KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Ma 11:08 am-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 07, 2024 12:39 pm
írta  William Douglas Pént. Szept. 06, 2024 9:23 pm
írta  Egon Candvelon Csüt. Szept. 05, 2024 6:40 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Szept. 02, 2024 9:44 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
Bruno Manzano
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
 

 Alignak kalapja - 2015.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 05, 2015 12:11 am

First topic message reminder :

Hohohóóóó...!

Eljött hát ez is, megint magunk mögött tudunk lassan egy újabb - mozgalmas, könnyekben és nevetésben gazdag - évet, ekképpen pedig ideje, hogy bekerüljenek azok a karakternevek Alignak kalapjába, őrizve azt a szerintem rendkívül szép és kedves hagyományt, hogy karácsonytájt megajándékozzák egymást a karakterek, akár ismerik egymást, akár titokzatos ajándékozóként juttatják a csomagot el a "húzott" illetőnek.

Gondolom, hogy senkinek sem ismeretlen ez a szokás, ezért a "szabályokat" nem is igazán firtatnám. Kevert IC/OOC mód szerint fog zajlani a játék, hogy mindenki részt vehessen benne, adott esetben pedig így is építgethesse a kapcsolatait.
Kérlek benneteket, hogy új hozzászólásban "nevezzetek". Ez most nagyon csúnya szó, mintha arra akarna utalni, hogy "nevezek, hogy kapjak ajándékot", de fogalmazzunk úgy: kérlek írjatok új hozzászólást, ha szeretnétek megajándékozni a társaitokat!

Elég lesz egy hsz-ben felsorolni a nevezni kívánt karaktereket. Nevezési határidőnk igen szűkös: december 06. éjfél !(kis csúszás belefér, tekintve, hogy másnap délelőtt sorsolok csupán)

Az ajándékozásról:
- IC ismeretségek esetén természetesen lehetőség van IC tekintetben megajándékozni a kihúzottat.
- Ha nincs IC ismeretség, akkor olyan "poén jelleggel" lehet ajándékozni, mint ahogy a vicces képek topikba szórjuk a mulatságot. De volt már olyan is, hogy IC ismeretség ellenére lett valaki küszöbén otthagyva egy karácsonyi kaktusz, úgyhogy csak rajtatok áll, hogy oldjátok meg.  Az ajándékok közzétételére itt lesz majd lehetőség december 24-étől.

Alignak kalapjában vannak:
- Darren Northlake
- Savannah B. Richmond
- Rebecca Morgan
- Rocky
- Lester J. Edison
- Achilles Kilpatrick
- Emma Ridley
- Naomi Sharp
- Yvonne Blake
- Alethea E. Whelan
- Sienna Corvin-Davis
- Lucas Flynn
- Lilianne Beauchene
- Wendy Camason
- Eliana Nayara Belmonte
- Joana Lynn Palmer
- Payne Holmes
- Sarah Youngmay
- Hope E. Belfort
- Emmett McDowell
- Daniel Corvin
- Aiden Lloyd
- Jason Drewner
- Abigail Cecile Kenway
- Odette e´Lemaître
- Jyotsana S. Sharma
- Michelle Tedrow
- Philip Abraham Harwell
- Jackson Carter
- Helena Ophélie Hagen
- Pandora S. Mallory
- Willow Nyxon
- Magdalena Hagen-Prescott
- Eleanor P. Douglas
- Autumn A. Autenberry
- Leah A. Malpelo
- Maya Honeycutt
- Gina Wang
- Primrose Trevelyan
- Maeve MacGowan
- Madison River Layton
- Adam Revenor
- Nicholas Strauss
- Victor Wainwright
- Varen C. Morrison
- Dr. Paloma Santiago
- Sofia Salucci
- Xavier Wilburn
- Julia T. Kiluan
- Elvis Dunway
- Iris Lance
- Kevin Slade
- Camille Veronique Janvier
- Erin Carter
- MacKenzie Doyle
- Manech T. Valeran
- Rhydian Winter
- Horatio Haskell
- Walter Edmund Hagen
- Artemis Northwood
- Dana Berger
- Eden S. Grandmore
- Emily Hart
- Kyle Prescott
- Rachel Hawke
- Roxan A. Cruz
- William Douglas
- Yetta Nacrosh


A hozzászólást Alignak összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 07, 2015 10:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Elvis Dunway
Kangunart
Elvis Dunway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 375
◯ HSZ : 162
◯ IC REAG : 122
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : ha akarom, bármi... ha nem akarom, semmi ;)
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 52054-robert-downey-jr-gif-siRf
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 4:03 am

Imádok ajándékozni, s bár Rozi inkább Anchorage mellett döntött - legnagyobb sajnálatomra - azért még így sincs annyira messze, hogy ne lepjem meg karácsonykor némi ajándékkal. Először arra gondoltam, hogy lenyomatot vetetek az egész testemről, majd kiöntetem csokiból, és a csokicsodát papírba csomagoltatom, mintha én lennék a Mikulás, de végül elvetettem az ötletet...
A futárszolgálatokat nem szeretem, inkább az egyik Alibi Trick-es beosztottamat kértem meg, hogy vigye el neki az ajándékomat, ha már úgyis arra jár a családi karácsonyozás miatt, igazán nem nagy kitérő neki. A csomag tartalma változatos, és remélhetőleg örülni fog az ajándékoknak. Nem írtam a csomag mellé kártyát, az olyan csajos dolog... ráadásul ha meglátja a mobilhátlapot, úgyis tudni fogja, hogy kitől érkezett...

// Boldog Karácsonyt Prim! Alignak kalapja - 2015. - Page 2 1839924927 //
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 1058
◯ IC REAG : 963
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 6:57 am

A karácsony mindig is különleges ünnep a számomra, idén azonban majd` kiugrom a bőrömből és nem győzöm kivárni, hogy elinduljunk Egonnal Angliába. Előtte azonban van még némi dolgom, ami örömteli, hiszen imádom az ajándékokat és a meglepetést, de sokkal jobban szeretek ajándékozni. Pandora számára válogattam össze néhány apróságot amit aztán egy üdvözlőkártyával az őrzők pihenő-társalgójában felállított karácsonyfa alá tettem. Csak egy kis meglepi.

„Kedves Pandora!
Békés, boldog
karácsonyt kívánok!
Becca”




Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Gold-gift-box-icon-3607
[Ajándék a dobozra kattintva elérhető.]
Vissza az elejére Go down
Sura
Szellem
Sura

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 843
◯ HSZ : 338
◯ IC REAG : 354
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 25p5tur
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 11:41 am

Szép a nagy család, tagadhatatlan, és amennyi öröm, annyi nyűg is jár velük. Miután a keresztény ünnepek még mindig nem lopták be maguk a szívembe, így idén sem vittem túlzásba a nagy karácsonyi ajándékozást, Testvéreim nevét egy-egy cetlire felírva sorshúzással döntöttem ki, hogy ki kapjon tőlem idén valami jelképes kis apróságot. Úgy is megvan mindenkinek mindene, ami meg ennyi év után hiányzik az életéből, azt jó eséllyel én sem lennék képes megadni neki.


"Sietség, kapkodás, kétségbeesés, valamit elmulasztasz, más dolgok elmúltak, megint mások nagyobbak, semhogy beleférjenek a röpke időbe... Így telik el az élet. Elkerülhetetlen, hogy erről-arról lekéssen az ember. Ne fájjon a fejed emiatt."
/Peter S. Beagle/

Kíváncsi vagyok, mikor ültél le utoljára nyugodtan, hogy elolvass egy jó könyvet, kedves öcsém, Tipvigut. Ajánlom figyelmedbe a következő kötetet, hogy jobban peregjenek az oldalak, némi "serkentőt" is kapsz mellé. Ha meg nagyon nem jönne be, nyugodtan passzold tovább a lányodnak. Mármint a könyvet, nem a többit...
Nővéred,
Sura
Vissza az elejére Go down
Odile Lacroix
Renegát
Odile Lacroix

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 300
◯ HSZ : 388
◯ IC REAG : 432
◯ Lakhely : valahol a közel-keleten...
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Mb05ue
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_njip8uakFa1rob81ao8_r1_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 11:58 am

A falkánk mostani kölykei a mi jövőnk is, és így, hogy az enyém már kirepült a fészekből, és egész ritkán látom, a kedves férjuram élete meg szinte egyfolytában a porontyai körül forog, valahogy én is kedvet kaptam a dologhoz... Nem, nem újabb kölyköt beharapni-átharapni, isten őrizz! Inkább egy kedves jó barátom egészen harmatos porontyát leptem meg karácsony alkalmából, mert miért ne? Fő a jó benyomás, jobb adni mint kapni, meg a többi sablonos hülyeség... Na de a lényegre térve! Az ajándékomat már napokkal korábban megvettem, becsomagoltam, masni meg minden anyámkínja rá a teljesség kedvéért... Látszik, hogy ezzel kezdtem a csomagolást, a többihez érve aztán már jócskán megcsappant a lelkesedés... Csomag a kocsiba a többivel együtt, aztán már repültem is a kispolával fel a hegyre a Farkaslakhoz, hogy télanyó módjára terítsem a meglepiket.

Joyeux Noël, Rachel!
Remélem, Nicholas nem megy túlzottan az idegeidre, ha mégis... hát, nézd el neki, nem könnyű a lányos apák dolga. De azért ne könnyítsd meg a dolgát túlzottan, a végén még elkényelmesedne vénségére... Ha már nagyon sok lenne a farkasokból odafent, szívesen látlak a lovardámban pár napra, úgy is ide járnak wellnessezni a bundás kollégáink... Kellemes ünnepeket,
Odie
Vissza az elejére Go down
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 63
◯ HSZ : 892
◯ IC REAG : 928
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Jkh91u
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Iei050
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Mb05ue
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Fdx9ud
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 12:17 pm

Ahogy közeledik a karácsony, azzal együtt szinte már nekem is megkezdődik a nagy visszaszámlálás a nagy napig... Igaz, ahelyett, hogy nyugodtan, otthon ücsörögve tölteném a napjaimat, még így sem bírok megülni a fenekemen. Ha már úgy is majdnem minden nap meg kell látogatnom a dokimat, a karácsonyi bevásárlás nagyját is letudtam jártamban-keltemben. Igaz, Emmett már nem az egyetem alagsorában lakik, de hazafelé a busszal pont útba esik a házuk Kyle-lal, így aztán személyesen kopogok be hozzájuk a csomaggal.
- Meglepetés! - felelem vidáman, ahogy kinyílt az ajtó, majd át is nyújtottam neki az ajándékcsomagot - Igaz, a tanulás közben túl sokat nem volt alkalmunk eddig beszélgetni, de majd bepótoljuk később, gondolom, úgy is hosszabb távra tervezel te is a városban. Azért remélem, nem nyúltam nagyon mellé az ajándékokkal, használd őket egészséggel! Boldog karácsonyt! - köszöntöttem fel az ünnep alkalmából, majd hacsak nem volt ellenére, két puszit és egy ölelést is kapott mellé, mielőtt tovább álltam volna, hazafelé véve az irányt.
Vissza az elejére Go down
Willow Nyxon
Tatkret
Willow Nyxon

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 234
◯ HSZ : 296
◯ IC REAG : 233
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 12:30 pm

Van a kórházban ez a vicces szokás. Nem tudom mikor és kinek jött az isteni szikrája, mely szerint karácsonykor ajándékozzunk vadidegeneknek is, de lám, valahogy minden évben egyre többen dobjuk be a nevünket a játékba. Nem egymást húzzuk, hanem a nevünk mellé felírt hírességnek (lehet ez sportoló, színész, akárki.. az a lényeg, hogy ismert legyen - nem kell nagy, világot jelentő deszkákra gondolni - és mi személyesen lehetőleg ne ismerjük) kell felhajtani az elérhetőségét - manager, egyebek - és oda elküldeni az abszolút lutri-faktoros csomagot. Nos, Fione, az egyik ápolónőnk, aki frissen száltt be idén a buliba, ő nagy jégtánc rajongó. Mivel őt húztam, járt nekem egy név, nevezetes Erin Carter. Fel volt hát adva a lecke, s én azt hiszem - remélem - hogy mindent elkövettem azért, hogy megfelelő - nem túl sablonos, de nem is mellényúlt - ajándékkal kedveskedjem neki. A csomag tartalma a szentháromság jegyében született, s egy kis levélke is jár mellé, a lehető legszebb - mert nem igaz, hogy az orvosok mind ocsmányul firkálnak - írásommal:

Az vagy, amit megeszel, szokták mondani, s bár ebben nem hiszek, azért fogadja szeretettel a kiskanalakat. Az ön számára - remélem - mást is fognak jelenteni, fejük alakja miatt. És ugyanezen okból kifolyólag öné a karkötő is, rajta a visszafogottan csillogó, szív alakú medállal. A gyertya meg? Az tradíció. Minden évben kötelező eleme az "ajándékozd meg kedvenc hírességedet" játéknak a kórházon belül. Boldog karácsonyt, Miss Carter! Legyen csodás ünnepe! (:

Dr. Willow Nyxon, Fairbanks, Alaska

U.i.: Amennyiben nem esik nehezére, a mellékelt képeslapon (megcímeztem) küldjön pár sort az egyik kolléganőmnek. Nagy rajongója a munkásságának. Az ő nevére (Fione St. Pierre) és címére szól a lap.
Vissza az elejére Go down
Philip Abraham Harwell
Falkatag
Philip Abraham Harwell

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 44
◯ HSZ : 216
◯ IC REAG : 188
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Dgp3lk
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_n3t1wi7DtC1qg8dzlo8_r1_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 12:34 pm

Miután olyan sokan unszoltak és biztattak, hogy tegyek egy próbát a szakmámban elhelyezkedni, végül engedtem a győzködésnek, és belevetettem magam a helyi lap álláshirdetéseibe... és interjú interjút követett, és úgy esett, hogy a helyi általános iskolában a hónap elején lebetegedett a zenetanár, én pedig egyelőre helyettesítő tanárként, de beugrottam a helyére... Amikor pedig megtudtam, hogy az osztályomban egy hozzám hasonló, répavörös hajkoronával megáldott kislány is van, akaratlanul is dejà vu érzésem támad... Igaz, néhány évvel fiatalabb volt, mint én, amikor Asami-sant megismertem, és nem is állt szándékomban beharapni, de azért figyelemmel követtem a tanulmányait, és olyannyira sikerült megkedvelnem pár tanóránk alatt, hogy amikor karácsony előtt a hangszerboltba mentem, hogy új húrokat vegyek a csellómhoz, és megakadt a tekintetem az egyik, kisebb méretű hangszeren, nem bírtam ellenállni a kísértésnek... mire észbe kaptam, már meg is vettem. Hála Payne segítségének, még a csomagolás is vállalható kinézetű lett! Így aztán karácsony reggel már házhoz is érkezett a meglepetés, hála a gyors futárszolgálatnak.


Kedves Maya!

"A zene egy összekötő kapocs ember és ember között."

Békés karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok!
Philip A. Harwell tanárbácsi
Vissza az elejére Go down
Annakpok
Szellem
Annakpok

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 825
◯ HSZ : 311
◯ IC REAG : 336
◯ Lakhely : Fairbanks - Viktoriánus kúria
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_m9m89lyscl1rcnrx8o1_500
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 12:41 pm

A tavalyi után eszemben nem volt olyas valakinek ajándékozni, aki más vérvonalat erősít, mint én. Nem, mintha Biisai esetében a vérvonala okozta volna a gondot - benne mi nem okozott gondot? - de ettől függetlenül úgy döntöttem, hogy az idén a saját eszelőseim közül válogatok. Abból baj nem lehet, mind fiatalabbak, mint én, nem én fogok hát sokkot kapni, maximum ők. A választásom hát olyanra esett, akit ugyan még nem ismerek, de akinek a feljebbvalóját - hogy a búbánat rágja meg, de még mennyire szeretem - kedvelem.
Nem tudom, hogy honnan jött náluk ez a nyúlmánia, de van egy olyan feltételezésem, hogy nem Yetta az egyetlen leszármazottam, aki rajong ezen émelyítő kis görcsökért. Na jó, édesek (főleg égetett cukormártásban), de be nem vallanám. Ha Payne esetleg nem szeretné még ezeket a musszogó nyavalyákat, hát majd most megszereti. És akkor mondhatom, hogy ez is a szabadság ismérve. Tarts nyulat, mert neked azt is lehet!
Szóval az ajándékom a Lak címére szól, a Legkisebb Fakír Nőstény "névre", s bőszen remélem, hogy nincsen más, aki ezt a címet viselhetné, vagyis jóra gondoltam a címzéssel. A csomag tartalma egyébként egy brutálisan szexi - már szerintem, más véleménye meg mikor érdekelt? - magassarkú (mellékelve az árkisatírozott blokkal, hogy kicseréltethesse esetleg, ha nem jó a méret.. de megmondtam az eladónak, hogy fazonváltás, na az nincs!) cipő, s egy ezüstgyűrű. No meg az elmaradhatatlanul kedves Triás üzenet:

A mamusz nem opció, Szabad nő szexi legyen! A gyűrű pedig természetesen ezüst, néha megböködheted vele apád orrát, úgyis szereti, ha éget. Boldog Karácsonyt, Minifakír!

Autumn Autenberry apád apja, a céda
Vissza az elejére Go down
Gina Wang
Harcos
Gina Wang

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 151
◯ IC REAG : 88
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_n3g0uqeIZF1tw5cw5o3_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 12:47 pm

Zsidó vagyok, a vén kaporszakállúra, nem ünneplek ilyen baromságokat! Nem vagyok egy kifejezetten karácsonyos alkat, de ha már sikerült így egymás életébe belecsücsüljünk, gondoltam egy nagyot és úgy döntöttem, hogy feladok egy csomagot Fairbanksbe, mielőtt elmennék Roxanhez és a kicsihez felajánlani a segítségemet az ünnepi főzőcskézésben. Mert ha a karácsonyt és a gyerekeket nem is, a főzést azt szeretem. Meg Roxant. És mivel a kis bőgőmasina Roxan egy darabja, egye kánya, őt is.
Szóval a karácsonyi bevásárlásom idén nem csak két főre korlátozódott (na jó, háromra, mert az Öreg fia is kap valami kedvességet, csak hogy érezze a törődést - és a kést a hátában - mert nem vagyok én olyan, aki elfelejtkezik arról, hogy ő mennyire gyerekesen rajong ezen ünnepért) hanem Savat is igyekeztem meglepni. A csomagot - ha nem keveri el a posta - karácsony reggelén találhatja a küszöbén, rajta egy igen szűkszavú kártyával: Kényelmes a kégli, de az egyetemisták éhen haltak. A temetési költséget rád terhelem. Boldog Karácsonyt!. Remélem érteni fogja a dolog humorfaktorát, s bizonyára rögtön tudja majd, kitől is kapott csomagot.
Vissza az elejére Go down
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 258
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Dgp3lk
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 12:48 pm

Gondolom, mióta ő, az apja meg a fiúja is rekordidőn belül vált a falkánk tagjává, és Danny részletesebben is beszámolt neki arról, hogy milyen "kapcsolat" fűz a Corvinokhoz, a kezdeti barátságunk rekordidő alatt zuhant valahová a Föld túlsó felén élő bányászbékák tompora alá... Nem mint ha nagyon igyekeztem volna, hogy újra én legyek a szíve csücske, de mégiscsak falkatagok lettünk, szóval... Ettől függetlenül, ha már annak a jégcsap nagybátyjának is fáradtam ajándékkal korábban, no meg az apja titkosnak hitt bugyigyűjteménye is gyarapodott a jóvoltamból, nehogy már pont a legkisebb Corvin maradjon ki a nagy ajándékozási lázból... Miután Siennával a csatlakozása óta nem sűrűn beszélgettünk, ráadásul az Alfa kölyke volt, aki mintakölyök módjára viselkedett, nem is láttam különösebb okát annak, hogy továbbra is szemmel tartsam (kell ettől nagyobb karácsonyi ajándék?) Legalábbis jobban, mint másokat - ebből kifolyólag nem voltak épp a legfrissebbek az információim róla. Sebaj, jó eséllyel úgy is a kukában végzi az ajándék, szóval... Miután becsomagoltam és egy apró ajándékkártyát is a csomagolásba csúsztattam, csupán az ajtaja előtt hagytam az ajándékcsomagot. Még csak szignózni sem szignóztam, vérfarkasként úgy sem nagy kunszt kideríteni.

"A tánc a karok és lábak költészete, a kecses és iszonyatos anyag, maga a mozdulat lehel bele lelket."
/Charles Baudelaire/

Boldog karácsonyt!"
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 2jb181u
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 1:02 pm

Most, hogy nem dolgozok, ismét több időm van a Krónikák termében bújni a feljegyzéseket a környéken élő bundásokról, így, karácsony előtt pedig úgy döntöttem, hogy találomra meglepem valamelyiküket... mert igaz, a meglepetésekért nem feltétlenül rajongok mindig, de az ilyen kellemes kis karácsonyi apróságokkal könnyen mosolyt lehet csalni az emberek - vagy éppen vérfarkasok - arcára, legyen akárhány éves is az illető. Találomra ütöttem fel a kezemben lévő aktát valahol a közepe táján, hogy aztán alaposabban is utána olvassak az Anchorage-ban élő nősténynek... Azt már első látásra megállapítottam magamban, hogy csinos nőszemély, amikor pedig eljutottam odáig az olvasással, hogy vak létére már több mint 500 esztendőt megélt vérfarkasról van szó, nos, le a kalappal előtte... Mindenesetre ahogy azon kezdtem dilemmázni, hogy mivel is lephetném meg karácsony alkalmából, egész belelkesültem - a saját rokonságomban nincs egy vak személy sem, így aztán még ezt is egy alaposabb kutatómunka előzte meg, mígnem végül a kis New yorki kiruccanásomon sikerült beszereznem mindent, amit szerettem volna. Még levelet is írtam az ajándékok mellé, igaz, nem kézzel... de csak azért, mert így legalább találtam olyan helyet a városban, ahol Braille írással át tudták írni.

"Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan."
/ Antoine de Saint-Exupéry/

Kedves Julia!
Igaz, személyesen még nem volt szerencsénk egymáshoz, de ki tudja? Talán a jövőben még változni fog... Igazán lenyűgözött amit Önről olvastam amiről egy korábbi tanulmányában olvastam, és amennyiben nincs ellenére, szívesen elbeszélgetnék egy ital mellett akár Fairbanks, vagy Anchorage egyik  kávézójában, ha ideje engedi. Addig is, fogadja szeretettel ezt a néhány apróságot karácsony alkalmából.
Békés, kellemes ünnepeket kívánok!
Jackson Carter
Vissza az elejére Go down
Helena Ophélie Hagen
I. Harcos
Helena Ophélie Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 159
◯ Lakhely : Fairbanks, egyetem
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 8a5d1e8d2925f1b476df7bd1ca8c4b87223be300
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 1:19 pm

Nos, az egész úgy kezdődött, hogy épp egyedül voltam otthon, mert anyunak és apunak is közbejött valami, és unatkoztam... vagyis nem, csak a beadandóimhoz nem volt kedvem, így aztán a "bármit-csak-ne-házit-kelljen-írni" látványos szenvedésem közepette csak kóvályogtam a házban fel s alá... Hol a konyhából csentem némi nassolni valót, hol anya könyveibe olvastam bele, mígnem végül apa íróasztalfiókjában nézelődve - sajnálom, egész kis korom óta nem tudtam leszokni erről, olyan jó kincseket "lelni" benne - valahogy a kezembe akadt a naplója, vagy legalábbis valami olyasmi, nevekkel, címekkel, telefonszámokkal... Belelapozva akadt, pár, ami ismerősnek tűnt, míg a legtöbb nevét még sohasem láttam... Valahol a lista vége felé akadt meg a szemem annak a pasinak a nevén, akinek ugyanaz volt a vezetékneve mint annak a Drogériának, amit Franciaországban annyira imádtam... Egész elméláztam apa íróasztalánál, jobbra-balra forogva a székén, a régi, kellemes emlékeket felidézve, mígnem végül papírt és tollat ragadva gyorsan lefirkantottam a pasas elérhetőségeit. Ha már a szülőhazámat juttatja eszembe, hálából meglepem karácsony alkalmával valami aprósággal...

Boldog karácsonyt, Mr. Douglas! Remélem, szereti a meglepetéseket (;
Helena Ophélie Hagen
(Walter Edmund Hagen fiatalabb lánya, ha így többet mond ^.^ )
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 700full
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 1:34 pm

Nem járok az egyetemre, vagy legalábbis nem úgy, ahogy a "tudatlanok". Viszont mivel ennek ellenére mégis járok, szoktam volt felfedezni ismeretlenül ismerős arcokat. Van egy lány - Helena, így szólítják a többiek - akinek hétfő reggeli álmos tekintete egy random alkalommal arra késztetett, hogy beüljek arra az előadásra, amiről rendszerint szinte alvajárva jönnek ki a diákok. Dimire egyébként is mindig várni kell, ráértem. És hát minden tiszteletem az övék.. brutálisan jót aludtam azon az órán. Akkor határoztam el, hogy meglepem valamivel Helenát. Pláne, hogy kiderült számomra közben, hogy nem is áll olyan messze a világunktól.. éljen az őrző-pletykahálózat és a jó viszony az ex-krónikással. De persze ez mind titok, mert letörnék a derekam - és az ő vén, fekete derekát is - ha mindez kiderülne.
Így került becsomagolásra a szép tartóban levő, sokdarabos színes ceruza készlet, az arany H-val skiccelt bögre és a rajzfüzet. No meg egy kis kártya a következő szöveggel (hadd csináljunk Diminek is reklámot, ugye):

Egy bögre kávé, s máris túléled a Professzor előadásait, de ha nem sikerül, nyugodtan farolj le az óráiról, s keresd meg Mr. Xenakist felszerelkezve egy csomag színessel és rajzfüzettel. Azonnal fel fog ébreszteni a nevetés.

Boldog Karácsonyt, Helena!

Panda

U.i.: Ha esetleg szeretnéd megismerni személyesen is az ajándékozódat, érdeklődj az említett tanárnál Scarlet után. Amilyen diszkrét, úgyis kiadja a fellelhetési helyem.
Vissza az elejére Go down
Eleanor Penelope Douglas
I. Gyógyító
Eleanor Penelope Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 54
◯ HSZ : 191
◯ IC REAG : 179
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 C4nb2yobj4uadr9um8s
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 2:35 pm

Sokáig kutattam a kihívást. Imádom a karácsonyt, az ajándékokkal való pepecselést, mindent, ami ilyenkor jellemző az időszakra. Idén pedig álmodtam egy merészet és kértem Willtől egy nevet. Valaki olyanét, aki szerinte a legtávolabb áll tőlem jellemben, s akivel mégis van legalább két közös tulajdonságjegyünk. Emily Hart, így szólt a név, s bár nem kérdeztem, hogy mi alapján választotta ki, a kutatásaim alapján megtaláltam a közös jegyeket. Pacientúra és női nem. Ennek fényében válogattam ajándékokat, melyeket egy személyes - már amennyiben a tegezést annak veszi, s remélem nem sértem vele - hangvételű kísérőkártyával együtt futár visz a futárba Karácsony reggelén. Óra, körömlakk és orvosi táska a klasszikus nyersség jegyében. Talán nem nyúltam mellé, annyira.

Bár a holtak nem sietnek sehová, attól te még mehetsz időre valahová. Remélem az óra majd elnyeri tetszésedet. Az orvosi táska a maga klasszikus nyersségével hallomásom szerint passzolhat hozzád (s ezt véletlenül se vedd sértésnek, nem annak szántam). A körömlakk pedig az élet színét, a vérét tükrözi. Ha nem használod, valakinek akár tovább ajándékozhatod. Boldog Karácsonyt, Emily!

Eleanor P. Douglas
Vissza az elejére Go down
Kevin Slade
Testőr
Kevin Slade

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 172
◯ HSZ : 72
◯ IC REAG : 56
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : A nyakamban egy bőrszálra húzott pentákulum medált viselek.
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Ks_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 6:44 pm

Nem szokásom ajándékozni, nem vagyok az a szociális alkat, de idén úgy döntöttem, hogy szakítok a hagyománnyal. A falka minden tagjának a nevét felírtam egy cetlire, és Emma nevét húztam.
Semmi nőies holmit nem szoktam vásárolni, ezért meg se kíséreltem ilyennel vesződni... Helyette inkább elgondolkodtam azon, hogy miknek vehetné a hasznát. Elsőként egy álomcsapdát vettem, ami a babona szerint megfogja a rossz álmokat. Tőlem mindenképp stílusos ajándék, még ha én nem is vagyok babonás alkat - hiába ez a szakterületem.
A második ajándékot véletlenül láttam meg, és megtetszett. Kézzel fűzött, bőrrel bevont napló. A régi korokat idéző kézműves darab. Egy ilyen mindig jól jöhet.
A harmadik ajándékom egy Monopoly különkiadás. Azért azt választottam, mert a Karácsonyi lidércnyomás a kedvenc filmem... olyan igazán morbid, rám jellemző. A doboz belsejébe tettem egy cetlit:
"A Cassandrával együtt töltött órák színesítésére. Kevin"
Az ajándékokat becsomagoltattam az egyik kölyökkel, mert én az ilyen dolgokhoz se igazán konyítok, és bekopogtattam vele a nőstény szobájának az ajtaján.
- Karácsony van... szóval gondoltam valakit megajándékozok.
Toltam a kezébe a dobozt, majd pár pillanat tétova ácsorgást követően sarkon fordultam, és visszavonultam a szobámba, hogy felkészüljek az éjszakai strázsálásra. Mivel nem szoktam túlzásba vinni az ünnepek megtartását, ezért szóltam Lucasnak, hogy az éjszakát vállalom.
Vissza az elejére Go down
Xavier Wilburn
Harcos
Xavier Wilburn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 97
◯ HSZ : 144
◯ IC REAG : 90
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Kifogástalan "merev" eleganciája, jobb keze csuklóból hiányzik.
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 200x80_giphy_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 9:09 pm

Szeptemberben újra kés alá kellett feküdnöm, hiszen akkor kaptam az "új" kézfejem, és a csonkomat elő kellett készíteni hozzá. Nem voltam bent sokáig, viszont az egyik ápolónő - aki nem mellesleg vérfarkas is - végig nagyon lelkiismeretesen és önzetlenül viselte a gondomat.
Megkedveltem Hope-ot, ezért úgy döntöttem, hogy hálám jeléül megajándékozom.
Az adatbázisból kikerestem a címét, és személyesen kerestem fel Szenteste délelőttjén, hogy átadjam ajándékaimat. - Boldog karácsonyt, Hope!
Vissza az elejére Go down
MacKenzie Doyle
Ember
MacKenzie Doyle

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 41
◯ HSZ : 33
◯ IC REAG : 16
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : AC/DC dübörög otthon, a szervizben, a kocsiban... a fejhallgatóból a fülembe.. Brian Johnson mindenhova "elkísér" ;)
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 930
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 10:10 pm

Egy futár érkezik Eleanor otthonához.
- Mrs. Douglas-nek csomagja érkezett a Hornet Mobile Phone AMS-től! - A futár átadja aláírás és igazolvány felmutatása ellenében a csomagot, amit a nő néhány napja már várhatott, hiszen az értesítés már megérkezett arról, hogy az idei karácsonyi nyeremény sorsoláson az Ő nevét dobta ki a gép. A csomagba egy üdvözlőkártya is került: Boldog Karácsonyt kíván: MacKenzie Doyle, Hornet Mobile Phone AMS
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Iei050
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Fdc5tz
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Dgp3lk
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 11:42 pm

Nagy ajándékozási lázban égtem minden Karácsonykor, és egyre csak nőtt azoknak a száma, akiket meg szerettem volna ajándékozni. A családomon, barátaimon, és kedvelt őrzőtársaimon túl azonban most úgy döntöttem, még valaki kap egy kis csomagot. Azért arról még én is elég hamar tudomást szerzek, ha új kölyök "születik", és valahogy magától értetődőnek tűnt, hogy a legifjabbnak kedveskedjek, mintegy megerősítve benne, hogy jó helyen van. Kedveltem a farkasokat, szóval nem volt azzal bajom, hogy sokasodtak. A nevemet azért nem vállaltam fel, mert ki tudja, a rokonsága miként áll a mifélénkhez, nekem viszont már bőven van kit féltenem.

Kedves Madison!

Csodás Ünnepeket kívánok! Kitartást mindahhoz, ami előtted áll, de hidd el, a jövő kárpótolni fog!

N. S.


Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Snowflake-41-512

//Hópehelyben a meglepi! <3//
Vissza az elejére Go down
Sienna Leroy
Naturalak
Sienna Leroy

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 28
◯ HSZ : 391
◯ IC REAG : 327
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Fdc5tz
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Dgp3lk
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 2wq5ouh
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 2jb181u
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Wolf-black
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 11:50 pm

Vannak páran, akiknek vásároltam karácsony alkalmából, csak egy valaki nem olyan, akit személyesen is ismernék, éppen ezért egy kis levélkét is mellékelek a csomag mellé, amiben elrejtettem az ajándékokat, illetve mellé letettem tálcára a sütit. Sietek, szóval csak bekopogok, de nem várom meg, hogy kinyissa, sok ajándékot kell még átadnom ma, holnap már apánál leszek, és onnan kevésbé szívesen mászkálok el.

Kedves Eden!

Noha személyesen még nem ismerjük egymást, de remélem, ezen a jövőben majd változtathatunk. Viszont hallottam ám rólad egyébként a hotelben, mindig téged riasztanak, mikor valami technikai malőr lép fel, meg tudomásom szerint te voltál az, aki a régi telefonomról átmentette az adataimat. Állítólag nagyon szereted a kávét, remélem, ez igaz is, mert amikor karácsonyi ajándékokat vásároltam, szembejött velem egy csinos felső, és egyből ez ugrott be. Szeretném meghálálni a segítségedet! Sütöttem egy kis sütit is, a telefontok meg talán elfér valamiféle gyűjteménybe nálad. Boldog Karácsonyt kívánok!

Sienna


Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Snowflake-41-512

//Hópehelyben a meglepi! <3//[/quote]
Vissza az elejére Go down
Emma Ridley
Vérvonalfő
Emma Ridley

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 175
◯ HSZ : 718
◯ IC REAG : 773
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Iei050
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Fdx9ud
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_lmxm7yvgqX1qgwvquo1_500
Re: Alignak kalapja - 2015. // Csüt. Dec. 24, 2015 11:56 pm

- Héhé, ácsi.
Csattantam fel azonnal, aligha foglalkozva a stílus milyenségével. Egyrészt egyidősek voltunk, másrészt nem csicskáztatni szándékoztam, hanem úgymond viszonozni a kedvességét. Jobban mondva, még nem tudom, mi van a csomagban, de ki tudja, talán mindenkit megszállhat a karácsony szelleme. Na jó, engem nem szállt meg, a néhány sütemény elkészítésén túl többre nem futotta, annyira nem rajongok úgysem az ünnepekért. Mindenesetre térülök, fordulok, és én is érkezem egy nagyobbacska csomaggal, jobban mondva, inkább hárommal, egybe pakolni nem sok értelme lett volna.
- Ezzel én is így voltam, szóval, Boldog Karácsonyt, Kevin!
A vonásaimon szemtelen vigyor csücsül, és ha nem húzódik el, akkor még két puszit is kap a jókívánságom mellé, a somolygásom okát pedig úgyis hamarosan megérti majd. Nem tehetek róla, képtelen vagyok kivetkőzni magamból.

Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Snowflake-41-512

//Hópehelyben a meglepi! <3//
Vissza az elejére Go down
Erin Carter
Ember
Erin Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 223
◯ Lakhely : New York, Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : általában mindenhol feltűnést kelt
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Rachel
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 12:01 am

Elég sokáig voltam a Holiday Inn lakója, s mivel alapvetően eléggé szószátyár nőszemély vagyok, több olyan személlyel is szóba elegyedtem, akiknek az arcával többször is találkoztam.
Rocky-t azért jegyeztem meg magamnak, mert imádja a francia konyhát, ráadásul sokat mesélt nekem a golfról is. Én még soha nem golfoztam, viszont ha valamilyen sportról van szó, szívesen hallgatom akár órákig is a monológokat.
Nálunk nem szokás a családban nagy dolgokat ajándékozni, ezért csak néhány aprósággal lepem meg, amiknek tudom, hogy örülni fog.
Sajnos nem sikerül személyesen elcsípnem, viszont a recepción sikerül leadnom neki az ajándékát, mielőtt a bátyámékhoz indulnék, hogy velük töltsem az estét.
- Boldog Karácsonyt!
Vissza az elejére Go down
Dr. Paloma Santiago
Ember
Dr. Paloma Santiago

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 38
◯ HSZ : 277
◯ IC REAG : 292
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Fehér "Honda VFR800 ABS" típusú motorral közlekedek
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 2wq5ouh
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 200x112_giphy44_zps66f27f08_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 1:03 am

Munkaügyben kerültem kapcsolatba Lena-val. A páciensem özvegye jött be a Patológiára, s mivel én nem ismerem a jelnyelvet, ezért a nő tolmácsolta a szavaimat.
Ajándékaimat nincs módomban személyesen átadni, hiszen Adammel a karácsonyt idén Miamiban töltjük, ezért leadtam egy kézbesítőnél, a lelkére kötve, hogy mindenképp érjen oda karácsonyra.
Egy üdvözlőkártyát is helyeztem az ajándékok közé: - Boldog Karácsonyt kívánok Neked, és a Családodnak! Paloma
Vissza az elejére Go down
Lucas Flynn
In Memoriam
Lucas Flynn

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 298
◯ HSZ : 301
◯ IC REAG : 241
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 6edceb
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tumblr_n0vybqbD1A1qmx8nto4_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 2:40 pm

Nem volt soha kifejezetten nagy heppem a karácsonyt ünnepelni, szinte mindig dolgoztam, mert a legtöbb kollégámnak volt családja, vagy legalább egy barátnő, akivel ünnepelhetett. Oké, ott volt a húgom, akihez majd holnap át is megyek megcibálni a haját, de a ma estét bevállaltam, mert minek is tegyek úgy, mintha lenne életem.
Azt már egy ideje tervezgettem, hogy Danát meglepem valamivel, amiért a múltkor olyan jól bírta a strapát a Rahimos dolog kapcsán, de kicsit gyorsan múltak a hetek, és csak most jutottam odáig, hogy bármi is lett a dologból. Addig ugyan már nem mentem, hogy személyesen adjam át, vagy bármiféle kártyát mellékeljek, a szagomat úgyis érezni fogja, bár ha tehetném, még ezt is mellőzném. Azért a kis csomag ott várta a szobája előtt, még munka előtt ott hagytam.

Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Snowflake-41-512

//Hópehelyben a meglepi! <3//
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 321
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 2wq5ouh
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 2jb181u
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 3:09 pm

Sok mindenkit megleptem pár aprósággal, elsőként természetesen Emmettet, és a kölykömet, s persze számos másik falkatagot is, akik közel állnak a szívemhez, de volt még valaki, akit szerettem volna jobban megismerni, mert nagyon is szimpatikus volt a számomra, de valahogy sosem volt rá módunk, hogy úgy igazán megismerkedjünk. Nagyon pozitív kisugárzása van számomra, de azt is látom, hogy emögött nagyon sok fájdalom bújik meg, ki tudja, egyszer talán az ő történetét is megismerhetem...

Drága Artemis!

Megláttam ezt a cipőt, és rögtön a te letisztult eleganciád jutott eszembe róla, remélem nem bánod, hogy az Ünnepek alkalmával megleplek vele. Fogadj mellé még pár apróságot, mert ha én elkezdek vásárolni, sajnos nehezemre esik leállni.
Remélem, lesz alkalmunk majd valamikor kicsit jobban megismerni egymást, mert az összeolvadás óta sajnos a falka nagy részét nem ismerem, köztük téged sem.
Kívánok

Szeretetben és békében gazdag ünnepeket kívánok Neked!
Lili


Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Snowflake-41-512

//Hópehelyben a meglepi! <3//
Vissza az elejére Go down
Julia T. Kiluan
Wagabond
Julia T. Kiluan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 534
◯ HSZ : 122
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : vak vagyok
Alignak kalapja - 2015. - Page 2 Tigi_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 6:21 pm

Noha vak vagyok, de talán csak az írásszakértő mondaná meg a kézírásomról... annyira jól megtanultam használni a tollat, köszönhetően Brian-nek, aki megtanított írni. Nyitott vagyok a világ legtöbb vallása felé, s bár nem abból kifolyólag ünneplem a karácsonyt, ami miatt a Keresztények, de ünneplem. Mióta itt élek Alaszkában, azóta egyenesen várom az ilyen eseményeket, mert szeretek megajándékozni másokat.
Minden szerettemnek készültem ajándékokkal, és ezen az éven gondoltam Sarah-ra is, akit Nicholas révén ismertem meg. Bár Nicho nem mondott semmit, de elég tapasztalt vagyok, és sejtem, hogy mostanság nincs minden rendben közöttük. Így vagy úgy, de Sarah is részese az életemnek.
Az ajándék mellé, amit csomagszállító szolgálattal küldtem el neki, egy rövid levelet is mellékeltem:

Kedves Sarah!

Kérlek fogadd el Tőlem ezeket az apróságokat. Békés, Boldog Karácsonyt kívánok Neked, és szeretteidnek!

Ölel: Julia
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Alignak kalapja - 2015. //

Vissza az elejére Go down
 

Alignak kalapja - 2015.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Alignak Kalapja - 2022
» Alignak Kalapja 2014.
»  Alignak kalapja - 2016.
» Alignak kalapja - 2017.
» Alignak Bukása - Vörös Hold 2015

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2015-