem ártana valami szellemességgel előállnom, bár az tuti, hogy közel sem lehetek olyan kreatív, mint ő.
- Ez esetben nekem valami istenségnek kellene lennem, nemde? Elvégre, azokhoz szokás imádkozni, akár sáska valaki, akár nem.    
Hát, ami nem megy, azt nem kell erőltetni, mindenesetre annyira jó, hogy legalább nem kapok heveny röhögőgörcsöt az előadásától, babydollban, még mindig az a legmeredekebb.
- Mellesleg, a macis pizsamád jobban tetszett.    
Szúrom azért közbe, hisz ami tény, az tény, márpedig én ebből bizony nem engedek. Bárcsak a macis pizsamák uralnák a bolygót, esküszöm, akkor sokkal jobb hely lenne ez a föld. Kéne nekem is egy olyan pizsi, van egy cicás, de az olyan magától értetődően lányos, igen, igen rózsaszín is, na jó, nem teljesen. A nadrágja szürke-rózsaszín kockás, és imádom, mert fantasztikusan meleg, életmentő nekem ebben a klímában, ha kettő lenne, mindkettőt felvenném éjjelente.
- Most, hogy mondod, ötletem sincs, mi baja lehet egy gépkarabéllyal, elvégre abból minden háztartásban akadhat egy, ha nem kettő.    
Oké, a dinka poénok, mikben elferdül a valóság, nem számítanak hazugságnak, nyilvánvalóan tiszta sor, hogy csak ökörködök. Azt sem tudom, hogy néz ki egy gépkarabély, ha nem lenne előtte a gép szócska, azt hinném, hogy valamiféle madár. Igen, rendkívüli módon otthon vagyok a fegyverek területén…
- Nem, akkor sem maradhatsz babydollban, ha megint letérdelsz, akkor sem, ha elkezdesz itt nekem pityeregni. Öltözz fel, tök zavarba ejtő ez a szerelés.    
Kérem, még mindig, láthatólag kínban vagyok így, mert nincs olyan pont rajta, amit nyugodalmasan szemlélhetnék, miközben hozzá beszélek, olyan, mintha folyamatosan képen röhögne a rózsaszín babydoll. Meg hát, komolyan akar beszélni, nemde? Ha igen, akkor kénytelen lesz a kedvem szerint tenni, mert az teljesen bizonyos, hogy amíg így néz ki, én nem vagyok képes ezt abszolválni.
- Ablakon kidobott pénz.    
Állapítom meg, nem mondom azt, hogy nem tetszik nekem, mert nem áll szándékomban a lelkébe gázolni, meg egyébként sem tudom, hogy tetszik-e, vagy sem, ezen még abszolút nem gondolkodtam, nem úgy nézek az ellenkező nemre, hogy mindet végigmustrálom, ízlésemnek megfelelő-e, avagy sem. Azt sem tudom, milyen az ízlésem. Úgyhogy marad a kérdés kikerülése, és ha másért nem is, hát a pillogása okán valóban elmosolyodom, noha egy hangyányit kínosan érzem magam. Vajon miért mond, és kérdez ilyeneket, ha amúgy meleg? Tutira az, szerintem a kőkemény hetero pasik soha nem vetemednének ilyesmire.
Míg öltözik, azt is megteszem, hogy leszaladok a hátizsákjáért, még mielőtt valaki vonzónak találná, és elemelné az ajtó elől, de azért megnyomkodom kicsit, hogy tutira otthon maradt-e a gépkarabély, szerintem Mattnél sosem lehet tudni, mikor kamuzik szórakozásból, és mikor mond igazat.
- Attól tartok, nem nagyon lesz arra lehetőségünk, hogy jobban megismerjük egymást.    
Nem mintha érteném, ez mit takar, engem kevesen ismernek igazán jól, és azok most mind veszélyben vannak, kivéve anyát, hisz börtönben csücsül, és nem szeretném, hogy még egy ember bekerüljön ebbe a körbe.
- Köszi.    
Legalább nem kell nekem szenvednem az üveggel, mert akkor már kénytelen lennék leszaladni egy kanálért, és mára már eleget szaladgáltam, az tuti. Apropó, ideje kibújni a kabátomból is, mert az valahogy eddig igencsak kimaradt. A táskáját közben nekitámasztottam az ágyamnak, s most a székem karfáján landol a kabátom, egyik ujjában a sapkámmal, másikban a sálammal, és a nagyon vastag pulcsimból is kibújok. Egyből sokkal kisebbnek tűnök. Nos, a nadrág marad, hiába van alatta két harisnya, azt előtte nem veszem át, inkább felgyulladok, annyi szent.
- Azt mondják az okosok, hogy mindennek ellent lehet állni, csak a kísértésnek nem, szóval azt hiszem, megértem, bár nem nagyon tudom, mi az a kísértés.
Vonok vállat, majd én is belenyúlok az üvegbe, és kiemelek egy meggy szemet. Nagyon szeretem, szóval nem bánom, hogy megakadt rajta a szeme, ha Charlotte néni kiszúrja, majd azt mondom, hogy nem bírtam ellenállni… a kísértésnek. Ha már megtanultam ezt a kifejezést is, s jelentéstartalommal is felruházhattam.    
Kissé ledöbbenek, mikor azt mondja, elég, nem értem. Mármint, mitől lenne elég? Nyilván nem érti, talán elege van a mellébeszélésemből, amit egyébként meg is értenék, de nem tehetek róla, kerülgetnem kell az igazságot, és nem is hazudhatok, ez az egész tökre el van szúrva. Még egy cseresznye bele a kicsi számba, mikor azt részletezi, hogy nem lehet olyan nagy a baj, rácáfolva bólogatok, hogy márpedig de, igenis nagy a baj, ám elég meghallanom a vérfarkas szót, már akad is a torkomon a meggyszem, és kapok oda, csapkodva a mellkasomat, hogy jöjjön már fel, mert nem pont egy ilyen fini dologtól szeretnék megfulladni. Az viszont teljesen biztos, hogy eme kis akciómnak köszönhetően teljesen egyértelmű lehet a számára, hogy pontosan azt tudom, amit hisz, hogy tudok. Valahol homályosan eljut hozzám a következő kérdése is, de válaszképtelen vagyok, neki pedig biztosan kicsit lassú felfogása, és azt hiszi, hülyéskedek, vagy gőzöm sincs róla, mindenesetre elég hamar lezúgok az ágyról, vagy legalábbis megindulok, mert roppant mód zavaró, hogy a torkomon akadt a falat. Legrosszabb esetben kapok egy arcost a szőnyegtől, és talán az elég lesz ahhoz, hogy visszaköszönjön a meggy. Apropó, meggy, nos, az üveg is elindul, szép ívesen borul le, vélhetőleg egyenest Matt-re, de ki figyel most arra… kisebb gondom is nagyobb némi terjedő vörös lénél, és szerteszét guruló finom meggyszemeknél…
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Vas. Márc. 22, 2015 9:57 pm

- Ha én mondom, hogy istennő vagy – játszom a megrökönyödött duzzogót - akkor zavarba jössz, de magadról meg mondhatod? Hát hol itt az igazság? Eltemették azzal a magyar királlyal együtt, akinek ugyanaz volt a neve, mint nekem? Tudtad, milyen híres vagyok? A történelemtömve volt híres Matthieukkel, Matthiasokkal, Mátyásokkal. Belefér, hogy legyen közöttük legalább egy közepesen híres imádkozó sáska is.
Ezen morfondírozom, miközben felkelek. Leküzdöm a késztetést, hogy magamhoz öleljem Siennát. Kihasználhatnám, hogy a keze a kezemben volt, de a másnak az ölébe borulás, libbenés az a nők specialitása. Hiába vagyok babydollban, attól még nem kasztrálom magam cselekedetileg. ÉS amúgy sem akarom elvörösíteni. A végén azt hinné, hogy direkt a zavarára utazom.
- Azért ez megnyugtató.
Hajolok bizalmaskodva közelebb a füléhez, s válaszolok úgy, mintha nem akarnám, hogy más is meghallja a nagy igazságot arról, hogy a macis pizsama nekem is jobban tetszett, mint ez a rusnya babydoll. Szerintem ebben a nők is vágyölők, hát még én! Mondjuk nem valószínű, hogy vágyakat ébresztek normális ruhában – sem – Siennában. Ez egy kicsit zavar, de tudom kezelni.
- Közvetlenül az AK-47-es mellett, ugye?
Lelkesedem fel, mintha valami igazi fegyverbuzi lennék. Nem vagyok az, kifejezett ellenérzéssel viseltetem a puskák egyes verziói iránt. Nem ittam viszont ahhoz eleget, hogy mindezt megosszam itt és most Siennával. Jobb is, a helyzetünk így is kilátástalan, hát még ha tudná azt, amit nem kell tudnia!
- És ha földhöz vágom magam és hangosan hisztizek, lobbizva a csini, púderrózsaszín szerelésemért? – meresztek nagyra tárt, tócsányi kutyaszemeket Siennára. Széles vigyorom majdnem körbeszaladja a fejemet, ez elárulhatja neki, hogy nem akarom megcselekedni azt, amit mondtam. Bár ha kiprovokáljam vagy esetleg szeretné látni, hát rajtam ne múljon, nem fog nehezemre esni az előadás.
Épp végzek az átöltözéssel, mire elér a pénzügyi tanácsa. Ráöltöm a nyelvemet, legalább olyan komoly ábrázatot illesztve így a fejemre, mint egy ötévesé.
- Nem baj, legalább szerzett neked pár mosolyráncot, akkor már megérte. Meg a kankósunokás néni arcáért is, de komolyan. Le kellett volna fotóznom, de féltem, hogy a fejembe állítja a sodrófáját.
Még mindig röhögnöm kell a jeleneten. Olyan hirtelen ért, hogy nem tudtam mást tenni, csak iszkolni, mint a kengyelfutó gyalogkakukk rózsaszín ikertestvére.
Valami vidámmal még elütném az időt, de amit mond, attól nem kis mértékben lelombozódom. Megcsóválom a fejemet. Muszáj vagyok felvenni az idétlen kérdések látszatát, inkább, mint hogy reagáljak arra, megismerhetjük-e egymást vagy sem.
- Bízz bennem egy kicsit, kérlek.
Nyomatékosítom, ám nem megy tovább, mert az a meggy cigányútra megy. Mondjuk van olyan, hogy cigánymeggy, de ettől még nem akarok egy romaszármazású fuldokláscsinálót sem Sienna torkán.
Felpattanok ültemből, semmit sem törődve azzal, hogy nyakig úszom a meggylében, s ha innen nézzük, akkor a visszavehető ruhám megint csak a babydoll marad. Elkapom Siennát, háttal fordítom magamnak, mellkasomhoz szorítom, s szakszerű elsősegélynyújtóként Heimlich-féle műfogást próbálok alkalmazni rajta. Hátba is veregethettem volna, de hölgyeket nem ütök, meg amúgy is. Akkor nem tudnám a karomban tartani. Ha nem fuldoklik már, akkor is nehezen engedem el. Ráhajolok a hajára, beleszippantok, samponja illatát kívánva megjegyezni. Kap egy puszit a fejbúbjára, ha nem húzódott el előbb.
- Rosszat mondtam?
Kérdem kis megrökönyödéssel.
- Ha el akarnálak tenni láb alól, akkor nem a meggybefojtást választanám, nyugi!
Kacsintásom és hangom vidámságízű, de van bennem feszültség, nem is kevés.
- Kérlek újra, bízz bennem. Mutass be annak az illetőnek, akitől meg akarsz óvni. Tudod, a vérfarkasnak. – kis szünetet tartok, hatásszünetet, jól megkomponált színdarabom része ez. - Már amelyikre ráfogtam, hogy az. – teszem hozzá, hogy poénnak tűnjön ez is. Viszont ha a szemembe néz, akkor láthatja, hogy nagyon is komolyan gondolom.
- Legyen ez a búcsúkérésem. Ha utána is azt szeretnéd, akkor elmegyek, s nem zaklatlak többé, se női, se férfigúnyában. Rendben lesz így?
Ha hagyja, akkor melléülök, finoman megsimogatom a kézfejét. Eleresztem, nem tartom tenyeremben törékeny kacsóját, de ennyi érintésre szüksége volt, azt gondolom. S nekem is, ezt pedig tudom.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Hétf. Márc. 23, 2015 1:26 pm

- Hát, magamról tudom, hogy csak viccelek, rólad ezt nem mondhatnám el, mármint, fogalmam sincs róla, hogy mikor beszélsz komolyan, és mikor nem kell készpénznek venni a szavaidat.    
Magyarázom a bizonyítványomat, remélhetőleg nem firtatja, de tőle azért bőven kitelik az eddigiek alapján, hogy minden kínos témát hatszor meglovagoljon. Az tuti, hogy az imádkozó sáska témát nem feszegetem, különben is, én ugyan ki nem tudnám mondani azt a furán hangzó nevet, ami bizonyára a Matthieu változata valamelyik nyelven, de gőzöm sincs róla melyiken, szóval kicsit kínos lenne ezt bevallani.
Nem igazán jutok szóhoz, olyan mélységes zavarba jövök pillanatok alatt, az oké, hogy Nissyvel néha sugdolózunk, de fiúkkal nem szoktam, férfiakkal még úgyse.
- Gőzöm sincs, hogy az mi, de biztos.    
Két szám és két betű, bizonyára egy katona sírva menekülne előlem, de hát istenem, nőből vagyok, bármilyen tánclépést felismerek, de hogy a fegyverekhez egy kicsit is konyítsak, az már meghaladja a tudományomat.
- Hát, akkor felveszed, és szépen kisétálsz az ajtón.    
Szorítom össze az ajkaimat, az ilyen határozott viselkedés meglehetősen távol áll tőlem, de legalább úgy okod adna arra, hogy elzavarjam. Azt hiszem, kár volt átöltöztetni, de most már édes mindegy. Értem én, hogy vigyorog, de én próbálok kevésbé feloldódni ismét a társaságában, mert egyszerűen nem engedhetem közel, megsérülhetne, és még egy lelket nem bírok elviselni, aki miattam lenne veszélyben.
- Hihetetlen, hogy így odaállítottál bárkihez is. Téged komolyan nem érdekel, mit gondolnak rólad az emberek, ugye?    
Szelíd a kérdés, ezzel kívánom jelezni, hogy talán sokakkal ellentétben én nem botránkozom meg rajta, még ha nem is értem, hogy tud hülyét csinálni magából a fél város előtt. Mindenesetre, ez az ő dolga, nincs okom megzabolázni a természetét, mindenki olyan legyen, amilyen formájában teljesnek érzi magát, ha Mattnek ehhez rózsaszín babydoll kell, hát lelje benne örömét.
Bízni benne… én mindig, mindenkiben bízom, mégis kiderült, hogy az a Michelle egy szörnyeteg, és velem zsarolja apát. Még meg is öleltem. Borzasztóan naiv vagyok. Mi van, ha Matt is csak közel akar férkőzni hozzám, hogy ártson nekem. A kérdésétől egyszerűen sokkot kapok, a meggy meg nem oda megy, ahová kéne neki, de szerencsére a férfi a helyzet magaslatán van, és kisajtolja belőlem, rögtön azután, hogy kiköptem, a torkomhoz kapok, és próbálok inkább kis levegőket venni. Az viszont megint kissé összezavar, hogy a fejem búbjára ad egy puszit, olyan… furán bensőséges az egész, amivel nem tudok mit kezdeni, és nem is értem, hogyan jött ez neki. Megpróbálok hát kikeveredni a karjai közül, és zavaromban inkább elkezdem felszedegetni a szétgurult meggy darabokat, ha átmosom, még ehető lesz, bár Charlotte néni szerintem meg fog ölni a szőnyeg miatt.
- Öhm… furát.    
Ne firtasd, kérlek, istenem, miért pont vérfarkassal kell példálóznia. Nem hiszem el, hogy ennyire bele tudott nyúlni, őrület.
- Hát ez nem volt vicces.    
Szúrom oda halkan, mert az, hogy el akarna tenni láb alól, végképp kikészít, és bár nem látja, hisz a szőnyeg felett görnyedek, de könnyeket csal a szemembe a gondolat. Egy magamfajta, senkinek sem ártó teremtésnek roppant nehéz feldolgozni, hogy nála hatalmasabbak bármikor pontot tehetnek rövidke életének végére. Erre ő meg ezzel viccel.
- Mi? Miért mutatnálak be neki? Matthieu… én megmondtam, hogy nem beszélhetünk, a nem beszélhetünknek része az is, hogy nem találkozhatunk.  
Csak nagy nehezen tudom kinyögni, mert nem szeretném kizárni az életemből azokat, akiket kedvelek, túlságosan fájdalmas ez az egész anélkül is, hogy másokat bántanom kelljen.
- Nem, nincs rendben, nem mutathatlak be neki.    
Próbálok hideg lenni, de nem megy, kétségbe vagyok esve, fáj ez az egész, és bár mondhatnám, hogy te őrült, vérfarkasok nincsenek, de az égre… vannak. Kötve hiszem, hogy apa értékelné, ha egy idegent citálok elé, ráadásul ilyen furcsa körülmények között. Nem is értem.
A meggy újra az üvegben, visszaülök az ágyra, de amint a kezemhez ér, rögtön elhúzom. Nem lehet… nem lehet. Hát miért nem hagyod, hogy legalább téged megvédjelek ettől? Istenem… nem értem.
- Sajnálom… Matthieu, kérlek, menj el.    
Hajtom le a fejemet, nem teljesíthetem a kérését, bármennyire is érzem úgy, hogy bízhatok benne, félek, túlságosan is, és nem akarom, hogy belekeveredjen.
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Kedd Márc. 24, 2015 10:59 pm

- Egy férfi mindig legyen titokzatos! Vagy azt a nőkre szokták mondani? - megvakargatom vörös üstökömet, végül legyintek. Nem tudom kikre szokták mondani, vagy ha tudom is, most teljesen nem releváns ténynek tűnik, így az elmém legmélyebb zugába zártam. Azzal együtt, hogy milyen ostoba szó már az, hogy üstök. Mintha valaki az üst-ökét, vagy az üs-tökét vagy efféléket vakargatna. A nyelvemen van, hogy ezt mind közöljem Siennával is, de az előbbi sose lehet engem komolyan venni fiaskó után lehet, hogy nem kellene mélyebbre ásnom magamat. Lakat van tehát a számon, s megfogadom, hogy az elkövetkezendő negyed tizedmásodpercben csak akkor beszélek, ha kérdeznek. Be is tartom, úgy nagyjából. Büszke vagyok ám!
- Nem is kell tudnod, igazából én is csak olvastam róla, ugatom a témát, de nem érdekel. - megvonom a vállamat, legyintek. A fegyverekkel minden férfinek jóban kéne lenni, de én nem vagyok. Szkeptikusságom igen mélyen gyökeredzik az ülőgumóimban. Mármint az ellenszenvem oka. Ha jobban elgondolkodom rajta ez már nem is szkepticizmus.
Megdöbbenek azon, amit hallok. Ha fiatalabb lennék és nem lenne ennyire rossz előérzetem, akkor se szaladnék ki farokfelcsapva azon az ajtón, de azért a mosolygástól elmegy a kedvem egy kis időre.
- Ha megbántottalak valamivel, akkor a legőszintébben bocsánatodat kérem! - telik hangom komolysággal. Nem tudom még, hogy miért ez a hirtelen jött ellenszenve, de valami csiklandozza felőle az orromat. Furcsának találom, féltem őt. Ezért is nem akaródzik távozni innen.
- Ne haragudj! - szegem le fejemet. Mellétérdelnék, de szeretném, hogy megmaradjon neki a személyes tere, a magánya, melynek most szomorúságillata van. Nem akartam bántani, sose akarnám, de csak reménykedhetek benne, hogy ezt tudja ő is.
Nagyon, nagyon nem akartam elmondani neki semmit abból, ami felé halad ez a beszélgetés. Mégis ahogy szedegeti a magokat én meg állok, mint egy hülye szerencsétlenség, hirtelen egyre közelebb sodródunk az igazsághoz. A nyelvem hegyét viszketi.
- Ez most nagyon rosszul fog hangzani - kezdek bele, s hagyom a túróba az udvariasságot, én leülök mellé, célzatosan rá az összes kiömlött meggyre, amennyit csak seggel el tudok takarni, hogy ne akarja tovább szedegetni őket, hanem figyeljen rám. Mondjuk így ebben a helyzetben kicsit sem olyanok a dolgok, ahogy azokat elképzeltem, de rég volt már, hogy nekem valami terv szerint sikerült. A spontán marhulás embere vagyok, ez most ilyen. Meggylébe áztatni Sienna unokaöccsének nadrágját, s magokkal szúratni az ánuszomat. Spontán királyság, újfajta terápia. - de mivel úgy tűnik, hogy innen már csak kifelé áll a szekerem rúdja, szeretném neked elmondani, hogy miért vagyok itt. Azért jöttem, mert amióta találkoztunk New Yorkban, nem tudtalak kiverni a fejemből. Szerettelek volna látni, nem volt elég, hogy csak hallottam a hangodat, s ez még egy olyannak is , aki elég jól meg van áldva színészi tehetséggel, s sokszor nem ismeri önmagát azt jelenti, hogy beléd szeretett. Anélkül, hogy számszerűsíteném, hidd el, hogy nagyon sok éve nem találkoztam már ilyen lánnyal, amilyen te vagy. És szeretném ezt a képébe mondani annak is, aki miatt megváltoztál. Nem baj az, ha elküldesz és nem tudsz engem szeretni. De azt ne egy vérfarkas miatt tedd, hanem amiatt, mert te igaz lelkedre úgy érzed, hogy semmi jövőnk nem lehet együtt.
Hogyha nem pattant fel előlem, akkor megérintem az arcát, könnycseppjeinek láthatatlan nyomát simítom ujjammal. Nem véletlenül nem nevetek, amikor a vérfarkas szót kiejtem a számon. Nem akarom neki azt mondani, hogy én is az vagyok, mert nem így kellett volna ennek az egésznek elsülnie, de ha már vörös rózsa helyett csak a fenekem vörös a meggylétől, mint egy páviánnak, s randevú helyett a szobájában ülünk, hát így esett.
- Nem azt kérem, hogy szeress engem, az nem lenne tisztességes és különben sem kérésre szoktunk szeretni. Csak azt kérem, hogy bízz bennem és ne kényszeríts arra, hogy kövesselek, mint valami olcsó besurranó. Szeretném, ha biztonságban lennél, s csak úgy tudok elmenni, ha tényleg azt akarod, ha biztos kezekben hagylak itt. Mondd meg nekem Sienna, ha nem ismernéd azt a farkast, akkor is elküldenél?
Nyíltan beszélek a témáról, de még mindig nem foglaltam állást, hogy honnan is tudok a dolgokról. Viszont már biztos vagyok benne, hogy amit éreztem, az farkasszag volt. Nem kell ehhez agysebészet. És nincs az a hatalom, amiért itt hagyjam farkasok martalékának! Ha elküld, akkor is maradok, s az árnyéka leszek. Mert féltem őt. Mert szeretem őt. S ha attól lesz boldog, hogy csak a távolból őrzöm haláláig a lépteit, azt is hajlandó vagyok megcselekedni. Nem bánthatja egyetlen farkas sem, erről kezeskedem, amíg élek, addig biztosan!
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Szer. Márc. 25, 2015 10:28 pm

- Határozottan a nőkre.
Szelíd mosoly pihen arcomon, amint beletúr a hajába, azt hiszem, sosem tudnék úgy igazán haragudni rá, tulajdonképpen, senkire sem tudok, de ő valamiért olyan nekem, mint valami kedélyjavító. Egyszerűen feldob, már a tudat is, hogy él valahol, még ha messze is tőlem. Ám most itt van, és féltem, és nem akarom, hogy baja essen miattam, el kell löknöm, de más út számomra nincs, mint az őszinteség, és érzem, az most nem lesz elég.
- Én… áhh… hagyjuk.    
Temetem az arcomat tenyereimbe, és próbálok nem belegondolni, mekkora tapló voltam az előbb. Könnyebb lett volna, ha lányosan megsértődik, és elmegy, én pedig összezokoghattam volna a párnámat, aztán idővel elfelejtettem volna – talán – ezt az egészet.
- Jaj, ne kérj bocsánatot, nincs miért, nem te tehetsz róla, neked semmi közöd ehhez az egészhez, én csak annyit szeretnék, hogy ez így is maradjon.    
Szabadkoztam gyorsan, rossz volt így látni, mindig is gyűlöltem, ha valaki miattam bánatos, senkinek sem akartam fájdalmat okozni, a jelek szerint mégis nagyon jól megy.
- Akkor… ne mond el. Épp elég rosszul hangzó dolgot hallottam mostanában.    
Mégsem hiszem, hogy megfékezhetem a nyelvét, pedig ha meg tudnám, megtenném, ahhoz túlságosan gyáva vagyok, hogy másként fogjam be a száját, bezzeg Nissy biztosan gond nélkül megtenné. Néha nem volna rossz egy kevés belőle nekem is, de az élet már csak ilyen, abból dolgozunk, amink van.
- Úristen, teljesen beletöröd a szőnyegbe, állj már fel...    
Nyöszörgöm, de látván, hogy eszében sincs, a sarkaimra ülök, és abbahagyom a szedegetést. Hallgatom, és elég gyorsan eljutok arra a pontra, hogy ajkaim résnyire elnyíljanak, én ugyan észre sem veszem, hogy hevesebben dobog a szívem, és lüktet egyre vadabbul a füleimbe, csak az tűnik fel, hogy egyre halkabban hallom. Nyelek egy aprót, apró tenyereim tehetetlenül szorulnak a szebb napokat megélt befőttes üvegre, csak figyelem az arcát, a szinte mindig mosolygós vonásai most sokkolóan komolyan. Szinte vágyom arra, hogy az arcomba kiáltsa, hogy április bolondja, bedőltél, pedig még nincs is április. És… van valami benne, amiért elhiszem, hogy ez mind igaz, érzem, és teljesen összezavar. Hogyan? Mikor? Miért? Ismét csak érzem, ahogy elerednek a könnyeim… ha szeret, akkor nem fog csak úgy elmenni, bármit is mondjak. Istenem. Most mit kellene csinálnom? Szavak nem jönnek az ajkaimra, s mozdulni is képtelen vagyok, amikor megérint, összerezzenek, vádlón meredek a lélektükreibe, őzikeszemeim kétségbeesésről árulkodnak. Miért csinálod ezt velem?
Ökölbe szorul az egyik kezem, és egyetlen pillanat erejéig megfordul a fejemben, hogy felettébb kislányosan kezelem, felképelem, és itt hagyom, csakhogy egyrészt az nem én lennék, másrészt elég röhejes, ha valaki a saját szobájából menekül ki. Egyébként sem lennék  képes bántani, ahhoz túlságosan is kedvelem, bár nálam ehhez még ennyi sem kell, senkit sem szoktam bántani.
- Én… mi értelme van a ha-kra alapozni?    
Nem küldeném el, bár akkor is sokkolna a tudat, hogy… szeret, hisz nem vagyok képes felfogni, hogy bárki így érezhet az irányomba, különösen olyasvalaki, akinek megmondtam kerek-perec, hogy egy férfi nem fér bele az életembe. Tudom, ki vagyok én, hogy mások érzéseinek parancsoljak, mégis, könnyebb lenne, ha egyszerűen ki tudná kapcsolni.
- Nem jöhetsz ide csak így… ezzel az… egésszel. Összezavarsz, nem vagyok jól és ez sem segít. Nem szerethetsz engem, nem éri meg.    
Nyögöm halkan, és elszakítom róla a pillantásomat, nem bírom most látni az arcát, egyszerűen semmi értelmeset nem vagyok képes mondani neki, érzem, hogy remegés rázza a testemet, és nagyon szeretnék eltűnni a takaróm alatt, hogy kibőgjem az elmúlt időszak összes feszültségét.
- Miért… nem… lepődsz meg rajta? Neked ez miért nem fura? Úgy csinálsz, mintha legalábbis a holnapi reggeliről beszélnénk.    
Nem jön a számra a vérfarkas szó, de azt hiszem, könnyedén rájön majd, hogy arra utalok, és nem, ezzel még véletlenül sem arra vágytam utalni, hogy holnap együtt fogunk reggelizni.
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Vas. Márc. 29, 2015 1:05 pm

- Akkor határozottan nagyot tévedtem.
Elvigyorodok. Nem zavartatom magam, sose féltem bevallani, hogyha tévedtem valamiben. A legnagyobb hülyeségeimet is teljesen lazán, csípőből vállaltam be, mert van abban valami vicces, hogyha az ember vagy a farkas égeti magát. Előszeretettel teszem, s inkább én tegyem, mint valaki más. Abból baj nem lehet. Én vagyok a magam legnagyobb kritikusa, így nem érnek meglepetések az életben. Ezen a téren biztosan nem. A többi pedig másik lapra tartozik.
Meg szeretném ölelni, levenni válláról a terhet, mert érzem én az energiáin, hogy megváltoztak, hogy magát emészti. Ehhez nem kell a testbeszéde, elég csak fogékonynak lenni rá. Az, hogy a tenyereibe temeti az arcát csak még hab a tortán. Kínomban muszáj vagyok előállni egy viccel, hogy legalább azon lehessen szörnyülködni, s ne a helyzeten.
- Tudod, hogy miért nem tud a fiatal pár a fürdőszobában toszni?
Teszem fel a kérdést. Nos, talán nem a legmegfelelőbb viccet próbálom bedobni éppen, de már mindegy, még mielőtt furcsán nézne rám, kissé zavart üstökvakarással befejezem a humormorzsát.
- Mert ott a Domestos.
Ezer wattos vigyorra fakadok, s próbálom jónak eladni a poént, de érzem én, hogy nem csak ebben a helyzetben vérszegény, hanem amúgy is az lenne. Nem is tudom már kitől vagy mikor hallottam ezt a szóviccet. Nem lényeges, én mindenen tudok nevetni, de talán most én leszek az egyedüli, aki ezen zavartan eherészik. Legyintek, mintha ezzel akarnám elhessegetni a témát.
- Bocs, nem szóltam semmit.
Radírozok képzeletben, s teszem meg nem történtté az elmondott kérdés-válaszom. Nem megyek idiotizmusért én sem a szomszédba. Egyszer ezzel fognak kitüntetni. Majd a díjátadóra megírt beszédemet Siennával lektoráltatom. Remélem, hogy lesz rá lehetőségem. Csodálatosan nézne ki estélyiben is, ahogyan a selyemanyag körbeölelné a testét. Nemi köszönném, hogy lehetővé vált a díj megkapása, mert ő inspirált engem. Nagyon pátoszos lenne, én pedig nagyon elkalandoztam épp.
Jaj, drága lány, ha tudnád, hogy mennyi közöm van az egészhez! Több, mint amennyiről fogalmad lehet. A bocsánatkérés tehát marad, nem szívom vissza, nem akarom eltörölni, csak egy lemondó sóhajjal toldom meg és ebben a sóhajban mintha benne remegne némi előzetes bocsánatkérés is. A sorsom megbánása. Bár ha nem lennék az, aki, akkor már rég alulról szagolnám az ibolyát, miközben a testemet megzabáló kukacok ükunokái randalíroznak csupasz csontjaimon s biológiaszertár Samuállapotában léve nehezen ismerhettem volna Sisit meg. Minden éremnek két oldala van. Legalább.
- Mi másra alapozzunk?
Vonom fel szemöldökömet, elterelve a figyelmemet arról, hogy már a faromon érzem az átnedvesedett, meggyleves nadrág cuppanását. Még jó, hogy nem vagyok nő, különben ha felállnék innen, elég szép, mikuláshozta jelleget öltene a nadrágzatom.
- Nem jöttem volna. Nem így és nem most, ha nem érzem azt, hogy valami megváltozott. Nem akartalak letámadni, romantikus randevúra szerettelek volna invitálni és ott elmondani. Nem véletlenül kérdeztem annyiszor, hogy mi a kedvenc ételed, virágod, időtöltésed.
Vallok színt. Nevetségesen hangzik ezt így ha-módra elmesélni, de más nem maradt nekünk. Reszelős sóhajjal kísérem vállvonásomat.
- Nem állt szándékomban ajtóstul rontani a spájzba! Így alakult.
Mentegetőzöm széttárt karral, majd mintegy hirtelen ötlettől vezérelten, meg nem komponált módon zárom össze karjaimat, Sienna körül. Röpke ölelésbe vonom őt, s ha nem húzódik el, hát ebben a testhelyzetben válaszolok neki a kérdésére egy kicsit átvitt, de nagyon érzékletes módon.
- 1825-ben születtem. Ne haragudj meg érte kérlek. Nem vagyok szörnyeteg.
Szívesen mondanám, hogy sosem voltam az, de öltem már, így nem tehetem. Hazudni nem fogok, neki pláne nem.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Vas. Márc. 29, 2015 2:42 pm

Csak bólogatok, bár ahogy mondani szokták, tévedni emberi dolog, bár eme frázist most nem tartom ideillőnek durrogtatni. Egész egyszerűen nem vagyok benne biztos, hogy jó az, hogy nem zavartam el rögtön, akármibe is kerül, még ha a szégyen meg is ölt volna a viselkedésem miatt. Ám nem én volnék, önmagamat akkor sem tudnám megtagadni, ha az életem múlna rajta, ha másé, nos, akkor talán igen.
A kérdésére először csak megcsóválom a fejem, de mikor tudatosul bennem az utolsó szó jelentése, akkor olyan vörös leszek, amit egy pipacsmező is megirigyelhetne, és rögtön szemezni kezdek a szintén vörössé változott szőnyegemmel. Sírni tudnék a látványtól, és az is csak most esik le, hogy az unokatestvérem ruháit is tönkretettük igen gyorsan, de maximum majd addig sikálom, míg el nem kopik az anyag. Vagy a kezem.
- Borzasztó.
Mondok csak ennyit, vagyis, inkább motyogok, annak hiszemében, hogy bizonyosan nem hallhat belőle semmit, mert olyan halkan bukik elő belőlem ez az egy szó. Jobb hangulatomban tán megdobnám valami olyasmivel, hogy a jó viccekre még gyúrnia illene, de eszembe sem jut, most szerintem nincs itt a mókázás helye és ideje.
-Azt hiszem, jobb is.
Bár inkább a zavarom miatt, mintsem mert nem tudnék nevetni a pocsék vicceken is, óóó, nagyon is megy az nekem, de ez a mit csinál a fiatal pár a fürdőszobában nekem túlságosan sok. Nyilván nem fogom elregélni, hogy mi az oka, igazából szerintem nem túl bonyolult kitalálni, nemhogy a fürdőben, de sehol nem voltam még senki fiatal párja az említett cselekvésfolyam közepette. Ami volt, arra nem vagyok képes ilyen formán tekinteni, annyira szánalmasnak hat azóta is.
- Semmire Matt. Mi semmire sem alapozhatunk.
Talán durva vagyok, de muszáj annak lennem, mert különben nem fogom bírni elküldeni, erősnek kell lennem az ő érdekében, többet érdemel annál, mintsem hogy belekeverjem a kuszává, és életveszélyessé avanzsálódott mindennapjaimba.
- Ez… kedves.
Nyelek egyet, és féket kötök a nyelvemre, mert az istenért, valószínűleg igent mondtam volna, még úgyis, hogy százszor elregélem, hogy de csak plátói alapon, hisz az én életembe nem fér bele egy férfi, főleg most nem. Eddig sem, de most aztán pláne nem. Azért, nem esik nehezemre elképzelni azt a romantikus randevút, bár nem tudom, miként férhet ez össze Matt bohóc jellemével, de talán ilyen téren képes volna meglepetésekre, ám ez az, amin nem szabad agyalnom, nem kell tudnom. Hogy is ne. Hogy még rosszabbul érezzem magam?
- Így.
Ismétlem halkan, és már állnék fel, hogy elzavarjam zuhanyozni, mert ha őt nem is, engem bizony zavar, hogy csupa meggy. Szeretem a meggyet, de azért másról nem nyalogatnám le a levét. Lám, el is vörösödöm a gondolatra, tiszta dinka vagyok. Ám a mozdulata megakasztja az enyémet, és lefagyok. Ez így egyre nehezebb lesz. Nem fogja hagyni, hogy kimeneküljek ebből az egészből, és kezdek nagyon aggódni az egész miatt. Az már csak hab a tortán, hogy immár én is kaptam a meggyből.
- Nenenenenenene...
Nyüszítem, és azon nyomban felpattanok, hogy távolabb kerüljek tőle. Nem félek tőle, nem erről van szó, az sem zavar, hogy vérfarkas, de… nem tudhatom, honnan jött, sem azt, hogy ő maga veszélyt jelent-e rám, márpedig nekem most minden hozzá hasonlóról azt kellene feltételeznem, hogy az életemre akar törni. Én mindenkinek elhiszek mindent… holott nem kellene.
- Ha így van, akkor ennek az egésznek úgysem lenne semmi értelme. Én nem leszek olyan, mint te.
Suttogom, miközben ujjam ide-oda cikázik kettőnk között, én nem akarok olyan lenni, nem akarok vérfarkassá válni, az a szomorú igazság, hogy tudni se szeretnék róluk.
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Csüt. Ápr. 02, 2015 11:23 pm

- Tudom, rémes, botsáska! – köszörülök zavartan torkot. Vannak olyan viccek, amiket szeretek, mert ha nem szeretném nem mondanám őket, de nem mindig sikerül eltaláljam, hogy mely helyzethez illenek. Most ehhez határozottan nem passzolt a toszás, pláne azért nem, mert egy olyan széplelkű lánynak sikerült előadjam, amilyen Sienna, s a lehető legalkalmatlanabb élethelyzetben ráadásul.
Nagyon kellemetlenül érint az, amit mond. Nem vágok vissza semmit, csendesen tudomásul veszem, de nem értek egyet és nem is akarom elfogadni mindezt. Most semmiképpen sem, még nem tudok eleget a helyzetről. Illetve amit tudok, az nem elégséges számomra. Úgy vagyok ezzel, mint alkoholista a piával. Megkóstoltam az információk alkoholát, s ár nem ízlett, talán a negyedik kupica után már kellemes íze lesz. Nem hiszem. Nem tudom, de nagyon odafigyelek.
- Kedves lánynak kedvesség jár. De egyébként csak az igazat mondtam és elnézést, de szerintem jobb a humorom, mint az udvarlási szokásaim. – beletúrok hajamba, adva zselé helyett egy kis meggylevet a vörös tincseknek. Az a jó, hogy nem ugyanaz az árnyalat, szóval remekül kezdek kinézni. - Nem, mintha bánnám, hogy nem vagyok egy Casanova. Elég rosszakat hallani a szifiliszről, nem szeretném elkapni. Rochester grófja és Ady Endre is igen rosszul jártak vele. Khm.. megint nem éppen stílusos témát választottam, igaz?
Rámosolygok azzal a kisfiús lelkesedéssel, amiben lakik egy csomó nemtőrödmség is. Mintha direkt rugaszkodtam volna el a komoly témáktól annak érdekében, hogy oldjam a hangulatot. A viccekről lemondtam, de a meggyzselével belövöm a sérómat ördögszarvasra mintegy pótcselekvésként, s ha bajszom lenne, akkor megpederném a pemzlit bemeggyezve. Bár a bajusz meg én nem vagyunk barátok. Rettentő rémesen ráfaragtam, amikor megnövesztettem, pedig nem is én vagyok Rokkó a rumos rabló, ahogy az Oscar című filmben szólt róla a nyelvtörő.
Heves reakcióra számítottam, de valahogy mégsem erre. Hagyom kicsusszanni kezeim közül, s némiképp szerencsétlenül helyezkedem a szőnyegen ülve, mintha a meggymagokból szőtt fakírágyamon keresném ülőgumóim kényelmes helyét.
- Amíg én élek, addig biztosan nem. Ami tökéletes, azt nem hagyom megrontani! – közlöm vele talán hevesebben a kelleténél. Nem kérek elnézést, hiszen az imént mondtam, hogy szeretem őt. És megóvnám bármi áron. Mégis, mivel érzem, hogy nagyon nem lenne szerencsés ezt ilyen felharsant magyarázattal annyiban hagyni, kipréselek magamból egy sóhajt, s pár dolgot még elcsendesedve mesélek neki.
- Nem vagyok már fiatal, de nincsen egyetlen kölyköm sem. Soha nem akartam átadni a vérvonalamat és a létemet senkinek. Tisztelem az embereket Sisi, én is annak tartom magam. Szeretnék utódot, de a hagyományos módon. Gyermeket nevelni csodálatos lehet, ám egy kölyök.. nem, nekem nem jutna eszembe soha!
Jacqueline haláláról és arról, hogy végignéztem ahogy megöregszik inkább nem mesélek. Könyörgőre fogom hangomat.
- Engedd meg, hogy bizonyítsam: nem akarlak bántani! Ha kell, akárkinek bizonyságot adok erről. Szeretlek Sienna Davis és amellett, hogy francia vagyok és a szerelem fővárosában születtem, még farkasként is gondolkodom a párválasztásról.
Egy életre. Ha viszonzott, ha nem. De ezt nem mondom neki, nem akarom terhelni. Már rég nem a szerelméért könyörgöm, azt mondtam, nem lehet kérni ilyesmit. Csak szeretném védelmezni, s megtudni mitől fél.
- Megosztod velem a titkodat? – kérem csendesen. Kitárom karjaimat, csalogató mozdulatot teszek finoman. Ha akar, akkor közelebb jöhet, átölelném óvón, védelmezőn. Nem kötelezem viszont semmire, az nagyon nem az én műfajom. Az erőszakszervezet máshol lakik.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Pént. Ápr. 03, 2015 12:15 am

- Mivel az udvarlási szokásaidat nem ismerem, beérem a véleményeddel.    
Ezt most határozottan nem azért mondom, hogy udvarlásra provokáljam, jó eséllyel fogalmam sem lenne, hogy mit kezdjek a helyzettel. Jaj istene, nem igazán tudom így sem, hogy mit csináljak.
- Hát. Nem.    
Jelentem ki halkan, és inkább nem is ragozom, az biztos, hogy Matt nagyon messze áll ilyen téren az én világomtól, inkább Nissy mellett tudnám elképzelni, neki is ennyire perverz a humora, talán be kellene mutatnom egymásnak őket. Biztos hamar elfelejtene, ha látná a dög szöszi barátnőmet, aki nem akar elájulni minden csúnya szótól, illetve kényes témától.
Elképesztő, hogy még nyakig meggyben is képes olyasmit művelni, amitől az ember szóhoz sem jut. Kedvem támadna glóriát pakolni a kobakomba, de nincsen ilyen jelmeztartozékom, a meggy pedig kétségkívül alkalmatlan erre.
- Nem vagyok… ami.    
Suttogom, mert úgy tűnik, azzal még én is nehezen birkózom meg, ha így fogalmaznak velem kapcsolatban. Mondhatta volna, hogy aki… nem vagyok tárgy, és valahogy mérhetetlenül rosszul esik tőle, még úgy is, hogy tudom, ez biztosan eszébe sem jutna. Én hiszem, hogy Matt nagyon is jólelkű bolond, de attól még úgy tűnik, a hevessége erősebb, mintsem megfontolt gondolatokat csaljon elő belőle. Már épp megszólalnék, hogy ismét megkérjem, most inkább menjen el, mert nekem ez egész egyszerűen túl sok, amikor megint megszólal, én meg csak lefagyva hallgatom. Oké, hát az részemről biztos nem a hogyan nyugtassuk meg Sisit című könyvben szereplő nyerő taktika, hogy most meg gyerekről kezd nekem beszélni. Megint kedvem támad fulladozni, remélem, azt nem gondolta, hogy majd én… Te jó szagú búvárbéka. A teljes megsemmisülés határán táncolok, ennél már nem nagyon lehet lejjebb érzésem szerint.
- A farkasok nem farkasokat választanak párjukul?    
Kérdezem, mert őszintén hiszem, hogy semmilyen más értelmes szókapcsolat képtelen volna most világra szökni ajkaim fogságából. Én nem értem ezt az egészet. Hogyan? Miért? Mikor? Felfoghatatlan számomra, és szeretném megkérdezni, hogyan történt mindez, de nem jönnek ajkaimra a szavak.
- Én…    
Mondanám, hogy nem, de az egekre, mikor kitárja a karjait, olyan könnyedén siklok bele, mintha mi sem lenne természetesebb a világon. Oda menekülök, mert jelenleg nincs más, és elhiszem neki, hogy nem bántana, őszintén, bárkinek elhinném, én ilyen vagyok. A fejemet a mellkasába fúrom, és csak hallgatom, milyen ütemben dobog a szíve. Szeret… Nem bírom felfogni. Hogyan fordulhatott hetek alatt ennyire ki a sarkaiból a világom? Mintha anya börtönbe kerülése óta csak ilyen dolgok történnének.
- Nem tehetem, ez nem az én titkom, de beszélek vele, és megkérdezem, hogy találkozna-e veled. Ennyit tehetek.    
Sosem árulnám el apát, egyszerűen ilyet senki sem kérhet tőlem. Talán anya az egyetlen, akit elé helyeznék ilyen szinten, de anya sosem kérne olyat, hogy bármily csekély mértékben ellene tegyek, ahhoz túlságosan jó lélek, és persze… szereti.
- Matt… Ez... mikor történt? Hogy szerethetsz engem?    
Hisz megmondtam neki, hogy az én életembe nem fér bele egyetlen férfi sem, hogy még hosszú évekig eszemben sincs férjhez menni, nemhogy gyermeket vállalni. Ohh, nem. Csak a balett számít. S most… mintha minden és mindenki az álmaimat akarná lerombolni.
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Szer. Ápr. 08, 2015 8:01 pm

Csintalan, koboldos fénnyel ragyognak fel szemeim, csettintek a nyelvemmel.
- Majd megismered, bébi! – kacsintok Siennára, majd még mielőtt belemelegedhetnénk az udvarlós odabiggyesztésbe, karcosan felnevetek.
- És még csodálkozom, hogy nem futnak utánam a nők. Egy ilyen szöveg után én is sikoltozva menekülnék. Mondjuk érdekes lenne, ahogy magam elől futok, de mindegy. A lényeg, hogy a konvenciók visszaszívva, nem illek én ebbe a lazacsávó dobozba.
Nem is akarok, de az mindegy. Annyira hiányzik nekem, hogy általánosan elfogadott jellem legyek, mint üveges tótnak a hanyatt esés, vagy annak az ószeresnek az öngyilkosjelölt, aki az ósze után nem lett se res, se semmilyen, mert a kapun belépve a nyakában landolt egy magát megölni kívánó egyed. Volt abban valami komikus, hogy az öngyilkosjelöltnek a haja szála se görbült, bezzeg az ószeresnek kampót akasztottak a szűrére, s felrángatták az atyaisten jobbjára. Vagy baljára. Nem tudom melyik oldal jár az ószereseknek, de majd ha elunom a pályámat, s ószeresnek állok, szerintem ez lesz az első, amit a munkaszerződésemben lefektettetek. Mert nem mindegy ám, hogy a kaporszakállú mellett hol ülök. Ha jobbról fúj a szél, akkor a jobbon kellemes, mert nem jön a képembe a szakálla, ha balról, akkor a balon. Vagy majd növesztek én is szakállat, s összefonhatjuk unalmunkban. Ahhoz még ószeresnek se kell lennem.
- Te tudod mi az az ószeres? – teszem fel a kérdést telve gyerekes lelkesedéssel és kíváncsisággal, mert ha már így elelmélkedtem rajta, akkor talán ezzel megoldhatok egy maroknyi csomóba tekeredett feszültséget. Vagy nem. Legyintek is, feltartott kezeimet rázva, hogy ne, nem kell válaszoljon, mellékzönge volt, mint a domesz és a toszása. Csak talán nem olyan arcpirító.
Pedig milyen szép is lenne, egy meggymagokból drótra fűzött glória! Ha legközelebb Jézusnak öltözöm, akkor lehet, hogy a töviseket is ebből rakom ki, csak Sienna ossza meg velem a gondolatait. Mondjuk ennél nagyobb őrültségekre is képes lennék érte, olyanokra is, amikhez nem kell egy kilencedikes osztály és a Kereszténység születése című tananyag.
- Nem csálé? – bökök ujjammal a szarvacskáim felé, amik azért nem állnak úgy, mint a lénia, hiába, a meggybefőttzselét még nem találták ki.
Nem tudok nem dinka lenni, pedig a téma nagyon is komoly. De így is az, nem kell még én is túl komolyan vegyem magamat. Próbálom oldani a feszültségét, melynek íze torkomat kaparja, szaga orrjárataimban kavarog, s farkasomat óvó morgásra készteti odabenn. Ő sem akarja, hogy Siennát bármi aggassza. Szereti. És ez nagyon nagy dolog, ha a farkas kötődik, ott az embernek eleve reszeltek, már az akaratának. Erősebb, mint én, határozottabb, kevésbé szórakoztató. De nincs vele baj, most egyetértésben vagyunk.
- Nem úgy értettem, nyelvtani botlás volt. Amikor izgulok, akkor elfelejtek bezsélni is. Bár jobb lett volna, ha teljesen elfelejtek. Te nem vagy ami, én viszont ami vagyok. Agyhalott Marha Idióta. – elhúzom a szám. Vigyorgok utána, de ez nem az igaz. Valahogy még Ásóka is szórakoztatóbb volt. Kezdenek megkopni a csillámaim, lehet hogy segítségül kéne hívjam a pónimat, hogy porozzon be. Vagy a méheket, bár azok a végén még bibének néznének, az meg nem tenne jót az egomnak, hogyha a növények női szervét látná belém egy csapat sárga-fekete pizsamás, fullánkos gombóc.
- Nem. Viszont hűek a választott párjuk élete végéig, akármennyi idő legyen ez, s nem számít az sem, milyen messze élnek egymástól, vagy mennyire viszonzottak az érzéseik. - mondom komolyan. Mosoly nélkül az arcvonásaim az elszántság helyett valami mást hordoznak. Valami csendesebbet, valami idegent. Önfeláldozó szeretetet. Mert nekem tényleg nem számít semmi, Sisi már örökre a részem lesz, akármi történjék ma itt. Én tudom. Ő még talán nem tudja, de nem is kell tudja, nem kívánom, hogy ki legyen művelve farkasságból. Nem sokra menne vele, én a vérfarkasok között is az ocsú vagyok a magam kifacsart, cukrozott citromlé felfogásával.
Nevetve ölelem magamhoz. A nevetésem megkönnyebbültségről ad tanúbizonyságot, nem kinevetés, nem olyan, mint amikor valaki egy viccen szórakozik.
- Bocsi, ha hozzád ragadok! – támasztom államat a fejbúbjára, miközben egyik kezemmel a hátát simogatom, másikkal pedig a haját. A közelségétől a farkas dorombolna bennem, s ettől a gondolattól halálra sértődne, mert nem holmi macska ő. Majd egy kis nyers husival kiengesztelem, de most jobb, ha kushad. Ez a szívdobogás pillanata.
- Ki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli. – kacsintok a levegőbe. Nem nyugszom meg ettől, de nem terhelem vele. Miért tenném? Jobb az mindenkinek, ha megmaradok a vicces vörös srác képében. Így is megavasodtam egy huszárvágással, amióta bevallottam neki a korom.
A kérdését hallva visszatér az őszinte, önfeledt, koboldos nevetés.
- Valahol az Empire State Building és a Times Square és két gombóc fagylalt között. – adok precíz választ a mikorra. Sosem gondoltam ezt így végig, de amilyen lendületesen tolultak nyelvemre a szavak, a lelkem megválaszolta helyettem.
- Hogyne szeretnélek? – kicsit eltolom magamtól, de nem engedem el, vállait fogom, majd egyik kezem simítása az álla alá szalad, hogy nézzen fel. Ha tükör lenne nálam, elé tartanám, de így csak lélektükreimmel szolgálhatok.
- Csodálatos fiatal lány vagy, körülragyogja a lelked az egész lényedet. Miért lep meg annyira, hogy valaki szerethet? – kérdezem megrökönyödve. Megsimogatom az arcát. Akármilyen fennkölt is igyekezzek lenni, az az összemeggyezett haj biztos ront az összképemen. De sokat jelent, hogy egyetlen vicc se akart kicsúszni a számon az elmúlt pár pillanat alatt.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Szer. Ápr. 08, 2015 10:21 pm

- Nem, te inkább a fura csávó dobozva illesz.    
Állapítom meg rögtön, a bájos bolond nem nagyon illene a helyzethez túlzottan, meg ki vagyok én, hogy másokra aggassam a bolond jelzőt. Főleg nem olyanokra, akiket nagyon is kedvelek. Igazság szerint, még azt sem tudom, miért érzem úgy, hogy zavarna, ha olyan nagyon sok nő futna utána. Valahogy jól esik a kis lelkemnek, hogy nem így van.
- Tudom.    
S már nyitnám is a számat, hogy mondjam, de legyint, így hát végül nem teszem. Biztos tudja ő is, csak kíváncsi volt, én hogy vagyok a dologgal, vagy valami hasonló, de kifejezetten nem tűnik fontosnak a jelen helyzet súlyát tekintve, úgyhogy nem ragozom fölöslegesen, van más, amin éppenséggel agyalhatok.
- Hidd el, hogy az sem érdekelne, ha csálé lenne.    
Abszolút esélytelen, hogy ilyesmivel foglalkozzak, neki egyébként mindegy, miként csinál magából komplett idiótát, így is, úgyis tök édes, ezt persze eszemben sincs hangosan kimondani, félek, hogy milyen következményei lehetnének, márpedig nekem most egyetlen dologra illenék csak koncentrálnom, és az nem a szarvacskáinak hogyan állása. Talán ezzel jelzem azt is, hogy nem akarom elviccelni ezt az egészet, jobban mondva, képtelen vagyok rá, túlságosan lényeges a kis életem szempontjából.
- Légy szíves ne beszélj így magadról, előttem legalábbis ne, különben sem vagy az, csak kicsit figyelmetlen, de ez mindenkivel előfordul olykor.    
Ezt teljesen komolyan mondom, előttem aztán senki se ostorozza magát, aki egy kicsit is fontos a számomra, mert nem fogom hagyni, márpedig Matt fontos, bár azt még nem volt módom eldönteni, hogy milyen minőségben. Nem kicsit összezavarta a fejemet ezzel a vallomással, tényleg nem számoltam azzal, hogy ez előfordulhat, sőt, teljesen abban a hiszemben éltem, hogy esélytelen, hogy engem senki sem fog észrevenni, mert nem akarom, hogy így legyen. Meglehetősen nagyot tévedtem.
- Akkor azt hiszem még szerencse, hogy te vagy szerelmes belém, és nem a farkasod.    
Nyögöm ki nagy nehezen, nem könnyű tényként kezelnem a dolgot, de úgy tűnik, hogy így van, nekem pedig nincs jogom senkit megkérdőjelezni érzelmeinek jogosságában, ez egyébként sem úgy működik, hogy csak úgy kikapcsoljuk.
- Borzasztó lehet, hogyha nem viszonozzák. A te farkasod… választott már pár magának? Mert, ha igen, akkor engem biztos utál. Nem lesz ebből baj?    
Egyáltalán minek forszírozom? Nem teljesen mindegy, hogy van-e már párja? Nem… egyáltalán nem mindegy, olyannyira nem, hogyha tehetném, visszaszívnám a kérdésemet, nem akarom hallani rá a választ. Megtanulhatnám már, hogy ilyen kérdéseket egyszerűen ne tegyek fel. Inkább belebújok az ölelésébe, mintha oda lenne a legegyszerűbb elmenekülni a jelen súlyos, fojtogató miazmája elől. A nevetése valamelyest lendít a lelkiállapotomon, és örülök neki, hogy legalább ő képes rá, nekem csak egy szolid mosolyra futja.
- Semmi gond, a fürdőig még összeragadva sem lehet nehéz eljutni.    
Abba inkább nem gondolok bele, hogy az elválasztódáshoz meglehetősen elázna akkor a ruházatunk, de igazából nem veszem komolyan a lehetőséget, biztosan nem fog megtörténni. Miért esik ilyen jól? New Yorkban nem történt ehhez hasonló, csak megöleltem búcsúzóul, de az nem volt ilyen mély és hosszú. Istenem, mit kezdjek én ezzel az egésszel? Hogyan taszítsam el magamtól, miközben nem akarom, hogy elmenjen? Még mindig úgy gondolom, hogy nekem nem kell férfi, pláne olyan képpel vegyítve, amit ő az imént felvázolt. Gyerek… Jesszus, ez még inkább lehetetlennek tűnik, minthogy valakivel intim kapcsolatot merjek még valaha az életben ápolni.
- Ha nem tetszene, akkor sem tudnék másként tenni.    
Elárulni nem fogom apát, mint ahogy apának sem fogom elmondani, hogy konkrétan kiről van szó, ők majd szépen lerendezik egymás közt, én csak összehozom a randevújukat.
Elkerekedett szemekkel pillantok fel rá, amikor nagyjából azt adja a tudtomra, hogy körülbelül azonnal szerelembe esett irántam, amikor megismert. Ez még hihetetlenebb. Én… eszembe sem jutott bárkire így gondolni azóta, hogy úgy jártunk az első szerelmemmel, ami talán nem is volt az. Furcsa… Ahogy hallgatom a szívveréseit, akaratlanul is csak az jut eszembe, hogy értem dobog, hogy azt mondta, szeret, hogy elég értékes vagyok valakinek, aki már ennyi ideje a földet rója, hogy ilyenformán gondoljon rám. Összezavar, menthetetlenül, ugyanakkor cirógatja a lelkemet, és nagyon szeretném megérteni.
- Úgy, hogy megmondtam, ne tedd… Megmondtam. Miért nem hallgattál rám, Matt? Olyan buta vagy…    
Suttogom szelíden bele a mellkasába, a könnyeimmel írva felül az átható meggy aromáját. Nem akarom bántani, istenem, annyira, de annyira nem akarom, azt sem tudom, hogy hetek múlva egyáltalán életben leszek-e még. Egyszerűen semmit sem tudok, és akkor ráadásul még jön ezzel a hihetetlen dologgal, amivel ismét nem tudom, mit kezdjek. Fontos nekem, és igen, nagyon kedvelem, de már régen nem engedtem meg magamnak, hogy bárki felé olyan szinten képes legyen megnyílni, hogy ne csak zárt kapukat döngethessen lelkem bejáratánál.
Amikor kicsit eltol, értetlenül, könnyfátyolos tekintettel pislogok fel az arcára. Édesek a szeplői, és nagyon szép a szeme, de nem nézhetek rá úgy, nem tehetem. Hát nem épp elég, hogy az édesapám vérfarkas? Muszáj, hogy még ő is az legyen? Miért nem lehet valami egyszerű?
- Mert… engem ez sosem érdekelt, mert még nincs itt az ideje, mert fiatal vagyok, mert álmaim vannak, mert nem olyan vagyok, mint a többi lány, mert túl szelíd vagyok, és egyáltalán nem érdekes, még csak kifejezetten szépnek sem mondanám magamat. Én… nem értem, tényleg nem, én csak vagyok, aki vagyok, de álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen érzések uralkodtak el rajtad az irányomba. Nem vagyok benne biztos, hogy ezzel tudok mit kezdeni most…
Talán később sem, fogalmam sincs, egy részem nem eresztené el, ezt tudom, de a többi retteg attól, hogy hová vezethet ez az egész, hová vezet a szerelme, a vérfarkas léte, miként apáé is. Istene, ez túl sok.
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Hétf. Ápr. 13, 2015 11:11 pm

Megemelkedik szemöldököm a kifejezésére. Azonnal peregni kezdenek belőlem a szavak.
- Jó fura, vagy rossz fura? Úgy értem, hogy úgy fura, mint az egzotikus arcú, ámde lemegy a bányába, akkor a szén és a bányarém is magától felszalad küllemű lányok fura, vagy olyan nem is tudom, mondjuk kellemesen fura?
Jó ezt tisztázni, de azon felül meg szeretek valami ökörségről társalogni a legnagyobb komolyságok közepette is. A szarvaim mintegy varázsütésre fluttyadnak le, megadva magukat a gravitációnak.
- Nos, ettől most lekonyultam. – szalad ki a számon, majd heves gesztikulálások közepette, némiképp emeltebbre sikerült hangon folytatom.
- Nem úgy értettem, ahogyan hangzott!
Megint csak hajamba túrok, nem mintha élesztegetni akarnám konyult szarvaimat. Épp csak a végén sosem mosom le magamról a perverz disznó bélyeget, ha a Domestos márka után még ez a konyulás is velem kapcsolatosan kúszik Sienna elméjébe.
- Értem, de akkor is sajnálom. – teszem hozzá meglepő komolysággal a hangomban. Ez akkor sem tűnik tova, amikor a szerelemről ejt szót.
- Nem tudom, hogy mennyiben fog elkeseríteni, vagy feldobni a következő kifejezésem, de a farkasom és én egyek vagyunk. Nem kell farkasnak lenned, hogy hű legyen hozzád. A lelkedet választotta, ahogyan én is.
Szívesen hozzátenném, hogy a farkasnak mellékes, hogy mennyire jó csaj a választottja, de nekem meg nem. Mármint de, mellékes, de úgy nem mellékes, hogy én látom, hogy Sisi milyen csinos, hogy mennyi báj és szépség lakik benne-rajta. Még magamban is belekeveredtem ebbe, mint majom a cérnagyárba, szóval jó, hogy nem hagytam kiszökni a szavakat fogaim egészen kellemesre szabályozott, nem vasvellával odahányt kerítésén.
- Úgy érted, hogy előtted? Egyszer, de ő meghalt a számunkra.
Ez az a téma, amit nem szívesen veszek elő. Leona egy olyan tüskéje az elmúlt százkilencven évemnek, amit nem tudok kihúzni a mancsomból. De már nem is akarok. A rossz tapasztalat mindenkit hozzásegít ahhoz, hogy pontosan tudja, hogy merre is halad.
- Olyan rég volt már, hogy szerintem anyukád sem volt még akkor pajzán gondolat se.
Tessék! Megint a pajzánság. Torokköszörülésen kívül mit sem tehetek a renomém helyreállítása érdekében. Csaknem megfúlok az összeragadott fürdőlátogatás gondolata által okozott sokktól. Röhögve-köhögve próbálok úrrá lenni légzésemen és vonásaimon. Egyelőre legalább annyi sikerrel, mint amilyen sikere egy elefántnak lenne tütüben a kínai porcelánok között.
- A pajzán gondolat után ez az összeragadás kissé betett. Tudod mennyire imádnivaló vagy? – szalad ki a számon. Nyelek egy nagyot, mert mintha a meg nem evett meggyek a torkomban vertek volna tanyát maguknak.
- Nem is kérnélek rá! – biztosítom erről, mert ez így igaz. Nagy dolognak tartom, hogy egyáltalán odáig sikerült eljussunk, hogy megengedi, találkozhatok a baj okozójával. Ha tetszik, ha nem, nem tudok rá egyelőre másként gondolni, csak a szegecses bakancsként, ami belegyalogolt a tökéletes randevú esélyébe. Pedig szépen elterveztem, bár így spontánabb volt, az is igaz.
- Szívecs, – nem, nem szívecske, hanem annak egy kevésbé kicsinyítőképzős formája. Nem tudom, csak úgy jön, mint a legtöbb ökörség. A becézések is akarattalanul kúsznak elő belőlem. A hangsúlyom masszívan szeretettel van bebetonozva. - ez nem így működik. Tiszteletben tartottam a kérésedet és nem tántorítottalak el a balett mellől. Ám téged nem lehet nem szeretni. Hiába kérted. Esélytelen.
Átölelem, csendesen ringatni kezdem, megérezve zuhanását. Szeretnék én lenni az, akinek a karjaiba érkezik, ha csak barátként, akkor is. Mert védeni kívánom, óvni egy életen át.
- Mint a tök, olyan buta. De legalább le tudom kongatni a fejemet Gloria Estefan egy számát. Tudod, a Congat. Mutassam? – jövök elő megint egy poénmorzsával, ha már butaság, akkor reagálok amolyan mattesen. Fél kézzel eleresztem Sisit, felfújom a pofazacskóimat, majd hol egyik, hol másik zacsibuborékra csapok, belekezdve a ritmusba. A végeredmény? Hagyjuk kategóriás. Inkább visszaszalasztom simításomat Sienna hátára, kezdve a fejbúbján, végigcirózva a haján, s onnan érkezve hátára le.
Nem messzire tolom, nem lököm el, csak szeretnék a szemébe nézni. Pillantásom ugyan elkalandozik egy hangyalábhosszúságú pillanatra ajkai felé, de nem lépem át a határokat.
- Semmi baj! – hajolok közelebb, s egy puszit nyomok az orra hegyére, hacsak nem mozdul el valamerre, amivel szabotálná a mozdulatomat. Gyengéden a füle mögé tűröm egyik elszabadult hajtincsét.
- Nem akartalak terhelni vagy sokkolni, nyugodtan felejtsd el az egész érzelmi blablát. Csak annyit jegyezz meg belőle, amennyi jólesik, amennyivel tudsz mit kezdeni. Még úgysem fejeztem be a szonettet, amit elkezdtem írni neked, szóval elteszem talonba, írói kiteljesedésemnek és zsenialitásomnak Shakespearei kidomborításának úgyis kell még egy kis idő. Csiszolatlan gyémánt vagyok, megyek a csiszoldába inkább. – kacsintok rá, megtartva magamnak a tényeket. Hogy mindig szeretni fogom. Hogy várok rá akkor is, ha sosem szeret majd viszont. Mert a farkasommal együtt választottunk mindketten. De ezt nem terhelhetem Sienna nyakába, s nem is tenném. Abból, ahogy ránézek, szerintem ha vak lenne is kiolvashatná az igazat.
- A nénikéd megbocsátana a spájzos műsorért, hogyha csinálnék valami vacsit? Biztos nem mindennap kóstolnak vérbeli francia szakács étkébe bele vala. – veszek elő valami könnyedebbet, így érzem helyesnek. Tényleg nem terhelni, csak védeni akarom. Elengedni viszont nem akaródzik, amíg nem mozdul el mellőlem, szívesen tartom féloldalasan ölelésemben őt.
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Álomország (Sienna) - Page 2 Fdc5tz
Álomország (Sienna) - Page 2 Dgp3lk
Álomország (Sienna) - Page 2 2wq5ouh
Álomország (Sienna) - Page 2 2jb181u
Álomország (Sienna) - Page 2 Wolf-black
Re: Álomország (Sienna) // Kedd Ápr. 14, 2015 12:58 pm

- Kellemesen fura. Ha még nem vetted volna észre, nekem nem szokásom azért így megbántani az embereket.    
Sem a vérfarkasokat, de ez nem olyan szó, amit szívesen mondogatok. Tudom én, hogy mondtam/tettem olyanokat, amik igencsak bántóak lehetnek, de akkor még azt hittem, hogy azzal teszek jót, ha távol tartom magamtól. Most már abszolút nem tudom, mit kellene csinálnom.
- Jesszusom. Te ezt direkt csinálod?    
Lassan már nem érezhetném kínosabban magam, talán csak akkor, ha bepróbálkozna valamivel, nekem pedig vissza kellene utasítanom. Túl zavaros minden, és nincs ilyesmihez idegzetem most. Egyébként félek, hogy így is, úgyis bajba kerül miattam, és nem tehetek ellene semmit, mert makacs, mint egy öszvér.
Akkor fagyok csak le igazán, amikor közli, hogy a farkasa is úgy van ezzel, ahogy ő, márpedig akkor… a halálomig szeretni fog? Akkor is, ha én nem szeretem? Miféle gyötrelem lehet ez? Istenem, nem is akartam tudni, ez most… olyan bizarr. Olyan, mintha örök boldogtalanságra ítélném azzal, ha nem szeretem.
- Ez ostobaság. Miért jó ez nektek? Nem lenne értelmesebb úgy, ha a másik fél is szeret?    
Kérdezem halkan, de mondandóm végére tökéletesen elvörösödöm, mert rájöttem, mennyire bántó is lehet számára, amit mondok, hiszen olyan, mintha azt mondanám, nem szeretem.
- Én… nem úgy értettem, ahogy hangzott.    
Azt sem tudom, hogy ezt miért mondtam, mert ha nem úgy értettem, hát akkor mégis hogyan? Fontos nekem, szeretek vele lenni, de gőzöm sincs arról, mi az a szerelem, milyen érezni, és teljesen el is zárkózom előle. Ezért hozza a frászt rám a viselkedésével, a vallomásával, nem fér a fejembe, nem tudom egyelőre feldolgozni, és úgy reagálni rá, hogy ne bántsam vele. Félek ettől az egésztől, tőle nem, de amit érez, attól mérhetetlenül.
- Sajnálom.    
Csendül halkan a hangom, nem úgy vettem ki a szavaiból, hogy valóban meghalt, akkor nem így fogalmazott volna, de akkor nem is választhatna engem a farkasa. Jaj istenem, túlságosan bonyolult ez nekem. S azért is sajnálom, mert ha még más érdekelné, akkor én nem, és megkímélném attól, hogy esetleg megbántsam, ami egyáltalán nem állt szándékomban egy pillanatig sem.
Igyekszem figyelmen kívül hagyni az újabb szavait, ami a pajzánságot illeti, igazából, most nem is az a lényeg, hogy mit lehet benne félreérteni, s a mondandóját értem. Rég volt, nagyon-nagyon rég, s kész, nem kell tovább fűzni a dolgot.
- Nem igazán...    
Motyogom, és kissé megilletődötten konstatálom, hogy ezek szerint én is képes vagyok olyan megjegyzésekre, amit erőteljesen félre lehet érteni, pedig én teljesen biztosan nem úgy gondoltam.
Szívesen rászólnék, hogy ne becézgessen, legalábbis a Sisin kívül másképp ne, mert csak még inkább összezavarja vele a fejemet, de nem mondom ki végül, épp eleget bántottam már, nem szeretném még ezzel is, s olyan sok szeretet van abban az egy szócskában, hogy nincs is elég lelkierőm elfújni.
- Dehogynem, sokan képesek rá kerek e világon.    
Tudom, kamaszos kardoskodás az egész, akárhogyan is nézzük, én még szinte csak egy kislány vagyok, ötletem sincs, hogyan vonzódhat hozzám egy férfi, mármint addig oké, hogy ő is egy nagy gyerek, de mégiscsak százkilencven éves. Több, mint tízszer annyi, mint én. Durva.
- Ne, csak azt ne, kérlek.    
Sok mindent ne, ami azt illeti, de nem szeretném, hogy még nagyobb makimajmot csináljon magából előttem. Fura, ezerszer komolyabbnak gondolom magam nála, pedig biztosan megélt már sokkal szörnyűbb dolgokat is, mint én, mégis képtelen vagyok ilyen szemmel nézni rá.
Meglep, mennyire jól esik, hogy cirógat, és arra is elég hamar ráeszmélek, hogy ilyesmiben még sosem volt részem, Liammal valahogy nem voltak kifejezetten bensőséges pillanataink, jól elvoltunk, de az olyan nagyon kamaszos dolog volt. Azt is tudom, hogy nem lenne szabad hagynom, hogy bármibe is belelovallja magát, nekem nem szokásom hülyíteni a pasikat, nem az a típus vagyok. De hát tudnia kell, megmondtam neki, hogy ez nálam most nem működik.
- De igen, van baj, Matt, én nem akarlak bántani. Látod… nem kellett volna idejönnöd, azt hittem, hogy veszélyben leszel, helyette azonban a lelkedbe gázolok bele. Szörnyen érzéketlen nőszemély vagyok.    
Dorgálom meg magam, szeretném elfújni ezt a látogatását, mert nem vágytam tudni, hogy ő is vérfarkas, azt pedig pláne nem, hogy szeret. Önző gondolat talán, de nem tehetek róla, egyszerűen így érzem. A puszi édes, és milyen szerencse, hogy nem mozdulok el, mert akkor talán másutt érne, és jólesően kiráz a hideg attól is, hogy a fülem mögé tőri a hajam, birizgálja kicsit. Bevallom, megfordult a fejemben, hogy máshová adja, de hála az égnek nem kell most rögtön kiszaladnom a világból. Nincs semmi bajom a csókolózással, nagyon is jó dolog, de félek, hogyha annyira közel engedem, hogy megtegye, képtelen leszek tovább tartani magam az érzelemmentesség biztonságos terepén.
- Ez ugye csak vicc volt? Ne írj kérlek szonetettet nekem...    
Nyelek egyet, teljesen összezavarja a fejem, és nem segít a helyzeten, hogy közvetlen közelről hallom szívének ütemes dobbanásait.
- Amíg nem látja meg a szőnyeget, addig van erre némi esély. De… nem akarok nagyon bunkó lenni, és szép tőled, hogy még főznél is, de talán jobb volna, ha most elmennél. Miután meggymentesítetted magad persze… Keresek másik szett ruhát, a púderrózsaszín nem a te színed.    
Érdekes, hogy szavaimmal ellentétben nem húzódom el tőle, továbbra is a karjai közt kucorgok, innen valahogy biztonságosabbnak tűnik a világ.
Vissza az elejére Go down
Matthieu Leroy
Renegát
Matthieu Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 199
◯ HSZ : 109
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen
Álomország (Sienna) - Page 2 W6icj049ojivlcts3uz7
Re: Álomország (Sienna) // Vas. Május 03, 2015 10:04 pm

- Észrevettem és csodállak is érte.
Csendesen mondom, mert nem akarom, hogy most ez olyan legyen, hogy beleüvöltöttem a bókomat a fülébe. A végén még azt fogja hinni, hogy direkt akarom torokbéli hangosbemondóval akarom zavarba hozni, ami nem igaz, meg nem is szeretek másnak a tyúkszemén, vagy tyúkseggén, meg egyáltalán semmilyen tyúkjának semmilyen indiszkrét és kevésbé indiszkrét testrészén taposni. Szóval amit mondok, azt csendesen, de őszintén teszem. Mert bennem nem maradhat, úgyse bírnám. Nem szeretném, ha azt hinné, hogy komolyan elgondoltam róla, hogy bántana bárkit is.
Tenyereimet rántom arcom elé, hogy kikukucsoljak mögülük, mint egy kisgyerek.
- Nem! Isten őrizz, csak úgy pereg a számból, mint szakavatott parasztasszony kezéből a vetőmag. Bocsi, majd moderálom magam.
Teszek ígéretet, de sejtem, hogy nem fogom tudni betartani. Nem azért, mertg nem akarom, csak ahogy említettem, humorügyben jó munkásembör vagyok, akinek fontos a termés, hogy legyen mit szántani meg vetni, szóval már gondolkodás nélkül köpöm a magvakat. Ha kimennék az uborkaföldre, talán még termelni is tudnék. Lehet, hogy szakmát kéne váltanom, s elmennem őstermelőnek. Ezen az éghajlaton úgyis nagy kihívás lenne.
Mosolygok még mindig, de azért keveredik némi komolyság a vonásaimba. Leeresztem kezeimet, de előtte még lesimítom a meggyszarvakat a fejemen, hogy azért valamiképpen nézzek ki értelmesebbe, ha már momentán életem legfontosabb témájáról beszélünk.
- Minden szeretetnek a kényelemről kell szólnia? Nem gondolom. Egy házasság sem fenékig tejfel, mégsem véletlen, hogy az a mondás, hogy amit isten egybekötött, azt ember szét nem választhatja. Nem vagyok vallásos, de valahogy így gondolkodom erről. A szív választ, ha nehéz, ha könnyű. És akkor az úgy van, amíg csak dobog a másik fél szíve.
Nem akarok fennkölt litániákat zengni, nem is az én világom. Akkor már inkább szavalok, mert az az én világom, sokkal inkább.
- A költők is megmondták vala, hogy semmi sem egyszerű. Van egy magyar költő, vagyis volt, Szabó Lőrinc a neve. Ő fogalmazta meg nagyon szépen, hogy a szerelem tulajdonképpen nem más, mint két önzés titkos párbaja. Vagyis nem feltétlenül a viszonzott boldogság. – némiképp átszellemülnek vonásaim, ahogy előreppennek belőlem a szavak. Nem akartam szavalni, komolyan nem akartam, de ha én költőket kezdek emlegetni, akkor jönnek maguktól a versek. Mint egy verkli, csak talán egy fokkal kevésbé ósdi csomagolásban. Bár nem tudom, lehet hogy inkább a verkli rozsdái, mint az én pulykatojás fejem. Ha innen nézem, van bennem a ketyerével némi közös.
- Csupa fény és boldogság büszke elmém, / Majd fél: az idő ellop, eltemet; / Csak az enyém légy, néha azt szeretném, / Majd, hogy a világ lássa kincsemet;. Shakespeare tudott valamit, nem? – mosolyodom el a végére, megtörve némi komolytalansággal a pillanatot. Felkapom az üveget, s a benne maradt pár szem meggyből veszek egyet, hogy műértő módon fogaim közé vegyem, ráharapjak és röhögve vegyem tudomásul, hogy a meggylé folyik le ajkaim szélén, ugyenis kissé elmértem a harapás lendületét.
Felszipkázom a levet, s közben csak magamban asszociálok arra, hogy ez kicsit olyan, mintha a saját szívemet enném meg. Hiszen megígértem Siennának, hogy nem kényszerítem semmire, nem is teszem. Azt szeret, akit akar. Tanú is lennék az esküvőjén, ha mást választana, s felkérne erre. Mert óvni kívánom, pont azért, amit felvázoltam neki az előbb. A boldogságát szomjazom. Akárkivel. Akárhogyan. Csak engedje, hogy valamiképp a része legyek..
- Köszönöm, de nem kell sajnáld. Választott egy életet és én nem voltam képes tovább nőként, emberként nézni rá. Mert nem is akarta. – és mert megölte a gyermekünket a tudtom nélkül. De ezt nem akarom kimondani. Túl sok lenne a sokkoló őszinteségből.
- Szó sincs arról, hogy bántanál! – telik meg a hangom szinte váratlanul ijedtséggel. Nem gyakran hallhatta tőlem, általában csak idétlenül szoktam tűhangon sikítani, ha mondjuk pókot látok vagy ilyenek, de ez most más, ez nem játék.
- Nem vagyok veszélyben és az lenne a legjobb, ha te sem lennél abban. Örülök, hogy itt vagyok, mert ez azt jelenti, hogy segíthetek neked, megvédhetlek. Nem tudom, hogy kitől, nem tudom, hogy mitől, de meg fogom tenni. Mert sokkal fontosabb az én lelkemnél a te biztonságod. És különben is, látod, nincsen semmi baj a szívemmel. Mozart-musical is megénekelte, hogy „Vasba zárd a szíved”, hát én zártam úgyhogy nem kell aggódni, maximum a rozsda eszi meg, de te nem. – rákacsintok, s úgy helyezkedem, hogy meg tudjam puszilni az arcát. Semmi szemtelen, nem mászom ajkai közelébe, hiszen most ígértem meg neki, hogy nem tántorítom el semmitől. Azt nem tudom kimondani, hogy legyünk barátok, de nem azért, mert fájna vagy effélék, egyszerűen csak töketlennek érezném magam tőle és hadd ne én kasztráljam már saját magam verbálisan. Akkor már inkább a jelmezek.
Elnevetem magam. - Aki nem tudja, tanítja. Tudod. – újabb kacsintás, ezúttal arra válaszul, hogy igen, vicc volt. Nem írok szonettet komolyságból, bár az biztos, hogy eztán neki fogok. Viccből. Hogy hadd nevessen, mert olyan nagyon szép, amikor nevet. Bár igaz, ha nem nevet, akkor is az. Épp csak a boldogságát kívánom, aminek a nevetés a hangja, nem mást.
- Rendben van, de ha lehet olyat keress, ami kiemeli a szemem színét! – állok fel, miután még egyszer magamhoz öleltem, s piperkőc-öles léptekkel elindulok a.. - Egyébként hol is a fürdő? – túrok nevetve hajamba, s várom meg a válaszát.
Ha megmondja és megkapom a ruhákat, úgy lezuhanyzom, s miután összeszedtem a holmimat, kap egy puszit a homlokára. Távozom, s míg az autó felé lépkedek, amit a város egyik motelja előtt hagytam, felhívok egy virágost. Feltétlenül kell küldjek némi ajándékot a szőnyegért. Nem rossz arc a nagynénje, nem akarok én szívrohamot hozni senkire.
Másnapra kérem a szállítást, reggelre. Három szál fehér rózsa, az alázatosság jelképe, Charlottenak. És egy szál kék Siennának. Nem vörös, az túlzás lenne. Ám a kékre festett fehér számomra különleges. Éppen annyira, mint ő. Kártya nincs, de szerintem tudni fogják, hogy ki az őrült feladó.

//Köszönöm, szépen, a vörös hold után találkozunk!//
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Álomország (Sienna) // Kedd Május 05, 2015 11:00 am

Álomország (Sienna) - Page 2 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Álomország (Sienna) //

Vissza az elejére Go down
 

Álomország (Sienna)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek :: Davis birodalom-