KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Bianca Giles Ma 1:28 am-kor
írta  Rebecca Morgan Tegnap 2:20 pm-kor
írta  Theodora Zoe Morano Tegnap 12:14 pm-kor
írta  William Douglas Vas. Jún. 30, 2024 7:25 pm
írta  Bruno Manzano Csüt. Jún. 27, 2024 9:25 am
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Jún. 26, 2024 7:48 pm
írta  Bianca Giles Vas. Jún. 23, 2024 6:40 pm
írta  Theodora Zoe Morano Vas. Jún. 23, 2024 11:25 am
írta  Abigail Cecile Kenway Vas. Jún. 23, 2024 10:40 am
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Jún. 22, 2024 10:43 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Abigail Cecile Kenway Csüt. Május 23, 2024 11:01 am
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szer. Ápr. 24, 2024 8:03 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
írta  Theodora Zoe Morano Pént. Ápr. 12, 2024 10:08 am
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:16 pm
írta  Alignak Hétf. Ápr. 08, 2024 3:12 pm
írta  Alignak Vas. Ápr. 07, 2024 7:36 pm
Bianca Giles
Deirdre háza - Page 2 I_vote_lcapDeirdre háza - Page 2 I_voting_barDeirdre háza - Page 2 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Deirdre háza - Page 2 I_vote_lcapDeirdre háza - Page 2 I_voting_barDeirdre háza - Page 2 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Deirdre háza - Page 2 I_vote_lcapDeirdre háza - Page 2 I_voting_barDeirdre háza - Page 2 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Deirdre háza - Page 2 I_vote_lcapDeirdre háza - Page 2 I_voting_barDeirdre háza - Page 2 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Deirdre háza - Page 2 I_vote_lcapDeirdre háza - Page 2 I_voting_barDeirdre háza - Page 2 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Deirdre háza - Page 2 I_vote_lcapDeirdre háza - Page 2 I_voting_barDeirdre háza - Page 2 I_vote_rcap 

Megosztás

Deirdre háza - Page 2 Empty
 

 Deirdre háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Deirdre háza // Pént. Jún. 29, 2012 3:50 pm

First topic message reminder :

Deirdre háza - Page 2 51145841_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Deirdre háza - Page 2 Empty
Deirdre háza - Page 2 Empty
Deirdre háza - Page 2 Empty
SzerzőÜzenet
Deirdre O'Connor
Amarok
Deirdre O'Connor

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 450
◯ HSZ : 156
◯ IC REAG : 171
◯ Lakhely : Fairbanks
Deirdre háza - Page 2 Oie_12232754y9S1YG16_www.kepfeltoltes.hu_
Re: Deirdre háza // Hétf. Feb. 04, 2013 1:13 am

Inkább már nem is mondtam semmit az újabb bocsánatkérése hallatán, csak megráztam a fejemet. Túl fáradtnak éreztem most magam ahhoz, hogy nagyobb vitába bocsátkozzak vele. Addig oké, hogy eltörtem a poharat, meg felemeltem egy kicsit a hangomat, de azért annyira már nem futotta, hogy komolyabb érveket is fel tudjak sorakoztatni ellene. Egyszerűen csak aludni volt kedvem, pihenni, és mindenekelőtt regenerálódni, mert nagyon rám fért. Nem akartam sebhelyeket látni magamon, csak szép tiszta és ép bőrt. Ehhez pedig nyugton kellett volna maradnom, de hát velem köztudott, hogy sosem mennek a dolgok ilyen egyszerűen.
Hallgattam, ahogy a víz monoton zúgással folyt, és megtöltött valamit. Úgy sejtettem, hogy egy kancsó lehet, és csakhamar már a két szememmel is meggyőződhettem róla, hogy helyes volt a következtetésem. Csak biccentettem egyet felé a kérdését követően, ezzel jelezve, hogy szeretnék inni. Pont jókor hozta, mert már nagyon kiszáradt a torkom, és volt egy olyan sanda gyanúm, hogy nem a kiabálás volt az oka, hanem a fellépő vérveszteség. Hiába fogok meggyógyulni, azért eléggé legyengültem jelenleg, és biztosra vettem, hogy még jó pár napomba bele fog telni, mire kellőképpen sikerül összeszednem magam, és a régi formámban tündökölhetek. Már alig vártam, ezt a fekvést nem nekem találták ki!
- Rendben – dünnyögtem alig hallhatóan, mintha csak egyik pillanatról a másikra a haragommal együtt elvágták volna a hangomat is. Míg egyedül maradtam, kortyoltam néhányat a pohárból, és pár másodpercen belül az egészet kiürítettem, némi vizet juttatva ezzel a szervezetembe. Immár kicsit jobban éreztem magam, úgyhogy megkönnyebbülten dőltem vissza a párnámra, és próbáltam a kinti zajokra koncentrálni. Reméltem, hogy a ház felé közeledő léptek Gabetől származnak, és nem egy idegentől, mert jelen esetben nem tudtam volna magam megvédeni. Nehéz ezt bevallani, de így van, a tényeken pedig nem tudok változtatni akkor sem, ha a fejem tetejére állok.
Miután az ajtó becsukódott, és láttam a nappali előtt elhaladni Gabrielt, teljesen sikerült megnyugodnom. Tudtam, hogy nem lesz semmi bajom, mert odafigyel és vigyáz rám, de sosem lehet tudni, a túlerővel szemben még ő sem lenne képes felülkerekedni egymaga. Kicsit helyezkedtem a takaró alatt, és csak akkor mozdultam meg újra, mikor visszajött hozzám. Nem kötöttem belé, hagytam, hogy megnézze a sebet, és ahogy hallottam, ő is pontosan ugyanarra a következtetésre jutott, mint én nem sokkal korábban.
- Tudom – válaszoltam, és egy halvány mosolyt is megpróbáltam az arcomra erőltetni. Nem tudtam, hogy mennyire sikerült, de nem fárasztottam magam ilyen jelentéktelen apróságokkal. Legalábbis most nagyon jelentéktelennek tűnt, hogy kell-e gyógyító, vagy sem, úgy gondoltam, hogy mindenképpen jobban járok, ha holnap majd ellenőrzi, össze kell-e varrni, vagy csak szakszerűen ellátja, és én már attól is jóval nyugodtabbnak fogom érezni magamat.
Mikor tudatomig eljutnak a szavai, csak halkan felsóhajtok. Nem tudom igazából, hogy mit mondhatnék neki, és fáradtnak is érzem magam ahhoz, hogy most egy ilyesfajta komoly ügyet megvitassunk. Egyszerűen csak szeretném becsukni a szemeimet, és kizárni a külvilágot, minimum néhány órára. Fel is pillantok az arcára, és csak megrázom a fejemet.
- Majd megbeszéljük később, de most fáradt vagyok… - megnyaltam az ajkaimat, és fentebb húztam a takarót, a párnával együtt pedig lentebb csúsztam, hogy kényelmesebben feküdhessek. – Aludni szeretnék – ezt már csak alig érthető motyogással hoztam a tudtára, és körülbelül fél percen belül már el is nyomott az álom. Meg akartam én beszélni, tényleg, de nem most volt itt a megfelelő idő erre.

// köszönöm a játékot! : ))) //
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7316
◯ IC REAG : 8924
Re: Deirdre háza // Hétf. Feb. 04, 2013 11:42 am

Deirdre háza - Page 2 Cooltext834921243_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Deirdre háza //

Vissza az elejére Go down
 

Deirdre háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Deirdre Irodája
» Jason háza
» Allison háza
» Gas háza
» Ian háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Lezárt Helyszínek-