KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Jackson Carter Ma 10:34 am-kor
írta  Bruno Manzano Tegnap 10:50 am-kor
írta  Rebecca Morgan Szer. Május 15, 2024 9:33 am
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Május 14, 2024 10:54 am
írta  Bianca Giles Hétf. Május 13, 2024 10:20 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Hétf. Május 13, 2024 10:06 am
írta  Bruno Manzano Szomb. Május 11, 2024 4:46 pm
írta  Catherine Benedict Pént. Május 10, 2024 11:53 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Május 06, 2024 12:53 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 8:26 pm
írta  Zachariah O. Danvers Pént. Május 03, 2024 6:08 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Május 01, 2024 12:11 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Ápr. 27, 2024 10:59 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Abigail Cecile Kenway Szomb. Ápr. 20, 2024 10:29 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 19, 2024 6:26 pm
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
írta  Alignak Hétf. Márc. 25, 2024 10:18 pm
írta  Dr. Emily Hart Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 pm
írta  Alignak Csüt. Márc. 07, 2024 8:18 pm
írta  Alignak Szer. Márc. 06, 2024 5:10 pm
írta  Arthur Foley Hétf. Márc. 04, 2024 5:25 pm
Zachariah O. Danvers
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 
Maloney V. Rocher
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Protektori gyorshívó - Page 2 I_vote_lcapProtektori gyorshívó - Page 2 I_voting_barProtektori gyorshívó - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
 

 Protektori gyorshívó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Protektori gyorshívó // Szomb. Ápr. 30, 2016 11:13 pm

First topic message reminder :

It's a troll-free zone!
(Bizonyos mértékig, az esetleges következmények vállalásával.)

Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_mj8ywwhppW1rvn6njo1_500
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar


Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
Protektori gyorshívó - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Hétf. Szept. 19, 2016 7:04 pm

[Aznap]

Gloria - 08.07.

Akad harcos készenlétben, ha úgy ítéled meg, de IDŐBEN jelezz! Csak semmi hősködés, óvatosan. W.

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Gloria Dirtywater
In Memoriam
Gloria Dirtywater

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 73
◯ HSZ : 123
◯ IC REAG : 100
Protektori gyorshívó - Page 2 Giphy
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Okt. 02, 2016 11:49 pm



Üzenet William Douglas részére
connected to: WILL
time: 2016. AUG. 7.


Egy hullát kéne eltakarítani, küldöm a koordinátákat. Egyelőre Stephen Chesterton a gyanúsított. Lebénítottam, viszem az egyetemre.


A pozíciót megjelölöm, a többit meg majd személyesen el fogom mondani. A lényeget meg ez a pasas köhögheti ki. Mae-t nem akartam hozni, elég szarul festett. Később őt is kikérdezem majd. Fura eset...
Vissza az elejére Go down
Eliana Nayara Belmonte
Informátor
Eliana Nayara Belmonte

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 68
◯ HSZ : 120
◯ IC REAG : 106
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : Elég sok tetoválás gazdája
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_m5du85hnmI1rooebp
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Nov. 06, 2016 11:37 pm

SMS to William - 11.06.

Szia Will!

Solomon felhívott, hogy meg szeretne látogatni. Nem tudom, miért jön, de még ma érkezik. Gondoltam, jobb, ha tőlem (is) tudsz róla.

Eliana

Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Hétf. Nov. 07, 2016 6:48 pm

Eliana - 11.06.

Mivel nekem nem jelezte, gondolom magánügy. De köszönöm, hogy jelezted. Ha kell, aki kiment mellőle, csak szólj. - W.

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Márc. 12, 2017 8:50 am

to: Abigail

Este van, lassan éjszakába hajlik az idő, de egy kisgyerekest még talán nem zaklatok hívásommal. Eleanor is épp csak elszenderedett az elébb a tévé előtt, onnét cipeltem ágyba, hogy álmatlanságommal ne zavarjam az ő békés pihenését.
Talán Timet kellett volna hívnom, ő biztosan hideg fejjel, az esetleges érzelmeket félre pakolva tudott volna választ adni kétségeimre, ugyanakkor Abigail a barátom volt és valahol több is annál. A döntés súlya hiába nyomja az én vállaimat, ezt a részét neki kell meghoznia egyedül.
Féltem őt, mert láttam, mit művel vele a szerette halála... és mégis én vetem most elé a mazochizmus kegyetlen lehetőségét nemsokára, ha felveszi a telefont.
- Heló Abigail. - Köszönök elcigarettázottan rekedtes hangomon, miközben behúzom magam mögött a teraszajtót. Ruhám után kap az északi szél.
- Alkalmas most beszélnünk? Tudom, kicsit kései az időpont.
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Protektori gyorshívó - Page 2 Jkh91u
Protektori gyorshívó - Page 2 Iei050
Protektori gyorshívó - Page 2 Mb05ue
Protektori gyorshívó - Page 2 Fdx9ud
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Márc. 12, 2017 9:33 am

Nem mint ha eddig nem sejtettem volna, hogy az idei év mit tartogat számunkra, de miután a férjem újra felbukkant, nos... mondjuk úgy, hogy kezdem visszasírni a tollas álom mellékhatásait. Bár akkor is tisztában voltam a dolgokkal, de legalább egész jól sikerült tartani magam a hétköznapokban, míg most? Szerintem az őrző társaim csak azért nem gyanakodnak, hogy milyen nagy a gond itthon, mert a hosszú évek alatt egész jól begyakoroltam orvosként azt, hogyan tűnjünk nyugodtan a legnagyobb pánik közepette is. Nem mint ha ez nem jelentené azt, hogy otthon, amint senki nem lát, nem hullok egyre többször darabjaimra, de miután Aidán kívül más úgy sem láthatja...
- Will? Szia. - bár az eszem tudja, hogy valószínűleg nincs megoldás arra, hogy elkerüljük az elkerülhetetlent, a szívem még kapaszkodik a reménybe, így miután a lányom álmomba szenderült, most is a könyveimbe temetkezve kutatok, hátha...
- Persze, semmi gond, hallgatlak. Történt valami? - orvos vagyok, mellé gyógyító is, csörgött a telefonom már meredekebb időpontban is, hogy baj van, menni kell. A betegek már csak ilyenek, nem is szoktam különösebben elégedlenkedni emiatt. Amúgy is van egy olyan érzésem, hogy ha nem lenne fontos, hogy valamelyik nap az egyetemen összefutva is megbeszélhetnénk, akkor valószínűleg Will sem ragadott volna most telefont.
Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Márc. 12, 2017 10:07 am

- Létezik egy Tizennegyedik is. - Vágtam a közepébe, mindenféle magyarázat nélkül kapva az alkalmon, hogy még ébren találtam a gyógyítót és az nem nyomta rám a telefont. Ha lenne szívem beavatni Eleanort az Első farkasok létezésének titkába, talán vele beszélném ezt meg, de olybá érzem, így is épp elég dologba rángattam bele az őrzőséggel, ahelyett, hogy védelmezném minden ilyesmitől.
- Az ő energiáit használják vezetőként az ősi farkasok minden évben, így azt hittem, van rá lehetőség, hogy véget vessünk ennek másként, de az a... - Hangom indulattal telt meg, majd halk nyekkenéssel adta a vonal túlsó végén levő tudtára a kerti szék, hogy lerogytam rá. - Mindent megpróbáltam, Abigail. A fentiek látják lelkemet, én mindent megtettem. - Nehéz eldönteni, kitől is kérek épp kimondatlanul bocsánatot. Tőle? A város azon lakóitól, akik szenvedtek és akik még szenvedni fognak a legelső farkasok egyikének elvakult haragjától? - Magaménak érzem a kudarcot, én tehetek róla, hogy nem tudtam meggyőzni Denaalit, csakis én, hiszen nekem adatott rá meg a lehetőség az Első farkasokon túl. Miért is gondoltam, hogy ha nekik nem sikerült, akkor majd nekem...?
- Azt kérte tőlem, hogy írjak egy listát, rajta tizenhárom őrző nevével. Ez a tizenhárom fogja tudni az utódok kilétét egyedül az egész világon. Ez a tizenhárom fogja... ismerni az áldozatot, amit a békéért meghoztak. - Fülemben dübörög egy ér, torkom elszorul kissé. Talán egyértelmű a kérdés, mégsem tudom csak úgy kibökni Abie felé. 
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Protektori gyorshívó - Page 2 Jkh91u
Protektori gyorshívó - Page 2 Iei050
Protektori gyorshívó - Page 2 Mb05ue
Protektori gyorshívó - Page 2 Fdx9ud
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Márc. 12, 2017 10:36 am

- Mint ha az a tizenhárom nem lenne elég belőlük. - sóhajtok fáradt hangon a telefonba, egyáltalán kimondatlanul azt is egyértelművé téve a másik félnek, hogy igen, már volt „szerencsém” értesülni a létezéséről korábban. Mondhatni, tipikusan a férjemre vall, hogy mézesmadzag módjára elejt az orrod előtt néhány információt, aztán magadra hagy, hadd birkózz meg egyedül a ténnyel, meg azok feldolgozásával.
- Hajthatatlan, nem igaz? - kérdezek rá lemondó sóhajjal, ha már olyan hirtelen abbamarad a Protektorom mondandója, mintegy reagálva a vonal túlvégéről érkező zajra, óvatosan én is becsukom az ölemben tartott könyvet, igaz, jóval csendesebben.
- Tudom, Will. Ez az egész egyszerűen... felettünk áll, meghaladja a képességeinket. - felelem csendesen, nem is hibáztatom egy percig sem miatta, valószínűleg tényleg nincs semmi, amit tehetnénk az ügy érdekében, lévén, ez a „nagyok” játszmája. Mi meg? Mint ha egy aranyhal venné a fejébe, hogy megmászik egy mammutfenyőt...
- Csak tizenhárman? Itt-ott-amott, darabjaiban mindannyiuk élete ott hever valahol fejegyezve a krónikákban, ezt meg szinte mindenki elől titkolnák? - kérdezek vissza némi megrökönyödéssel, de hát ha ezt akarják, nincs mit tenni, mi úgy is csak bábok vagyunk ebben az egészben - Legalábbis addig, amíg el nem jár a szájuk. - tekintve, hogy a mostani alapítók sem feltétlenül tettek lakatot a szájukra a kilétüket illetően, gondolom, túl sokáig ez sem marad majd titok. Mert amit már legalább hárman tudnak, az sem nevezhető hannak. Hát még amit huszonhatan?!
- Tizenhárom őrző... Van már elképzelésed, hogy kik legyenek? -  abba is hagyom a lemondó morgolódást, tekintve, hogy csak a feszültség beszél belőlem, az meg nem fog semmit megoldani. Akkor már inkább koncentrálok arra, ami fontosabb jelen helyzetben.
Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Márc. 12, 2017 10:47 am

Hallgatom megadva magam az egész helyzetnek, mint tettem azt Denaalival szemközt is egy idő után, s az se lep meg - csupán keserű horkanással veszem tudomásul - hogy nem mondok újat a tizennegyedik létezésével a gyógyítónak.
Költőinek szánt kérdése csak, mi kizökkent az egészből.
- Gondolom az utódok anonimitásának védelme a fő cél. Mintha ők nem mondhatnák el senkinek... hacsak nem kötjük meg a nyelvüket mágiával. - Kaccanok keserűen, mint egy gyerek, aki csak azért is követ dobálna a boltablak felé, ha már nem engedték be az üzletbe.
Arra, hogy kik legyenek a "kiválasztottak", aprót biccentek, ám rá kell jönnöm, hogy telefonon keresztül ebből nem sokat érzékel a másik.
- Akik tudnak már róluk, ők mindenképp, de Abigail... én most azért hívtalak, hogy... te közöttük szeretnél-e lenni? - Egyáltalán van-e esély rá, hogy közöttük légy, vagy a férjed téged öl meg inkább a lányotok helyett. Egyik opció sem tetszik, az igazat megvallva, de ha van esély arra, hogy ne legyen Abigail jelen, hát nem én leszek az, ki megfosztja ettől az opciótól.
Félem a válaszát, óvatos hát minden szavam.
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Protektori gyorshívó - Page 2 Jkh91u
Protektori gyorshívó - Page 2 Iei050
Protektori gyorshívó - Page 2 Mb05ue
Protektori gyorshívó - Page 2 Fdx9ud
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Márc. 12, 2017 11:11 am

Igen, nos... a horkantás egyértelmű jelzés arra, hogy illett volna jelentenem róla, és szerettem is volna, tényleg... csak egészen eddig nem voltam biztos abban, hogy képes lennék rá úgy, hogy ne torkolljon az egész kétségbeesett zokogásba, a történtek fényében. Elég csak arra a látogatásra gondolnom, és még mindig fojtogatja a torkomat...
- Igen, valószínű, csak annyira... - nevetséges. Ilyen kis szőrszálhasogató hülyeségekkel foglalkozni, amikor az a bizonyos kaszás olyan aratásra készül, amilyet talán még sosem látott ez a város.
- Will, én... - az igazat megvallva nem tudom, mit is mondhatnék. Még csak abban sem vagyok biztos, hogy tudom, mit szeretnék – nyilván, legyen ez az egész egy rossz vicc, és élni boldogan a férjemmel és a lányommal, mint valami tündérmesében, de sajnos ez nem opció, így hát marad a keserű valóság.
- Őszintén szólva nem tudom. Talán illene,  ha már ennyire érintett vagyok ebben az egészben, de... - nem jobban járna mindenki, ha valaki olyan kerülne arra a listára, aki sokkal összeszedettebb, és nem törték össze a történtek? Próbálom trenírozni a lelkemet, felkészülve az elkerülhetetlenre, és azt hihetné az ember, hogy idővel hozzá lehet szokni a veszteségekhez, de... nem.
- Tényleg nem tudom, Will. Hogy... hogyan fogom ezt az egészet feldolgozni. Megint... - tekintve, hogy két éve is nagy volt a kísértés, hogy feladjam... ezek után mégis mi értelme lenne tovább élnem?
Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Márc. 12, 2017 11:24 am

Önzőség volt részemről ez a hívás, tőle várnom megoldást a kérdésre. Önző és kegyetlen, arra kérni egy anyát, hogy nézze végig a gyermeke halálát, miként ugyan úgy az, megfosztani őket az utolsó közösen töltött pillanatoktól.
Arra sem kapok választ, egyáltalán mi most a helyzet, ki az áldozata annak a szerencsétlennek, kinek minden lépését utálom, s átkozom a napját, mikor erre a földre lépett újfent.
Zavarba kellene ejtsen, szégyellnem kellene talán azt a ragaszkodást és védelmező habitust, mit Abigail felé mutatok, hisz az én feleségem alig egy szobányira alszik tőlem, de... ezen a lopott, kései órán mégsem vagyok képes kellemetlenül éreznem magam miatta.
- Akárhogy is alakulnak az elkövetkező hónapok, sosem leszel egyedül benne. Ezt tudod, ugye? - Firtatom csendesen, s csak aztán köszönök el tőle, hogy szavát vettem, nem zár ki engem  senkit, ha a dolgok a jelenleginél is rosszabbra fordulnának az idő előrehaladtával.
Úgy köszönök el, mint aki bízik benne, hogy a holnapi nap könnyebb, szebb lesz. Holott mindketten tudjuk, hazugság az egész.
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor
Abigail Cecile Kenway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 62
◯ HSZ : 891
◯ IC REAG : 927
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros
◯ Feltűnést kelthet : Aida - 2016.01.13
Protektori gyorshívó - Page 2 Jkh91u
Protektori gyorshívó - Page 2 Iei050
Protektori gyorshívó - Page 2 Mb05ue
Protektori gyorshívó - Page 2 Fdx9ud
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_inline_n4blpo39WO1s6fq3n
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Márc. 12, 2017 12:33 pm

- Will? Köszönöm... – szólalok meg némi hezitálást követően, s bár megismertem annyira az elmúlt évek alatt, hogy tudjam, tényleg komolyan gondolta, inkább csak az udvariasság szól belőlem. Hisz Protektor, az összes helyi őrző problémája az ő vállát nyomja valamilyen szinten, s mellette még ott van a felesége, a fia is... hogyan is várhatnám el, hogy még az én darabjaira hulló életemmel is ő bajlódjon?
Pláne, hogy a dolgok jelenlegi állása szerint ettől jobb már úgy sem lesz a helyzet, csak rosszabb. A kérdés csak, hogy mennyire...?
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7301
◯ IC REAG : 8908
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Márc. 12, 2017 3:32 pm

Protektori gyorshívó - Page 2 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Darren Northlake
Vérvonalfő
Darren Northlake

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 311
◯ HSZ : 1999
◯ IC REAG : 2027
◯ Lakhely : valahol Alaszkában
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, karkötő, nyaklánc
Protektori gyorshívó - Page 2 Cwvam61lhomr6dpggpwe
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Re: Protektori gyorshívó // Hétf. Május 01, 2017 8:19 pm

[2017. április 9. hajnal/kora reggel]

Miután Payne-t "átadtam" és végignéztem, ahogy elhajtanak vele a hegy felé, elővettem a mobilom és tárcsáztam, de a vonal foglalt volt és csak az üzenetrögzítő kapcsolt. Még a végén kiderül, hogy telefonon csüngő tinilelkületű... Na ettől nem tartottam. Nekem viszont igazából ennyi is elég, nem terveztem hosszas csevegést most még.

Legyen nyitva szemed-füled, Will. Pár napig nem leszek a környéken, de utána mindenképp beszélnünk kell. Addig vigyázz magadra.

Mindenki szeretne ilyen jellegű üzeneteket kapni, tudom én. De valahogy figyelmeztetni akartam, ennél többet viszont nem nagyon mondhattam - legalábbis nem anélkül, hogy azzal ne kockáztatnám Yetta életét.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1034
◯ IC REAG : 941
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Protektori gyorshívó // Vas. Május 14, 2017 3:29 pm

*Hideg van, hidegnek érzem a testem, merevnek minden ujjaim, mégis sikerül megtalálnom a vértől iszamós földön Gloria telefonját. Csak remélhetem, hogy nem valami kódnyelven írta be a Protektor nevét…*-Rebecca vagyok…Gloria halott…Alignak itt járt.*Lehelem fájó, véres ajkaim között a szavakat, mintha köveket görgetnék a fogaim között. Fáj minden szó, ezért nem is fecsérelem az időt több részletre. Valaki csak rám talál...a vonal nem szakad meg...de én már nem hallok semmit.*
Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Hétf. Május 15, 2017 6:34 pm

SMS to Northlake - 04.09. 10:23

Keress meg, ha visszatértél. - W.



Becca's Gloria's phone

Köszönnék, de elhűlnek bennem a szavak a vonal túlsó végéről érkező felől, hogy csak annyit kérdezek, előre gondolva: merre van most. De nem felel, vérnyomásom pedig pillanatok alatt szökik magasba. Valaki tudja egyáltalán, merre indultak ezek ketten délután?
A legkisebb nyomba is kapaszkodom, ahogy a folyosóra lépve haladok a felszín felé az egyetemi alagsorban...

Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Rebecca Morgan
I. Informátor
Rebecca Morgan

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 1034
◯ IC REAG : 941
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Bal kézfején és ujjain tetoválás. Tollak háttérben farkasfej, nyílhegy és telihold.
Re: Protektori gyorshívó // Csüt. Nov. 23, 2023 6:17 pm




eMBm3rF.jpg
lT7QtVQ.jpg
INCOMING CALL
FROM: Rebecca
TO: William




Tudtam, hogy csak egyetlen hívásra lesz erőm, meg sem próbáltam Abie-t hívni, William számát pötyögtem be a gyorshívón.*
-Vedd fel, kérlek, kérlek, kérlek! *Végtelennek tűnő órának hatott, valójában csak néhány kicsöngés volt, miután meghallottam William mély hangját.*
-Rebecca vagyok…a Szőke itt járt…..üzent neked. Küldj egy gyógyítót. *A Szőke. Mindenki így hívta, a gyűlésen is ez hangzott el, ezért nem is mondtam a valódi nevét. Ha egyáltalán az a valódi neve. Elmondtam amit akartam, amit kellett, eddig tartott az erőm. Ahogyan annak idején az erdőben, úgy most is a sötétség és tudattalanság megváltó homályába süllyedtem. *

Vissza az elejére Go down
William Douglas
Protektor, Harcos
William Douglas

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 102
◯ HSZ : 908
◯ IC REAG : 811
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po9_r1_250
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o447nrBXyw1qbwrnuo5_500
Re: Protektori gyorshívó // Csüt. Nov. 23, 2023 8:03 pm


Mióta Eleanor elutazott, semmi nem tartott vissza attól, hogy tulajdonképpen visszaköltözzek az egyetemi alagsorba, még, ha kimondva ez ekképpen nem is volt. Éber alvó voltam mindig is, a választott irányom "neveléséből" adódóan, meg ritka vendég is volt a korai fekvés részemről továbbra is, így viszonylag gyorsan fogadom a beérkező hívást.
- Rebecca, mi tört...? - Kezdeném, de gyorsan el is hal a szavam, ahogy kihallom a hangjában rejlő gyengeséget. Rövid és lényegretörő az üzenet, ami után még próbálkozom szólongatni kétszer-háromszor, de válasz híján kinyomom a készüléket, hogy újabb számot tárcsázzak...

Hamarosan egy harcos-gyógyító formáció érkezik Rebecca házához, hogy felmérjék a helyzetet és stabilizálva némileg az állapotát, a kései órán az egyetem alagsorába szállítsák az ájult nőt. Oda, ahol a legtöbb esélye van megkapni a megfelelő ellátást jelen helyzetében.
Mindez idő alatt természetesen én magam sem tétlenkedem. Megkapva a jelentést a nő állapotát illetően kocsiba pattanok, hogy Abigailt behozzam (vélhetően gyerekestől, amiért nem győzök hatvanszor bocsánatot kérni, hiába van ő is tisztában - már Abi, nem a kislány - a helyzet rendkívüliségével), tudva, hogy ha a lehető leggyorsabban többet szeretnék megtudni a történtekről, akkor csakis a legtapasztaltabb gyógyítóra bízhatom jelen helyzetben a nőt.


// Említett kolleginával egyeztetés alatt, hogy ki kezdi meg a sort az Alagsorban majd, folytatás ott várható. Smile //
Vissza az elejére Go down
https://viennemoore.tumblr.com/northstar
Michelle Tedrow
Vérvonalfő
Michelle Tedrow

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 354
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 222
◯ Lakhely : Holiday Inn Express
◯ Feltűnést kelthet : égési sérülésből származó heg a háton
Protektori gyorshívó - Page 2 Dgp3lk
Protektori gyorshívó - Page 2 Tumblr_o3fh0tvEmp1ux2jboo2_500
Re: Protektori gyorshívó // Hétf. Feb. 12, 2024 10:25 am

SMS to Douglas, 2023. 11. 20, 00:32

„A tábla készen áll, a bábuk mozognak” – idéztem a klasszikusból, és remélhetőleg az üzenet rövidsége ellenére is átadja a lényeget - És úgy tűnik, a fürkészek lesznek a gyalogok, akik esélyesen sosem érik el a tábla túlsó felét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Protektori gyorshívó //

Vissza az elejére Go down
 

Protektori gyorshívó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Kétsoros-