KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Michelle Tedrow Csüt. Okt. 03, 2024 1:23 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 29, 2024 10:25 pm
írta  Egon Candvelon Vas. Szept. 29, 2024 3:01 pm
írta  Bruno Manzano Vas. Szept. 29, 2024 11:25 am
írta  Jackson Carter Vas. Szept. 29, 2024 10:53 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
Bianca Giles
Közös helyiségek - Page 2 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 2 I_voting_barKözös helyiségek - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Közös helyiségek - Page 2 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 2 I_voting_barKözös helyiségek - Page 2 I_vote_rcap 
Michelle Tedrow
Közös helyiségek - Page 2 I_vote_lcapKözös helyiségek - Page 2 I_voting_barKözös helyiségek - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Közös helyiségek - Page 2 Empty
 

 Közös helyiségek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Közös helyiségek // Szomb. Jan. 21, 2017 5:19 pm

First topic message reminder :


:: nappali-konyha egy másik nézőpontból ::
:: fürdőszoba ::
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Közös helyiségek - Page 2 Empty
Közös helyiségek - Page 2 Empty
Közös helyiségek - Page 2 Empty
Közös helyiségek - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Artemis Northwood
Suttogó
Artemis Northwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 167
◯ HSZ : 153
◯ IC REAG : 127
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : puszta megjelenésével bármely kevéssé előkelő helyen
Közös helyiségek - Page 2 Tumblr_inline_nzqg7wGRCa1rifr4k_500
Re: Közös helyiségek // Szer. Aug. 09, 2017 7:43 pm

- Ezzel nem vitatkozom. - Felelek szavára, hiszen sosem volt és soha nem is lesz olybá alfám az említett, mint amit Mike számára jelentett. Ekképpen felesleges egymás mellett haladó köröket futnunk a témában, igazán sosem fogjuk átérezni a másik álláspontját, legfeljebb kicsit jobban megérteni azt.
De ehhez viszont a hangulat, a helyzet nem adott, úgy vélem. Az volt, de elrontottam - ezt is. Talán igaza volt Ethannek... Meg kellett volna maradnom jólnevelt angol rózsának, s nem vágyni többre, mint aminek szántak. Mégis itt vagyok, gyáván a bosszúmhoz, bármennyire is kínálja magát tálcán, a falka kötelékében vágyva maradni. Megszerettem ezt a helyet, az ittenieket is, azt hiszem. Nem szívesen fognám távozóra, az az igazság.
Épp csak egy zavart, sajnálattal csillanó pillantásra méltatom megjegyzését mások megmentésével kapcsolatosan. Szerintem sokkal nagyobb tragédia, ha mindezek ellenére is senki nincs, aki megpróbálja. Vagy túlzottan optimista lennék azzal a minimális "mi van ha mégis" esélyével?
Akkor emelem ismét tekintetem kékjét a hím felé, mikor felegyenesedik ültéből. Szóra nyílik ajkam, de hiába nyúl a megüresedett pohár után, érezteti minden rezdülésével, hogy nem fejezte be mondandóját. Hát hagyom, hogy elvegye előlem is az üvegpoharat, evőeszközt és kivárom szavainak végét. Zavart kis mosolyféleség bújik meg ajkam szegletében, megkönnyebbültségében is ideges, ahogy aprót biccentek, de rá kell jöjjek, ezt lehet, már nem látja a hím, hát felegyenesedem én magam is ültemből, úgy fordulok utána:
- Köszönöm, Mike. - Ígérni nem ígérgetek, nem olyan hímnek ismerem, kit a szavak bármerre terelnének. A tettek beszédesebbek nála, hát ekképpen cselekszem majd én is.
Most azonban felajánlom segítségemet a mosogatásnál, amennyiben igényli. Nem kell, hogy csevegjünk közben. Kellemesebb, ha így van, de amúgy is segítenék ebben, ha már vacsorára invitált...

// Hacsak olyasmit nem írsz, amit nem hagyhatok válasz nélkül, úgy köszöntem szépen! Ö.Ö //
Vissza az elejére Go down
Michael Cooper
Atanerk
Michael Cooper

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 315
◯ HSZ : 272
◯ IC REAG : 206
◯ Lakhely : Fairbanks
Közös helyiségek - Page 2 Tumblr_p157tyCslb1w88fjao1_400
Re: Közös helyiségek // Szer. Aug. 16, 2017 11:24 am

Senkitől sem várom el, hogy úgy viszonyuljon az Alfához, mint ahogyan én tettem Castor esetében. Minden farkas más és talán pont ettől tökéletes a maga nemében egy falka. A hűséget azonban elvárom, legyen szó egy magas rangú falkatagtól, vagy egy frissen csatlakozottól. Én is másként állok Nessához, mint ahogyan Castorhoz tettem és habár előző Alfánk hirtelen távozása hatalmas pofonvágással ért fel, a régi dolgokon mit sem változtat. Fogalmam sincsen, fogok-e úgy tekinteni Nessára, mint ahogyan Castorra tettem régen, de a hűségem az övé. Éppen ezért értem meg valahol Artemist is, hibáztatni a történtekért talán nem is igazán tudom, de elfogadni azt, amit csinált, már nem igazán vagyok képes. A tiszta lap az övé, de a bizalmamat eljátszotta és fogalmam sincsen, képes leszek-e úgy tekinteni rá, mint tíz perccel ezelőtt. Minduntalan ott lesz a gonosz kis hang a fejemben, vajon ezúttal elárult valakit? Nekem is dolgoznom kell az ügyön, hogy ne egy árulót lássak benne, hanem egy falkatagot, de elsődleges azt hiszem ez rajta múlik. Emiatt el is gondolkodom azon, jó ötlet volt még egy esélyt adni neki, de kicsinyke naiv énem bízik abban, hogy küzdeni fog és túl tudunk jutni ezen az egészen. Mert szeretnék rá úgy tekinteni, mint a vacsora elején.
Csak a fejem rázom meg, nincs mit köszönnie. Most még legalábbis semmiképpen sem. Az idő eldönti majd, tényleg ez volt-e a jó döntés azt hiszem nem csak nekem, hanem neki is. Én bízom benne, hogy igen, másként nem is így alakult volna ez az egész dolog, de ez nem is olyan, amit egyik napról a másikra el tudnék engedni.
Nem én leszek az, aki megtöri a csendet a mosogatás közben. A segítségét elfogadom, de enyhén ráncolt homlokom és komoly arcvonásaim elég beszédesek; gondolkodom, járnak a fogaskerekek. Emésztek, fel kell dolgoznom mindazt, ami az imént elhangzott és ilyen állapotban a csevegés sem menne túl jól, hát remélem, a nőstény sem próbálkozik vele. A mosogatás végeztével megköszönöm a segítségét, szűkszavúan vázolom neki, miként terveztem a költözködést, majd jó éjszakát kívánva neki szobám magányába húzódva vissza folytatom a holmim összecsomagolását.

// Köszönöm szépen a játékot! Közös helyiségek - Page 2 3165133712 <3 //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Közös helyiségek // Szomb. Aug. 19, 2017 9:04 am

Közös helyiségek - Page 2 6oNLSFF
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Közös helyiségek //

Vissza az elejére Go down
 

Közös helyiségek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Közös helyiségek
» Közös Helyiségek
» Közös helyiségek
» Közös helyiségek
» Közös helyiségek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Hegyvidék - White Mountains :: A hegyi farkasok területe :: Bells & Artemis lakása-