KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 11:43 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Szept. 25, 2024 9:27 am
írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 
Alignak
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 
William Douglas
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Dr. Stephen Fox irodája I_vote_lcapDr. Stephen Fox irodája I_voting_barDr. Stephen Fox irodája I_vote_rcap 

Megosztás

Dr. Stephen Fox irodája Empty
Dr. Stephen Fox irodája Empty
Dr. Stephen Fox irodája Empty
Dr. Stephen Fox irodája Empty
Dr. Stephen Fox irodája Empty
 

 Dr. Stephen Fox irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Dr. Stephen Fox irodája // Szomb. Dec. 28, 2013 10:49 pm

Dr. Stephen Fox irodája Ark%20Psych.-blue%20office
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Dr. Stephen Fox irodája // Vas. Dec. 29, 2013 12:20 pm

Fox

Zsörtölődhetnék persze. Igen. Annyira kevés az idő, és annyi a tennivaló, és az orvosi védőháló nem ereszt dolgomra. Sokkal idegesebben ránthatnám a vállamra a bőrtarisznya pántját (mikor is vettem? nem is tudom, kézműves munka, valaki rámsózta... vagy a bolhapiacon volt) sokkal türelmetlenebbül kopoghatnék végig a folyosón az ismert iroda felé. Mégis, ami visszafogja a rosszallásomat az csupán maga a tény, hogy nem egy szimpla agykurkásznál kell mosolyogva és bólogatva elismételnem, hogy nem, kérem, már nincs semmi baj. Igen, megvolt a reggeli, sőt nemrég ebédeltem is... igaz csak három karika bagettet, de jobb, mint egy borsószem.
Hanem ez csak Fox.
Az orrom előretolva, ahogy lendületesen vitt a léptem egészen az ajtóig, és most kell visszarántanom a vállamat, és ezzel az egész tartásom normálissá válik, ennek hála pedig végre nem úgy festek, mint egy elf-tank. Hátratúrok pár tincset a szemem elől, mert nem tudom milyen idíttatásból, de bekreppeltem őket még tegnap és azóta a kelleténél is kezelhetetlenebbek. Megbizonyosodok róla, hogy a megfelelő ajtó megfelelő neve előtt állok, még mielőtt határozottan kopogok párat.
Vissza az elejére Go down
Stephen Fox
Ember
Stephen Fox

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 45
◯ HSZ : 31
◯ IC REAG : 38
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: Dr. Stephen Fox irodája // Szer. Jan. 01, 2014 6:10 pm

Az irodában vagyok, két páciens között sem nagyon szoktam kint bóklászni, szóval nincs is nagyon más opció, hogy hol máshol lehetnék. Általában remekül le tudom foglalni magam a papírmunkával és azoknak aprólékos rendszerezésével. Ilyenkor azért kicsit örülök is a saját állapotomnak, végül is amire másoknak erőt kell gyűjteni és rá kell venniük magukat, nekem csak egyszerű rutin és őszintén szólva a kedvemet lelem benne.
Az alsó iratfiók tartalma szépen egymásra van halmozva az íróasztalomon mellettem, azok között nézelődök és ezzel párhuzamosan a gépen nézem a már meglévő dokumentációkat, igazából hamar kiválogatom azokat, amelyek még arra várnak, hogy felvigyem őket a gépre. Addig pedig a maradékot vissza is csúsztatom a fiókba, csak az a három mappa marad elől, amelyekkel dolgom van és még egy... Marta Kovats. Az oda van készítve az íróasztal sarkára, már ugyancsak átfutottam.
Elégedetten dőlök hátra gurulós székemben, még nyelvemmel is csettintek, ahogy végignézek a rendszeremen... egyszerűen csak szeretem az ilyen átlagos napokat, mikor minden a helyén van és minden a terv szerint alakul.
Ekkor ér a kopogás, de nem nevezném különösebb meglepetésnek, az időpontjaimat, ha nem vezetném a gépen lévő naptáramban, akkor is fejben tartanám.
- Szabad! - Hallható kisvártatva a hangom is, miközben farmeremen végigsimítva és némi lendületet véve combjaimról, felegyenesedek. Még a gondosan betűrt, fehér ingemen is igazgatok egy kicsit és immár teljesen szalonképesen fordulok szembe a belépővel. Hátam egyenes, de fejemet kicsit leszegem, nem is feltétlen csak azért, mert Marta alacsonyabb nálam. Más az, amikor az ember első benyomást tesz, felszegi az állát... nem, mi már nagyon régen túl vagyunk az első benyomáson, hiába is kellene elvileg az ajtón kívül hagyni az előéletünket. Ő az én sógornőm.
- Szervusz. - Teljes természetességgel lépek oda hozzá és hajolok az arcához, hogy két puszival üdvözöljem, mint egy régen látott ismerőst. Pontosan tudjuk, hogy a látogatása csak formális, rutin, ami azzal fog végződni, hogy megkapja az aláírásomat a 'tünetmentes' rublikába. Bal kezemet emelem is, hogy az üdvözlés mellé, megérintsem felkarját, de az érintés valójában nem történik meg. Csak úgy ott tartom, érezhető közelségben és csak jelzésértékűen. Sosem éreztem azt a bizalmas kapcsolatot kettőnk között, mint mondjuk a húgommal, aki egyszerűen igényli, hogy átkaroljam, megöleljem. Ez a mi kapcsolatunk Marta-val egészen más típusú.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Dr. Stephen Fox irodája // Szer. Márc. 26, 2014 10:39 pm

Dr. Stephen Fox irodája 5xpwn66i92avof9rvrxj
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Dr. Stephen Fox irodája //

Vissza az elejére Go down
 

Dr. Stephen Fox irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Deirdre Irodája
» Stephen Fox's Contacts
» Zedekiah irodája
» Duncan irodája
» Mr. Wainwright irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-