KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Ma 12:45 pm-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 
Jackson Carter
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 
Dr. Emily Hart
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 
Abigail Cecile Kenway
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Protektori gyorshívó I_vote_lcapProtektori gyorshívó I_voting_barProtektori gyorshívó I_vote_rcap 

Megosztás

Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
Protektori gyorshívó Empty
 

 Protektori gyorshívó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Protektori gyorshívó // Szomb. Ápr. 30, 2016 11:13 pm

It's a troll-free zone!
(Bizonyos mértékig, az esetleges következmények vállalásával.)

Protektori gyorshívó Tumblr_mj8ywwhppW1rvn6njo1_500
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Szomb. Ápr. 30, 2016 11:27 pm

to: Lilianne

Szia Lili!

Ráérsz most? Csak egy puhatolózó kérdés erejéig rabolnám a drága idődet, akár üzenetben is megfelel nekem.

William


to: Nigel Andrzej

Nigel!

Gondolkozom egy ideje valamin, ezzel kapcsolatban kérdezném, mégis mik a terveid a jövődre nézve? Tegyük fel, hogy Eliana nagylány és rohadt jól megvan nélküled. Mennél? Maradnál?

William

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Andrzej Krakowski
Mágus - Mentor
Andrzej Krakowski

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 88
◯ HSZ : 163
◯ IC REAG : 121
◯ Lakhely : Cartagena, Spain > Anchorage, Alaska >> Fairbanks, Alaska
Protektori gyorshívó Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Protektori gyorshívó Tumblr_lw51aumFw81qgl64no4_250
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Május 01, 2016 2:32 am


to William

William!

Bármennyire is szeretnék expeditíven válaszolni erre a kérdésre, nem tudok. Sok függ attól, hogy hová, mikor, merre. (Spanyolországba vissza semmiképp.) Most kell válaszoljak ilyen tudatlan homályban, vagy vehetem a bátorságot ahhoz, hogy visszakérdezzek: mire gondoltál?

Andrzej

U.i.: Kötelességtudó voltam, mindig az maradok. A mi fajtánk számára a jövő igen kevéssé röghöz kötött.


from Andrzej



Mennék, ahol szükség van rám, oda. De úgy, hogy mindenhol lehessek egyszerre. Tudom én, hogy ez megint egy ilyen faramuci helyzet lenne, nem is ragozom túl. Reménykedem benne, hogy nem akar áthelyeztetni valahova messzire. Fairbanks vagy Anchorage.. egyelőre szeretnék maradni. De ahogy írtam, kötelességtudó vagyok. Arra forgok, amerre a nyak csavar, ezért válaszoltam ekképp.
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 320
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Protektori gyorshívó 2wq5ouh
Protektori gyorshívó 2jb181u
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Május 01, 2016 3:20 pm

To: William

Szervusz Will!
Persze, kérdezz csak nyugodtan!

Lilianne

Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Május 01, 2016 10:46 pm

to: Lilianne

Oké, kösz. : ) Előrebocsátom, hogy tudom, van már munkád, illetve megbízok benned annyira, hogy mindez kettőnk között marad, akármit is válaszolj végül.

A helyzet az, hogy megüresedett egy könyvtárosi állás az egyetemen, s te is tudod, őrzők töltötték be ezt a posztot mindig is. Megvan az oka, a könyvtárunk ugyanis pontosan a szentélyünk felett helyezkedik el, nem szívesen adnánk idegen kézbe. Tudom, csak egy mezei könyvtárosi poszt, nekünk mégis jelképes jelentőségű és megtisztelnél már azzal is, ha csak fontolóra vennéd a dolgot!
Szeretném felajánlani ugyanis neked, s mellé akár azt a lehetőséget is, hogy tanulhass a mágusainktól, még ha nem is egy a két dolog (őrző és farkas) teljesen, ami a szellemekkel való kommunikálást illeti.  


to: Nigel Andrzej

Ha lett volna konkrét terved, a világért se húztam volna keresztbe, ám így kérdezhetsz nyugodtan és választ is adok:
szeretném, ha kérnéd a spanyoloktól véglegesen az áthelyezésedet Fairbanksbe.
Talán nem jól indítottunk Nigel, de elismerem azt, ha valaki jó. És te az vagy, nekem pedig szükségem van egy olyan mágusra, aki tudja is, hogy mit csinál. Lenne dolog bőven, akad egy rakat mágustanonc is errefelé, biztosan nem unatkoznál...

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Andrzej Krakowski
Mágus - Mentor
Andrzej Krakowski

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 88
◯ HSZ : 163
◯ IC REAG : 121
◯ Lakhely : Cartagena, Spain > Anchorage, Alaska >> Fairbanks, Alaska
Protektori gyorshívó Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Protektori gyorshívó Tumblr_lw51aumFw81qgl64no4_250
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Május 01, 2016 11:20 pm


to William

William!

Megtisztelsz, igazán. De ahhoz, hogy teljesen komolyan gondolhasd az ajánlatodat, tudnod kell rólam valamit. Semmit sem tettem azért az utóbbi években, hogy újabb szintvizsgával legyek gazdagabb. Amióta elmentem innen, nem fejlődtem, csak szinten tartottam magam és ennek megvolt a maga markáns oka. Amennyiben igényled azt, hogy változtassak ezen, természetesen megteszem a Protektorátus kedvéért. De emléket nem törlök soha többé, senkin.
Felelősséggel tartozom valakiért, aki nagyon beteg. Nem vagyok az apja és távol álljon tőlem az, hogy függjek bárkitől, de meg kell kérdezzem. Alkalmas lenne-e a fairbanksi kórház arra, hogy Jane lányát kezeljék?

Andrzej


from Andrzej



Sejtheti, hogy nem venném el Janetől a lányát, nem szakítanám el az anyját a gyermektől. Semmi jogom nem lenne hozzá. Viszont tény, ami tény, túl minden érzelmi sallangtól az életemet két dologra tettem fel. Az őrzőlétre és arra, hogy vigyázzak Janere és a gyermekére. Éppen ezért puhatolózom, hogy menne a kettő együttesen. A rossz kezdésről pedig nem beszélek, irreleváns. Nincs bennem tüske, William úgy nyilatkozott, ahogyan kellett neki. Akkor is tudtam, amikor annak idején gondterhelten letettem a telefont.
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 320
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Protektori gyorshívó 2wq5ouh
Protektori gyorshívó 2jb181u
Re: Protektori gyorshívó // Hétf. Május 02, 2016 12:19 am

To: William

Az ajánlatod rendkívül megtisztelő, különösképpen annak fényében, hogy a jelek szerint olyan bizalmat élvezek, amiről álmodni sem mertem volna. Köszönöm!
A mágusaitoktól is szíves örömest tanulnék, úgy volt, fogok is, de az élet sajnos másként rendelte. Egy ilyen lehetőség mellett aligha lenne okos dolog elsétálnom.
Ellenben van itt valami, amiről szót kell ejtenünk. Kérted, maradjon kettőnk között, de erről úgy hiszem, nem dönthetek a vőlegényem háta mögött, különösképpen annak fényében, hogy Savannah testvére, és Ő volt a könyvtáros. Szeretnék beszélni vele erről, csakis vele, nem mással.

Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Hétf. Május 02, 2016 6:19 pm

Lili üzenete végére érve akaratlanul is apró mosolyféle szökött szám szegletébe, mázli, hogy egymagam jártam épp a vadont, így senki előtt nem kellett magyarázkodnom a gesztusért.
Az meg, hogy nem pusztán a bizalom léte játszik szerepet a dologban, igazán lényegtelen. Kedvelem Lilit, nem arról van szó, keresve se tudnék megfelelőbb illetőt elképzelni, de a harcosok taktikusságát sem vagyok képes levetkőzni döntéseimben.
to: Lilianne

Ez csak természetes, Lili! Beszéljétek meg, gondold át a dolgot, aztán jelezz vissza még a héten kérlek, hogyan döntöttél.
W.


to: Nigel Andrzej

Mortimer elég szorgalmasan vezette az aktáinkat, ami azt illeti, szóval sejtem, hogy megvolt rá az okod. Fejlődsz, ha készen állsz rá vagy szükségét érzed, ez nem befolyásolja az ajánlatot. Kell egy megbízható mágus, s ha már itt vagy, hülye lennék elengedni ezt.

Minek túráztatnád át ide szegény lányt, mikor ott az édesanyja mellette? (Különben alkalmas, most mondja Abigail. Bár taktikai szempontból sem tartom jó ötletnek a dolgot, tekintve, hogy tudjuk, kinek a lánya, itt meg tele a kórház is a falkával.)

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Andrzej Krakowski
Mágus - Mentor
Andrzej Krakowski

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 88
◯ HSZ : 163
◯ IC REAG : 121
◯ Lakhely : Cartagena, Spain > Anchorage, Alaska >> Fairbanks, Alaska
Protektori gyorshívó Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Protektori gyorshívó Tumblr_lw51aumFw81qgl64no4_250
Re: Protektori gyorshívó // Hétf. Május 16, 2016 7:30 pm


to William

Az alaposság nagyon nagy kincs manapság. Továbbra is azt tudom mondani, hogy az ajánlat megtisztelő.
Annak idején is Fairbanksben éltek, mert ott voltak biztonságban. Kivéve éppen attól, akinek a neve nem került említésre, de akinek személye mégis itt gubbaszt ebben a beszélgetésben.
Nem akartam elszakítani az édesanyjától. Mindazonáltal első a kötelesség. Kérvényezem az áthelyezésemet és jelentkezem.
De William! Kérhetnék tőled is valamit? Gondolkozz el azon, nem tudnánk-e jobban megvédeni, mint emberi lényt, mint közülünk valót ha itt lenne, közöttünk. A lányával együtt.


from Andrzej



Tudom, hogy a Protektorátus nem szeretetszolgálat. Egyik sem az. De egy próbát mindenképpen megért.
Vissza az elejére Go down
Lilianne C. Moore
Anernerk
Lilianne C. Moore

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 320
◯ HSZ : 375
◯ IC REAG : 321
◯ Lakhely : Fairbanks
Protektori gyorshívó 2wq5ouh
Protektori gyorshívó 2jb181u
Re: Protektori gyorshívó // Csüt. Május 19, 2016 10:13 pm

To: William

Megbeszéltük. Vállalom. Csak kérek még pár hetet, míg keresek valakit magam helyett a világboltba.
Még egyszer köszönöm szépen a lehetőséget!

Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Pént. Május 20, 2016 12:08 am

to: Lilianne

Én köszönöm, hogy így döntöttél, bízom benne, hogy nem fogod megbánni! : ) A napokban felkereslek majd a részletekkel valamikor, ha alkalmas mind a kettőnknek, de különben nem hajt a tatár senkit, nyugodtan intézd a dolgaidat.

W.


to: Nigel Andrzej

Köszönöm, a részleteket pedig majd személyesen egyeztetjük.
Mindenképp fontolóra veszem a dolgot, de olyasmit kérsz, amiben nem lenne helyénvaló egymagam döntenem. Akármi is legyen, bízok benne, hogy mindenki helyén tudja kezelni a dolgokat, Eliana pedig rendkívül szerencsés, hogy ilyen barát van az oldalán, mint te.
Várlak akkor a jövő héten!

Will



// Köszönöm nektek, ha kérdés, egyeztetni való van, facebook-on zaklassatok meg! Smile //
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Celeste M. Hagen
Mágus
Celeste M. Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 197
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Protektori gyorshívó Igavwm
Re: Protektori gyorshívó // Csüt. Jún. 23, 2016 9:36 pm

to: Will

Szia Will!
Celeste vagyok, bocsi a késői zavarásért. Van egy kis gondunk... illetve elég nagy gond. A barátnőm ma este beállított New Yorkból, Jackson hozta el hozzám. Úgy tűnik, hogy szemtanúja volt egy vérfarkas támadásnak. A rendőrség bevitte, kihallgatták, az elmondása alapján szerintem az egyikük őrző volt, de megszökött tőlük. Mindenre emlékszik, volt egy csúnya karcolás is a lábán, de lekezeltem a sebet, szerintem nem fertőződött. Mit csináljak vele? Most itt alszik nálam, azt hiszi a farkas üldözi őt, ezért futott Alaszkáig. Talán tényleg így van, nem tudom biztosan. Teljesen meg van zavarodva, aggódom miatta...

Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Csüt. Jún. 23, 2016 10:50 pm

to: Celeste

Vá-vá-várj... lassíts kicsit és szia!
Jackson miért nem jelentett erről még időben?! Vagy itt történt a rendőrségen, nem még New Yorkban? Mert akkor minden elismerésem a barátnődé, hogy meg tudott Mandy elő lépni. *kaccanok fel némi keserédes ízzel hangomban, érezhetően gondolkodóban vagyok erőteljesen a dolog kapcsán.*
A farkasról tudunk valamit? Név, falkatagság, akármi, ami elég ahhoz, hogy elinduljunk a felkutatásában.
Ami a barátnődet illeti, lehet, nem fertőződött, de sosem mehetünk elég biztosra. Na már most két út van.
Megkérdezem Dimitrist, képes e érzékelni valamiképp a farkas meglétét benne, s ha igen, behozod. A másik opció, hogy állandó megfigyelés alatt tartjuk a következő teliholdig, ami... ha jól rémlik június 20. //feltételezve, hogy múltban van a játékunk, amúgy július 19.// Addig jó lenne távol tartani a farkasoktól is, mert ha nem vált, jó lenne minél kevesebb emlékmódosítással megúszni nála.

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Celeste M. Hagen
Mágus
Celeste M. Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 197
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Protektori gyorshívó Igavwm
Re: Protektori gyorshívó // Csüt. Jún. 23, 2016 11:49 pm

to: Will

Azért nem jelentett, mert abban maradtunk, hogy én talán többet megtudhatok. Alig pár órája hozta ide, egy közös ismerősünk az illető. És nem, nem itt történt, hanem még New Yorkban. Nem tudom, hogy mi van az ottaniakkal, hogyan tudták ezt így kivitelezni, de talán kapcsolatba kéne velük lépni. Vagy nem tudom... bocsi, nem tudok összefüggően beszélni, meg gondolkodni se igazán, egy kicsit felkavart! *hosszú sóhaj, nagy levegővétel a lenyugvás érdekében*
Nem sokat, egy parkban látta. Szerintem vagy kölyök lehetett még, vagy képtelen uralkodni magán. Esetleg magasról tesz arra, hogy lebukik, nem tudom melyik lehetőség a jobb. Próbáltam rávenni Corit arra, hogy adjon a rendőrségi rajzolónak egy személyleírást, hogy legalább tudjuk, kit keresünk. Egyelőre nem hajlandó rá, mert azt hiszi csak képzelődött, meg szembenézni se akar vele. Szerintem pontosan emlékszik, hogy néz ki a férfi.
Rendben, megpróbálhatjuk. Nem lesz könnyű, mert nem bír megülni a fenekén. Akkor ezek szerint elkerülhetetlen az emlékmódosítás, igaz? *újabb sóhajtás.*

Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Pént. Jún. 24, 2016 4:34 pm

to: Celeste

- Egy hívástól senkinek nem tört volna le a keze... de nyugi, megoldjuk. *Higgadt volt a hangom, én magam sem járkáltam fel, s alá, hisz azzal nem lendítettem volna előre semmit.*
- Beszélni fogok velük mindenképpen, Celeste, kérlek... hunyd be a szemed, vegyél egy nagy levegőt és ülj le valahova. *Szusszantam finom utasítással hangomban, de mégsem parancsolóan, hogy márpedig szedje össze magát azonnal. Tudom, nem egyszerű az ilyesmi, sokszor még a sokat látottaknak sem. Hallgatom, elhúzom a számat kissé azon, amit Celeste mond. Nem túl szerencsés így a felállás, ami azt illeti. Kérdésére legalább biztos választ tudok adni.*
- Nem fogok hazudni Celeste, az lett volna a legszerencsésebb kimenetel, ha azt mondod, a barátnőd tényleg elhiszi, hogy csak képzelte az egészet. De mivel nem így áll a helyzet, attól tartok, nincs más lehetőség, hacsak a new yorki protektorátustól más információkat nem kapok. Azt te sem kívánhatod neki, hogy olyasmitől rettegjen egész életében, amit nem ért.

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Celeste M. Hagen
Mágus
Celeste M. Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 197
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Protektori gyorshívó Igavwm
Re: Protektori gyorshívó // Pént. Jún. 24, 2016 5:46 pm

to: Will

- Tudom, ne haragudj! *bocsánatkérő kifejezés is ült az arcomon, de azt nyilván nem láthatta. Közben az utasításnak eleget téve leültem.*
- Igen, az tényleg jó lenne, de sajnos nyoma is maradt a találkozásuknak, annyira meg nem ostoba, hogy be lehessen magyarázni neki, hogy csak álmodta. Meg sajnos már napokkal ezelőtt volt, azóta menekült fel ide, hozzánk. Még a családjával sem beszélt, meg senkivel, mert azt hiszi, hogy követheti és így akad majd a nyomára. Szerintem ennyire azért nem lehet elszánt a hím, de sohasem lehet tudni. Lehet az a típus, amelyik, ha szagot fog... *nem fejezem inkább be, nem akarok arra gondolni, hogy mi lesz akkor.*
- Nem, persze, hogy nem akarom azt! De beavatottként sem élhet, ugye? *nem örültem neki, hogy emléket kell módosítanunk nála, de talán ez a legbiztosabb.* - Annyira próbáltam távol tartani ettől, de úgy látszik nem sikerült. Elhívni pedig nem tudom, hogy ennyi után lenne-e értelme. Talán tényleg a módosítás a legkézenfekvőbb... * a végére már inkább csak hangosan gondolkozom.*
- Mennyi idő van rá, vagy hogy csináljuk? És én mit csináljak vele, hogyan segíthetek?


Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Szomb. Júl. 02, 2016 12:17 pm

to: Celeste

Utánakérdezek mindjárt akkor és visszajelzek neked, mire jutottunk a new yorki protektorral a dolog kapcsán. A beavatottságot semmiképp nem tartom opciónak Celeste, te is tudod, hogy édesanyád esete mennyire speciális, akárcsak a húgodé jelenleg. Várj egy kicsit, visszahívlak tíz-tizenöt perc múlva, amint megbeszéltem ezt és akkor tudok továbbiakat mondani.



/15-20 perc múlva/

to: Celeste

Szia! Nos, a jó hír az, hogy eleve tervezték az esetleges elhívását a barátnődnek, így én adnék ennek egy esélyt. Amennyiben nem kér belőle, úgy te is tudod, mi az eljárás menete.
Részedről annyi lenne a kérésem, hogy keresd fel, add át neki, hogy akad valaki, aki minden kérdésére választ adhat a téma kapcsán. Ne érje váratlanul, ha Keldron felkeresi. Ja igen, a tartózkodási helyét add már meg a Krónikásunknak légyszi!

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Celeste M. Hagen
Mágus
Celeste M. Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 197
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Protektori gyorshívó Igavwm
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Júl. 03, 2016 5:43 pm

to: Will

Rendben van, köszönök mindent, Will! Tudom, hogy körülöttünk már így is több a beavatott, mint az egészséges lenne, csak annyira nincs szívem babrálni az elméjével...
Várom a hívásod akkor!





to: Will

Tényleg? *a meglepettség kicsendül a hangomból.* Bár annyira nem meglepő, amennyire sok őrző vette őt körül. Szinte mindnyájan azok voltunk...
Igen, akkor módosítva lesznek az emlékei.
Igazából itt alszik nálam, a szobában. Itt fog lakni egy ideig. Nincs arra lehetőség, hogy esetleg én mondjam el neki a dolgokat? Tudom, hogy még senkit sem hívtam el, de talán tőlem másképp fogadná... *Keldron amúgy is olyan furának tűnt, nem szívesen akasztotta volna Corinne nyakába.*


Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Júl. 03, 2016 7:06 pm

to: Celeste

*Apró sóhaj hallatszik a vonal túlsó feléről, magában érezhetően háromig is elszámol, mielőtt megfontolt határozottsággal megszólal.*
- Nincs, Celeste. Sem mentor, sem pedig vezető beosztású nem vagy, miként én sem piaci kofa, akivel alkudozni lehetne a témában. Ha Keldron engedélyezi, felőlem jelen lehetsz, de az én véleményem az, hogy jobb lenne, ha nem befolyásolná semmi a barátnődet, lévén az életéről készül dönteni. Gondold át, aztán egyeztess Timmel, ha mégis úgy döntesz, jelen lennél.
*Részemről ezzel, hacsak nem volt kérdése, zártam a beszélgetést egy elköszönéssel.*

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Celeste M. Hagen
Mágus
Celeste M. Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 197
◯ IC REAG : 176
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Protektori gyorshívó Igavwm
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Júl. 03, 2016 7:42 pm

to: Will

Rendben van, csak gondoltam azért megkérdezem. Akkor majd a Krónikás intézi, a címemet biztosan tudja, Cori itt van nálam. Köszönöm a segítséget, jó éjszakát, Will! *nem vagyok megsértődve azért, mert nemleges választ kaptam, tényleg csak tenni akartam egy próbát. Innentől már nem rajtam múlik semmi.*



Vissza az elejére Go down
Eliana Nayara Belmonte
Informátor
Eliana Nayara Belmonte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 68
◯ HSZ : 120
◯ IC REAG : 106
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Elég sok tetoválás gazdája
Protektori gyorshívó Tumblr_m5du85hnmI1rooebp
Re: Protektori gyorshívó // Csüt. Júl. 28, 2016 11:02 pm

SMS To: William
07.28. 23:00

Mondd meg, mit kell tennem, és én megteszem. Szeretnék rászolgálni a bizalmadra, és ezzel együtt visszatérni aktív státuszba.

Eliana

Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Júl. 31, 2016 10:04 pm

SMS to: Eliana - 07.29. 05:20

Ezt jó olvasni.
Táborhely a folyónál, holnap ilyenkor. Remélem megoldható. Ne késs és öltözz kényelmesen!

William

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Walter Edmund Hagen
Informátor
Walter Edmund Hagen

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 64
◯ HSZ : 132
◯ IC REAG : 106
◯ Lakhely : Fairbanks
Protektori gyorshívó 2e1sv1k
Re: Protektori gyorshívó // Pént. Aug. 19, 2016 7:05 pm

[Helena lelépésének napján]

A levelet átolvasva gondolkodás nélkül az első eszembe jutó személy telefonszámát keresem ki a készülékemből és nyomok rá a hívás gombra. Bízom abban, hogy elérem és nem a hangpostájával kell csevegnem, bár, ha az utóbbi történik, az akkor sem változtat a mondanivalómon.
- Üdv, itt Hagen! Bocs a zavarásért, azért hívlak, mert a kisebbik lányom fogta magát és eltűnt, hagyott egy levelet, amiben összehordott nem csekély mértékű hülyeséget a szökéséről és arról, hogy Kerouac-ot játszik mint egy gyerek és tekintve, hogy újabban farkasokkal haverkodik és tudja, hogy mi a helyzet körülötte... A lényeg, hogy segítségre van szükségem megtalálni és cselekedni, mielőtt még valamelyik rühes példány rátenné a mancsát. Gondolom nem kell részleteznem.
Gyorsan, de azért még érthetően beszélek - még szép, baromi pipa vagyok - és ennek köszönhetően történik, hogy olyat kérek, amitől még évekig óvtam volna őt...
Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Szomb. Aug. 20, 2016 4:40 pm

[Aznap]

Hívás: W. Hagen

- Igen tessék? ... Nem zavarsz, mondjad csak! *biztatom az informátort kurtára fogva a szövegelést, főleg, mert eléggé zaklatottnak tűnik hangja a vonal túlsó végén. Azért a lényeget elég egyszerű így is levágnom, szerencsére nem cifrázza a tényeket.*
- Húsz percet adj, míg beszélek Keldronnal, mik a lehetőségeink. Találkozzunk az egyetemen, a többiről meg majd beszélünk folyamatában! Ja és Hagen... Amennyiben úgy ítéled meg, a nejed vagy Celeste tudhat valamit arról, merre indulhatott, ők is jöjjenek. Először legyen meg a lányod, a többi ráér. *Legalábbis én ekképpen látom a fontossági sorrendet jelenleg. Ezzel bontom is a vonalat, hacsak nincs részéről más. Húsz perc múlva úgyis lesz alkalmunk személyesen megvitatni bármit.*

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Gloria Dirtywater
In Memoriam
Gloria Dirtywater

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 73
◯ HSZ : 123
◯ IC REAG : 100
Protektori gyorshívó Giphy
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Szept. 18, 2016 3:03 pm



Üzenet William Douglas részére
connected to: WILL
   time: 2016. AUG. 7.


   Névtelen sms-t kaptam. A medvebarlangoknál alkotott valami farkas. Kísérővel megyek, szólok, ha többet tudok.


A továbbított üzenetben pedig ott van, amit küldtek nekem:

Gloria, brutális gyilkosság történt a medvebarlangokhoz közel! Tudom, hogy most ezt a várost véded.

Egy régi ismerős


Most pedig futás a kocsihoz!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Protektori gyorshívó //

Vissza az elejére Go down
 

Protektori gyorshívó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kétsoros-