KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Ma 11:08 am-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 07, 2024 12:39 pm
írta  William Douglas Pént. Szept. 06, 2024 9:23 pm
írta  Egon Candvelon Csüt. Szept. 05, 2024 6:40 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Szept. 02, 2024 9:44 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
Bruno Manzano
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_rcap 
Alignak
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_rcap 
William Douglas
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_lcapAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_voting_barAlignak kalapja - 2015. - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
 

 Alignak kalapja - 2015.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 05, 2015 12:11 am

First topic message reminder :

Hohohóóóó...!

Eljött hát ez is, megint magunk mögött tudunk lassan egy újabb - mozgalmas, könnyekben és nevetésben gazdag - évet, ekképpen pedig ideje, hogy bekerüljenek azok a karakternevek Alignak kalapjába, őrizve azt a szerintem rendkívül szép és kedves hagyományt, hogy karácsonytájt megajándékozzák egymást a karakterek, akár ismerik egymást, akár titokzatos ajándékozóként juttatják a csomagot el a "húzott" illetőnek.

Gondolom, hogy senkinek sem ismeretlen ez a szokás, ezért a "szabályokat" nem is igazán firtatnám. Kevert IC/OOC mód szerint fog zajlani a játék, hogy mindenki részt vehessen benne, adott esetben pedig így is építgethesse a kapcsolatait.
Kérlek benneteket, hogy új hozzászólásban "nevezzetek". Ez most nagyon csúnya szó, mintha arra akarna utalni, hogy "nevezek, hogy kapjak ajándékot", de fogalmazzunk úgy: kérlek írjatok új hozzászólást, ha szeretnétek megajándékozni a társaitokat!

Elég lesz egy hsz-ben felsorolni a nevezni kívánt karaktereket. Nevezési határidőnk igen szűkös: december 06. éjfél !(kis csúszás belefér, tekintve, hogy másnap délelőtt sorsolok csupán)

Az ajándékozásról:
- IC ismeretségek esetén természetesen lehetőség van IC tekintetben megajándékozni a kihúzottat.
- Ha nincs IC ismeretség, akkor olyan "poén jelleggel" lehet ajándékozni, mint ahogy a vicces képek topikba szórjuk a mulatságot. De volt már olyan is, hogy IC ismeretség ellenére lett valaki küszöbén otthagyva egy karácsonyi kaktusz, úgyhogy csak rajtatok áll, hogy oldjátok meg.  Az ajándékok közzétételére itt lesz majd lehetőség december 24-étől.

Alignak kalapjában vannak:
- Darren Northlake
- Savannah B. Richmond
- Rebecca Morgan
- Rocky
- Lester J. Edison
- Achilles Kilpatrick
- Emma Ridley
- Naomi Sharp
- Yvonne Blake
- Alethea E. Whelan
- Sienna Corvin-Davis
- Lucas Flynn
- Lilianne Beauchene
- Wendy Camason
- Eliana Nayara Belmonte
- Joana Lynn Palmer
- Payne Holmes
- Sarah Youngmay
- Hope E. Belfort
- Emmett McDowell
- Daniel Corvin
- Aiden Lloyd
- Jason Drewner
- Abigail Cecile Kenway
- Odette e´Lemaître
- Jyotsana S. Sharma
- Michelle Tedrow
- Philip Abraham Harwell
- Jackson Carter
- Helena Ophélie Hagen
- Pandora S. Mallory
- Willow Nyxon
- Magdalena Hagen-Prescott
- Eleanor P. Douglas
- Autumn A. Autenberry
- Leah A. Malpelo
- Maya Honeycutt
- Gina Wang
- Primrose Trevelyan
- Maeve MacGowan
- Madison River Layton
- Adam Revenor
- Nicholas Strauss
- Victor Wainwright
- Varen C. Morrison
- Dr. Paloma Santiago
- Sofia Salucci
- Xavier Wilburn
- Julia T. Kiluan
- Elvis Dunway
- Iris Lance
- Kevin Slade
- Camille Veronique Janvier
- Erin Carter
- MacKenzie Doyle
- Manech T. Valeran
- Rhydian Winter
- Horatio Haskell
- Walter Edmund Hagen
- Artemis Northwood
- Dana Berger
- Eden S. Grandmore
- Emily Hart
- Kyle Prescott
- Rachel Hawke
- Roxan A. Cruz
- William Douglas
- Yetta Nacrosh


A hozzászólást Alignak összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 07, 2015 10:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Sofia Salucci
Falkatag
Sofia Salucci

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 213
◯ HSZ : 223
◯ IC REAG : 165
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Tetőtől talpig Nike cuccokat viselek általában, és fejhallgatót
Sose figyelj a színpadra, Te csak Táncolj! Ha táncolsz, a színpad fog figyelni Rád! Mert a színpad is Te leszel.
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 7:26 pm

Sose voltam szívbajos, ezért bátorkodtam idén is karácsonyi trollkodásra. A "hogyan" és "miként" nekem sose okozott problémát, elég kreatív egy nőszemély vagyok, ha arról van szó, hogy fel akarom hívni magamra a figyelmet.
A csini indiai nőstényt egyáltalán nem ismerem, viszont többször is láttam a városban, ezért utána szimatolgattam. (Szó szerint is!)
A nevét, címét kiderítettem... a többi meg már szemmértékre is ment.
Persze nincs nálunk karácsonyi sorsolás, nem vagyok jótékonysági intézmény, de erre hivatkozva küldtem el neki az Omegával az ajándékot, ne unatkozzon már Duncan karácsonykor sem, nem igaz?
Természetesen a csomag mellé levél is társult.

Kedves Jyotsana!

Kezdje a jövő évet tánctanfolyammal. A borítékban levő bérletet bármelyik tanfolyamunkra felhasználhatja 2016-ban. Kedvcsinálónak pedig fogadja szeretettel a cipőt és a ruhát. Amennyiben a méret nem megfelelő, módunkban áll kicserélni.

Az Energy tánciskola nevében Boldog Ünnepeket kívánok!

Üdvözlettel:
Sofia Salucci, az Energy tánciskola alapítója
Vissza az elejére Go down
Iris Lance
Ember
Iris Lance

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 102
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Dgp3lk
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_m0n7m1uql11qe3mcao3_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 8:41 pm

Tavaly a bátyámék töltötték Fairbanksben a karácsonyt, idén mi utaztunk Anchorage-ba, hogy ott ünnepeljünk velük. Én már 23-án elutaztam, és a sógornőm kérésére segítettem az egyik nagy áruházban az ajándékok szétosztásában.
Egy anyuka sétált a karján a gyermekével, amikor kedves mosollyal az arcomon odaléptem hozzá, és elé tartottam egy mikulás sapkát.
- Kellemes Ünnepeket! Én Iris vagyok, és a kisgyerekes családokat ajándékozzuk meg az "Anyák az anyákért alapítvány" nevében. Arra kérnélek, hogy húzz egy számot a sapiból. Minden számhoz tartozik egy ajándékcsomag, amivel kedveskedünk Anchorage anyukáinak és gyerekeiknek. - Küldök mosolyt a kicsi felé is, de nem simogatom meg a kis fejét, bármennyire is bennem van a késztetés, hiszen imádom a kicsiket.
A kihúzott számot leolvasva lépek az asztalhoz, majd emelem le onnan a számhoz tartozó ajándéktáskát, és átadom Roxannak. - Boldog Karácsonyt!
Vissza az elejére Go down
Camille Véronique Janvier
Gyógyító - Mentor
Camille Véronique Janvier

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 92
◯ HSZ : 83
◯ IC REAG : 61
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_n7uomtdb3O1qcis4mo5_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 9:58 pm

//december 25.//

Vannak hivatások, ahol nem számít az ünnepnap, akkor is dolgozni kell. Tegnap este hattól, ma reggel hatig szolgálatban voltam. Elég sok lakástűzhöz riasztottak minket. Általában karácsonyfa kapott lángra, de volt ahol a pulykát felejtették a sütőben. Szerencsére haláleset nem történt, de volt olyan, akit másod.. harmadfokú égési sérüléssel vittünk be a kórházba.
Reggel hazamentem, bedőltem az ágyamba, és ki se keltem onnan kora délutánig. Összekaptam magam, szépen felöltözve az egyetemre mentem, hogy az őrzőtársaknak is boldog karácsonyt kívánhassak. Kyle-t nem találtam a pincében, ezért néhány órával később felkerestem az otthonában. Kétszer megnyomtam a csengőt, majd türelmesen várakoztam az ajtó előtt.
- Szia! Igazán nem szeretnélek zavarni... - Kezdtem bele, nemet intve az invitálásra, hiszen velem ellentétben neki népes családja van a városban, és bizonyára szép kis beosztása van ezekre a napokra, mire mindenkit végigjár.
Mosolyogva húztam elő a hátam mögül a gondosan becsomagolt dobozt, ami az ajándékait rejti. - ...csak azért jöttem, hogy ezt átadjam neked... és Boldog Karácsonyt kívánjak! - Adtam egy puszit az arcára, miután a kezébe adtam az ajándékát.
- Boldog Karácsonyt, Kyle! - Biccentettem mosolyogva, majd visszaszálltam a kocsimba, és elhajtottam.
Vissza az elejére Go down
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Mb05ue
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 2cqcza0
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 11:46 pm

Nagyobbacska csomagot adtam ma fel, a futárszolgálat viszi el Alethea címére az ajándékot. Legutóbb, amikor egy fotózáshoz kölcsönöztem nála néhány jelmezt, rendkívül segítőkész és kedves volt velem, gondoltam viszonozom neki valami kis aprósággal, bízva abban, hogy elnyeri tetszését a csomag.
Apró ajándékkísérő lapult meg a dobozban lévő holmik között:
Kedves Thea!
Ezekkel az apróságokkal szeretnék kellemes ünnepeket kívánni neked!
Sok szeretettel,
Payne
Vissza az elejére Go down
Sarah Youngmay
Vérvonalfő
Sarah Youngmay

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 364
◯ HSZ : 422
◯ IC REAG : 432
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Fdx9ud
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Fdc5tz
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 3144693400_1_4_7ROhh9oP
Re: Alignak kalapja - 2015. // Pént. Dec. 25, 2015 11:57 pm

Fogalmam sincsen, hogy az Odie-tól kapott macskák voltak-e, de valamelyik dög lekölykezett a kertünk végébe. Hála égnek csak két szőrgolyó kóricált a kertünkben, de annyit sem akartam látni, így összevadásztam őket, bevágtam egy dobozba a szerencsétleneket - vagyis szerencséseknek is lehet tekinteni őket, lévén másutt biztos jobb helyük lesz, mint nálam -, aztán megindultam a nyávogó csomaggal. Semmi konkrét célom nem volt, kinek is passzolhatnám le őket, így aztán az egyik szimpatikus ház előtt megállva tettem ki a dobozt. Mondjuk az is közrejátszott, hogy ekkora lett elegem a nyávogásból. Nem tudtam, kié a lakás, a szerencse, vagy éppen a balsors, hogy éppen Jackson lakását pécéztem ki magamnak. Apró papirost tűztem a doboz tetejére.

Kedves Jótét Lélek!
Az ünnepek alkalmával engem is megszállt némi kedvesség, ezért döntöttem úgy, hogy adok még egy esélyt ezeknek a dögöknek, nálam tuti hamar feldobták volna a mancsuk. Szóval.. remélem gondjukat viseled, ha nem, akkor a pusztulásuk a te lelkeden szárad majd.
S.
Ja, és Boldog Karácsonyt!
Vissza az elejére Go down
Eeyeekalduk
Védőszellem
Eeyeekalduk

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 841
◯ HSZ : 285
◯ IC REAG : 309
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 A1_2014_3_10_ggasjp4ta5
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 12:07 am

Közepes méretű csomag érkezik 25-én Eliana címére. Egyszerű csomagolás, nem vittem ezt sem túlzásba, a kevesebb néha több alapon válogattam össze azt is, amit a dobozba tettem. Nem találkoztam soha Elianával, de hiszem, hogy mindenkinek van valahol egy jótét angyala, aki gondol rá ezen a mai napon. Az én választottam ő volt. A csomagban egy papír is megbújt, néhány kézzel írott szóval.

Kedves Eliana!
"Az emberek azért örülnek a karácsonynak, mert tudják, hogy akkor jön el a csodák ideje."
Boldog Karácsonyt!
Hope
Vissza az elejére Go down
Daniel Corvin
In Memoriam
Daniel Corvin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 154
◯ HSZ : 256
◯ IC REAG : 224
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Dgp3lk
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 2wq5ouh
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 2jb181u
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 S5a7bm
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 12:12 am

Engem is elkapott az ünnep hangulata és mivel nem árt jópontokat szereznem a falkánál, ráadásul a hegyiek jóval bulisabb népeknek tűnnek, mint a hotelbéli farkasok, így onnan választottam egy tagot, méghozzá Horatiot. Az ő részére vitettem fel a csomagot, semmi túlcicomázott pompa, csak olyan férfiasan egyszerűen. Még ajándékkísérőt is írtam hozzá, bár ezzel sem estem túlzásba.

Boldog Karácsonyt kíván az ifjabbik Corvin!
Vissza az elejére Go down
Emmett L. Moore
Harcos
Emmett L. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 95
◯ HSZ : 276
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_o1u3jhFpgw1trbn0jo1_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 12:17 am

Senki ne kérdezze, miért is adtam fel ma ezt a csomagot, mert válaszolni én sem fogok tudni rá. A Karácsony a szeretet ünnepe, legyen elég ennyi.

Lester,
inkább ezt püföld, mint az ártatlan arcokat.
Boldog Karácsonyt!
E.
Vissza az elejére Go down
Aiden Lloyd
Wagabond
Aiden Lloyd

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 339
◯ HSZ : 150
◯ IC REAG : 134
◯ Lakhely : Anchorage
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 6edceb
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 R90cj8
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 12:22 am

Van, akire igencsak rájár a rúd mostanság, én pedig régebben találkoztam a nősténnyel, hogy így, karácsony tájékán meglepjem valami aprósággal. Az apróság végül nem egészen apróra sikeredett, legalábbis ami az egyik felét illeti. Yetta részére készült a csomag, remélem örömét leli benne.

Kedves Yetta!
Hogy legyen ölelgetni való a hűvös éjszakákon, a nyakláncról pedig egyből te jutottál eszembe. Boldog Karácsonyt!
Aiden
Vissza az elejére Go down
Jason Drewner
I. Tanonc
Jason Drewner

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 27
◯ HSZ : 192
◯ IC REAG : 166
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 6edceb
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_inline_ovtyozaGsx1qlt39u_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 12:28 am

Mivel fogalmam sincsen, hogy IC idő szerint ekkor hol kóricálok, ezért csak úgy.

25-én Adam ajtaja előtt is ajándékdoboz álldogált, benne mindenféle földi jóval. No és persze bohósággal is, mert a plüsst ki nem tudtam volna hagyni.

Boldog Karácsonyt!
Jason
Vissza az elejére Go down
Joana Lynn Palmer
Tark
Joana Lynn Palmer

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 308
◯ HSZ : 304
◯ IC REAG : 246
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : A két karját és mellkasát borító tetoválások
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 6edceb
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_o3n2ns48RQ1qgannno2_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 12:36 am

Imádom a karácsonyi sürgés-forgást, a finom sütiillatot, az ajándékozó embereket, a meghittséget, ilyenkor olyan békés minden. Persze, hogy a hangulat engem is magával ragadott, de mivel az egész Lakot mindössze csak hatalmas adagnyi mézeskaláccsal voltam képes megajándékozni, egyetlen személynek készítettem személyre szabott csomagot. Csakhogy lássa, nem haragszom rá az orvosi szobás festékes incidens miatt. Szóval Elvis ajtaján dörömböltem, ha pedig ajtót nyitott, hát a nyakába ugrottam.
- Boldog Karácsooonyt! - nyújtottam el az utolsó szótagot annak rendje és módja szerint, majd amint sikerült levakarnia magáról, felvettem a földre letett csomagomat és átnyújtottam neki. - Sok szeretettel tőlem, neked - mintha ne lenne egyértelmű. Aztán persze szélesen vigyorogva megvártam, amíg kibontja, kíváncsi voltam a reakciójára. - Ha gondolod, a konyhában van egy csomó mézeskalács, ha szeretnél, siess, mielőtt a többiek felfalják az összeset - nyomtam még egy puszit a képére, aztán már szaladtam is tovább, nehogy az utolsó adag odakozmáljon.
Vissza az elejére Go down
Magdalena Hagen-Prescott
Beavatott ember
Magdalena Hagen-Prescott

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 61
◯ HSZ : 144
◯ IC REAG : 114
◯ Lakhely : Fairbanks, Hagen-ház
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_nesn2jgh5P1qbfy4fo6_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 12:10 pm

Ahogy Helena az apja noteszevel, ugy jartam en a lanyom szamitogepevel. Marmint majdnem. Az teny, hogy nem kutakodtam benne, de a nagy karacsonyi angyalkazasban (ez nalam hagyomany, mindig szeretek karacsony elott az adventi idoszakban apro figyelmessegeket elkovetni a csaladom "ellen" nap-nap utan) amikor epp Helena szobajanak meglepetes-kitakaritasaban (nagy lany, altalaban elvarom, hogy o csinalja, onallosagra neveltem a lanyainkat ilyen teren) a bekapcsolt gepere vetult pillantasom eppen akkor, amikor skypeon bejelentkezett az egyiknetes ismerose. Mivel dunsztom nincs hol lakik, ergo eselytelen megkapja a csomagot Elontott az angyali szellem es osszeallitottam sebtiben Jasonnek is egy csomagot, majd rabiztam Helenara, hogy tudakolja meg a cimet, mert szeretnem meglepni valamivel. Persze nyilvan a "de ciki vagy anya" szemforgatast kovetoen, de sikerult a cimcsere, hat remelem Jason megkapja a csomagocskat a levelemmel egyutt.

To Jason, from Mrs. Hagen

Helenaval egykorúak rajongnak a Star Warsért (köztünk szólva, én is szeretem), így gondoltam, hogy a robotos párna talán tetszene. S mivel nem tudom, hogy milyen számítógéped van, így egy olyan táskát vettem neked, amibe laptopot is tudaz tenni, de csak a könyveknek is használhatod. Az egér meg minden géphez jó, ha van tartalék. Köszönöm, hogy a lányom jóbarátja vagy. Boldog karácsonyt, Jason! (:
Vissza az elejére Go down
Wendy Camason
Gyógyító
Wendy Camason

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 68
◯ HSZ : 146
◯ IC REAG : 113
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 10:17 pm

Elég ritkán járok Fairbanks tájékán, általában csak amolyan lótifuti vagyok, de egy ízben maradt pár órám, amikor is felettébb fontosnak éreztem, hogy elmenjek beszerezni valami új körömlakkot. Akkor futottam bele a telitetovált, egyébként roppant szimpatikus farkascsajsziba, és úgy döntöttem, hogy karácsonykor megemlékezem róla is, mert amúgy nem sokan vannak, egész egyszerűen nehezen emészthető jelenség vagyok. Csak pár szót beszéltünk, de megünnepelendő azt, hogy nem utált meg két pillanat alatt, gondolta, belefér. A Lakba felküldeni a csomagot nem volt nagy cucc, olykor megfordul arra egyik-másik Őrzőtársam.

Kedves Joana!

Csak így egyszerűen, Boldog Karácsonyt!

Wendy, a csajszi a körömlakkos polc elől Wink



Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Snowflake-41-512

//Hópehelyben a meglepi! <3//
Vissza az elejére Go down
Eska
Szellem
Eska

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 831
◯ HSZ : 287
◯ IC REAG : 306
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 11kczms
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 10:47 pm

Jó eséllyel Tria azzal a lendülettel vágná a kukába az ajándékomat, hogy rájönne, kitől kapta, ezt nem szerettem volna, megkíméltem hát mindenféle tárgyat ettől, és úgy döntöttem, valaki olyat lepek meg a saját vérvonalam tagjain túl, aki kedves a számára. Sok mindent látok és hallok úgyis, hogy nem vagyok észlelhető másoknak. Gyakori vendég vagyok a Lakban és a Hotelben, következésképp igencsak sokak életét tekintve képben vagyok. Arra azért gondosan ügyeltem, hogy mindenféle szagtól mentesen készítsem össze a csomagot a fakír hím számára, mert bár a valódi nevem írom alá, de attól még nem akarom, hogy tudja, ki vagyok. A csomag is a Lakba megy, lévén hátsó szándékom nincs vele, nem szükséges, hogy Darren valaha megtudja. Vicces egyébként, hogy én meg a kölykétől kaptam pár édes dolgot, a pirítósos párna szerintem nagy kedvencem lesz. Összességében reméltem, valamelyest elnyerik a tetszését a dolgok, a gyűrűk a szememben semmi mást nem jelképeznek, csak azt, hogy tudom, nincs egyedül, és gondoltam a szintén fakír párjára is.

Darren!

Ne okozzatok neki ti is csalódást, megtették már elegen.
Kellemes Ünnepeket!

Eska



Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Snowflake-41-512

//Hópehelyben a meglepi! <3//
Vissza az elejére Go down
Leah Amalia Malpelo
In Memoriam
Leah Amalia Malpelo

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 122
◯ IC REAG : 104
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 11:06 pm

Idén beindult a vezérhangyám arra, hogy egy magányost is meglepjek az ünnepek alkalmával. Volt kiszemeltem a szellemes majom személyében, de valahogy nem éreztem a csít, hogy meglepjem a drágát, főleg amiért annyira kiszippantódott az agya a fejéből az utóbbi időben. Velem lehet szarakodni egy darabig, de egy idő után nem hagyom magam, s meghúzom a határokat. Éppen ezért majd akkor lássam, amikor a hátam közepét beszélünk, ha ő keres engem. Addig viszont az ajándékom egy régebbi, magányos fairbanksi bútordarabé. Mert csak. A figyelmességet pedig remélem értékeli. Ha szűkszavú, akkor is. Mert tényleg jó szívvel adom, s ez tőlem ritkaság.

Ha hasznára akarsz lenni a Falkának, tervezz használható épületeket. Hogy láss, kapsz egy minimalista lámpát. Hogy Castorral folyamatosan megújíthatsd a megtűrtségi szerződésed, íme egy elegáns töltőtoll. Az óra pedig csak egyszerűen jól nézett ki. Buon natale, Aiden!

Leah Amalia
Vissza az elejére Go down
Eliana Nayara Belmonte
Informátor
Eliana Nayara Belmonte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 69
◯ HSZ : 120
◯ IC REAG : 106
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Elég sok tetoválás gazdája
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_m5du85hnmI1rooebp
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 11:15 pm

Informátor vagyok, sok mindent tudok róluk, az újabb generációról, akiknek a vállát csak évek, évtizedek múlva fogja igazi súly nyomni. Mind egészen szimpatikusak, érdekes, hogy jobbára csak lányokról van szó. Találomra kiválasztottam egyet, talán a könyvtáros mivolta azért nyomott valamit a latba, elvégre aki a könyveket szereti, rossz ember nem lehet. Pár Fairbanksben töltött nap alatt utánajártam pár dolognak vele kapcsolatban, próbálva felmérni, mi az, aminek örülhetne. Informátor lévén annyira nem nagy kunszt az ilyesmi, és szerintem, ha másnak nem is, a jégkrémeknek bizonyosan örülni fog. Apró kis cetli jár csak a küszöbön hagyott csomag mellé, még a nevemet sem vállalom fel, elvégre, jobb szeretem, ha az inkognitóm megmarad.

Kedves Rebecca!

Sok sikert kívánok Neked a rögös úton, amire léptél. Csodálatos, ám mindenképpen nehéz hivatás ez, bármi is lesz végül a sajátod a mi világunkból.
Legyen Csodás Karácsonyod!

E



Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Snowflake-41-512

//Hópehelyben a meglepi! <3//
Vissza az elejére Go down
Yvonne Blake
Renegát
Yvonne Blake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 90
◯ HSZ : 231
◯ IC REAG : 202
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Matt-dallas-o
Re: Alignak kalapja - 2015. // Szomb. Dec. 26, 2015 11:38 pm

Igazság szerint véletlen volt, hogy kaptam egy fülest régi ismeretségeim kapcsán, hogyha továbbra is meg akarom húzni magam, akkor vigyázzak, mert itt van egy egészen magasan csücsülő személy a CIA-tól. Nem értékeltem annyira a dolgot, mert tényleg szeretnék megmaradni a nyugis, semmitmondó kis életemnél, de amikor rájöttem, kiről van szó, úgy döntöttem, annyira nem parázok. Egy régi, nagyon komoly sorozatgyilkos ügy kapcsán kénytelenek voltunk együtt dolgozni velük, és akkor párszor láttam Varent is. Szimpi volt, bár az én ízlésemnek túl komoly, de úgy döntöttem, nem árthat, ha kap némi lélekemelőt, meg egy kis apróságot mellé. Azt ugyan nem tudtam pontosan, hol találhatom, de ha jól emlékszem, fürkész volt, szóval az erdőben elkiabáltam párszor a nevét, a csomagot meg ott hagytam, vagy megtalálja, vagy nem, s más fog örülni neki, nekem őszintén szólva ez már mindegy volt.

Boldog Karácsonyt Nagyfőnök!

Mary-Margaret



Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Snowflake-41-512

//Hópehelyben a meglepi! <3//
Vissza az elejére Go down
Savannah Blake Richmond
In Memoriam
Savannah Blake Richmond

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 91
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 217
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 2wq5ouh
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_nuov0c08Bu1t0u8w9o1_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Vas. Dec. 27, 2015 12:39 am

Ha valakit akkora szerencse ér, hogy Anchorage-ben lehet a kirendeltség tagja, az megérdemel némi odafigyelést és meglepetést Karácsonykor. Egyébként is fel akartam már venni a kapcsolatot Wendyvel, tényleg szerettem azt a várost és messze nem volt olyan könnyű ott hagyni, mint elképzeltem. Bíztam benne, hogy a Gyógyító legalább olyan jól érzi magát ott délen, mint én, és a kihalt szívem szottyai egyetemisták helyére nem ő költözött be - Gina szomszédságában élni valószínűleg felér egy kiképzéssel. (Jót nevettem ugyan az ajándékain és nagyon örültem nekik, mégis egy kicsit elkapott az aggodalom, hogy mi van ha... MI VAN HA, basszus...)
Inkább elhessegettem az aggályoskodó tyúkanyó gondolatokat, miközben a csomagolással bíbelődtem. Nézzen már ki valahogy a pakk, ne úgy, mint amit két macska karmai közül citáltam ki.
Miután elfogadhatónak ítéltem a küllemet és reméltem, hogy a tartammal se lőttem mellé, firkantottam még pár sort hozzá, majd a postára galoppoztam, hogy még a nagy hajtásban, időben kézhez kapja az ajándékát.

Drága Wendy!

Remélem sikerült belaknod a várost és hasonlóképp elvarázsolt, mint engem. A mellékletben összeírtam neked egy kéretlen tételes listát a "mindenképp látogasd meg" helyekről, tényleg megéri! Sajnálom, hogy nem tudtalak személyesen körbevezetni, de ezt szívesen bepótolnám a jövőben, ha mindkettőnknek lesz erre szabadideje.
Addig is vigyázz magadra, kitartás az ordasokhoz és Boldog Karácsonyt!

Savannah


//ITT az ajándék. Very Happy <3//
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 24wr02t
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Giphy
Re: Alignak kalapja - 2015. // Vas. Dec. 27, 2015 1:02 pm

A random ajándékozás szép hagyománya megtetszett és úgy gondoltam, meglepek valaki olyat, akinek fogalma sem lesz, hogy miért gondoltam rá. Azt az ázsiai Őrzőt nem igazán ismerem, csak annyit tudok róla, hogy az egyetemen tanít, orvosnak kitűnő és amúgy az a mélyfagyasztott típus. Kis nyomozással kiderítettem a méreteit és egy tematikára ráállva szántam neki egy vidám, pasizós pulóvert (már ha lesz olyan, akinek bejön ez a fekete humor) és egy kis "cukiságot", amivel az egyetemen a gyomorforgató órákra felkészítheti a kis diákjait.
Még egy kis ajándékkártya piros-sárga színekben, zöld szalaggal a csomagra kötve és már olvashatja is a bevezetőt, mikor az egyetemi irodájában megtalálja az asztalon:

Kedves Gina Wang!

Legyen nagyon boldog Karácsonya!

Üdvözlettel:
Stephen Chesterton
Vissza az elejére Go down
Prof. Dr. Lester J Edison
Omega
Prof. Dr. Lester J Edison

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 79
◯ HSZ : 536
◯ IC REAG : 453
◯ Lakhely : Fairbanks
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 2wq5ouh
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 6edceb
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Re: Alignak kalapja - 2015. // Vas. Dec. 27, 2015 2:13 pm

Megdöbbentő tény, amikor egy nő a kisujjából kirázza a drótok és kábelek, chipek és bitek gyógyításának titkait. Az ilyen asszonyság táskája talán nem félpatikányi ellátmányt és hajókoffernyi sminkkészletet tartalmaz, hanem imbuszkulcsot, csípőfogót és különböző méretű csavarhúzókat. Aki az én telefonomat ápolgatta, mikor némasági fogadalmat tett és nem volt hajlandó csörgéssel jelezni az engem keresők hívását, akkor találkoztam Mackenzie-vel, aki viselkedésre egy vaddisznókan minden finomságát felvonultatta, de a teste látványa egész jól tudta ezt kompenzálni. Mint a szarvasgombát, úgy szagolta ki, hogy a kijelző is makacsabb egy bikanyakú öszvérnél, így azt is rendbe tette, bugnak nevezve, amit én alapbeállításnak hittem.
Mivel a munkájával meg voltam elégedve és talán még menthető, ami benne rejlik 10 emelet mélyen, gondoltam, egy jól irányzott karácsonyi ajándékkal beslattyogok a műhelyébe. Viszonylag nőies darabot választottam, szerintem remekül ki fogja egészíteni mindenét. Ha nem vesz fel hozzá időrágta pólót és gyalulátta farmert... A pultra helyezem a gondosan becsomagoltatott ajándékdobozt, rajta a képeslappal, mi méltatja a valóban kivételes tudásszintjét.


Nagyra becsült Mac Mester, Drótkirálynő és Pixeldáma!

A szerszámos táska öltöztet, főként ha testszínű és csupán ebben merül ki a viseleted!

Légyen boldogságos a te Karácsonyod, szerelőknek gyöngyvirága!

Dr. Lester J. Edison
Vissza az elejére Go down
Achilles Kilpatrick
Tark
Achilles Kilpatrick

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 394
◯ HSZ : 307
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Giphy
Re: Alignak kalapja - 2015. // Vas. Dec. 27, 2015 2:39 pm

Karácsony van, ami még az én szívemet is meg tudja indítani. Néha. Emlékszem még azokra az időkre, mikor baromira nem volt semmi ilyesmi, nem így emlékeztünk San Salvador megszületésére. És a fairbanks-i górék közül is van, aki emlékezhet rá. Ez a bizonyos Victor rámver párszáz évet és a hadseregben komoly titulust tölt be, úgyhogy máris elnyerte a tiszteletemet. Ha már itt vagyok a városban, miért ne lepjem meg?
Egy jó mexikói piával nem lehet mellényúlni. Nem tequila, hiába az a kedvencem. Legyen valami különlegesebb. Mellé kap egy vadiúj árut a boltomból. A mi fajtánk nem szorul rá, elvégre keményebb a karmunk bárminél, de na. Egy jó katona villantson jó fegyvereket! Ez ráadásul tök modern cucc, fura az alakja is. Nekem tetszett, remélem, bejön Victornak is.
Fort Wainwright kapuszolgálatosánál bejelentkezem.
- Katona, szóljon a nagyfőnöknek, de azonnal! - közlöm az őrrel és leadom a csomagot, meg a kis kézzel írt levelet fehér borítékban:


Wainwright Tábornok!

Kellemes poharazást kívánok és használja egészséggel a pengét!
Boldog Karácsonyt!

Taco
Vissza az elejére Go down
Adam Revenor
Harcos
Adam Revenor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 61
◯ HSZ : 520
◯ IC REAG : 577
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sötétszínű "Columbo" kabát
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Mb05ue
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 15-1385982335
Re: Alignak kalapja - 2015. // Vas. Dec. 27, 2015 4:26 pm

Kicsit körülményes volt részemről idén a karácsonyozás, elvégre azon jeles időpontban én nem tartózkodtam Fairbanks-ben. Szóval előre kellett dolgoznom, bevásárolnom és elintézni azt, hogy meg is kapják az illetékesek az ajándékokat, mielőtt még Palomával indultunk volna a reptérre. Szerencsére megvannak a magam eszközei, meg nem hagytam az utolsó pillanatra, mint ahogyan olyan sokan szokták ekkoriban. Viszont volt egy személy a listámon, aki talán némi magyarázatra szorulhat. Még novemberben nyomoztam egy bizonyos ügyben, mikor egy bizonyos holtponton futottam össze Misha-val, a falka egyik tagjával. Mit adnak a szellemek, pont az ő birtokában volt az elsőre ártatlannak tűnő információ, mely végül előre tudott vinni. Így hát siker lett az ügy vége, én pedig arra gondoltam, honorálom a hölgy segítségét. December 24-én szóltak hát neki a recepción, hogy csomagja érkezett. Benne egy levéllel.

Kedves Michelle!

Köszönöm szépen a segítségedet a múltkori ügyben. Boldog Karácsonyt kívánok néked!

Adam


Csomag:
Vissza az elejére Go down
Nicholas Strauss
Falkatag
Nicholas Strauss

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 360
◯ HSZ : 499
◯ IC REAG : 502
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : sérülések a testen, tetoválások által elrejtve, a lenyomatuk farkasalakban is látszik
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Badb15d04d77
Re: Alignak kalapja - 2015. // Vas. Dec. 27, 2015 4:32 pm

Kiskarácsony, nagykarácsony, szarrá ment a térdaklácsom… najó, nem, bár nem sok híja volt a múltkori hegyi látogatásomat követően. Nos, igen, már megint itt tartottunk. Megint itt volt a karácsony, megint kivilágították annyira az egész várost, hogy egy vadászflotta is nyugodtan leszállhatott volna a főtéren és még össze se töri magát… de szerintem ez most igazán lényegtelen. Idén se hagytam ajándék nélkül azokat, akik fontosak a számomra. Igaz, némi vásárlással nem teljesen lehet átadni azt, ami igazán dolgozik benned a másik iránt, de most ne legyünk ünneprontók. Helyette inkább keressük fel azokat, akiket megkeresni szándékozok... najó, valami nagyon nem stimmel már megint velem pedig még semmit se ittam. Történt ami történt, Sarah-ékat is meglátogattam aznap. Talán eléggé fájdalmas volt ez az ősz, átvitt értelemben, de… attól még nagyobb ellenszenv egyikünkben se húzódott. Érkezésemkor csak az ifjabbik nőstényt találtam otthon, egyelőre. Ám volt számára is valami a kezemben levő csomagok között.
- Boldog karácsonyt, Yvonne – mosolyogtam, miközben átadtam neki az ajándékát.

Csomag:


A hozzászólást Nicholas Strauss összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 27, 2015 4:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Victor Wainwright
Amarok
Victor Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 561
◯ HSZ : 105
◯ IC REAG : 66
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_m3h6esXQQ31qiekfeo2_250_zps1815775e
Re: Alignak kalapja - 2015. // Vas. Dec. 27, 2015 4:35 pm

Mondhatjuk, hogy eléggé klasszikus erődparancsnok voltam. Morgós természet, beosztottak szükséges noszogatása, bár valószínűleg ezt sokan más néven emlegetnék a hátam mögött, kellő szigor… szóval, el lehet képzelni. Mint ha csak a családommal kapcsolatos dolgokat intézném, éppenséggel csak nagyobb mértékben gondolkodva jóval. Szóval igen, én voltam a szigorú erődparancsnok, aki elől igyekszik mindenki kitérni a folyosón, ha szembe jön, kínosan ügyelni rá, hogy igen, legalább a megjelenésében ne legyen semminemű kivetnivaló, lehetőleg ne éppen linkelésen legyenek kapva, mielőtt futkosóra lenne küldve, na meg a többi. Persze éppenséggel nem véletlenül tűnök fel ott, ahol valaki nem teszi a dolgát… számukra ez a hátránya, hogy éppenséggel a koromból kiindulva már eléggé messzire el tudok pásztázni a mentális képességeimmel. Nos igen… viszont bármennyire is voltam szőrösszívű, azért szoktam adni is, ha úgy gondolom, megérdemli az illető. Így hát az egyik beosztottamra, név szerint Nyxon tizedesre egy csomag várakozott, mikor legközelebb az erődben járt.

Boldog Karácsonyt kívánok önnek, Willow Nyxon tizedes!

Remélem a jövőben is az erőd kötelékében tudhatjuk Önt és ezúton köszönöm az eddigi munkáját. Fogadja el ezt tőlem, ezen jeles nap alkalmából.

Victor Wainwright ezredes

U.i.: Jelentkezzen az irodámban az ünnepeket követően.


Csomag:
Vissza az elejére Go down
Chulyin
Szellem
Chulyin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 845
◯ HSZ : 140
◯ IC REAG : 107
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : átható tekintet, mint ha nem lenne titkod
Alignak kalapja - 2015. - Page 3 Tumblr_mn9zh7jICb1s1052do1_500
Re: Alignak kalapja - 2015. // Vas. Dec. 27, 2015 4:39 pm

Huha. Szerintem túlságosan sokszor emlegetem azt, mióta Fairbanks-ben vagyok, hogy olyan dolgokat tapasztalok meg, amiket korábban nem nagyon volt lehetőségem. Nos, ilyen az is, amikor a családoddal töltöd a szentestét. Persze, voltak már alkalmak, amikor olyanok hívtak meg magukhoz, kiket családtagnak tekintek, de ez mégsem az a szűk, klasszikus értelemben vett családi kör. Egészen egyszerűen azért, mert jóformán nem is lett volna ilyenen részt vennem… legalább is egészen eddig. Eljött ugyanis december 24, nekem pedig volt kivel eltölteni ezt az időszakot. Így történt az, hogy meginvitáltam a lányomat aznap estére, rendeltem egy jobb helyről vacsorát meg mindent, amire szükségünk lehet… bár lehet kissé eltúloztam pár dolgot. Hát hiába, ez volt az első, hogy én szerveztem ilyet… bááár… én meg az eltúlzás, nem nagyon szoktunk kéz a kézben járni. Szóval, a cél az volt, hogy egy kellemes karácsonyi estét töltsünk együtt, gyakorlatilag az elsőt, mióta ismerjük egymást… hogy aztán egy óvatlan pillanatban előkerüljön egy ajándékdoboz.
- Boldog karácsonyt, Sofia – ajándékoztam meg pluszban egy mosollyal is.

Csomag:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Alignak kalapja - 2015. //

Vissza az elejére Go down
 

Alignak kalapja - 2015.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Alignak Kalapja - 2022
» Alignak Kalapja 2014.
»  Alignak kalapja - 2016.
» Alignak kalapja - 2017.
» Alignak Bukása - Vörös Hold 2015

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2015-