KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 
Alignak
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 
William Douglas
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
A kulisszák mögött - Page 3 I_vote_lcapA kulisszák mögött - Page 3 I_voting_barA kulisszák mögött - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

A kulisszák mögött - Page 3 Empty
 

 A kulisszák mögött

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
A kulisszák mögött // Hétf. Ápr. 09, 2012 2:36 pm

First topic message reminder :

A kulisszák mögött - Page 3 Backstage


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 04, 2012 11:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


A kulisszák mögött - Page 3 Empty
A kulisszák mögött - Page 3 Empty
A kulisszák mögött - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Daniel Morton
In Memoriam
Daniel Morton

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 280
◯ HSZ : 46
◯ IC REAG : 66
◯ Lakhely : Síparadicsom, Fairbanks, USA
Re: A kulisszák mögött // Kedd Jún. 11, 2013 8:59 pm

Sajnos kezdett a mókának ígérkező tábortüzes buli átfordulni valami egészen másba. ~Előbb emberek, aztán talán már bolyhos kis barátaink is tiszteletüket teszik?! Hát abból nem esznek, ezt itt és most megígérhetem!~ Legalábbis, ha rajtam fog múlni a dolog. Engem az se érdekel, ha az embereket kell eltenni láb alól. Nem egyet, nem kettőt intéztem el korábban is. Mint említettem a múltkor, szeretem a féktelen bulikat. Tedd össze a kettőt! Lehet, hogy linkeskedem néha, de két dolog biztos: nálam jobban senki se tud bulizni és a munkáimat mindig, maradéktalanul elvégzem... akár félrészegen is! Szóval a lépcsőfokokat már kettesével, hármasával szedtem és így hamar az elsőre értem. Körülbelül ekkor szólalt meg a fülemben Annácska minden érzelmet nélkülöző jeges hangja. Azt hiszem, picit a szívére vette ezt a kis cukkolást a részemről. Ami meglepő, tekintve hogy jó ideje ismer és tudnia kéne felét se gondolom komolyan ezeknek az ökörködéseknek.

Valószínűleg, ha végeztünk a melóval a Síparadicsomban egy ideig a kedvében kell járnom, hogy kiengeszteljem érte. De legalább nem üvöltözött velem. Bár néha nem tudom, hogy melyik lenne a jobb. Ha kiadná a mérgét, vagy ha a sértődött jéghercegnőt játszaná továbbra is.
- Nem vagyok benne biztos, lehet hogy már előre vártak ránk és most akarnak akciózni, hogy végeztünk és tetten érhetnek! - Igen, felmerült bennem annak a lehetősége, hogy a szőrmókok embereket fognak küldeni és tervvel készültek. Valamilyennel tuti, mert korántsem viselkednek olyan i(nko)mpetens bandaként, mint mi. Elég eszement terv lenne mondjuk, de egy sakkjátszmában gyalogos bábúként simán feláldozhatóak lennének az emberek. Például a néhai mentorom, Valentine képes lenne ilyen piszkos kis húzásokra, ő speciel elég őrült volt az ilyesmikhez nem véletlen kapta az eszelős becenevet, szóval képzelhetitek volt baja az öregnek.

Egyenlőre nem feszítettem a húrt és nem szóltam vissza reflexből, ahogy máskor megtenném Annácskával szemben. Más se hiányzik, mint egy kis konfliktus a sajátjaink között.
- Már az elsőn vagyok, mindjárt az ajtóhoz érek nyugi! - Mondom a földszintre vezető lépcsőfordulóban, miközben a maradék benzint támadásra készen tartom sietős léptekkel indulok meg, már a földszinten a kijáratot jelentő ajtóhoz. Persze figyelek azért a lábam elé is, hátha az érzékeim megint bejeleznének. De nem szeretnék bent maradva ropogósra sülni! Úgy csak a sült csirke finom, nem igaz?! Egyenlőre nem futottam bele az emberembe, talán az erősítésre vár és leadta a drótot? Ki tudja?! Minden esetre ez a kis mozgás és a lehetséges támadás veszélye a korábbi ittas halállazaságomat elsöpörte és felpörgetett a bennem hirtelen keringeni kezdő adrenalin. A végén még teljesen kijózanodok és a többiek boldog lehetnek. A földszintre érve egy pillanatra megálltam fülelni, de a hátam borsódzásán kívül más változás nem történt. Tehát az én közelemben van az illető. ~De vajon mégis mi a jó fenére vár?! És hol van pontosan?~

Körülnéztem, s ekkor láttam meg Annácskát a másik lépcső alján az öngyújtóval. Rögtön vettem is elő a sajátomat, s mikor kiadta a tűzparancsot én is beindítottam a saját kis tűzcsóvámat.
- Tőlem is ment a szeretetcsomag! - Jeleztem a többieknek, aztán egyből futásnak eredtem, mielőtt még megpörzsölne az éhes haspókként mindent bekebelező tűz. Nem kellett hátranéznem, hogy tudjam mi történik. A ropogó hangok, a forróság érzése a hátam mögül és a szagok így is tájékoztattak róla, minden a terv szerint ment. Hamar kiértem, hisz nem tököltem, majd megkerestem Darrent is az épületen kívül. Direkt vagy sem, olyan gyors voltam, hogy megelőzzem a kifelé tartó Annát és előtte érjek ki az épületből. - Na, mi a harci helyzet? - Érdeklődtem az Ikkumától. Remélhetőleg semmi gikszer nem volt idekint. A falnak dőlve vártam, s amikor megérkezett Anna a falat megpaskoltam, mintha csak fogócska lett volna az egész. - Ipi-apacs, én nyertem! - Vigyorogtam a nőre remélve, most hogy végeztünk már oldottabb lesz a hangulata is és megnyugszik végre.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: A kulisszák mögött // Szer. Júl. 03, 2013 3:16 pm

A kulisszák mögött - Page 3 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: A kulisszák mögött //

Vissza az elejére Go down
 

A kulisszák mögött

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» A színfalak mögött
» A színfalak mögött

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Szórakozás :: GoldenWolf Kaszinó és Mulató-