KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bruno Manzano Ma 11:08 am-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Alignak Tegnap 6:32 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 07, 2024 12:39 pm
írta  William Douglas Pént. Szept. 06, 2024 9:23 pm
írta  Egon Candvelon Csüt. Szept. 05, 2024 6:40 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Szept. 02, 2024 9:44 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
Bruno Manzano
Vaughn Reynolds I_vote_lcapVaughn Reynolds I_voting_barVaughn Reynolds I_vote_rcap 
Bianca Giles
Vaughn Reynolds I_vote_lcapVaughn Reynolds I_voting_barVaughn Reynolds I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Vaughn Reynolds I_vote_lcapVaughn Reynolds I_voting_barVaughn Reynolds I_vote_rcap 
Alignak
Vaughn Reynolds I_vote_lcapVaughn Reynolds I_voting_barVaughn Reynolds I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Vaughn Reynolds I_vote_lcapVaughn Reynolds I_voting_barVaughn Reynolds I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Vaughn Reynolds I_vote_lcapVaughn Reynolds I_voting_barVaughn Reynolds I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Vaughn Reynolds I_vote_lcapVaughn Reynolds I_voting_barVaughn Reynolds I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Vaughn Reynolds I_vote_lcapVaughn Reynolds I_voting_barVaughn Reynolds I_vote_rcap 
William Douglas
Vaughn Reynolds I_vote_lcapVaughn Reynolds I_voting_barVaughn Reynolds I_vote_rcap 

Megosztás

Vaughn Reynolds Empty
Vaughn Reynolds Empty
 

 Vaughn Reynolds

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Vaughn Reynolds // Kedd Nov. 19, 2013 4:17 pm


Vaughn Lewis Reynolds

Vaughn Reynolds Tumblr_mwinba73ns1se0bdko1_500

Karakter teljes neve: Vaughn Lewis Reynolds
Becenév: Vaughn
Álnév: -
Faj: Ember  
Nem: Férfi
Kor: 33
Születés helye és ideje:  Anchorage, 1980. 11. 06.
Foglalkozás: Tanár
Mágiaérzékenység: nincs

Vaughn Reynolds 1264653634kapcsolatok_www.kepfeltoltes.hu_

Apa: Mark Reynolds – tanár – él és virul
Anya: Isabelle Reynolds – rendezvényszervező – él és virul
Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók:  Charlotte Reynolds – feleség – újságíró – szintén él és virul

Vaughn Reynolds Jellem_www.kepfeltoltes.hu_
Alapjában véve egy kedves személyiség aki bárkivel szívesen eltársalog az élet nagy és kis dolgairól. Végtelenül türelmes bármi, bárki iránt aki csak egy kissé is felkeltette soha nem szunnyadó figyelmét. A gyerekekkel szemben mindig az apai, gondoskodó énje kerül előtérbe, még akkor is ha éppen nem szeretné azt.
Amint az iskola falait elhagyja, levetkőzi a diákjai előtt mutatott képét. Előkerül az igazán komolytalan énje ami bármikor képes borsot törni az orrod alá. Vagy szórakoztatni, már ha te is úgy akarod. Máskülönben határozott, céltudatos, mindig tudja mit  akar.  Kivéve ha a feleségével kerül össze, mert olyankor másodlagossá válik minden, a családi békét leszámítva. Mostanában meg hiába követi ezt a filozófiát, egy szóra sutba tudja vágni a már nem létező családi békét.
Valójában nagyon szeretetre méltó egy személyiség, de ezt titkolja. Nem szereti magához közel engedni az embereket, mert az emberi lét mulandó,  na meg az ilyesmi általában lelki sebekkel szokott járni. Ennek ellenére társaságkedvelő, lételeme, hogy a középpontban legyen minden percben. Nem okoz gondot számára az ismerkedés, az ismeretlen felfedezése. Kalandnak tekinti az életét amit maximális ki kell használni és nem lekomolyodni egy kicsit sem, még ha éppen ezt tette a házasságával. Néha még gyereknek érzi magát,  olyankor mértéktelen mennyiségű csokoládét pusztít el és jó jegyeket ír az éppen javítandó dolgozatokra.
Vaughn Reynolds Kinezet_www.kepfeltoltes.hu_
A maga 185 centiméterével kissé kitűnik a tömegből. Csokoládé barna szemei ámulatba ejtik a gyengébbik nemet, míg az erősebbik nem foglalkozik ilyen apróságokkal. Haja általában megtagad minden közelebbi kapcsolatot a fésűvel, így ujjait húzza végig és rendezi megfelelő állapotba a barna tincseket. Aránylag izmos testalkattal rendelkezik, köszönhetően a többféle sportnak amit űz és néha napján még mindig. Semmiféle testdísszel nem rendelkezik, ha az a néhány sebhely nem számít annak ami a fiatal korát eszébe juttatja.
Öltözködését tekintve a gyerekek előtt mindig megfelelően, pedánsan jelenik meg. Néha még ő maga ránt vasalót a fehér inge miatt, bár ezt soha senkinek nem vallaná be semmilyen körülmények között. A privát életében egy laza vonalt képvisel, amit leginkább a kezébe akadó darabokkal fejez ki. Rühelli a vásárlást, így tökéletesen meg van elégedve a felesége által megvásárolt ruhákkal.
Vaughn Reynolds Cooltext646986803_www.kepfeltoltes.hu_

Alaszka legnagyobb városában mégsem akkora buli megszületni. Viszont semmiben sem szenvedtem hiányt a gyermekkorom alatt, pedig igazán egy rossz csont fiúcska voltam. Igaz valahogy a testvér téma kimaradt, én meg mondtam, hogy a gólya nem látogathat ilyen gyakran Északra. Az iskolát is sikerült elvégeznem apám féltő tekintetével karöltve, hisz az irodalom tanár fiának lenni elég nagy megtiszteltetés. Próbáltak is kivételezett helyet biztosítani nekem, de én erre mindig rácáfoltam. Hisz semmivel se érdemeltem ki, ha valaki nem nézte a nevemet. Szerettem már akkor megharcolni, megküzdeni mindenért. Az ölembe hullt dolgokat pedig erősen kerültem, emiatt nem lett belőlem például csapatkapitány az iskolai csapatban.
A tinédzser éveim eseménytelenül teltek nagyjából. Persze minden megvolt benne ami az átlag tinédzser életében. A berúgások, a hajnalig tartó bulik, az extrém dolgok kipróbálása. Kivéve talán, hogy a legjobb barátom nem valami fiú lett, hanem egy lány. Nevezetesen Karyn Anker akivel átvészeltem elég sok mindent. A legelső lógástól a legutolsó kart karba öltve hazatántorgástól. Igaz elég sok mindenki gondolta, hogy több van köztünk, mint barátság. Ha meg nincs akkor csak élvezzük egymás társaságát. Erről közben szó se volt, hisz a legtisztább barátsággal rendelkeztünk mi. Még ha erre mindenki próbált rácáfolni. Ilyen helyzetben meg hiába is próbálnád bizonygatni az ellenkezőt, csak még jobban bemártod magad.
Sikerült elvégeznem az iskolát eléggé szép eredménnyel, így az egyetemei felvételit is kiráztam a kisujjamból. Karyn hasonlóan tette, kivéve, hogy nem egy szakra jártunk. Nekem a tanári szak tetszett meg, azon belül folytatva a családi hagyományt az irodalommal, míg a saját akaratom a biológia felé űzött. Átszenvedtem magam minden egyes darab vizsgán, miközben éjt nappallá téve tanultam a záró dolgozatra. A diploma osztó bulin lépett ki Karyn a kizárólagos barát zónából. Lefeküdtünk, egyszer, kétszer, párszor. Teljesen élveztük egymás társaságát, beteljesedett a sok rosszakaró jóslata. Persze e közben nekem komoly barátnőm volt, Lotte az évfolyamelső az újságírás szakról. Aztán befejeztem mindent vele, mert kezdett erősen bántani a feltörekvő lelkiismeretem. Választottam kettejük közül, Lotte győzött. Amint ez megtörtént, eltűnt az életemből, szerintem nem tudta elviselni a csalódást és fájdalmat amit okoztam.
A komoly barátnőből idővel menyasszony lett, majd Mrs. Reynolds. Édesanyám szervezte az esküvőnket, akkora felhajtást csináltak, hogy  még mindig előttem van az egész. Boldog, harmonikus házasságban éltünk, miközben a karrierjeink is alakultak. Meg volt adva minden a családteremtéshez, a megfelelő anyagi háttértől kezdve a babaágyig minden. Ám Lotte sehogy sem lett állapotos, ami aztán szépen lassan rányomta a bélyeget a tökéletesnek indult házasságunkra. Másoknál kezdtem keresni a boldogságot, vagy legalább a vágyaim kielégítését.
Áthelyeztek Fairbanks-be, mondván, hogy a karrieremnek nem árt a frissítés. És a helyi tanári karnak se, mert amennyire hallottam nem éppen mai a felhozatal. Szóval most itt vagyunk, én nagy erőkkel próbálom a diákok fejébe önteni mindent amit az irodalomról tudok. A kis feleségem pedig a helyi lapnál helyezkedett el, legnagyobb boldogságomra. Miközben a magánéletünknek nevezett valami tökéletesen romokban hever, kifelé mutatva pedig nálunk boldogabb házaspárt még nagyítóval se lehetne kapni.

Vaughn Reynolds Fontos_www.kepfeltoltes.hu_

Amiket szeret: a reggeli kávé egy újság mellett, nagy adag csokis fánk, havas táj,  gyerekek, Lotte, szabad napok
Amiket ki nem állhat: ruhák vásárlása Lotte társaságában, kórházak, zajos gyerekek, elpocsékolt idő, ha valami nem az eltervezett szerint alakul
Rövidtávú célok:  Befejezni a nagy halom dolgozat kijavítását, venni egy adag virágnak nevezhető valamit a lakásba,  kulcsokat másolni mindenhova mindenből a feleségemnek.
Középtávú célok: Megismerni jobban a gyerekeket, kialakítani egy megfelelő irodalmi kört. Talán elválni a kis feleségemtől, ha nem tudjuk rendbe hozni a kapcsolatunkat.
Hosszútávú célok: Megtalálni azt a nőt aki családot alapítana velem és nem rohanna el az első felmerülő probléma elől.
Forrásmegjelölés: Társoldal hirdetés
Avatar/Play by: Robert Downey Jr. - Vaughn Reynolds

Kiegészítések

Lakóhely helyszíne: Saját ház
Kép(ek)/leírás a helyszínről:

Vaughn Reynolds Uxqelk6b1x900n7hvs4
Vissza az elejére Go down
Castor
Vérvonalfő
Castor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 363
◯ HSZ : 2044
◯ IC REAG : 2414
Vaughn Reynolds 28txe1z
Re: Vaughn Reynolds // Szer. Nov. 20, 2013 5:34 pm

Üdv, kedves Tanár úr!

A Előtörténeted a maga egyszerűségében volt nagyszerű, aminek külön örültem, az a fiatalkoroddal kapcsolatos klisék elkerülése. Tetszett, hogy a karakter nem élvezte ki az ölébe hullt előnyöket, hanem mindenért maga dolgozott meg. Továbbá a tanári "arc" és a hétköznapi ember közötti válaszfalat is szimpatikusnak találom, kíváncsi lennék, milyen lehet veled civilbe összefutnia egy tanítványodnak Razz
A későbbi csavar azt hiszem, hogy a való életben elég sokakban kelthet ismerős érzéseket. A két nő közti billegés kellemesen volt megfogalmazva, nem éreztem erőltetettnek egyáltalán.
Ha minden igaz, akkor elég súlyos játékok várnak rád a közeljövőben, bár kíváncsi lennék, ha a kedves nejed is JK lenne, az mennyit dobna a dolgokon.

Sok sikert kívánok az élet megpróbáltatásai közti lavírozáshoz, de mindenek előtt már előre is sok boldogságot (bár ehhez azt hiszem, másoknak is lesz egy-két szavuk Very Happy)

Vaughn Reynolds Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Ha foglaltál avatart, akkor repülhetsz is ki a játéktérre ^^
Vissza az elejére Go down
 

Vaughn Reynolds

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vaughn háza
» Ian Matthew Vaughn - Díjnyertes
» Kendra Kaye Vaughn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Once Upon A Time-