KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Ma 1:36 pm-kor
írta  Rebecca Morgan Tegnap 2:20 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 12:14 pm-kor
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Abigail Cecile Kenway Vas. Jún. 23, 2024 10:40 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Catherine Benedict
Golfpályák - Page 4 I_vote_lcapGolfpályák - Page 4 I_voting_barGolfpályák - Page 4 I_vote_rcap 
Bianca Giles
Golfpályák - Page 4 I_vote_lcapGolfpályák - Page 4 I_voting_barGolfpályák - Page 4 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Golfpályák - Page 4 I_vote_lcapGolfpályák - Page 4 I_voting_barGolfpályák - Page 4 I_vote_rcap 
Jackson Carter
Golfpályák - Page 4 I_vote_lcapGolfpályák - Page 4 I_voting_barGolfpályák - Page 4 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Golfpályák - Page 4 I_vote_lcapGolfpályák - Page 4 I_voting_barGolfpályák - Page 4 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Golfpályák - Page 4 I_vote_lcapGolfpályák - Page 4 I_voting_barGolfpályák - Page 4 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Golfpályák - Page 4 I_vote_lcapGolfpályák - Page 4 I_voting_barGolfpályák - Page 4 I_vote_rcap 

Megosztás

Golfpályák - Page 4 Empty
 

 Golfpályák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Golfpályák // Pént. Júl. 27, 2012 9:57 am

First topic message reminder :

Golfpályák - Page 4 29n85cn
A gondosan nyírt és locsolt füves területet a tavaszi-nyári időszakban veheti birtokba a nagyközönség.
Ekkor egy 9 lyukas, különböző nehézségi szintű pályasoron próbálhatja ki magát bármely bérlettel rendelkező.

Ütők, kocsik, hordozók és labdák felárért bérelhetőek! Ugyan így képzett oktatók is tartanak igény szerint kurzusokat az érdeklődőknek.


A hozzászólást Alignak összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 14, 2014 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Golfpályák - Page 4 Empty
Golfpályák - Page 4 Empty
Golfpályák - Page 4 Empty
Golfpályák - Page 4 Empty
Golfpályák - Page 4 Empty
SzerzőÜzenet
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Golfpályák - Page 4 24wr02t
Golfpályák - Page 4 Giphy
Re: Golfpályák // Kedd Okt. 18, 2016 7:28 pm

Nos, ha a gyorsaság egy szerelvény, akkor én csak távolról nézem, mint robog. Ez nem egy gyorsvonat, nem is vedelés, nem egy gyors játék. Kortyolgatom a borom, nem adom, nem adom, nem sikoltok.
- Akkor ismerős, szövetséges területről, még ha messziről is.
A politikát nem szeretném idekeverni, de tény, hogy London velünk van. Eska is járt ott, jó régen és én is, valamikor, szimpla nyaralás gyanánt. A szép, ködös Albion.
- Jónéhány van. A Nagy tavak, a juharfák, a nyelv, számtalan. Merre járt, hogy átutazott Kanadán? Azt beszélik, ott fura emberek élnek. Én nem tartom magam furának.
Túl sok út nem vezet azon az országon át. Az enyém is sok évtizedes volt. Francia gyarmat, évtizedekre elegendőnek bizonyult, majd kevésnek.
- Mondhatni, igen. Nem baj, ha már rég fogott ütőt. Talán épp ez lesz a nagy nap!
Akadnak olyanok, akik szerénység mögé rejtik a bajnoki tudást vagy címet. Én egyszer lettem bajnok. Elég volt. Az Árny élete nem dicsőség, hanem sötét árny az arcok és testek felett, egy elröppenő denevér, egy kósza szellőcske.
- Én kicsivel később kezdtem.
Kicsivel. Egy jó 100 évvel később. De azóta a golf igazi szerelem. A többi múlandó, ez maradandó. A feleség, a szerető és később Nia jött, majd ment. A golf maradt. Szívet érintő sport. A poharam ürül, a pálya pedig megtelik, ha a fickó is úgy akarja. Ugyanarra a füves részre terelnek minket és az első ütés joga az övé. Kíváncsi leszek, mit dob neki az élet és a sport nagy játékmestere kezdőlökésként.

Vissza az elejére Go down
Thayer Raoul Lamarck
Falkatag
Thayer Raoul Lamarck

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 497
◯ HSZ : 23
◯ IC REAG : 20
◯ Lakhely : Fairbanks
Golfpályák - Page 4 Tumblr_mi4c0sI5Pj1rp6pkao4_250
Re: Golfpályák // Vas. Nov. 20, 2016 5:18 pm

Az utazások nagymestere, nem igaz? Nos hazudni ennyi idősen tudni kell és még kipárolgása sincs a részemről. London meg nem sokat változott… a politikai nézeteket meg hagyjuk, az üdülők és a Hotelek elég klasszak… már ami a falka részét képezi.
A többi tényleg nem lényeges.
Az meg hogy merre jártam… - Nos szerintem majdnem minden helyen jártam már nyaralás szempontjából. - ja.. olyasféle… mondjuk nem mostanában mozdultam ki London macskaköves utcáiról, de ha szólít a kötelesség akkor menni kell….
- A fura kifejezés meg annyira nem passzol ide. Nem furák, csak mások a szokások…. - no igen, senki sem egyforma szerencsére. - Szerintem ezt nem is kell tovább bolygatni, hiszen az amerikaiak és a kínaiaknak is megvannak a maguk szokásaik és jellemeik…. - vonok vállat, mondjuk ez nem sokat segít ebben a helyzetben… a golf elég régi játék, vagy sport ki hogy nevezi, hiszen a 15.században kezdték el…. tehát ősibb nálam is, ez pedig megkönnyebbültséget szül. Hiszen aki abban a korban élt és már akkor játszott vagy épp a betiltást ellenezte, nos le a kalappal előtte. A nagy napom lenne? Meglátjuk… a nagy nap akkor jön el, amikor jönnie kell. Nem mikor mondják. Az ivás helyett tényleg ütőt fogunk mindketten, az ifjú nyerni és veszíteni sem fog. Mindegy melyik játékformát válasszuk… ez a meccs még el se kezdődött és befejeződni is csak a későbbiekben fog.
A kezdésnél eleresztettem az Árnyak erejét, kiterjesztettem a helyen lébecolók között, eltűntem mielőtt a labda a lyukba esett volna.
Ha beleesett, nem számít mi történt a pillanat hevében.
Fiú, ezt a mérkőzést még folytatni fogjuk, de én erre most tényleg nem érek rá. Más szelek fújnak, biztosan találkozni fogunk még.
Most pedig kezdődjön valami más, valami új.
Valami, ami még sose történt ezen a szent helyen.





// Nos köszönöm a játékot, a rövidsége ellenére is (amiért bocsi), a találkozás pedig elkerülhetetlen, szóval a későbbiekben egy újabb játékot kezdhetnénk, amint lezajlik a falkás dolog. //
Vissza az elejére Go down
Rocky
Vérvonalfő
Rocky

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 324
◯ HSZ : 838
◯ IC REAG : 826
◯ Lakhely : Fairbanks
Golfpályák - Page 4 24wr02t
Golfpályák - Page 4 Giphy
Re: Golfpályák // Hétf. Nov. 21, 2016 11:36 am

- Jó kis kanadai nyaralások a rendhagyó fajtából
Aki oda megy, nem a napsütést és a tengerparton iható koktélokat keresi. A fickó nagyon titkol valamit, nem egy nyílt arc. Vagy csak visszaéltek a bizalmával vagy fehérre fonnyadt csontvázak akarnának kimászni a szekrényeiből. Egész érdekes.
- Ugye? Én is ezt mondom.
Nem egy bólogatójános, arra is rájöttem. Megvan a maga markáns véleménye. Fontosnak tartja az ő különbözőségét, erre hegyezi ki a ceruzát. Bizonyos dolgokból én sem engedek, pedig eléggé toleráns és alkalmazkodó vagyok.
Amikor a pohár fenekére nézünk, lassú italozás után, elindulhatunk a füves területre. Idén már nem sokáig lesz alkalmam itt ütögetni. Ki kell használni és egy új sporttárs megismerése még érdekes is lehet. Hátha közben lesz egy elszólása. Hát nem. Pont most hallgat el. Üt egyet, de az az érzésem, hogy nincs is itt. Fejben semmiképp sincs itt, nemsokára pedig konkrétan bottal üthetjük a nyomát. Nem hagyja, hogy rájöjjek, ki volt ő, miféle. Egy játékos kedvű ember, aki feltűnik és eltűnik. A labda majdnem begurult, de mivel úgyis más partner után kell néznem, nem számít. Új meccs indul. Emlékezetes marad a találkozás, de nem tudom eldönteni, lesz-e következő. Most nem is gondolok vele, inkább célzok, lendítek, majdnem ütök, újra lendítek és most már tényleg elküldöm a labdát. Hadd menjen az útjára, ahogy minden másnak is ezt kell tennie.

// Én is köszönöm! //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Golfpályák // Szer. Nov. 30, 2016 10:02 pm

Golfpályák - Page 4 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Golfpályák //

Vissza az elejére Go down
 

Golfpályák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Szórakozás :: Northern Lights Country Club-