KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Tegnap 1:36 pm-kor
írta  Rebecca Morgan Kedd Júl. 02, 2024 2:20 pm
írta  Theodora Zoe Morano Kedd Júl. 02, 2024 12:14 pm
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Abigail Cecile Kenway Vas. Jún. 23, 2024 10:40 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bianca Giles
Alice&Nate - Alice lakása I_vote_lcapAlice&Nate - Alice lakása I_voting_barAlice&Nate - Alice lakása I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Alice&Nate - Alice lakása I_vote_lcapAlice&Nate - Alice lakása I_voting_barAlice&Nate - Alice lakása I_vote_rcap 
Jackson Carter
Alice&Nate - Alice lakása I_vote_lcapAlice&Nate - Alice lakása I_voting_barAlice&Nate - Alice lakása I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Alice&Nate - Alice lakása I_vote_lcapAlice&Nate - Alice lakása I_voting_barAlice&Nate - Alice lakása I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Alice&Nate - Alice lakása I_vote_lcapAlice&Nate - Alice lakása I_voting_barAlice&Nate - Alice lakása I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Alice&Nate - Alice lakása I_vote_lcapAlice&Nate - Alice lakása I_voting_barAlice&Nate - Alice lakása I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Alice&Nate - Alice lakása I_vote_lcapAlice&Nate - Alice lakása I_voting_barAlice&Nate - Alice lakása I_vote_rcap 

Megosztás

Alice&Nate - Alice lakása Empty
Alice&Nate - Alice lakása Empty
Alice&Nate - Alice lakása Empty
Alice&Nate - Alice lakása Empty
 

 Alice&Nate - Alice lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Alice&Nate - Alice lakása // Kedd Nov. 27, 2012 3:59 pm

.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Nate Rochwood
Nate Rochwood

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 178
◯ HSZ : 18
◯ IC REAG : 20
Re: Alice&Nate - Alice lakása // Kedd Nov. 27, 2012 9:55 pm

Elmosolyodom egy kicsit mondandóján. Furcsa egy kicsit a mai világban olyan fiatal hölgybe botlani, aki nem ért a gépekhez. Én, aki több, mint százötven... Hát igen, az egy kicsit más tészta. De azért megnyugtató, hogy nem él mindenki a virtuális világban.
- Ó az volt a másik nagy álmom. - Ami ha úgy nézzük, össze is jött, hiszen a farkasokat már egész jól eltudom látni, még ha nem is túl finomkodva. De ez persze attól is függ, hogy ki is az 'áldozatom' és mit művelt. Na igen, ilyet természetesen el sem lehet képzelni egy kórház falai között. Hála istennek!
- Az biztos, egy állatorvos kezében csak jó dolga lehet. - igazgattam egy kicsit a teásbögrét, majd egy mély levegővétel után nyugtáztam, hogy már kezd melegem lenni, annak ellenére, hogy nemrég még egy jéghideg folyóban úszkáltam.
- Igen, meseszépek. A siklók is. Régen azt is tartottam. Meg volt néhány csörgőkígyóm is. Azok is fantasztikus állatok, bár nem tanácsos őket dédelgetni. A boával más a helyzet, imádom nézni, ahogy felfedezi a szobákat. - közbe én is felálltam, hogy a tárcámból kihalásszak egy névjegyet, na meg elrakjam a kapottat.
- Igen, egy cipőben járunk ilyen téren, az biztos. És köszönöm szépen. Ön is hívhat bármikor, szívesen kimentem máskor is. - vigyorodtam el egy pillanatra. - De ha egy kis trécselésre vágyik, állok szolgálatára. - visszaraktam a tárcámat, majd az órámra pillantva inkább vissza se ültem. Idő van, várnak benn.
- Viszont időszűkében vagyok lassan, az ebédszünetnek már rég vége, szóval kénytelen leszek itt hagyni kegyed. Köszönöm a teát és a törülközőt. Biztos rendben lesz? - érdeklődve mértem végig, de természetesen nem úgy, mint aki éppen fel akarja csípni, szimplán csak szakmai ártalom. - Ha mégsem, akár bejöhet velem is, ahogy gondolja. - közben elindultam kifelé, és összeszedtem a cuccaimat, hiszen nem akartam megvárakoztatni a kis lurkókat sem.
- Legközelebb azért vigyázzon magára és a kutyusra is!
Vissza az elejére Go down
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító
Alice Danielle Lavant

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)
Alice&Nate - Alice lakása 5508w6
Re: Alice&Nate - Alice lakása // Szomb. Dec. 01, 2012 11:18 pm

-Tényleg? Nos ha szabadidejében esetleg akarja néha nyugodtan bejöhet a rendelőbe, amikor én vagyok és segíthet akár. Vagy ha esetleg kihívnak valahová és ráér nyugodtan csatlakozhat hozzám!-Nem az ingyen munkaerő miatt mondom ezt, hanem csak ha már állatorvos is szívesen lenne, lett volna akkor egy kis önkénteskedéssel valamennyire meg is valósíthatja az álmát.*
-Elengedi a boát a szobában? Ez igen érdekes. Gondolom a vendégeinek érkezése előtt azért visszateszi őt a helyére, vagy szeretni megijeszteni őket?-Én biztosan egy pillanatra megijednék, ha elsiklana előttem egy méretes boa. Utána igaz már inkább gyermeki kíváncsisággal érdeklődnék felőle, de nem mindenki gondolkozik úgy, mint én.
-Azért remélem nem kell legközelebb kimentenie. Nem szívesen fürdöm meg ismét abban a folyóban.-Borzalmas volt oda beleugrani, de nem hagyhattam magára Csokit és ő egyedül nem tudott volna kiúszni.
-Igen minden rendben lesz. Jól érzem már magam így száraz és meleg ruhában. De ha valami gond lesz ígérem felkeresem, bár nem akarom elrabolni Önt a gyerekek elől!-Én is felállok a székről és az ajtóig kísérem őt.
-Ígérem sokkal jobban fogok vigyázni. És még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget!-Kinyitom neki az ajtót, majd ha elment be is zárom azt magam mögött.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Alice&Nate - Alice lakása //

Vissza az elejére Go down
 

Alice&Nate - Alice lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alice lakása
» Nate Rochwood
» Paloma & Alice
» 4.a Alice vs. Abigail
» Alice&José - Állatorvosi rendelő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: 2012 :: Befejezetlen játékok-