KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
57 TAG 30 FÉRFI 27 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
22 TAG 12 FÉRFI 10 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
11 TAG 7 FÉRFI 4 NŐ
ŐRZŐK
13 TAG 6 FÉRFI 7 NŐ
EMBEREK
2 TAG 1 FÉRFI 1 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Rebecca Morgan Hétf. Szept. 16, 2024 11:01 am
írta  Catherine Benedict Vas. Szept. 15, 2024 7:44 pm
írta  Bianca Giles Vas. Szept. 15, 2024 3:58 pm
írta  Theodora Zoe Morano Szomb. Szept. 14, 2024 11:58 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 9:01 am
írta  Zachariah O. Danvers Szomb. Szept. 14, 2024 8:55 am
írta  Bruno Manzano Kedd Szept. 10, 2024 11:05 am
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 08, 2024 6:32 pm
írta  Bruno Manzano Kedd Aug. 27, 2024 4:42 pm
írta  Theodora Zoe Morano Hétf. Aug. 26, 2024 8:56 pm
írta  Alignak Kedd Aug. 13, 2024 6:32 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Aug. 13, 2024 2:44 pm
írta  Theodora Zoe Morano Csüt. Aug. 01, 2024 10:34 am
írta  Jackson Carter Pént. Júl. 26, 2024 8:50 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:58 am
írta  Alignak Vas. Júl. 07, 2024 10:57 am
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Alignak Szer. Jún. 19, 2024 3:24 pm
írta  Bianca Giles Hétf. Jún. 17, 2024 12:58 am
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:28 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Szomb. Jún. 01, 2024 9:27 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Pént. Május 17, 2024 8:07 pm
írta  Alignak Szer. Ápr. 24, 2024 5:55 pm
írta  Rebecca Morgan Vas. Ápr. 21, 2024 10:15 am
írta  Alignak Csüt. Ápr. 18, 2024 8:49 pm
írta  Dakota Miles Csüt. Ápr. 18, 2024 9:57 am
Bianca Giles
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 
Bruno Manzano
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 
Zachariah O. Danvers
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 
Rebecca Morgan
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 
Theodora Zoe Morano
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 
Alignak
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 
Catherine Benedict
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 
Egon Candvelon
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 
Kyle Prescott
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 
William Douglas
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_lcapNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_voting_barNézőtér (Carlson Center) - Page 3 I_vote_rcap 

Megosztás

Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
 

 Nézőtér (Carlson Center)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Nézőtér (Carlson Center) // Hétf. Dec. 12, 2011 3:58 pm

First topic message reminder :

Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 S6000808

A nézőtér nagyjából 5000 személyes, de koncert esetén a pályára is tehetnek székeket, vagy beengedhetik a nézőket csápolni, ilyenkor a befogadó kapacitás megnő, és akár 6000 ember is elfér.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 29, 2012 10:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com


Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Empty
SzerzőÜzenet
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Vas. Ápr. 26, 2015 10:35 am

Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 30a5lac
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Dalia Lacey
Ember
Dalia Lacey

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 32
◯ HSZ : 5
◯ IC REAG : 3
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_llx3vfTCTS1qarxvjo1_500
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Csüt. Júl. 16, 2015 11:46 pm

(a szituáció a kori pályán zajlik, csak technikai okok miatt –foglalt- itt történik)
Lépésenként gyűjtöm a lelkierőm, mintha minden megtett méternél különös szükségét érezném, hogy mélyre merüljek a nem létező spirituálisa hippi hatodik érzékemben, azon koncentrálva, hogy hatékonyan zárjam ki a tudatomból a látszat ellenére igen vékony harisnyámon áthatoló hideget. Megtehettem volna, hogy alkalomhoz és helyszínhez illően prezentálom a testem, de mivel az túl egyszerű lett volna és reménykedtem benne, hogy a bioritmusom is egyetért a „letojom” feelinggel, nem tettem meg az elővigyázatosság lépéseit… ezért most lassanként járkáló frigóvá válva haladok a jégkori pálya lelátójához vezető úton, azon mantrázva hogy ne most lépjenek szintet a melleim, és ne most tanulják meg még a vastag pulcsit is átszelni a mellbimbóimmal. Ha így folytatom, az ikrekkel megyek bankot rabolni. Elég, ha a cici pöckeimmel körbe karistolom az egyéni bejáratom és máris intettek minden pénzügyi problémámnak.
Végül sikerül magamat legalább annyira megemberelnem többszörös hidegérzékelő receptoraimra tett halálos fenyegetés után, hogy abbahagyjam a tűzgyújtáshoz is igen intenzív végtag dörzsölésem, és ember módjára felegyenesedve tegyem meg a pálya szélig tartó utolsó métereket. Hihetetlen, hogy az ember mit meg nem tesz pár plusz kreditért, hogy a következő félévi ösztöndíjból pimp nigga menő gyereknek érezhesse magát, mikor felszabadul Ebay-re… hiába, valakinek a kokó, másnak a mekis kaja, nekem a random dolgokra igen módszeresen alkotott pénzköltési technikák gyakorlása a drogom. Nem illegális, csak hónap végére igen hatékony diétákat gyárt a kongó hűtővel karöltve. Kit érdekel, hogy nincs kenyér, ha van egy pöpec kis csontváz mintás leggingem?
Mihelyt végre formába és szocializációra alkalmas alakzatokba szedem a bioritmusom, zöld szememet torpedókereső radarként hordozom végig új kurzusom jeges gyilkossági helyszínén, s konstatálom, hogy itt minimum összetöröm magam, ha nem murdelek meg… másodszorra pedig, hogy igen érdekes módon egyetlen nőnemű létformaként díszelgek a szép szál legények sűrűjében. Persze nem feszéjez a dolog, mert jobban lefoglal a mellemmel való esés tompítási módozatok kitalálása, mint az ő létezésük figyelembe vétele… ahh igen, azt hiszem, ha megfelelő szögben esek, akkor pont jól fogná fel az esés erejét. Zseni vagyok.
Az oktató érkezése kelt fel további, és szépen lassan egyre bizarrabbá váló képzelgéseimből, s elszakítva szemeimet a két pulóver alól dudorodó cukorfalatomról felillantok, hogy leskubizzam ki is lesz a mai parádé felelőse, s mikor kicsiny csillag szemeim világát a pasira vetítem érzem, hogy megáll bennem a vér, de még a fejlődés is. Egy röpke tíz másodpercig próbálom összeegyeztetni magam a valósággal és a ténnyel, hogy én biza a pasassal már találkoztam, és ha ez nem lenne elég a jóból, akkor beköszön a tény, hogy a találkozáson kívül mást is megejtettem… úgy 3 üveg sört és egy olyan koktélt, aminek nem emlékszem a nevére, de kellett utána két perc, hogy megtaláljam a koordinációs képességem és ne boruljak a pult alá.
- Jackson!? – tör ki belőlem a kérdés gyorsan elő kotorva agyamból a két nappal előtti éjszaka elejtett ivós per dumálós haverom nevét, szemeimet olyan formációban meresztve, mintha épp azt esne nehezemre felfogni, hogy létezem. – Te… hogyan? Miért? – nyögöm ki igen értelmesen, arcomról hatékonyan lehullajtva a kifejezéstelenséget, kezeimmel hozzá gesztikulálva a loadingolási fázisomhoz.
- Miért vagy egy egyetemi kurzuson? – érdeklődök némileg moderálva a meglepettségemet, szemeimmel összeegyeztetve az emlékeimben élő pasit az előttem lelkesen feszítővel, ismét nyugtázva a nyugodt tényt, hogy igencsak jóféle és szemrevaló hímpéldány. S mikor eme gondolatmenetem végére érek, belém hasít a felismerés, mint romlott kínai után a hasmenés, aminek rögtön hangot is adok. – Jól érzékelem, hogy te leszel az edző? – nyögöm ki végre az egy fokkal értelmesebb kérdést, majd még egy utolsó kommentárt fűzök a dologhoz, kaján kis mosollyal. – Lol.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Szomb. Júl. 18, 2015 7:53 pm


Dalia & Jackson



Új hét, újabb csapat… Az egyetem már hetekkel ezelőtt megkeresett a javaslatukkal a nyári kurzusok kapcsán, hogy mennyire férne bele az időmbe egy újabb csapat bevállalása, de lévén, úgy is csak heti egy alkalomról van szó, mondtam nekik, hogy csak nyugodtan! Az időmbe egyelőre még bőven belefér, és ha akad rá elég érdeklődő, miért is ne? Csupán egyetlen feltételem volt, az pedig az, hogy csak olyanok jelentkezhessenek rá, akik biztosan tudnak jégkorcsolyázni, elvégre nem jégkori-oktatást akarok tanítani egy rakás olyan embernek, akiknek még életében nem volt a lábán korcsolya, hanem egy szinttel tovább lépve, a jégkorongozás alapjaitól akarok kezdeni velük. Ki tudja? Gondolom, aki ilyesmire jelentkezik, az azért, mert érdekli, vagy szereti, nem pedig a potya plusz kreditek reményéért, tekintve, hogy akadnak sokkal limonádébb tárgyak is a tesi témakörhöz kapcsolódóan… szóval az én logikám szerint ez már fél siker, ha pedig csak egy pár tehetséges játékost sikerül felfedeznem közülük, akkor már megérte az egész, hisz talán az őszi-téli versenyszezonra akár őket is pályára állíthatom az egyetemi versenycsapatunk színeiben. Két legyet egy csapásra, ugyebár…
Így pedig talán egyáltalán nem meglepő, hogy alig vártam az első óránkat – kíváncsi voltam, hogy mégis milyen tanulókat fogok kapni? Tudom, tudom… a névsort már előzőleg átküldték a tanulmányi osztályról, de őszintén? Kinyomtattam, és azzal a lendülettel rá is dobtam az egyik irathalmaz tetejére, hisz így arc nélkül úgy sem mond egyik név se semmit… majd jó lesz a névsor-olvasáshoz, meg egyébként is… minek memorizáljam a neveket, ha az első pár alkalom után úgy is kihullik a gyengéje? Na ugye.
Munkára fel, emberek! Ahogy megérkezek a szokásos mappányi adminisztstív hülyeséggel, amin túl kell esnünk az első órán, elsőre csak az tűnik fel, hogy igen szép számmal jelentkeztek a fiatalok… S csak néhány pillanattal később sikerül kiszúrnom, hogy a sok pasi között egy hölgy is jelentkezett a kurzusra. Wow, ezt nevezem, hogy egyedüli lányként nem szállt inába a bátorsága és inkább adta le, elvégre azt látják, hogy kik jelentkeztek még ehhez a tantárgyhoz, ám mielőtt még túlságosan is sokat meditálhatnék azon, hogy milyen bátor döntés volt részéről, hirtelen rám tör a dejà vu érzés, és akkor minden világossá válik – hogy mi már találkoztunk valójában…
Igaz, ha meggebednék se jutna eszembe a neve így nagy hirtelen, csak annyi rémlik, hogy valami virágneve volt… Annyira talán nem gáz így, hogy csak pár italig jutottunk, és nem tovább, mert a koktél kissé erősebbnek bizonyult mint ő… Ellenben úgy tűnik, ő nagyon is emlékszik az enyémre, amikor pedig minden jelenlévő számára világossá teszi, hogy biza, mi már ismerjük egymást, önkéntelenül is lefagyok egy kissé. Hát ez nagyszerű…
- Elnézést uraim, de… megbocsájtanának egy pillanatra? -fordulok a többiek felé, azzal karon ragadva a leányzót magam után húzom, mígnem pár méter távolságra sikerül elszakadnunk a többiektől – legalább annyira, hogy ne hallják minden szavunkat, ha kicsit lehalkítjuk a hangunk.
- Hogy a fenébe sikerült megtalálnod? Vagy mit keresel itt egyáltalán…? -reagálok a kérdésére kérdéssel a nagy értetlenkedések közepette, elvégre nem rémlik, hogy a munkánk szóba került volna a tegnap előtti iszogatás közben. Jó, igaz, az újságban is szerepelt, hogy ide kerültem, mint új edző, de könyörgöm… annak már vagy két hónapja!
- Talán mert én vagyok az edző? -kérdezek újfent vissza a lehető legnagyobb természetességgel, valahogy akkor, amikor neki is sikerül eljutnia eddig a megállapításig, és csak nagyjából ekkor esik le, hogy ő hogy került ide…
Gyorsan fel is csapom a mappa elejét, előkapva belőle a névsort, amit sietve végig is futok, mígnem megakad a tekintetem az egy szem női néven, valahol a névsor közepe táján.
- Lacey, Dalia… Ezek szerint te is az egyik diákom vagy…? -teszem fel a költői kérdést, és egyszeriben oltári nagy idiótának érzem magam, amiért egyáltalán eszembe jutott, hogy nem a kurzus miatt van itt, hanem esetleg a múltkori italozás végett. Na jó, ez kínos.
- Hát ez az. -értek egyet teljes mértékben azzal a LOL-lal, igaz, részemről elmarad a vigyor, sőt… egyszeriben hálát adok az égnek, amiért csak a koktélig jutottunk a legutóbb, ellenben most úgy repítenének ki az egyetemről páros lábbal, mint azt a bizonyos macskát, amiért kikezdtem egy diákommal. Mikor gondoltam volna, hogy egyszer még ennyire örülni fogok egy füstbe ment udvarlási kísérletemnek? Mert én biztosan nem.
- Na jó… Akkor azt hiszem, ideje visszatérni az eredeti menetrendhez.-vakargattam meg a tarkómat, miután a mappával a csapat többi tagja felé intettem, amolyan „csak utánad” gesztussal. Ha sikerült is tisztáznunk a helyzetet, legalábbis egymást közt, a többiek előtt úgy se fogjuk tudni lemosni magunkról az ismeretséget, pletykáljanak akármit is a későbbiekben. Inkább nem is akarok tudni róla, csak felhúznám magam miatta.
- Elnézést még egyszer mindenkitől az előbbi közjátékért, elvégre nem ezért vannak itt, szóval… kezdjünk! Akivel még nem találkoztunk volna, az én nevem Jackson Carter. Nagyjából azóta jégkorongozok, mióta elkezdtem az iskolát és mielőtt ide jöttem volna, a Boston Bruins és New York Rangers csapatokban játszottam. Én leszek a kurzus oktatója, úgyhogy ha bármi kérdésetek, gondotok adódna, szóljatok, keressetek! Úgy gondolom, hogy mivel nincs köztünk túl nagy korkülönbség, nyugodtan tegeződhetünk, ha valakinek mégis kellemetlen, vagy gond lenne, az most szóljon. -ajánlom fel a lehetőséget, hagyva némi hatásszünetet, várva, akad-e bárkinek ellenvetése, vagy sem - Azt hiszem már mindenki eleget hallotta ezeket életében, -emelem fel ismét a mappát a mindenféle papírokkal egyetemben - …de van némi adminisztratív ismertető, mielőtt belevágnánk a játékba… unalmas, nem tagadom, de legalább a következő szemeszterig nem kell újra végighallgatnunk őket. -lobogtattam meg a stócnyi iromány, amiben volt minden, ami szem-szájnak ingere… jelenléti ív, balesetvédelmi szabályzat, rendvédelmi szabályzat, tantárgyi adatlap, a tantárgy teljesítésének feltételei, balesetbiztosítási dolgok, meg még sorolhatnám… és fogom is, lehetőleg minél gyorsabban, hacsak valakinek nincs kifogása ellene, nagyjából egy levegővétellel darálok el minden fontos tudnivalót, hogy aztán végül gyorsan körbeadjuk aláírásra az iratokat, majd a jelenléti ívet is, és rátérhessünk a lényegre, ami miatt egyáltalán itt vagyunk – a játékra.
Na jó, még nem arra. Ha már én bemutatkoztam, akkor előbb kíváncsi vagyok arra is, hogy ők, a játékosaim milyenek.
- Mielőtt elkezdenénk játszani, szeretném, ha mindenki mondana magáról egy pár szót. Egy gyors bemutatkozás, majd hogy jégkorongoztatok-e már korábban, mennyi tapasztalatotok van, miért jelentkeztetek a kurzusra, mit vártok tőle, vagy úgy egyáltalán bármi, amit fontosnak tartotok említeni. -rendeztem vissza a számomra fontos iratokat a mappába, s ha már olyan szerencsések vagyunk, hogy az ellenkező nemtől is tudhatunk egy hallgatót a köreinkben, akkor - Hölgyeké az elsőbbség. -intettem Daliának, hogy kezdheti a sort. Úgy is utál mindenki ilyenekben kezdeni, szóval mást nem, betudhatja "köszönetnek" amiért az előbbi kis közjátékért. És most már én sem bírtam megállni, hogy ne vigyorodjak el.
Vissza az elejére Go down
Dalia Lacey
Ember
Dalia Lacey

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 32
◯ HSZ : 5
◯ IC REAG : 3
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_llx3vfTCTS1qarxvjo1_500
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Kedd Júl. 21, 2015 7:57 pm



This will be fun





A bioritmusom az alapos laggolási fázisban ragadva idézi fel az ominózus italozási este részleteit, s az emlékek homályosan való felszínre törésével egy időben hasít tudatomba a felismerés, hogy ez nyilván annak a ribi karmának a műve, aki így szeretné megköszönni, amiért egy nagy szemét vagyok és képtelen a testem lakatot tenni a beszélőkémre… mintha zavarna.
Mielőtt még tovább folytatódhatna a meglepődési sorozat, nemes egyszerűséggel rabolja el kicsiny kacsóm és hurcol el a lassan falusi térfigyelő rendszerként működő vénasszonyokat is megszégyenítő pletyis fiúkák közeléből. Képemen kicsiny mosollyal hagyom magam kommentárjaimat még buksimban tartva, jól szórakozva azon, ahogy a magaslati levegőben cirkáló Jackson egyre inkább mélyebbre zuhan a WTF életérzésében. Ha egy kicsivel kedvesebb ember lennék és jobban érdekelne mások létezése, talán az én kicsiny biortimusomat is megviselné ez a kis intermezzó, de mivel ezt a funkciót anyámék elfelejtették belém szerkeszteni, ezért jót mulatok, ahogy ezen hiányosságom a szőke pasi behozza helyettem is.
Mikor végre elhagyjuk a vadászeb fülű fiúkák hallás zónáját, szép kék szemeit végre rám tereli, én pedig kényelmesen feltekintve rá várom, hogy ez az igen érdekes eset tovább haladjon.
- Tudod, meg van az a rossz szokásom, hogy minden pasi italába nyomkövetőt teszek, akivel szóba elegyedem egy random pub-ban. Készülj fel, holnap a küszöbödön alszok - nyögöm be paranoid képzelgései által kreált reakciójára válaszolva eme cuki kis mondat együttesem, természetesen mindezt a legelső szarkasztikus megjegyzéssel elvégezve, ami kicsiny buksim sötét zugaiban felbukkan, mint egy nagy, éhes cápa.
Kell egy kis fáziskésés mindkettőnk részéről, míg gyorsan kattognak a kis kerekek a fejekben, majd mire mindkettőnkben letisztázódik a helyzet, hogy biza mi itt most tanórai pajtások lettünk, az én agyamban már rég megbékélt a ténnyel és elengedte az aggódás mindennemű formáját, és hatékonyan rántja arcizmaimat egy huncut kis mosolyba. Ezt a boldog folyamatot egy  cseppet sem zavarja meg a tény, hogy jeges harcteremnek vezetője az a pasi lesz, akivel egy ferde alkoholos éjszaka a pultot támasztva tárgyaltam ki, melyik random tagot lenne érdemes kipakolni és elpasszolni a belső szerv-tömését, ha véletlenül a sörös üvegbe ájulva kinyírja magát. Persze egy tanár-diák kapcsolat sem kezdődik mesebelien, ha azt a szervkereskedelem lehetőségeinek megvitatásával indítják, de azt hiszem, ezt a kis bakit nemesen engedem el a tudatomból. Nem lesz itt gáz!
Mikor végre ő is befejezte a loading folyamatát ezernyi papírjának lelkes kutatása után, benne is lezárul a meglepettség fázisa, én pedig továbbra is buddha módban állok jót előtte szerény személyemmel, lelkesen bólogatva, mikor nevemet elcsattogtatva nyomatékosítja magában véglegesen a személyazonosságomat. Nincs elég koffein az ereimben ahhoz, hogy ennél több és intenzívebb reakcióra fussa a repertoárból, de ahogy elnézem ő szíviesen elmereng kettőnk helyett is az események forgatagán.. Persze az én kobakom nem érti hol a gond, mert külön menő és felemelő, hogy legalább már a kezdetektől intim lett a viszonyuk, hála az szesz hatalmának és a bizarr ötletek kitárgyalásának.  
- Értettem, uram – intek kezemmel egy amolyan laza szalutálást követően, majd a lehető legnagyobb lelki nyugalommal sasszézok el előtte, hogy ismét kicsiny pasi koszorúnk izgatott körében teremhessek. A szemeik úgy fixíroznak minket, mintha E.T.- t kutatnák az emberbőr jelmez alatt, természetesen jobbára a pulóver alatt még mindig  fagyhalállal harcoló melleimre terelődve. Nem feszélyez a dolog, gyakran még én is elcsodálkozom mekkora lökhárítókat gyártottak rám, amiket ha másra nem is eséstompításra és italtartásra tökéletesen lehet hasznosítani. Oh, és persze popcorn rejtésre is.. a mozizás után még fél óráig simán jóllakok belőle.
Miután ismét családias körbe rendeződtek soraink, Jackson edző bá’ belekezd önmaga ismertetésébe, én pedig végig azon filózok vajon ezen információk egyszer már érintették a tudatom és csak hatékonyan felejtettem el, vagy nem gáz, ha teljesen újként érnek egy olyan pasas szájából, akit legrosszabb esetben is a sportmániás bátyám ömlengéseiből ismernem kéne. Vagy a tévéből… hiába, túl hatékonyan ignorálom a külvilágot.
Mielőtt még tovább elmélkedhetnék a való világgal kötött gyér kapcsolatomon, és mielőtt még elkezdhetném sajnálni, hogy inkább görnyedek random kísérletek fölött mániákusan izgulva, minthogy tévét nézzek, ő már tovább is halad a mondókában, és annyi papírral támad le minket, amitől instant támad fóbiás félelmem a lapoktól. Ennyi random fecnivel akár farkasok elleni erődöt is építhetnénk, és átavanzsálhatnénk a negyedik malaccá.  Ezt az ötletemet azt hiszem a nagybátyámnak nem adom elő, mert mindkét vesémet a fekete piaci licitre merném tenni, olyan biztos vagyok abban, hogy kipróbáltatná velem…
Míg ezt a gondolat menetet nemesen levezetem magamban és elképzelem a helyzetet, ahogy a susnyásban papírházban farkasokat figyelek, már hozzám is kerül a jelenléti, én pedig egy elegáns, EKG vonalat idéző módozattal firkálom alá, s nyújtom tovább a következő áldozatnak. Apropó áldozat…. hirtelen válunk mindannyian azzá, mikor is az első órai szokásos vallatás veszi kezdetét, hogy itt és most felfedhessünk varázsos személyünket, ezzel lerántva a leplet miféle embercsodák gyűltek itt össze egy kis jégkocka bűvölésre.
Valamiért a belsőmben bizseregve érzem, hogy én leszek az első szenvedő alany, s mikor jövendőbeli edzőm csillagszeme rám vetül benne a bosszú fényével, arcán pedig a helyzethez illő legszolidabb vigyorral tudom, hogy ilyen megérzési képességekkel felcsaphatnék tévés jósnak.
Minden szem kicsiny alakomra terelődik, én pedig nagylevegőt véve hívok egy lusta mosolyt ajkaimra, hogy gondolataimat elrendezve sztárosan adhassam elő magamat.
- Üdv, a nevem Dalia Lacey és nő vagyok – jelentem ki mimikámat faarcba rendezve, olyan hanglejtéssel elregélve a dolgot, mintha épp egy anonim alkoholisták gyűlésen vallanám be, hogy végső kétségbeesésemben még az alkoholos filcet is megpróbáltam felvedelni. Ahogy körbe nézek eme megjegyzésem máris old egy kicsit a légkörből, meglepve azokat, akik eddig bármily okból transzinak néztek.
- Hála a bátyámnak sokszor volt részem a jégre lépni, de a korongozási képességeim felfejlesztésével felhagyott, mikor eltörtem a kezét az első alkalommal – mosolyodom el angyalian az emlék kobakomba pattanása után, egy kicsit sem feszélyezve magamat azon, hogy eme kijelentésem vajon milyen élményeket kelthet a nézőközönségem tagjaiban. –  Reményeim szerint sem magamban, sem másban nem fogok kárt tenni nagyon, de azért ne fogjátok majd vissza magatokat. Szeretem, ha kemények velem – vigyorodok el kicsiny célzásom elejtése után, mely után egy újabb fellélegzési hullám tör elő a hímegyedekből, akik nyílván eddig attól tartottak, hogy balerinaként fogok majd süvíteni közöttük. Ha már egyszer a lelkierő vezérelt erre a kurzusra, akkor leszek annyira boss ass bitch, hogy nem leszek puhány. A foltok úgy is mindig jól álltak nekem…  
- Szépen nőiesen bevallom, hogy a kredit is melengette a szívem, mikor felvettem a kurzust, de… - kezdek bele mondókám utolsó részére térve, szemeimmel szőke égimeszelő, edző bá’-ra tekintve, pillantásommal azt üzenve, hogy sok funny dolog lesz még itt, úgyhogy brace yourself. – elszánt vagyok, makacs és agresszív, szóval ha már betettem a lábam a farkasverembe, akkor is pro leszek, ha belegebedek – húzom ki magam igen merészen, hogy aztán következőleg egy vagány meghajlással zárhassam soraim. -  Ja és örültem, meg ilyenek.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Szomb. Júl. 25, 2015 11:28 pm

- Nagyon örülök neki… Lásd kivel van dolgod, majd túléled a mai edzést, kikészítek egy kispárnát, hogy kényelmesebb legyen, ha pedig még jól is teljesítesz, kapsz sütit és tejet is, mint a télapó a gyerekektől. -válaszolok hozzá hasonló szarkazmussal, mert ki vagyok én, hogy egy ilyen magas labdát kihagyjak? Szégyen lenne. Bár azt meg csak magamban, zárójelben teszem hozzá, hogy amennyiben holnap este tényleg a küszöbömön találom, első dolgom lesz berángatni a szobámba, mert… tekintve, hogy még mindig az egyetemen lakok, az alagsorban, az őrzők főhadiszállásán, elég kínosan venné ki magát, ha a folyosó közepén az egyik diákom dekkolna az ajtóm előtt. Akkor már inkább legyen az ajtó túloldalán, aztán megúszok egy rakás magyarázkodást!
Végül aztán csak sikerül tisztázni-rendezni a helyzetet, mi pedig visszatérünk a kíváncsi hallgatók seregéhez, ellenben gebedjek meg, ha nekiállok magyarázkodni nekik, legalábbis arról, hogy honnan ismerem Daliát, ellenben magyarázkodást kapnak bőven – tantárgyi ismertetők meg kötelező tudnivalók, leírások, előírások formájában, de annyit, hogy a helyükben szerintem már a felénél meguntam volna az életemet. Így is kezdem unni őket, meg ahányszor már előadtam az itteni diákoknak, szerintem lassan már kívülről fújom őket.
Végül csak a végére érünk a kötelező adminisztratív kínzóköröknek, és mielőtt jégre lépnénk, jöhet a szokásos kis bemutatkozós turnus, hisz a jégkorong csapatjáték, nem árt, ha egy kicsit megismerjük előtte a csapattársainkat – vagy épp én a csapatomat. És ugyan ki mást kezdhetné a sort, mint az egy szem leányzó a csapatban?
- Hm… egész hamar feladta. Mondjuk az én húgomat sem vonzotta túlzottan a jégkorongozás, miután véletlenül kivertem az egyik tejfogát… ahogy ő sem bírt meggyőzni engem arról, hogy a műkorcsolya milyen király sport, miután az első próbálkozások egyikénél sikerült eltörnöm a lábam.  -jegyeztem meg, hozzászólva a témához, úgy tűnik, ezek szerint nem csak nálunk lett hasonlóan vidám vége amikor egymást tanítgattuk a jégen, mások is kötöttek ki a balesetin a nap végére…
A későbbiekben azért sikerül visszafognom magam annyira, hogy ne fűzzek megjegyzést minden második szóhoz, egyébként is… vagyunk egy páran, és ha mindenkit végigkommentálgatnék, akkor még holnap ilyenkor is itt állnánk és még mindig nem járnánk talán a névsor felénél sem, szóval vagyok olyan türelmes és csak akkor szólalok meg újra, amikor már a végére ért, néhány biztató szóval köszönve meg a rögtönzött kis bemutatkozást.
- Ezt nevezem hozzáállásnak, az ilyet szeretem! -bólintok elismerően Dalia szavaira, mármint nem a „2-kreditért-a-vesémet-is-eladom” hozzáállásra, amit én is olyan jól ismertem, hisz nincs olyan rég, hogy magam is végeztem az egyetemmel, emlékszem még nagyon jól, hogy hogy mennek a dolgok, sokkal inkább dicséretes a „mindent-bele” hozzáállása, pláne, hogy egy szem lányként van jelen. Azt hiszem, a legtöbben a helyében már most skippelnék az egész kurzust.
- A durvulást pedig csak mértékkel, jégkorong kurzuson vagyunk, nem pankráción, szóval, és bár rendkívül jó sportorvosunk van, de díjaznám, ha rögtön az első órán nem kellene egyből ugrasztanom, hogy jöjjön már, mert gáz van. -emlékeztettem a csapatot, majd intettem is a fiúknak, hogy jöhetnek ők is a bemutatkozásokkal… csak úgy szimplán, a bal szélsővel kezdve, majd szép sorban haladva, miközben továbbra is igyekeztem visszafogni magam a megjegyzésekkel, annál előbb végzünk és mehetünk a pályára játszani!
Ahogy az utolsó jelentkező is túlesett a kis bemutatkozó-beszédén, úgy ki is adom a következő utasítást – mindenkinek irány az öltöző, hogy aztán már a megfelelő jégkorongos védőfelszerelésben, jégkoriban gyülekezhessenek a pálya mellett. Véd, ápol és eltakar, legalább az egy szem hölgyeményünk is kevésbé lesz figyelemelterelő hatású a pályán… Mert egyfelől nem teljesen veszélytelen a játék, még ennyi védőcuccban is történhetnek balesetek, hát még ha nem is a játékra koncentrálnak a fiúk, hanem az egy szem lány játékosunk dús kebleit stírölik helyette, de egy rakás kezdővel meg pláne nem szeretnék kockáztatni. A végén még fejbe küldenék egymást a koronggal, valakinek a letörik a foga, vagy ilyesmi. Félő lenne, hogy záros határidőn belül megint az iszogatós, szerv-maffiás témánál kötnénk ki, akár pár nappal ezelőtt, csak most nem a ki-ájulna-bele-a-sörösüvegébe, hanem a kibe-áll-bele-a-korong témával megközelítve. Kellett nekem oroszul beleszólnom a telefonba, utána már magyarázkodhattam Daliának, hogy csak a húgom volt, és nem valami szervcsempész kolléga…
A lelkes gyerekcsapatot a porta felé terelve meg is kapják a kulcsaikat, ami a szekrényeket nyitja és így a védőfelszerelésekhez is hozzáférnek, ezalatt az idő alatt pedig jómagam is visszavonulok az irodámba, átvedleni a tanárbácsis rövidnadrág-fehérpóló-sportcipő szerelésemből némileg strapabíróbb öltözékbe, ami a jégen is megállja a helyét, s már a jégen állva várom a visszaszállingózó fiatalokat.
- Nos… ha mindenki itt van, akkor akár kezdhetünk is. Van bárkinek kérdése? -néztem végig a csapaton, miután úgy tűnt, mindenki visszaért, majd mielőtt még intettem volna nekik, hogy „jégre!”, még egy intéssel elláttam őket:
- Igaz, hogy a jégkorong nem épp a legfinomkodósabb sportág, és a hölgy szavait is hallottátok, ennek ellenére, fiúk, emlékezzetek, csak mint a gimiben, amikor lányok ellen kellett játszani, nem szeretnék semmi komoly durvulást… a másik oldalról pedig, Dalia, ha lehet, ne nagyon amortizáld le szerencsétleneket, már rögtön az első órán. -vigyorodtam el, hisz tisztában voltam vele, hogy a női játékosokat sem szabad lebecsülni, némelyikük olyan jó, hogy simán lemossa a férfi kollégákat is a pályáról - Szóval… mindenki ragadjon meg egy ütőt, és irány a pálya, bemelegítés! -nyitom ki az ajtót, hogy ők is felsorakozhassanak és nekiláthassanak a munkának.
Vissza az elejére Go down
Alignak
Admin
Alignak

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 7326
◯ IC REAG : 8932
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Kedd Szept. 08, 2015 8:33 am

Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_no5ce8kCi41uuir2po1_400
Vissza az elejére Go down
https://northstar.hungarianforum.com
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Pént. Szept. 25, 2015 4:17 pm


Jackson & Naomi


Beletartott úgy egy órába, hogy kibőgjem magam, valamint újabb kettőbe, hogy ne úgy nézzek ki, aki minimum most siratta el az egész családját, és ne kérdezze meg tőlem minden szembejövő, hogy amúgy jól vagyok? Bevallom, eljutottam arra a szégyenletes pontra valahol öt óra magasságában, hogy lehúztam két kupica tequilát. Innentől kezdve pedig részemről mindent rá is fogok a szeszre, csak is az a hibás. Először is felhívtam Connort, de nem vette fel, szóva megint csacsogtam egyet a hangpostájával, részegen, hogy úgy amúgy elárulhatná igazán, hogy miért „felejtette el” megemlíteni, hogy találkozott Jacksonnal. Utána ki is nyomtam, mert igen, rohadtul dühös voltam, hogy védem a seggét, és nem ugattam el Jacksonnak ki ő, erre valamiképp mégis megtudta, és kötve hiszem, hogy azért, mert olyan heves kutatómunkát végzett volna ezzel kapcsolatban.
Utána pedig elfogyott a tequilám, lementem hát a boltba, de amikor megakadt a szemem a vodkás üvegen, akkor megrohant a vezérhangya, és kényszert éreztem, hogy tiszta szeszt öntsünk a pohárba. Vettem két üveggel, bár nekem egy negyed is bőven sok lett volna, én már ennyitől is szíves örömest átdalolnám az éjszakát. Amúgy, vajon egy tízes skálán mennyire szánalmas egyedül inni? Nem, erre senki se válaszoljon. Taxit fogtam, és úgy döntöttem, hogy adok ennek egy esélyt. Ha ott van, ahol gondolom, hogy van, a sérülései ellenére is, akkor… adok még egy esélyt ennek az egész együtt lakósdinak, és befogom a szám mindennel kapcsolatban, ami a múltat érinti, s csak az fog foglalkoztatni, hogy Maya ne érzékelje, milyen vastagságú fal vert éket közénk. Mondjuk úgy 10 évnyi.
A Carlson Center előtt kiugrottam az autóból, és már indultam is befelé, volt némi csörtém a portással, hogy márpedig ilyenkor már nincs látogatási idő, meg korcsolyázni, edzeni sem lehet, de bevetettem a Shrek Csizmása által remekbeszabott ÚÚÚGY NÉZ pillantásomat, és azt mondta, hogy jó, akkor most sétáljak ki, ő két perc múlva elfordul, és lógjak be. Megjegyeztem, hogy jövök neki egyel.
Hamarosan el is száguldottam mögötte, és csak akkor nevettem fel, mikor már biztos nem hallotta. Hát az tuti, hogy rám nincs jó hatással az alkohol, máskülönben határozottan nem lennék a közelben sem. Vagy… épp, hogy jó lenne, hogy képes vagyok áthidalni azt a Grand kanyonnyi távolságot? Mindegy, akármennyire és érzem egy darab teveszarnak magam, ha Jackson ott van, befogom a szám, nem vagdalkozom, és megpróbálok olyan lenni, amilyennek mindenki más lát. Aztán hevesen reménykedem benne, hogy sikerrel járok.
Vajon itt lesz? Régen ide jött volna, ha elönti az agyát a vörös köd, és szerintem ez biztos nem változott, így hát nem igazán lep meg, amikor meglátom lenn a pályán. A gond csak az, hogy legalább húsz lépcsőfok választ el a lenttől, és az most végtelenül soknak tűnik. Na se baj, lebénázom magam valahogy, maximum kitöröm a nyakam, és akkor annyival is kevesebb probléma mindenkinek. Hú, ezért a gondolatért vajon hányan pofoznának fel nagy hirtelen? Mindegy, lebukdácsolom magam táskástul, még jó, hogy lapos talpú cipőt rántottam magamra, elvégre, nem bálba megyek.
Ha valami csoda folytán nem szúrta ki a lefelé haladó alakomat, ami amúgy volt úgy körülbelül öt perces művelet, és egyszer csak az mentett meg a zakózástól, hogy idejében meg tudtam fogni az egyik széket, akkor odalenn megkocogtatom a plexit.
- Fehér zászlóm ugyan nincs, de hoztam mást…  
Kaparom ki a táskámból a vodkás üveget, már az egyiket, a kettő mégiscsak túlzás, már nem is értem, miért nem volt elég egy. Na mindegy. Szóval még a homlokom is nekinyomom a plexinek, és kiskutyaszemekkel nézek, hogy… jah, tudom, már megint meggondoltam magam a tűnj a francba kérdéskörrel kapcsolatban, de ha már úgyis el van cseszve ez a nap, akkor akár túl lehetünk ezen most egy szuszra. Vagy lehet rosszul gondolom?
- Légyszi?  
Toldom meg azért verbálisan is a mimikámat, hátha egy hangyakukinyit megenyhül, és hajlandó meginni velem egy kis vodkát.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Pént. Szept. 25, 2015 8:41 pm


Naomi & Jackson



Ahogy leléptem Naomi lakásáról, ott hagyva a lányokat a káosszal, amit rájuk zúdítottam, azt se tudtam még pontosan, hogy hová menjek... Vissza az egyetemre nem sok kedvem volt, és ahhoz se volt kedvem, hogy akárhová beülve egy ismerősbe fussak. S lévén, a kezem még mindig fel volt kötve, a motor helyett maradt a séta, így csak megindultam az egyik ismeretlen utcán és mentem, amerre a lábam vitt, miközben nem is figyeltem arra, hova tartok. Annyira még úgy sem ismerem a teljes várost és néha nincs is jobb, mint elveszni egy idegen helyen, nem igaz? Legalább nem csak lélekben és gondolatilag lennék teljesen elveszett...
Végül bő egy óra után csak azon kaptam magam, hogy a munkahelyem előtt szobrozok a parkolóban, s ha már itt vagyok, miért ne? Egyértelmű jel, hogy itt a helyem, ha már a megérzéseim is erre húztak, és itt legalább biztosan nem botlok ismerősbe. Kollégákon kívül, de azok most úgy se számítanak, annyira még nem ismernek, hogy lássák, milyen szar a helyzet. Csak odaköszönök a portásnak, majd már megyek is az irodám felé, hogy ledobjam a hátizsákom az asztal mellé a dzsekit pedig a székemre, majd a fűzőinél összekötött korikat átdobjam a vállamon, míg elsétálok a pályáig. MacGowan élve fog megnyúzni, ha megtudja, hogy ilyen állapotban pályára léptem, de amiről nem tud, az nem fáj, ugyebár...
Szerintem ilyen sokáig még sosem tartott megkötni azt a nyamvadt fűzőt... De nem tehetek róla, fél kézzel kissé problémás mutatvány, sikerül is felhúznom magam még legalább vagy háromszor, mire sikerül kellően szorosra kötni, mert azok után, amilyet múltkor estem, egy bokatörés az utolsó, ami hiányzik az életembe - szerintem azzal a lendülettel fújnék visszavonulót és vonulnék vissza szenvedni a szobámba úgy néhány hétre, annyi idő alatt az életkedvem is csak fentebb szökik, mert most valahol a bányászbéka segge alatt leledzik. Mint valami medve a téli álommal... Majd találkozunk tavasszal!
Ahogy felmegyek a jégre, az első pár méter után már érzem, hogy ez hiányzott, a bemelegítő körök alatt pedig a telefonom is előkerítem a zsebemből fülhallgatóval együtt, hogy elindítsam az egyik "kedvcsináló" playlistemet. Meccsek előtti bemelegítéseknél egész jól sikerül meghoznia a harci kedvet a játékhoz, abban reménykedem, hogy most is segít - ha nem is kiüríteni az elmémet, de legalább elterelni a gondolataimat. Aztán csak megyek, megyek, megyek, körbe-körbe a hatalmas pályán, ezúttal mellőzve minden trükközést és taktikát, figurát, sőt... még csak az őrző varázslatokat sem vetem be, pedig azokkal aztán igazán buli tud lenni egy-egy edzés. Most valahogy az is sok, amit így érzékelek a világból, nem vágyom még többre belőle, sőt, inkább ezt is szeretném megszüntetni. Még ha nem is tökéletesen, de egész jól sikerül, miután sikerül hozzászoknom ahhoz, hogy csak fél kézzel tudok egyensúlyozni. Kicsit olyan ez mint az úszás, megy ez kéz nélkül is, csak nehezebb és fárasztóbb, ugyebár... De szerencsére elég nagy gyakorlatom van ahhoz, hogy ne okozzon olyan irgalmatlan nagy gondot, és olyannyira belefeledkezzek a jégen repülésbe, hogy észre sem veszem, hogy idő közben társaságom akadt. Pláne, hogy közben egy-egy fél kör erejéig a szemem is lehunytam, miközben szótlanul suhantam a jégen, a dobhártyámba dübörgő basszusokkal és dallamokkal.
Csak a véletlennek köszönhető, hogy pont akkor nézek oldalra egy pillanatra, amikor Naomi épp a palánk mellett állva lóbálja azt a piásüveget, és elsőre fel sem fogom, hogy mit látok, megyek is tovább, mint ha mi sem történt volna... Hogy aztán a tudatomig is eljusson az infó, hogy baszki, ez Naomi!!!
Egy hirtelen mozdulattal fékezek le ott, ahol vagyok a pálya közepén, miközben próbálom leolvasni a szájáról, hogy mit magyarázhat... De nem megy, szóval nagy kegyesen a fülhallgatókat is kihúzom a fülemből, hogy ne csak lássak, halljak is. Persze mire idáig eljutok, már rég elhallgat és a palánknak dőlve mereszti rám a kiskutyaszemeit, én meg a tekintetem az égre emelve írok le egy kis kört a jégen. Ezt nem hiszem el.................. Ilyen aljas húzást nem vethet be ellenem! Tudja, hogy ezzel már régen is képtelen voltam felvenni a harcot... Nagy levegő, beszív, kifúj, megint beszív, megint kifúj, az ég szerelmére, most de jól esne egy szál cigi... Mire újra felé fordulok, csak kérdően tárom ki az egy szem karom, amit még tudok.
- Mi az? -ha nem is a legkedvesebb szóhasználattal, de egész kulturált hangszínt sikerül megütnöm, azt hiszem. Aztán bevágja a légyszit, én meg egy fáradt sóhajjal adom meg magam, ahogy ellökve magam odacsúszok a palánk túloldalára, onnan nézek farkasszemet vele.
Persze az feltűnik, hogy olyan furcsán csillog a szeme, de egyelőre nem tulajdonítok nagy jelentőséget neki, legalábbis a vodka még bontatlannak tűnik, szóval nem azt nyakalta be idefelé jövet...
- Igen? -kérdezem meglehetősen érzelemmentes hangon, ahogy végigjáratom rajta a tekintetem, hátha attól okosabb leszek, de azt hiszem, mára búcsút mondhatok az ilyen naiv reményeknek, szóval kicsit konkrétabbra veszem a figurát - Mit keresel itt? Nem számítottam rád. -azt meg már csak gondolatban teszem hozzá, hogy nesze, már megint te jöttél utánam, miután elküldtél a búsba...
- És... te ittál?! -grimaszolok egyet, ahogy leesik végre, hogy mi olyan furcsa. Az, hogy korábban sosem láttam még ilyen állapotban.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Pént. Szept. 25, 2015 10:15 pm

Legalább nem esik pofára, mert tényleg nem hiányzik, hogy még annak is én legyek az okozója, hogy felnyalja a jeget, de hát, mit is várunk, profi sportoló, bizonyára ennél sokkolóbb élmények is érték már meccs közben. Tudom is én, önkívületi állapotban mellüket mutogató nők, akik addig az ő nevével ellátott mezt viselték. Tökre el tudom képzelni, egyébként is megéltem pár meccsen, hogy csorgatják a nyálukat a játékosokra a nők. Nem mintha nem értettem volna meg, de egy ízben majdnem megtéptem egy csajt, mikor azt ecsetelte a barátnőjének mögöttem, hogy azt a Cartert szívesen berángatná a zuhany alá. Nos, aznap este én rángattam be a zuhany alá, csak azért is. Na mindegy. Miért is gondolok én most erre? Nem mintha nem lenne magától értetődő szexre gondolni úgy, hogy laza két és fél éve közöm nincs a témához, csak ne pont most jött volna elé. Hülye alkohol.
Naná, hogy nem érti, amit mondok, elvégre be van dugaszolva a füle, szóval mutogatok a sajátjaimra, jelezve, hogy talán egyszerűbb lesz azok nélkül, mint a szájról olvasás, de nekem mindegy, activityben jó vagyok, mutogathatok is. Mókás lenne.
- Bocs.  
Nem tudom ugyan, miért kérek bocsánatot, csak látom a szemforgatását, szóval valami baja biztos van a puszta itt létemen túl is, de ha a fene fenét eszik is, én erre most nem fogok rájönni. Pápá logika. A karkitárása, és a mi az olyasmi, aminek látványától máskülönben kiakadnék, de most csak kinyögök egy légyszit, mintha az mindent megoldanak. Jé. Működik. Kénytelen vagyok elvigyorodni rá, az apró győzelem is győzelem. Furán játékos derűvel fürkészem a szemeit, és valahol ott motoszkál, hogy amióta visszajött, úgy rendesen, tisztességesen, s viszonylag nyugodtan nem néztem a szemeibe, mindig kerültem. Lám, mire képes egy kis taquila. Még jó, hogy kérdez, mert majdnem kicsúszott egy roppant mód sablonos de szépek a szemeid megjegyzés, ám hála istennek így ez elmarad. Nem mintha nem lenne tök egyértelmű amúgy. Az enyémek is szépek, tudom jól, nyilván a tekintetem hadviselése okán tört meg, és hajlandó meghallgatni. Vagy valami olyasmi.
- Lengetni a fehér zászlót, elszívni a békepipát, fehér galambokat eregetni, elszívni a békepipát. Ja, ezt már mondtam, szóval elásni a csatabárdot. Ilyenek.
Megjegyezendő napirendi pont: Többet nem állni még kicsit ittasa sem Jackson elé, mert biztos orbitális nagy idiótát fogok magamból csinálni. Sebaj, már itt vagyok, elcsicseregtem, mit akarok, és most csak lengetem a szeszt, de ha sokáig nem kér belőle, megiszom én itt nagy magányomba, és akkor tutira szánalmas látvány leszek a végére, mert biza nem mondhatni, hogy fegyelmezett részeg lennék, ezt az évi egyszeri alkalmamból tudom. Kemény, mi? Nem vagyok alkoholista, szerintem Pandán kívül nincs olyan ismerősöm, aki látott volna ittasan, legalábbis eddig nem volt, de most ez halálosan nem érdekel. Csak az, hogyha már semmi sem működik, próbáljuk meg így. Hátha… Hülyébb ötleteim is voltak már szerintem.
- Hááááát, csak olyan egészen ici-picit.    
Ajkaimon idült vigyor, és mutató és nagyujjamat egymáshoz illesztem, most vagy hazudok, nyilván ez sem lehetetlen, vagy attól a kevéstől is sikerült ilyen idillikusan békésre innom magam, ami egyébként nekem egészen jól esik, neki meg vélhetőleg roppant mód újszerű élmény, és az is lehet, hogy ezért most megint tömény elítélésben fogok részesül, de hát ez jelen pillanatban nem érdekel, majd holnap heveny fejfájással, a sokadik aszpirin után másként fogom gondolni.
- Te nem kérsz?  
Próbálkozom be ismét, de már azon vagyok, hogy elkezdjem kinyitni az üveget, de láthatóan problémáim vannak az üveggel, és nagy koncentrálásomban még a nyelvemet is kidugom, pár pillanatra tökéletesen elfeledve, hogy amúgy egyáltalán nem vagyok egyedül.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Pént. Szept. 25, 2015 11:37 pm

Anélkül is kivenném a füleseket, ha nekiállna mutogatni, szóval sokkal előrébb így se vagyunk, ahogy azt se értem, mire fel kér bocsánatot, ha súlya úgy se sok van. Mert ahogy elnézem ezt a nagy lazaságot részéről, nem tűnik úgy, hogy tényleg komolyan gondolta volna, de inkább a nyelvemre harapok, mintsem hangot adjak a gondolataimnak. Ha már megígértem, hogy befejeztem a marakodást...
Tudja, hogy csalás ilyen tekintetet bevetni ellenem, de úgy tűnik, ezzel se nagyon törődik - vagy direkt épp ezért vetette be - hogy odacsaljon a palánkhoz, hallható távolságba. Sőt, mondhatni kartávolságra, kár, hogy a palánk meg a plexi védőfal még ott feszül közöttünk.
- Ühüm. -hümmentek arra, ahogy kissé bő lére eresztve közli, hogy békülni jött, de aztán csak nagyban hallgatok... Békülni... mert annak ellenére, hogy mit leműveltünk a lakásán, végül nem úgy váltunk el? Legalábbis nekem nem tűnt fel, hogy akár egyetlen porcelánváza is repült volna utánam.... Vagy ha tart még a harag, akkor meg... nem értem. Bár jelen állapotomban annyira nem is tud őszintén érdekelni.
Nézem, ahogy ismét kalimpálni kezd a piával, ezek után aztán végképp nem kell nagy logika ahhoz, hogy kitaláljam, mi nem stimmel.
- És mi az a csodaszer, amiből ilyen kevés is ilyen ütős? -teszem fel fapofával a kérdést, de aztán csak megrándul a szám féle, valami gyenge kis mosoly-féleségre görbülve - Csak mert remélem, abból nekem is hagytál.
Abban azonban már magam sem vagyok biztos, hogy tényleg a cucc ilyen erős, ő ivott ilyen sokat, vagy csak ennyire nem bírja az alkoholt, hisz amikor még jártunk, akkor a közelében sem volt a nagykorúságnak, hogy egyáltalán bárhol is kiszolgálják, annyi idősen meg értelemszerűen nem ittuk a vörösbort minden vacsi mellé, vagy a vodkát a hideg téli délutánokon.
Ahogy engem is megkínál, hirtelen nem vagyok biztos benne, hogy mit kéne tennem... Mert szívem szerint kikapnám az üveget a kezéből, az isten szerelmére már, ne szerencsétlenkedjen vele, majd én megcsinálom, ha ennyire nem képes! Hogy aztán minimum a negyedét-harmadát eltüntessem, húzóra... Mert annyival egyszerűbb az élet, ha szabira küldeném az agyamat pár napra, úgy gondolatokkal meg gondokkal együtt... Ellenben ha kicsit is eltekintek attól, hogy én mit szeretnék, és helyette inkább reálisan próbálom szemlélni a dolgokat, akkor meg pont az ellenkező eset áll fenn. Ha tudja, hogy nem bírja a piát, akkor miért iszik? Ha meg már úgy is mindegy, akkor legalább belém kéne annyi felelősségérzetnek szorulnia, hogy mint idősebbnek, lesz egy kis eszem, és legalább bébiszittelem figyelek rá, nehogy valami hülyeséget csináljon. Mondjuk kori nélkül jégre jöjjön...
Végül azonban csak elfogy a türelmem, és nem bírom tovább nézni, ahogy nyelv-kidugva bénázik itt azzal a szerencsétlen üveggel, a végén még fel se tűnik neki, és leharapja, amilyen kis béna tud lenni... Bár tekintve, hogy a lépcsőkön is egyben lekászálódott, lehet, hogy van abban valami, hogy ilyenkor a részegek védőszentje óvja minden mozdulatát.
- Na jó, de. Gyere.  -intek a kezemmel is abba az irányba, ahol az ajtó van a palánkon, majd meg is indulok, hogy lejöjjek a jégről, meg levágódjak az első padra, hogy mire ideér, lehámozzam magamról a korimat. Akarom mondani, legalább kezdjem el, fél kézzel úgy sem szapora dolog... Mindenesetre ahogy odaér, nyújtom is a segítő kezem az üvegért, ami nem megy, azt ne erőltesse feleslegesen, ugyebár. Le is teszem magam mellé, és csak akkor csavarom le egy egyszerű mozdulattal a kupakot róla, ha már a korik is a pad mellett pihennek, akkor azonban nyújtom is vissza felé.
- Hölgyeké az elsőbbség. -meg amúgy is, ő hozta, bánom is én, hogy már ivott... úgy is csatabárdot ásunk, meg békepipát szívunk, meg tudja még a hóhér, hogy mi mindent... Ha ketten megisszuk az egész üveggel, szerintem még pillangókat is kergetünk ma este a szivárvány lábánál. Mindenesetre, akár iszik, akár nem, ha bármi jelét adja, hogy szabad a terep, szolgáljam ki magam, akkor úgy döntöttem, hogy a francba az észérvekkel. Már unom, hogy akármit csinálok, úgy se jó semmi, így legalább majd foghatom a piára a dolgot - azzal a lendülettel meg is húzom az üveget, kapásból legurítva pár nagy kortynyit belőle. Aztán meg megint nyomom Naomi kezébe, mert nehogy már ne igyon... pedig tiszta cuki így becsiccsentve.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Szomb. Szept. 26, 2015 3:16 pm

Tudom én, és mégsem, mert most biztos, hogy nem jut eszembe, hogy ezzel mindig megfogtam, sőt, az sem, hogy úgy nézek, ahogy. Egész egyszerűen csak ösztönös, mint mikor az ember minden rendelkezésére álló eszközt bevet, hogy enyhítsen a helyzetén.
- Oké, látom nem érted. Úgy... rendesen, hogy... többé ne legyen ez az izé, puskaporos levegő. Még jó, hogy nem hordok magamnál öngyújtót, már rég felrobbantunk volna.
Duruzsolom úgy, mintha legalábbis a mai időjárásról csevegnék, a tartalom attól még ott van mögötte, és az érzéseim is a felszínen szánkáznak ezzel kapcsolatban, csak éppen a csekélyke alkoholnak köszönhetően nem képesek letargiába dönteni. Nem vágtam utána semmit, még csak az ajtót sem csaptam be, annál többet bőgtem, de ez olyasmi, amivel neki már nem kell foglalkoznia, ha rajtam múlik, igyekezni fogok, hogy ne sírjak többé előtte. Egészen lehetetlen küldetés, ha engem kérdeztek, de attól még megpróbálom.
- Csak két kupica tequila. Nem szoktam inni, fejre állok kevéstől is. Költséghatékony.
Nem igazán tudom, hogy erre mennyire kellene büszkének lennem, mármint, arra, hogy nem szoktam inni, lehetek, arra, hogy most megtettem, már nem igazán, de nem hiszem, hogy ez volna az alkoholizmushoz vezető út kezdete, inkább csak kellett valami, ami ebben a helyzetben segít egy kicsit. Ami azt illeti, megtette, mert itt vagyok, és próbálkozom, még ha kissé sután és érthetetlenül is. Nem fogom feladni, én azt szeretném, hogy Mayának a legjobb legyen, és ha ahhoz óra huszonnégybe kell Jacksonnal a viszonyunkon dolgoznunk, részemről meg fogom tenni.
- Úúúúúú, az egy mosoly? Te jó ég, már nem is emlékeztem, milyen.
Jó, tudom, nem az igazi, tud ő ennél jobbat is, de az, ahogy az én arcom felragyog rá, már egészen határozottan olyan, mint amit megszokhatott tőlem korábban ő is, és a környezetem is. Csak épp eddig sosem volt olyan a helyzet, hogy mosolyogni támadt volna kedvem. Amúgy elég nagy kamu, mert tökre emlékszem, sajnos túl sok mindenre emlékszem túlságosan élénken, de ezt most hagyjuk.
- Abból nincs, de ide a rozsdás bökőt, hogy a vodkát jobban bírod.
Azért hoztam azt, mert elsősorban az számított, hogy neki legyen jó, de az, hogy azt igyuk, amit én szeretek. Akkor biztos tequilát hozok, bár körülményes lett volna, mert ahhoz kellett volna narancs és fahéj is, meg kés felvágni, meg akkor már feles pohár. Mennyivel egyszerűbb a vodka. Csak nyílna ki ez a hülye üveg, tutira rosszul csinálok valamit. Vajon jó felé csavarom? Megeshet, hogy közel sem, magamat ismerve, de azért szorgalmasan próbálkozom.
- Repülök... Hümm, vehettem volna RedBullt is. Kávé helyett.
Én és a tapintat, ugyebár. Noha valahol mélyen igenis az, mert felfogtam én, hogy tiltólistán van a kávé, bár szerintem én magam is azon vagyok. Mindegy, megyek arra, amerre mutatta, közben felkuncogok azon, hogy majdnem felbukok valamiben, de szerencsére nem történik meg, mert vodkás üveggel a kezemben ez elég veszélyes mutatvány lenne. Azért sikeresen eljutok hozzá, és nyújtom is a szeszt, majd leteszem a popóm a padra, így legalább tutira nem esek hasra a semmiben, ez a biztos.
- Tudod, mit szoktak mondani, meglazítottam.
Nevetem el magam, amikor fél pillanat alatt kibontja az üveget. Jellemző. Én a gyenge nő, amúgy is vasággyal együtt is alulról súrolom az ötvenet, még mindig dolgozom azon, hogy visszaszedjek némi súlyt, amit az első fairbanski évem után elpárolgott rólam, mert olyan szinten megviselt az az év. Most már, hogy edzek, és jóval többet eszem, kezdek formálódni.
- Ohh, hat akkor... Igyunk egy szebb jövőre.
Emelem meg az üveget, és meghúzom, bár túlzásba nem viszem, szerintem egy felesnyi mennyiség sincsen, de én eleve bemelegítettem már. Utána már nyújtom is az üveget felé, és elmélázva bámulom egy ideig a korcsolyáit. Mindig lenyűgözött, mennyire jól ment neki. Alig fél percre rá azonban elnevetem magam, ismét, lassan vihogó hiénákra fogok hajazni szerintem.
- Úgy látom, a zoknid feladta az életben maradásért folytatott harcot.
Még nem vészes mértékű ugyan a lyuk, de ahhoz éppen elég, hogy hordhatatlanná váljon. Atyám, de fura lett volna anyámat valaha stoppolni látni. Nálunk mindig a vegyél újat módi volt a divat. Már veszem is vissza az üveget, és meghúzom megint, hát azt hiszem, ez felettébb gyors lealjasodás lesz, de elvileg ezért jöttem, nem fogok ezen problémázni.
- Kitaláltam, melyik tetszik a legjobban.
Házról beszélek, de összefüggéstelenségem okán nem biztos, hogy ez le fog esni neki.
- Csak azért mondom most, mert később tutira el fogom felejteni.
Na de hogy mit, azt persze nem teszem hozzá, a fejemben tökre érthető, elvégre ott villog előttem a ház képe.

*.* 900 *.*


//Ugyan 901, de van benn egy záráskérésem, szóval technikailag a tiéd. XD//
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Szomb. Szept. 26, 2015 7:42 pm

Csak hallgatom, ahogy magyarázkodni kezd, közben pedig csak zsebre vágom a kezem, legalábbis addig, amíg szóba nem kerül az öngyújtó. Akkor aztán nem bírom megállni, hogy ne vegyem elő a sajátom, játékosan megpörgetve az ujjaim között, hogy aztán újra a zsebemben landoljon. Már csak az hiányzik, hogy elveszítsem.
- Értem. -jegyzem meg diplomatikusan, ahogy Naomi arcát fürkészem, mennyire is gondolja komolyan ezt az egészet, de azt kell mondjam, túl sok mindent nem sikerül leolvasnom belőle, hála az alkoholmámornak.
- És akkor is így fogod látni a dolgokat, ha már nem leszel becsípve? -kérdezek rá, mert hát na, azok után, hogy milyen műsort lenyomtunk pár órával ezelőtt, minimum arra számítottam, hogy napokig életjelet sem adunk magunkról egymásnak. Mondjuk a lakás miatt mást nem egy sms-t terveztem írni neki, hogy akkor mi legyen, de úgy voltam vele, hogy majd ráér, ha összekapartam némi életkedvet.
- Vagy legalább fogsz emlékezni erre az egészre? -igyekeztem a lehető legmoderáltabban érdeklődni, mert ugyebár ez az oldala abszolút új volt számomra, ha meg holnapra úgy is elfelejt mindent, akkor minek túráztassuk magunkat? Hívok egy taxit, aztán hazaküldöm.
A két kupica tequilára csak elismerően bólintok... az azért szép teljesítmény, annyitól ilyen késznek lenni, de ki vagyok én, hogy ilyenekért elítéljem? Lesz ez még sokkal rosszabb is, a vodkát elnézve, bár az meg úgy is tipikus társasági ital, szóval jobbat nem is hozhatott volna.
Elég csupán említeni a mosolyt, már azzal a lendülettel hervad is le a képemről, visszatérve az előbbi pókerarchoz, aztán pedig nagy a kísértés, hogy közöljem, ott a Cavinton, fogyassza csak bátra, hátha segít az emlékezésben, de lehet, mégsem kéne azokat az évekkel ezelőtt lejárt bogyókat szednie. Bár kettőnk közül ő a patikus, csak jobban képben van vele, mennyire kamu a gyógyszere szavatossági ideje, tényleg múlik a hatásuk, esetleg károsak is lehetnek az ajánlott időn túl, vagy csak reklámfogás, hogy menjél, vegyél újat és hizlald a gyógyszerészek pénztárcáját.
Mellesleg csodálatos látvány lehetünk, ő, aki épp, hogy nem vigyorogja körbe a fejét, meg én, mint aki citromba harapott... úgy 10 másodpercig, maximum, mert ahogy Naomi arca megint felragyog a mosolytól, képtelen vagyok én is fapofával állni mellette. Olyan ez mint az ásítás, ragadós, bár azért az övéhez hasonló, idült vigyorra azért ne számítson részemről...
- Szégyen is lenne, ha nem bírnám, még ha nem is feltétlenül a kedvencem.  -mondjuk azt nem tagadom, hogy szeretem, de alkalom válogatja, mihez milyen ital illik.
- Látom, nem nagy rutinod van ivászat terén, de a Redbullt mással keverni olyan, mint olajat önteni a tűzre. -azt meg már csak magamban teszem hozzá, hogy láthatóan már anélkül is jól elvan, szóval csak intek neki, hogy találkozzunk az ajtónál, és már csúszik is.
- Ohh, természetesen. Én is ezt mondanám. -felelem neki, miután visszakapta az üveget, a szebb jövőre meg csak felnevetek kínomban. Szarabb már úgy se nagyon lehet, nem? Kizárásos alapon jobbnak kéne lennie.
- Jah, valami olyasmire. Ha létezik. -fő a pozitívum, de mielőtt nagy filozofálgatásba kezdenék, inkább csak elveszem az üveget és én is meghúzom, had marja csak a torkom a tüzes víz... Naomival ellenben nekem még a lemaradást is be kell hoznom úgy, hogy az anyagcserém is jobb, úgyhogy amikor visszanyújtom neki az üveget, a vodka szintje a korábbihoz képest pár jó pár centivel lentebb van... Először nem is értem, mire fel ez a nagy jókedv már megint, ennyire hamar csak nem üthetett be nála a vodka, de aztán szóba kerül a zoknim, és a lábamat felemelve szemlélem meg én is.
- A francba, tényleg. Mindegy is, megesik az ilyesmi... -sóhajtok, azzal neki is látok ledolgozni magamról, csak úgy, lustán... egyik lábbal letúrva a másikról a földre, majd amikor mindkettőtől megszabadultam, nemes egyszerűséggel berúgom őket a pad alá, ne legyen szem előtt. Amúgy is, otthon is szeretek mezítláb mászkálni, szóval engem aztán végképp nem zavar.
- Miből melyik? -kérdezek vissza, mert agyilag még a zokniknál vagyok leragadva, majd a falig hátra dőlve Naomi felé fordulok, ha már beszélgetünk, akkor ne csak a jégpályát sasoljam meredt tekintettel - azon úgy se sok látnivaló van, korcsolyázók nélkül.
- Jah, hogy ház...? -esik le valamivel később, legalábbis gondolom, ha már egy stócnyi prospektust hagytam nála ma délután - Csak nem leültél végignézni őket? Előbb tippeltem volna arra, hogy úgy ahogy van, vágtad ki az ablakon az egészet. -mert mindenki magából indul ki, ugyebár - Ezek szerint mégis adunk egy esélyt neki? -fordulok felé kíváncsi tekintettel, hogy rákérdezzek, mert biztos ami biztos, mielőtt végre eljutnék a lényegig is - Na, melyik? -az persze nem biztos, hogy én is kapásból tudni fogom, melyikről lesz szó, de hát majd eszembe jut.


[ Gratulálok! *___* ...és köszönöm a 900.-at! Az 1000.-re is be lehet jelentkezni? Ígérem, jól viselkedek! xDDDD ]
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Vas. Szept. 27, 2015 3:20 pm

- Én eddig is így láttam a dolgokat, a szesz csak egy kis bátorságot ad.
Még azért képes vagyok annyira kötőféket tenni a nyelvemre, hogy ne mondjam, az inkább neki kell, hogy kedvesebbre igya magát. Szerintem rögtön elhajtana, az meg nem cél. Azt sem fogom az arcába tolni, hogy a viselkedése miatt hajazok idegbeteg őrültekre, mert most tényleg szeretném elkerülni a vitákat. Azt nem mondhatom, hogy emlékezni fogok mindenre mert van egy alkoholszint, ami után már kiesnek a dolgok, de azt akkor is tudni fogom, hogy ez nem maradhat így, és normálisabban kell egymáshoz állnunk, mert másként nem megy.
- Az elejére biztos. Attól függ, milyen ütemben és mennyit iszom.
Mintha tudnám... Én, a nagy tapasztalt alkoholfogyasztó. Közöm sincsen az egészhez. Azt csak gyanítom, hogyha lassabban iszom, akkor lassabban is üt be teljesen. Mondjuk, eddig mindenre emlékszem, amit ittasan műveltem, de Pandával inkább csak kellemesen bizsergősre, és csak félig hibbant csirkére ittuk magunkat. Noha ő már nem csirke, hanem tyúk lesz hamarosan, hisz férjhez megy.
Az sem állít meg a fejem körbevigyorgásában, hogy ő ismét pókerarcot igyekszik vágni, egyszer majd elérem, hogy megint mosolyogjon rám. Nem úgy, mint régen, az szerintem már lehetetlen, és... Elég unodrító húzás lenne a részemről mindenféle szinten. Még úgyis, hogy tudom, van egy részem, ami sosem fog mást szeretni, csakis őt. Jól mondta Prim, én elméletileg boldog vagyok Connorral, ebbe kellene kapaszkodnom. Pillanatok múlva azért csak ott bujkál a mosoly árnya a vonásain, ami miatt roppant hálás vagyok, mert talán van remény, csak nekem kell megfeszülnöm, és a normális, megszokott arcomat mutatnom. Félreértés ne essék, nem vagyok mindig spicces, de úgy alapból is elég dinka tudok lenni, ahhoz nem kell innom, csak vele szemben nem éreztem úgy, hogy bármiféle lazaságot megengedhetek magamnak.
- Hümm, akkor mi a kedvenced? Nem mintha rendszert akarnék csinálni ebből, csak érdekel. Nekem a tequila.
Mondjuk, minek mondtam el előre, lehet, hogy abszolút hidegen hagyja a dolog, de sebaj, okos ittasan is csak utólag vagyok.
- Asszem nem ment át.
Már a poénom a repüléssel meg a redbullal, amúgy te jó ég, nem iszom energiaitalokat, mert úgy felpörgetnek, hogy az szinte félelmetes. Esetemben meg minek, általában úgyis pörgök mint a búgócsiga.
- Tutira léteznie kell... Inkább mi verjük ki egymásból mint a gyerek.
Még ha nem is szó szerint, de azt nekem már sikerült leszűrnöm, hogy Maya igen korán rájött, hogy csavarhat minket az ujja köré, és érje el, amit szeretne, még akkor is, ha ennek nincs tudatában. De talán ez így is van rendjén.
- Persze.
Vagy a cipő rossz vagy a zokni minősége silány, mindenesetre én most jót szórakoztam a dolgon. Azért egy brrrrrn elhagyja a számat a mezítlábas produkciójára, én idefagynék.
- Azaz.
Bólogazok lelkesen, igazából, nem néztem át tüzetesebben, csak belelapozta még mikor ott volt, és az egyik szerelem első látásra volt esetemben, s szerencsére cetli is volt rajta, szóval esélyes. Csak azt az egyet nem tudom, hogy az isten haragjába fogom ezt beadagolni Connornak? Vajon van az a pont, amikor már nem fogja elhinni, hogy Mayáért csinálom?
- Nem éppen, csak átlapoztam, aztán egyen akadt meg úgy igazán a szemem. Miért vágtam volna ki az ablakon? Sose csinálok olyat.
Pislogok rá értetlenül, gondolom, ő így tett volna, de bármiféle feltételezésekkel is él, én nem változtam olyan sokat azóta, hogy elváltak útjaink.
- Illene, Mayáért... Csak próbáljuk meg egymást is megtisztelni annyival, hogy nem esünk a másik torkának.
A medált levettem egyébként, ráfűztem a gyűrűt, és eltettem, most valahogy sokkal jobban fájt mint eddig valaha. Vissza kellene adnom, tudom, de... Azt hiszem, neki nem kell, majd tíz évig őrizgette, ideje, hogy már ne égesse a puszta léte.
- Az a gyönyörű kertes, amiben spotlámpák vannak a konyhában, üvegezett a lépcső korlátja, és akkora a fürdőkádja, amiben háromszor elférnék, ja és kandalló van a nappaliban.
Ecsetelten, remélem, ebből tudni fogja, mert most ha megfeszülök, se fog eszembe jutni a címe, de az tuti, hogy elvarázsolt.
- Mondjuk, bele már nem olvastam, de elég nagynak tűnt, biztos van hely három hálónak.
Mert a közös fel sem merülhet, annál jobban szerintem kevés dolog cincálhatná tovább a lelkünket, szerintem az övét is, hiszen ha hidegen hagyná mostanra a múlt, nem viseltetne ilyen intenzív érzésekkel, még akkor sem, ha az a harag és a gyűlölet.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Vas. Szept. 27, 2015 8:03 pm

- Ühüm. -hümmögök inkább az orra alá, mint hogy beközöljem, hogy pedig egész hamar sikerült neki is mindig ráhangolódni a kölcsönös vérszívásra. Lehet, hogy neki csak az jön le az egészből, hogy alapból viselkedek, de az hozzátartozik az igazsághoz, hogy csak ő van ilyen kitüntetett helyzetben, másokkal sokkal normálisabb hangot sikerül megütni - többnyire. A ma délutánt meg inkább ne is emlegessük... Azt hiszem, egy jó darabig nem szeretnék Prim szeme elé kerülni.
Arra, hogy mennyire fog emlékezni mindebből holnap, ismét csak hümmentek egyet, csak úgy a változatosság kedvéért... Valahogy nem igazán vagyok beszélgetős kedvemben, az meg hülyén venné ki magát, ha csak ő duruzsul itt nekem becsípve megállás nélkül, tőlem meg semmi reakció nem érkezik.
Amikor visszakérdez, hogy mi a kedvencem, csak sóhajtok egyet, ismét szép lassan az ég felé fordítva a tekintetem, mert... ez komoly? Ezért jött ide, hogy ilyen bájcsevejt nyomjunk arról, hogy kinek mi a kedvenc itala... meg étele, meg színe, meg tudomisén hogy mije?
- Tequila, értem. -szóval ha legközelebb én puncsolok nála békülés kapcsán, akkor megjegyezve, hogy azt kell vinni - A jó borokat szeretem, mert nem csak magában jó inni, de az ételeknek is egész kellemes ízt tud adni. -arról nem is beszélve, hogy nem olyan semleges az íze, mint a vodkáé, nem hiába, hogy itt erre inkább csak koktél alapanyagként kedvelik, mint magában. Ettől függetlenül még mindig azon a véleményen vagyok, hogy hely- és alkalomfüggő, hogy mikor mit iszok szívesen. Valami jó fajta vörösbort biztos sajnálnék csak itt, a pálya szélén,  üvegből bevedelni... Mert kár lenne érte.
Arra, hogy nem úgy jöttek át a szavai, ahogy értette, csak megvonom a vállat, de a legkevésbé sem lepődök meg. Miért is tenném? Május óta, mióta ide érkeztem, mondhatni mást sem teszünk, szerintem két kezemen sem számolom össze, hányszor értette félre a szavaim. Azt hiszem, nincs semmi meglepő abban, ha a másik irányba is szar a kommunikáció... volt némi kihagyásunk.
- Mit akarsz te kiverni a másikból...? -nézek rá értetlenül, meg hogy jön ide a gyerek, mert attól tartok, hogy elvesztettem a fonalat, azt hiszem. Pedig még nem is ittam. Mi lesz itt később?
Persze aztán engem sem kell sokat noszogatni, hozom be a lemaradást szépen, csak akkor nézek megint értetlenül Naomira, amikor berreg itt nekem a zoknilevétel kapcsán.
De aztán nem is foglalkozok különösebben a dologgal, beszéljünk inkább a házakról, az kevésbé személyes, meg legalább valami haszna is van.
- Nem tudom, csak kérdeztem. Ezen oldaladat nem ismerem, azt meg gondolom, hogy nem voltál hangulatilag toppon, ha végül a tequilás üvegnél kötöttél ki.  -vonom le a diplomatikus következtetést abból, amit látok és tudok, hisz annak idején egy nagyobb veszekedésünk sem volt ami a maihoz hasonlítható lenne, de hacsak nem kezd el lovagolni a témán, eszem ágában sincs mélyebben belemenni a délután történtekbe.
- Már egyszer mondtam, hogy befejeztem, nem? -sandítok rá, többször aztán biztos nem fogom az orra alá dörgölni, vagy emlékeztetni, max. ha tovább provokál vele. Inkább hátradőlök a padon, majd pár újabb korty erejéig visszakérem azt a vodkás üveget, miközben hallgatom.
- Még mindig kádban fürdős vagy? -ragadom meg aztán a lényeget két korty között, de aztán néhány pillanattal később csak bólintok rá.
- Azt hiszem, megvan, melyikre gondolsz. Ami olyan kellemesen világos, sok, nagy ablakkal...? Meg olyan jó nagy garázs van hozzá. Igaz, hogy autó az egy sincs, de na... Mást nem majd abszolváljuk a problémát, ne álljon az se üresen. -jegyzem meg, ha már pont nyáron dilemmáztam rajta, hogy amíg egyedül vagyok, bőven megvagyok a motorral is... Majd meglátjuk, aztán ha van szükség rá, rajtam ne múljon, jogosítványom úgy is van, vezetni is szeretek, csak éppenséggel teljesen felesleges lett volna úgy, hogy egyedül élek. Vagyok.
- Emlékeim szerint amiben nem volt legalább három háló, meg két fürdő, azokat kapásból ki is ejtettem a rostán. -mármint a cetlisek között nem igazán kéne olyannak maradnia, mert két nő mellett az is biztos, hogy egy fürdőszoba kevés lenne - Amúgy mondtam az ingatlanosnak, hogy milyet meg mekkorát szeretnénk, de csak erősködött a két hálósak mellett is, mint aki az istenért sem bírja felfogni, hogy nem... Csak hogy akadj fenn rajta, ha mennénk lakást megnézni, és furcsán néz ránk. -tettem hozzá, majd nyújtottam is vissza a vodkás üveget neki. Csatabárdot ásunk, szóval hajrá, dobja be magát.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Hétf. Szept. 28, 2015 11:51 pm

- Szóval eztán csak komoly dolgokról beszélhetünk, semmi olyanról nem, amin mondjuk lehetetlenség összeveszni?  
Az mondjuk nekem speciel nem tűnt fel, hogy egy sóhajából tudom, mi a búbánatra pislog éppen az ég felé, talán van, ami nem változik, az is, hogy ismerem, és soha nem fogom nem ismerni, vagy kevésbé ismerni, egész egyszerűen ez olyasmi, amit már nem tudunk semmissé tenni, és talán ő is hasonlóképpen van velem, csak nem hajlandó tudomást venni róla.
- Az igaz, a Nagyi sok mindennek csinál boros alapot, vagy csak lelocsolja sülés közben, némelyik kifejezetten pikáns lesz.
Ő nem csak a sütikben ász, hanem úgy mindenben, sokszor kívántam már, hogy egyszer majd olyan legyek, mint ő, na meg az is egészen példamutató, hogy a papával milyen régóta őrülik egymás idegeit. Tudom én nagyon jól, hogy nem mindig volt fáklyásmenet az életük, de mindent átvészeltek, és együtt öregednek meg, amúgy, szerintem még nem is olyan idősek.
- Ajj… a szebb jövőt. Maya miatt. Hogy ne érezzem úgy minden másodpercben, hogy legszívesebben felrobbantanál azokkal a nagy, dühös szemeiddel. Ilyenek.      
Vonok vállat, tök egyértelmű, nem? Nem is értem, mit nem ért. Lassan már azt sem, hogy miről beszélek, na de mindegy, igya csak a szeszt, annál nagyobb az esélye, hogy pár heves, vagdalkozós percnél többet bírjunk ki egymás társaságában. Szertár, zokogós ölelés, alkohol. Csodás, hogy mindig valami extra dolog kell, hogy ne szaggassuk miszlikbe egymás cérnáját.
- Mitől lettem volna? Egy kis toroktépkedés plusz, egy barátság ígérete mínusz. De felejtsük el, mert már eleget bőgtem ma, nem sokkolnálak vele megint.  
Nem szégyellem magam a tequila miatt, főleg mert nem gyakran teszem, bár szerintem az alkoholisták sem zavartatják magukat, máskülönben letennék az üveget. Na nem baj, én attól még tudom, hogy ez részemről nem rendszeres. Ám ha már elkezdtem inni, akkor legyen valami értelme is, és csináljak olyat, amihez nem lenne bátorságom egyébként. Igazság szerint most először jöttem én úgy hozzá, hogy akartam is, nem más küldött, vagy jött ő. Fura, már a Nagyiméknál is járt, és nálam is, én meg azt sem tudom, hol szokott éjszakázni.
- Oké Főnök, befejezted, úgy legyen. Akkor már lehetek zabálnivalóan édes.  
Merthogy engem szinte mindenki szeret, aki ismer, aki nem, annak holt biztos, hogy köze van Jacksonhoz és a mi kis történetünkhöz. Felhúzom a lábaimat törökülésbe, és úgy veszem el az üveget, majd ha ittam, már vissza is kapja.
- Nanáááááá.
Fel is sóhajtok, mert nincs szó arra, hogy én mennyire imádom a hosszas forró fürdőket. Ez se nagyon lesz már másként, de különösképpen nem foglalkoztat a dolog, a kád nekem nélkülözhetetlen, és kész.
- Garázs? Na… azt nem tudom, nem figyeltem, nincs jogsim, bár évek óta le akarom tenni, meg akartam egy motort, csak valahogy túl sűrűre sikerültek a dolgaim. Mondjuk, Maya mellé nem ártana majd, meg autó is. Azt hiszem, időt kell szakítanom rá.  
Nem vagyok az a fajta, aki mindenáron egy pasira támaszkodna ilyen téren, neki biztos van jogsija, motorra legalábbis volt régen, de míg Mayát bárhová elvinné, én nem cipeltetném magam vele, mert… nem tudom, fura lenne. Na mindegy, újabb napirendi pont: Jogosítvány. Dupla vonallal aláhúzva.
- Amúgy igen, szerintem az-az.  
Gondolom, a garázs nekem nem volt fontos eddig, de az tény, hogy világos, sok ablakos, és olyan kellemes a szemnek, hogy szerintem bárki álmai otthonának elmenne. Elég ironikus egyébként, hogy úgy fogok beköltözni azzal egy házba, akivel anno elképzeltem az életemet, hogy Mayán kívül egyéb közünk nincs egymáshoz. Még jó, hogy a vodka ismét végigmarja a torkom, és elűzi a kellemetlen érzéseket, mert ezt aztán nem kérem még mára, köszi.
- Praktikus.
Állapítom meg, nem meglepő, hogy ő is így gondolkodott, maximum úgy lehetne két háló, hogy valamelyikünk Mayával alszik, de szerintem az sem egészséges. A három az pont annyi, amennyi szükséges, elvégre, annyian vagyunk, és nem sok közünk van a klasszikus értelemben vett családhoz.
- Nem gond, tekintve, hogy szerintem nem lesz olyan ismerősünk, aki nem fog furcsán nézni ránk.  
Szalad ki a számon, és már meg is bánom, mert bár még sosem kérdeztem rá, de nem is biztos, hogy akarom tudni, hogyan juthatott eszébe úgy ez az egész, hogy ennyire heves és negatív érzésekkel viseltetik irányomban. Inkább vissza sem adom az üveget, és húzok belőle még egy nagy kortyot, ezzel mintegy befogva azt a nagy pofámat.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Kedd Szept. 29, 2015 11:37 am

- Az is egy megoldás, nem? -kérdezek vissza, ha meg tud jobbat, akkor hadd halljam, ne kíméljen - Mert, miről szeretnél diskurálni? Mondjuk sivatagi rókákról? Az is komoly dolog. -dobom fel témának, gondolom már ő is rég tud róla, Maya hogy rá van kattanva a kis homokszínű hiperaktív padlócirkálókra, meg hogy azt akar háziállatnak.
A Naomi-nagyi boros tapasztalataira a konyhában ismét csak egy hümmentéssel reagálok - fő a változatosság, ugyebár - aztán ahogy tisztázza az értetlenkedést, csak lustán bólintok. Nem értem, miért van kiakadva, mert nem értem meg félszavakból...
- Nekem vannak nagy szemeim, bagolykám? -kérdezek vissza, mert amúgy vicces, inkább azt szoktam megkapni, hogy kicsi, az övéhez képest meg arányaiban pláne, szerintem - Ha gondolod, majd előkerítem a napszemüvegem, és akkor látnod sem kell. -mosolyodtam el szélesen pár pillanat erejéig, miközben a kezemmel is befogtam a szemeimet, hogy addig is eltakarjam előle őket - Még valamit esetleg? -ha már lúd, legyen kövér, mondja csak, ha van még bármi, ami zavarja, majd találunk ki azokra is hasonlóan frappáns megoldásokat. Ezek után aztán végképp nem mondhatja, hogy nem igyekszem, még ha a magam módján is...
- Pedig csak az hiányzott a boldogságomhoz... -valójában nem, szóval már korrigálom is magam, mielőtt komolyan vehetné és tényleg víz alá temetné a város egyetlen műjégpályáját - Amúgy hálás köszönetem érte. -kortyoltam bele újfent a vodkába, had fogyjon, mert gondolom, addig úgy se megyünk haza, amíg van belőle. Kár lenne meghagyni, gondolom, Naominál utána úgy is csak a szekrény tetején porosodna.
- Főnök? Na, ez tetszik. -fészkelődök egy sort ültömben, de ahogy meghallom Naomi következő mondatát, már temetem is a kezem az arcomba.
- Édes istenem... már érzem a vesztemet. -dünnyögtem a tenyerembe, mert ha a viselkedésem ellenére tényleg képes hozni azt a régről már jól ismert, "zabálnivalóan édes" formáját, akkor kész, az ellen már végképp tehetetlen vagyok. Maya ellen se sok esélyem van ilyen téren, félek, hogy Naomival sem lenne sokkal jobb a helyzet.
- Ühüm. -veszem tudomásul a dolgot, mert elég beszédes az a sóhaj szavak nélkül is. Hát, úgy tűnik van, ami nem változik. Bár amennyire ő megmaradt fürdőkád-párti, én olyannyira előszeretettel tartok ki a zuhany mellett, összeveszés legalább nem lesz belőle.
- Tudod, mindenkinek arra van ideje, amire időt akar szánni. -jegyeztem meg nagy bölcsen így a vodkásüveg feléhez közelítve, de legalább még egy dologban sikerült dűlőre jutnunk - - Rendben, akkor majd beújítunk egy autót is, úgy is szeretek vezetni. -hagytam annyiban a dolgot, a pénz úgy se számít, úgy is volt miből elherdálni, hogy még a családi örökség szóba se került.
Újabb hümmentés, amikor meggyőződünk róla, hogy ugyanarra a házra gondolunk, aztán semleges vizekre evezve, inkább csak maradunk annál.
- Mondjuk, igaz is, nem tudom, miért zavartatom magam egy ismeretlen véleménye miatt, amikor Mayán kívül szerintem az összes ismerősöm hülyének tart érte. Majd szólj, ha találtál olyat, aki pozitívan vélekedik. -vontam vállat nemtörődöm módon, majd néhány korty erejéig visszacsakliztam azt az üveget, ha már megint egymásnak vallunk - Amúgy meg annyira nem tud meghatni, hogy mit gondolnak, az én életem... a mi életünk, kívülálló meg úgy se tudja igazán átérezni a helyzetet. -szóval erről ennyit. Majd ha ők is átmennek azon, amin mi, és utána is így látják a helyzetet, akkor talán hiszek nekik, addig meg különösebben nem tud érdekelni a téma. Egy esélyt adunk neki, ha megy, megy, ha nem, akkor meg ennyi volt. Legalább megpróbáltuk és tudjuk, hogy felejtős.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Szer. Szept. 30, 2015 10:44 am

- Abban nem vagyok biztos, hogy azon nem vesznénk össze.  
Állapítom meg, mert ugyan gőzöm sincs, hogy mit szól hozzá, és hajlana-e a sivatagi róka projektre, de az eddigiek alapján szerintem igencsak vastagon benne van a pakliban, hogy ebben sem értünk egyet. Úgyhogy én ezt a témát most a szőnyeg alá söpröm. Majd előkerül valamikor, amikor nem épp azon próbálnék munkálkodni, hogy valami rálépjünk a tűrhető viszony felé vezető útra.
- Látom megfogtad a lényeget. Tuti, hogy bagoly?  
Fordulok felé, és most viszont határozottan szándékosan pillogok rá somolyogva, tuti nem bagoly, inkább macska, ha már eleve olyan szép zöld… Ha nem lenne bennem egy csepp szesz sem, nem játszadoznék ilyesmivel, mert eljutna a tudatomig, hogy talán nem kéne, így viszont nem látok benne semmi rosszat, csak alátámasztom, hogy baglyokhoz bizony közöm sincs.
- Aha, sztracsatellás fagyi jó lenne. Meg bírnék falni egy egész dobozzal.  
Ha már kérdezte, hát válaszolok, nem? Úgyis olyan kis készséges jelen pillanatban, ki kell használni. Igazából, ez eszembe sem jut, csak hülye kérdésre hülye válasz alapon működöm, vagy inkább minden kérdésre hülye válasz alapon? Az említett jégkrémet egyébként mindig szerettem, nagy kedvenc azóta is, bár a terhességem után úgy három évig nem bírtam ránézi, de aztán visszakerült a szívembe.
- Na, az tök jó, ha az hiányzik a boldogságodhoz, sírok neked egész nap, azon ne múljon.
Talán fura, de most egy csepp irónia sincs a szavaimban, az sem biztos, hogy részegen fogom az övét, az viszont igen, hogy halálosan komolyan mondtam. Én szeretném, ha boldog lenne. Sokáig azt akartam, hogy velem tegye, és egy részem még most is erre vágyik, de hát, az égiek a jelek szerint ezt nem akarják. Valami mindig félremegy. A köszönetére aztán csak bólintok, áhám, szóval ismét Jackson magvas megszólalásainak egyikéről volt szó. Most akkor megint tök hülyét csináltam magamból, de szerintem mára ez csak a kezdet, lesz ez még rosszabb is.
- Miért, az nem jobb? Jó… akkor milyen legyek? Most tutira képes vagyok bármire. Na jó, majdnem, azért maradjunk az ésszerűség határain belül.  
Talán tényleg nem szabadna úgy viselkednem vele, ahogy mindenki mással szoktam, talán nem fair, de… akkor hogyan tegyem? Meg aztán, miért legyek vele más, mint az életem többi résztvevőjével? Én nem gyűlölöm. Lassan el fogok veszni a saját fejemben. Fel is sóhajtok röpkén, aztán én is hátradőlök, és a pulcsim ujját kezdem piszkálni, amikor nincsen nálam az üveg.
- Ez igaz. Eddig nem volt rá szükségem, nem is próbáltam kifacsarni hát rá az időt.  
Lassan bólogatós kutya avanzsálódik belőlem. Amúgy tényleg akarok egy motort is, olyan menő, és lehet, hogy be is fogok szerezni egyet, s ha nem Mayát kell valahová vinni, akkor majd azzal közlekedek.
- Tutira menő lennék motoros dzsekiben.  
Na az mondjuk nem jut el az agyamig, hogy ezt hangosan is kimondtam, és amúgy halálosan összefüggéstelen, sehová sem illő megjegyzés, szóval sejtheti, hogy egy gondolatmorzsám mászott ki ajkaimon.
- Na látod. Innen nézve legalább a háztűznéző nem lesz olyan kínos, mert hát, kit érdekel, mit gondol. Hát, én még nem mondtam senkinek. Úgy vagyok vele, hogy majd akkor, ha már megtörtént.  
Ez tök logikus, mert szerintem Panda szívrohamot fog kapni, és konkrétan közli majd, hogy teljesen meghibbantam, s nem is mondhatnám, hogy nem lenne igaza, mert valahol ez tényleg hatalmas őrültség. Mondjuk, amikor megjelenik lelki szemeim előtt Maya arca, akkor mindig képes vagyok egy kis erőt meríteni belőle. Vajon… megkapta már az eredményeket? Én mondjuk tudom, hogy nem lehet másé, de amilyen paprikás hangulatban van mindig a közelemben, szerintem még azt sem hiszi el, amit kérdezek. S hogy Mayán kívül bárki pozitívan vélekedjen róla? Nos… szerintem esélytelen a dolog, de ezt inkább nem mondom ki hangosan, szerintem ő is tudja.
- Ez is igaz.  
Nyúlok vissza az üvegért, mert megint olyasmi ütötte meg a fülem, amire jobb nem mondani semmit. A mi életünk. Még jó, hogy viccesre ittam magam, különben ezen is csak bőgni tudnék. Annyira, de annyira nem igazságos az élet.
- Mi történt a karoddal?  
Terelek inkább, de csak azért, mert most már meg merem kérdezni, nálam határozottan nem volt alkalmas a dolog, talán még most sem az, de a folyékony bátorság nagy úr.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Szer. Szept. 30, 2015 12:18 pm

- Mondjuk az eddigiek alapján... jah. -értettem egyet vele, bár nem vagyok biztos benne, ő hogyan vélekedett a témáról, de igaza van, majd lemeccseljük még ezt egymást közt, úgy is messze a karácsony. Meg aztán ki tudja, lehet, hogy Danék búcsúajándék gyanánt meglepik vele Mayát, így, hogy most már nem nekik kéne elviselni 0-24-ben azt a kis bespeedezett bestiát.
Ahogy fordul, én meg némileg közelebb hajolok, hogy hunyorogva, szakértő szemmel is megvizsgáljam a szemeit.
- Hát annak vannak ilyen szép nagy szemei, de igaz, most, hogy mondod... Nem is tudom, inkább mopsz? Nem, mégsem, annak barna szemei vannak... az őzikének is... - a struccot meg inkább nem is merem hangosan mondani, mert félő, a nyakamban landolna a maradék vodka, pedig annak is szééép nagy gülüszemei vannak - Áh, inkább feladom. -hagytam annyiban a dolgot, de ha pont erre fog lecsapni, mint magas labda, esküszöm, felsorolom neki itt a new yorki állatkert összes állatát...
- Sztracsatellás fagyival sajnos nem szolgálhatok, majd legközelebb. Amúgy meg hiszem, ha látom, szerintem egy fél dobozzal se bírnál el. -vágok vissza, hisz elég csak ránézni... Bár mondjuk igaz, attól függ, hogy mekkora az a bizonyos doboz, mert vannak ezek a kis műanyag poharas jégkrémek is, amikbe alig 1-2 gombócnyi adag fér, valahol az is doboz, ha úgy nézzük... akárcsak a 2 meg 5 literes kiszerelések.
- Könyörgöm, csak azt ne! -nyüsszenek fel kínomban, mert mást sem hiányzik... Vagy ha az a célja, hogy minél messzebb üldözzön hazulról, és úgy hetente egyszer essek be, akkor is max. aludni, akkor egész jó stratégiát választott hozzá, mert inkább aludnék az egyetemen meg az irodámban, mint hogy egész nap bőgjön nekem. Mondjuk... lehet, egy idő után hozzászoknék és nem is zavartatnám magam miatta különösebben.
- De, végül is jobb... -vakargatom meg a tarkóm töprengve, hisz így hirtelen én sem tudnék válaszolni a kérdésére azzal kapcsolatban, hogy milyen legyen... hát mit tudom én! Még csak abban sem vagyok biztos, milyen viselkedésére hogyan reagálnék.
- Ahogy neked jó. Vagy kényelmes. Vagy akarod... Vagy tudomisén, ahogy sikerül... Ha meg bármire képes vagy, akkor használjuk ki amíg tart! Mindjárt hozok neked is egy korcsolyát, aztán találkozunk a jégen. -vágtam be magam is egy éles témaváltást, mert még mindig egyszerűbb röhejesen reménytelen hülyeségekkel poénkodni, mint ilyen... komoly témákban döntésre jutni.
- Ezt nevezem tipikus női logikának... menő lennék motoros dzsekiben, leteszem a jogsit motorra! Amúgy megsúgom, dzsekit anélkül is hordhatsz, ahhoz nem kérik a jogosítványt, ha megállítanak az utcán igazoltatni. -jegyzem meg vigyorogva, bár abban igaza van, hogy biztos vagány lenne benne. Mondjuk valahogy fura elképzelnem a motoron, úgy, hogy ő vezet... igaz, régebben azt is fura volt elképzelnem, hogy más mellett lássam, de hát változnak az idők.
- Ühüm. -reagálok arra, hogy majd akkor terjeszti, ha már megtörtént. Belegondolva, még én sem említettem túl sok embernek, sőt, csak a húgomnak, de Erin reakciója azt hiszem, magáért beszélt és mindent überelt. Tényleg csak az hiányzott volna, hogy megfulladjon ott nekem, nem kicsit ijedtem meg rajta, és azóta inkább én sem terjesztem mások előtt. Igaz, amit Erin tud, azt mondhatni, mindenki tudja, szóval nem is tudom, miért foglalkozok még egyáltalán ezzel az egésszel. Vajon anyuéknak elpletykálta már? Csak azért nem volt 120 nem fogadott hívásom egy nap alatt, mert még ők sem tudnak róla, vagy mert ott helyben szívrohamot kapott? Inkább igyunk, mindketten jobban járunk.
- Munkahelyi baleset. Vagyis... mégsem az, mert nem edzősködés közben történt, hanem amikor utána edzettem, de mindegy is. Azt hittem, hogy nem lesz gond az ugrásokkal, de tévedtem, elestem és a vállam kifordult a helyéről. -feleltem eltűnődve, miközben a pályát figyelem elrévedő tekintettel - A doki szerint annyira nem vészes, pár hét alatt rendbe jön, de tekintve, hogy nem az első, jó eséllyel nem is ez lesz az utolsó. Ha addig nem töröm magam megint össze, akkor nagyjából két hét múlva veszik le ezt a vackot. Brrr, de gyűlölöm! Semmit nem lehet tőle rendesen csinálni. -pöcköltem meg őszinte undorral az említett váll- és karmerevítőt. Mondjuk még mindig ez, mint a kórház, de na, annyira sosem rajongtam ezekért a vackokért. Bár ki az, aki igen...
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Szer. Szept. 30, 2015 11:15 pm

- De dög vagy.  
Jegyzem meg, és felfújom az arcomat, mint egy hörcsög. Még hogy mopsz, azok horkolnak, és alig kapnak levegőt, és tök nyomott fejül van. Nem is értem, hogyan gondolhatja komolyan, az őzike inkább, bár sem olyan ártatlan nem vagyok, sem pedig olyan barna, semmilyen téren, szóval ez van. Hagyjuk, legalább azt elintézte, hogy ne akarjak bájosan pillogni rá mondjuk úgy a következő évezred végéig. Még hogy mopsz.
- Ugye nem gondoltad, hogy nem varrom a nyakadba a mi az, hogy te feladsz valamit kérdést?  
S igen, ott van… az oly jól ismert nyelvnyújtás is, amiből igencsak sok problémám volt régen, s mostanra már olyan is akadt, aki elkapta egy ilyen alkalommal, igaz, vérfarkasról beszélünk. Nem volt nagy élmény, az biztos. Berögződött szokás, egyesek szerint rossz, én elvagyok vele. A szemtelen énem kivetülése, amit én szeretek, ha valaki nem, nos az ne az én problémám legyen.
- Van akkora doboz, amennyinek a tartalmát nyilván nem bírnám megenni, de egyébként az egy literessel simán boldogulnék, de tutira megbizonyosodhatsz majd róla, ha együtt fogunk lakni.  
Már el is képzeltem, hogy milyen jó kis jégkrémpartyjaink lesznek Mayával, mármint, sokszor ábrándoztam ilyesmiről, de egye fene, jöhet Jackson is, elzavarni nyilván úgysem fogom. Bár kettőnk közül még mindig én vagyok a fagylalt fanatikus, szerintem már egészen beteges értelemben, meg a csoki, a kettő együtt meg, mint a sztacsiban, na az aztán a legnagyobb csoda. Kaja téren.
- Jó, nyugalom, nem bőgök, ígérem… majd legközelebb elbújok.  
Hogy ne kelljen látnod, és én se gondoljak arra, hogy akkor, régen, egyetlen könnycseppem miatt is szembeszálltál volna a világgal. Ahh, csak tudnám, miért gondolok én ilyenekre.
- Ugye, hogy ugye.  
Tutira jobb, nekem biztos, és szerintem neki is, elvégre, ki akar egy bőgőmasinát a nyakába. Mondjuk, engem sem akar, csak mondhatni járulékos veszteség vagyon Maya mellé. Érte meg ugye mindent. Nem hittem volna, mikor lekezdtem a folyamatot, hogy ilyen szinten fel fog fordulni az életem, én tökéletesen abban a hitben voltam, hogy lesz időm szépen nyugodtan végigcsinálni, s ha Maya hozzám kerül, megkerestük volna Jacksont. Ennek már reszeltek, szóval ebből kéne kihozni a legjobbat.
- Mimimimi? Naaa, jégről nem volt szó, fel akarod törölni velem az egész pályát, vagy mi?  
Kissé riadtan pislogok, mert… nos hát, a jég nekem olyan, mint neki a kávé. A legközelebbi kapcsolatba akkor kerültem vele, mikor tavaly Alice a jéghideg Chenába akart belefojtani Alignaknak köszönhetően. S akkor olyan leszek, amilyen nekem jó, vagyis olyan, amilyen vagyok, és kész. Nem görcsölök rá, annak úgysem lenne jó vége.
- Blablabla… Minek hordanék motoros dzsekit, ha nincs motorom? Ez olyan, mint… medence annak a kertjébe, aki nem tud úszni. Na jó, erre meg azt fogod mondani, hogy leér a lába… Szóval hülye példa, hagyjuk is.
Inkább nem ragozom, azt hiszem, nem tudom kellőképpen átadni, miként is gondolom ezt a dolgot, szóval maradjunk a tipikus női logikánál. Nekem akkor lesz motoros dzsekim, hogyha motorral is rendelkezni fogok, és tudom is majd vezetni. Tiszta sor. Nekem legalábbis.
- Uhh, hát ez biztos hiányzott még neked a sérülésed mellé. Ez a vállrándulás ezek szerint maradandó? Sose rándult még ki a vállam. Nagyon fájt? A filmekben tök durva, és a nagy macsó csávók persze mind maguknak teszik helyre. A hollywoodi zagyvaságok… Azért, remélem, nem fog előjönni majd megint, vigyázhatnál magadra jobban is. Tudom, tudom, én mondom, aki hetente összetöri magát.  
Kuncogva iszok bele megint az üvegbe, most egy kicsit több csúszik le, érezhetően ugrottam egy szintet az ittassági fokozaton, fel is pattanok gyorsan, tapsolok egyet, majd összedörzsölöm a tenyereimet.
- Na, mi lesz Carter? Csak nem fél egy pancser koristól?
Ugratom, még csak korisnak sem minősülhetek semmilyen körülmények között, viszont olyan szinten felbátorodtam a nagy hirtelen legurított szeszmennyiségtől, hogy már száguldok is a pálya felé, mit számít, hogy nos… korcsolya az még nincs a lábamon.
- Most aztán megnézheted, hogy az ég világon semmit sem fejlődtem a korcsolyázás terén.  
Csicsergek közben, meg kuncogok is. aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy a jégen is vagyok.
- Háhááá, még két lábon. Két. Lábon. Basszus!
A diadalittas kiáltásom hamar valami kétségbeesésfélébe megy át, és magamban már találgatom, hogy vajon mégis mekkorát fogok zakózni, s vajon ha esek, mimet kellene védenem. Dilisebbnek már nem nagyon kellene lennem, szóval a fejemet tuti.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Csüt. Okt. 01, 2015 10:10 am

Arra, hogy dög vagyok, diadalittasan vigyorodok el, amikor pedig a hörcsögpofát is bevágja mellé, felfújva a pofizacsikat, képtelen vagyok visszafogni a nevetést. Nagy a kísértés, hogy fogjam, aztán nemes egyszerűséggel oldalba bökjem az arcát, de azért csak sikerül erőt venni magamon.
- Na látod, alakul ez! Még ráncold az orrod-homlokod hozzá, vagy grimaszolj, és akkor tényleg tökéletes lesz. -cukkolom tovább, ha már ilyen nagy sikerült aratni a szavaimmal. Igaz, aztán ahogy lecsap a magas labda "feladsz valamit?" témára, én vagyok az, aki válaszként csak grimaszol egyet, majd mire észbe kaphatnék, már lendül is a karom, hogy elcsípjem a nyelvét. Régi, rossz beidegződés, és csak valahol félúton a levegőben kapcsolok, hogy nem igazán kéne, úgyhogy új lendületet vége inkább a vodkás üvegért nyúlok abban a naiv reményben élve, hogy így sikerült lepleznem a dolgot.
- Ühüm. Akkor sztracsifagyi, értettem. Jó, hogy mondod, mert előbb hoztam volna sima csokisat neked helyette. -reagálok a szavaira, bár tekintve, hogy milyen csokoládéfüggő - volt régen, de gondolom, csak nem küzdötte le ezen "rossz" szokását - nem hiszem, hogy az ellen olyan sok ellenvetése lett volna.
- Nem kell elbújni, csak... nem lehetne, hogy egyszerűen csak ne bőgj? -kérdezek vissza két korty között. Jó, gondolom, nyilván nem így működik a dolog, meg feltételezem, mindkettőnknek jobb lenne, ha nem itatná az egereket napi szinten, mert engem is erősen feszélyez a dolog, meg neki sem lehet nagy élmény... bár kezdek gyanakodni abban, hogy valahol a lelke mélyén csak élvezi, ha ilyen gyakran előfordul.
- Nem, de ennyit arról, hogy mindenre képes vagy. -néztem rá, mielőtt újra beleittam volna a vodkába. Még csak azt kéne, kell neki mindent komolyan venni... szerintem  tajt részegen is lenne annyi lélekjelenlétem, hogy nem hogy jégre, még csak a közelébe se engedjem. Még hogy rá... pfff.
Amikor aztán a motoros dzsekivel akarja korrigálni magát, meg medencével példálózik, csak kíváncsian hallgatom, még csak véletlenül sem szólva közbe somolygok magamban.
- Ezt én sem mondhattam volna szebben. -biccentek a végére, de engem meggyőzött, hagyjuk is. Úgy sincs se medencénk, se motorja, se dzsekije...
Aztán szóba kerül a sérülésem, én röviden felvázolom a történteket abban reménykedve, hogy hamar túllendülünk ezen a témán is, ellenben már kapom is a milliónyi kérdést hozzá.
- Jah, mint mókusnak az erdőtűz. -húzom el a szám. Nem, nem hiányzott, de ha már így történt, mit lehet tenni? Semmit, nyugton maradni és várni, hogy rendbe jöjjön - Annyiban maradandó, hogy ha egyszer már volt, utána sokkal nagyobb eséllyel jön elő megint, egy-egy rossz esésnél. 40 éves kor alatt legalábbis, bár tudja a halál, hogy őrzőknél mi ez a korhatár, arról sehol nem írnak a krónikák. -gondolkozok hangosan, mielőtt bólogatnék a következő kérdésre, hogy jah, azért eléggé fájdalmas buli.
- Örülj neki, hogy nem. Meg ne is próbáld ki. -adom tanácsként, bár nem hiszem, hogy van olyan hülye, aki szánt szándékkal akarná kiugrasztani a vállát a helyéről, pusztán kíváncsiságból.
- Jó, Hollywood... Helyrerakni lehet, hogy nekem is ment volna, csak aztán életem hátralevő részében nem fogtam volna többé ütőt a kezembe. Amúgy valahol "vicces", mert amikor kiugrik a helyéről, fáj... amíg vissza nem rakják, fáj, aztán amikor visszarakják, az még jobban fáj... viszont utána van egy kis idő, amíg szinte egyáltalán nem. Hogy utána még napokig sajogjon... Szóval hacsak nem jöttek elő valami rejtett mazochista vonásaid, inkább ne próbáld ki. Én az elmúlt hetekben úgy zabáltam a fájdalomcsillapítót, mint más a cukorkát... -vallom be, hol a lábam miatt, hol a karom miatt, tiszta élmény volt. Bár tekintve, hogy gyógyszerész, gondolom, neki valahol csak jó hír, csinálom itt a boltot nekik.
Ahogy felpattan a helyéről, magamhoz veszem az üveget, nehogy már lelökje itt véletlenül, kár lenne érte, még ha nem is maradt túl sok az üvegben.
- Egy olyan pancser koristól akinek még korija sincs? Dehogy félek. -csóválom a fejem, majd úgy döntök, hogy inkább iszok, mint hogy kapjak a kötekedésén. Tudom én jól, az úgy is sokkal idegesítőbb tud lenni, amikor a másikat meg sem hatja a kötekedésed.
Végül aztán csak nem sikerül nyugodtan az üveg aljáig érnem, mert a látóterem sarkából érzékelem, hogy Naomi már rohan is a pálya felé, én pedig igaz, némi fáziskéséssel pattanok fel a helyemről, hogy utána rohanjak. M azért hat itt is az alkohol, még ha nem is annyira súlyos a helyzet, mint nála, de hát nem is vagyunk egy súlycsoport, meg jobban hozzá is vagyok edződve. Gondolom én...
- Mimi! Jössz vissza de azonnal?! Ne kelljen még egyszer mondanom!!!-kiáltok utána kétségbeesetten-szigorúan, miközben magam is lenyomok egy lightos sprintet a pályáig, de úgy látszik, a szavaim csak nem értek el hozzá, vagy ha mégis, az egyik fülén be, a másikon ki...
Azt hiszem, az elfojtott orosz káromkodásom kellően nosztalgikus lehetett számára, ahogy ő a csokifüggőségét képtelen levetkőzni, úgy én ezt. Legszívesebben ismét a kezembe temetném az arcom, ahogy nézem, mit szerencsétlenkedik a jégen, még ha túlságosan nem is jutott messzire, de még szerencse, hogy nem tettem. Ahogy látom, hogy ebből bizony esés lesz, már pattanok én is a jégre ész nélkül, teljesen megfeledkezve arról, hogy nem hogy kori, még cipő vagy zokni sincs rajtam. De ha már pár éve sikeresen túléltem a poénból-kíváncsiságból jeges vízben fürdőzést, akkor csak nem vág földhöz az se ha mezítláb lépek a jégre, nem? Túl sokat amúgy sem terveztem talpon maradni, pár lépés után egy előre tervezett csúszássá avanzsál a dolog - hogy ha Naomi addigra esne, akkor az utolsó pillanatban kapjam el, ha meg még mindig két lábon esetlenkedik, akkor sikeresen rúgjam ki alóla a lábát rántsam le őt is. Az meg még el se jut az agyamig, hogy jó eséllyel úgy is rajtam fog landolni és én leszek az, akinek jobban fog fájni a találkozás, meg kori híján esélytelen, hogy újra talpra pattanjak... Majd el fog, csak verekedje át magát az alkoholködön.
Így vagy úgy, ha elfogy a lendület, én nemes egyszerűséggel terülök ki a jégen, szótlanul szenvedve egy darabig, hogy aztán egyik pillanatról a másikra jókedvű nevetésben törjek ki. Mert most komolyan, milyen röhejesen festhetünk már? Még jó, hogy senki sem lát minket.  
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Pént. Okt. 02, 2015 2:35 pm

Mennyivel jobb nevetni látni, azt hiszem, ezért megéri hülyét csinálni magamból, nem mintha amúgy annyira zavartatnám magam miatta bármikor is. Nem zavar, hogy az esetek nagy részében totálisan hibbant vagyok. Rajtam aztán ne múljon, ráncolom a homlokom, és jöhet mellé a grimasz is, mert szerencsére igencsak jól tudok játszani az arcommal, bár, többnyire csak szórakozásból, egyébként az esetek nagy részében lesírnak rólam az érzéseim. A nyelvem is érkezik aztán a kóstolgatás kapcsán, és látom, hogyne látnám a kezét, pajkosan villannak szemeim, ahogy gyorsan visszahúzom, majd mikor módosít az eredeti elképzelésein, úgy teszek, mintha fel sem fogtam volna. Jobb így szerintem.
- A sima csokis is jöhet. Csoooki mindig.  
Még a hasam is megsimizem, épp úgyis üres a kezem, és áhítatos szemeim jelzik, épp magam elé vízionizáltam egy halom fagyit és csokit. Ne mondja senki, hogy engem olyan nehéz boldoggá tenni, hisz egyáltalán nincs így. Csak éppen elrontani is éppen elég könnyű az egészet, no de valamit valamiért.
- Megfontolandó. Mondjuk, ha nem bántanak meg, nem szoktam. A nevetéstől szabad? Vagy… egy érzelmes filmtől? Bár az inkább csak könnyezni szoktam.  
Ez mondjuk régen is így volt, minden mélyebb résznél megkönnyeztem a történetet, de az tény, hogy tizennégy évesen nem sírtam el magam mindenen, noha nem is voltam lelkileg kész roncs. Azt sem tudom, leszek-e valaha újra ép, elindultam azon az úton, de a történtek nagyon durván visszavetettek benne, s talán jogom sincs hozzá.
- Na majd megmutatom, mire vagyok képes.
Dacoskodom, mert mi az, hogy nem vagyok mindenre képes. Azok után, hogy összeköltözöm vele, szerintem simán. Még mindig nem tudom, hogy vajon nem ez-e a második legnagyobb baromság, amit ebben az életben elkövethetek. A motoros dzsekis borzalomra már csak legyintek, tekintettek arra, hogy úgysem fogom tudni elmagyarázni, mire is gondolok pontosan, úgyhogy fölösleges szócséplés, bár lehetséges, hogy ittasan egyébként is minden szavam annak tűnik a számára. Szerencsére még jobbára képben vagyok.
- Nem állt szándékomban kipróbálni, de pofára esni sem áll soha szándékomban.  
Mosolyodtam el, az önirónia is ment azért, jobban, mint a sima, bár Jackson mellett lazán lehet gyakorolni mindkettőt.
- Mit kaptál rá? Lehet, hogy jobb lenne valami krém, az nem teszi tönkre annyira a szervezetedet.  
Nem egészséges marokszámra enni a gyógyszereket, határozottan nem pártolom, ez csak a foglalkozásom, kotyvasztani szeretek, de maga a gyógyszeripar… nos, azt inkább hagyjuk, hogy arról mi is pontosan a véleményem, jobb, hogyha nem részletezzük. Mondjuk, nekünk a méregtelenítés hasznos lehet erre a célra, szóval remélem, akkor legalább megcsináltatja valakivel, aki ötös szinten, vagy felette van… Mindenesetre nem vagyok az anyja, nem fogom megmondani, mit tegyen, már csak azért sem, mert tuti az ellenkezőjét tenné.
- Pedig félhetnél, a bénaság elég veszélyes tud lenni, én már csak tudom.  
Kuncogok fel, tutira még kori nélkül is totálisan félelmetes vagyok, pláne a jégen. Engem aztán abszolút hidegen hagy, hogy nem kapok választ a kötekedésemre, mert hát, most úgyis csak az alkohol mozgat, józanul ez az egész létre sem jött volna, szóval tök jól vagyok. A kiabálására is csak nevetni tudok, ami egészen addig kitart, ameddig nem tudatosul bennem, hogy a jégen ácsorgok, és bármelyik pillanatban elvágódhatok, ahogy a nagy könyvben meg van írva.
- Hoppá… ezért kiabáltál?  
Nem tehetek róla, még most is nevetnem kell, olyan kényelmesen meleg van odabenn, és zsibbad mindenem. Hirtelen el is felejtek félni az eséstől, sokkal inkább jut eszembe valami egészen más. Valami olyan, ami miatt józanul nem, hogy nem vihognék, mint a fakutya, hanem már könnybe is lábadt volna a szemem. Korcsolyapálya. Végem van. Mindent, de mindent a világon kerültem, ami ezzel kapcsolatos, talán ezért nem bírtam megszokni az itteni időjárást sem, mindenesetre igyekszem most kiverni a fejemből, mert nem gondolhatok arra. Egyébként sem jut túl sok időm lamentálni ezen a kérdéskörön, mert először az orosz káromkodása okán nevetek fel megint, igen-igen, az orosz a választott fakultációm volt az egyetemen, elég jól megtanultam. Akkoriban úgy gondoltam, hogy ha képes vagyok megtanulni, akkor már gyógyultnak nyilváníthatom magamat az iránta fűződő szerelmemből. Egyébként erre nem volt jó, de egészen megszerettem, kellőképpen nehéz volt, hogy elvonja a figyelmemet.
Megpróbálok megfordulni, mert a lökött Naomi persze, hogy nem bír megállni egy helyben, és akkor látom, hogy mondhatni csúszik felém, és bár elestem volna magamtól is előbb-utóbb, de így holt biztos, hogy pillanatokon belül meg fog történni, még levegőt venni is elfelejtek, csak esem. Arccal a jeget sikerülne megcsókolnom, ha nem lenne ott ő is, így valahol a mellkasa tájékának landol az arcom, ahogy elvágódunk, és az első gondolatom az, ahogy feleszmélek, hogy megtapogassam riadtan, hogy minden okés-e.
- Jesszusom, jól vagy?  
A komolyságom és ijedtségem addig tart, amíg meg nem látom, hogy elkezd nevetni, s ha már így tesz, én sem fogok másként, elvégre, nagy baj nem lehet, ha erre képes nemde? Csak annyi lélekjelenlétem van, hogy legördüljek a mellkasáról, mielőtt kínossá, kényelmetlenné válna a dolog bármelyikünk számára is, így aztán pillanatok múlva már mellette fekve szemlélem a koripálya világítását.
- Köszi…  
Lehelem azért halkan, mert hát, lehet azért szép foltokat szerezni egy-egy esésnél, sikerült a legutóbbi alkalommal, fura, valahogy édesen nosztalgikus ez az egész, kellemesen zsibongatja a lelkem, emlékszem, hányszor estünk, amikor nem hagyott más választást, és meg kellett csillogtatnom nem létező tehetségemet a koripályán.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Pént. Okt. 09, 2015 12:50 am

- A csoki, a csoki... kíváncsi vagyok, mennyit szoktál enni, hogy egyre csak fogsz. -csóváltam a fejem, mert az egy dolog, hogy szereti - nesze neked még egy dolog ami úgy tűnik, sosem változik - de csöppet sem látszik rajta, hogy olyan sokat enne belőle. Mondjuk az egysíkú táplálkozással egész jól lehet fogyni, de azt meg nem feltételezem róla, hogy az édességen kívül szinte semmi mást nem enne.
- Attól szabad. Meg filmtől is. Meg attól is, ha sokáig ragozod még a témát, és addig csikizlek, amíg ki nem apadnak a könnycsatornáid. -jegyzem meg halál komolyan, mielőtt még túlzásokba esne itt nekem. Hátha ez se változott... a csikisséget úgy se nagyon lehet kinőni, vagy tévedek?
- Meghiszem én azt. Elég sok fronton lesz lehetőséged bizonyítani, pláne, ha tényleg egy házban fogunk lakni, csak győzzem kivárni. -nem mint ha látatlanban bármi hú-de-extra elvárásom lenne vele kapcsolatban egy normál viselkedésen kívül, de hát na, nem is én pattogok itt neki, hogy mire vagyok képes... vagy mire nem. Másfelől meg valahol egész aranyos, amilyen elszántan próbál győzködni.
A következő bölcsességére aztán nem is tudok mit mondani, csak elismerően bólintottam, és inkább ittam... mielőtt nekiálltam volna megcsillogtatni nemlétező gyógyszerész-tudásomat.
- Hát az jó kérdés... Valami olyan kimondhatatlan, hülye nevű bogyót... - kezdtem bele olyan lendülettel, mint ha az Aspirin kivételével nem lenne ugyanez a véleményem minden más tabletta kapcsán - Olyan nagy, kerek, és valami undorítóan keserű ízű borzadály... -"szűkítettem le" a témát roppant lelkesen magyarázva, mielőtt egy legyintéssel rövidre zártam volna a témát - De te úgy is jobban tudod, én sose bírtam megjegyezni ezeket... Mást nem, ha érdekel, megnézem, mi a neve, úgy is van belőle az irodámban is. -intettem a hátam mögé, nagyjából úgy is arra felé volt az említett helység... túl jó pár falon, folyosón, meg egy rakás más helységen.
- Passz, lehet. A doki írta ezt fel... -vontam vállat aztán a krém kapcsán, tudja a búbánat, hogy az mennyire használna ilyen esetben. Mondjuk az tény, egyszerűbb bevenni pár gyógyszert, mint azokkal pepecselni, várni, hogy beszívódjon, hasson, meg tudja a halál...
- Persze, tudom. A rutin... -meg az a bizonyos mondás, hogy ne süllyedj le a szintjükre, mert úgy sincs esélyed a bénaság rutinja ellen... vagy az a hülyeségről szólt? Mindegy is, túl sokáig nincs időm se filózni rajta, se inni rá, lévén Naominak az a hihetetlenül idióta ötlet jut eszébe, hogy tettre váltja a szavakat, minden figyelmeztetésem ellenére.
Legszívesebben a tenyerembe temetném az arcom, hogy ne is lássam, ebből mekkora zakózás lesz, de mire észbe kapnék, már szaladok én is utána, mit sem törődve a szavaival. Szaladva? Legalábbis amíg a jégre nem lépek, utána már inkább csúszok...
Valahol mélyen azért szívet melengető érzés, hogy ennyi év után még mindig le tudom venni a lábáról, még ha nem is épp olyan értelemben, mint annak idején, bár igaz, ember legyen a talpán, akinél nem működött volna az előbbi kis mutatványom - az meg már késő bánat, hogy teljességgel sikerült megfeledkeznem a felkötött karomról. Ha nem is három szekrényajtónyi ember landolt rajta, csak egy, aki vasággyal sincs ötven kiló, attól még némi fáziskéséssel, de jön a már jól ismert fájdalom, igaz, az alkohol áldásos hatásának köszönhetően azért nem olyan intenzitással, mint az várható lenne, és ahogy meglátom Naomi aggodalmaskodó arckifejezését, szinte már meg is feledkezek róla, hogy fáj... Majd fog fájni holnap, két fejfájás közepette.
- Miért, ha azt mondom, hogy nem, akkor mit csinálsz? -kérdeztem még mindig nevetve, mert megnézném én azt, hogy keveredik le a jégről egyedül, hogy segítséget hívjon  - na jó, inkább nem akarom látni, ne mozduljon, az a biztos! Ha meg itt marad, sok mindent nem hiszem, hogy kezdeni tudna tekintve, hogy még tőlem is jobban becsípett. Sokkal jobban... Mondjuk csak kíváncsiságból dobtam be a kérdést, de már csak poénból is előadom itt neki a hattyú halálát, úgy is jól tudok szenvedni "betegként".
- Úgy fáááááj a kezem, meg sajognak a bordáim, lehorzsoltam a hátam... vagy csak a póló fagyott rá, azért érzem úgy, hogy ég, ebben nem vagyok biztos. Meg a bordáim, meg a fejem, meg... ja, meg a lábam is! Meg... -soroltam lelkesen az eltúlzott, felnagyított panaszaimat.
A köszönetére csak legyintek, szóra sem érdemes, a jégen kiterülve inkább én is csak hallgatom a hűtőrendszer jellegzetesen búgó-zúgó hangját, meg a tetőszerkezetet fixírozom nagy hozzá-nem-értéssel... Olyan kellemesen nyugodt az egész helyzet, mint amikor csillagokat néz az ember, nem is értem, hogy nem szeretnek mások ide jönni némi megnyugvásért, bár azt hozzá kell tenni, ahogy a hideg kezd átütni a ruháimon és az alkohol okozta bódultságon, lassan kezd eszembe jutni, hogy miért is...
- Még jó, hogy ezt nem látta a dokim. Kaptam volna érte a fejemre, az biztos, bár lehet, így is fogok. -dörmögöm magam elé, mielőtt kapcsolok, hogy hoppá... valamit elfelejtettem.
- És te? Jól vagy? -gördülök azért Naomi felé, bár gondolom, ha olyan nagy gáz lenne, már biztos hangot adott volna neki, szóval inkább csak a miheztartás végett érdeklődöm. Na meg szép is lenne, Maya meg utánam ő is lesérülne, ennyire azért nem kell komolyan venni a nagy családi összetartást.
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Hétf. Okt. 12, 2015 9:55 pm

- Elképzelni sem tudnád…  
Tényleg töménytelen mennyiségű csokoládét bírok elfogyasztani, és őszintén szólva én sem értem, hogy lehet az, hogy nem hízom tőle. Mintha legalábbis immunis lennék rá. Régebben nem így volt, bár ki tudja, lehet, hogy a méhem eltávolítása elég durván felborította a hormonháztartásomat, és másként működnek a dolgok odabenn. Hogy a kettőnek lehet-e egyáltalán köze egymáshoz, arról őszintén szólva halvány lila fogalmam sincsen. Nem is igazán érdekel.
- Nananana… csikizés nincs.  
Szögezem le, mert az olyasmi, amitől nagyon kikészülök, szeretek nevetni, de kontrollálni éppen úgy szeretem, olyankor pedig nem vagyok más, mint egy vergődő, hátára esett katicabogár, aki mások jó szándékára van utalva. Nekem le se esik, hogyha meg sem hallottam volna, tán el is felejtődik a dolog, így viszont tökéletesen bebizonyítottam, hogy igen, még mindig szörnyen csiklandós vagyok.
- Egyelőre jussunk el odáig, igazad van.  
Ezt hányadszor is mondom ma? Agyamra ment a szesz. Nem mintha nem lehetne igaza, de jelen viszonyunkat tekintve ennyiszer nem közölném vele, hogy így gondolom. Valahol talán mégis jó, esetleg kicsit hamarabb csitulnak a hullámok annyira, hogy el lehessen evickélni a vízben.
- Na ez nem mond sokat, de ha a doki azt írta fel, biztos az a jó.  
Egycsillió kimondhatatlan nevű gyógyszer van legalább, szóval nem fogok most találgatni, maximum majd józanabb állapotban rákérdezek megint, bár semmilyen orvost nem áll szándékomban aláásni, egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Rossz tulajdonságaim egyike. Ettől még nem szoktam zavartatni magam miatta, most meg aztán pláne semmi miatt sem teszem.
Nos, a rutin szót meghallván kénytelen vagyok nyelvet ölteni, ha már ugye rutin, akkor ez nagyon megy, de aztán már inalok is a jég felé, mintha legalábbis ezen múlna az életem. Olyan szívesen megnézném az arcát, de félek, hogy akkor pofára esnék, és utolérne, abban meg semmi pláne nem lenne. Ha már kitaláltam ezt a marhaságot, csináljam is végig, nemde? Részegen könnyű legyőznünk az ellenérzéseinket bármivel kapcsolatban, esetemben ugyebár a jégről van szó.
Esünk is hamarosan, esküszöm, tízből tíz pontos lenne a dolog, csak ne jutna eszembe még részegen is, hogy sérült, és ha ebből nagyobb baja lesz már megint, én esküszöm a Chenának megyek, mert akkor senki nem mossa majd le rólam, hogy minden rossznak én vagyok az okozója az életében. Az igazság az, hogy erre a titulusra még mindig nem vágyom. Szeretném, ha boldog lenne, ha folytathatná a pályafutását, és semmilyen szinten nem akarok ennek útjában állni, bármennyire is halnék bele kicsit, ha szerelmes lenne valakibe.
- Szerintem tök jól ki tudnám vergődni magam. Mondjuk mint egy partra vetett hal, lehet kicsit sokáig tartana, de ne vesszünk el a részletekben.  
Ecsetelem, de mikor már nevet, akkor én is elkezdek, egészen addig, ameddig el nem kezdi fájlalni magát, de ismerem, és istenesen oldalba is csípem, jelezve, hogy hagyja abba, mert nem viccelünk ilyesmivel. Aztán jól megnézhetné magát, ha bevonzaná ezt a sok mindent.
- Amiről nem tud, az nem fáj. Már ha éppen nem lett tényleg rosszabb.  
Sose lehet tudni, hogy az eltúlzott szavak nem-e takartak valami valós kellemetlenséget, de mindezen nem fogok tovább lovagolni, láthatólag egész jól elvan, nekem pedig ennyi bőven elég. De azért bennem van a dolog, hogy tényleg megbizonyosodjak róla, hogy nincs baja, ezért lendületet veszek, hogy felé gördüljek, aminek az lesz a csodálatosan áldásos mellékhatása, hogy az épp felém gördülő Jacksonnal oly gyönyörűen egymásba fejelünk, hogy rögtön sírni támad kedvem, legalábbis a szemeim pillanatok alatt könnybe lábadnak, és visszahanyatlok a jégre nyöszörögve. Úristen, de fáj…
- Asszem, most már nem annyira…  
Csiripelnek a fejem fölött a kis sárga madárkák, és járják a roppant idegesítő körtáncukat.
Vissza az elejére Go down
Jackson Carter
Informátor
Jackson Carter

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 37
◯ HSZ : 709
◯ IC REAG : 575
◯ Lakhely : Fairbanks
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 2jb181u
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_opnc2ghWGY1vqbvcbo4_400
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Kedd Okt. 13, 2015 12:49 pm

Elképzelni azért el bírom, pláne, hogy már régebben is csokis volt és volt szerencsém látni, milyen pusztítást képes véghezvinni csokoládé-téren.
A csikizésre kapott reakcióra ellenben alattomos mosolyra húzódik a szám, nem, egyelőre eszem ágában sincs bevetni ellene, de az biztos, hogy megjegyeztem, hogy még mindig hatásos ellene. Bár szerintem az ilyesmit igazán ki se lehet nőni, legalábbis ha valaki olyan mértékben csiklandós, mint Naomi volt régebben - meg ezek szerint még most is.
- Én is így vagyok vele. -vontam vállat a gyógyszer témára, gondolom, csak nem engednék praktizálni Maeve-t, ha gond lenne a tudásával, azzal meg, hogy milyen mellékhatásai vannak egy-egy gyógyszernek, inkább nem is merek beleolvasni a tájékoztatóba... úgy is felsorolják az összes gyógyszernél majdnem az összest.
Már megint ez a fránya nyelvnyújtás! Ha épp nem innék, még vissza is vágnék rá, de aztán meg már késő, mert mire észbe kapok, rohan is a jég felé, te jó ég... Legszívesebben oda se néznék, mert tudom, hogy ennek nem lesz jó vége, bár ha összetöri magát itt nekem, akkor annak se lesz szebb vége. Miért nem bír egyszerűen csak nyugton maradni?!
Úgy vélem, hogy két rossz közül még mindig jobban járunk a kisebbik rosszal, így aztán spurizok én is utána, úgy, ahogy vagyok, mezítláb, hogy nem sokkal később már a jégen henyéljünk az esést követően.
- Mondanám, hogy had lássam, de azt hiszem, inkább nem akarom... -rázom meg a fejem még mindig nevetve, kinézem belőle, hogy addig is képes lenne összetörni magát, akkor meg minek jöttem megmenteni?! Mondjuk az tény, hogy előbb-utóbb úgy sem ártana lemászni a jégről, inkább előbb, mint utóbb, mert azért kezd hideg lenne még nekem is... kíváncsi vagyok, azt hogy fogjuk kivitelezni.
- Hééé! -csattanok fel az oldalra csípésre, arrébb is húzódok egy kicsit, már amennyire tudok, aztán már lendülök is ellentámadásba annyi különbséggel, hogy én nem csípek, hanem csikizek néhány röpke pillanat erejéig.
- Az nem... csak holnaputánra pont vissza kell mennem kontrollra. -vallom be, aztán tudja a fene, mennyire sasszemű Maeve ilyen téren, mert bár fájni fáj egy kicsit, de lévén nem törés, csak ficam, szerintem max. egy órán belül már nem is fogom érezni, hogy Naomi eséstompításként landolt rajta. Mondjuk ha a vállamba térdelt volna, valószínűleg én se lennék ilyen vidám...
Már épp gördülnék az oldalamra, meg felé, miközben kérdezek is, csak azzal nem számolok, hogy ő is épp így időzít, és mielőtt még kitérhetnék előle, már koccanunk is, nekem meg azzal a lendülettel lábad könnybe a szemem - meg görnyedek össze a jégen, a találkozás emlékétől sajgó orromra szorítva a kezem. Mint ha attól nem fájna kevésbé...
- Ó, hogy az a jó édes... -míg az előbb csak erős rájátszással ment a látványos szenvedés, úgy most szívből jön, angol felvezetés után rekordidő alatt váltva oroszra már csak megszokásból is... hát ha még tudnám, hogy Naomi az egyetemen tanulta a nyelvet! Mondjuk ebben az esetben akkor sem zavartatnám magam különösebben, azt hiszem.
- Basszus, basszus, basszus... Ez vérzik. -ülök fel hirtelen, ahogy megérzem, majd már döntöm is hátra a fejem, továbbra is az orromra szorítva a kezem - Meg fáj... meg zsibbad! A fenébe, mi van, ha eltört? -kérdezek vissza kétségbeesetten és teljesen lefagyva, miközben Naomira sandítok - Nem akarom... Múltkor Savannah, most meg te?! - szólom el magam úgy, hogy az fel se tűnik. Azért valahol röhejes, hogy annyi év jégkorongozást szerencsésen átvészelt, erre? Most fél éven belül kétszer törne. Nők miatt. Véletlenül. Úgy, hogy még csak rá se szolgáltam... Hát ez...
- Csinálj vele valamit! -mormogom a tenyerembe ellentmondást nem tűrő hangon, mert ha tényleg tört, akkor én inkább ne piszkáljam, mert csak rontok vele, ellenben az meg se fordul a fejembe, hogy lehet, nem pont Naomit kéne ilyesmikre kérnem, tekintve, hogy milyen "ittas" állapotban is van. De hát én is ittam, nem is keveset, ne várjon tőlem senki feltétlen logikát. Mondjuk az némi fáziskéséssel eszembe jut, hogy lehet, lehetne ezt szebben is kérni tőle, szóval még sután hozzácsapok egy "légyszi"-t utólag.


200. reag, csak most, csak neked Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 3796686909
Vissza az elejére Go down
Naomi Sharp
Mágus
Naomi Sharp

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 34
◯ HSZ : 1289
◯ IC REAG : 1194
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Iei050
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 C8gl53oy3ktwets8gb5a
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Fdc5tz
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Dgp3lk
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 Tumblr_o4ca7eSi6J1uuir2po5_r1_250
Nézőtér (Carlson Center) - Page 3 35vrgfpooos34qs2op1
Re: Nézőtér (Carlson Center) // Szomb. Okt. 17, 2015 1:15 am

- Pedig biztos rendkívül vicces lenne.  
Kuncogom el magam, de azt hiszem, mindketten jobban járunk, ha nem mutatom be. Főleg én, azért nem olvasztanám fel a fél pálya jegét a vergődésemmel, mert holt biztos, hogy benne lenne a pakliban valami efféle szerencsétlenkedés. Mindenesetre egyelőre maradok fetrengő pozícióban, biztos, ami biztos, innen lejjebb esni nem igazán lehet. A pálya csak nem szakad be alattunk, elég fura lenne.
- Úristen, neee… nem ér, nem tudok elszaladni.  
Heves nevezést vált ki belőlem a csiklandozása, és még csúszkálok is a jégen, tisztára olyan vagyok, mint egy hátára esett teknős, esélytelen, hogy felkeljek, és ráadásul még szadiznak is. Sebaj, most már határozottan a minden vicces szinten állok.
- Óóóóó… ajaj.  
Reméljük, addigra már semmi jele sem lesz ennek a kis fiaskónak, bár tudja a fene, hogy a dokik miből mit vesznek észre, de ha nem rosszabb a helyzet, akkor csak nem fog lebukni azzal, hogy a hülye exét kergeti a jégen, és persze, hogy elesik.
Arra én sem számítok, hogy pont akkor mozdul, amikor én, és istenesen összekoccannunk, én magam valahol homlok tájékon érzem, hogy majd behorpad a fejem, azt meg egyelőre nem tudom, hogy ő miért akar elküldeni az anyámba. Oda mondjuk már fölösleges, a föld alá pedig egyelőre nem mennék utána, ráérek még arra. Az tuti, hogy eléggé beszédültem, bár az a szesz is lehet, vagy a kettő együtt.
- Miért, tán még soha nem vérzett az orrod?  
Pislogok értetlenül, míg én csak nyöszörgök, ő tök látványosan szenved, komolyan nem értem én a férfiakat. Na mindegy, a lényeg, hogy belehalni nem fog.
- Ha eltört, akkor majd helyrejön, nem olyan nagy cucc, légy férfi…  
Nem tehetek róla, megint vihognom kell, azt hiszem, minden jövőbeli hülye ötletem után innom kell majd egy keveset, hogy mókás legyen a megvalósulásuk, bár eme agymenésem előtt is ittam, szóval egyelőre nem tudom, miként lenne megfelelő a képlet.
- Ezek szerint imádnak lefejelni a nők. Ez lehet valami új perverzió. Jackson törő kos.  
Hogy ez honnan jött, az maradjon a vodka titka, mindenesetre megpróbálom ülésbe tornázni magam, ami úgy egy perces kínszenvedés után sikerül is, és kissé megütközve nézek Jacksonra, mikor közli, hogy csináljak vele valamit.
- Dugjak bele tampont, vagy mit szeretnél? Nem mintha lenne nálam, zsepim mondjuk van.  
Halászom elé, és odanyomom a kezébe, tamponáljon ő, addig én tapizom az orrát, megkísérelve kitalálni, hogy vajon mekkora kár érhette szegény szerencsétlen szaglószervet. Csak utána hajolok közelebb, kicsit oldalt is csúszva a jégen, hogy megtapogassam, Noenak egyszer eltört, nagyon rusnya vörös volt utána jó ideig, még a szemei is. Finoman megtapogatom, bár nekem nem tűnik annyira duzzadtnak, az meg elég egyértelműen jelezné, hogy valami elmozdult. Nem vagyok egy nagy szaki, de szerintem, ha eltört volna, még ennél is látványosabban drámázna itt nekem.
- Nem hiszem, hogy eltört volna… Dobás
Azzal el is húzom a kezem, ha kardoskodik, felőlem hívhat orvost, lévén én nem vagyok az, biztosat nyilván nem mondhatok, még akkor sem, ha amúgy meg vagyok győződve arról, hogy igazam van.
- De amúgy, ha nagyon fáj, nyomd a jégnek, ha már itt van helyben, jó kis fájdalomcsillapító lenne.  
Hát az mondjuk már egészen komikus lehet, ahogy hasra vergődve fogom magam, és így teszek a homlokommal. Nem mintha a kutyát érdekelte volna, hogy nekem esett-e valami bajom, no de ez most egészen hidegen hagy. Szó szerint, mert engem ugyan még belülről fűt a szesz, de már eléggé vacogok, főleg, hogy már a létező összes oldalról fetrengtem a jégen…

//Gratuuu és köszi! *.*//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

KARAKTERINFORMÁCIÓK
Re: Nézőtér (Carlson Center) //

Vissza az elejére Go down
 

Nézőtér (Carlson Center)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Paul&Ash Carlson Center nézőtér
» Pálya (Carlson Center)
» Színpad (Carlson Center)
» Öltözők (Carlson Center)
» Büfé (Carlson Center)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
◯ North Star FRPG :: Játéktér :: Fairbanks :: Mindennapi élet :: Sport és wellness :: Carlson Center-