KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Tegnap 11:01 am-kor
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 
Alignak
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 
William Douglas
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Sípálya  - Page 2 I_vote_lcapSípálya  - Page 2 I_voting_barSípálya  - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Sípálya  - Page 2 Empty
 

 Sípálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Sípálya // Szer. Dec. 14, 2011 3:01 pm

First topic message reminder :

Sípálya  - Page 2 6d77ba82cf74f2e00c0b4d15b5f9e602


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 12, 2012 12:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
Sípálya  - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
Sípálya  - Page 2 Mb05ue
Sípálya  - Page 2 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Sípálya  - Page 2 2cqcza0
Re: Sípálya // Vas. Jan. 19, 2014 6:56 pm

- Héééj!
Kapom fel a fejem és nézek rá olyan szúrós szemmel, ami tőlem csak kitelik. Persze ötvözöm a dolgot a még régebben megmutatott durcás arckifejezésemmel, amiért is a Dulifuli becenevet kaptam. Most nem tehetek róla, hogy ilyen a ruci és alig lehet benne járni, ahogyan arról sem, hogy kicsire nőttem, ergo a lábaim is kicsik, nem tudok akkorát lépni, mint a majd`két méter magas Ryan. És még be is szól ezért. Hihetetlen. Persze nem tudok rá haragudni és komolyan sem veszem a dolgot, ezt tudhatja ő is, hogy az arckifejezésem megint csak színjáték, már csak a hatás fokozása végett is.
- Ha nem tetszik, kapj a hátadra.
Még nyelvet is nyújtok a végére, tessék, ha nem tetszik a haladásom és szerinte totyogok, akkor oldja meg a problémát. Persze a végén olyan vigyor ül meg a képemen, ahogyan tovább sétálunk, hogy azt még egy vadalma is megirigyelné. Mert ugye a vadalmák vigyorognak, vagy mi a szösz.
- Ehh, jól van, meggyőztél.
Sóhajtok megadóan, könnyen ment neki, mi tagadás, de oké, inkább totyogok mellette, az biztosan viccesebb. Legalábbis neki, röhögjön csak rajtam, ha jól esik neki, engem aztán nem zavar. Ha zavar, akkor úgyis szólok, de az még nem most van, az tuti.
- De magabiztos vagy, hihetetlen.. nagyot fogsz koppanni, ha aztán én temetlek be téged.
Ismét nyelvet öltök rá, persze nem látok rá túl sok esélyt, hogy előbb tudnám betemetni, de próbálkozni mindig lehet és aztán meg ki tudja, lehet mégiscsak összejönne a dolog. Na persze a magabiztosság mellett még pofátlan is, pláne azzal a vigyorral, de ezt már úgyis megszoktam, szóval ismét nem akadok fenn a dolgon, hogy konkrétan azzal poénkodik, hogy majd lefelé teszem a lapátot. Na, ha így állunk, akkor így állunk, ezt még tutira vissza fogja kapni.
Olyan jót nevetek, amikor bevágódik a hálóba, legalább enni revansot had vegyek, jól esik kárörvendeni, meg is kapja a hógolyókat ajándékképpen, érezze ám a szeretetet. Remélem legalább egy fejbe találja. Aztán végül úgy döntök, hogy oké, én aranyos, kedves és jószívű lányka vagyok, szóval megyek és segítek neki. Na tessék, ezt is hogyan hálálja meg? Közel érek hozzá, hirtelen kap fel, most aztán sikítok, nem csak szóban mondom a dolgot. Váratlanul ér a dolog, még jó, hogy kissé megijedek, persze aztán a sikítozás nevetésbe fordul, pláne, amikor a hatalmas hókupacba vágódom, szinte teljesen el is tűnök benne. Nagy nehezen ülésbe tornázom magam, erre Ryan máris csapódik be mellém. Meg sem próbálok hóangyalkát csinálni, ahhoz sajnos túl mélyen vagyok a hókupacban és nem biztos, hogy összejönne a dolog. Úgyhogy amikor meglátom, hogy Ryan máris nekiállt hóembert építeni, akkor besegítek neki. Ő csinálja az alját, én meg nekiállok a középső gombóc készítésének. Már persze ha azt nem mondja, hogy neki nem kell a segítségem. Mert ha nem kell, akkor szépen arrébb vonulok, hogy nekiálljak megcsinálni az erődömet. Persze ha szívesen veszi a segítségem, akkor maradok és alkotok, minél nagyobbra és nagyobbra a hóemberke pocakját.
Vissza az elejére Go down
Ryan Wainwright
Tark / Mentor
Ryan Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 254
◯ IC REAG : 280
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Sípálya // Vas. Jan. 26, 2014 5:14 pm

-Most mit héj? Nézz a tükörbe, én sem festek jobban, akkor meg?
Még mindig röhögök Payne totyogásán, és már azon gondolkodom, hogy kötelet kötök a derekára, és húzom magam után, na de nem a szánkón, csak úgy, mert az sokkal mókásabb.
-Szerinted azzal gyorsabban haladunk? Csúszik a ruhád, akkor meg az lesz a baj, hogy elhagytalak fél úton, te meg megfagysz ruha nélkül.
A lehető legrosszabb lehetőség jut az eszembe egyből, miszerint felkapom, aztán kiesik az overállból, én meg cipelek egy szem ruházatot felfelé, mint hős lovag. Szép is lenne, utána mehetnék vissza érte, de hogy akkor takaróval tenném, az tuti.
-Ugye, hogy ugye? Szánkóval csak lefelé szabad közlekedni, az benne a buli. Lecsúszunk, aztán visszagyaloglunk, aztán megint le, és megint vissza. Háló van, túl messze nem repülünk.
Olyan használati utasításom van szánkózásra, hogy csak na, mintha én ezt betartanám, aha. Szó sincs róla, csupán játékossá teszek egy edzést, ami így nem is tűnik annak, hanem csak egy jó mókának.
-Mé ne lennék az? Jaaaa, hogy erre pályázol? Miért nem mondod, még hagyom magam... egy kicsit.
A háló a barátom, onnan kiszabadulni nem megy könnyen, de ragaszkodunk egymáshoz, az tisztán látszik. A hógolyókat és a segítő kezet egy hatalmas dobással hálálom meg, Payne a nagy kupacba, mellé Ryan, és kész is a rakás. A hallójárataim is, mert életemben először hallom sikítani a nőstényt. Nem esett jól, lehet, ezeket a hajigálásokat majd át fogom gondolni, de most kellett.
-Ne sikoltozz, még lavina lesz belőle. Puhára estél, arra figyeltem, én is, és még el is kerültelek.
Rendes vagyok, nem ugrottam rá, nem temettem be, de azért kihalászom onnan, hogy máris építhessünk. A hóember alja az enyém, a közepe Payne-é, a teteje meg... megoldjuk. Ed pofázmányát nem lesz egyszerű megalkotni, de azért mindent el fogok követni, hogy tökéletes mását kapjuk.
Közben az árkot is ásom, szép nagyot, hogy kényelmesen tudjunk benne mozogni, takarjon is, és akadályozza az ellenfelet. Akármiben.
Vissza az elejére Go down
Payne Holmes
Falkatag
Payne Holmes

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 600
◯ IC REAG : 463
◯ Lakhely : Fairbanks
Sípálya  - Page 2 Mb05ue
Sípálya  - Page 2 Tumblr_oinqvyqs5v1uuir2po4_r2_250
Sípálya  - Page 2 2cqcza0
Re: Sípálya // Pént. Jan. 31, 2014 10:18 pm

- Na látod, te is olyan vagy, mint egy pingvin, csak kicsit magasabb kiadásban.
Na ja, arról nem tehetek, hogy ilyen picire nőttem, Ryan meg ilyen nagyra, de tessék, ő is pont ugyanúgy néz ki, mint én – azazhogy majdnem. Persze egyáltalán nem zavar, hogy beszólt, a durcizás csak megjátszott, ezúttal is, arra pedig nem vagyok kíváncsi, miféle ötletek kavaroghatnak a fejében, jobb így, hogy nem tudok róluk semmit.
- Höhh, nem is csúsznék ki a ruhámból.
Bakker, még elképzelni is elég vicces, ahogyan.. az overallom nélkül terülök el a hóban, báá, az borzalmas lenne, tényleg jéggé fagynék, nem véletlen most sem ez a sok ruha, mert nagyon hideg van. Az meg, hogy Ryan cipelné tovább a ruhámat, kész.
- Azért azt csak észrevennéd, ha valami hiányzik, nem?
Utalok itt pontosan magamra, mert lehet, hogy nem vagyok egy benga nőstény, de azért nekem is van súlyom és jóóóval könnyebb lenne a ruha Payne nélkül, nem? Szóval olyan sokáig mégsem maradnék ruha nélkül.
- Csúcs, imádok szánkózni!
Bár régen sajna nem adatott meg olyan sokszor, de ideje újraélni a gyerekkoromat, most végre van lehetőség, hogy szánkózzak, ráadásul Ryan-nel együtt, így még királyabb a dolog, szóval tökre várom, hogy majd csúszkáljunk.
- Héééj!
Kiáltok fel ismét nevetve, miközben igyekszem egy kicsit erősebben meglökni a vállánál. Azt nem is várom, hogy egyből elesik – sajna ilyen erős nem vagyok -, de legalább egy picikét elveszthetné az egyensúlyát, csak egy egészen kicsikét! Nálam már az siker lenne.
- Nem kell hagynod magad!
Szélesen vigyorgok persze, ahogyan ránézek, picike vagyok, tudom jól, de akkor se hagyja magát, az úgy olyan.. nem is tudom, gáz? Úgy mi a poén a nyerésbe, hogy tudom, hogy hagytak nyerni?
- Vagy akkor legalább ne mondd már el, hogy hagytad magad.
Továbbra is vigyorgok, mert ha legalább nem tudnék róla, hogy hagyott győzni, akkor sokkal jobb lenne, maga a tudat is sokat számít, nem igaz? Hát dehogynem. Mindegy, így, vagy úgy, a lényeg úgyis a csatározáson van, én meg úgysem az a fajta vagyok, aki álmatlanul fog éjszaka forgolódni az ágyában, mert nem tudta hócsatában legyőzni a párját.
Majd elhajít, én meg sikítok, úgyis azt mondta, sikítsak, ha jövök, akkor nem tettem, de most ideje volt bepótolni.
- Jujj, az asszem fájt volna, ha belepasszírozol a hókupacba.
Még a számat is elhúzom, kicsit durva lett volna, ha tényleg rám ugrik, na, akkor tutira sikítottam volna. De így csak jót mosolygok az egészen, úgy sem rám ugrott, úgyhogy nincsen semmi gond. Ami viszont lényegesebb, hogy szépen nekiáll kibányászni engem a hókupacból, így jóval hamarabb kerülök ismét a felszínre és neki is látok a hóember közepének. Azt nem tudom, hogy Darren fejét hogyan fogjuk megformázni, de max majd csak odaképzeljük, vagy az egész fejre ráhúzzuk a Ryan által hozott gatyát, mondván, most maszkot visel, vagy túl hosszúra nőtt a haja és eltakarja az arcát. Amikor már elég nagynak ítélem a gömbömet, szépen odagurítom Ryan alkotása mellé, ezeket akár már egymásra is lehetne pakolni. Közben aztán nekiállok a saját erődöm felépítésének, de csak egy olyan pillanatot várok ki, hogy Ryan ne rám figyeljen, akkor aztán nekifutás – nem törődök a susogásommal – és rávetődök, a hátára, oldalára, mindegy, csak ráugrok, a lendületem pedig remélhetőleg elég lesz ahhoz, hogy sikerüljön felborítanom, ha meg nem… akkor így jártam.
- Meglepetés!
Persze, baromira meglepődhetett, amikor tutira hallotta, hogy jövök, szóval annyira nem lehettem meglepetés, de a szándék a lényeg, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Ryan Wainwright
Tark / Mentor
Ryan Wainwright

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 296
◯ HSZ : 254
◯ IC REAG : 280
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Sípálya // Vas. Feb. 02, 2014 2:53 pm

-Én nem mondtam, hogy nem, de téged látlak, magamat meg csak érzem.
Vicces látvány. Két totyogó pingvin, kit érdekel? Valahogy fel kell jutnunk a közepéig legalább, de inkább a tetejére, mert onnan lehet szépen és hosszan csúszni, bármilyen fárasztó is.
Persze az, hogy inkább őt húznám fel... még mit nem, akkor nem erősödik menet közben. A gyaloglás és a túra jó, ha nem is tudja a másik, hogy ez minek minősül.
-Honnan tudod? Próbáltad már?
A sárban végighúztam, az oké, de a hóban még nem, és vigyorogva lesek rá. Szívesen bemutatom milyen az, amikor tényleg elhagyom, de azt sem akarom, hogy itt fagyjon meg nekem, mert éppen mókázni támadt kedvem.
-Na jó, észrevenném, hogy pillekönnyű lett az a valami, amit magam után húzok, kivéve, ha belemerülök a gondolataimba.
Még jó, hogy feltűnne, ha nincs súly a kezemben, az viszont más kérdés, hogy mennyire adom elő a hülyét, és teszek úgy, mint aki ebből semmit sem észlel? Azért poénos lenne a hegytetőn szembesülni azzal, hogy én felértem, az overall is fent van, Payne meg valahol félúton a hóban hasal. Szeret szánkózni, ennek örülök, én is, jó buli az.
-Szuper, akkor ha megépítettük az akadályokat, akkor felmegyünk, és lecsúszunk, majd megnézzük, hogy milyen kormányosok vagyunk. Ha a gödörben landolunk, vagy repülünk, akkor... nem mondom.
Persze ha vége a mókának, akkor szépen vissza is temetünk mindent, nehogy már itt rongálás miatt legyünk elővéve, de amíg nincs élet errefelé, legalább szórakozunk egy kicsit. Mivel nem a pályát bontottuk szét teljes mértékben, így ott lehet síelni nyugodtan, a többit meg kerüljék el, vagy tanuljanak meg.
-Héj? Az nincs, de ha előre szólsz, elhozom a narancshéjat, amit kihajítottam a kukába.
Ő mondta, hogy héj, én csak egyetértek vele, mert az van. Otthon, itt meg nincs, de ha ezt tudom. Sebaj, majd legközelebb erre is készülök.
-Biztos? Rendben. Lakat a számon, egy szót se fogok szólni, eskü.
Mert nem hagynám magam egy kicsit se, hát persze. Az a kölyök, amelyiknek nincs sikerélménye, az sosem fejlődik sehová, ezt pedig nem fogom hagyni. Akkor sem, ha érezni fogja, egy picit rásegítettem a győzelmére.
-Á, dehogy. Olyat én nem csinálok, azt megfigyeltem, hogy az emberek többsége képes saját magát betemetni, amikor kifelé akar jönni. Minek nyúlnék bele?
Mocsok vagyok, mocsok, nagyon mocsok, és még vigyorgok is mellé, mert ugyan tényleg mellé érkeztem, és nem döngöltem be a kupacba, és még ki is segítem onnan, de ha hagyom, hogy egyedül kecmeregjen ki... szép szórakozás lett volna. Nekem pedig ezt muszáj volt megjegyeznem, naná.
Építünk, azaz mindenki alkot valamit, és nagyon jól haladunk, lassan kész a hóember fele. Na de Ed arcát megformázni, meg tényleg élethűre csinálni az kihívás lesz. Nem paródiát szeretnék, hanem egy teljes életnegyságú Edet, amit majd ki is faragunk szépen. A végén meg bedöntjük, hogy eltüntessük a nyomokat.
Payne is végez, tehát pakolom is fel a kis gömböt az alsóra, és jöhet az utolsó. Pepec kis szobor lesz, tudom, közben meg azt is hallom, hogy a kedves megindul, egyenesen felém. Meglepődök, mert... csak.
-Az. Vajon milyen lett volna, ha nem akarsz meglepni? Elefánt a porcelánboltban? Jaaa, nem, az most volt.
Ezen már röhögök, mert csak a süket nem hallotta azt, hogy Payne közeledik. Még az is halkabb lett volna, ha kis csengőket akaszt magára. Rám ugrik, és nem dobom le, hanem úgy teszek, mint aki tényleg eldől a súly alatt.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Sípálya // Csüt. Márc. 06, 2014 9:21 am

JÁTÉK FAGYASZTVA
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Tupilek
Mesélő
Tupilek

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 158
◯ IC REAG : 240
Re: Sípálya // Vas. Márc. 30, 2014 3:36 pm

Masako & Pandora


Felvezetés: Az erdő jótékony magánya megnyugtatja Masako lelkét kissé. A visszafelé vezető út a falka biztonsága felé a sípályán vezet, ahol többet közt Pandora mereng azon, hogy vajon mennyire is lehet veszélyesen őrült gondolat az éjszakai síelés. Vonzóbb-e, mint otthon javítgatni a könyvek elgépeléseit...? És vajon a földöntúli erő mennyivel vonzóbb az éjszakai síelésnél...?
Időpont: 21:40
Civilek száma: 3 civil
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Sípálya  - Page 2 2lo4soz
Re: Sípálya // Hétf. Márc. 31, 2014 5:53 pm

1.
Miután Odette lepasszolt a farkaslakba, mint valami csecsemőt a gyermekmegőrzőbe, úgy döntöttem, hogy sok időt nem töltök el a négy fal között. Persze megígértem, hogy óvatos leszek, nem megyek ki emberek közé (nem mintha kedvem lenne ilyen állapotba) és nem keveredek bajba. Nem is akarok bajba keveredni. Így is már elégszer buktam el, eleget égettem a teremtőimet. Először Jamest, majd most Odiet is. Persze ő azt mondja, hogy büszke rám, de azért én sem vagyok ostoba. Tudom jól, hogy ő is jobban örült volna neki, ha sikerül tovább jutnom. Elcsesztem megint, ahogy szinte mindent.
Ezért is esik olyan jól az egyedüllét. Bár így semmi nem vonja el a gondolataimat arról a napról, de legalább nem is kell megjátszanom azt, hogy minden rendben van velem, de ha meg nem mosolygok mindenki azt kérdezi, hogy mi a baj...Csak hagyjanak békén.
Hosszú sétát teszek meg az erdőbe. Mihez észhez térek már rám is esteledik, de senki nem keres a telefonomon, így nem sietek vissza a házba. Biztosan nem is hiányzom senkinek sem. Odie gondolom már eleget ivott ahhoz, hogy levakarhatatlan mosoly kerüljön az arcára. A többieknek meg jobb dolguk is van, mint rám figyelni. Mondjuk nem is bánom, hogy nem kellett Odettel mennem. Az még nem zavar, hogy farkasok így látnak meg. Ők tudják mi történt velem, de az emberek sokkal keményebb kritikusok.
Miután teljesen rám sötétedett végül megálltam, hogy körbe szimatoljak, megvizsgáljam a környéket, hogy vajon merre is lehetek. Érzek pár embert a közelben és szép lassan az is leesik, hogy valahol a síparadicsom környékén lehetek. Még jó, hogy itt a kislány. Neki sokkal jobban mennek ezek a tájékozódási dolgok. Magamtól erre sose jönnék rá, de az is igaz nem is mernék este az erdőben sétálgatni.
Mivel érzem, hogy az emberek nem lehetnek olyan messze, így inkább megpróbálok távolodni tőlük és elindulok vissza a farkaslak felé.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sípálya  - Page 2 700full
Re: Sípálya // Hétf. Márc. 31, 2014 7:53 pm

1.

Sose voltam normális, azt nem is állította senki, de ez az éjszakai síelés teljesen egyedül még tőlem is túl extrém ötletnek számított. Először gondoltam, hogy elhívom Naomit, aztán arra apelláltam, hogy hátha Claude van elég eszetlen az ilyesmihez, de előbbit nem akartam sokkolni a marhaságaimmal, utóbbi meg nem került elő. Szóval előrántottam a tarsolyomból minden bátorságomat, s nekivágtam. Még nappal béreltem magamnak egy pár lécet és egy pár síbotot, s bár nappal sem tudok síelni, nem hogy éjjel, azért mégiscsak kikecmeregtem a felvonóig, nem messze a hütteszerű építménytől.
- Neked P.S. elment az eszed! – korholom magam félhangosan, de azért mégis majdnem nekivágok az útnak sílifttel felfelé. Már szinte érzem, ahogyan mozdulnak a lábaim, éppen csak.. mi a túró?.. nem a jó irányba.
Úgy önti el az agyamat az adrenalin, mint még soha életemben. Olyan érzések ömlenek keresztül ereimen, amilyeneket sosem éreztem még. Érzékeim kiélesednek, s elviselhetetlenné válik a késztetés, hogy lerúgjam magamról a sílécet, s a sícsizmámban – vagy zoknis lábbal, érdekli a halált jelen helyzetben – megiramodva toppanjak egy keleti nő elé, mocskos véleményemet fröcsögve a képébe.
Nem állok ellen a kísértésnek, cselekszem, amit a köd diktál agyamon. Megiramodok az elképzelt módon Masako felé, s bár a sícsizma nem éppen a legoptimálisabb a futáshoz, pont nem érdekel az egész. A botokat még mindig a kezemben tartom, ám nincsen csuklóm bebújtatva a pántba, ököm kulcsolódik a síbot markolatára.
- Másnak egy Teremtő is elég, neked pedig rögtön kettőt is el kellett fogyasztanod a saját ostobaságodból, kölyök? – csal elő torkomból ismeretlen szitkokat a nő irányába az erő, mely elvette tőlem önmagam. S irányítója kéjesen vigyorog valahol fent a remek tervén, melynek következtében egy embert uszított a kölyökre. Felturbózni a kis vöröst.. vicces dolog.
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Sípálya  - Page 2 2lo4soz
Re: Sípálya // Kedd Ápr. 01, 2014 2:17 pm

2.
A séta közben megérzem, hogy közeledik felém egy ember és elég gyors ütemben. Ez most komoly? Miért kell megtalálnia pont engem, aki messziről kerülni szeretne minden halandót? Most én is nekikezdhetnék a futásnak, de bevallom őszintén csak a kislánynak van ehhez kedve, nekem egyáltalán nincs. Igaz már sokszor a fejembe verték, hogy a bundás akaratát nem lehet csak úgy félre dobni, de most nem igazán érdekel a dolog. Majd kifutja magát máskor. Nehogy már mindig az legyen, amit ő szeretne. A végén túlságosan is elkényeztetem és akkor már nehezebb lesz leállítani. Néha igen is tudni kell nemet mondani és ezt el is kell fogadnia...Különben sosem tanulom meg irányítani őt.
Próbálok nem foglalkozni a közeledő emberrel, ám mikor megszólal mégis csak megtorpanok. A hang, az illat csöppet sem ismerős, de mégis valami olyasmit mondott, amiről egy sima halandó nem tudhat. Meglepetten fordulok meg, hogy végül szembe kerüljek vele.
-Tessék? Mégis miről beszélsz?-Természetesen nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy mire is gondolt, de biztosan csak félreértem. Ő csak egy sima ember, még a mi létezésünkről sem tudhat, nemhogy arról, hogy mi is történt velem. Alaposan szemügyre veszem a lányt, de csöppet sem ismerős a számomra. Fogalmam sincs, hogy ki ő.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sípálya  - Page 2 700full
Re: Sípálya // Kedd Ápr. 01, 2014 8:00 pm

2.

- Azt ne hidd, hogy egy pillanatig is el tudod hitetni velem, hogy nem tudod, miről beszélek! – fröcsögöm felé, még mindig eszeveszett dühöt érezve.
Elmémre teljesen ráereszkedett valamiféle fátyol, nem is hallom a saját szavaimat, s nem is vagyok tudatában annak, hogy mit cselekszem. Marionettje vagyok egy rég halott erőnek, s ha tudnék ellene küzdeni, mert tudatában lennék a jelenlétének, akkor sem érhetnék el semmit ellene. A tudatlanok nyugalmával – illetőleg ebben az esetben inkább dühével – tűröm hát, hogy úgy használja a porcikáimat és a hangomat, ahogyan akarja.
A csendet megtörendő nem érzem úgy, hogy a saját hangomra lenne szükségem a továbbiakban. Sokkal inkább akarom hallani az ő sikolyát, a nőstényét, akinek a fejére olyasmiket olvastam rá, melyeket nem tud összeegyeztetni személyemmel, s mely szavak jelentését akkor sem tudnám mire vélni, hogyha saját elmeszálaim közül húztam volna őket elő. Egyszerűen csak szomjazom a vére szagára, a vörös cseppek látványára, ahogyan átitatják a ruháját, bőrén ütköznek ki kellemetlenül. Meglendítem hát a jobb kezemet, dárdaként a fejem fölé emelem az egyik síbotot, majd teljes erőmből megküldöm azt a nő felé. A dobás irányát tekintve bal vállra megyek, de hogyha esetleg bemozdulna, jó lesz az nyaknak, vagy bal szemnek is. Bármilyen találattal megelégszem, a lényeg csak az, hogy fájjon neki, hogy vérezzen úgy, ahogyan az én lelkem vérzik látva ezt a csalfaságot, melyet ő a teremtői kapcsán produkál.
A síbotot úgy küldtem röppályára, hogy mindenképpen az alján levő kis tüske tövig fúródjon a vállrészbe. Ha nyakat talál vagy szemet, akkor nem biztos, hogy olyan mélyre megy, de még így is előfordulhat, hogy kellemesen eltalál egy ütőeret, illetve teljesen kinyomja a bal szemet. Ne mondhassa senki, hogy nem vagyok jó fej, nem vetem latba minden erőmet ahhoz, hogy tökéletes célzást produkáljak. Teljesen mindegy nekem, hogy milyen módon csalok elő sikolyt.. csak bár hallanám már!
Kéjes vigyorba szaladnak ajkaim, ahogy elengedik ujjaim a botot, s úgy figyelem annak röpülését, mint lenyűgözött gyerek a sárkányrepülőket.
- Na most mit lépsz, teremtő-céda? – provokálom még egy kicsit, elvégre nekem nem elég az, ha a testében érez fájdalmat. Érezze csak a lelkében is. S miközben beszélek, elindulok felé, hadd érezze fenyegetőnek közeledtemet.
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Sípálya  - Page 2 2lo4soz
Re: Sípálya // Szer. Ápr. 02, 2014 12:54 am

3.
Ezek szerint tényleg arról beszél. De hogyan? Én ezt nem értem...Miért mondja mind ezt nekem? Honnan tud a dologról? Nem értek semmit. Lehet, hogy ő egy beavatott, de ettől még miért érdekli annyira, hogy hány teremtőm volt? Mi ez az egész? Mi folyik itt?
-Mit akarsz? Miért vagy itt?-Teszem fel a kérdéseimet értetlenül, de körülbelül mire pont kimondtam az utolsó szót ős már felém is dobja a síbotját. Olyan hirtelen jön ez, hogy szinte nincs is időm elhajolni előle. A kislány is felkapja a fejét a dologra és az ösztöneit, gyorsaságát használva próbál elmozdítani, de nem elég gyorsan. A vörös hajú lány dobása nem kispályás. Lehetett látni rajta, hogy van benne erő, nem is kicsit. De ezen nincs túl sok időm gondolkozni, ugyan is telibe találja a szememet. //Dobás// No most nem úgy kell elképzelni, hogy a szememből kiáll egy körülbelül két méteres bot. Ahogy felsérti a szemet egy állatias üvöltés törik ki a torkomból. Ez nem az én hangom, ebből rögtön rájöhet. Ez a bundás hangja. Azonnal megérzem a vérem illatát, de ez mit sem számít az iszonyatos fájdalom mellett.
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen szerencsétlen vagyok. Ez most komoly, hogy a másik szememet is elveszítettem? Miért velem történik ez? Mi ez az egész szarság? Mi a f*szt csináltam már megint? Hiába próbálom kinyitni a szemeimet semmit sem látok. A teljes vaksötétség borít el engem. Nem ez nem olyan, mint mikor csak lehunyod a szemed, vagy lekapcsolod a lámpákat és behúzod a függönyt. Nem ez az a sötétség, amit soha életedben nem akarsz megtapasztalni. Semmi aprócska fény, semmi derengés...Nincs semmi, csak a sötétség.
A fájdalom, düh mellett a rémület is eluralkodik rajtam és ez már bőven elég arra, hogy kicsalogassa a kislányt a helyéről. Odette jut eszembe és, hogy ő mennyivel erősebb és nagyobb nálam...Ha én akkor lehetnék...De ő csak egy ember, fél kézzel el kellene tudnom bánni vele, ám mégis valami azt súgja, hogy valami nincs rendben vele. Valami baj van, ez nem normális. Nem tudhatja, hogy mi vagyok, nem tudhat rólam semmit.
Az átváltozás máris elkezdődik. A torkomból ismét mélyről jövő üvöltés tőr ki, végül a földre zuhanok, ahogy a csontjaim összetörnek. Percek, hosszú percek telnek el mire teljesen átalakulok, de nem a saját bundásom alakjában. Sikerült felvennem Odette hatalmas farkasának alakját.
~Takarodj innen, ha nem akarsz meghalni!~
Küldöm felé máris a gondolatokat. Bár nem látok semmit, de nagyon is jól érzem az illatát így pontosan tudom hol is áll.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sípálya  - Page 2 700full
Re: Sípálya // Szer. Ápr. 02, 2014 5:04 pm

3.

- Bosszúra szomjazom, mégis mi másért lennék itt, Kölyök? – válaszolok neki dühtől fröcsögő hangon.
Mondjuk az is igaz, hogy nem vagyok éppen csevegő kedvemben, a testemet átjáró gyűlölet olyan vérszomjas méregbe gurított, hogy egyáltalán nem az az elképzelésem a ma estéről, hogy csak úgy trécselek majd ezzel a keleti származású farkaskölyökkel. Mindent tudok róla, amit csak tudnom kell, nincs az a hatalom, ami rá tudna venni arra, hogy a vére íze helyett azzal foglalkozzam, hogy a szavait, mondatait ízlelgetem. Hatalom. Jó vicc. Valamiért úgy érzem, hogy én vagyok a legfőbb hatalom, szóval nincs is miről beszélni ezen a téren.
Határtalan örömmel tölt el a tudat, hogy sikerült a legjobb helyen eltalálnom őt. A fájdalma drogként hatol a szervezetembe, elönti ereimet újabb adag adrenalinnal, s erőt ad ahhoz, hogy megint nekiinduljak és újabb revansot vegyek tőle elrontott életéért. Meg az enyémért. Bár arról ő vajmi keveset tehet. Legfeljebb annyit, hogy nem tisztelte az adományunkat. Bár mi az, hogy adomány? S ki az a mi? Az emberi elmém tiltakozik a sok idegen információ ellen. Vagy legalábbis azt hiszi, hogy tiltakozik. Valójában viszont már rég földig hajlott a vörös hold akarata alatt.
Felnevetek, amikor látom előbukni a nőből a farkasát. Ez az, ezt vártam! Nevetve várom végig az egész jelenetet. Szinte érzem a fájdalmát, a tehetetlen dühét amiatt, hogy nem lát engem – bár nem volt tudatos, hogy a másik szemét is kikapjam, de így sokkal mulatságosabb ez az egész.. - és ez nem bírja abbahagyatni velem a nevetést.
- Gyere csak babám, mutasd meg mit tudsz! – fröcsögöm felé, szinte remegve, mint egy adrenalinfüggő, akitől megvonták az adagját.
Akarom, hogy támadjon, akarom, hogy megtépje egy kissé az emberi testet, mert nem csak szadista vagyok, de mazochista is. Igaz, hogy az ember fájdalma nem lenne az enyém, de mégis, valahogy tudna motiválni az, ha eltörné egy karját, az orrát, bármilyen csontjait. Sőt, perverz örömet jelentene számomra az is, ha egy jóképű heg maradhatna a testén azután, hogy begyógyultak a ma szerzett sebei. Ennyi öröm a halálban még nekem is jár, azt hiszem. De persze mindez csak akkor lenne eszeveszetten kellemetes, hogyha ez a Masako is tekintélyes mértékben megsérülne. Hadd tanuljon csak a hibáiból. A vaksága nem elég.
Lehajolok egy marék hóért, majd mintegy pimaszul a képébe vetem a fehér pelyheket. Hadd tudja csak, hogy merre vagyok, hadd támadjon, s utána én is hadd vessem bele magam a marcangolásába. Az emberi anatómia ugyan nem a kedvencem, de fogai ennek a szerencsétlennek is vannak, s mit számít neki egy kis farkasszőrnyelés. Uccu neki, iramodom is meg a hódobálós játék után Masako felé. Remélhetőleg ő is elindult már, így félúton találkozunk. S ha sikerül, akkor a pofája után kapok, hátha elérem a fülét, hogy kapaszkodónak használva azt felugorhassak a hátára. Ha onnan belé tudnám állítani a másik síbotot.. mámor lenne és boldogság! De persze egyelőre jussak el odáig, hogy ő is tesz valamit. Vajon büszkévé tud tenni magára? Aligha hiszem, de azért kaphat egy esélyt..
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Sípálya  - Page 2 2lo4soz
Re: Sípálya // Szer. Ápr. 02, 2014 6:41 pm

4.
De mégis milyen bosszút? Ki ő? Milliónyi kérdés fogalmazódik meg bennem és úgy érzem, hogy hiába is tenném fel őket, nem biztos, hogy meg is kapnám rájuk a választ. Valami ezzel a halandóval nincs rendben. Sosem bántottam őt...Lehet, hogy a rokona volt az egyik személy, akit meggyilkoltam? De akkor miért nem azt vágja a fejemhez. Nem ennek így nincs semmi értelme.
Hallom ahogy hangosan felnevet, mikor eltalálja a szemem. Ez egy őrült. Mintha valami démon költözött volna belé. Még az átalakulásom sem riasztja el, sőt még jobb lesz tőle a hangulata. Ez a nő...Ez nem lehet. Egy ember már rég elfutott volna előlem. De ő marad és még többet akar. Nem akarom őt bántani, hiszen nem is ismerem, de olyan mértékben feldühítette a bennem lakozó fenevadat, hogy félek ismét megtörténik az, mint a városban. Nem akarok újra életeket kiontani, de nem is futok el. Egy vérfarkas vagyok. Meg kell tudnom védenem magam, hiszen ő csak egy halandó. Ha most elfutok jobb, ha eltűnök a városból, mert biztosan örök szégyenben maradnék. Érzem a pofámban csapódó hideg havat, de mit sem foglalkozom vele.
A bundásom dühtől, adrenalintól felgerjedve feszíti meg összes izmát és morog rá a vörösre. Elindul szépen felé és nem is kell sok időre mire a másik is megteszi az első lépéseket. A sétálása végül futássá fajul. A látásomra nem hagyatkozhatom, de a hallásomra, a szaglásomra igen. Odettel már volt pár gyakorlatom, mikor bekötötte a szemem, hogy a többi érzékszervemre, a reflexeimre hagyatkozzak. Most sem kell mást csinálni. Hagynom kell, hogy a farkasom a hangokra, a szagokra támaszkodjon. Hallom minden egyes dobbanását, ahogy a sícipője a hóba tapos. Tudom milyen gyorsan közeledik felém és merről. Ezt kell kihasználnunk. Az utolsó pillanatban, mikor már egészen közel járunk egymáshoz elrugaszkodom a földtől és átugrom őt, hogy ugyan olyan gyors mozdulattal megforduljak és a hátára vetődjek. Ha mind ez sikerül érezheti a fogaimat a vállában, miközben megállás nélkül morgok.
~Hagyj békén!~
Küldöm felé gondolatokban. Nem akarok neki ártani ennél is többet. Így sem tudom, hogy vajon ezzel nem küldöm e őt a halálba.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sípálya  - Page 2 700full
Re: Sípálya // Szer. Ápr. 02, 2014 8:30 pm

4.

A morgás hangja a fülemen keresztül árad szét tagjaimban, feltölt, felvillanyoz. A mosolyt nem tüntetem el az ember ajkáról, bár ezzé szelídült a nevetése, de ennek meg kell maradnia. Kifejez engem, tökéletesen. Szinte remegve várom – hiheti ebből azt is, hogy az ember fél – azt, hogy ugorjon már, jöjjön, tépjen, korbácsoljon fel még annál is jobban, mint amennyire most fel vagyok ajzva. És igen, életemben – költői túlzással – először nem csalódom benne. Vagy inkább mondhatom azt, hogy nem csalódom magamban, elvégre én cukkoltam fel, én vagyok a király. De minden nézőpont kérdése csak, az eredmény momentán ugyanaz.
A kölyök elugrik az emberem felett, az meg még felocsúdni sem tud, a farkas máris a hátára veti magát. Ezért utálom az embereket, hiába emelkedett ez itt egy vérfarkas kölyök szintjére, mégsem lett elég gyors az én ízlésemnek. Mindegy, ennyim van, ebből építkezem hát. Zuhanni fog, s én közben nem tehetek semmit majd, szóval egyelőre képzeletben hátradőlök, s csak figyelem az előadást. Ki nem mászom az ember fejéből, de nem sarkallom cselekvésre addig, amíg meg nem tudom, hogy mi lesz vele a farkas támadása nyomán.
A vörös előrezuhan, ahogyan a farkas a hátára ugrik. //dobás// Hallom, ahogyan megreccsen a bal csuklója, amint hárítani próbálom a testével az esést, s azt is hallom, ahogyan fájdalmában felsikolt. Hát csak sikongasson, engem ez is tuningol, úgyhogy már nem ér meglepetésként, ahogyan a nőstény bal vállba maró fogainak fájdalma is átrobog az eredeti valómhoz képest gyönge testen. Itt az ideje, hogy valamiképp visszavágjak vele.
Amivel a hátamon van, s súlypontja nyilván előre esik, mert a harapáshoz le kell hajtsa a fejét – s a csuklóim amúgy sem száz százalékosak – megpróbálkozom azzal, hogy felhúzzam magam alatt a lábaimat, s feltérdeljek úgy, hogy közben az arcomat a hónak nyomom, minél lejjebb maradjon kinyomott fenekemhez képest a vállam, amit épp mar. S mivel annyi erőm van emberként is, amennyi neki kölyökként, esélyesnek tartom, hogy jól matekoztam, s az ember fenekének fellendítésével – nyusziugrásszerű csípőemelős ugrás-féleségnek neveznék ezt, hogyha emberi léptékkel kéne nevet adni a figurának.. röhejes egy név. Még jó, hogy sose voltam ember -át tudom lökni Masakot is a saját súlypontján és a fején átfordulva a hátára tudom zuhantani őt magam elé. Persze nyilván tisztában vagyok vele, hogy egy farkas nem teknősbéka, így nem fegyverezem le azzal, hogy a hátára ejtem, de legalább marad némi töredéknyi időm talán arra – ha a mozdulat sikerül – hogy bár az embernek fáj, hogy valószínűleg ezzel kitépettem egy darab húst a vállából – hogy tovamozduljak, s feltápászkodjam bitorolt emberi testemben, magamhoz véve ép kezembe ismét a közelünkben elejtett, maradék síbotot, amit aztán tudok használni még. Kérdés, hogy közben a kölyök mit cselekszik majd.
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Sípálya  - Page 2 2lo4soz
Re: Sípálya // Szer. Ápr. 02, 2014 9:41 pm

5.
A harapásom nem erős, csak épphogy belé mélyesztem a fogaimat, nem hatolok a csontokig, de azért így sem lehet valami kellemes neki. Nem egyszer haraptak belém, és még a legóvatosabb, legkisebb is olyan kínokat okozott, hogy abban a pillanatban inkább az örök nyugalmat választottam volna. A sikolya megrémiszt engem, no nem azért mert félelmetes lenne, hanem mert én okozom neki ezt a fájdalmat. Sosem akartam volna bántani embereket... Eszembe jutnak azok az ártatlanok is, akiket azon a napon meggyilkoltam. Nem nem, hagyhatom, hogy a farkasom őt is megölje.
Mikor megérzem, hogy hátsó lábait elkezdi megemelni kissé ledöbbenek. Nem lehet ennyire erős, ő csak egy halandó...Bár igaz már ebben is kételkedem. Ki az az őrült ember, aki mind ezt elviselné? Lehet, hogy csak álcázza magát és nem is sima ember? De ezt mégis hogyan? Vagy léteznek olyan fajok, amiről mi nem is tudunk?
Nem tudok ezen sokáig gondolkozni, mert végül szépen átlendít és végül én landolok a földön. Miközben átfordulok a feje fölött egy picit jobban felsértem a vállát, de mivel harapásom nem volt mély, így inkább csak mélyebb vásásokkal ajándékozom meg, nem egy kitépett húscafattal. A hátamra landolva azonnal átfordulok, hogy lábaimra állhassak. A levegőbe szagolva megpróbálom őt megkeresni. Amint meg is érzem, hogy merre is lehet oda fordulok hozzá és újfent morogni kezdek neki.
~Állj már le!~
Szinte már könyörögve mondom neki a szavakat. Nem látom, hogy mit csinál, vagy hogy egyáltalán engem figyel el, de ha elindul felém azt meghallom és az utolsó pillanatban megpróbálom kikerülni, de most nem azzal, hogy a feje fölött ugrok el, csak egy egyszerű oldalra lépéssel, ugrással. Nem támadok felé, de néha oda-oda kapok figyelmeztetőleg, hogy tudja nem egy kiskutya áll vele szemben, hanem egy megtermett farkas.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sípálya  - Page 2 700full
Re: Sípálya // Szer. Ápr. 02, 2014 10:01 pm

5.

Elégedettséggel veszem tudomásul, hogy nem csak a tervem sikerül, de még az emberi testem szenved is. Szenvedtem én is eleget, hát megérdemli ezen a földön minden élő, hogy átélje legalább töredékét annak, amit én éreztem. Ha ember, ha farkas, ha őrző, lényegtelen. Nekem már nem fáj, őt meg nem sajnálom. Járulékos tartozék az ember fájdalma egy magasztosabb cél érdekében, mely cél jelenleg nem más, mint a kölyök kínzása. Megölése? Nem, ahhoz még kicsi. Majd talán néhány száz év múlva, ha ezt az emberi testet majd régen a kukacok eszik, akkor visszatérek megint, s elintézem Masakot. Ha ugyan nem intézi el addig ő magát a saját ostobaságával. Most viszont csak azt akarom, hogy fájjon neki.. a teste is, a lelke is. S élnie kelljen a fájdalommal, s az emlékemmel.
- Álljak le? Még bele sem lendültem pedig! – nevetem a képébe az emberi hangomon, majd meglendítem a síbotot, s igyekszem ott ütni vele az előttem ugráló kölyköt, ahol érem. Nem szúrni kívánok már, csak püfölni őt, így lépek vele, amerre mozdul, s egy kézzel csépelem a síbottal. Akkorát nem tudok így ütni, hogy az bezúzza a csontjait, de fájni fájhat, elvégre a botütések nem véletlenül voltak régen büntetési formák egyes országokban. Régen? Hát a rég is relatív..
- Csak nem gyáva vagy még ahhoz is, hogy támadj? Egyik teremtődnek sem volt elég tehetsége, hogy megtanítsa a kölykét harcolni? Szánalmasak! – cukkolom tovább, elvégre én mindig kimondom, amit gondolok.
Úgy sejtem, hogy nem fogja megölni az embert, így teljesen nyugodtan mondok neki bármit. Hadd érezze, ahogyan szavaim tőrként vájnak a szívébe, elvégre ha szereti a teremtőit, akkor ezekkel a mondatokkal nagyobb sebeket tudok okozni, mintha bezúznám a koponyáját a botommal.
- Mi lesz veled, ha ők már nem lesznek neked? Elveszel majd, ahogyan ők is elvesznek előtted. Mert megérdemlik a büntetést, ugyanúgy, ahogy te is. – gondolhatja, hogy akiket szeret, akikről beszélek, azok élete veszélyben forog. Hadd gondolja, valahol így is van. Ennél többet viszont nem akarok mondani, mert nem kívánok, hogy rájöjjön: az ember nem csak egy egyszerű ember, hanem maga Alignak. Nem jött el a leleplezés ideje. Most a csépelés van soron.
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Sípálya  - Page 2 2lo4soz
Re: Sípálya // Csüt. Ápr. 03, 2014 6:36 pm

6.
Nem támadom meg őt, tartom a kellő távolságot, de ő a botjával még így is el tud érni. Az első ütését a pofámba kapok, ami csak még jobban felpumpálja bennem az adrenalint. Félek ha nem hagyja abba nem tudom megállítani a kislányt és széttépi majd, ahogy azokat az embereket is ott kint az utcán.
A szavai ahogy az ütései fájnak, sőt talán jobban is, mint ahogy azt képzelné. Az egy dolog, hogy engem sérteget, de Jamest és Odettet nincs joga. Semmit sem tud ez az idióta nőszemély.
~Ne merj így beszélni róluk te ostoba szuka! Mégis mit képzelsz, ki vagy te?~
Hangosan mordulok fel már a sokadik ütés után. Próbálom kikerülni, de így vakon nem a legkönnyebb. A hangokat próbálom figyelni, hogy melyik irányból suhintja felém a botot. Néhányat azért sikerül kivédenem, de a legtöbbet így is megkapom. Hol a karjaimra, hol a hátamra, de még a pofámba is. Végül nem bírom tovább. Minden egyes lendítés előtt, vagy után megpróbálom elkapni fogaimmal a botot. Elsőre nem sikerül, sőt másodikra sem, de végül megérzem a fém ízét a számban. Erősen harapok rá, majd egy nagyot lendítek rajta. Ha erősen fogja és nem ereszti akkor ő is lendül vele és talán még neki is esik egy fának, de ha "csak" kirántom a kezéből eleresztem a botot, végül elindulok felé morogva.
~Ha bármit is teszel velük én kibelezlek!~
Bár nem látom, de érzem őt. Pontosan tudom hol van, így meg tudok állni vele szemben.
~Könnyedén eltörhetném azt a vékonyka kis nyakadat és akkor már nem lenne ilyen nagy a pofád!~
Próbáltam kedves lenni vele, de nem használt, akkor meg kell próbálkozni más módokkal is. Ha közel enged magához ismét elrugaszkodom a földről és leterítem őt. Mancsaimmal lefogom a vállainál fogva, úgy vicsorítok a képébe. Teljes súlyommal rá nehezülök. Talán még meg is repedezhet pár csontja.
~Nah most legyen nagy a pofád!~
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sípálya  - Page 2 700full
Re: Sípálya // Csüt. Ápr. 03, 2014 7:22 pm

6.

Elérem a célomat, hát persze, mindig is elértem. Nem, mintha az éj bármely szakában kételkedtem volna abban, hogy sikerül azt kihoznom belőle, amit akarok, ám ettől még kellemes érzéssel tölt el, hogy végre megtelik vérrel a pucája, s az embernek ront, mint egy megzakkant fenevad. Persze, nyilván fáj a vörösnek, de amíg nekem nem fáj, addig pont nem érdekel a nyomora. Tud mozogni, tud beszélni, ezáltal cselekvésre-fogható. Nekem elég ez így.
Elkapja a botot én pedig hagyom a testet repülni, hadd érkezzen neki egy fa törzsének, nem érdekel. Még mindig nem. Csak az mozgat, hogy mit sem törődve a beszerzett zúzódásokkal //dobás// és azzal, hogy a vékony emberi hangon nyüsszenésben születő sikoly szólal meg; felpattanjak és az el nem engedett bottal újabb döfést kíséreljek meg végrehajtani Masako felé. Ám a kölyök ráugrik – megint – az emberi testre, s immáron a mai éjen másodszor hallom, ahogyan az alaszkainak csontja sérül, ezúttal a kulcscsont a test bal oldalán. Biztos rossz érzés lesz, míg be nem forr, de az már legyen az ő problémája, addigra én nem leszek itt.
Érzem, hogy szédül, hogy a fánakcsapódás következtében bevert feje kóvályog, de az én agyam tiszta, nem telepszik reá semmiféle köd. Szorít az időm, így még egyszer, utoljára próbálok meg valamit..
Ne!
Ne most!
Érzem, ahogyan egyre távolabb kerülök az emberi testtől, s a dühöm, hogy nem sikerült bevégezzem, amiért Masako ellen fordultam már csak egy másik harcban állhat mellém, s erősíthet meg. Ha ugyan lehet engem még erősebbé tenni annál, mint amilyen vagyok.
Hagyom az embert, eleresztem a tudatát és egy ideig élvezem, ahogyan zuhan a sötétségbe. De nem sok ideig gyönyörködhetem, hisz vár egy másik helyszín s a bosszúm újabb állomása. Masakohoz pedig nem idén jöttem utoljára, azt biztosan tudom.

Arra eszmélek, hogy a bal oldalam szinte a fejem búbjától a lábujjamig sajog, tekintetemet elhomályosítja a fájdalom. Ézem, hogy hidegen fekszem, átnedvesíti viselt ruhámat a hólé, csontjaimig hatol a hideg. Apropó csontok.. próbálom megmozdítani a bal karomat, de az esélytelenek fájdalmas nyögésével bevégzem a mozdulatot, s elkönyvelem sikertelennek. Igyekszem úrrá lenni szédülésemen – melyet vajon az okoz, hogy hanyatteshettem síelés közben vagy az, hogy fogalmam sincs hová lettek az elmúlt percek az emlékeim közül, s az agyam belefárad abba, hogy kutat utánuk? Nem tudom. Mindenesetre megpróbálok körbepillantani, hogy tudjam, a pálya mely részén szenvedtem balesetet. Fák? De hogy kerültem én a.. Várjunk csak! Mi ez a lihegés? És egyáltalán..
Sikoly.
Semmi más nem szökik ki ajkaim közül, csak rémült sikoly, aminek okát az jelenti, hogy egy farkast látok meg magamon, a magam környékén. A rettegéstől minden realitásérzékelésem elmúlik, csak sikítok egészen addig, míg védekezőösztönöm úgy nem ítéli, hogy nem tud mással elhallgattatni csak azzal, ha lekapcsolja agyamban a villanyt. Elájulok.
~ Ájult ember nem sikolt. Ha nem sikolt, nem tépi szét a farkas. Tettesd halottnak magad P.S.! Remekül megy ez neked.. Aludj. Álmodj szépeket. Addig se fáj.. Semmi se fáj. Nem Prue, még nem jövök, zavard el a farkast, kérlek! Kérlek.. nővérem, légy kegyes.. ~
Vissza az elejére Go down
Masako Saito
Kölyök
Masako Saito

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 35
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641
Sípálya  - Page 2 2lo4soz
Re: Sípálya // Csüt. Ápr. 03, 2014 9:43 pm

Már nem mond semmit, csak hallgat miközben fölötte tornyosulva csak morgok rá. Jobb is, ha befogja azt a száját, mert a végén többet is kaphat tőlem, de azt nem fogja megköszönni.
Ahogy felette állok érzem, hogy kezd gyengülni a test. Talán az a kis repülés végre észhez térítette. Így szép lassan le is mászok róla, de egy percre sem emelem el figyelmem róla. Szemek nélkül jobban oda kell koncentrálnom, hogy minden apró kis zörrenést meghalljak.
Hosszú percekig csak némán hallgatózom, hogy mit csinál, de meg sem mozdul. A szívének verését hallom, így tudom, hogy még él, aminek őszintén örülök.
Hirtelen hallok meg újabb zajokat felőle így azonnal befeszülnek az izmaim és morogni kezdek. Nem látom, hogy mit csinál, csak hallom, hogy mozgolódik és igen félek attól, hogy megint csak támadni fog.
Ekkor viszont valami olyasmi történik, amire álmomban sem hittem volna. Egy fülsiketítő sikoltozásba kezd. Összerezzenek a hang hallatára és csak meglepetten állok tőle pár méterre. Most meg mi a francért sikongat? Eddig meg akart ölni, erre most fél tőlem? Vagy ez csak figyelem elterelés? A sikoly amilyen hirtelen jött olyan hirtelen is marad abba és újra csend uralkodik el. Most meg mi történt?
Hallom, hogy a szíve lassul, a lélegzete nyugodni kezd. Talán elájult?
Óvatosan  közelebb sétálok hozzá, majd orrommal megbökdösöm őt finoman, de ahogy hozzá érek már hátrálok is. Nem történik semmi, ami csak azt erősíti meg, hogy elvesztette az eszméletét. Megkönnyebbülve rogyok össze a hóban. Ez a kis bunyó kellően lefárasztotta a kislányt. Nem is kell sok idő és már kezdek is vissza alakulni. Most én ordítok fel teli torokból. Percek telnek el mire teljes emberi alakomat sikerül visszanyernem. A ruháimnak annyi, így nem tehetek mást így kell visszaindulnom a lakba...De őt nem hagyhatom itt...Megsérült, megharaptam.
A szagokat követve lépek oda, majd óvatosan felemelem őt a földről. Sima emberként képtelen lennék őt cipelni, de most a kislány besegít nekem. Karjaimban az ájult vörössel indulok meg az ismerős szagokat követve a farkaslakba.
Vissza az elejére Go down
Pandora Scarlet Mallory
Mágus
Pandora Scarlet Mallory

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 514
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak
Sípálya  - Page 2 700full
Re: Sípálya // Szomb. Ápr. 05, 2014 1:13 pm

A jótékony sötétség úgy takar be, mint a kedvenc, pihe-puha plédem. Csak a kandallómban pattogó tűz hangja hiányzik, ám nem üti meg más a fülemet, mint a süket csend. Látom magam előtt Pruet, Hopeot, s ami nagyon furcsa az az, hogy Naomit is. Pedig én mindig azt hittem, hogy ájult, sötétségbe fúló életünk képei között csak holtak jelennek majd meg. De nem. Látom őket, egymás mellett állnak, s a kép olyan groteszk, hogy szabadulni kívánok tőle. Képzeletben a felszín felé úszom, de nehézkesen megy a tempózás a moccanatlan bal karommal. Ám mégis.. van az a hang, amely szinte a hajamnál fogva öntudatra ránt.
Mégis mi üvölt?
Meg sem kell fordítsam fejemet, elég ha kinyitom a szemem, így is olyat látok, amit nem képes befogadni az agyam. Ott, ahol az előbb még a farkas állt, most valami egészen más manifesztálódik, groteszk képeket tárva szemeim elé. Behunynám én azokat, de annyira lesokkol a látvány, hogy szinte katatón állapotba kerülök. Moccanni nem tudok, elszakadni a látványtól nem merek. De van az a pont, a farkas körvonalainak vonaglása után, amikor már nem bírja tovább a gyönge emberi elmém, s újra ájulásba zuhan. Nem, az nem lehet! Hogy ember lett a farkasból? Hát ez olyan információ, amit nem vagyok képes beemelni. Jobb nekem a sötétben, ott legalább semmi se fáj, s nem kell látnom mindazt, ami következik. Mert biztos, hogy a balesetben meg is őrültem. Épeszű ember nem hallucinálhat ilyet.
Tehetetlenül heverek Masako kezeiben, öntudatlan állapotomban oda visz, ahová akar. A vérem jó eséllyel végigcsepegteti az utat mögöttünk egy darabig, s hacsak nem részesít valaki orvosi ellátásban, akkor lassan nem csak a sokktól nem jövök vissza ájult állapotomból, hanem a vérveszteség miatt sem. Bár azt sem tudom, hogy milyen mély a seb. Lehet, hogy már rég elállt a vérzés. Én csak arra emlékszem, hogy a vállam nagyon fáj, s a bal karommal kapcsolatosan azt kívánom, bárcsak ne is lenne. Sose tört még csontom. De nem bírom a fájdalmat, azt hiszem.. De nem is kell bírjam. Ájult vagyok. Nem érzem a világot, s most jó ez így nekem.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Sípálya // Hétf. Ápr. 07, 2014 10:14 am

Sípálya  - Page 2 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Elvis Dunway
Kangunart
Elvis Dunway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 375
◯ HSZ : 162
◯ IC REAG : 122
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : ha akarom, bármi... ha nem akarom, semmi ;)
Sípálya  - Page 2 52054-robert-downey-jr-gif-siRf
Re: Sípálya // Szer. Dec. 17, 2014 11:08 pm




Duane & Elvis



Van egy örök igazság velem kapcsolatban. Nem szabad hagyni, hogy unatkozzak, mert az unalom olyan ötleteket szül a fejembe, amiért általában seggberúgást kapok. Tényleg fel kéne már dobni valamivel az életem. Persze, három helyen is dolgozok, de én még ennek ellenére is képes vagyok elunni magam, ha épp nincs mit csinálnom.
Szóval… kitaláltam nagy unalmamban, hogy mekkora poén lenne kandi kamerás videót forgatni, aztán majd visszanézni. Az eszközök a rendelkezésemre állnak, hiszen csak be kellett mennem az Alibi Trick-hez, és elhozni néhány felszerelést. Szóval. Még mielőtt reggel kinyitott volna a sípálya, én kicammogtam az egyik pályához, és az egyik pálya melletti fa ágára felszereltem egy kamerát, amit a pálya felé fordítottam, hogy jól felvegye a történéseket.
Én magam a bokrok, és a fák közé rejtőztem… talpig fehér overálban és csizmában. A fejemre fehér símaszkot húztam, csak a szemeim villantak ki belőle, ahogy hasaltam az egyik pálya melletti bokorban, és néztem a mini képernyőn keresztül azt, amit a kamera is láthat.
Ahogy egy-egy síelő odaért a közelemben, farkasom mélyről jövő hangját kieresztve felmorrantam. Az esetek többségében eléggé kiszámítható volt a reakció, amit a kamerán keresztül is tökéletesen lehetett látni. A síléceken lecsúszó emberek vagy felkiáltottak ijedtükben, vagy felkiáltottak, és még odébb is ugrottak sílécestől. Volt aki pofára is esett, és hason csúszott lefelé pár métert.
Mondanom se kell, én kitűnően szórakozom ezen itt a bokorban lapulva.
Az, hogy esetleg a síelők leérve szóvá teszik-e a dolgot valakinek, nem különösebben érdekel. Ha megneszelem, hogy valaki ólálkodik az erdőn belül errefelé, akkor gyorsan kereket oldok, és sose jönnek rá, hogy én voltam. Szerencsére a kamera nem egy böhöm nagy… feltűnő darab, szóval kiszúrni se olyan könnyű. Egyébként is úgy tervezem, hogy majd záróra után visszajövök, és leszerelem onnan. Ennyi marhulást megengedhetek magamnak, ezzel nem ártok senkinek se, nem?
Vissza az elejére Go down
Duane Alvarez
II. Harcos
Duane Alvarez

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 248
◯ IC REAG : 201
Sípálya  - Page 2 Bongo-Player
Re: Sípálya // Hétf. Dec. 22, 2014 11:38 am

Elvis & Duane

Duane a szerelméért sok mindent megtett már. Éveken keresztül harcolt érte, nyüstölte, rágta a fülét, mire Judy beadta a derekát. A kubai nem lett papucs, de nagyon megbecsüli a nőjét és még mindig tűzbe menne érte. Múltkor elkísérte lovagolni úgy, hogy őt nem érdekelték a lovak, a futtató szélénél figyelte az egész jelenetet. Most a tél közepén a tanárnő megint síelni akart és végre, hosszas beszélgetés után rá tudta venni Duane-t, hogy kísérje el. Judy rendszeresen síelt, már 8 éves kora óta ránőtt a lábára a léc. Egész eddig egyedül vagy barátnőkkel járt el a helyi sípályára, mert a kubait nem bírta meggyőzni. A havat nem igazán szerette a trópusokról jött srác. Idén tört meg a jég, megállapodtak, hogy egyszer eljön vele és kipróbálja. Az életben sok mindent ki lehet próbálni és lehet, hogy a végén még a kubai is rákap a síelésre.
Szóval felkészült jó minőségű thermo kezeslábassal, síszemüveggel. Természetesen mindent csak bérelt, mivel nyitvahagyta a kérdést, hogy lesz-e még szükség ezekre. Judy-nak mindenből volt sajátja, ő a maga felszerelését hozta. Nem lennének igazi Őrzők, ha nem vették volna figyelembe, hogy falkaterületre jönnek. A kezeslábas belső zsebében ott lapult egy ezüst kés és tőr Duane-nél, Judy-nál két ezüst kés és kiadós meditáció után jöttek. A Falkának nyilván nem érdeke belerondítani a saját üzletébe, de ha itt találkoznak olyannal, aki nem átall a síelők közt randalírozni, csak magukra számíthatnak. Ezt tudták és így jöttek el.
Duane megkapta a kellő instrukciókat, otthon Judy-tól és itt a személyzettől. Olyan pályát választottak, ami kezdőknek is jó és a kubai nagy levegővétel után elindult lefelé. Barátnője türelmesen haladt mellette és figyelte. Az is nagy eredmény volt, hogy nem ült seggre a srác. A léceket még nem igazán tudta irányítani, fura, kacsázó mozgást vett fel és saját magán röhögött. Judy terelgette, hogy mit csináljon és lassan sikerült is viszonylag egyenesen csúszni. Aztán jött egy üvöltés.
- Mi a frász? - kiáltott fel Duane és egyből vérfarkast gyanítva nézett körül.
A teste is mozdult úgy, ahogy vészhelyzetben szokott. Ennek eredményeként teljes káosz köszöntött be a síléceit tekintve és fenékkel huppant bele a hóba. Judy is megijedt, sose történt még vele hasonló eset, amióta ide jár. Rendes farkas nyilván nem élhetett itt, még betévedni se volt nagyon esélye. A hely tulajdonosai mindig figyeltek és nem hagyták volna ilyen amatőr módon elzülleni a sportpályát. Ez bizony egy vicces kedvű vérfarkas lehetett. Mire ezt végiggondolta, már ő is kisiklott és csak a rutinja őrizte meg egyenesen. Duane-hez csúszott, közben szétnézett, hogy merre kéne keresni az illetőt.
- Megvagy? Azt hiszem, dolgunk akadt... - kérdezte a barátját komolyan.
Duane bólogatott, de elege lett és lecsatolta magáról a léceket.
- Légyszíves, figyeld, hogy ne üssenek el! - kérte Judy-t, amíg felállt. A pálya szélénél lévő fás-bokros részeket figyelte. Senki nem álldogált feltűnően és annyi lélekjelenléte még volt, hogy az üvöltésnél megfigyelte, nem követi őt, nem síelőtől jött, hanem statikus hang volt. Egy vérfarkas elrejtőzött valahol és ijesztgeti az embereket. Felkapta a léceket és a botokat, majd a pálya széle felé indult. Judy a lécekkel követte és figyelt, hogy senki ne üsse el őket. Az embereknek pesze nem tetszett, hogy ketten keresztbe grasszálnak a pályán, ezért kis kiabálás is támadt. Hamar kievickéltek. Ott Duane kifújta magát és Judy-hoz szólt:
- Drágám, nézzünk szét itt oldalt! Nem tudom, melyik hülye csinálja ezt, de le fogjuk beszélni róla.
A lány is megvált a holmijaitól. Lepakoltak mindent egy bokor tövébe, hóval kicsit beásva, hogy lehetőleg ne tűnjön el semmi. Duane-t felháborította, hogy a vidáman sportoló embereket és a síeléssel ismerkedőket cseszteti valaki ilyen óvodás viccel. Nem saját maga miatt volt csak dühös. Biztos volt benne, hogy nem ők az első áldozatok. Egy sms-t elküldött Willnek, hogy "Farkasüvöltés a sípályán, Judy-val kivizsgáljuk." és elindult a bokrok felé barátnőjével egyetemben.
Vissza az elejére Go down
Elvis Dunway
Kangunart
Elvis Dunway

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 375
◯ HSZ : 162
◯ IC REAG : 122
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : ha akarom, bármi... ha nem akarom, semmi ;)
Sípálya  - Page 2 52054-robert-downey-jr-gif-siRf
Re: Sípálya // Hétf. Dec. 22, 2014 2:38 pm

A hangulat kedvéért ^^ :


Egy kis morgás milyen hatásos tud lenni… valami elképesztő! Az üvöltéstől és a tutulástól azért még messze vagyok. Nem akarok túl hangos lenni, csak épp annyira, hogy akik elhaladnak előttem a pályán, meghalljanak. A mély… morgó hangot sokan akár még medvének is betudhatják… Főleg azon turisták, akik nem ismerik annyira a környéket, vagy nem tudják mi a különbség a medve és a farkas morgása között. Vannak ilyenek, akik nem tudnak különbséget tenni. Szóval én jól elvagyok magamnak, és élvezem a morgásom szülte következményeket a hóban lapulva.
Jókat röhögök magamban, ahogy az emberek összerezzenve hanyatt vágódnak, és a sílécekkel kapálóznak a levegőben. „Hátára fordított teknősbéka” effekt. Szerintem én pályát tévesztettem… mármint nem lesikló pályát, hanem a médiában kéne dolgoznom… valami szórakoztató csatornán venni fel ilyen szivatós videókat. Nyomok néhány facepalmot, miközben a rekeszizmaim hevesen tornáztatva röhögök hangtalanul.
Lehet, hogy Jenny ezért kiporolja a fenekemet – már ha rájön, hogy ki áll az egész dolog hátterében ugyebár -, de nem baj, ennyit igazán megér ez az egész. A farkas társadalmat nem veszélyeztetem ezzel. Nekem van annyi eszem, hogy ne a kamera előtt baromkodjak felismerhetően, ahogy azt az Omega tette nemrég. Fehér kezeslábasomban beleolvadok a környezetembe, és próbálok nem összefüggést találni a saját… és a Teletabik öltözéke között, mert még a végén elsírom magam. Na jó nem… de azért tényleg próbálom őket kizárni a tudatomból, meg az idegesítő dalocskájukat, amit a kölykök folyton nyomattak a tv-ben. Szerencsére azóta már eltelt pár év, szóval talán már kinőttek belőle.
A tenyérnyi képernyőn keresztül nézem a következő „áldozataimat”. A csajszi elég magabiztosan ácsorog a sílécein, a pasas kevésbé. Ha fogadást kéne kötnöm, akkor a pasira kötnék, hogy ő fog előbb bukfencezni a hóban. Amikor majdnem egy vonalba érnek velem, szabadjára engedem a pajtikám hangját, és vészjóslóan rájuk morranok a bokor alól.
A kiáltásra elvigyorodok, majd figyelem, ahogy seggre esik, én meg elégedetten kipipálom gondolatban a tippemet. Mivel kikerülnek a kamera látószögéből, és én már a következő páros felé irányítom a figyelmemet, ezért elsőre nem tűnik fel, hogy kioldalognak a pálya szélére.
Persze… milyen fürkész lennék, ha nem szagolnám ki azt kisvártatva, hogy valakik közelednek. Francba… lebuktam. Pedig egyre jobban élveztem a kis műsort.
Gyorsan becsuktam a kezemben levő kis képernyős vevőt, és berejtettem az overálom alá, majd a földhöz lapultam. Nem másztam elő, mert a reggeli nyomaimat már befedte a hó… ha most akarnék lelépni, hazáig követni tudnák a nyomaimat, szóval az nagyobb bukta lenne. Inkább lapulok a bokor alatt, annak reményében, hogy nem szúrják ki a nagy fehérséget a nagy fehérség közepette…
Vissza az elejére Go down
Duane Alvarez
II. Harcos
Duane Alvarez

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 36
◯ HSZ : 248
◯ IC REAG : 201
Sípálya  - Page 2 Bongo-Player
Re: Sípálya // Szomb. Dec. 27, 2014 10:25 am

Judy már sokszor síelt itt, hosszú évek óta járt a sípályára, meg kirándulni is szeretett, szóval ő már tudta, milyen hangja van a medvének, farkasnak és azt is, hogy ezen a környéken a mókusnál veszedelmesebb állat nemigen tanyázik. Hamar leesett a tantusz, hogy egy vérfarkas szórakozik. Még ilyenről se hallott a síparadicsom területén, nem ment híre. Vagy egy új alak vagy valakinek az új hobbija, akkor viszont sürgősen le kell beszélni róla. Ha a Falka veszi kezelésbe, még csúnya dolgok lehetnek belőle...
Duane elseggelése után hamar el is indultak megkeresni a tréfás kedvű bundást. Mikor végre kiértek a pály szélére és elhagyták a keresztbe járkálás miatt felháborodó síelőket, már fellélegeztek. A sílécek nélkül, bakancsban, kezeslábasban, sapkával, fejtetőre tolt síszemüveggel taposták a havat, hogy megtalálják, ki az illető. Nem láttak egyelőre senkit, aki gyanúsan álldogálna, bújkálna. Lejtőnek felfelé lépkedtek, fárasztó úton közeledve ahhoz a részhez, aminek a vonalában hallották a morgást. Szemük-fülük nyitva volt és mivel már tudták, illetve úgy sejtették, vérfarkast kell keresni, az energiaáramlásokra is figyeltek. Judy volt régebb óta Őrző és az életenergiákat amúgy is elég jól érzékelte, arra számított, hogy ő fogja először kiszúrni a turistaszivatót, hacsak nem elég idős ahhoz, hogy ne legyen olyan észrevehető az energiája vagy ha a rejtőzködés vérvonalát hordozza.
Elbizonytalanodott kicsit, mert mi van, ha találnak egy vérfarkast és az letagad mindent? Vitatkozni lehet vele, de lehetetlen biztosra megvádolni. Ha nem tudják meggyőzni, hogy fejezze be a hülyeséget, akkor még lehetnek komoly síbalesetek is és falkabosszú, amitől isten óvja a síelőket... Aggódott emiatt. Duane határozottabban indult el, azt tervezte, hogy ha talál itt egy vérfarkast, akkor jól beolvas neki és addig magyaráz, addig beszél, amíg ki nem bújik a szög a zsákból és meg nem győzi az illetőt, hogy hagyja abba az ijesztgetést. A farkasoknál ilyen morgásra sokan képesek, a páros még azt se tudta, férfit vagy nőt kell keresni. Csak haladtak és figyeltek. A lélegzetük látszott a hidegben, ahogy araszoltak a lejtőn. Ez is egy sport volt végülis, havas hegyoldalban felfelé törni a sípálya mellett. A kondijukat próbára tette rendesen, főleg ha még sokáig kell keresni a bundást.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Sípálya //

Vissza az elejére Go down
 

Sípálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Hegyvidék - White Mountains :: Síparadicsom-